[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Fortuna Puchar Polski 2020/2021

Runda wstępna - 8-9 sierpnia
Uczestniczy 8 zespołów II ligi z sezonu 2019/20 z miejsc 11-18.

Górnik Polkowice - Gryf Wejherowo
nie odbył się - goście zostali wykluczeni z rozgrywek
Błękitni Stargard 2-0 Legionovia Legionowo 8 sierpnia, 13:00
Mateusz Bochnak 12, 48
Lech II Poznań 3-2 Elana Toruń 8 sierpnia, 12:00
Filip Wilak 2, Antoni Prałat 22, Norbert Pacławski 56 - Mariusz Kryszak 71 (k), Krzysztof Kołodziej 79
we Wronkach
Skra Częstochowa 1-3 Stal Stalowa Wola 9 sierpnia, 16:30 (120)
Radosław Gołębiowski 57 - Piotr Mroziński 6 (k), Kacper Śpiewak 45, Michał Fidziukiewicz 86

I runda - 15-16 sierpnia
(Losowanie - 27 lipca 2020, 12:00 - siedziba PZPN)
Uczestniczy 4 zwycięzców rundy wstępnej, 16 zwycięzców Pucharu Polski na szczeblu regionalnym, 16 zespołów Ekstraklasy z sezonu 2019/20, 18 zespołów I ligi z sezonu 2019/20, 10 zespołów II ligi z sezonu 2019/20.

Odra Opole 1-3 Lech Poznań 15 sierpnia, 20:30 (2000)
Sebastian Bonecki 90 - Ľubomír Šatka 14, 76, Filip Szymczak 87
GKS Bełchatów 1-6 Legia Warszawa 14 sierpnia, 20:30 (990)
Damian Hilbrycht 33 - Maciej Rosołek 12, 28, 67, Michał Pawlik 44 (s), Paweł Wszołek 53, Filip Mladenović 60
Chrobry Głogów 1-2 Cracovia 16 sierpnia, 17:30 (642)
pd.
Michał Ilków-Gołąb 80 - Cornel Râpă 90, Mateusz Wdowiak 118
W 67. minucie Sergiu Hanca (Cracovia) nie wykorzystał rzutu karnego.
Resovia 0-4 Piast Gliwice 15 sierpnia, 16:30 (712)
Piotr Parzyszek 8 (k), Dominik Steczyk 45 (k), Arkadiusz Pyrka 88, 90
Ślęza Wrocław 2-1 Wigry Suwałki 13 sierpnia, 16:00 (396)
Robert Pisarczuk 14 (k), 63 (k) - Filip Olejniczak 53 (s)
W 34. minucie Denis Gojko (Wigry Suwałki) nie wykorzystał rzutu karnego.
Polonia Nysa 1-3 Górnik Łęczna 2 września, 16:00 (380)
Tomasz Mamis 13 - Serhij Krykun 90, Luka Redek 90 (s), Przemysław Banaszak 90
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Górnik Polkowice 0-5 Arka Gdynia 23 sierpnia, 12:40 (420)
Marcus Vinícius 57, Kamil Mazek 59, Juliusz Letniowski 66, 73 (k), Adam Danch 89
KKS 1925 Kalisz 0-3 Korona Kielce 15 sierpnia, 16:00 (950)
(wo)
Mateusz Majewski 65, Jakub Chojnowski 90
na boisku 2-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - Adrian Łuszkiewicz
Unia Skierniewice 0-4 Widzew Łódź 15 sierpnia, 16:00 (990)
Daniel Tanżyna 8, Henrik Ojamaa 24, Robert Prochownik 37, Krystian Nowak 81
Garbarnia Kraków 1-0 GKS Katowice 22 sierpnia, 12:00 (150)
Błażej Radwanek 56
Unia Janikowo 1-0 Zagłębie Sosnowiec 15 sierpnia, 16:00 (560)
Damian Garstka 22
Podhale Nowy Targ 0-5 Pogoń Szczecin 2 września, 16:00
Kacper Smoliński 7, Michał Kucharczyk 17 (k), Alexander Gorgon 29, Kamil Drygas 81 (k), 82
w pierwotnym terminie (16 sierpnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie bez udziału publiczności
Błękitni Stargard 3-3 Warta Poznań 16 sierpnia, 16:00 (317)
pd. k. 4-5
Mateusz Bochnak 53, Dawid Polkowski 62, Hubert Krawczun 66 - Gracjan Jaroch 35, Mateusz Kuzimski 77, Adrian Laskowski 85
Stomil Olsztyn 2-3 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 22 sierpnia, 19:45 (770)
Ņikita Kovaļonoks 15, Serafin Szota 56 - Adam Wolniewicz 10, Farid Ali 76, 90
Radomiak Radom 4-0 Miedź Legnica 22 sierpnia, 14:30 (475)
Leândro 20 (k), 28 (k), 66, Dominik Sokół 51
na stadionie MOSiR
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-2 Znicz Pruszków 14 sierpnia, 16:00 (317)
Marcin Bochenek 33, Mikołaj Szymański 76
Stal Rzeszów 0-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15 sierpnia, 16:00 (921)
Karol Danielak 33
GKS Tychy 1-2 Wisła Płock 15 sierpnia, 19:00 (2084)
Kamil Szymura 89 - Cillian Sheridan 26, Mateusz Szwoch 51 (k)
Lechia Zielona Góra 1-4 Świt Skolwin (Szczecin) 13 sierpnia, 16:00 (365)
Kacper Wojdak 70 (s) - Shuma Nagamatsu 68, Patryk Bil 80, Krzysztof Filipowicz 85, Jakub Babij 90 (s)
ŁKS Łódź 2-2 Śląsk Wrocław 16 sierpnia, 20:30 (1504)
pd. k. 4-1
Antonio Domínguez 9 (k), Piotr Gryszkiewicz 120 - Róbert Pich 42, Piotr Celeban 94
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-3 Zagłębie Lubin 13 sierpnia, 16:00 (212)
Michał Drewnowski 75 - Jakub Żubrowski 6, Jewgienij Baszkirow 78, Damjan Bohar 84
Sandecja Nowy Sącz 0-3 Raków Częstochowa 25 sierpnia, 20:30
David Tijanić 8, Kamil Piątkowski 21, Vladislavs Gutkovskis 72 (k)
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (14 sierpnia, 17:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orlęta Radzyń Podlaski 0-2 Pogoń Siedlce 2 września, 16:00 (350)
Kamil Walków 1, 70
w pierwotnym terminie (16 sierpnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Stal Stalowa Wola 0-4 Lechia Gdańsk 19 sierpnia, 16:30 (850)
Karol Fila 18, Łukasz Zwoliński 23, Maciej Gajos 52, Jakub Kałuziński 68
Jaguar Gdańsk 1-4 Puszcza Niepołomice 14 sierpnia, 17:00 (600)
Jakub Sawicki 83 - Michał Mikołajczyk 16, Marcin Stefanik 29 (k), 37, Wiktor Żytek 63
na Stadionie Miejskim
Pniówek Pawłowice 2-3 Sokół Ostróda 15 sierpnia, 14:00 (97)
Kamil Glenc 53, Rafał Adamek 60 - Piotr Ziółkowski 32, 90, Dawid Wolny 86
W 39. minucie Adam Dobosz (Sokół Ostróda) nie wykorzystał rzutu karnego.
Górnik Zabrze 3-1 Jagiellonia Białystok 13 sierpnia, 20:30 (4568)
Bartosz Nowak 15, Jesús Jiménez 61, Paweł Bochniewicz 66 - Jakov Puljić 33
Bytovia Bytów 0-4 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 23 sierpnia, 15:00 (290)
Piotr Wlazło 20, 34 (k), 36 (k), Kacper Śpiewak 49
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-1 Wisła Kraków 15 sierpnia, 19:29 (3100)
Robert Majewski 68, Szymon Stanisławski 90 - Chuca 55
Chojniczanka Chojnice 1-0 Olimpia Elbląg 21 sierpnia, 19:30 (778)
Tomasz Mikołajczak 40 (k)
Olimpia Grudziądz 2-0 Lech II Poznań 22 sierpnia, 16:00
Kacper Janiak 29, Grzegorz Gulczyński 90
W 74. minucie Hubert Sobol (Lech II Poznań) nie wykorzystał rzutu karnego.
bez udziału publiczności
Karpaty Krosno 0-2 Stal Mielec 15 sierpnia, 16:00 (999)
Robert Dadok 58, Paweł Tomczyk 76

1/16 finału - 31 października
(Losowanie - 11 września 2020, 12:00 - siedziba PZPN)

Wisła Płock - Pogoń Szczecin 3 listopada, 17:00
Olimpia Grudziądz - Lechia Gdańsk 31 października, 15:30
Znicz Pruszków - Lech Poznań 2 listopada, 20:00
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Puszcza Niepołomice 4 listopada, 12:30
w Wodzisławiu Śląskim
Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice 30 października, 12:30
Arka Gdynia - Korona Kielce 30 października, 17:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Górnik Zabrze 30 października, 18:00
Stal Mielec - Piast Gliwice 31 października, 18:30
Widzew Łódź - Legia Warszawa 30 października, 20:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Cracovia 31 października, 12:30
Unia Janikowo - ŁKS Łódź 31 października, 12:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Raków Częstochowa 30 października, 18:00
Pogoń Siedlce - Radomiak Radom 31 października, 17:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin 29 października, 17:00
Ślęza Wrocław - Górnik Łęczna 3 listopada, 12:30
Sokół Ostróda - Warta Poznań 30 października, 18:00

1/8 finału - 10 lutego

1/4 finału - 3 marca

1/2 finału - 7 kwietnia

Finał - 2 maja
w Warszawie; na PGE Narodowym

Puchar Polski 2019/2020 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas