[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

LZS Skorogoszcz Ludowy Zespół Sportowy Skorogoszcz
Rok założenia: 1948
Barwy: niebiesko-czerwone
Adres: 49-345 Skorogoszcz
telefon: (77) 412-10-49
WWW: https://www.facebook.com/lzskorogoszcz/ (nieoficj.)
Stadion: pojemność - brak danych / oświetlenie - brak / boisko - 104 m x 62 m
Prezes:
Trener:


Sukcesy

 
Dane z sezonu: 2020/21
Zobacz także dane z sezonu: 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
W drużynie grali m.in.: Marcin Feć, Tomasz Kolanko, Przemysław Tramsz, Patryk Wawrzyniak.
 
Rozgrywki z udziałem
   2003/04 - Klasa B 2003/2004, grupa: Opole III
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Opolski ZPN - Opole
   2004/05 - Klasa B 2004/2005, grupa: Opole III
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Opolski ZPN - Opole
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Opolski ZPN
   2005/06 - Klasa B 2005/2006, grupa: Opole III
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Opolski ZPN - Opole
   2006/07 - Klasa B 2006/2007, grupa: Opole III
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Opolski ZPN - Opole
   2007/08 - Klasa B 2007/2008, grupa: Opole III
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Opolski ZPN - Opole
   2008/09 - Klasa B 2008/2009, grupa: Opole III
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Opolski ZPN - Opole
   2009/10 - Klasa B 2009/2010, grupa: Opole III
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Opolski ZPN - Opole III
   2010/11 - Klasa B 2010/2011, grupa: Opole IV
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Opolski ZPN - Opole II
   2011/12 - Klasa A 2011/2012, grupa: Opole II
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Opolski ZPN
   2012/13 - Klasa B 2012/2013, grupa: Opole III
   2013/14 - Klasa B 2013/2014, grupa: Opole III (Brzeg)
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Opolski ZPN - Opole I
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Opolski ZPN - Namysłów-Brzeg
   2014/15 - Klasa B 2014/2015, grupa: Opole IV
   2015/16 - Klasa B 2015/2016, grupa: Opole IV
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Opolski ZPN - Namysłów-Brzeg
   2016/17 - Klasa A 2016/2017, grupa: Opole II
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Opolski ZPN - Namysłów-Brzeg
   2017/18 - Klasa A 2017/2018, grupa: Opole II
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Opolski ZPN - Namysłów-Brzeg
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Opolski ZPN
   2018/19 - Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: opolska I
   2019/20 - IV liga BS Leśnica 2019/2020, grupa: opolska
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Opolski ZPN
   2020/21 - IV liga BS Leśnica 2020/2021, grupa: opolska
   2020/21 - Puchar Polski 2020/2021, grupa: Opolski ZPN

 

Napisz do nas