[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń

I runda - 15 sierpnia

Zamek Zamek Bierzgłowski 0-12 Elana II Toruń 15 sierpnia, 18:00
Jakub Karolak 6, Sebastian Rak 26, 30, 46, 59, Hubert Maciąg 29, Konrad Jóźwicki 43, 49, Paweł Jachno 69, Krystian Jóźwiak 86, Jakub Górniak 88, Radosław Ankierski 90
Wojownik Wabcz 4-5 Sokół Radomin 14 sierpnia, 18:00
Andrzej Pawlicki 11, 79, Roman Strupowski 34, Karol Misiaszek 51 - Paweł Jachowski 10, 44, 47, 90, Krzysztof Czajkowski 40
Start Toruń 6-2 Opatrunki Toruń 15 sierpnia, 20:00
Damian Kondej 6, Krzysztof Skotarek 19, 61, 88, Mirosław Filarecki 58, Paweł Delimata 90 - Łukasz Siemiński 34, Paweł Czarnowski 70
Orzeł Głogowo 1-2 Cyklon Kończewice 14 sierpnia, 18:00
Adam Wieczyński 44 - Kamil Warduliński 15, Sebastian Ostrowski 51
Tartak Klamry 0-14 Olimpia II Grudziądz 15 sierpnia, 12:00
Paweł Bartoszyński 4, Bartosz Wiśniewski 8, 66, 71, 78, Mateusz Kowalski 28, Maciej Twarowski 36, 41, Patryk Beszczyński 40 (s), Marcin Poręba 45, Kamil Czernicki 56, Franciszek Denisewicz 85, Karol Maksajdowski 87, Jakub Olszewski 88
Pogrom Zbójno 2-1 Unia Wąbrzeźno 14 sierpnia, 18:00
Bartłomiej Baranowski 59, Adrian Kamiński 78 - Paweł Marszałek 90
Wisła Pędzewo 1-2 Drwęca Golub-Dobrzyń 15 sierpnia, 16:00
Adrian Gapiński 26 - Dariusz Gołoś 21, 64
Zryw Wrocki 3-0 Radzynianka Radzyń Chełmiński 15 sierpnia, 12:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

II runda - 4 września

Drwęca Golub-Dobrzyń 1-3 Mustang Ostaszewo 4 września, 17:00
Przemysław Rutkowski 48 - Maciej Dudek 18, 85, Tomasz Belzyt 59
Promień Kowalewo Pomorskie 3-5 Chełminianka Chełmno 4 września, 17:00
pd.
Bartosz Wilkanowski 53, 62, Bartosz Olkowski 65 - Hubert Rokoszewski 76, Dawid Szpankiewicz 80, Błazej Zwolankowski 88 (s), Szymon Marks 98, Miłosz Węgierek 115
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1-0 Flisak Złotoria 4 września, 17:00
Sebastian Płochacki 41
Legia Chełmża 1-2 Sparta Brodnica 4 września, 17:00
Bartosz Pawkin 3 - Sebastian Brzóska 47, Adam Reise 87
Pogrom Zbójno 0-3 Pomorzanin Toruń 4 września, 17:00
Rafał Więckowski 72, Masato Hayashi 80, Dawid Orlicki 89
Start Toruń 2-6 Elana II Toruń 10 września, 20:00
Krzysztof Skotarek 29, Radosław Zieliński 80 - Paweł Karbowiński 14, Jakub Rudnik 28, Przemysław Mycan 44, 45, Szymon Ćwikliński 58, Jakub Górniak 63
w pierwotnym terminie (4 września, 17:00) odwołany
Sokół Radomin 5-1 Olimpia II Grudziądz 4 września, 17:00
Waldemar Jachowski 13, 57, Krzysztof Czajkowski 28, Paweł Jachowski 61, 78 - Bartosz Nowicki 1
Zryw Wrocki 0-4 Cyklon Kończewice 4 września, 17:30
Marcin Sadowski 9, Jakub Soszka 14, Marcin Syper 27 (s), Piotr Kurek 35

III runda - 25 września

Elana II Toruń 0-1 Mustang Ostaszewo 25 września, 16:00
Mateusz Ciesielski 90
Sokół Radomin 1-4 Sparta Brodnica 25 września, 16:00
Kornel Stasiak 77 - Adam Reise 26, 64, Marcin Rupiński 57, Mateusz Wiśniewski 66
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1-3 Pomorzanin Toruń 25 września, 16:00
Arkadiusz Kozłowski 49 - Mateusz Grudziński 2, Jakub Sajda 41, Kamil Woroniecki 46
Cyklon Kończewice 3-1 Chełminianka Chełmno 25 września, 16:00
Łukasz Sikorski 19, 37, Jarosław Kaczorek 39 - Oskar Andrzejewski 23

Puchar Polski 2019/2020 (Kujawsko-Pomorski ZPN)

Puchar Polski 2019/2020 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Bydgoszcz)
Puchar Polski 2019/2020 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Włocławek)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas