[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Wielkopolski ZPN - Poznań

Runda wstępna - 10-11 sierpnia
(Losowanie - 30 lipca 2019, 17:30 - siedziba WZPN)

Warta Sieraków 4-1 Matrot Kąsinowo 10 sierpnia, 17:00
Piotr Brzóska 10, Patryk Gapski 20, Dawid Portko 77, Paweł Kuster 88 - Łukasz Mania 31
Płomień Chrzypsko Wielkie 1-4 Rzemieślnik Kwilcz 10 sierpnia, 17:00
Jakub Jakuszak 68 - Jakub Tomkowiak 20, 52, 72, Jacek Mroczyński 89
LKS Piotrowo 3-5 Nałęcz Ostroróg 10 sierpnia, 17:00
Krzysztof Niechwiadowicz 33, Dawid Golon 42, 64 - Daniel Kanarkowski 4, 36, 72, Bartosz Wętkowski 82, 90
SPN Szamotuły 1-1 Warta Obrzycko 11 sierpnia, 17:00
k. 3-4
Jakub Brzuska 90 - Przemysław Tonak 68
na bocznym boisku CS Szamotuły
LZS Otorowo 3-3 Kłos Gałowo 10 sierpnia, 14:00
k. 2-4
Arkadiusz Koblański 69, Piotr Kuliński 75, 87 - Michał Kąkol 12, Jakub Kowalik 21, Przemysław Chudziak 80
Orzeł Łowyń 0-8 LKS Baborówko 10 sierpnia, 17:00
Marcin Janicki 14, Sławomir Roguszka 18, 50, 63, 68, Mateusz Sołtysiak 32, 75, Patryk Judkowiak 85
Jurand Koziegłowy 1-2 Złoci Złotkowo 11 sierpnia, 15:00
Piotr Jabłecki 37 - Jakub Czajka 4, 50
w Owińskach
GKS Golęczewo 3-3 Golnica Ryczywół 10 sierpnia, 14:00
k. 6-7
Patryk Maciorowski 2, Błażej Grzegorek 23, 63 - Marek Musielak 4 (k), Bartłomiej Skrzypek 64, Dominik Filoda 78
Błękitni Owińska 1-3 Antares Zalasewo 9 sierpnia, 20:00
Konrad Hekiert 58 - Bartosz Lutomski 19 (k), 67 (k), Łukasz Białach 75
w Swarzędzu; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego; Błękitni gospodarzem
TPS II Winogrady (Poznań) 1-1 Suchary Suchy Las 11 sierpnia, 17:00
k. 4-3
Timur Chocieszyński 60 - Michał Jaśkowiak 30
Rożnovia Rożnowo 0-5 Meblorz Swarzędz 10 sierpnia, 17:00
Patryk Niemczyk 35, Marek Kulczak 37, 55, 72, 88
Wełnianka Kiszkowo 0-5 Maratończyk Brzeźno 11 sierpnia, 14:00
Filip Kwiatkowski 11, 40, 64, 84, Marcin Lemiesz 87
Mieszko II Gniezno 2-0 Lechita Kłecko 11 sierpnia, 17:00
Maksymilian Sikorski 63, Hubert Kantorowski 78
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Huragan II Pobiedziska 3-3 Piast Łubowo 15 sierpnia, 11:00
k. 4-3
Igor Watras 25, Maksymilian Janowski 70, Mikołaj Szymocha 88 - Patryk Giżycki 34, 36, Krystian Grzesiak 79
KS Fałkowo 0-3 Pelikan Niechanowo 11 sierpnia, 18:00
Andrzej Stefański 67, Łukasz Błaszak 80, Zbigniew Kościański 83
w Łubowie
Lider Szczytniki Czerniejewskie 2-0 WKS Owieczki 10 sierpnia, 17:00
Dominik Jabkiewicz 30, Przemysław Kuzak 46
w Żydowie
Bola 06 Poznań 1-13 Przemysław Poznań 9 sierpnia, 17:30
Artur Jagodziński ? - Mariusz Dotka ?, ?, ?, ?, ?, Szymon Ślosarz ?, ?, Szymon Felski ?, ?, Tobias Rottmann ?, Dawid Macioszek ?, Kacper Sworacki ?, Krzysztof Kulczak ?
w Złotkowie
Polonia Poznań 3-1 Las Puszczykowo 10 sierpnia, 17:00
Marek Waraczyński 19, Patryk Tyrzyk 41, Szymon Depa 53 - Dominik Kaczmarek 90
na stadionie MOS przy ul. Gdańskiej
Lotnik-1997 Poznań 2-2 KSGB Manieczki 10 sierpnia, 17:00
k. 3-4
Bartosz Kania 28, Radosław Sobkowicz 45 - Mateusz Kurzyński 57, 78
na boisku OSiR przy ul. Głuszyna
Odlew Poznań 1-4 1920 Mosina 10 sierpnia, 17:00
Paweł Kuliński 4 - Jakub Ratajczak 17, Kornel Uniejewski 40, 78, Tomasz Zawada 84
na boisku ZSMS nr 2 przy ul. Armii Poznań
UKS Śrem 3-2 Pogoń Książ Wielkopolski 10 sierpnia, 17:00
Jakub Szymański 10, 28, Dawid Biernat 34 (k) - Piotr Galusik 5, 82 (k)
Jastrząb Rudniki 3-2 Promień Opalenica 11 sierpnia, 13:00
Remigiusz Prządka 29, 45, Michał Patan 66 - Patryk Klaczyk 64, Krzysztof Paryzek 85
Kolegium Sędziów Poznań 0-3 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 29 sierpnia, 18:00
w Grodzisku Wielkopolskim; Kolegium Sędziów gospodarzem / w pierwotnym terminie (10 sierpnia, 17:00) odwołany / w drugim terminie (20 sierpnia, 18:00) odwołany
Lipno Stęszew (oldboje) 3-4 Korona Bukowiec 10 sierpnia, 17:00
Krzysztof Tomczak ?, Zbigniew Pluciński ?, Jakub Ławniczak ? - nieznany ?, ?, ?, 90
w Bukowcu; Lipno gospodarzem
Pogrom Luboń 1-5 Luboński KS 21 sierpnia, 18:00
Dawid Kubiak 7 - Łukasz Lekier 24, 30, Kevin Kasztelan 59 (k), Nikodem Moliński 83, 88
na stadionie Stelli
Lech Poznań (oldboje) 3-0 Orły Plewiska 14 sierpnia, 18:30
Sławomir Najtkowski 45, 84, Tomasz Bekas 87
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Tarnovia II Tarnowo Podgórne 0-9 Stella Luboń 11 sierpnia, 17:00
Jakub Kaźmierczak 35, Daniel Baran 36, 40, Dariusz Wróblewski 52, Jakub Solarek 63, 72, Dawid Jakubiak 74, Dawid Jurga 80, Bartosz Ignaczak 90
w Baranowie

I runda - 28 sierpnia
(Losowanie - 31 lipca 2019, 10:00 - siedziba WZPN)

Sparta Szamotuły 3-2 Błękitni Wronki 28 sierpnia, 16:45
Artur Łochowicz 69, 77, Denis Maćkowiak 90 - Rafał Kurczyk 33, Kamil Bzdziel 68
Warta Sieraków 9-5 Nałęcz Ostroróg 28 sierpnia, 16:45
Eryk Szczeciński 7, Paweł Kuster 19, 41, Kamil Cop 37, 39, 55, Patryk Gapski 38, Rafał Dominiak 67, Sebastian Bertrandt 90 - Damian Przybysz 21, 52, 72, 88, Roman Malinowski 83
LKS Baborówko 3-1 Sokół Pniewy 28 sierpnia, 17:30
Paweł Stachura 32 (k), Marcin Janicki 57, Sławomir Roguszka 71 - Mychajło Kuliczenko 78
Warta Obrzycko 3-0 Wielkopolska Komorniki 28 sierpnia, 17:30
(wo)
pierwotnie zwycięzca meczu nr 4 - Orzeł Słopanowo; Orzeł wycofał się z rozgrywek / goście wycofali się z rozgrywek
Kłos Gałowo 3-5 Rzemieślnik Kwilcz 28 sierpnia, 16:45
Marcin Skowroński 6, Jędrzej Kąkol 17, 21 - Krzysztof Gaweł 32, 64, Maksymilian Janik 39, Jakub Tomkowiak 87, 90
Sokół Duszniki 7-3 Czarni Wróblewo 28 sierpnia, 17:30
Filip Korpik 30, Mateusz Łowigus 40, 85, Piotr Szajkowski 50, 61, Bartosz Korpik 65, Michał Bialik 80 - Bartosz Pogorzelczyk 5, Dawid Brzuska 10, Jakub Turostowski 15
TPS II Winogrady (Poznań) 2-3 Piast Kobylnica 28 sierpnia, 17:30
Krzysztof Tomczak 34, Mateusz Nowak 80 - Oskar Rosalski 14, Mikołaj Hawryluk 28, Mateusz Sobkowiak 75
Meblorz Swarzędz 3-1 Sparta Oborniki 28 sierpnia, 17:30
Marek Kulczak 8 (k), Damian Tonak 34, Grzegorz Bartkowiak 36 - Robert Sołowiej 10
w Gruszczynie
Golnica Ryczywół 0-3 Orkan Objezierze 28 sierpnia, 17:30
Norbert Jabłoński 6, 36, Krystian Morka 40
Lider Swarzędz 5-3 Concordia Murowana Goślina 28 sierpnia, 17:30
Mateusz Korcz 28, Piotr Ciesielski 48, Bartosz Marzec 53, Jacek Maćkowiak 64, Krzysztof Jądrzyk 90 - Piotr Mojzykiewicz 41, 45, Mateusz Styczyński 54
Antares Zalasewo 2-3 Złoci Złotkowo 27 sierpnia, 20:00
Piotr Bączyk 31, 78 - Jakub Tecław 18, Piotr Stencel 57, Łukasz Bagrowski 90
w Swarzędzu; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Lider Szczytniki Czerniejewskie 1-2 1922 Lechia Kostrzyn 28 sierpnia, 16:45
Piotr Grześkowiak 66 - Artem Zacharow 13, Dawid Akuszewski 77
w Żydowie
Mieszko II Gniezno 3-2 Zjednoczeni Trzemeszno 28 sierpnia, 16:45
Kacper Zimmer 10 (k), 31, Dominik Wiśniewski 39 - Dawid Ciążyński 36, Jakub Olejniczak 76 (s)
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Huragan II Pobiedziska 1-4 Czarni Czerniejewo 27 sierpnia, 17:30
Maksymilian Janowski 81 - Patryk Buczkowski 26, Kamil Draheim 32 (k), Jakub Cierpiszewski 48, Tomasz Roszyk 79
Maratończyk Brzeźno 1-7 Huragan Pobiedziska 28 sierpnia, 16:45
Rafał Wiąz 55 - Marcin Jędrzejczak 5, Patryk Jóźwiak 13 (k), 62, Adam Niedzielski 32, Jakub Matusiak 45, Mateusz Chachuła 50, Łukasz Maciejewski 73
Pelikan Niechanowo 2-2 Vitcovia Witkowo 4 września, 17:30
k. 4-3
Filip Kruczyński 26 (k), Radosław Trybuła 82 - Michał Wiśniewski 13 (k), Adrian Krupka 69
w Witkowie; Pelikan gospodarzem / w pierwotnym terminie (28 sierpnia, 16:45) odwołany
UKS Śrem 0-1 Polonia II Środa Wielkopolska 28 sierpnia, 16:45
Mikołaj Janicki 67 (k)
1920 Mosina 0-6 Warta Śrem 28 sierpnia, 16:45
Mikołaj Berger 3, 46, Kamil Szymandera 12, 66, Hubert Sciak 59, Maksymilian Makowski 64
Phytopharm Klęka 4-7 Orkan Jarosławiec 28 sierpnia, 17:30
Eryk Kowalski 43, 89, Przemysław Kropski 56, Jakub Wolski 86 - Kamil Krajewski 2, 29, Bartłomiej Biskup 4, Jakub Grząślewicz 13, 17, 45 (k), Piotr Leporowski 61 (k)
Polonia Poznań 0-3 Wiara Lecha Poznań 28 sierpnia, 20:30
Sławomir Makowski 8, Piotr Makowski 37, Filip Zborowski 90
na stadionie MOS przy ul. Gdańskiej
KSGB Manieczki 2-7 Przemysław Poznań 28 sierpnia, 17:30
Łukasz Paluszkiewicz 85, Wojciech Onsorge 88 (k) - Denys Borysow 11, 70, Kacper Koralewski 17, 19, Krzysztof Kulczak 30, Kacper Sworacki 66, Robert Ciapa 73
Kłos Zaniemyśl 2-1 Avia Kamionki 28 sierpnia, 16:45
Szymon Grzelak 48, 50 - Michał Staszak 40
Jastrząb Rudniki 0-2 Korona Bukowiec 28 sierpnia, 17:00
Bartosz Koza 20, Oskar Kluj 34
Orzeł Granowo 3-3 LZS Wronczyn 28 sierpnia, 16:45
k. 3-4
Eryk Łuczak 2, Dominik Duda 7, 70 - Damian Wojtkowiak 56, Maciej Stachowiak 57, Mirosław Goliński 68
Płomień Przyprostynia 1-1 Lipno Stęszew 28 sierpnia, 16:45
k. 3-5
Łukasz Kaźmierczak 80 - Patryk Jędroszyk 67
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-0 SSG Kamieniec 11 września, 17:30
Spójnia Strykowo 3-2 Patria Buk 28 sierpnia, 17:30
Krystian Kurkowiak 21, Piotr Kaczmarek 66, 85 - Mikołaj Witczak 15, Maksym Syniaczenko 82 (k)
Luboński KS 2-5 AP Reissa OSiR Baranowo Poznań 4 września, 17:30
Radosław Kaszuba 53, Radosław Michalewski 55 - Jakub Pietrzak 6 (k), 25, Mateusz Wzięch 20, Michał Patalas 40, 60
na stadionie Stelli / w pierwotnym terminie (28 sierpnia, 16:45) odwołany
Stella Luboń 5-0 Grom Plewiska 28 sierpnia, 17:30
Dawid Jakubiak 12, 32, Marcin Ogrodowczyk 42, 44, Robert Majkowski 89
Orkan Konarzewo 4-2 NKS Niepruszewo 28 sierpnia, 16:45
Wołodymyr Borodin 50, Jędrzej Starzak 58, 90, Mateusz Bartkowiak 75 (k) - Łukasz Szczudeł 40, Witalij Miaczyn 44
Lech Poznań (oldboje) 6-4 Szturm Junikowo (Poznań) 29 sierpnia, 19:30
Jacek Dembiński 7, 15 (k), 59, Krzysztof Michalski 30, Waldemar Przysiuda 43, 72 - Bartosz Kilan 5, Maciej Skowroński 75, Dawid Skowroński 81 (k), 85
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Canarinhos Skórzewo 0-3 GKS Dopiewo 28 sierpnia, 18:00
Kamil Kosicki 18, Jan Borowiak 38, Dariusz Chandze 83

II runda - 11 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2019, 16:00 - siedziba WZPN)

Mieszko II Gniezno 4-1 Spójnia Strykowo 18 września, 17:15
(1)
Orkan Konarzewo 2-7 AP Reissa OSiR Baranowo Poznań 18 września, 17:15
(2)
Warta Śrem 3-1 Pelikan Niechanowo 18 września, 17:15
nieznany 7, 14, 63 (k) - Patryk Jarzyński 87
(3) / w pierwotnym terminie (11 września, 17:15) odwołany
Kłos Zaniemyśl 3-0 Sokół Duszniki 11 września, 17:15
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Warta Obrzycko 0-6 Przemysław Poznań 11 września, 17:15
Kacper Koralewski 4, Kacper Sworacki 12, 42, 58, Krzysztof Kulczak 32, Robert Ciapa 73
Korona Bukowiec 2-4 Stella Luboń 11 września, 17:15
Jacek Piecuch 43, Marcin Knop 75 - Jakub Solarek 18, 69, 80, Dariusz Wróblewski 82
Lech Poznań (oldboje) 2-2 Złoci Złotkowo 17 września, 19:00
k. 3-4
Dariusz Dudka 9 (k), Bartosz Ślusarski 67 - nieznany 59, 87
LKS Baborówko 5-5 Czarni Czerniejewo 11 września, 17:15
k. 3-4
Marcin Janicki 31, 55, Mateusz Sołtysiak 77, 84, 88 - Rafał Wawrzyniak 36, Maciej Lisiecki 38, 75, Piotr Cyrulewski 70, Patryk Buczkowski 72
Warta Sieraków 3-3 Lipno Stęszew 11 września, 17:15
k. 3-0
Paweł Kuster 7, Igor Chojan 28, Kamil Cop 60 - Tomasz Dutkiewicz 40, Bartosz Knop 42, Bartosz Czechowski 90
Sparta Szamotuły 0-3 Huragan Pobiedziska 11 września, 17:15
Jakub Matusiak 37, Damian Gocałek 80, Adam Niedzielski 86
LZS Wronczyn 1-5 Orkan Objezierze 18 września, 17:15
(11)
Orkan Jarosławiec 1-2 1922 Lechia Kostrzyn 11 września, 17:15
Maciej Bartkowiak 90 - Patryk Paluszkiewicz 38, Dawid Akuszewski 56
Piast Kobylnica 1-5 Lider Swarzędz 11 września, 17:30
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-3 GKS Dopiewo 17 września, 17:15
Kacper Kuik 13, 90 - Mikołaj Łochyński 28, Sebastian Rudner 45, Mikołaj Fręśko 72
Rzemieślnik Kwilcz 3-5 Meblorz Swarzędz 11 września, 17:15
Jakub Tomkowiak 35, 80, Mateusz Nowak 63 - Wojciech Tymczyszyn 3, 17, 42, Michał Nowak 71, 84
Polonia II Środa Wielkopolska 2-1 Wiara Lecha Poznań 11 września, 19:00
Oskar Janoś 83, Chrystian Pluta 90 - Artur Adamski 3

1/8 finału - 25 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2019, 16:00 - siedziba WZPN)

(17) / zwycięzca meczu nr 1 - zwycięzca meczu nr 2
- Kłos Zaniemyśl
(18) / zwycięzca meczu nr 3
Przemysław Poznań - Stella Luboń 25 września, 16:45
(19)
Złoci Złotkowo - Czarni Czerniejewo 25 września, 16:45
(20)
Warta Sieraków - Huragan Pobiedziska 25 września, 16:45
(21)
- 1922 Lechia Kostrzyn
(22) / zwycięzca meczu nr 11
Lider Swarzędz - GKS Dopiewo 24 września, 18:00
(23)
Meblorz Swarzędz - Polonia II Środa Wielkopolska
(24)

1/4 finału - 9 października
(Losowanie - 30 sierpnia 2019, 16:00 - siedziba WZPN)

(25) / zwycięzca meczu nr 17 - zwycięzca meczu nr 18
(26) / zwycięzca meczu nr 19 - zwycięzca meczu nr 20
(27) / zwycięzca meczu nr 21 - zwycięzca meczu nr 22
(28) / zwycięzca meczu nr 23 - zwycięzca meczu nr 24

1/2 finału - 23 października
(Losowanie - 30 sierpnia 2019, 16:00 - siedziba WZPN)

(29) / zwycięzca meczu nr 25 - zwycięzca meczu nr 26
(30) / zwycięzca meczu nr 27 - zwycięzca meczu nr 28

Finał - 11 listopada

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas