[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Jako IV liga 2020/2021, grupa: lubuska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Carina Gubin 36 80 23 11 2 98-33 13 4 1 51-15 10 7 1 47-18
2.  Ilanka Rzepin 36 76 23 7 6 111-51 12 3 3 61-21 11 4 3 50-30
3.  Dąb Przybyszów 36 68 20 8 8 94-64 11 4 3 54-27 9 4 5 40-37
4.  KS Stilon Gorzów Wielkopolski 36 67 19 10 7 72-29 10 5 3 43-14 9 5 4 29-15
5.  Polonia Słubice 36 61 18 7 11 67-52 9 4 5 37-28 9 3 6 30-24
6.  Spójnia Ośno Lubuskie 36 58 16 10 10 65-46 8 7 3 31-17 8 3 7 34-29
7.  Korona Kożuchów 36 57 16 9 11 63-47 10 2 6 38-24 6 7 5 25-23 2 3 1 0 1 5-4
8.  Czarni Witnica 36 57 17 6 13 54-59 10 1 7 30-28 7 5 6 24-31 2 3 1 0 1 4-5
9.  Odra Nietków 36 53 15 8 13 72-60 9 6 3 46-22 6 2 10 26-38
10.  Syrena Zbąszynek 36 50 16 2 18 77-70 8 1 9 44-32 8 1 9 33-38 2 3 1 0 1 3-3
11.  Lechia II Zielona Góra 36 50 14 8 14 77-58 8 5 5 41-25 6 3 9 36-33 2 3 1 0 1 3-3
12.  Pogoń Świebodzin 36 49 13 10 13 63-56 8 4 6 36-23 5 6 7 27-33 2 3 1 0 1 3-2
13.  Meprozet Stare Kurowo 36 49 13 10 13 55-61 6 5 7 27-26 7 5 6 28-35 2 3 1 0 1 2-3
14.  KP Piast Iłowa 36 47 12 11 13 77-67 7 7 4 40-33 5 4 9 37-34
15.  Czarni Żagań 36 43 11 10 15 60-64 7 6 5 34-23 4 4 10 26-41
16.  Arka Nowa Sól 36 34 9 7 20 52-79 6 2 10 32-35 3 5 10 20-44
17.  Pogoń Skwierzyna 36 22 6 4 26 35-104 3 2 13 20-50 3 2 13 15-54
18.  Tęcza Krosno Odrzańskie 36 18 4 6 26 29-129 2 3 13 16-60 2 3 13 13-69
19.  Stal Sulęcin 36 12 2 6 28 28-120 1 4 13 16-49 1 2 15 12-71

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
 1 Carina Gubin    2-3 4-4 0-0 2-0 3-1 4-0 7-1 1-0 3-0* 3-1 4-1 3-0 2-1 3-0 7-1 2-1 1-1 0-0 
 2 Ilanka Rzepin0-1     5-0 2-1 0-3 0-0 0-2 4-0 5-1 6-1 2-1 5-2 6-0 3-3 5-1 4-4 3-1 4-0 7-0 
 3 Dąb Przybyszów2-2 3-4     1-2 2-2 2-1 0-1 3-0* 3-1 3-1 4-2 2-2 3-0* 3-2 3-3 5-1 5-1 6-1 4-1 
 4 KS Stilon Gorzów Wielkopolski0-0 0-4 3-0     3-0 3-0 1-1 2-0 4-0 1-1 1-2 5-2 5-0 0-1 2-2 1-1 2-0 7-0 3-0 
 5 Polonia Słubice1-3 0-3 1-3 2-1     1-3 1-1 1-1 2-2 2-1 2-2 2-1 2-5 3-1 3-1 4-0 4-0 3-0 3-0 
 6 Spójnia Ośno Lubuskie1-1 2-1 2-1 3-2 1-1     0-0 1-1 0-2 3-1 6-0* 2-0 2-2 0-0 1-2 4-1 0-1 3-1 0-0 
 7 Korona Kożuchów2-3 5-2 0-3 1-0 3-0 0-3     2-4 4-2 1-2 0-0 0-0 1-2 3-2 2-0 1-0 5-0 5-0 3-1 
 8 Czarni Witnica0-4 1-1 1-2 0-1 2-1 2-0 0-3     3-1 2-5 3-2 3-1 0-2 4-3 3-0 1-0 3-0* 1-2 1-0 
 9 Odra Nietków1-1 3-3 0-1 1-1 2-1 1-2 2-1 3-3     1-0 1-0 2-4 3-0 1-1 3-3 5-0 5-0 6-1 6-0 
 10 Syrena Zbąszynek2-1 4-5 6-4 1-2 0-1 5-1 1-1 0-2 1-2     0-2 0-1 2-1 3-2 4-3 2-3 0-1 3-0 10-0 
 11 Lechia II Zielona Góra0-2 2-2 3-3 0-3 0-1 2-2 3-1 3-0* 3-0 1-3     1-1 1-1 3-1 2-0 2-0 6-1 7-1 2-3 
 12 Pogoń Świebodzin1-1 0-6 5-2 0-0 2-3 0-1 2-1 0-1 2-2 2-3 1-1     0-1 1-0 3-0* 2-0 1-0 7-1 7-0 
 13 Meprozet Stare Kurowo1-1 0-0 0-1 0-2 1-3 2-1 1-1 0-1 0-1 3-0 0-5 1-3     2-2 3-2 1-0 3-3 6-0 3-0 
 14 KP Piast Iłowa1-6 5-3 1-2 1-3 1-1 4-2 2-2 3-3 1-0 2-0 4-1 0-0 3-3     1-1 0-2 6-2 1-1 4-1 
 15 Czarni Żagań1-1 1-2 1-2 1-1 3-2 2-2 1-1 0-0 1-3 4-0 2-1 0-2 0-2 2-1     2-2 4-1 5-0 4-0 
 16 Arka Nowa Sól1-4 1-2 2-2 2-2 1-2 1-3 1-2 1-0 4-3 1-3 2-4 3-0 0-2 2-4 2-0     0-1 3-0 5-1 
 17 Pogoń Skwierzyna1-7 0-2 1-6 0-1 0-1 0-3 3-1 0-1 2-1 2-5 1-4 0-4 2-2 1-3 1-3 1-1     0-3 5-2 
 18 Tęcza Krosno Odrzańskie1-5 0-4 2-4 0-6 0-3 0-6 1-4 1-3 1-3 0-4 1-0 2-2 1-1 0-4 0-4 0-2 2-2     4-3 
 19 Stal Sulęcin2-4 1-3 0-0 0-1 1-5 1-3 0-2 0-3 1-2 1-3 0-8 1-1 1-4 1-6 0-1 2-2 3-0 1-1     

Kolejka 1 - 25-26 lipca

Pauza: Stal Sulęcin.
 
Arka Nowa Sól 3-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 25 lipca, 17:00
Odra Nietków 1-0 Syrena Zbąszynek 25 lipca, 17:00
Czarni Witnica 0-4 Carina Gubin 25 lipca, 17:00
Ilanka Rzepin 2-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 25 lipca, 11:00
KP Piast Iłowa 1-2 Dąb Przybyszów 25 lipca, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 0-0 Korona Kożuchów 25 lipca, 14:00
Polonia Słubice 2-2 Lechia II Zielona Góra 25 lipca, 17:00
Pogoń Świebodzin 0-1 Meprozet Stare Kurowo 25 lipca, 17:00
Pogoń Skwierzyna 1-3 Czarni Żagań 25 lipca, 17:00

Kolejka 2 - 1-2 sierpnia

Pauza: Tęcza Krosno Odrzańskie.
 
Czarni Żagań 4-0 Stal Sulęcin 1 sierpnia, 17:00
Meprozet Stare Kurowo 3-3 Pogoń Skwierzyna 1 sierpnia, 17:00
Lechia II Zielona Góra 1-1 Pogoń Świebodzin 2 sierpnia, 12:00
Korona Kożuchów 3-0 Polonia Słubice 1 sierpnia, 17:00
Dąb Przybyszów 2-1 Spójnia Ośno Lubuskie 1 sierpnia, 17:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0-1 KP Piast Iłowa 1 sierpnia, 15:00
Carina Gubin 2-3 Ilanka Rzepin 1 sierpnia, 17:00
Syrena Zbąszynek 0-2 Czarni Witnica 1 sierpnia, 18:00
Arka Nowa Sól 4-3 Odra Nietków 1 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 8-9 sierpnia

Pauza: Czarni Żagań.
 
Odra Nietków 6-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 8 sierpnia, 17:00
Czarni Witnica 1-0 Arka Nowa Sól 8 sierpnia, 17:00
Ilanka Rzepin 6-1 Syrena Zbąszynek 8 sierpnia, 17:00
KP Piast Iłowa 1-6 Carina Gubin 8 sierpnia, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 3-2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 8 sierpnia, 17:00
Polonia Słubice 1-3 Dąb Przybyszów 8 sierpnia, 15:00
Pogoń Świebodzin 2-1 Korona Kożuchów 8 sierpnia, 17:00
Pogoń Skwierzyna 1-4 Lechia II Zielona Góra 8 sierpnia, 12:00
Stal Sulęcin 1-4 Meprozet Stare Kurowo 8 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 15-16 sierpnia

Pauza: Meprozet Stare Kurowo.
 
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-4 Czarni Żagań 15 sierpnia, 17:00
Lechia II Zielona Góra 2-3 Stal Sulęcin 15 sierpnia, 17:00
Korona Kożuchów 5-0 Pogoń Skwierzyna 15 sierpnia, 17:00
Dąb Przybyszów 2-2 Pogoń Świebodzin 14 sierpnia, 18:30
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3-0 Polonia Słubice 15 sierpnia, 17:00
Carina Gubin 3-1 Spójnia Ośno Lubuskie 15 sierpnia, 17:00
Syrena Zbąszynek 3-2 KP Piast Iłowa 15 sierpnia, 14:00
Arka Nowa Sól 1-2 Ilanka Rzepin 15 sierpnia, 16:00
Odra Nietków 3-3 Czarni Witnica 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 22-23 sierpnia

Pauza: Lechia II Zielona Góra.
 
Czarni Witnica 1-2 Tęcza Krosno Odrzańskie 21 sierpnia, 18:00
Ilanka Rzepin 5-1 Odra Nietków 23 sierpnia, 17:00
KP Piast Iłowa 0-2 Arka Nowa Sól 23 sierpnia, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 3-1 Syrena Zbąszynek 23 sierpnia, 17:00
Polonia Słubice 1-3 Carina Gubin 23 sierpnia, 17:00
Pogoń Świebodzin 0-0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 23 sierpnia, 17:00
Pogoń Skwierzyna 1-6 Dąb Przybyszów 23 sierpnia, 17:00
Stal Sulęcin 0-2 Korona Kożuchów 23 sierpnia, 17:00
Czarni Żagań 0-2 Meprozet Stare Kurowo 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 29-30 sierpnia

Pauza: Korona Kożuchów.
 
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-1 Meprozet Stare Kurowo 29 sierpnia, 17:00
Lechia II Zielona Góra 2-0 Czarni Żagań 30 sierpnia, 12:00
Dąb Przybyszów 4-1 Stal Sulęcin 29 sierpnia, 17:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2-0 Pogoń Skwierzyna 29 sierpnia, 11:00
Carina Gubin 4-1 Pogoń Świebodzin 29 sierpnia, 17:00
Syrena Zbąszynek 0-1 Polonia Słubice 29 sierpnia, 17:00
Arka Nowa Sól 1-3 Spójnia Ośno Lubuskie 29 sierpnia, 16:00
Odra Nietków 1-1 KP Piast Iłowa 29 sierpnia, 17:00
Czarni Witnica 1-1 Ilanka Rzepin 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 7 - 5-6 września

Pauza: Dąb Przybyszów.
 
Ilanka Rzepin 4-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 5 września, 16:00
KP Piast Iłowa 3-3 Czarni Witnica 5 września, 16:00
Spójnia Ośno Lubuskie 0-2 Odra Nietków 5 września, 16:00
Polonia Słubice 4-0 Arka Nowa Sól 5 września, 15:00
Pogoń Świebodzin 2-3 Syrena Zbąszynek 5 września, 16:00
Pogoń Skwierzyna 1-7 Carina Gubin 5 września, 16:00
Stal Sulęcin 0-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 5 września, 17:00
Czarni Żagań 1-1 Korona Kożuchów 5 września, 16:00
Meprozet Stare Kurowo 0-5 Lechia II Zielona Góra 5 września, 16:00

Kolejka 8 - 12-13 września

Pauza: KS Stilon Gorzów Wielkopolski.
 
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-0 Lechia II Zielona Góra 11 września, 17:00
Korona Kożuchów 1-2 Meprozet Stare Kurowo 12 września, 16:00
Dąb Przybyszów 3-3 Czarni Żagań 12 września, 14:00
Carina Gubin 0-0 Stal Sulęcin 12 września, 12:00
Syrena Zbąszynek 0-1 Pogoń Skwierzyna 13 września, 16:00
Arka Nowa Sól 3-0 Pogoń Świebodzin 12 września, 16:00
Odra Nietków 2-1 Polonia Słubice 12 września, 16:00
Czarni Witnica 2-0 Spójnia Ośno Lubuskie 11 września, 17:00
Ilanka Rzepin 3-3 KP Piast Iłowa 12 września, 16:00

Kolejka 9 - 19-20 września

Pauza: Carina Gubin.
 
KP Piast Iłowa 1-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 19 września, 16:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-1 Ilanka Rzepin 19 września, 15:00
Polonia Słubice 1-1 Czarni Witnica 19 września, 15:00
Pogoń Świebodzin 2-2 Odra Nietków 18 września, 17:00
Pogoń Skwierzyna 1-1 Arka Nowa Sól 19 września, 16:00
Stal Sulęcin 1-3 Syrena Zbąszynek 19 września, 16:00
Czarni Żagań 1-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 19 września, 15:00
Meprozet Stare Kurowo 0-1 Dąb Przybyszów 19 września, 12:00
Lechia II Zielona Góra 3-1 Korona Kożuchów 19 września, 16:00

Kolejka 10 - 26-27 września

Pauza: Syrena Zbąszynek.
 
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-4 Korona Kożuchów 28 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (26 września, 12:00) odwołany z powodu zalania boiska
Dąb Przybyszów 4-2 Lechia II Zielona Góra 26 września, 16:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 5-0 Meprozet Stare Kurowo 26 września, 16:00
Carina Gubin 3-0 Czarni Żagań 26 września, 16:00
Arka Nowa Sól 5-1 Stal Sulęcin 27 września, 16:30
Odra Nietków 5-0 Pogoń Skwierzyna 26 września, 16:00
Czarni Witnica 3-1 Pogoń Świebodzin 26 września, 15:00
Ilanka Rzepin 0-3 Polonia Słubice 26 września, 11:00
KP Piast Iłowa 4-2 Spójnia Ośno Lubuskie 26 września, 16:00

Kolejka 11 - 3-4 października

Pauza: Arka Nowa Sól.
 
Spójnia Ośno Lubuskie 3-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 3 października, 12:00
Polonia Słubice 3-1 KP Piast Iłowa 3 października, 15:00
Pogoń Świebodzin 0-6 Ilanka Rzepin 3 października, 15:00
Pogoń Skwierzyna 0-1 Czarni Witnica 3 października, 15:00
Stal Sulęcin 1-2 Odra Nietków 3 października, 16:00
Czarni Żagań 4-0 Syrena Zbąszynek 3 października, 15:00
Meprozet Stare Kurowo 1-1 Carina Gubin 3 października, 15:00
Lechia II Zielona Góra 0-3 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4 października, 12:00
Korona Kożuchów 0-3 Dąb Przybyszów 3 października, 15:00

Kolejka 12 - 10-11 października

Pauza: Odra Nietków.
 
Tęcza Krosno Odrzańskie 2-4 Dąb Przybyszów 10 października, 15:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-1 Korona Kożuchów 10 października, 15:00
Carina Gubin 3-1 Lechia II Zielona Góra 10 października, 15:00
Syrena Zbąszynek 2-1 Meprozet Stare Kurowo 10 października, 15:00
Arka Nowa Sól 2-0 Czarni Żagań 10 października, 15:00
Czarni Witnica 1-0 Stal Sulęcin 10 października, 15:00
Ilanka Rzepin 3-1 Pogoń Skwierzyna 10 października, 15:00
KP Piast Iłowa 0-0 Pogoń Świebodzin 10 października, 15:00
Spójnia Ośno Lubuskie 1-1 Polonia Słubice 10 października, 12:00

Kolejka 13 - 17-18 października

Pauza: Czarni Witnica.
 
Polonia Słubice 3-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 17 października, 15:00
Pogoń Świebodzin 0-1 Spójnia Ośno Lubuskie 17 października, 15:00
Pogoń Skwierzyna 1-3 KP Piast Iłowa 17 października, 15:00
Stal Sulęcin 1-3 Ilanka Rzepin 28 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:30) odwołany
Czarni Żagań 1-3 Odra Nietków 28 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany
Meprozet Stare Kurowo 1-0 Arka Nowa Sól 17 października, 15:00
Lechia II Zielona Góra 1-3 Syrena Zbąszynek 18 października, 12:00
Korona Kożuchów 2-3 Carina Gubin 17 października, 15:00
Dąb Przybyszów 1-2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 17 października, 15:00

Kolejka 14 - 24-25 października

Pauza: Ilanka Rzepin.
 
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-6 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 24 października, 15:00
Carina Gubin 4-4 Dąb Przybyszów 28 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (24 października, 15:00) odwołany
Syrena Zbąszynek 1-1 Korona Kożuchów 24 października, 15:00
Arka Nowa Sól 2-4 Lechia II Zielona Góra 24 października, 12:30
Odra Nietków 3-0 Meprozet Stare Kurowo 24 października, 15:00
Czarni Witnica 3-0 Czarni Żagań 24 października, 14:00
KP Piast Iłowa 4-1 Stal Sulęcin 24 października, 15:00
Spójnia Ośno Lubuskie 0-1 Pogoń Skwierzyna 24 października, 15:00
Polonia Słubice 2-1 Pogoń Świebodzin 24 października, 15:00

Kolejka 15 - 31 października

Pauza: KP Piast Iłowa.
 
Pogoń Świebodzin 7-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 31 października, 13:00
Pogoń Skwierzyna 0-1 Polonia Słubice 31 października, 13:00
Stal Sulęcin 1-3 Spójnia Ośno Lubuskie 5 grudnia, 13:00
w pierwotnym terminie (31 października, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Czarni Żagań 1-2 Ilanka Rzepin 31 października, 13:00
Meprozet Stare Kurowo 0-1 Czarni Witnica 28 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (31 października, 13:00) odwołany
Lechia II Zielona Góra 3-0 Odra Nietków 31 października, 13:00
Korona Kożuchów 1-0 Arka Nowa Sól 31 października, 13:00
Dąb Przybyszów 3-1 Syrena Zbąszynek 31 października, 14:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0-0 Carina Gubin 5 grudnia, 13:00
w pierwotnym terminie (31 października, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 16 - 7-8 listopada

Pauza: Spójnia Ośno Lubuskie.
 
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-5 Carina Gubin 7 listopada, 13:00
Syrena Zbąszynek 1-2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 7 listopada, 14:00
Arka Nowa Sól 2-2 Dąb Przybyszów 7 listopada, 14:00
Odra Nietków 2-1 Korona Kożuchów 7 listopada, 13:00
Czarni Witnica 3-2 Lechia II Zielona Góra 7 listopada, 13:00
Ilanka Rzepin 6-0 Meprozet Stare Kurowo 7 listopada, 13:00
KP Piast Iłowa 1-1 Czarni Żagań 7 listopada, 13:00
Polonia Słubice 3-0 Stal Sulęcin 7 listopada, 13:00
Pogoń Świebodzin 1-0 Pogoń Skwierzyna 7 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 11 listopada

Pauza: Polonia Słubice.
 
Pogoń Skwierzyna 0-3 Tęcza Krosno Odrzańskie 11 listopada, 13:00
Stal Sulęcin 1-1 Pogoń Świebodzin 11 listopada, 13:30
Czarni Żagań 2-2 Spójnia Ośno Lubuskie 11 listopada, 13:00
Meprozet Stare Kurowo 2-2 KP Piast Iłowa 11 listopada, 13:00
Lechia II Zielona Góra 2-2 Ilanka Rzepin 11 listopada, 13:00
Korona Kożuchów 2-4 Czarni Witnica 11 listopada, 13:00
Dąb Przybyszów 3-1 Odra Nietków 11 listopada, 13:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-1 Arka Nowa Sól 11 listopada, 13:00
Carina Gubin 3-0 Syrena Zbąszynek 11 listopada, 13:00
(wo)
nie odbył się

Kolejka 18 - 14-15 listopada

Pauza: Pogoń Świebodzin.
 
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-4 Syrena Zbąszynek 14 listopada, 13:00
Arka Nowa Sól 1-4 Carina Gubin 14 listopada, 13:00
Odra Nietków 1-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 14 listopada, 13:00
Czarni Witnica 1-2 Dąb Przybyszów 14 listopada, 13:00
Ilanka Rzepin 0-2 Korona Kożuchów 14 listopada, 13:00
KP Piast Iłowa 4-1 Lechia II Zielona Góra 14 listopada, 13:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-2 Meprozet Stare Kurowo 14 listopada, 13:00
Polonia Słubice 3-1 Czarni Żagań 14 listopada, 13:00
Pogoń Skwierzyna 5-2 Stal Sulęcin 14 listopada, 13:00

Kolejka 19 - 21-22 listopada

Pauza: Pogoń Skwierzyna.
 
Stal Sulęcin 1-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 21 listopada, 13:00
Czarni Żagań 0-2 Pogoń Świebodzin 21 listopada, 13:00
Meprozet Stare Kurowo 1-3 Polonia Słubice 21 listopada, 13:00
Lechia II Zielona Góra 2-2 Spójnia Ośno Lubuskie 22 listopada, 12:00
Korona Kożuchów 3-2 KP Piast Iłowa 21 listopada, 13:00
Dąb Przybyszów 3-4 Ilanka Rzepin 21 listopada, 13:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2-0 Czarni Witnica 21 listopada, 13:00
Carina Gubin 1-0 Odra Nietków 21 listopada, 13:00
Syrena Zbąszynek 2-3 Arka Nowa Sól 21 listopada, 13:00

Kolejka 20 - 6-7 marca

Pauza: Stal Sulęcin.
 
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-2 Arka Nowa Sól 6 marca, 15:00
Syrena Zbąszynek 1-2 Odra Nietków 6 marca, 14:00
Carina Gubin 7-1 Czarni Witnica 6 marca, 15:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0-4 Ilanka Rzepin 7 marca, 14:00
Dąb Przybyszów 3-2 KP Piast Iłowa 6 marca, 15:00
Korona Kożuchów 0-3 Spójnia Ośno Lubuskie 6 marca, 15:00
Lechia II Zielona Góra 0-1 Polonia Słubice 7 marca, 12:00
Meprozet Stare Kurowo 1-3 Pogoń Świebodzin 6 marca, 15:00
Czarni Żagań 4-1 Pogoń Skwierzyna 6 marca, 15:00

Kolejka 21 - 13-14 marca

Pauza: Tęcza Krosno Odrzańskie.
 
Stal Sulęcin 0-1 Czarni Żagań 13 marca, 14:00
Pogoń Skwierzyna 2-2 Meprozet Stare Kurowo 14 marca, 15:00
Pogoń Świebodzin 1-1 Lechia II Zielona Góra 13 marca, 15:00
Polonia Słubice 1-1 Korona Kożuchów 13 marca, 15:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-1 Dąb Przybyszów 13 marca, 15:00
KP Piast Iłowa 1-3 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 13 marca, 14:00
Ilanka Rzepin 0-1 Carina Gubin 13 marca, 15:00
Czarni Witnica 2-5 Syrena Zbąszynek 13 marca, 15:00
Odra Nietków 5-0 Arka Nowa Sól 13 marca, 15:00

Kolejka 22 - 20-21 marca

Pauza: Czarni Żagań.
 
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-3 Odra Nietków 3 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Arka Nowa Sól 1-0 Czarni Witnica 3 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Syrena Zbąszynek 4-5 Ilanka Rzepin 3 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Carina Gubin 2-1 KP Piast Iłowa 26 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (3 czerwca, 16:00) odwołany
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3-0 Spójnia Ośno Lubuskie 1 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Dąb Przybyszów 2-2 Polonia Słubice 3 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Korona Kożuchów 0-0 Pogoń Świebodzin 3 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lechia II Zielona Góra 6-1 Pogoń Skwierzyna 3 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Meprozet Stare Kurowo 3-0 Stal Sulęcin 3 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 23 - 27-28 marca

Pauza: Meprozet Stare Kurowo.
 
Czarni Żagań 5-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Stal Sulęcin 0-8 Lechia II Zielona Góra 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pogoń Skwierzyna 3-1 Korona Kożuchów 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pogoń Świebodzin 5-2 Dąb Przybyszów 13 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Polonia Słubice 2-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Spójnia Ośno Lubuskie 1-1 Carina Gubin 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
KP Piast Iłowa 2-0 Syrena Zbąszynek 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ilanka Rzepin 4-4 Arka Nowa Sól 12 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Czarni Witnica 3-1 Odra Nietków 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 24 - 3 kwietnia

Pauza: Lechia II Zielona Góra.
 
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-3 Czarni Witnica 19 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Odra Nietków 3-3 Ilanka Rzepin 19 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Arka Nowa Sól 2-4 KP Piast Iłowa 19 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Syrena Zbąszynek 5-1 Spójnia Ośno Lubuskie 19 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Carina Gubin 2-0 Polonia Słubice 19 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 5-2 Pogoń Świebodzin 19 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Dąb Przybyszów 5-1 Pogoń Skwierzyna 19 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Korona Kożuchów 3-1 Stal Sulęcin 19 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Meprozet Stare Kurowo 3-2 Czarni Żagań 19 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 25 - 10-11 kwietnia

Pauza: Korona Kożuchów.
 
Meprozet Stare Kurowo 6-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 10 kwietnia, 16:00
Czarni Żagań 2-1 Lechia II Zielona Góra 10 kwietnia, 16:00
Stal Sulęcin 0-0 Dąb Przybyszów 10 kwietnia, 17:00
Pogoń Skwierzyna 0-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 10 kwietnia, 17:00
Pogoń Świebodzin 1-1 Carina Gubin 10 kwietnia, 16:00
Polonia Słubice 2-1 Syrena Zbąszynek 10 kwietnia, 16:00
Spójnia Ośno Lubuskie 4-1 Arka Nowa Sól 4 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany
KP Piast Iłowa 1-0 Odra Nietków 10 kwietnia, 16:00
Ilanka Rzepin 4-0 Czarni Witnica 26 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany

Kolejka 26 - 17-18 kwietnia

Pauza: Dąb Przybyszów.
 
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-4 Ilanka Rzepin 17 kwietnia, 16:00
Czarni Witnica 4-3 KP Piast Iłowa 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Odra Nietków 1-2 Spójnia Ośno Lubuskie 17 kwietnia, 17:00
Arka Nowa Sól 1-2 Polonia Słubice 17 kwietnia, 16:00
Syrena Zbąszynek 0-1 Pogoń Świebodzin 17 kwietnia, 16:00
Carina Gubin 2-1 Pogoń Skwierzyna 17 kwietnia, 16:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3-0 Stal Sulęcin 17 kwietnia, 16:00
Korona Kożuchów 2-0 Czarni Żagań 17 kwietnia, 16:00
Lechia II Zielona Góra 1-1 Meprozet Stare Kurowo 18 kwietnia, 12:00

Kolejka 27 - 24-25 kwietnia

Pauza: KS Stilon Gorzów Wielkopolski.
 
Lechia II Zielona Góra 7-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 25 kwietnia, 12:00
Meprozet Stare Kurowo 1-1 Korona Kożuchów 24 kwietnia, 16:00
Czarni Żagań 1-2 Dąb Przybyszów 24 kwietnia, 16:00
Stal Sulęcin 2-4 Carina Gubin 24 kwietnia, 18:00
Pogoń Skwierzyna 2-5 Syrena Zbąszynek 24 kwietnia, 16:00
Pogoń Świebodzin 2-0 Arka Nowa Sól 24 kwietnia, 16:00
Polonia Słubice 2-2 Odra Nietków 25 kwietnia, 16:00
Spójnia Ośno Lubuskie 1-1 Czarni Witnica 24 kwietnia, 16:00
KP Piast Iłowa 5-3 Ilanka Rzepin 24 kwietnia, 16:00

Kolejka 28 - 28 kwietnia

Pauza: Carina Gubin.
 
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-4 KP Piast Iłowa 28 kwietnia, 17:00
Ilanka Rzepin 0-0 Spójnia Ośno Lubuskie 28 kwietnia, 17:00
Czarni Witnica 2-1 Polonia Słubice 28 kwietnia, 17:00
Odra Nietków 2-4 Pogoń Świebodzin 28 kwietnia, 17:00
Arka Nowa Sól 0-1 Pogoń Skwierzyna 28 kwietnia, 17:00
Syrena Zbąszynek 10-0 Stal Sulęcin 28 kwietnia, 17:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2-2 Czarni Żagań 28 kwietnia, 17:00
Dąb Przybyszów 3-0 Meprozet Stare Kurowo 28 kwietnia, 18:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Korona Kożuchów 0-0 Lechia II Zielona Góra 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 29 - 1-2 maja

Pauza: Syrena Zbąszynek.
 
Korona Kożuchów 5-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 1 maja, 17:00
Lechia II Zielona Góra 3-3 Dąb Przybyszów 2 maja, 12:00
Meprozet Stare Kurowo 0-2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1 maja, 17:00
Czarni Żagań 1-1 Carina Gubin 1 maja, 17:00
Stal Sulęcin 2-2 Arka Nowa Sól 1 maja, 18:00
Pogoń Skwierzyna 2-1 Odra Nietków 1 maja, 17:00
Pogoń Świebodzin 0-1 Czarni Witnica 1 maja, 17:00
Polonia Słubice 0-3 Ilanka Rzepin 1 maja, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 0-0 KP Piast Iłowa 1 maja, 17:00

Kolejka 30 - 8-9 maja

Pauza: Arka Nowa Sól.
 
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-6 Spójnia Ośno Lubuskie 8 maja, 17:00
KP Piast Iłowa 1-1 Polonia Słubice 8 maja, 17:00
Ilanka Rzepin 5-2 Pogoń Świebodzin 8 maja, 17:00
Czarni Witnica 3-0 Pogoń Skwierzyna 8 maja, 15:00
(wo)
na boisku 0-2
Odra Nietków 6-0 Stal Sulęcin 8 maja, 17:00
Syrena Zbąszynek 4-3 Czarni Żagań 8 maja, 17:00
Carina Gubin 3-0 Meprozet Stare Kurowo 8 maja, 17:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-2 Lechia II Zielona Góra 8 maja, 14:00
Dąb Przybyszów 0-1 Korona Kożuchów 9 maja, 16:00

Kolejka 31 - 15-16 maja

Pauza: Odra Nietków.
 
Dąb Przybyszów 6-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 15 maja, 17:00
Korona Kożuchów 1-0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 15 maja, 17:00
Lechia II Zielona Góra 0-2 Carina Gubin 16 maja, 12:00
Meprozet Stare Kurowo 3-0 Syrena Zbąszynek 15 maja, 17:00
Czarni Żagań 2-2 Arka Nowa Sól 15 maja, 17:00
Stal Sulęcin 0-3 Czarni Witnica 15 maja, 18:00
Pogoń Skwierzyna 0-2 Ilanka Rzepin 15 maja, 17:00
Pogoń Świebodzin 1-0 KP Piast Iłowa 15 maja, 17:00
Polonia Słubice 1-3 Spójnia Ośno Lubuskie 15 maja, 15:00

Kolejka 32 - 19 maja

Pauza: Czarni Witnica.
 
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-3 Polonia Słubice 19 maja, 17:30
Spójnia Ośno Lubuskie 2-0 Pogoń Świebodzin 19 maja, 17:30
KP Piast Iłowa 6-2 Pogoń Skwierzyna 19 maja, 17:30
Ilanka Rzepin 7-0 Stal Sulęcin 20 maja, 18:00
Odra Nietków 3-3 Czarni Żagań 19 maja, 18:00
Arka Nowa Sól 0-2 Meprozet Stare Kurowo 19 maja, 17:30
Syrena Zbąszynek 0-2 Lechia II Zielona Góra 19 maja, 18:00
Carina Gubin 4-0 Korona Kożuchów 19 maja, 17:30
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3-0 Dąb Przybyszów 19 maja, 17:30

Kolejka 33 - 22-23 maja

Pauza: Ilanka Rzepin.
 
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 7-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 22 maja, 17:00
Dąb Przybyszów 2-2 Carina Gubin 22 maja, 17:00
Korona Kożuchów 1-2 Syrena Zbąszynek 22 maja, 17:00
Lechia II Zielona Góra 2-0 Arka Nowa Sól 23 maja, 12:00
Meprozet Stare Kurowo 0-1 Odra Nietków 22 maja, 17:00
Czarni Żagań 0-0 Czarni Witnica 22 maja, 17:00
Stal Sulęcin 1-6 KP Piast Iłowa 23 maja, 18:00
Pogoń Skwierzyna 0-3 Spójnia Ośno Lubuskie 22 maja, 17:00
Pogoń Świebodzin 2-3 Polonia Słubice 22 maja, 17:00

Kolejka 34 - 29-30 maja

Pauza: KP Piast Iłowa.
 
Tęcza Krosno Odrzańskie 2-2 Pogoń Świebodzin 28 maja, 17:30
Polonia Słubice 4-0 Pogoń Skwierzyna 29 maja, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 0-0 Stal Sulęcin 29 maja, 17:00
Ilanka Rzepin 5-1 Czarni Żagań 30 maja, 15:00
Czarni Witnica 0-2 Meprozet Stare Kurowo 29 maja, 15:00
Odra Nietków 1-0 Lechia II Zielona Góra 29 maja, 17:00
Arka Nowa Sól 1-2 Korona Kożuchów 29 maja, 17:00
Syrena Zbąszynek 6-4 Dąb Przybyszów 29 maja, 17:00
Carina Gubin 0-0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 29 maja, 17:00

Kolejka 35 - 5-6 czerwca

Pauza: Spójnia Ośno Lubuskie.
 
Carina Gubin 1-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 5 czerwca, 18:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-1 Syrena Zbąszynek 5 czerwca, 18:00
Dąb Przybyszów 5-1 Arka Nowa Sól 5 czerwca, 18:00
Korona Kożuchów 4-2 Odra Nietków 5 czerwca, 18:00
Lechia II Zielona Góra 3-0 Czarni Witnica 6 czerwca, 12:00
(wo)
na boisku 2-2
Meprozet Stare Kurowo 0-0 Ilanka Rzepin 5 czerwca, 18:00
Czarni Żagań 2-1 KP Piast Iłowa 5 czerwca, 18:00
Stal Sulęcin 1-5 Polonia Słubice 6 czerwca, 18:00
Pogoń Skwierzyna 0-4 Pogoń Świebodzin 5 czerwca, 18:00

Kolejka 36 - 9 czerwca

Pauza: Polonia Słubice.
 
Tęcza Krosno Odrzańskie 2-2 Pogoń Skwierzyna 9 czerwca, 18:00
Pogoń Świebodzin 7-0 Stal Sulęcin 9 czerwca, 18:00
Spójnia Ośno Lubuskie 1-2 Czarni Żagań 8 czerwca, 18:00
KP Piast Iłowa 3-3 Meprozet Stare Kurowo 9 czerwca, 18:00
Ilanka Rzepin 2-1 Lechia II Zielona Góra 9 czerwca, 18:00
Czarni Witnica 0-3 Korona Kożuchów 9 czerwca, 18:00
Odra Nietków 0-1 Dąb Przybyszów 9 czerwca, 18:00
Arka Nowa Sól 2-2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 9 czerwca, 18:00
Syrena Zbąszynek 2-1 Carina Gubin 9 czerwca, 18:00

Kolejka 37 - 22 czerwca

Pauza: Pogoń Świebodzin.
 
Syrena Zbąszynek 3-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 22 czerwca, 18:30
Carina Gubin 7-1 Arka Nowa Sól 22 czerwca, 18:30
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4-0 Odra Nietków 22 czerwca, 18:30
Dąb Przybyszów 3-0 Czarni Witnica 22 czerwca, 18:30
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Korona Kożuchów 5-2 Ilanka Rzepin 22 czerwca, 18:30
Lechia II Zielona Góra 3-1 KP Piast Iłowa 22 czerwca, 18:30
Meprozet Stare Kurowo 2-1 Spójnia Ośno Lubuskie 22 czerwca, 18:30
Czarni Żagań 3-2 Polonia Słubice 22 czerwca, 18:30
Stal Sulęcin 3-0 Pogoń Skwierzyna 22 czerwca, 18:30

Kolejka 38 - 26-27 czerwca

Pauza: Pogoń Skwierzyna.
 
Tęcza Krosno Odrzańskie 4-3 Stal Sulęcin 26 czerwca, 17:00
Pogoń Świebodzin 3-0 Czarni Żagań 26 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 1-1
Polonia Słubice 2-5 Meprozet Stare Kurowo 25 czerwca, 18:30
Spójnia Ośno Lubuskie 6-0 Lechia II Zielona Góra 26 czerwca, 12:00
(wo)
na boisku 6-2
KP Piast Iłowa 2-2 Korona Kożuchów 26 czerwca, 17:00
Ilanka Rzepin 5-0 Dąb Przybyszów 26 czerwca, 17:00
Czarni Witnica 0-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 26 czerwca, 11:00
Odra Nietków 1-1 Carina Gubin 26 czerwca, 17:00
Arka Nowa Sól 1-3 Syrena Zbąszynek 26 czerwca, 17:00

Baraże o udział w III lidze (III (Dolny Śląsk))
Baraże o udział w III lidze (III (Śląsk))

III liga 2020/2021 (III)

IV liga Koleje Dolnośląskie 2020/2021 (dolnośląska (wschód))
IV liga Koleje Dolnośląskie 2020/2021 (dolnośląska (zachód))
IV liga BS Leśnica 2020/2021 (opolska)
Zina IV liga 2020/2021 (śląska I)
Zina IV liga 2020/2021 (śląska II)

Jako Klasa okręgowa 2020/2021 (Gorzów Wielkopolski)
Jako Klasa okręgowa 2020/2021 (Zielona Góra)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas