[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga BS Leśnica 2020/2021, grupa: opolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch Zdzieszowice 42 117 38 3 1 163-24 18 2 1 82-14 20 1 0 81-10
2.  LZS Starowice Dolne 42 99 31 6 5 115-39 16 3 2 60-20 15 3 3 55-19
3.  Agroplon Głuszyna 42 83 24 11 7 80-38 15 5 1 46-13 9 6 6 34-25
4.  Porawie Większyce 42 82 25 7 10 92-52 15 3 3 57-22 10 4 7 35-30 2 4 1 1 0 4-2
5.  Małapanew Ozimek 42 82 25 7 10 90-48 12 3 6 41-24 13 4 4 49-24 2 1 0 1 1 2-4
6.  Unia Krapkowice 42 63 18 9 15 79-69 10 4 7 44-36 8 5 8 35-33 4 6 2 0 2 5-4
7.  Piast Strzelce Opolskie 42 63 19 6 17 69-65 11 2 8 35-29 8 4 9 34-36 4 6 2 0 2 5-4
8.  Odra II Opole 42 63 19 6 17 83-61 9 3 9 41-30 10 3 8 42-31 4 6 2 0 2 6-8
9.  MKS Gogolin 42 62 16 14 12 84-68 8 6 7 47-37 8 8 5 37-31
10.  Skalnik Gracze 42 60 17 9 16 61-57 10 5 6 30-22 7 4 10 31-35
11.  Polonia Głubczyce 42 59 19 2 21 91-74 14 1 6 65-29 5 1 15 26-45
12.  Victoria Chróścice 42 55 16 7 19 85-105 9 4 8 50-48 7 3 11 35-57
13.  LZS Skorogoszcz 42 52 14 10 18 68-82 7 8 6 43-37 7 2 12 25-45 2 4 1 1 0 3-2
14.  Chemik Kędzierzyn-Koźle 42 52 15 7 20 78-88 8 3 10 44-49 7 4 10 34-39 2 1 0 1 1 2-3
15.  Fortuna Głogówek 42 50 13 11 18 75-87 8 5 8 40-40 5 6 10 35-47
16.  OKS Olesno 42 49 14 7 21 68-91 6 5 10 33-42 8 2 11 35-49
17.  Pogoń Prudnik 42 43 12 7 23 68-109 7 5 9 35-38 5 2 14 33-71 2 4 1 1 0 2-1
18.  Start Namysłów 42 43 11 10 21 38-71 8 4 9 22-32 3 6 12 16-39 2 1 0 1 1 1-2
19.  GKS Głuchołazy 42 41 11 8 23 55-92 9 2 10 33-39 2 6 13 22-53
20.  LZS Walce 42 36 11 3 28 54-110 8 2 11 36-45 3 1 17 18-65
21.  Olimpia Lewin Brzeski 42 30 7 9 26 48-118 4 5 12 23-43 3 4 14 25-75
22.  Swornica Czarnowąsy (Opole) 42 21 6 3 33 22-118 4 1 16 15-55 2 2 17 7-63
Swornica Czarnowąsy wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
 1 Ruch Zdzieszowice    2-4 0-0 3-0 2-2 2-1 7-4 6-0 3-0 2-0 2-0 5-0 8-0 4-0 4-1 4-0 6-0 3-0 2-1 6-1 8-0 3-0* 
 2 LZS Starowice Dolne2-2     4-1 2-4 1-3 1-0 3-0 2-0 2-2 1-1 2-1 7-0 2-1 4-2 1-0 4-1 3-2 2-0 3-0 3-0 5-0 6-0 
 3 Agroplon Głuszyna0-1 0-0     1-0 1-1 0-0 3-0 3-1 1-1 2-1 4-1 2-1 3-0 3-1 3-0 4-1 5-2 3-0 2-0 2-1 1-1 3-0* 
 4 Porawie Większyce0-3* 1-1 4-0*     2-2 2-3 1-0 4-0 3-2 2-1 2-0 1-1 4-2 2-1 2-1 2-0 1-2 4-0 3-2 5-1 9-0 3-0 
 5 Małapanew Ozimek0-1 1-2 1-1 0-2     1-0 3-1 2-0 2-2 3-3 3-0* 4-2 1-2 0-1 4-1 0-3 3-2 3-0 2-0 2-1 3-0 3-0* 
 6 Unia Krapkowice1-6 1-4 2-2 2-2 3-2     0-1 0-2 2-4 3-0 0-3 3-1 1-2 1-0 2-1 6-1 2-2 2-0 1-1 4-1 5-1 3-0* 
 7 Piast Strzelce Opolskie0-2 2-0 0-3 0-2 1-0 0-1     1-3 1-2 1-2 3-2 3-1 2-1 1-1 2-1 1-3 6-1 1-0 4-1 2-1 2-0 2-2 
 8 Odra II Opole0-1 1-2 0-0 1-3 1-2 1-4 0-3     0-4 1-0 0-1 8-0 3-1 1-3 6-1 2-0 4-3 1-1 0-0 5-0 3-1 3-0* 
 9 MKS Gogolin0-5 2-4 2-2 0-0 0-2 2-2 4-1 1-5     3-0 4-2 2-2 4-1 5-0 3-3 0-0 6-1 4-0 0-1 4-1 0-3* 1-2 
 10 Skalnik Gracze0-3 1-0 0-1 1-1 0-3 2-0 1-1 0-1 2-1     2-1 0-1 2-1 1-1 1-0 1-3 1-0 1-1 5-1 5-0 4-2 0-0 
 11 Polonia Głubczyce0-2 2-3 4-2 0-1 0-2 5-2 2-1 2-1 1-3 2-1     5-0 2-3 4-0 3-3 3-1 7-2 2-0 4-0 3-1 11-1 3-0* 
 12 Victoria Chróścice0-8 1-0 1-0 1-2 2-3 1-3 5-3 2-4 2-2 2-4 3-2     5-1 2-4 2-4 2-1 3-1 0-0 3-3 3-1 2-2 8-0 
 13 LZS Skorogoszcz0-2 0-2 2-1 4-0 1-6 3-3 2-2 3-2 0-0 3-1 1-1 2-4     2-2 2-2 1-3 7-0 2-1 2-2 0-1 2-2 4-0 
 14 Chemik Kędzierzyn-Koźle2-6 0-6 0-1 0-3 2-8 2-2 0-1 2-2 1-2 2-1 4-2 1-2 0-1     2-4 4-2 4-0 3-1 3-3 7-1 3-1 2-0 
 15 Fortuna Głogówek1-4 1-5 2-1 3-1 1-0 0-3 1-2 0-0 1-1 1-2 3-1 2-7 0-0 0-5     3-1 2-2 1-1 7-1 1-2 7-1 3-0* 
 16 OKS Olesno1-5 1-2 0-3 6-3 3-5 2-0 0-0 1-5 1-2 0-1 2-1 3-2 1-1 1-1 1-1     2-3 1-3 3-1 1-1 0-2 3-0* 
 17 Pogoń Prudnik0-3 2-2 1-3 0-4 0-1 2-2 0-0 0-3 4-1 3-3 1-3 6-2 1-0 2-1 0-1 2-3     0-0 4-1 3-1 3-2 1-2 
 18 Start Namysłów1-6 0-1 0-3 1-0 2-0 1-2 0-3 0-4 2-1 0-2 2-0 0-0 2-1 1-0 1-1 0-4 1-2     0-0 3-0 2-2 3-0* 
 19 GKS Głuchołazy0-5 0-7 1-2 3-0 0-1 2-0 1-4 1-1 0-1 3-3 2-1 2-1 1-2 0-2 3-0 3-4 4-0 0-4     2-0 2-0 3-1 
 20 LZS Walce0-3 0-3 0-6 1-3 0-1 1-2 3-1 0-4 2-2 0-2 4-1 1-2 2-0 4-3 2-2 1-2 2-5 4-1 3-1     3-1 3-0* 
 21 Olimpia Lewin Brzeski2-6 1-4 1-1 1-1 2-2 0-4 0-3 0-4 1-1 1-0 0-1 0-3 1-2 1-3 2-3 1-1 2-0 1-2 2-0 1-2     3-0* 
 22 Swornica Czarnowąsy (Opole)0-7 0-3* 0-1 0-3* 0-3 3-1 0-3* 1-0 0-3* 0-3* 1-2 0-3* 0-3* 0-3* 1-5 5-1 0-3* 1-1 0-3* 3-1 0-3     

Kolejka 1 - 25-26 lipca

LZS Walce 1-2 OKS Olesno 25 lipca, 17:00
Victoria Chróścice 1-0 LZS Starowice Dolne 25 lipca, 17:00
Unia Krapkowice 3-2 Małapanew Ozimek 25 lipca, 17:00
GKS Głuchołazy 0-1 MKS Gogolin 25 lipca, 17:00
Ruch Zdzieszowice 0-0 Agroplon Głuszyna 25 lipca, 17:00
Skalnik Gracze 1-1 Piast Strzelce Opolskie 25 lipca, 13:00
Start Namysłów 2-0 Polonia Głubczyce 25 lipca, 17:00
LZS Skorogoszcz 2-2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 26 lipca, 15:00
Swornica Czarnowąsy (Opole) 1-0 Odra II Opole 25 lipca, 17:00
Fortuna Głogówek 2-2 Pogoń Prudnik 25 lipca, 17:00
Porawie Większyce 9-0 Olimpia Lewin Brzeski 25 lipca, 17:00

Kolejka 2 - 1-2 sierpnia

OKS Olesno 0-2 Olimpia Lewin Brzeski 1 sierpnia, 17:00
Pogoń Prudnik 0-4 Porawie Większyce 1 sierpnia, 17:00
Odra II Opole 6-1 Fortuna Głogówek 1 sierpnia, 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2-0 Swornica Czarnowąsy (Opole) 1 sierpnia, 17:00
Polonia Głubczyce 2-3 LZS Skorogoszcz 1 sierpnia, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 1-0 Start Namysłów 1 sierpnia, 17:00
Agroplon Głuszyna 2-1 Skalnik Gracze 1 sierpnia, 17:00
MKS Gogolin 0-5 Ruch Zdzieszowice 1 sierpnia, 17:00
Małapanew Ozimek 2-0 GKS Głuchołazy 1 sierpnia, 17:00
LZS Starowice Dolne 1-0 Unia Krapkowice 1 sierpnia, 17:00
LZS Walce 1-2 Victoria Chróścice 1 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 8-9 sierpnia

Victoria Chróścice 2-1 OKS Olesno 8 sierpnia, 17:00
Unia Krapkowice 4-1 LZS Walce 8 sierpnia, 17:00
GKS Głuchołazy 0-7 LZS Starowice Dolne 8 sierpnia, 17:00
Ruch Zdzieszowice 2-2 Małapanew Ozimek 8 sierpnia, 17:00
Skalnik Gracze 2-1 MKS Gogolin 8 sierpnia, 13:00
Start Namysłów 0-3 Agroplon Głuszyna 9 września, 17:30
w pierwotnym terminie (8 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Skorogoszcz 2-2 Piast Strzelce Opolskie 9 sierpnia, 15:00
Swornica Czarnowąsy (Opole) 1-2 Polonia Głubczyce 8 sierpnia, 17:00
Fortuna Głogówek 0-5 Chemik Kędzierzyn-Koźle 8 sierpnia, 17:00
Porawie Większyce 4-0 Odra II Opole 8 sierpnia, 14:00
Olimpia Lewin Brzeski 2-0 Pogoń Prudnik 8 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 12 sierpnia

OKS Olesno 2-3 Pogoń Prudnik 12 sierpnia, 18:00
Odra II Opole 3-1 Olimpia Lewin Brzeski 12 sierpnia, 18:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-3 Porawie Większyce 12 sierpnia, 18:00
Polonia Głubczyce 3-3 Fortuna Głogówek 12 sierpnia, 18:00
Piast Strzelce Opolskie 2-2 Swornica Czarnowąsy (Opole) 12 sierpnia, 18:00
Agroplon Głuszyna 3-0 LZS Skorogoszcz 2 września, 17:30
w pierwotnym terminie (12 sierpnia, 18:00) odwołany
MKS Gogolin 4-0 Start Namysłów 12 sierpnia, 18:00
Małapanew Ozimek 3-3 Skalnik Gracze 12 sierpnia, 18:00
LZS Starowice Dolne 2-2 Ruch Zdzieszowice 12 sierpnia, 18:00
LZS Walce 3-1 GKS Głuchołazy 12 sierpnia, 18:00
Victoria Chróścice 1-3 Unia Krapkowice 12 sierpnia, 18:00

Kolejka 5 - 15-16 sierpnia

Unia Krapkowice 6-1 OKS Olesno 15 sierpnia, 17:00
GKS Głuchołazy 2-1 Victoria Chróścice 15 sierpnia, 17:00
Ruch Zdzieszowice 6-1 LZS Walce 16 września, 17:00
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Skalnik Gracze 1-0 LZS Starowice Dolne 15 sierpnia, 11:00
Start Namysłów 2-0 Małapanew Ozimek 15 sierpnia, 17:00
LZS Skorogoszcz 0-0 MKS Gogolin 16 sierpnia, 15:00
Swornica Czarnowąsy (Opole) 0-1 Agroplon Głuszyna 19 sierpnia, 18:00
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:00) odwołany
Fortuna Głogówek 1-2 Piast Strzelce Opolskie 15 sierpnia, 17:00
Porawie Większyce 2-0 Polonia Głubczyce 23 września, 17:00
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Olimpia Lewin Brzeski 1-3 Chemik Kędzierzyn-Koźle 15 sierpnia, 17:00
Pogoń Prudnik 0-3 Odra II Opole 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 22-23 sierpnia

OKS Olesno 1-5 Odra II Opole 22 sierpnia, 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 4-0 Pogoń Prudnik 22 sierpnia, 17:00
Polonia Głubczyce 11-1 Olimpia Lewin Brzeski 22 sierpnia, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 0-2 Porawie Większyce 22 sierpnia, 17:00
Agroplon Głuszyna 3-0 Fortuna Głogówek 22 sierpnia, 13:00
MKS Gogolin 1-2 Swornica Czarnowąsy (Opole) 22 sierpnia, 17:00
Małapanew Ozimek 1-2 LZS Skorogoszcz 22 sierpnia, 13:00
LZS Starowice Dolne 2-0 Start Namysłów 22 sierpnia, 17:00
LZS Walce 0-2 Skalnik Gracze 22 sierpnia, 17:00
Victoria Chróścice 0-8 Ruch Zdzieszowice 22 sierpnia, 17:00
Unia Krapkowice 1-1 GKS Głuchołazy 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 7 - 26 sierpnia

GKS Głuchołazy 3-4 OKS Olesno 26 sierpnia, 17:30
Ruch Zdzieszowice 2-1 Unia Krapkowice 26 sierpnia, 17:30
Skalnik Gracze 0-1 Victoria Chróścice 26 sierpnia, 17:30
Start Namysłów 3-0 LZS Walce 26 sierpnia, 17:30
LZS Skorogoszcz 0-2 LZS Starowice Dolne 25 sierpnia, 17:30
Swornica Czarnowąsy (Opole) 0-3 Małapanew Ozimek 26 sierpnia, 17:30
Fortuna Głogówek 1-1 MKS Gogolin 26 sierpnia, 17:30
Porawie Większyce 4-0 Agroplon Głuszyna 26 sierpnia, 17:30
(wo)
przerwany przy stanie 4-1 z powodu naruszenia nietykalności sędziego przez zawodnika gości
Olimpia Lewin Brzeski 0-3 Piast Strzelce Opolskie 26 sierpnia, 17:30
Pogoń Prudnik 1-3 Polonia Głubczyce 26 sierpnia, 17:30
Odra II Opole 1-3 Chemik Kędzierzyn-Koźle 26 sierpnia, 17:30

Kolejka 8 - 29-30 sierpnia

OKS Olesno 1-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 29 sierpnia, 13:00
Polonia Głubczyce 2-1 Odra II Opole 29 sierpnia, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 6-1 Pogoń Prudnik 29 sierpnia, 17:00
Agroplon Głuszyna 1-1 Olimpia Lewin Brzeski 29 sierpnia, 17:00
MKS Gogolin 0-0 Porawie Większyce 29 sierpnia, 17:00
Małapanew Ozimek 4-1 Fortuna Głogówek 29 sierpnia, 17:00
LZS Starowice Dolne 6-0 Swornica Czarnowąsy (Opole) 29 sierpnia, 17:00
LZS Walce 2-0 LZS Skorogoszcz 29 sierpnia, 17:00
Victoria Chróścice 0-0 Start Namysłów 29 sierpnia, 17:00
Unia Krapkowice 3-0 Skalnik Gracze 29 sierpnia, 17:00
GKS Głuchołazy 0-5 Ruch Zdzieszowice 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 9 - 5-6 września

Ruch Zdzieszowice 4-0 OKS Olesno 5 września, 16:30
Skalnik Gracze 5-1 GKS Głuchołazy 5 września, 13:00
Start Namysłów 1-2 Unia Krapkowice 5 września, 16:30
LZS Skorogoszcz 2-4 Victoria Chróścice 5 września, 16:30
Swornica Czarnowąsy (Opole) 3-1 LZS Walce 5 września, 16:30
Fortuna Głogówek 1-5 LZS Starowice Dolne 5 września, 16:30
Porawie Większyce 2-2 Małapanew Ozimek 5 września, 16:30
Olimpia Lewin Brzeski 1-1 MKS Gogolin 5 września, 13:00
Pogoń Prudnik 1-3 Agroplon Głuszyna 5 września, 16:30
Odra II Opole 0-3 Piast Strzelce Opolskie 5 września, 16:30
Chemik Kędzierzyn-Koźle 4-2 Polonia Głubczyce 5 września, 16:30

Kolejka 10 - 12-13 września

OKS Olesno 2-1 Polonia Głubczyce 12 września, 16:30
Piast Strzelce Opolskie 1-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 12 września, 16:30
Agroplon Głuszyna 3-1 Odra II Opole 12 września, 16:30
MKS Gogolin 6-1 Pogoń Prudnik 12 września, 16:30
Małapanew Ozimek 3-0 Olimpia Lewin Brzeski 12 września, 16:30
LZS Starowice Dolne 2-4 Porawie Większyce 12 września, 16:30
LZS Walce 2-2 Fortuna Głogówek 12 września, 16:30
Victoria Chróścice 8-0 Swornica Czarnowąsy (Opole) 12 września, 16:30
Unia Krapkowice 1-2 LZS Skorogoszcz 12 września, 16:30
GKS Głuchołazy 0-4 Start Namysłów 12 września, 16:30
Ruch Zdzieszowice 2-0 Skalnik Gracze 12 września, 16:30

Kolejka 11 - 19-20 września

Skalnik Gracze 1-3 OKS Olesno 19 września, 13:00
Start Namysłów 1-6 Ruch Zdzieszowice 19 września, 16:00
LZS Skorogoszcz 2-2 GKS Głuchołazy 19 września, 13:00
Swornica Czarnowąsy (Opole) 3-1 Unia Krapkowice 19 września, 16:00
Fortuna Głogówek 2-7 Victoria Chróścice 19 września, 16:00
Porawie Większyce 5-1 LZS Walce 19 września, 14:00
Olimpia Lewin Brzeski 1-4 LZS Starowice Dolne 19 września, 13:00
Pogoń Prudnik 0-1 Małapanew Ozimek 19 września, 16:00
Odra II Opole 0-4 MKS Gogolin 19 września, 16:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-1 Agroplon Głuszyna 19 września, 16:00
Polonia Głubczyce 2-1 Piast Strzelce Opolskie 19 września, 16:00

Kolejka 12 - 26-27 września

OKS Olesno 0-0 Piast Strzelce Opolskie 26 września, 16:00
Agroplon Głuszyna 4-1 Polonia Głubczyce 26 września, 16:00
MKS Gogolin 5-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 26 września, 16:00
Małapanew Ozimek 2-0 Odra II Opole 26 września, 16:00
LZS Starowice Dolne 3-2 Pogoń Prudnik 26 września, 16:00
LZS Walce 3-1 Olimpia Lewin Brzeski 26 września, 16:00
Victoria Chróścice 1-2 Porawie Większyce 26 września, 16:00
Unia Krapkowice 2-1 Fortuna Głogówek 26 września, 16:00
GKS Głuchołazy 3-1 Swornica Czarnowąsy (Opole) 26 września, 16:00
Ruch Zdzieszowice 8-0 LZS Skorogoszcz 26 września, 15:00
Skalnik Gracze 1-1 Start Namysłów 26 września, 13:00

Kolejka 13 - 3-4 października

Start Namysłów 0-4 OKS Olesno 3 października, 14:30
LZS Skorogoszcz 3-1 Skalnik Gracze 4 października, 15:30
Swornica Czarnowąsy (Opole) 0-7 Ruch Zdzieszowice 3 października, 15:30
Fortuna Głogówek 7-1 GKS Głuchołazy 3 października, 13:00
Porawie Większyce 2-3 Unia Krapkowice 3 października, 15:30
Olimpia Lewin Brzeski 0-3 Victoria Chróścice 3 października, 13:00
Pogoń Prudnik 3-1 LZS Walce 3 października, 15:30
Odra II Opole 1-2 LZS Starowice Dolne 3 października, 15:30
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2-8 Małapanew Ozimek 3 października, 15:30
Polonia Głubczyce 1-3 MKS Gogolin 3 października, 15:30
Piast Strzelce Opolskie 0-3 Agroplon Głuszyna 3 października, 15:30

Kolejka 14 - 10-11 października

OKS Olesno 0-3 Agroplon Głuszyna 10 października, 15:00
MKS Gogolin 4-1 Piast Strzelce Opolskie 10 października, 15:00
Małapanew Ozimek 3-0 Polonia Głubczyce 21 października, 16:30
(wo)
w pierwotnym terminie (10 października, 15:00) mecz przerwany po I połowie przy stanie 2-1 z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie dojechali
LZS Starowice Dolne 4-2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 10 października, 15:00
LZS Walce 0-4 Odra II Opole 10 października, 15:00
Victoria Chróścice 3-1 Pogoń Prudnik 10 października, 15:00
Unia Krapkowice 5-1 Olimpia Lewin Brzeski 10 października, 15:00
GKS Głuchołazy 3-0 Porawie Większyce 10 października, 15:00
Ruch Zdzieszowice 4-1 Fortuna Głogówek 10 października, 15:00
Skalnik Gracze 0-0 Swornica Czarnowąsy (Opole) 10 października, 13:00
Start Namysłów 2-1 LZS Skorogoszcz 10 października, 15:00

Kolejka 15 - 17-18 października

LZS Skorogoszcz 1-3 OKS Olesno 18 października, 14:30
Swornica Czarnowąsy (Opole) 1-1 Start Namysłów 17 października, 14:30
Fortuna Głogówek 1-2 Skalnik Gracze 17 października, 16:30
w Opolu
Porawie Większyce 0-3 Ruch Zdzieszowice 17 października, 14:30
(wo)
w Zdzieszowicach; Porawie gospodarzem / gospodarze zrezygnowali z gry
Olimpia Lewin Brzeski 2-0 GKS Głuchołazy 17 października, 13:00
Pogoń Prudnik 2-2 Unia Krapkowice 17 października, 14:30
Odra II Opole 8-0 Victoria Chróścice 17 października, 14:30
Chemik Kędzierzyn-Koźle 7-1 LZS Walce 17 października, 14:30
Polonia Głubczyce 2-3 LZS Starowice Dolne 17 października, 14:30
Piast Strzelce Opolskie 1-0 Małapanew Ozimek 17 października, 14:30
Agroplon Głuszyna 1-1 MKS Gogolin 17 października, 14:30

Kolejka 16 - 24-25 października

OKS Olesno 1-2 MKS Gogolin 24 października, 14:30
Małapanew Ozimek 1-1 Agroplon Głuszyna 24 października, 14:30
LZS Starowice Dolne 3-0 Piast Strzelce Opolskie 24 października, 14:30
LZS Walce 4-1 Polonia Głubczyce 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (24 października, 14:30) odwołany
Victoria Chróścice 2-4 Chemik Kędzierzyn-Koźle 24 października, 14:30
Unia Krapkowice 0-2 Odra II Opole 24 października, 14:30
GKS Głuchołazy 4-0 Pogoń Prudnik 24 października, 14:30
Ruch Zdzieszowice 8-0 Olimpia Lewin Brzeski 24 października, 14:30
Skalnik Gracze 1-1 Porawie Większyce 24 października, 13:00
Start Namysłów 1-1 Fortuna Głogówek 24 października, 14:30
LZS Skorogoszcz 4-0 Swornica Czarnowąsy (Opole) 25 października, 14:00

Kolejka 17 - 31 października

Swornica Czarnowąsy (Opole) 5-1 OKS Olesno 31 października, 14:00
Fortuna Głogówek 0-0 LZS Skorogoszcz 31 października, 14:30
Porawie Większyce 4-0 Start Namysłów 31 października, 14:00
Olimpia Lewin Brzeski 1-0 Skalnik Gracze 31 października, 13:00
Pogoń Prudnik 0-3 Ruch Zdzieszowice 31 października, 14:00
Odra II Opole 0-0 GKS Głuchołazy 31 października, 13:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2-2 Unia Krapkowice 2 grudnia, 20:15
w pierwotnym terminie (31 października, 14:00) odwołany / w drugim terminie (12 grudnia, 14:00) odwołany / w trzecim terminie (18 listopada, 20:15) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w czwartym terminie w Opolu; w Centrum Sportu
Polonia Głubczyce 5-0 Victoria Chróścice 31 października, 14:00
Piast Strzelce Opolskie 2-1 LZS Walce 31 października, 14:00
Agroplon Głuszyna 0-0 LZS Starowice Dolne 31 października, 14:00
MKS Gogolin 0-2 Małapanew Ozimek 31 października, 14:00

Kolejka 18 - 7-8 listopada

OKS Olesno 3-5 Małapanew Ozimek 7 listopada, 13:30
LZS Starowice Dolne 2-2 MKS Gogolin 7 listopada, 13:30
LZS Walce 0-6 Agroplon Głuszyna 7 listopada, 13:30
Victoria Chróścice 5-3 Piast Strzelce Opolskie 7 listopada, 14:00
Unia Krapkowice 0-3 Polonia Głubczyce 7 listopada, 13:30
GKS Głuchołazy 0-2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 7 listopada, 13:30
Ruch Zdzieszowice 6-0 Odra II Opole 7 listopada, 13:30
Skalnik Gracze 1-0 Pogoń Prudnik 7 listopada, 13:30
Start Namysłów 2-2 Olimpia Lewin Brzeski 7 listopada, 13:30
LZS Skorogoszcz 4-0 Porawie Większyce 7 listopada, 13:30
Swornica Czarnowąsy (Opole) 1-5 Fortuna Głogówek 7 listopada, 13:30

Kolejka 19 - 14-15 listopada

Fortuna Głogówek 3-1 OKS Olesno 14 listopada, 13:30
Porawie Większyce 3-0 Swornica Czarnowąsy (Opole) 14 listopada, 13:30
Olimpia Lewin Brzeski 1-2 LZS Skorogoszcz 14 listopada, 13:00
Pogoń Prudnik 0-0 Start Namysłów 14 listopada, 13:30
Odra II Opole 1-0 Skalnik Gracze 25 listopada, 18:00
w pierwotnym terminie (14 listopada, 13:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2-6 Ruch Zdzieszowice 14 listopada, 13:30
Polonia Głubczyce 4-0 GKS Głuchołazy 14 listopada, 13:30
Piast Strzelce Opolskie 0-1 Unia Krapkowice 14 listopada, 13:30
Agroplon Głuszyna 2-1 Victoria Chróścice 14 listopada, 13:30
MKS Gogolin 4-1 LZS Walce 14 listopada, 13:30
Małapanew Ozimek 1-2 LZS Starowice Dolne 14 listopada, 13:30
w Starowicach Dolnych; Małapanew gospodarzem

Kolejka 20 - 21-22 listopada

OKS Olesno 1-2 LZS Starowice Dolne 21 listopada, 13:00
LZS Walce 0-1 Małapanew Ozimek 21 listopada, 13:00
Victoria Chróścice 2-2 MKS Gogolin 21 listopada, 13:00
Unia Krapkowice 2-2 Agroplon Głuszyna 22 listopada, 13:30
GKS Głuchołazy 1-4 Piast Strzelce Opolskie 21 listopada, 13:00
Ruch Zdzieszowice 2-0 Polonia Głubczyce 21 listopada, 13:00
Skalnik Gracze 1-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 12 grudnia, 13:00
w pierwotnym terminie (21 listopada, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Start Namysłów 0-4 Odra II Opole 21 listopada, 13:00
LZS Skorogoszcz 7-0 Pogoń Prudnik 22 listopada, 13:00
Swornica Czarnowąsy (Opole) 0-3 Olimpia Lewin Brzeski 21 listopada, 13:00
Fortuna Głogówek 3-1 Porawie Większyce 21 listopada, 13:00

Kolejka 21 - 28-29 listopada

Porawie Większyce 2-0 OKS Olesno 28 listopada, 13:00
Olimpia Lewin Brzeski 2-3 Fortuna Głogówek 28 listopada, 13:00
Pogoń Prudnik 1-2 Swornica Czarnowąsy (Opole) 28 listopada, 13:00
Odra II Opole 3-1 LZS Skorogoszcz 28 listopada, 13:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3-1 Start Namysłów 28 listopada, 13:00
Polonia Głubczyce 2-1 Skalnik Gracze 28 listopada, 13:00
Piast Strzelce Opolskie 0-2 Ruch Zdzieszowice 29 listopada, 13:00
Agroplon Głuszyna 2-0 GKS Głuchołazy 28 listopada, 13:00
MKS Gogolin 2-2 Unia Krapkowice 28 listopada, 13:00
Małapanew Ozimek 4-2 Victoria Chróścice 28 listopada, 13:00
LZS Starowice Dolne 3-0 LZS Walce 28 listopada, 13:00

Kolejka 22 - 6-7 marca

OKS Olesno 1-1 LZS Walce 6 marca, 15:00
LZS Starowice Dolne 7-0 Victoria Chróścice 6 marca, 15:00
Małapanew Ozimek 1-0 Unia Krapkowice 6 marca, 15:00
MKS Gogolin 0-1 GKS Głuchołazy 6 marca, 15:00
Agroplon Głuszyna 0-1 Ruch Zdzieszowice 6 marca, 15:00
Piast Strzelce Opolskie 1-2 Skalnik Gracze 6 marca, 15:00
Polonia Głubczyce 2-0 Start Namysłów 6 marca, 15:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-1 LZS Skorogoszcz 6 marca, 15:00
Odra II Opole 3-0 Swornica Czarnowąsy (Opole)
(wo)
Pogoń Prudnik 0-1 Fortuna Głogówek 6 marca, 15:00
Olimpia Lewin Brzeski 1-1 Porawie Większyce 6 marca, 15:00

Kolejka 23 - 13-14 marca

Olimpia Lewin Brzeski 1-1 OKS Olesno 13 marca, 15:00
Porawie Większyce 1-2 Pogoń Prudnik 13 marca, 15:00
Fortuna Głogówek 0-0 Odra II Opole 13 marca, 15:00
Swornica Czarnowąsy (Opole) 0-3 Chemik Kędzierzyn-Koźle
(wo)
LZS Skorogoszcz 1-1 Polonia Głubczyce 14 marca, 13:00
Start Namysłów 0-3 Piast Strzelce Opolskie 13 marca, 15:00
Skalnik Gracze 0-1 Agroplon Głuszyna 13 marca, 15:00
Ruch Zdzieszowice 3-0 MKS Gogolin 13 marca, 15:00
GKS Głuchołazy 0-1 Małapanew Ozimek 13 marca, 15:00
Unia Krapkowice 1-4 LZS Starowice Dolne 13 marca, 15:00
Victoria Chróścice 3-1 LZS Walce 13 marca, 15:00

Kolejka 24 - 20-21 marca

OKS Olesno 3-2 Victoria Chróścice 20 marca, 15:00
LZS Walce 1-2 Unia Krapkowice 20 marca, 15:00
LZS Starowice Dolne 3-0 GKS Głuchołazy 20 marca, 15:00
Małapanew Ozimek 0-1 Ruch Zdzieszowice 20 marca, 15:00
MKS Gogolin 3-0 Skalnik Gracze 20 marca, 15:00
Agroplon Głuszyna 3-0 Start Namysłów 20 marca, 15:00
Piast Strzelce Opolskie 2-1 LZS Skorogoszcz 20 marca, 15:00
Polonia Głubczyce 3-0 Swornica Czarnowąsy (Opole)
(wo)
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2-4 Fortuna Głogówek 20 marca, 15:00
Odra II Opole 1-3 Porawie Większyce 21 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany
Pogoń Prudnik 3-2 Olimpia Lewin Brzeski 20 marca, 15:00

Kolejka 25 - 27-28 marca

Pogoń Prudnik 2-3 OKS Olesno 27 marca, 15:30
Olimpia Lewin Brzeski 0-4 Odra II Opole 27 marca, 15:30
Porawie Większyce 2-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 27 marca, 15:30
Fortuna Głogówek 3-1 Polonia Głubczyce 27 marca, 15:30
Swornica Czarnowąsy (Opole) 0-3 Piast Strzelce Opolskie
(wo)
LZS Skorogoszcz 2-1 Agroplon Głuszyna 27 marca, 13:00
Start Namysłów 2-1 MKS Gogolin 27 marca, 15:30
Skalnik Gracze 0-3 Małapanew Ozimek 27 marca, 13:00
Ruch Zdzieszowice 2-4 LZS Starowice Dolne 27 marca, 15:30
GKS Głuchołazy 2-0 LZS Walce 27 marca, 15:30
Unia Krapkowice 3-1 Victoria Chróścice 27 marca, 15:30

Kolejka 26 - 3 kwietnia

OKS Olesno 2-0 Unia Krapkowice 3 kwietnia, 11:00
Victoria Chróścice 3-3 GKS Głuchołazy 3 kwietnia, 13:00
LZS Walce 0-3 Ruch Zdzieszowice 3 kwietnia, 13:00
w Krapkowicach
LZS Starowice Dolne 1-1 Skalnik Gracze 3 kwietnia, 13:00
Małapanew Ozimek 3-0 Start Namysłów 3 kwietnia, 11:00
MKS Gogolin 4-1 LZS Skorogoszcz 3 kwietnia, 13:00
Agroplon Głuszyna 3-0 Swornica Czarnowąsy (Opole)
(wo)
Piast Strzelce Opolskie 2-1 Fortuna Głogówek 3 kwietnia, 13:00
Polonia Głubczyce 0-1 Porawie Większyce 3 kwietnia, 11:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3-1 Olimpia Lewin Brzeski 3 kwietnia, 13:00
Odra II Opole 4-3 Pogoń Prudnik 3 kwietnia, 13:00

Kolejka 27 - 10-11 kwietnia

Odra II Opole 2-0 OKS Olesno 10 kwietnia, 16:00
Pogoń Prudnik 2-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 10 kwietnia, 16:00
Olimpia Lewin Brzeski 0-1 Polonia Głubczyce 10 kwietnia, 16:00
Porawie Większyce 1-0 Piast Strzelce Opolskie 10 kwietnia, 12:00
Fortuna Głogówek 2-1 Agroplon Głuszyna 10 kwietnia, 16:00
Swornica Czarnowąsy (Opole) 0-3 MKS Gogolin
(wo)
LZS Skorogoszcz 1-6 Małapanew Ozimek 10 kwietnia, 13:30
Start Namysłów 0-1 LZS Starowice Dolne 10 kwietnia, 16:00
Skalnik Gracze 5-0 LZS Walce 10 kwietnia, 13:00
Ruch Zdzieszowice 5-0 Victoria Chróścice 10 kwietnia, 16:00
GKS Głuchołazy 2-0 Unia Krapkowice 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 28 - 17-18 kwietnia

OKS Olesno 3-1 GKS Głuchołazy 17 kwietnia, 16:30
Unia Krapkowice 1-6 Ruch Zdzieszowice 17 kwietnia, 16:30
Victoria Chróścice 2-4 Skalnik Gracze 17 kwietnia, 16:30
LZS Walce 4-1 Start Namysłów 17 kwietnia, 12:30
LZS Starowice Dolne 2-1 LZS Skorogoszcz 17 kwietnia, 12:00
Małapanew Ozimek 3-0 Swornica Czarnowąsy (Opole)
(wo)
MKS Gogolin 3-3 Fortuna Głogówek 17 kwietnia, 16:30
Agroplon Głuszyna 1-0 Porawie Większyce 17 kwietnia, 16:30
Piast Strzelce Opolskie 2-0 Olimpia Lewin Brzeski 17 kwietnia, 16:30
Polonia Głubczyce 7-2 Pogoń Prudnik 17 kwietnia, 16:30
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2-2 Odra II Opole 17 kwietnia, 16:30

Kolejka 29 - 24-25 kwietnia

Chemik Kędzierzyn-Koźle 4-2 OKS Olesno 24 kwietnia, 17:00
Odra II Opole 0-1 Polonia Głubczyce 25 kwietnia, 18:00
Pogoń Prudnik 0-0 Piast Strzelce Opolskie 24 kwietnia, 17:00
Olimpia Lewin Brzeski 1-1 Agroplon Głuszyna 24 kwietnia, 17:00
Porawie Większyce 3-2 MKS Gogolin 24 kwietnia, 13:00
Fortuna Głogówek 1-0 Małapanew Ozimek 24 kwietnia, 17:00
Swornica Czarnowąsy (Opole) 0-3 LZS Starowice Dolne
(wo)
LZS Skorogoszcz 0-1 LZS Walce 24 kwietnia, 14:00
Start Namysłów 0-0 Victoria Chróścice 24 kwietnia, 17:00
Skalnik Gracze 2-0 Unia Krapkowice 24 kwietnia, 13:00
Ruch Zdzieszowice 2-1 GKS Głuchołazy 24 kwietnia, 17:00

Kolejka 30 - 1-2 maja

OKS Olesno 1-5 Ruch Zdzieszowice 1 maja, 13:00
GKS Głuchołazy 3-3 Skalnik Gracze 1 maja, 17:00
Unia Krapkowice 2-0 Start Namysłów 1 maja, 17:00
Victoria Chróścice 5-1 LZS Skorogoszcz 30 kwietnia, 18:00
LZS Walce 3-0 Swornica Czarnowąsy (Opole)
(wo)
LZS Starowice Dolne 1-0 Fortuna Głogówek 1 maja, 17:00
Małapanew Ozimek 0-2 Porawie Większyce 1 maja, 17:00
MKS Gogolin 0-3 Olimpia Lewin Brzeski 1 maja, 17:00
(wo)
na boisku 5-2
Agroplon Głuszyna 5-2 Pogoń Prudnik 1 maja, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 1-3 Odra II Opole 1 maja, 17:00
Polonia Głubczyce 4-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 maja, 17:00

Kolejka 31 - 5 maja

Polonia Głubczyce 3-1 OKS Olesno 5 maja, 18:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-1 Piast Strzelce Opolskie 5 maja, 18:00
Odra II Opole 0-0 Agroplon Głuszyna 5 maja, 18:00
Pogoń Prudnik 4-1 MKS Gogolin 5 maja, 18:00
Olimpia Lewin Brzeski 2-2 Małapanew Ozimek 5 maja, 18:00
Porawie Większyce 1-1 LZS Starowice Dolne 5 maja, 18:00
Fortuna Głogówek 1-2 LZS Walce 19 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (5 maja, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Swornica Czarnowąsy (Opole) 0-3 Victoria Chróścice
(wo)
LZS Skorogoszcz 3-3 Unia Krapkowice 5 maja, 18:00
Start Namysłów 0-0 GKS Głuchołazy 5 maja, 18:00
Skalnik Gracze 0-3 Ruch Zdzieszowice 5 maja, 18:00

Kolejka 32 - 8-9 maja

OKS Olesno 0-1 Skalnik Gracze 8 maja, 17:00
Ruch Zdzieszowice 3-0 Start Namysłów 8 maja, 17:00
GKS Głuchołazy 1-2 LZS Skorogoszcz 8 maja, 13:30
Unia Krapkowice 3-0 Swornica Czarnowąsy (Opole)
(wo)
Victoria Chróścice 2-4 Fortuna Głogówek 8 maja, 17:00
LZS Walce 1-3 Porawie Większyce 8 maja, 17:00
LZS Starowice Dolne 5-0 Olimpia Lewin Brzeski 8 maja, 17:00
Małapanew Ozimek 3-2 Pogoń Prudnik 8 maja, 17:00
MKS Gogolin 1-5 Odra II Opole 8 maja, 16:00
Agroplon Głuszyna 3-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 8 maja, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 3-2 Polonia Głubczyce 8 maja, 17:00

Kolejka 33 - 15-16 maja

Piast Strzelce Opolskie 1-3 OKS Olesno 15 maja, 17:00
Polonia Głubczyce 4-2 Agroplon Głuszyna 15 maja, 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-2 MKS Gogolin 15 maja, 17:00
Odra II Opole 1-2 Małapanew Ozimek 15 maja, 15:00
Pogoń Prudnik 2-2 LZS Starowice Dolne 15 maja, 17:00
Olimpia Lewin Brzeski 1-2 LZS Walce 15 maja, 15:00
Porawie Większyce 1-1 Victoria Chróścice 15 maja, 17:00
Fortuna Głogówek 0-3 Unia Krapkowice 15 maja, 17:00
Swornica Czarnowąsy (Opole) 0-3 GKS Głuchołazy
(wo)
LZS Skorogoszcz 0-2 Ruch Zdzieszowice 15 maja, 15:00
Start Namysłów 0-2 Skalnik Gracze 15 maja, 13:00

Kolejka 34 - 22-23 maja

OKS Olesno 1-3 Start Namysłów 22 maja, 17:00
Skalnik Gracze 2-1 LZS Skorogoszcz 22 maja, 13:00
Ruch Zdzieszowice 3-0 Swornica Czarnowąsy (Opole)
(wo)
GKS Głuchołazy 3-0 Fortuna Głogówek 22 maja, 17:00
Unia Krapkowice 2-2 Porawie Większyce 22 maja, 17:00
Victoria Chróścice 2-2 Olimpia Lewin Brzeski 22 maja, 17:00
LZS Walce 2-5 Pogoń Prudnik 22 maja, 17:00
LZS Starowice Dolne 2-0 Odra II Opole 22 maja, 17:00
Małapanew Ozimek 0-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 22 maja, 17:00
MKS Gogolin 4-2 Polonia Głubczyce 22 maja, 17:00
Agroplon Głuszyna 3-0 Piast Strzelce Opolskie 22 maja, 17:00

Kolejka 35 - 26 maja

Agroplon Głuszyna 4-1 OKS Olesno 26 maja, 18:00
Piast Strzelce Opolskie 1-2 MKS Gogolin 26 maja, 18:00
Polonia Głubczyce 0-2 Małapanew Ozimek 26 maja, 18:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-6 LZS Starowice Dolne 26 maja, 18:00
Odra II Opole 5-0 LZS Walce 26 maja, 18:00
Pogoń Prudnik 6-2 Victoria Chróścice 26 maja, 18:00
Olimpia Lewin Brzeski 0-4 Unia Krapkowice 26 maja, 18:00
Porawie Większyce 3-2 GKS Głuchołazy 26 maja, 18:00
Fortuna Głogówek 1-4 Ruch Zdzieszowice 25 maja, 18:00
Swornica Czarnowąsy (Opole) 0-3 Skalnik Gracze
(wo)
LZS Skorogoszcz 2-1 Start Namysłów 26 maja, 18:00

Kolejka 36 - 29-30 maja

OKS Olesno 1-1 LZS Skorogoszcz 29 maja, 17:00
Start Namysłów 3-0 Swornica Czarnowąsy (Opole)
(wo)
Skalnik Gracze 1-0 Fortuna Głogówek 29 maja, 13:00
Ruch Zdzieszowice 3-0 Porawie Większyce 29 maja, 13:00
GKS Głuchołazy 2-0 Olimpia Lewin Brzeski 29 maja, 13:30
Unia Krapkowice 2-2 Pogoń Prudnik 29 maja, 17:00
Victoria Chróścice 2-4 Odra II Opole 29 maja, 17:00
LZS Walce 4-3 Chemik Kędzierzyn-Koźle 29 maja, 17:00
LZS Starowice Dolne 2-1 Polonia Głubczyce 29 maja, 15:00
Małapanew Ozimek 3-1 Piast Strzelce Opolskie 29 maja, 17:00
MKS Gogolin 2-2 Agroplon Głuszyna 29 maja, 17:00

Kolejka 37 - 2 czerwca

MKS Gogolin 0-0 OKS Olesno 2 czerwca, 18:00
Agroplon Głuszyna 1-1 Małapanew Ozimek 2 czerwca, 18:00
Piast Strzelce Opolskie 2-0 LZS Starowice Dolne 2 czerwca, 18:00
Polonia Głubczyce 3-1 LZS Walce 2 czerwca, 18:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-2 Victoria Chróścice 2 czerwca, 18:00
Odra II Opole 1-4 Unia Krapkowice 2 czerwca, 18:00
Pogoń Prudnik 4-1 GKS Głuchołazy 2 czerwca, 18:00
Olimpia Lewin Brzeski 2-6 Ruch Zdzieszowice 2 czerwca, 18:00
Porawie Większyce 2-1 Skalnik Gracze 2 czerwca, 18:00
Fortuna Głogówek 1-1 Start Namysłów 2 czerwca, 18:00
Swornica Czarnowąsy (Opole) 0-3 LZS Skorogoszcz
(wo)

Kolejka 38 - 5-6 czerwca

OKS Olesno 3-0 Swornica Czarnowąsy (Opole)
(wo)
LZS Skorogoszcz 2-2 Fortuna Głogówek 5 czerwca, 17:00
Start Namysłów 1-0 Porawie Większyce 5 czerwca, 17:00
Skalnik Gracze 4-2 Olimpia Lewin Brzeski 5 czerwca, 13:00
Ruch Zdzieszowice 6-0 Pogoń Prudnik 5 czerwca, 17:00
GKS Głuchołazy 1-1 Odra II Opole 5 czerwca, 17:00
Unia Krapkowice 1-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 5 czerwca, 17:00
Victoria Chróścice 3-2 Polonia Głubczyce 5 czerwca, 13:00
LZS Walce 3-1 Piast Strzelce Opolskie 5 czerwca, 17:00
LZS Starowice Dolne 4-1 Agroplon Głuszyna 5 czerwca, 13:00
Małapanew Ozimek 2-2 MKS Gogolin 5 czerwca, 17:00

Kolejka 39 - 12-13 czerwca

Małapanew Ozimek 0-3 OKS Olesno 12 czerwca, 13:00
MKS Gogolin 2-4 LZS Starowice Dolne 12 czerwca, 17:00
Agroplon Głuszyna 2-1 LZS Walce 12 czerwca, 13:00
Piast Strzelce Opolskie 3-1 Victoria Chróścice 12 czerwca, 17:00
Polonia Głubczyce 5-2 Unia Krapkowice 12 czerwca, 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3-3 GKS Głuchołazy 12 czerwca, 17:00
Odra II Opole 0-1 Ruch Zdzieszowice 12 czerwca, 11:00
Pogoń Prudnik 3-3 Skalnik Gracze 12 czerwca, 17:00
Olimpia Lewin Brzeski 1-2 Start Namysłów 12 czerwca, 17:00
Porawie Większyce 4-2 LZS Skorogoszcz 12 czerwca, 17:00
Fortuna Głogówek 3-0 Swornica Czarnowąsy (Opole)
(wo)

Kolejka 40 - 16 czerwca

OKS Olesno 1-1 Fortuna Głogówek 16 czerwca, 18:00
Swornica Czarnowąsy (Opole) 0-3 Porawie Większyce
(wo)
LZS Skorogoszcz 2-2 Olimpia Lewin Brzeski 16 czerwca, 18:00
Start Namysłów 1-2 Pogoń Prudnik 16 czerwca, 18:00
Skalnik Gracze 0-1 Odra II Opole 16 czerwca, 18:00
Ruch Zdzieszowice 4-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 16 czerwca, 18:00
GKS Głuchołazy 2-1 Polonia Głubczyce 16 czerwca, 18:00
Unia Krapkowice 0-1 Piast Strzelce Opolskie 16 czerwca, 18:00
Victoria Chróścice 1-0 Agroplon Głuszyna 16 czerwca, 18:00
LZS Walce 2-2 MKS Gogolin 16 czerwca, 18:00
LZS Starowice Dolne 1-3 Małapanew Ozimek 16 czerwca, 18:00

Kolejka 41 - 19-20 czerwca

LZS Starowice Dolne 4-1 OKS Olesno 19 czerwca, 15:00
Małapanew Ozimek 2-1 LZS Walce 19 czerwca, 15:00
MKS Gogolin 2-2 Victoria Chróścice 19 czerwca, 15:00
Agroplon Głuszyna 0-0 Unia Krapkowice 19 czerwca, 15:00
Piast Strzelce Opolskie 4-1 GKS Głuchołazy 19 czerwca, 15:00
Polonia Głubczyce 0-2 Ruch Zdzieszowice 19 czerwca, 15:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2-1 Skalnik Gracze 19 czerwca, 15:00
Odra II Opole 1-1 Start Namysłów 19 czerwca, 15:00
Pogoń Prudnik 1-0 LZS Skorogoszcz 19 czerwca, 15:00
Olimpia Lewin Brzeski 3-0 Swornica Czarnowąsy (Opole)
(wo)
Porawie Większyce 2-1 Fortuna Głogówek 19 czerwca, 15:00

Kolejka 42 - 26-27 czerwca

OKS Olesno 6-3 Porawie Większyce 26 czerwca, 17:00
Fortuna Głogówek 7-1 Olimpia Lewin Brzeski 26 czerwca, 17:00
Swornica Czarnowąsy (Opole) 0-3 Pogoń Prudnik
(wo)
LZS Skorogoszcz 3-2 Odra II Opole 26 czerwca, 17:00
Start Namysłów 1-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 26 czerwca, 17:00
Skalnik Gracze 2-1 Polonia Głubczyce 26 czerwca, 17:00
Ruch Zdzieszowice 7-4 Piast Strzelce Opolskie 26 czerwca, 17:00
GKS Głuchołazy 1-2 Agroplon Głuszyna 26 czerwca, 17:00
Unia Krapkowice 2-4 MKS Gogolin 26 czerwca, 17:00
Victoria Chróścice 2-3 Małapanew Ozimek 26 czerwca, 17:00
LZS Walce 0-3 LZS Starowice Dolne 26 czerwca, 17:00

Baraże o udział w III lidze (III (Dolny Śląsk))
Baraże o udział w III lidze (III (Śląsk))

III liga 2020/2021 (III)

IV liga Koleje Dolnośląskie 2020/2021 (dolnośląska (wschód))
IV liga Koleje Dolnośląskie 2020/2021 (dolnośląska (zachód))
Jako IV liga 2020/2021 (lubuska)
Zina IV liga 2020/2021 (śląska I)
Zina IV liga 2020/2021 (śląska II)

Klasa okręgowa 2020/2021 (opolska I)
Klasa okręgowa 2020/2021 (opolska II)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas