[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Włocławek

I runda - 4 września
Lech Rypin, Lider Włocławek, Kujawianka Izbica Kujawska, Orlęta Aleksandrów Kujawski, Włocłavia Włocławek - wolny los

MGKS Lubraniec 3-5 Zdrój Ciechocinek 3 września, 17:00
Patryk Woźniak 12, Łukasz Kmieć 84, Jakub Pietrzak 87 - Radosław Czułkowski 9, Dawid Napora 31, Artur Smykowski 42, Marcin Majchrzak 71, 90
Wzgórze Raciążek 2-8 LTP Lubanie 4 września, 17:00
Przemysław Rutecki 34, 43 - Michał Świątkowski 6, Łukasz Różański 14, 48, Damian Piernikowski 17, Marcin Zapiec 29, 41, Michał Tulimowski 39, Kamil Stefaniak 90
Ziemowit Osięciny 0-1 Lubienianka Lubień Kujawski 4 września, 17:00
Jacek Wichliński 90
Lech Dobre 3-4 Tłuchovia Tłuchowo 4 września, 17:00
Dawid Dąbrowski 8, Jakub Skonieczka 52, Michał Bruch 90 - Łukasz Konic 5, Sebastian Raniszewski 24, 76, Przemysław Budka 54
Unia Choceń 1-8 Kujawiak Kowal 4 września, 17:00
Arkadiusz Ruciński 56 - Rafał Jankowski 2, 41, Witold Jakubowski 6, 35, Konrad Kujawski 9, 43, Witalij Szwied 28, Mateusz Wiśniewski 88
Mień Lipno 5-8 Łokietek Brześć Kujawski 4 września, 17:00
pd.
Bartosz Lewicki 36, Bartosz Kempiński 50, 52, Jakub Podlas 62, Dawid Cymerman 90 - Dawid Marciniak 44, 73, 98, 105, 116, Michał Skonieczny 68, 76, Marcin Pałczyński 83
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3-0 Wisła Dobrzyń 4 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Piast Bądkowo 0-3 GKS Baruchowo 4 września, 17:00
Michał Rosiak 9, Dariusz Janik 81, Daniel Dorsz 88
Start Stawki 1-2 Skrwa Skrwilno 4 września, 17:00
Michał Górski 68 - Piotr Narodzonek 51, 75

II runda - 18 września
Łokietek Brześć Kujawski, Orlęta Aleksandrów Kujawski - wolny los

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Kujawiak Kowal 18 września, 16:30
Skrwa Skrwilno - Włocłavia Włocławek 18 września, 16:30
Zdrój Ciechocinek - Kujawianka Izbica Kujawska 18 września, 16:30
Tłuchovia Tłuchowo - LTP Lubanie 18 września, 16:30
Lubienianka Lubień Kujawski - Lech Rypin 18 września, 16:30
GKS Baruchowo - Lider Włocławek 18 września, 16:30

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas