[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Wielkopolski ZPN

1/16 finału - 29 lutego-1 marca
(Losowanie - 22 listopada 2019 - siedziba Wielkopolskiego ZPN)
KKS 1925 Kalisz, Mieszko Gniezno - wolny los
Do gry dołączają III-ligowcy: Górnik Konin, Jarota Jarocin, KKS 1925 Kalisz, Mieszko Gniezno, Nielba Wągrowiec, Polonia Środa Wielkopolska i Sokół Kleczew, IV-ligowcy: Centra Ostrów Wielkopolski, Kotwica Kórnik, KS Opatówek, LKS Gołuchów, Lubuszanin Trzcianka, Obra Kościan, Olimpia Koło, Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski, Pogoń Lwówek, Pogoń Nowe Skalmierzyce, Polonia Kępno, Polonia 1912 Leszno, Tarnovia Tarnowo Podgórne, TPS Winogrady, Unia Swarzędz, Victoria Ostrzeszów, Victoria Września i Warta Międzychód oraz zwycięzcy rozgrywek okręgowych: GKS Grębanin (Kalisz), SKP Słupca (Konin), Korona Piaski (Leszno), Iskra Szydłowo (Piła) i Stella Luboń (Poznań).

KS Opatówek 2-1 Victoria Września 7 marca, 12:00
Mateusz Stefaniak 22 (k), Miłosz Matuszewski 87 - Mikołaj Jankowski 64
Polonia Kępno 1-2 Victoria Ostrzeszów 7 marca, 12:00
Karol Latusek 60 - Michał Mazurek 7, Maciej Stawiński 52
Iskra Szydłowo 5-0 Olimpia Koło 1 marca, 12:00
Michał Wawszczak 13, 30, 44, Łukasz Skwarek 38, Adam Lebiotkowski 90
w Popowie
SKP Słupca 1-1 Górnik Konin 1 marca, 14:30
k. 4-1
Kamil Sroka 80 - Dawid Przybyszewski 27
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-0 Nielba Wągrowiec 29 lutego, 14:00
k. 6-7
Lubuszanin Trzcianka 2-3 Polonia Środa Wielkopolska 29 lutego, 15:45
Paweł Wicher 19, Rafał Majtyka 90 (k) - Kacper Robaczyński 16, Jakub Wilk 44, Michał Górzyński 78
w Szamotułach
Obra Kościan 1-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 7 marca, 14:00
k. 3-4
Mariusz Józefiak 25 - Daniel Kaczmarek 64
Centra Ostrów Wielkopolski 4-3 Jarota Jarocin 29 lutego, 13:00
Miłosz Nowicki 4, Patryk Michalski 39, Szymon Strączkowski 51, 59 - Krzysztof Bartoszak 44, 77, Sebastian Golak 61
w Jarocinie; na bocznym boisku Jaroty; Centra gospodarzem
GKS Grębanin 3-3 Unia Swarzędz 7 marca, 14:00
k. 5-4
Damian Kaczmarek 7, 22, Piotr Cierlak 75 - Tomasz Neumann 21 (k), Gerard Pińczuk 44, 53 (k)
LKS Gołuchów 0-2 Sokół Kleczew 29 lutego, 10:00
Adrian Kaliszan 25, Dawid Śnieg 49
w Pleszewie
Pogoń Lwówek 0-3 Polonia 1912 Leszno
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Stella Luboń 2-0 Warta Międzychód 7 marca, 14:00
Jakub Solarek 16 (k), Daniel Baran 70
Kotwica Kórnik 2-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 7 marca, 14:00
k. 2-1
Dawid Urbanek 51, Witold Walkowiak 62 - Tomek Graczyk 75, Jakub Glinka 82
w Poznaniu; na boisku MOS
Korona Piaski 1-1 TPS Winogrady (Poznań) 7 marca, 13:00
k. 4-5
Hubert Szymczak 36 - Adrian Niemczyk 70 (k)

1/8 finału - 25 marca
(Losowanie - 10 marca 2020 - siedziba Wielkopolskiego ZPN)

KS Opatówek - Polonia Środa Wielkopolska
SKP Słupca - KKS 1925 Kalisz
Iskra Szydłowo - Centra Ostrów Wielkopolski
GKS Grębanin - Nielba Wągrowiec
Kotwica Kórnik - Mieszko Gniezno
TPS Winogrady (Poznań) - Polonia 1912 Leszno
Stella Luboń - Sokół Kleczew
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Victoria Ostrzeszów

1/4 finału - 15 kwietnia

1/2 finału - 6 maja

Finał - 27 maja

Puchar Polski 2019/2020 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2019/2020 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2019/2020 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2019/2020 (Wielkopolski ZPN - Piła)
Puchar Polski 2019/2020 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas