[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Mazowiecki ZPN - Siedlce

I runda - 10-11 sierpnia
(Losowanie - 2 lipca 2019, 12:30 - siedziba Delegatury MZPN w Siedlcach)
Jupiter Koszewnica - wolny los

Tęcza Stanisławów 0-1 Tęcza Korczew 11 sierpnia, 17:30
Paweł Kruk 9
Strzelec Chodów 0-3 Promnik Gończyce 11 sierpnia, 17:30
(wo)
w Krzymoszach / gospodarze wycofali się z rozgrywek
ŁDK Łosice 3-3 Olimpia Latowicz 11 sierpnia, 17:30
k. 6-5
Marcin Chwedoruk 21, 41, Maciej Szpura 54 - Radosław Skóra 79, Rafał Pałdyna 87, Patryk Królak 90
Świt Barcząca 1-5 Polonez Mordy 11 sierpnia, 17:30
Marcin Orzełek 83 - Karol Karpiniuk 29, Paweł Stępień 35 (k), Tomasz Lada 37, Patryk Ciulak 45, Jacek Ziółecki 69 (k)
w Zakolu-Wiktorowie
Rywal Ruchna 3-1 Sęp Żelechów 11 sierpnia, 17:30
Dominik Polak 42 (k), 51, Michał Gryglas 77 - Albert Stodulski 30
Niwa Tęczki 0-1 Wicher Sadowne 11 sierpnia, 17:30
Tomasz Dębkowski 54
Watra Mrozy 1-4 Tajfun Jartypory 11 sierpnia, 17:30
Maciej Żydkiewicz 67 - Jarosław Pełka 10, Damian Żelazowski 19, Rafał Wieliczko 43, Tomasz Pędzich 77

II runda - 21 sierpnia
(Losowanie - 2 lipca 2019, 12:30 - siedziba Delegatury MZPN w Siedlcach)
Do gry dołączają zespoły ligi okręgowej.

Płomień Dębe Wielkie 8-0 Zryw Sobolew 21 sierpnia, 17:00
Michał Malesa 4, 12, Kamil Nidzgorski 33, Grzegorz Siporski 34, Ransom Akangmba 40, Piotr Barszczewski 49, Mateusz Ostrowski 73 (s), Piotr Rogala 79
w Rudzie
Tajfun Jartypory 3-0 Czarni Węgrów 21 sierpnia, 17:00
(wo)
Jarosław Pełka 33, Mateusz Laskowski 70 - Dżamal Hawari 57 (k), Adrian Wielądek 64, Patryk Kąkol 76, 90
na boisku 2-4
Wicher Sadowne 4-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 21 sierpnia, 17:00
Bartosz Ogonowski 6, Konrad Kandulski 18, Tomasz Dębkowski 25, Maciej Szymanik 70
w Stoczku
Tygrys Huta Mińska 14-1 Victoria Kałuszyn 21 sierpnia, 17:00
Daniel Zieliński 16, 32, Mateusz Steć 20, 59 (k), 83, Mateusz Omieciuch 35, 62, Tomasz Kobyliński 46, Marcin Gryglas 52, 79, Konrad Biesiada 65, 88, Bartosz Wocial 75, Mateusz Bartoszewski 80 - Kamil Domański 67 (k)
Promnik Gończyce 2-3 Polonez Mordy 21 sierpnia, 17:00
Dawid Kasperczyk 23, Krzysztof Szewczyk 45 - Kacper Mróz 2, 37, Kamil Księżopolski 34
w Sobolewie
Rywal Ruchna 0-2 Wektra Zbuczyn 21 sierpnia, 17:00
Przemysław Jasiński 32, Mateusz Tyszkiewicz 45
Tęcza Korczew 2-5 Fenix Siennica 21 sierpnia, 17:00
Paweł Sawtyruk 3, Jan Podlewski 62 - Arkadiusz Boruciński 4, 44, Dariusz Osica 9, Bartosz Kozakiewicz 55, Kacper Zagrabski 80
w Krzymoszach
Wilga Miastków Kościelny 0-3 Hutnik Huta Czechy 21 sierpnia, 17:00
Paweł Wilczek 27, Kamil Sibilski 58, 67
Jupiter Koszewnica 1-3 Jabłonianka Jabłonna Lacka 11 sierpnia, 17:30
Mateusz Pazdyga 34 - Hubert Wasilewski 66, Piotr Sękal 78, Maciej Ołtarzewski 88
w Kotuniu / w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 17:30) odwołany
ŁDK Łosice 1-7 Naprzód Skórzec 21 sierpnia, 17:00
Marek Sawicki 64 - Mateusz Kafara 4, 12, Patryk Szachnowski 28, 89, Maciej Chmielewski 45, Damian Chłopek 60, Paweł Marchel 73
Miedzanka Miedzna 0-9 Orzeł Unin 21 sierpnia, 17:00
Cezary Jakubaszek 9, 46, Michał Zalewski 14, 71, Łukasz Piesio 25, 32 (k), Szymon Zowczak 37, 89, Wojciech Migas 44
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 6-0 Jastrząb Żeliszew 21 sierpnia, 17:00
Alan Gańko 23, Maciej Wereda 27 (k), Łukasz Gagaska 64, Dawid Mazanka 79, 81, Jan Włodarek 88

III runda - 4 września
(Losowanie - 22 sierpnia 2019, 10:00 - siedziba Delegatury MZPN w Siedlcach)
Do gry przystępują IV-ligowcy: Mazovia Mińsk Mazowiecki, Podlasie Sokołów Podlaski, Pogoń II Siedlce.
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - wolny los

Jabłonianka Jabłonna Lacka 0-7 Naprzód Skórzec 4 września, 16:30
Jakub Pawlik 11, Patryk Sierociuk 17, 65, Jarosław Kisiel 38 (k), Maciej Chmielewski 49, Patryk Skrzypek 54, Marcin Izdebski 77
w Sokołowie Podlaskim
Tajfun Jartypory 0-2 Wektra Zbuczyn 4 września, 16:30
Michał Mruz 22, Kamil Bobryk 86
Polonez Mordy 1-4 Tygrys Huta Mińska 4 września, 16:30
Dawid Kobyliński 40 - Piotr Haber 48, 84, Konrad Biesiada 66, Mateusz Omieciuch 73
Orzeł Unin 2-6 Fenix Siennica 4 września, 16:30
Wojciech Migas 1, Damian Matysiak 65 - Jan Zwierz 8, 36, Bartosz Kozakiewicz 26, 30, Konrad Pawlak 37, Dariusz Osica 44
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-0 Pogoń II Siedlce 4 września, 16:30
Dawid Matak 10, Janusz Nojszewski 90
Wicher Sadowne 3-10 Hutnik Huta Czechy 4 września, 16:30
Konrad Kandulski 43 (k), Tomasz Kowalczyk 60, 89 - Sebastian Grzegorczyk 1 (k), 29, Łukasz Ściborowski 10, Mateusz Zawadka 16, Filip Gawinek 20, Rafał Głąbicki 64, Paweł Wilczek 69, Maciej Szymanik 71 (s), Kamil Szostak 76, Bogdan Głąbicki 87
Płomień Dębe Wielkie 4-0 Podlasie Sokołów Podlaski 4 września, 16:30
Michał Malesa 35, Ransom Akangmba 40, Mateusz Malesa 64, Jan Laskowski 76
w Rudzie

1/4 finału - 18 września
(Losowanie - 9 września 2019, 9:00 - siedziba Delegatury MZPN w Siedlcach)

Hutnik Huta Czechy 1-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 18 września, 16:00
Piotr Szostak 90 - Jakub Zatorski 13, Wojciech Wocial 87
w Trąbkach
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2-0 Fenix Siennica 18 września, 16:00
Patryk Niemyjski 68, Jan Włodarek 90
Naprzód Skórzec 0-1 Płomień Dębe Wielkie 18 września, 16:00
Bartłomiej Woś 80
Tygrys Huta Mińska 0-2 Wektra Zbuczyn 18 września, 16:00
Maciej Wróbel 8, 14

1/2 finału - 2 października
(Losowanie - 20 września 2019, 9:00 - siedziba Delegatury MZPN w Siedlcach)

Płomień Dębe Wielkie 1-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2 października, 15:30
Krystian Rogala 59
w Rudzie
Wektra Zbuczyn 0-4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 2 października, 15:30
Piotr Parobczyk 31, Jakub Zatorski 41, Wojciech Wocial 55, Krystian Przyborowski 70

Finał - 16 października

Płomień Dębe Wielkie 1-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 16 października, 18:30 (450)
Daniel Matwiejczyk 72 - Wojciech Wocial 17, Krystian Przyborowski 90
w Mińsku Mazowieckim; Płomień gospodarzem

Puchar Polski 2019/2020 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2019/2020 (Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka)
Puchar Polski 2019/2020 (Mazowiecki ZPN - Płock)
Mirax Puchar Polski 2019/2020 (Mazowiecki ZPN - Radom)
Puchar Polski 2019/2020 (Mazowiecki ZPN - Warszawa)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas