[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2003/2004, grupa: Opole III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria II Chróścice 20 49 15 4 1 75-23 9 1 0 43-13 6 3 1 32-10
2.  LZS Skorogoszcz 20 38 11 5 4 57-40 7 1 2 29-13 4 4 2 28-27
3.  TOR II Dobrzeń Wielki 20 37 11 4 5 56-32 8 2 0 36-16 3 2 5 20-16
4.  LZS Kup 20 32 9 5 6 33-29 5 3 2 17-15 4 2 4 16-14
5.  LZS Rybna 20 31 9 4 7 49-35 5 3 2 24-14 4 1 5 25-21
6.  LZS Narok 20 30 9 3 8 42-42 5 2 3 21-17 4 1 5 21-25
7.  LZS Karczów 20 28 7 7 6 49-43 4 4 2 24-18 3 3 4 25-25
8.  LZS Skarbiszów 20 20 6 2 12 30-60 4 0 6 22-36 2 2 6 8-24
9.  Polonia Karłowice 20 15 3 6 11 22-53 2 3 5 11-18 1 3 6 11-35
10.  LZS Sławice 20 14 4 2 14 49-57 3 2 5 28-23 1 0 9 21-34 2 3 1 0 1 10-2
11.  LZS Niewodniki 20 14 4 2 14 30-78 2 1 7 19-35 2 1 7 11-43 2 3 1 0 1 2-10

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Victoria II Chróścice    3-2 3-1 1-1 3-2 6-1 3-2 3-0 10-0 5-4 6-0 
 2 LZS Skorogoszcz0-4     2-2 2-0 3-1 3-4 2-1 4-0 3-1 1-0 9-0 
 3 TOR II Dobrzeń Wielki1-0 3-3     1-0 3-1 4-3 7-3 6-1 3-0 6-3 2-2 
 4 LZS Kup0-5 3-0* 1-3     1-1 3-1 2-2 1-0 1-1 2-1 3-1 
 5 LZS Rybna0-3 2-2 1-1 3-2     0-2 3-0 2-2 3-0 5-1 5-1 
 6 LZS Narok4-4 2-3 1-0 1-3 3-1     2-2 2-0 2-0 3-2 1-2 
 7 LZS Karczów2-2 2-2 2-1 0-2 4-1 1-1     1-2 2-2 5-4 5-1 
 8 LZS Skarbiszów2-7 1-2 1-4 3-0 0-9 3-0 1-8     6-1 4-2 1-3 
 9 Polonia Karłowice0-0 3-3 2-1 2-2 0-2 0-3 0-1 1-2     1-3 2-1 
 10 LZS Sławice1-3 4-5 2-1 1-4 2-3 3-0 2-2 1-1 3-4     9-0 
 11 LZS Niewodniki0-4 4-6 1-6 0-2 2-4 2-6 3-4 3-0 2-2 2-1     

Kolejka 1 - 24 sierpnia

Pauza: LZS Narok.
 
LZS Skarbiszów 1-2 LZS Skorogoszcz
LZS Kup 3-1 LZS Niewodniki
LZS Sławice 3-4 Polonia Karłowice
TOR II Dobrzeń Wielki 3-1 LZS Rybna
Victoria II Chróścice 3-2 LZS Karczów

Kolejka 2 - 31 sierpnia

Pauza: LZS Skorogoszcz.
 
LZS Karczów 1-1 LZS Narok
LZS Rybna 0-3 Victoria II Chróścice
Polonia Karłowice 2-1 TOR II Dobrzeń Wielki
LZS Niewodniki 2-1 LZS Sławice
LZS Skarbiszów 3-0 LZS Kup

Kolejka 3 - 7 września

Pauza: LZS Karczów.
 
LZS Kup 3-0 LZS Skorogoszcz
(wo)
mecz zweryfikowano vo dla LZS Kup za udział nieuprawnionego zawodnika w Skorogoszczy
LZS Sławice 1-1 LZS Skarbiszów
TOR II Dobrzeń Wielki 2-2 LZS Niewodniki
Victoria II Chróścice 10-0 Polonia Karłowice
LZS Narok 3-1 LZS Rybna

Kolejka 4 - 14 września

Pauza: LZS Rybna.
 
LZS Skorogoszcz 2-1 LZS Karczów
Polonia Karłowice 0-3 LZS Narok
LZS Niewodniki 0-4 Victoria II Chróścice
LZS Skarbiszów 1-4 TOR II Dobrzeń Wielki
LZS Kup 2-1 LZS Sławice

Kolejka 5 - 21 września

Pauza: Polonia Karłowice.
 
LZS Sławice 4-5 LZS Skorogoszcz
TOR II Dobrzeń Wielki 1-0 LZS Kup
Victoria II Chróścice 3-0 LZS Skarbiszów
LZS Narok 1-2 LZS Niewodniki
LZS Karczów 4-1 LZS Rybna

Kolejka 6 - 28 września

Pauza: LZS Niewodniki.
 
LZS Skorogoszcz 3-1 LZS Rybna
Polonia Karłowice 0-1 LZS Karczów
LZS Skarbiszów 3-0 LZS Narok
LZS Kup 0-5 Victoria II Chróścice
LZS Sławice 2-1 TOR II Dobrzeń Wielki

Kolejka 7 - 5 października

Pauza: LZS Skarbiszów.
 
TOR II Dobrzeń Wielki 3-3 LZS Skorogoszcz
Victoria II Chróścice 5-4 LZS Sławice
LZS Narok 1-3 LZS Kup
LZS Karczów 5-1 LZS Niewodniki
LZS Rybna 3-0 Polonia Karłowice

Kolejka 8 - 12 października

Pauza: LZS Kup.
 
LZS Skorogoszcz 3-1 Polonia Karłowice
LZS Niewodniki 2-4 LZS Rybna
LZS Skarbiszów 1-8 LZS Karczów
LZS Sławice 3-0 LZS Narok
TOR II Dobrzeń Wielki 1-0 Victoria II Chróścice

Kolejka 9 - 19 października

Pauza: LZS Sławice.
 
Victoria II Chróścice 3-2 LZS Skorogoszcz
LZS Narok 1-0 TOR II Dobrzeń Wielki (50)
LZS Karczów 0-2 LZS Kup
LZS Rybna 2-2 LZS Skarbiszów
Polonia Karłowice 2-1 LZS Niewodniki

Kolejka 10 - 26 października

Pauza: TOR II Dobrzeń Wielki.
 
LZS Skorogoszcz 9-0 LZS Niewodniki
LZS Skarbiszów 6-1 Polonia Karłowice
LZS Kup 1-1 LZS Rybna
LZS Sławice 2-2 LZS Karczów
Victoria II Chróścice 6-1 LZS Narok

Kolejka 11 - 9 listopada

Pauza: Victoria II Chróścice.
 
LZS Narok 2-3 LZS Skorogoszcz
LZS Karczów 2-1 TOR II Dobrzeń Wielki
LZS Rybna 5-1 LZS Sławice
Polonia Karłowice 2-2 LZS Kup
LZS Niewodniki 3-0 LZS Skarbiszów

Kolejka 12 - 28 marca

Pauza: LZS Narok.
 
LZS Skorogoszcz 4-0 LZS Skarbiszów
LZS Niewodniki 0-2 LZS Kup
Polonia Karłowice 1-3 LZS Sławice
LZS Rybna 1-1 TOR II Dobrzeń Wielki
LZS Karczów 2-2 Victoria II Chróścice

Kolejka 13 - 4 kwietnia

Pauza: LZS Skorogoszcz.
 
LZS Narok 2-2 LZS Karczów
Victoria II Chróścice 3-2 LZS Rybna
TOR II Dobrzeń Wielki 3-0 Polonia Karłowice
LZS Sławice 9-0 LZS Niewodniki
LZS Kup 1-0 LZS Skarbiszów

Kolejka 14 - 18 kwietnia

Pauza: LZS Karczów.
 
LZS Skorogoszcz 2-0 LZS Kup
LZS Skarbiszów 4-2 LZS Sławice
LZS Niewodniki 1-6 TOR II Dobrzeń Wielki
Polonia Karłowice 0-0 Victoria II Chróścice
LZS Rybna 0-2 LZS Narok

Kolejka 15 - 25 kwietnia

Pauza: LZS Rybna.
 
LZS Karczów 2-2 LZS Skorogoszcz
LZS Narok 2-0 Polonia Karłowice
Victoria II Chróścice 6-0 LZS Niewodniki
TOR II Dobrzeń Wielki 6-1 LZS Skarbiszów
LZS Sławice 1-4 LZS Kup

Kolejka 16 - 2 maja

Pauza: Polonia Karłowice.
 
LZS Skorogoszcz 1-0 LZS Sławice
LZS Kup 1-3 TOR II Dobrzeń Wielki
LZS Skarbiszów 2-7 Victoria II Chróścice
LZS Niewodniki 2-6 LZS Narok
LZS Rybna 3-0 LZS Karczów

Kolejka 17 - 9 maja

Pauza: LZS Niewodniki.
 
LZS Rybna 2-2 LZS Skorogoszcz
LZS Karczów 2-2 Polonia Karłowice
LZS Narok 2-0 LZS Skarbiszów
przełożony na inny termin
Victoria II Chróścice 1-1 LZS Kup
TOR II Dobrzeń Wielki 6-3 LZS Sławice

Kolejka 18 - 16 maja

Pauza: LZS Skarbiszów.
 
LZS Skorogoszcz 2-2 TOR II Dobrzeń Wielki
LZS Sławice 1-3 Victoria II Chróścice
LZS Kup 3-1 LZS Narok
LZS Niewodniki 3-4 LZS Karczów
Polonia Karłowice 0-2 LZS Rybna

Kolejka 19 - 23 maja

Pauza: LZS Kup.
 
Polonia Karłowice 3-3 LZS Skorogoszcz
LZS Rybna 5-1 LZS Niewodniki
LZS Karczów 1-2 LZS Skarbiszów
LZS Narok 3-2 LZS Sławice
Victoria II Chróścice 3-1 TOR II Dobrzeń Wielki

Kolejka 20 - 30 maja

Pauza: LZS Sławice.
 
LZS Skorogoszcz 0-4 Victoria II Chróścice
TOR II Dobrzeń Wielki 4-3 LZS Narok
LZS Kup 2-2 LZS Karczów
LZS Skarbiszów 0-9 LZS Rybna
LZS Niewodniki 2-2 Polonia Karłowice

Kolejka 21 - 6 czerwca

Pauza: TOR II Dobrzeń Wielki.
 
LZS Niewodniki 4-6 LZS Skorogoszcz
Polonia Karłowice 1-2 LZS Skarbiszów
LZS Rybna 3-2 LZS Kup
LZS Karczów 5-4 LZS Sławice
LZS Narok 4-4 Victoria II Chróścice

Kolejka 22 - 13 czerwca

Pauza: Victoria II Chróścice.
 
LZS Skorogoszcz 3-4 LZS Narok
TOR II Dobrzeń Wielki 7-3 LZS Karczów
LZS Sławice 2-3 LZS Rybna
LZS Kup 1-1 Polonia Karłowice
LZS Skarbiszów 1-3 LZS Niewodniki

Baraże o udział w Klasie A (Kluczbork)

Klasa A 2003/2004 (Opole I)
Klasa A 2003/2004 (Opole II)
Klasa A 2003/2004 (Opole III)
Klasa A 2003/2004 (Opole IV)

Klasa B 2003/2004 (Brzeg)
Klasa B 2003/2004 (Kędzierzyn-Koźle)
Klasa B 2004/2005 (Kędzierzyn-Koźle)
Klasa B 2003/2004 (Kluczbork I)
Klasa B 2003/2004 (Kluczbork II)
Klasa B 2003/2004 (Kluczbork III)
Klasa B 2003/2004 (Kluczbork IV)
Klasa B 2003/2004 (Krapkowice)
Klasa B 2004/2005 (Krapkowice)
Klasa B 2003/2004 (Nysa I)
Klasa B 2003/2004 (Nysa II)
Klasa B 2003/2004 (Nysa III)
Klasa B 2003/2004 (Olesno)
Klasa B 2003/2004 (Opole I)
Klasa B 2003/2004 (Opole II)
Klasa B 2003/2004 (Prudnik)
Klasa B 2004/2005 (Prudnik)
Klasa B 2003/2004 (Strzelce Opolskie)
Klasa B 2004/2005 (Strzelce Opolskie)

Klasa C 2003/2004 (Opole)

Autor: Zdzisław Kowalski
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas