[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Mirax Puchar Polski 2019/2020, grupa: Mazowiecki ZPN - Radom

I runda - 10-11 sierpnia
(Losowanie - 9 lipca 2019 - siedziba OZPN Radom)
Mecze o godz. 17:00

Zodiak Sucha 3-0 Kraska Jasieniec 12 sierpnia, 18:00
GKS Belsk Duży 0-7 Mogielanka Mogielnica 11 sierpnia, 13:00
Jaworski ?, ?, Oracz ?, ?, Ostrowski ?, R.Namielski ?, Zięba ?
LKS Potworów 1-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 10 sierpnia, 11:00
nieznany ? - Patryk Węglicki 17, Piotr Karwowski 48
Sadownik Błędów 3-2 KS Błotnica Stara 11 sierpnia, 17:00
Rafał Kornaszewski ?, Rafał Masłowski ?, Dawid Królikowski ? - nieznany ?, ?
Iskra Zbrosza Duża 0-1 MKS Wyśmierzyce 11 sierpnia, 17:00
Dawid Łysakowski ?
KS Wysokin 3-0 Mazowsze Grójec 10 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Legion Suskowola 0-3 Gryf Policzna 11 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Radomiak III Radom 3-1 KS Magnuszew 11 sierpnia, 17:00
KS Stromiec 0-4 Jodła Jedlnia-Letnisko 11 sierpnia, 17:00
Rutka ?, Lipka ?, Sułkowski ?, Cierzuch ?
KP Stanisławice 1-7 Energia Kozienice 9 sierpnia, 18:00
Legion Głowaczów 2-2 LKS Jedlińsk 11 sierpnia, 17:00
k. 4-3
Młodzik 18 Radom 0-2 Królewscy Jedlnia 10 sierpnia, 12:00
Michał Czerski 26, Jakub Skalski 64
Akcja I Jastrzębia 2-3 Zamłynie Radom 11 sierpnia, 15:00
nieznany ?, ? - Kubica ?, Szary ?, Chudziński ?
KS Jastrząb 4-1 Hubal Chlewiska 11 sierpnia, 17:00
Wulkan Zakrzew 1-6 Orzeł Wierzbica 10 sierpnia, 15:00
nieznany ? - Grzegorz Dziurzyński ?, ?, ?, Igor Jarząbek ?, Piotr Jaworski ?, Adrian Minda ?
Postęp Łaziska 0-6 WKS Ruda Wielka 11 sierpnia, 17:00
Sokół Przytyk 2-2 Oronka Orońsko 11 sierpnia, 17:00
k. 2-3
Powała Taczów 1-6 Szydłowianka Szydłowiec 10 sierpnia, 15:00
Jaguar Wolanów 1-3 Orzeł Gielniów 11 sierpnia, 17:00
Chojniak Wieniawa 3-1 KS Potworów 11 sierpnia, 17:00
Chojniak II Wieniawa 3-0 Zorza Kowala 10 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Gracja Tczów 7-3 Gryfia Mirów 11 sierpnia, 17:00
Wisła Solec 2-5 Polonia Iłża 11 sierpnia, 17:00
nieznany ?, ? - Turczyk ?, ?, Kopciał ?, ?, Lasota ?
KS Maków 0-8 Zawisza Sienno 11 sierpnia, 17:00
Michał Klaus ?, ?, ?, Krzyszot Bańcerowski ?, ?, Dawid Lasocki ?, Damian Pucułek ?, Artur Rożek ?
Zwolenianka II Zwoleń 0-7 Powiślanka Lipsko 11 sierpnia, 17:00
Borcuch ?, ?, ?, ?, Gajos ?, ?, Bzikot ?
Krępianka Rzeczniów 1-1 KS Chomentów 10 sierpnia, 17:00
k. 8-9
Wisła Chotcza 1-5 Iłżanka Kazanów 9 sierpnia, 19:00
Iskra Gózd 2-1 Centrum Radom 11 sierpnia, 17:00
nieznany 17, 68 - Dubina 33
Video Ciepielów 0-3 Zwolenianka Zwoleń 11 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Blask Odrzywół 3-0 LKS Promna 11 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek

II runda - 21 sierpnia
(Losowanie - 13 sierpnia 2019 - siedziba OZPN Radom)

Zamłynie Radom 3-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 21 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Powiślanka Lipsko 3-0 Zawisza Sienno 21 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
KS Jastrząb 0-2 Polonia Iłża 21 sierpnia, 17:00
Paweł Kopciał 85, 90

III runda - 27-28 sierpnia
(Losowanie - 13 sierpnia 2019 - siedziba OZPN Radom)

Energia Kozienice 0-0 KS Warka 28 sierpnia, 17:30
k. 8-9
MKS Wyśmierzyce 0-7 Legion Głowaczów 28 sierpnia, 17:00
Konrad Łukowski 18, Damian Konopka 20, 38, Mateusz Kryczka 29, 57, Damian Lisiewski 70, 74
Blask Odrzywół 0-8 Pilica Białobrzegi 28 sierpnia, 17:00
Damian Stanisławski 11, 44, Rafał Białecki 51, Oskar Szczodry 60, 71, Konrad Paterek 70, Michał Kucharczyk 85, 88
Radomiak III Radom 3-1 Sadownik Błędów 28 sierpnia, 17:00
Gryf Policzna 2-1 Zamłynie Radom 28 sierpnia, 17:00
Michał Kisiel 15, Jacek Alot 48 - Kamil Oparcik 76
KS Wysokin 0-14 Proch Pionki 27 sierpnia, 17:00
Mogielanka Mogielnica 1-3 Królewscy Jedlnia 28 sierpnia, 17:00
Krystian Zięba 73 - Szymon Ćwiklak 47, Karol Gębczyk 78, Błażej Wąsik 87
Zodiak Sucha 0-5 Jodła Jedlnia-Letnisko 28 sierpnia, 17:00
Grzegorz Lipka ?, Bartłomiej Orczykowski ?, Jarosław Osiński ?, Kamil Skowroński ?, ?
Chojniak Wieniawa 3-3 Zwolenianka Zwoleń 28 sierpnia, 17:00
k. 3-4
Konrad Siwek ?, Dawid Kamiński ?, Krzysztof Porczek ? (k) - Łukasz Pełka ? (s), nieznany ?, ?
Orzeł Gielniów 1-1 Iłżanka Kazanów 28 sierpnia, 17:45
k. 3-4
Gracja Tczów 3-2 Polonia Iłża 28 sierpnia, 17:00
Iskra Gózd 5-1 KS Chomentów 28 sierpnia, 17:00
Szydłowianka Szydłowiec 5-1 WKS Ruda Wielka 28 sierpnia, 17:00
Kacper Smorongiewicz 15, Michał Bednarek 16, 89, Arkadiusz Siwak 47, 76 - Przemysław Rogala 53
Oronka Orońsko 2-2 Powiślanka Lipsko 28 sierpnia, 17:00
k. 4-2
Konrad Czerepok 63, Marcin Trojanowski 83 (k) - Dawid Gardynik 28, Jakub Cieciura 62
Chojniak II Wieniawa 0-16 Oskar Przysucha 27 sierpnia, 17:00
Orzeł Wierzbica 3-1 Radomiak II Radom 28 sierpnia, 17:00
Jakub Miałkowski 17, Piotr Jaworski 75, Adrian Minda 78 - Adrian Nowosadko 67

IV runda - 11 września
(Losowanie - 3 września 2019, 10:00 - siedziba OZPN Radom)

Iskra Gózd 0-1 Gracja Tczów 11 września, 16:30
Łukasz Rutkowski 52
Szydłowianka Szydłowiec 0-6 KS Warka 11 września, 16:30
Hubert Gołąbek 15, 30, Grzegorz Witan 40, Maksymilian Vogtman 55, Kacper Zileiński 70, Kamil Wierzbicki 80
Gryf Policzna 0-3 Pilica Białobrzegi 11 września, 16:30
Michał Kucharczyk 69, Bartosz Zawadzki 76, Damian Król 85
Legion Głowaczów 3-5 Orzeł Wierzbica 11 września, 16:30
Mateusz Marchewka 31, Piotr Siębor 60, Kamil Piasek 62 - Maciej Szczepanik 32, Adrian Minda 46, 89, Grzegorz Dziurzyński 49, Jakub Miałkowski 89
Zwolenianka Zwoleń 2-1 Proch Pionki 11 września, 16:30
Dawid Kwaśnik 28, Mateusz Bochniewski 69 - Eryk Machnio 1
Radomiak III Radom 0-1 Oronka Orońsko 11 września, 16:30
Krzysztof Banaszkiewicz 65
Jodła Jedlnia-Letnisko 3-0 Królewscy Jedlnia 11 września, 16:30
Mikołaj Skórnicki 34, Grzegorz Lipka 48, Krystian Seledec 73
Iłżanka Kazanów 0-4 Oskar Przysucha 11 września, 17:00
Jakub Sapieja 73, Tomasz Janiszewski 76, Clement Qwabe 80, Piotr Kornacki 86

1/4 finału - 25 września
(Losowanie - 16 września 2019 - siedziba OZPN Radom)

Zwolenianka Zwoleń 0-2 Pilica Białobrzegi 25 września, 16:00
Piotr Skałbania 75, Maciej Kencel 90
Oronka Orońsko 1-0 Orzeł Wierzbica 24 września, 16:30
Cezary Bursa 45
Oskar Przysucha 4-0 KS Warka 25 września, 16:30
Piotr Przepiórka 4 (s), Piotr Kornacki 70, Karol Rak 79, 82
Gracja Tczów 4-4 Jodła Jedlnia-Letnisko 25 września, 16:00
k. 7-6
Adrian Śwircz 26, Łukasz Hebda 33, Bartłomiej Kaczkowski 57, Łukasz Rutkowski 60 - Grzegorz Lipka 36, 78, Łukasz Gleguła 55 (s), Kamil Skowroński 73

1/2 finału - 9 października
(Losowanie - 30 września 2019 - siedziba OZPN Radom)

Oronka Orońsko 2-4 Oskar Przysucha 9 października, 15:30
Jakub Kumoch 45, Filip Lech 81 (k) - Michał Bojek 24, Tomasz Janiszewski 28, 52 (k), Karol Rak 56
Gracja Tczów 1-3 Pilica Białobrzegi 9 października, 15:30
Łukasz Gleguła 26 - Marcin Rawski 52, Maciej Kencel 83, Michał Kucharczyk 90

Finał - 23 października

Oskar Przysucha 2-1 Pilica Białobrzegi 23 października, 17:00
Kacper Rak 45, Rafał Białecki 46 (s) - Michał Dobkowski 75
w Radomiu; na stadionie MOSiR

Puchar Polski 2019/2020 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2019/2020 (Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka)
Puchar Polski 2019/2020 (Mazowiecki ZPN - Płock)
Puchar Polski 2019/2020 (Mazowiecki ZPN - Siedlce)
Puchar Polski 2019/2020 (Mazowiecki ZPN - Warszawa)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas