[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Wielkopolski ZPN - Leszno

Runda wstępna - 10-11 sierpnia
(Losowanie - 30 lipca 2019 - siedziba OZPN Leszno)

Brenewia II Wijewo 7-0 Czantoria Gościeszyn 10 sierpnia, 15:00
Dąb Boguszyn 2-5 Sokół Kaszczor 11 sierpnia, 15:00
Grom Wolsztyn (oldboje) 6-1 Sokół-Orkan Chobienice 11 sierpnia, 15:00
Karpik Kopanica 1-1 Gwiazda Siedlec 11 sierpnia, 15:00
k. 4-2
Tęcza Tuchorza 0-3 Sokół Wroniawy 11 sierpnia, 15:00
Wisła II Borek Wielkopolski 1-5 Awdaniec Pakosław 14 sierpnia, 18:00
Sokół Włoszakowice 1-4 MTS Pawłowice 11 sierpnia, 15:00
Błękitni Kąkolewo 5-1 Piast Belęcin 10 sierpnia, 17:00
Rywal Kurza Góra 0-3 Helios Bucz 11 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 1-3
Polonia 1912 II Leszno 6-1 Szok Bojanowo 11 sierpnia, 15:00
Helios II Czempiń 1-3 LZS Głuchowo 11 sierpnia, 15:00
Kormoran Święciechowa 0-5 Ruch Bojanowo 11 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 1-5
Dąbroczanka Pępowo 2-2 Sokół Chwałkowo 11 sierpnia, 15:00
k. 4-5
Rydzyniak II Rydzyna 1-5 Pelikan Dębno Polskie 11 sierpnia, 12:00
Iskra Długie Stare 0-8 GKS Włoszakowice 10 sierpnia, 18:00

I runda - 28 sierpnia
(Losowanie - 14 sierpnia 2019 - siedziba OZPN Leszno)

Brenewia II Wijewo 2-1 Sokół Wroniawy 28 sierpnia, 17:45
Sokół Kaszczor 1-4 LZS Stare Oborzyska 28 sierpnia, 17:45
Karpik Kopanica 1-5 Grom Wolsztyn 28 sierpnia, 17:45
Grom Wolsztyn (oldboje) 3-1 Grom Czacz 28 sierpnia, 17:45
Awdaniec Pakosław 4-0 Wisła Borek Wielkopolski 3 września, 17:30
MTS Pawłowice 0-0 Piast Poniec 28 sierpnia, 17:45
k. 2-4
Błękitni Kąkolewo 3-8 Brenewia Wijewo 28 sierpnia, 17:45
Helios Bucz 1-4 Helios Czempiń 28 sierpnia, 17:45
Polonia 1912 II Leszno 3-1 Sparta Miejska Górka 4 września, 17:45
LZS Głuchowo 0-3 Dąb Kębłowo 28 sierpnia, 17:45
Rydzyniak Rydzyna 0-0 Zjednoczeni Pudliszki 28 sierpnia, 17:45
k. 12-13
Sokół Chwałkowo 1-1 Sarnowianka Sarnowa (Rawicz) 28 sierpnia, 17:45
k. 4-2
Pelikan Dębno Polskie 2-2 Ruch Bojanowo 28 sierpnia, 17:45
k. 5-6
GKS Włoszakowice 5-3 Korona Wilkowice 28 sierpnia, 17:45

II runda - 11 września
(Losowanie - 22 sierpnia 2019, 17:00 - siedziba OZPN Leszno)

Awdaniec Pakosław 4-1 Zjednoczeni Pudliszki 10 września, 17:30
Dąb Kębłowo 1-2 Grom Wolsztyn 11 września, 17:15
Brenewia II Wijewo 3-5 Piast Poniec 11 września, 17:15
Sokół Chwałkowo 2-0 LZS Stare Oborzyska 11 września, 17:15
Szymon Kędziora 37, Marcin Wawrzyniak 86
Grom Wolsztyn (oldboje) 1-8 Polonia 1912 II Leszno 11 września, 17:15
Helios Czempiń 5-3 Brenewia Wijewo 11 września, 17:15
Michał Roszak 15, 46, 51, Szymon Wichtowski 84, Maciej Grabowski 86 - Szymon Durkowiak 55, Eryk Poniży 61, Kamil Kurpisz 78
GKS Włoszakowice 4-3 Ruch Bojanowo 10 września, 17:15

1/8 finału - 25 września
(Losowanie - 22 sierpnia 2019, 17:00 - siedziba OZPN Leszno)

Lew Pogorzela 2-0 Promień Krzywiń 25 września, 16:30
Maciej Krystkowiak 14, Mirosław Kaźmierczak 46
GKS Włoszakowice 5-2 PKS Racot 25 września, 16:30
Oskar Grześkowiak 20, 30, Łukasz Gryziecki 47, Szymon Pieśniak 71, Kacper Łeszyk 80 - Tomasz Gertig 50, Maciej Czarnecki 84
Polonia 1912 II Leszno 4-0 Orkan Chorzemin 25 września, 16:30
Jakub Harendarz 14, Michał Homski 17, Łukasz Wawrzyński 38 (s), Jędrzej Jarożek 56
Piast Poniec 2-2 Rawia Rawicz 25 września, 16:30
k. 2-1
Krzysztof Karch 23, 82 - Robert Stachowiak 44 (s), Stanisław Kołeczko 87
Pogoń Śmigiel 0-2 Kania Gostyń 25 września, 16:30
Szymon Olejniczak 40, Patryk Lada 90
Awdaniec Pakosław 1-2 Krobianka Krobia 25 września, 16:30
Wojciech Cieplik 37 - Sebastian Kluczyk 18, Przemysław Kaczmarek 80
Grom Wolsztyn 3-2 Helios Czempiń 25 września, 16:30
Maciej Kublik 7, Jędrzej Bauta 23, Dawid Kwinto 89 - Szymon Browarczyk 13, Szymon Wichtowski 90
Sokół Chwałkowo 1-5 Korona Piaski 25 września, 16:30
Dawid Pospiech 54 - Mateusz Pijanowski 28, 33, Łukasz Fabich 35, Sebastian Kubiak 66, Grzegorz Wojtasik 90

1/4 finału - 9 października
(Losowanie - 22 sierpnia 2019, 17:00 - siedziba OZPN Leszno)

GKS Włoszakowice 1-4 Lew Pogorzela 9 października, 16:00
Marcin Pitrowski 83 - Wojciech Kamiński 4, 59, Maciej Krystkowiak 45, Mirosław Kaźmierczak 47
Polonia 1912 II Leszno 3-1 Piast Poniec 9 października, 16:00
Oskar Wulke 11, Jędrzej Jarożek 22, Jakub Harendarz 48 - Krzysztof Karch 10
Kania Gostyń 1-1 Krobianka Krobia 9 października, 16:00
k. 4-2
Krzysztof Pakosz 75 - Marcin Masełkowski 14
Grom Wolsztyn 2-2 Korona Piaski 9 października, 16:00
k. 3-4
Mateusz Miśko 9, Norbert Kwiecień 86 - Mateusz Pijanowski 4, Dawid Cubal 90

1/2 finału - 23 października
(Losowanie - 22 sierpnia 2019, 17:00 - siedziba OZPN Leszno)

Polonia 1912 II Leszno 5-2 Lew Pogorzela 23 października, 15:30
Adam Piwoński 33, Jędrzej Jarożek 63, 65, Jakub Harendarz 69, 87 - Kamil Niedźwiedź 53, Wojciech Kamiński 60
Kania Gostyń 0-0 Korona Piaski 23 października, 15:30
k. 2-3

Finał - 11 listopada

Polonia 1912 II Leszno 1-3 Korona Piaski 11 listopada, 13:00
Jędrzej Jarożek 45 - Mateusz Pijanowski 25, Przemysław Frąckowiak 48, Dawid Cubal 52
w Piaskach; Polonia 1912 II gospodarzem

Puchar Polski 2019/2020 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2019/2020 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2019/2020 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2019/2020 (Wielkopolski ZPN - Piła)
Puchar Polski 2019/2020 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas