[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga Koleje Dolnośląskie 2020/2021, grupa: dolnośląska (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Karkonosze Jelenia Góra 33 80 25 5 3 92-20 11 4 1 46-11 14 1 2 46-9
2.  Chrobry II Głogów 33 75 23 6 4 89-18 13 3 0 55-8 10 3 4 34-10
3.  Sparta Rudna 33 63 19 6 8 104-55 10 3 3 60-25 9 3 5 44-30
4.  Apis Jędrzychowice 33 62 19 5 9 84-52 10 1 5 52-19 9 4 4 32-33
5.  Mewa Kunice 33 52 15 7 11 72-65 9 2 6 36-32 6 5 5 36-33 2 6 2 0 0 6-2
6.  Leśnik Osiecznica 33 52 16 4 13 67-58 10 3 4 42-26 6 1 9 25-32 2 0 0 0 2 2-6
7.  Prochowiczanka Prochowice 33 50 14 8 11 58-49 7 4 6 25-22 7 4 5 33-27
8.  Sparta Grębocice 33 48 14 6 13 69-64 8 2 6 38-27 6 4 7 31-37
9.  Stal Chocianów 33 47 13 8 12 56-50 10 3 4 38-20 3 5 8 18-30 2 3 1 0 1 3-2
10.  Kuźnia Jawor 34 47 15 2 17 52-73 8 1 8 25-31 7 1 9 27-42 2 3 1 0 1 2-3
11.  Odra Ścinawa 33 46 13 7 13 76-63 7 3 6 47-26 6 4 7 29-37
12.  Górnik Złotoryja 33 44 12 8 13 45-44 7 4 5 24-19 5 4 8 21-25 2 2 0 2 0 1-1
13.  Konfeks Legnica 33 44 11 11 11 64-62 7 6 4 33-29 4 5 7 31-33 2 2 0 2 0 1-1
14.  Orkan Szczedrzykowice 33 41 12 5 16 41-61 7 3 6 23-22 5 2 10 18-39
15.  Gryf Gryfów Śląski 33 37 10 7 16 42-69 5 3 9 22-33 5 4 7 20-36
16.  Włókniarz Leśna 34 34 8 10 16 46-68 6 8 3 27-23 2 2 13 19-45
17.  Orla Wąsosz 33 30 7 9 17 48-73 2 5 10 25-40 5 4 7 23-33
18.  KS Legnickie Pole 34 19 6 1 27 36-129 3 0 14 20-55 3 1 13 16-74
19.  Lotnik Jeżów Sudecki 33 15 4 3 26 36-104 3 1 13 22-49 1 2 13 14-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
 1 Karkonosze Jelenia Góra    2-1 4-1 6-0 2-2 5-2 1-1 2-0 2-0 4-0 1-1 6-0 1-0 2-2 5-0 0-1 3-0 
 2 Chrobry II Głogów1-0     2-1 3-0 3-3 4-0 2-0 3-0 6-1 6-1 2-0 4-1 9-0 0-0 0-0 8-0 2-1 
 3 Sparta Rudna0-2 2-1     11-1 2-2 5-3 1-1 1-2 5-2 0-2 2-2 3-2 4-1 3-1 5-0 3-1 13-2 
 4 Apis Jędrzychowice0-2 0-3 0-0     2-0 1-0 3-4 4-2 2-1 7-1 1-2 0-1 6-0 7-1 7-2 3-0 9-0 
 5 Mewa Kunice0-4 1-4 2-2     2-0 2-3 1-0 2-1 3-4 3-2 3-2 3-3 0-1 3-0 3-2 1-3 5-0 2-1 
 6 Leśnik Osiecznica0-2 1-2 4-2 2-4     4-1 1-0 5-0 1-2 3-3 3-1 3-1 1-0 1-1 4-2 4-3 3-0 2-2 
 7 Prochowiczanka Prochowice0-2 0-2 1-3 0-0 1-1 1-0     1-1 1-1 0-1 2-1 2-5 2-1 2-1 3-0 0-2 5-1 4-0 
 8 Sparta Grębocice0-5 0-1 1-0 3-5 1-3 2-3     1-1 5-1 6-1 2-1 3-1 1-2 2-0 1-1 7-1 3-1 
 9 Stal Chocianów0-0 0-5 1-1 1-0 3-2 4-2 0-2     2-0 4-1 0-0 4-1 1-0 1-2 5-1 0-1 5-1 7-1 
 10 Kuźnia Jawor0-4 1-0 4-5 1-2 1-0 0-3 2-1 2-3 2-1     2-3 1-1 0-3 4-0 1-4 1-0 2-1 1-0 
 11 Odra Ścinawa0-1 0-3 2-1 1-2 1-2 2-0 7-1 5-4     0-1 1-1 2-2 1-3 5-0 3-3 9-1 8-1 
 12 Górnik Złotoryja1-3 1-0 1-2 0-4 1-1 2-2 1-2 3-0 3-0 1-1 1-0     0-0 2-3 1-0 3-0 3-1 
 13 Konfeks Legnica1-1 0-5 1-3 3-2 1-4 1-1 1-1 4-1 1-2 1-1 1-1     1-0 0-0 6-3 2-1 4-1 5-2 
 14 Orkan Szczedrzykowice2-5 0-0 2-4 0-2 1-2 2-0 1-0 2-2 0-2 3-0 1-2 1-0     2-2 1-0 3-0 2-1 
 15 Gryf Gryfów Śląski0-4 0-3 0-0 4-1 3-0 2-2 2-4 3-1 0-1 2-5 0-5 3-2 0-1     1-0 0-1 2-2 0-1 
 16 Włókniarz Leśna2-1 0-0 2-2 0-3 4-5 0-4 0-0 0-0 2-0 1-1 2-1 5-1 1-1 1-1     1-1 3-1 3-1 
 17 Orla Wąsosz2-3 0-4 4-8 0-0 1-1 1-2 3-4 0-2 0-2 0-2 1-1 0-1 3-3 4-1 4-3     1-2 1-1 
 18 KS Legnickie Pole0-4 1-4 0-3 0-3 4-6 0-4 2-0 3-5 2-5 0-4 1-3 2-1 0-4 1-4 0-1 2-3     2-1 
 19 Lotnik Jeżów Sudecki1-4 1-4 1-2 4-5 0-3 3-0 1-6 2-6 1-1 2-1 0-3 1-3 3-1 0-2 0-3 1-3 1-2     

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

Pauza: Apis Jędrzychowice.
 
Karkonosze Jelenia Góra 2-2 Włókniarz Leśna 1 sierpnia, 17:00
Chrobry II Głogów 4-0 Leśnik Osiecznica 1 sierpnia, 15:00
Odra Ścinawa 1-1 Konfeks Legnica 1 sierpnia, 17:00
Sparta Grębocice 1-3 Mewa Kunice 1 sierpnia, 17:00
Sparta Rudna 1-1 Prochowiczanka Prochowice 1 sierpnia, 18:00
Górnik Złotoryja 3-0 Stal Chocianów 1 sierpnia, 17:00
Orkan Szczedrzykowice 2-2 Gryf Gryfów Śląski 2 sierpnia, 16:00
KS Legnickie Pole 2-1 Lotnik Jeżów Sudecki 2 sierpnia, 17:00
Orla Wąsosz 0-2 Kuźnia Jawor 1 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

Pauza: Orla Wąsosz.
 
Lotnik Jeżów Sudecki 2-1 Kuźnia Jawor 8 sierpnia, 17:00
Gryf Gryfów Śląski 2-2 KS Legnickie Pole 8 sierpnia, 17:00
Stal Chocianów 1-0 Orkan Szczedrzykowice 8 sierpnia, 17:00
Prochowiczanka Prochowice 2-1 Górnik Złotoryja 8 sierpnia, 17:00
Mewa Kunice 1-4 Sparta Rudna 8 sierpnia, 15:00
Konfeks Legnica 1-1 Sparta Grębocice 8 sierpnia, 17:00
Leśnik Osiecznica 3-3 Odra Ścinawa 9 sierpnia, 15:00
Włókniarz Leśna 0-0 Chrobry II Głogów 5 sierpnia, 18:00
Apis Jędrzychowice 0-2 Karkonosze Jelenia Góra 9 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 12 sierpnia

Pauza: Karkonosze Jelenia Góra.
 
Chrobry II Głogów 3-0 Apis Jędrzychowice 12 sierpnia, 17:00
Odra Ścinawa 5-0 Włókniarz Leśna 12 sierpnia, 17:00
Sparta Grębocice 2-3 Leśnik Osiecznica 12 sierpnia, 17:00
Sparta Rudna 3-2 Konfeks Legnica 12 sierpnia, 17:00
Górnik Złotoryja 1-1 Mewa Kunice 12 sierpnia, 17:00
Orkan Szczedrzykowice 1-0 Prochowiczanka Prochowice 12 sierpnia, 17:00
KS Legnickie Pole 2-5 Stal Chocianów 12 sierpnia, 17:00
Kuźnia Jawor 1-4 Gryf Gryfów Śląski 12 sierpnia, 17:00
Orla Wąsosz 1-1 Lotnik Jeżów Sudecki 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 15-16 sierpnia

Pauza: Lotnik Jeżów Sudecki.
 
Gryf Gryfów Śląski 0-1 Orla Wąsosz 15 sierpnia, 17:00
Stal Chocianów 2-0 Kuźnia Jawor 16 sierpnia, 17:00
Prochowiczanka Prochowice 5-1 KS Legnickie Pole 15 sierpnia, 17:00
Mewa Kunice 0-1 Orkan Szczedrzykowice 15 sierpnia, 15:00
Konfeks Legnica 1-1 Górnik Złotoryja 2 września, 17:00
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Leśnik Osiecznica 4-2 Sparta Rudna 15 sierpnia, 17:00
Włókniarz Leśna 0-0 Sparta Grębocice 15 sierpnia, 17:00
Apis Jędrzychowice 1-2 Odra Ścinawa 15 sierpnia, 17:00
Karkonosze Jelenia Góra 2-1 Chrobry II Głogów 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 22-23 sierpnia

Pauza: Chrobry II Głogów.
 
Odra Ścinawa 0-1 Karkonosze Jelenia Góra 23 sierpnia, 17:00
Sparta Grębocice 3-5 Apis Jędrzychowice 22 sierpnia, 17:00
Sparta Rudna 5-0 Włókniarz Leśna 22 sierpnia, 18:00
Górnik Złotoryja 2-2 Leśnik Osiecznica 22 sierpnia, 18:00
Orkan Szczedrzykowice 1-0 Konfeks Legnica 23 sierpnia, 16:00
KS Legnickie Pole 4-6 Mewa Kunice 22 sierpnia, 15:00
Kuźnia Jawor 2-1 Prochowiczanka Prochowice 23 sierpnia, 11:00
Orla Wąsosz 0-2 Stal Chocianów 23 sierpnia, 11:00
Lotnik Jeżów Sudecki 0-2 Gryf Gryfów Śląski 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 29-30 sierpnia

Pauza: Gryf Gryfów Śląski.
 
Stal Chocianów 7-1 Lotnik Jeżów Sudecki 30 sierpnia, 17:00
Prochowiczanka Prochowice 0-2 Orla Wąsosz 29 sierpnia, 17:00
Mewa Kunice 3-4 Kuźnia Jawor 29 sierpnia, 15:00
Konfeks Legnica 4-1 KS Legnickie Pole 29 sierpnia, 15:00
Leśnik Osiecznica 1-0 Orkan Szczedrzykowice 29 sierpnia, 17:00
Włókniarz Leśna 2-1 Górnik Złotoryja 29 sierpnia, 17:00
Apis Jędrzychowice 0-0 Sparta Rudna 29 sierpnia, 17:00
Karkonosze Jelenia Góra 5-2 Sparta Grębocice 29 sierpnia, 17:00
Chrobry II Głogów 6-1 Odra Ścinawa 30 sierpnia, 11:00
na bocznym boisku

Kolejka 7 - 5-6 września

Pauza: Odra Ścinawa.
 
Sparta Grębocice 0-1 Chrobry II Głogów 5 września, 16:00
Sparta Rudna 0-2 Karkonosze Jelenia Góra 6 września, 14:00
Górnik Złotoryja 0-4 Apis Jędrzychowice 5 września, 15:00
Orkan Szczedrzykowice 1-0 Włókniarz Leśna 6 września, 16:00
KS Legnickie Pole 0-4 Leśnik Osiecznica 5 września, 16:00
Kuźnia Jawor 0-3 Konfeks Legnica 5 września, 11:00
Orla Wąsosz 1-1 Mewa Kunice 5 września, 15:00
Lotnik Jeżów Sudecki 1-6 Prochowiczanka Prochowice 5 września, 16:00
Gryf Gryfów Śląski 3-1 Stal Chocianów 5 września, 16:00

Kolejka 8 - 12-13 września

Pauza: Stal Chocianów.
 
Prochowiczanka Prochowice 2-1 Gryf Gryfów Śląski 12 września, 16:00
Mewa Kunice 2-1 Lotnik Jeżów Sudecki 12 września, 15:00
Konfeks Legnica 2-1 Orla Wąsosz 12 września, 17:00
Leśnik Osiecznica 1-2 Kuźnia Jawor 12 września, 16:00
Włókniarz Leśna 3-1 KS Legnickie Pole 12 września, 17:30
Apis Jędrzychowice 6-0 Orkan Szczedrzykowice 12 września, 16:00
Karkonosze Jelenia Góra 4-0 Górnik Złotoryja 12 września, 16:00
Chrobry II Głogów 2-1 Sparta Rudna 12 września, 15:00
Odra Ścinawa 7-1 Sparta Grębocice 13 września, 16:00

Kolejka 9 - 19-20 września

Pauza: Sparta Grębocice.
 
Sparta Rudna 0-2 Odra Ścinawa 20 września, 14:00
Górnik Złotoryja 1-0 Chrobry II Głogów 19 września, 16:00
Orkan Szczedrzykowice 2-5 Karkonosze Jelenia Góra 18 września, 19:00
w Jeleniej Górze; Orkan gospodarzem
KS Legnickie Pole 0-3 Apis Jędrzychowice 19 września, 16:00
Kuźnia Jawor 1-0 Włókniarz Leśna 19 września, 16:00
Orla Wąsosz 1-2 Leśnik Osiecznica 19 września, 16:00
Lotnik Jeżów Sudecki 1-3 Konfeks Legnica 19 września, 16:00
Gryf Gryfów Śląski 4-1 Mewa Kunice 19 września, 16:00
Stal Chocianów 0-2 Prochowiczanka Prochowice 20 września, 16:00

Kolejka 10 - 26-27 września

Pauza: Prochowiczanka Prochowice.
 
Mewa Kunice 2-1 Stal Chocianów 26 września, 15:00
Konfeks Legnica 0-0 Gryf Gryfów Śląski 26 września, 15:00
Leśnik Osiecznica 2-2 Lotnik Jeżów Sudecki 26 września, 16:00
Włókniarz Leśna 1-1 Orla Wąsosz 26 września, 16:00
Apis Jędrzychowice 7-1 Kuźnia Jawor 26 września, 16:00
Karkonosze Jelenia Góra 0-1 KS Legnickie Pole 26 września, 16:00
Chrobry II Głogów 4-1 Orkan Szczedrzykowice 28 października, 18:00
w pierwotnym terminie (26 września, 15:00) odwołany z powodu zalania boiska / w drugim terminie (14 października, 19:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Odra Ścinawa 0-1 Górnik Złotoryja 27 września, 16:00
Sparta Grębocice 1-0 Sparta Rudna 26 września, 16:00

Kolejka 11 - 3-4 października

Pauza: Sparta Rudna.
 
Górnik Złotoryja 3-0 Sparta Grębocice 3 października, 15:00
Orkan Szczedrzykowice 3-0 Odra Ścinawa 4 października, 15:00
KS Legnickie Pole 1-4 Chrobry II Głogów 3 października, 16:00
Kuźnia Jawor 0-4 Karkonosze Jelenia Góra 3 października, 15:00
Orla Wąsosz 0-0 Apis Jędrzychowice 3 października, 15:00
Lotnik Jeżów Sudecki 0-3 Włókniarz Leśna 3 października, 15:00
Gryf Gryfów Śląski 3-0 Leśnik Osiecznica 3 października, 15:00
Stal Chocianów 4-1 Konfeks Legnica 3 października, 15:00
Prochowiczanka Prochowice 1-1 Mewa Kunice 3 października, 15:00

Kolejka 12 - 10-11 października

Pauza: Mewa Kunice.
 
Konfeks Legnica 1-1 Prochowiczanka Prochowice 10 października, 15:00
Leśnik Osiecznica 5-0 Stal Chocianów 10 października, 15:00
Włókniarz Leśna 1-1 Gryf Gryfów Śląski 10 października, 15:00
Apis Jędrzychowice 9-0 Lotnik Jeżów Sudecki 10 października, 15:00
Karkonosze Jelenia Góra 5-0 Orla Wąsosz 10 października, 17:00
Chrobry II Głogów 6-1 Kuźnia Jawor 11 października, 11:00
Odra Ścinawa 9-1 KS Legnickie Pole 11 października, 15:00
Sparta Grębocice 1-2 Orkan Szczedrzykowice 10 października, 15:00
Sparta Rudna 2-2 Górnik Złotoryja 10 października, 16:00

Kolejka 13 - 17-18 października

Pauza: Górnik Złotoryja.
 
Orkan Szczedrzykowice 2-4 Sparta Rudna 18 października, 15:00
KS Legnickie Pole 3-5 Sparta Grębocice 17 października, 15:00
Kuźnia Jawor 2-3 Odra Ścinawa 28 października, 16:30
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orla Wąsosz 0-4 Chrobry II Głogów 17 października, 13:00
Lotnik Jeżów Sudecki 1-4 Karkonosze Jelenia Góra 17 października, 15:00
Gryf Gryfów Śląski 0-0 Apis Jędrzychowice 17 października, 15:00
Stal Chocianów 5-1 Włókniarz Leśna 17 października, 15:00
Prochowiczanka Prochowice 1-0 Leśnik Osiecznica 17 października, 15:00
Mewa Kunice 3-3 Konfeks Legnica 17 października, 15:00

Kolejka 14 - 24-25 października

Pauza: Konfeks Legnica.
 
Leśnik Osiecznica 2-4 Mewa Kunice 24 października, 15:00
Włókniarz Leśna 0-4 Prochowiczanka Prochowice 24 października, 15:00
Apis Jędrzychowice 2-1 Stal Chocianów 25 października, 15:00
Karkonosze Jelenia Góra 1-0 Gryf Gryfów Śląski 4 listopada, 15:00
w pierwotnym terminie (24 października, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Chrobry II Głogów 2-1 Lotnik Jeżów Sudecki 24 października, 17:00
Odra Ścinawa 3-3 Orla Wąsosz 25 października, 15:00
Sparta Grębocice 5-1 Kuźnia Jawor 24 października, 15:00
Sparta Rudna 13-2 KS Legnickie Pole 24 października, 16:00
Górnik Złotoryja 2-3 Orkan Szczedrzykowice 24 października, 15:00

Kolejka 15 - 31 października

Pauza: Orkan Szczedrzykowice.
 
KS Legnickie Pole 2-1 Górnik Złotoryja 31 października, 14:00
Kuźnia Jawor 4-5 Sparta Rudna 31 października, 14:00
Orla Wąsosz 0-2 Sparta Grębocice 31 października, 14:00
Lotnik Jeżów Sudecki 0-3 Odra Ścinawa 31 października, 14:00
Gryf Gryfów Śląski 0-3 Chrobry II Głogów 18 listopada, 18:00
w pierwotnym terminie (31 października, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Stal Chocianów 0-0 Karkonosze Jelenia Góra 31 października, 14:00
Prochowiczanka Prochowice 0-0 Apis Jędrzychowice 31 października, 14:00
Mewa Kunice 3-2 Włókniarz Leśna 31 października, 14:00
Konfeks Legnica 1-4 Leśnik Osiecznica 31 października, 14:00

Kolejka 16 - 7-8 listopada

Pauza: Leśnik Osiecznica.
 
Włókniarz Leśna 5-1 Konfeks Legnica 7 listopada, 13:30
Apis Jędrzychowice 2-0 Mewa Kunice 7 listopada, 13:30
Karkonosze Jelenia Góra 2-2 Prochowiczanka Prochowice 7 listopada, 15:00
Chrobry II Głogów 3-0 Stal Chocianów 7 listopada, 13:30
Odra Ścinawa 1-3 Gryf Gryfów Śląski 8 listopada, 13:30
Sparta Grębocice 3-1 Lotnik Jeżów Sudecki 7 listopada, 13:30
Sparta Rudna 3-1 Orla Wąsosz 8 listopada, 11:00
Górnik Złotoryja 1-1 Kuźnia Jawor 7 listopada, 13:30
Orkan Szczedrzykowice 2-1 KS Legnickie Pole 7 listopada, 13:30

Kolejka 17 - 11 listopada

Pauza: KS Legnickie Pole.
 
Kuźnia Jawor 4-0 Orkan Szczedrzykowice 11 listopada, 11:00
Orla Wąsosz 0-1 Górnik Złotoryja 11 listopada, 13:30
Lotnik Jeżów Sudecki 1-2 Sparta Rudna 11 listopada, 13:30
Gryf Gryfów Śląski 2-4 Sparta Grębocice 11 listopada, 13:30
Stal Chocianów 4-1 Odra Ścinawa 11 listopada, 13:30
Prochowiczanka Prochowice 0-2 Chrobry II Głogów 11 listopada, 13:30
Mewa Kunice 0-4 Karkonosze Jelenia Góra 11 listopada, 13:30
Konfeks Legnica 1-3 Apis Jędrzychowice 11 listopada, 13:30
Leśnik Osiecznica 4-2 Włókniarz Leśna 11 listopada, 13:30

Kolejka 18 - 14-15 listopada

Pauza: Włókniarz Leśna.
 
Apis Jędrzychowice 1-0 Leśnik Osiecznica 14 listopada, 13:30
Karkonosze Jelenia Góra 1-1 Konfeks Legnica 14 listopada, 15:00
Chrobry II Głogów 3-3 Mewa Kunice 15 listopada, 10:00
Odra Ścinawa 2-0 Prochowiczanka Prochowice 15 listopada, 13:30
Sparta Grębocice 1-1 Stal Chocianów 14 listopada, 13:30
Sparta Rudna 3-1 Gryf Gryfów Śląski 14 listopada, 13:30
Górnik Złotoryja 3-1 Lotnik Jeżów Sudecki 14 listopada, 13:30
Orkan Szczedrzykowice 3-0 Orla Wąsosz 15 listopada, 13:00
KS Legnickie Pole 0-4 Kuźnia Jawor 15 listopada, 11:00

Kolejka 19 - 21-22 listopada

Pauza: Kuźnia Jawor.
 
Orla Wąsosz 1-2 KS Legnickie Pole 21 listopada, 13:30
Lotnik Jeżów Sudecki 3-1 Orkan Szczedrzykowice 21 listopada, 13:30
Gryf Gryfów Śląski 0-5 Górnik Złotoryja 21 listopada, 13:30
Stal Chocianów 1-1 Sparta Rudna 21 listopada, 13:30
Prochowiczanka Prochowice 1-1 Sparta Grębocice 21 listopada, 13:30
Mewa Kunice 3-2 Odra Ścinawa 21 listopada, 13:30
Konfeks Legnica 1-1 Chrobry II Głogów 21 listopada, 13:30
Leśnik Osiecznica 0-2 Karkonosze Jelenia Góra 22 listopada, 11:00
Włókniarz Leśna 0-3 Apis Jędrzychowice 21 listopada, 13:30

Kolejka 20 - 6-7 marca

Pauza: Apis Jędrzychowice.
 
Kuźnia Jawor 2-1 Orla Wąsosz 6 marca, 15:00
Włókniarz Leśna 2-1 Karkonosze Jelenia Góra 6 marca, 15:00
Leśnik Osiecznica 1-2 Chrobry II Głogów 6 marca, 15:00
Konfeks Legnica 1-1 Odra Ścinawa 6 marca, 15:00
Mewa Kunice 1-0 Sparta Grębocice 6 marca, 15:00
Prochowiczanka Prochowice 1-3 Sparta Rudna 6 marca, 15:00
Stal Chocianów 0-0 Górnik Złotoryja 7 marca, 15:00
Gryf Gryfów Śląski 0-1 Orkan Szczedrzykowice 6 marca, 15:00
Lotnik Jeżów Sudecki 1-2 KS Legnickie Pole 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (6 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (31 marca, 17:00) odwołany / w trzecim terminie (14 kwietnia, 17:00) odwołany / w czwartym terminie (21 kwietnia, 17:00) odwołany

Kolejka 21 - 13-14 marca

Pauza: Orla Wąsosz.
 
Kuźnia Jawor 1-0 Lotnik Jeżów Sudecki 13 marca, 15:00
KS Legnickie Pole 0-1 Gryf Gryfów Śląski 14 marca, 15:00
Orkan Szczedrzykowice 0-2 Stal Chocianów 14 marca, 14:00
Górnik Złotoryja 1-2 Prochowiczanka Prochowice 13 marca, 15:00
Sparta Rudna 2-2 Mewa Kunice 13 marca, 15:00
Sparta Grębocice 3-1 Konfeks Legnica 13 marca, 15:00
Odra Ścinawa 1-2 Leśnik Osiecznica 14 marca, 15:00
Chrobry II Głogów 0-0 Włókniarz Leśna 13 marca, 15:00
Karkonosze Jelenia Góra 6-0 Apis Jędrzychowice 13 marca, 15:00

Kolejka 22 - 24-25 kwietnia

Pauza: Karkonosze Jelenia Góra.
 
Apis Jędrzychowice 0-3 Chrobry II Głogów 24 kwietnia, 13:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Włókniarz Leśna 1-1 Odra Ścinawa 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Leśnik Osiecznica 1-0 Sparta Grębocice 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Konfeks Legnica 0-5 Sparta Rudna 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Mewa Kunice 3-2 Górnik Złotoryja 24 kwietnia, 15:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Prochowiczanka Prochowice 2-1 Orkan Szczedrzykowice 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Stal Chocianów 5-1 KS Legnickie Pole 24 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Gryf Gryfów Śląski 0-1 Kuźnia Jawor 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lotnik Jeżów Sudecki 1-3 Orla Wąsosz 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 23 - 1 maja

Pauza: Lotnik Jeżów Sudecki.
 
Orla Wąsosz 4-1 Gryf Gryfów Śląski 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (17 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kuźnia Jawor 2-1 Stal Chocianów 1 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
KS Legnickie Pole 2-0 Prochowiczanka Prochowice 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (17 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orkan Szczedrzykowice 1-2 Mewa Kunice 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Górnik Złotoryja 0-0 Konfeks Legnica 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (17 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sparta Rudna 5-3 Leśnik Osiecznica 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (17 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sparta Grębocice 2-0 Włókniarz Leśna 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (17 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Odra Ścinawa 1-2 Apis Jędrzychowice 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Chrobry II Głogów 1-0 Karkonosze Jelenia Góra 1 maja, 16:30
w pierwotnym terminie (28 marca, 10:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (17 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 24 - 3 maja

Pauza: Chrobry II Głogów.
 
Karkonosze Jelenia Góra 2-0 Odra Ścinawa 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Apis Jędrzychowice 4-2 Sparta Grębocice 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Włókniarz Leśna 2-2 Sparta Rudna 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (3 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Leśnik Osiecznica 3-1 Górnik Złotoryja 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Konfeks Legnica 1-0 Orkan Szczedrzykowice 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Mewa Kunice 5-0 KS Legnickie Pole 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Prochowiczanka Prochowice 0-1 Kuźnia Jawor 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Stal Chocianów 0-1 Orla Wąsosz 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Gryf Gryfów Śląski 0-1 Lotnik Jeżów Sudecki 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 25 - 8-9 maja

Pauza: Gryf Gryfów Śląski.
 
Lotnik Jeżów Sudecki 1-1 Stal Chocianów 8 maja, 17:00
Orla Wąsosz 3-4 Prochowiczanka Prochowice 8 maja, 17:00
Kuźnia Jawor 1-0 Mewa Kunice 8 maja, 17:00
KS Legnickie Pole 0-4 Konfeks Legnica 8 maja, 15:30
Orkan Szczedrzykowice 2-0 Leśnik Osiecznica 9 maja, 17:00
Górnik Złotoryja 1-0 Włókniarz Leśna 8 maja, 15:00
Sparta Rudna 11-1 Apis Jędrzychowice 8 maja, 17:00
Sparta Grębocice 0-5 Karkonosze Jelenia Góra 8 maja, 17:00
Odra Ścinawa 0-3 Chrobry II Głogów 8 maja, 17:00

Kolejka 26 - 15-16 maja

Pauza: Odra Ścinawa.
 
Chrobry II Głogów 2-0 Sparta Grębocice 16 maja, 11:00
Karkonosze Jelenia Góra 4-1 Sparta Rudna 15 maja, 17:00
Apis Jędrzychowice 0-1 Górnik Złotoryja 15 maja, 17:00
Włókniarz Leśna 1-1 Orkan Szczedrzykowice 15 maja, 16:00
Leśnik Osiecznica 3-0 KS Legnickie Pole 15 maja, 17:00
Konfeks Legnica 1-2 Kuźnia Jawor 15 maja, 17:00
Mewa Kunice 1-3 Orla Wąsosz 15 maja, 15:00
Prochowiczanka Prochowice 4-0 Lotnik Jeżów Sudecki 15 maja, 17:00
Stal Chocianów 1-2 Gryf Gryfów Śląski 15 maja, 17:00

Kolejka 27 - 19 maja

Pauza: Stal Chocianów.
 
Gryf Gryfów Śląski 2-2 Prochowiczanka Prochowice 19 maja, 18:00
Lotnik Jeżów Sudecki 0-3 Mewa Kunice 19 maja, 17:00
Orla Wąsosz 3-3 Konfeks Legnica 19 maja, 17:00
Kuźnia Jawor 0-3 Leśnik Osiecznica 19 maja, 17:00
KS Legnickie Pole 2-3 Włókniarz Leśna 19 maja, 17:00
Orkan Szczedrzykowice 0-2 Apis Jędrzychowice 19 maja, 17:00
Górnik Złotoryja 1-3 Karkonosze Jelenia Góra 19 maja, 18:00
Sparta Rudna 2-1 Chrobry II Głogów 19 maja, 17:00
Sparta Grębocice 6-1 Odra Ścinawa 19 maja, 17:00

Kolejka 28 - 22-23 maja

Pauza: Sparta Grębocice.
 
Odra Ścinawa 2-1 Sparta Rudna 23 maja, 17:00
Chrobry II Głogów 2-0 Górnik Złotoryja 22 maja, 15:00
Karkonosze Jelenia Góra 6-0 Orkan Szczedrzykowice 23 maja, 17:00
Apis Jędrzychowice 3-0 KS Legnickie Pole 22 maja, 17:00
Włókniarz Leśna 2-0 Kuźnia Jawor 22 maja, 16:00
Leśnik Osiecznica 4-3 Orla Wąsosz 22 maja, 17:00
Konfeks Legnica 5-2 Lotnik Jeżów Sudecki 23 maja, 14:00
Mewa Kunice 3-0 Gryf Gryfów Śląski 22 maja, 17:00
Prochowiczanka Prochowice 1-1 Stal Chocianów 22 maja, 17:00

Kolejka 29 - 29-30 maja

Pauza: Prochowiczanka Prochowice.
 
Stal Chocianów 3-2 Mewa Kunice 29 maja, 16:00
Gryf Gryfów Śląski 3-2 Konfeks Legnica 29 maja, 15:00
Lotnik Jeżów Sudecki 3-0 Leśnik Osiecznica 29 maja, 17:00
Orla Wąsosz 4-3 Włókniarz Leśna 29 maja, 15:00
Kuźnia Jawor 1-2 Apis Jędrzychowice 29 maja, 15:00
KS Legnickie Pole 0-4 Karkonosze Jelenia Góra 29 maja, 18:30
Orkan Szczedrzykowice 0-0 Chrobry II Głogów 30 maja, 17:00
Górnik Złotoryja 1-0 Odra Ścinawa 29 maja, 17:00
Sparta Rudna 1-2 Sparta Grębocice 29 maja, 15:00

Kolejka 30 - 2 czerwca

Pauza: Sparta Rudna.
 
Sparta Grębocice 2-1 Górnik Złotoryja 2 czerwca, 17:00
Odra Ścinawa 2-2 Orkan Szczedrzykowice 2 czerwca, 17:00
Chrobry II Głogów 8-0 KS Legnickie Pole 2 czerwca, 17:00
Karkonosze Jelenia Góra 2-0 Kuźnia Jawor 2 czerwca, 18:00
Apis Jędrzychowice 7-2 Orla Wąsosz 2 czerwca, 17:00
Włókniarz Leśna 3-1 Lotnik Jeżów Sudecki 2 czerwca, 17:00
Leśnik Osiecznica 1-1 Gryf Gryfów Śląski 2 czerwca, 17:00
Konfeks Legnica 4-1 Stal Chocianów 2 czerwca, 17:00
Mewa Kunice 2-3 Prochowiczanka Prochowice 2 czerwca, 17:00

Kolejka 31 - 5-6 czerwca

Pauza: Mewa Kunice.
 
Prochowiczanka Prochowice 2-5 Konfeks Legnica 6 czerwca, 17:00
Stal Chocianów 4-2 Leśnik Osiecznica 5 czerwca, 17:00
Gryf Gryfów Śląski 1-0 Włókniarz Leśna 5 czerwca, 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki 4-5 Apis Jędrzychowice 5 czerwca, 17:00
Orla Wąsosz 2-3 Karkonosze Jelenia Góra 5 czerwca, 15:00
Kuźnia Jawor 1-0 Chrobry II Głogów 5 czerwca, 17:00
KS Legnickie Pole 1-3 Odra Ścinawa 5 czerwca, 15:00
Orkan Szczedrzykowice 2-2 Sparta Grębocice 6 czerwca, 17:00
Górnik Złotoryja 1-2 Sparta Rudna 5 czerwca, 17:00

Kolejka 32 - 12-13 czerwca

Pauza: Górnik Złotoryja.
 
Sparta Rudna 4-1 Orkan Szczedrzykowice 13 czerwca, 11:00
Sparta Grębocice 7-1 KS Legnickie Pole 13 czerwca, 17:00
Odra Ścinawa 5-4 Kuźnia Jawor 13 czerwca, 17:00
Chrobry II Głogów 0-0 Orla Wąsosz 12 czerwca, 15:00
Karkonosze Jelenia Góra 3-0 Lotnik Jeżów Sudecki 12 czerwca, 17:00
Apis Jędrzychowice 7-1 Gryf Gryfów Śląski 12 czerwca, 10:00
Włókniarz Leśna 0-0 Stal Chocianów 12 czerwca, 16:00
Leśnik Osiecznica 4-1 Prochowiczanka Prochowice 12 czerwca, 17:00
Konfeks Legnica 3-2 Mewa Kunice 12 czerwca, 17:00

Kolejka 33 - 16 czerwca

Pauza: Konfeks Legnica.
 
Mewa Kunice 2-0 Leśnik Osiecznica 16 czerwca, 17:00
Prochowiczanka Prochowice 3-0 Włókniarz Leśna 16 czerwca, 17:00
Stal Chocianów 1-0 Apis Jędrzychowice 16 czerwca, 17:00
Gryf Gryfów Śląski 0-4 Karkonosze Jelenia Góra 16 czerwca, 18:00
Lotnik Jeżów Sudecki 1-4 Chrobry II Głogów 16 czerwca, 17:00
Orla Wąsosz 1-1 Odra Ścinawa 16 czerwca, 17:00
Kuźnia Jawor 2-3 Sparta Grębocice 16 czerwca, 17:00
KS Legnickie Pole 0-3 Sparta Rudna 16 czerwca, 17:00
Orkan Szczedrzykowice 1-2 Górnik Złotoryja 16 czerwca, 17:00

Kolejka 34 - 19-20 czerwca

Pauza: Orkan Szczedrzykowice.
 
Górnik Złotoryja 3-0 KS Legnickie Pole 19 czerwca, 17:00
Sparta Rudna 5-2 Kuźnia Jawor 19 czerwca, 17:00
Sparta Grębocice 1-1 Orla Wąsosz 19 czerwca, 17:00
Odra Ścinawa 8-1 Lotnik Jeżów Sudecki 19 czerwca, 17:00
Chrobry II Głogów 9-0 Gryf Gryfów Śląski 19 czerwca, 17:00
Karkonosze Jelenia Góra 1-1 Stal Chocianów 19 czerwca, 17:00
Apis Jędrzychowice 3-4 Prochowiczanka Prochowice 19 czerwca, 17:00
Włókniarz Leśna 4-5 Mewa Kunice 19 czerwca, 17:00
Leśnik Osiecznica 3-1 Konfeks Legnica 19 czerwca, 17:00

Kolejka 35 - 26-27 czerwca

Pauza: Leśnik Osiecznica.
 
Konfeks Legnica 6-3 Włókniarz Leśna 26 czerwca, 17:00
Mewa Kunice 2-2 Apis Jędrzychowice 26 czerwca, 17:00
Prochowiczanka Prochowice 0-2 Karkonosze Jelenia Góra 26 czerwca, 17:00
Stal Chocianów 0-5 Chrobry II Głogów 26 czerwca, 17:00
Gryf Gryfów Śląski 2-5 Odra Ścinawa 26 czerwca, 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki 2-6 Sparta Grębocice 26 czerwca, 17:00
Orla Wąsosz 4-8 Sparta Rudna 26 czerwca, 17:00
Kuźnia Jawor 1-1 Górnik Złotoryja 26 czerwca, 17:00
KS Legnickie Pole 1-4 Orkan Szczedrzykowice 26 czerwca, 16:00

Kolejka 36

Pauza: KS Legnickie Pole.
 
Orkan Szczedrzykowice - Kuźnia Jawor
w pierwotnym terminie (19-20 czerwca) odwołany
Górnik Złotoryja - Orla Wąsosz
w pierwotnym terminie (19-20 czerwca) odwołany
Sparta Rudna - Lotnik Jeżów Sudecki
w pierwotnym terminie (19-20 czerwca) odwołany
Sparta Grębocice - Gryf Gryfów Śląski
w pierwotnym terminie (19-20 czerwca) odwołany
Odra Ścinawa - Stal Chocianów
w pierwotnym terminie (19-20 czerwca) odwołany
Chrobry II Głogów - Prochowiczanka Prochowice
w pierwotnym terminie (19-20 czerwca) odwołany
Karkonosze Jelenia Góra - Mewa Kunice
w pierwotnym terminie (19-20 czerwca) odwołany
Apis Jędrzychowice - Konfeks Legnica
w pierwotnym terminie (19-20 czerwca) odwołany
Włókniarz Leśna - Leśnik Osiecznica
w pierwotnym terminie (19-20 czerwca) odwołany

Kolejka 37

Pauza: Włókniarz Leśna.
 
Leśnik Osiecznica - Apis Jędrzychowice
w pierwotnym terminie (23 czerwca) odwołany
Konfeks Legnica - Karkonosze Jelenia Góra
w pierwotnym terminie (23 czerwca) odwołany
Mewa Kunice - Chrobry II Głogów
w pierwotnym terminie (23 czerwca) odwołany
Prochowiczanka Prochowice - Odra Ścinawa
w pierwotnym terminie (23 czerwca) odwołany
Stal Chocianów - Sparta Grębocice
w pierwotnym terminie (23 czerwca) odwołany
Gryf Gryfów Śląski - Sparta Rudna
w pierwotnym terminie (23 czerwca) odwołany
Lotnik Jeżów Sudecki - Górnik Złotoryja
w pierwotnym terminie (23 czerwca) odwołany
Orla Wąsosz - Orkan Szczedrzykowice
w pierwotnym terminie (23 czerwca) odwołany
Kuźnia Jawor - KS Legnickie Pole
w pierwotnym terminie (23 czerwca) odwołany

Kolejka 38

Pauza: Kuźnia Jawor.
 
KS Legnickie Pole - Orla Wąsosz
w pierwotnym terminie (26-27 czerwca) odwołany
Orkan Szczedrzykowice - Lotnik Jeżów Sudecki
w pierwotnym terminie (26-27 czerwca) odwołany
Górnik Złotoryja - Gryf Gryfów Śląski
w pierwotnym terminie (26-27 czerwca) odwołany
Sparta Rudna - Stal Chocianów
w pierwotnym terminie (26-27 czerwca) odwołany
Sparta Grębocice - Prochowiczanka Prochowice
w pierwotnym terminie (26-27 czerwca) odwołany
Odra Ścinawa - Mewa Kunice
w pierwotnym terminie (26-27 czerwca) odwołany
Chrobry II Głogów - Konfeks Legnica
w pierwotnym terminie (26-27 czerwca) odwołany
Karkonosze Jelenia Góra - Leśnik Osiecznica
w pierwotnym terminie (26-27 czerwca) odwołany
Apis Jędrzychowice - Włókniarz Leśna
w pierwotnym terminie (26-27 czerwca) odwołany

Baraże o udział w III lidze (III (Dolny Śląsk))
Baraże o udział w III lidze (III (Śląsk))

III liga 2020/2021 (III)

IV liga Koleje Dolnośląskie 2020/2021 (dolnośląska (wschód))
Jako IV liga 2020/2021 (lubuska)
IV liga BS Leśnica 2020/2021 (opolska)
Zina IV liga 2020/2021 (śląska I)
Zina IV liga 2020/2021 (śląska II)

Klasa okręgowa 2020/2021 (Jelenia Góra)
Klasa okręgowa 2020/2021 (Legnica)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas