[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Bydgoszcz

I runda - 3-4 sierpnia
Unia Solec Kujawski - wolny los

AF Brzoza 0-3 Sędziowie K-PZPN Bydgoszcz 4 sierpnia, 17:00
(wo)
Tomasz Sułek 10
na boisku 0-1
Piaski Bydgoszcz 12-1 ADP Bydgoszcz 3 sierpnia, 17:00
Patryk Nawrocki 4, 20, 71, 80, 83, 84, Piotr Kantarowski 31, 52, Łukasz Kowalski 35, Oskar Jackowski 38, Daniel Kardach 59, Krystian Próchniak 81 - Jarosław Głowacki 85
LZS Grochowiska Księże 1-1 Szubinianka Szubin 3 sierpnia, 17:00
k. 4-2
Patryk Kubiak 82 - Konrad Polawski 26
Wisła Gruczno 0-1 Sparta Przysiersk 3 sierpnia, 15:00
Patryk Olszewski 43
Legia Strzelce 0-3 Zagłębie Piechcin 3 sierpnia, 17:00
Krzysztof Dybalski 29, Paweł Marciniak 85, Mateusz Wiktorowicz 90
Tarant Wójcin 0-3 Goplania Inowrocław 4 sierpnia, 11:00
Dawid Górski 10, 45, Dominik Kostrzak 28
Czarni Nakło nad Notecią 1-0 Spójnia Białe Błota 3 sierpnia, 16:00
Mikołaj Jaruzal 50
Kujawy/Błękitni Markowice 1-3 Gopło Kruszwica 4 sierpnia, 11:00
Bartosz Maniewski 80 - Patryk Kowalski 29, Michał Kruszczyński 66, Mikołaj Myśliwy 85
Fuks Wielowicz 1-4 Rawys Raciąż 3 sierpnia, 14:00
Kamil Waniak 14 - Tobiasz Mocek 37, 55, 65, Dominik Manteufel 57
Łokietek Wierzchucin Królewski 1-8 Krajna Sępólno Krajeńskie 4 sierpnia, 11:00
Bartosz Klatecki 56 - Damian Rybacki 6, Bartosz Burkiewicz 34, 41, 87, Artur Dądela 38, 85, Adrian Łodziński 44, 80
Cukrownik Tuczno 3-2 Burza Nowa Wieś Wielka 3 sierpnia, 16:00
Marcin Dąbrowa 13, Daniel Kobyłecki 63, Patryk Maziarz 87 - Albert Koncewicz 30, Arkadiusz Czajka 35
Gwiazda Bukowiec 4-2 Victoria Niemcz 3 sierpnia, 13:00
pd.
Damian Miłkowski 67, 116, Patryk Zybert 97, 118 - Artur Olszanowski 83, 119
Kolorowi Krusza Zamkowa 1-3 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3 sierpnia, 17:00
pd.
Norbert Nawrocki 78 - Tomasz Giszter 23, Konrad Czapik 96, 102
Promień Szczepanowo 0-8 Polonia Bydgoszcz 3 sierpnia, 17:00
Krystian Born 22, Wiktor Dąbek 40, 49, Przemysław Januszewski 43, Łukasz Chruścicki 55, 69, 75, Rafał Kubacki 70
Strażak Przechowo (Świecie) 0-7 Start Warlubie 3 sierpnia, 11:00
Patryk Klimek 2, 18, 61, Maciej Śliwiński 8, 39, Kamil Fandrejewski 25, Łukasz Filip 86
Orzeł Bydgoszcz 0-9 GLZS Sadki 3 sierpnia, 18:00
Fabian Nurkiewicz 7, 40, Norbert Szewera 12, Marcin Walczak 35, 51, 59, 80, Łukasz Łukowski 64, Kacper Loręcki 87
beds.pl Bydgoszcz 0-3 KS Brzoza 3 sierpnia, 12:00
Kamil Baranowski 51, Piotr Ziółkowski 81, Kamil Koronowski 87
Gryf Sicienko 0-6 Victoria Koronowo 3 sierpnia, 17:00
Mateusz Chrzanowski 3, 6, 76, Damian Stasikowski 15, Aleksander Zieliński 81, Jakub Mizdalski 87
LKS Dąbrowa Chełmińska 16-0 Amator Bydgoszcz 3 sierpnia, 13:00
Dawid Murawski 5, Łukasz Kociniewski 10, Franciszek Kociniewski 16, 17, 30, 65, Dawid Sarnowski 19, Mariusz Witkowski 28, 42, 52, 60, 84, Patryk Jarocki 62, 78, Michał Sypniewski 69, 80
Noteć Inowrocław 1-2 Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 3 sierpnia, 17:00
Kajetan Wegner 65 - Damian Stefański 41, Marcin Dunisławski 89
Tucholanka Tuchola 0-6 Pomorzanin Serock 4 sierpnia, 17:00
Jakub Andrykowski 33, Patryk Nowak 36, 42, Radosław Mik 48, Mateusz Korecki 51, 77
Zootechnik Kołuda Wielka 3-2 Znicz Rojewo 3 sierpnia, 17:00
pd.
Kamil Pluciński 50, Filip Bednarek 75, Sławomir Strzelczyk 115 - Kuba Tomczyk 58, Tyberiusz Głogowski 89
Grom Osie 1-5 Start Pruszcz 4 sierpnia, 12:00
Borys Modracki 61 - Jakub Środa 3, Mikołaj Prybiński 24, 30, 78, Maciej Góra 57
GLKS Dobrcz 0-3 Wda Świecie 3 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
BOSiR Barcin 2-3 Noteć Łabiszyn 3 sierpnia, 18:00
pd.
Bartłomiej Świątek 6, Łukasz Sobek 75 - Paweł Witwicki 8, 52, Patryk Otlewski 104
Noteć Gębice 5-3 Kujawianka Strzelno 4 sierpnia, 17:00
Dariusz Jankowiak 11, 13, Michał Kaszyński 24 (s), Damian Radecki 89, Krzysztof Kowalski 90 - Mateusz Skonieczny 53, 90, Wiktor Kinowski 67
Victoria Kołaczkowo 2-5 Pałuczanka Żnin 13 sierpnia, 18:00
Damian Czerwiński 76, Jakub Kosiorowski 83 - Mateusz Mikos ?, 5, 54, nieznany ?, Tomasz Krysinski 69

II runda - 21 sierpnia
Start Pruszcz - wolny los

Piaski Bydgoszcz 0-6 Unia Solec Kujawski 21 sierpnia, 18:00
Sparta Przysiersk 0-6 Wda Świecie 21 sierpnia, 17:30
Zagłębie Piechcin 1-4 Pogoń Mogilno 21 sierpnia, 17:00
Goplania Inowrocław 1-4 Cuiavia Inowrocław 28 sierpnia, 17:00
Czarni Nakło nad Notecią 0-8 Zawisza Bydgoszcz 21 sierpnia, 18:00
Gopło Kruszwica 1-2 Unia Gniewkowo 21 sierpnia, 17:30
Rawys Raciąż 6-2 Krajna Sępólno Krajeńskie 21 sierpnia, 18:00
Cukrownik Tuczno 3-2 Noteć Gębice 21 sierpnia, 17:00
Gwiazda Bukowiec 1-3 Start Warlubie 21 sierpnia, 17:30
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 0-11 Unia Janikowo 21 sierpnia, 17:00
Polonia Bydgoszcz 5-2 Noteć Łabiszyn 21 sierpnia, 17:30
GLZS Sadki 0-8 Sportis Łochowo 21 sierpnia, 17:30
KS Brzoza 0-6 Notecianka Pakość 21 sierpnia, 18:00
Victoria Koronowo 5-3 Sędziowie K-PZPN Bydgoszcz 28 sierpnia, 17:30
LKS Dąbrowa Chełmińska 2-5 Piast Złotniki Kujawskie 21 sierpnia, 18:00
pd.
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 2-1 Zootechnik Kołuda Wielka 20 sierpnia, 18:00
Pomorzanin Serock 2-0 BKS Bydgoszcz 21 sierpnia, 17:30
LZS Grochowiska Księże 1-2 Pałuczanka Żnin 21 sierpnia, 18:00

III runda - 11 września
SP Zawisza Bydgoszcz - wolny los

Pałuczanka Żnin 2-4 Piast Złotniki Kujawskie 11 września, 17:00
Mateusz Mikoś 18, Piotr Kowalski 84 - Łukasz Burkiewicz 16, Dominik Owsiński 73, Krystian Bleja 79, 90
Start Warlubie 2-4 Start Pruszcz 11 września, 17:00
Maciej Śliwiński 60, 67 - Daniel Czarnowski 35, Jakub Krukowski 48, Fabian Chabowski 57, Jakub Środa 85
Pomorzanin Serock 1-2 Unia Gniewkowo 11 września, 17:00
Kamil Bagniewski 78 - Łukasz Waligóra 51, Łukasz Cięgotura 69
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 1-9 Pogoń Mogilno 11 września, 17:00
Damian Stefański 11 - Mateusz Nawrocki 14, 29, Patryk Perliński 44, 68, Krzysztof Szal 50, 65, Filip Śliwiński 62, Piotr Mroziński 73, 86
Victoria Koronowo 2-4 Unia Solec Kujawski 11 września, 16:30
pd.
Adrian Bielawski 49, Damian Stasikowski 88 - Damian Michalski 38, Kacper Sapa 53, Marcin Napierała 92, Dorian Affeld 96
Notecianka Pakość 0-1 Unia Janikowo 11 września, 17:00
Dominik Jelonek 79
Rawys Raciąż 1-4 Polonia Bydgoszcz 24 września, 16:30
w pierwotnym terminie (11 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Cukrownik Tuczno 0-4 Cuiavia Inowrocław 18 września, 17:00
Borys Klimczewski 28, Eryk Bomba 67, 76, Mateusz Brzóstowski 80
Wda Świecie 3-0 Sportis Łochowo 11 września, 16:00
(wo)
Jordan Moss 12, Marcin Krzywicki 65
na boisku 0-2

IV runda - 2 października
Cuiavia Inowrocław, Pogoń Mogilno, Polonia Bydgoszcz, Unia Gniewkowo - wolny los

Zawisza Bydgoszcz 9-0 Piast Złotniki Kujawskie 2 października, 15:00
Patryk Straszewski 18, 23, 29, 32, 87, Rafał Piekuś 54, Adam Wiśniewski 77, Mateusz Oczkowski 79, Medard Dahms 82
Start Pruszcz 1-4 Wda Świecie 9 października, 20:00
Kamil Nawrocki 35 - Wojciech Ernest 25, 58, Karol Maliszewski 50, Michał Macura 84
w pierwotnym terminie (2 października, 16:15) odwołany
Unia Solec Kujawski 1-2 Unia Janikowo 2 października, 16:30
Kacper Sapa 66 - Kamil Kuropatwiński 57, Adam Konieczny 69

Puchar Polski 2019/2020 (Kujawsko-Pomorski ZPN)

Puchar Polski 2019/2020 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń)
Puchar Polski 2019/2020 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Włocławek)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas