[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2003/2004, grupa: Kluczbork II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Kostów 18 46 15 1 2 112-16 7 1 1 57-10 8 0 1 55-6
2.  LZS Krzywiczyny 18 40 13 1 4 50-19 6 0 3 26-12 7 1 1 24-7 2 6 2 0 0 3-1
3.  LZS Skałągi 18 40 13 1 4 66-33 5 1 3 30-21 8 0 1 36-12 2 0 0 0 2 1-3
4.  Hetman II Byczyna 18 37 12 1 5 59-19 7 0 2 31-7 5 1 3 28-12
5.  Rolnik Wierzbica Górna 18 34 11 1 6 42-30 6 0 3 24-14 5 1 3 18-16
6.  LZS Biskupice (k. Kluczborka) 18 20 6 2 10 33-47 3 1 5 15-26 3 1 5 18-21
7.  LZS Polanowice (k. Kluczborka) 18 18 5 3 10 28-31 3 1 5 14-14 2 2 5 14-17
8.  Lew Szymonków 18 15 5 0 13 31-73 3 0 6 17-32 2 0 7 14-41
9.  LZS Brzezinki 18 11 3 2 13 28-58 2 1 6 19-25 1 1 7 9-33
10.  LZS Miechowa 18 2 0 2 16 13-136 0 2 7 11-57 0 0 9 2-79

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Pogoń Kostów    2-2 0-3 3-0 6-0 4-0 4-3 12-1 7-1 19-0 
 2 LZS Krzywiczyny3-1     2-1 1-3 0-1 4-1 2-1 1-4 7-0 6-0 
 3 LZS Skałągi1-8 0-1     1-0 1-3 4-2 2-2 8-3 4-2 9-0 
 4 Hetman II Byczyna0-3 1-0 0-4     3-0 3-0 1-0 7-0 4-0 12-0 
 5 Rolnik Wierzbica Górna1-4 0-2 0-2 3-2     2-0 3-1 3-1 5-1 7-1 
 6 LZS Biskupice (k. Kluczborka)0-10 0-1 3-4 1-4 1-1     0-4 3-0 2-1 5-1 
 7 LZS Polanowice (k. Kluczborka)0-4 1-3 0-3 0-0 1-2 0-2     4-0 1-0 7-0 
 8 Lew Szymonków1-9 1-5 2-3 0-6 3-1 0-6 3-0     1-2 6-0 
 9 LZS Brzezinki0-6 1-4 4-5 2-4 1-3 2-2 0-1 1-0     8-0 
 10 LZS Miechowa0-10 1-6 1-11 1-9 0-7 2-5 2-2 2-5 2-2     

Kolejka 1 - 24 sierpnia

LZS Biskupice (k. Kluczborka) 1-1 Rolnik Wierzbica Górna
LZS Brzezinki 1-0 Lew Szymonków
Hetman II Byczyna 0-4 LZS Skałągi
Pogoń Kostów 4-3 LZS Polanowice (k. Kluczborka)
LZS Krzywiczyny 6-0 LZS Miechowa

Kolejka 2 - 31 sierpnia

Rolnik Wierzbica Górna 7-1 LZS Miechowa
LZS Polanowice (k. Kluczborka) 1-3 LZS Krzywiczyny
LZS Skałągi 1-8 Pogoń Kostów
Lew Szymonków 0-6 Hetman II Byczyna
LZS Biskupice (k. Kluczborka) 2-1 LZS Brzezinki

Kolejka 3 - 7 września

LZS Brzezinki 1-3 Rolnik Wierzbica Górna
Hetman II Byczyna 3-0 LZS Biskupice (k. Kluczborka)
Pogoń Kostów 12-1 Lew Szymonków
LZS Krzywiczyny 2-1 LZS Skałągi
LZS Miechowa 2-2 LZS Polanowice (k. Kluczborka)

Kolejka 4 - 14 września

Rolnik Wierzbica Górna 3-1 LZS Polanowice (k. Kluczborka)
LZS Skałągi 9-0 LZS Miechowa
Lew Szymonków 1-5 LZS Krzywiczyny
LZS Biskupice (k. Kluczborka) 0-10 Pogoń Kostów
LZS Brzezinki 2-4 Hetman II Byczyna

Kolejka 5 - 21 września

Hetman II Byczyna 3-0 Rolnik Wierzbica Górna
Pogoń Kostów 7-1 LZS Brzezinki
LZS Krzywiczyny 4-1 LZS Biskupice (k. Kluczborka)
LZS Miechowa 2-5 Lew Szymonków
LZS Polanowice (k. Kluczborka) 0-3 LZS Skałągi

Kolejka 6 - 28 września

Rolnik Wierzbica Górna 0-2 LZS Skałągi
Lew Szymonków 3-0 LZS Polanowice (k. Kluczborka)
LZS Biskupice (k. Kluczborka) 5-1 LZS Miechowa
LZS Brzezinki 1-4 LZS Krzywiczyny
Hetman II Byczyna 0-3 Pogoń Kostów 26 października
przełożony

Kolejka 7 - 5 października

Pogoń Kostów 6-0 Rolnik Wierzbica Górna
LZS Krzywiczyny 1-3 Hetman II Byczyna
LZS Miechowa 2-2 LZS Brzezinki
LZS Polanowice (k. Kluczborka) 0-2 LZS Biskupice (k. Kluczborka)
LZS Skałągi 8-3 Lew Szymonków

Kolejka 8 - 12 października

Rolnik Wierzbica Górna 3-1 Lew Szymonków
LZS Biskupice (k. Kluczborka) 3-4 LZS Skałągi
LZS Brzezinki 0-1 LZS Polanowice (k. Kluczborka)
Hetman II Byczyna 12-0 LZS Miechowa
Pogoń Kostów 2-2 LZS Krzywiczyny

Kolejka 9 - 19 października

LZS Krzywiczyny 0-1 Rolnik Wierzbica Górna
LZS Miechowa 0-10 Pogoń Kostów
LZS Polanowice (k. Kluczborka) 0-0 Hetman II Byczyna
LZS Skałągi 4-2 LZS Brzezinki
Lew Szymonków 0-6 LZS Biskupice (k. Kluczborka)

Kolejka 10 - 21 marca

Rolnik Wierzbica Górna 2-0 LZS Biskupice (k. Kluczborka)
Lew Szymonków 1-2 LZS Brzezinki
LZS Skałągi 1-0 Hetman II Byczyna
LZS Polanowice (k. Kluczborka) 0-4 Pogoń Kostów
LZS Miechowa 1-6 LZS Krzywiczyny

Kolejka 11 - 28 marca

LZS Miechowa 0-7 Rolnik Wierzbica Górna
LZS Krzywiczyny 2-1 LZS Polanowice (k. Kluczborka)
Pogoń Kostów 0-3 LZS Skałągi
Hetman II Byczyna 7-0 Lew Szymonków
LZS Brzezinki 2-2 LZS Biskupice (k. Kluczborka)

Kolejka 12 - 4 kwietnia

Rolnik Wierzbica Górna 5-1 LZS Brzezinki
LZS Biskupice (k. Kluczborka) 1-4 Hetman II Byczyna
Lew Szymonków 1-9 Pogoń Kostów
LZS Skałągi 0-1 LZS Krzywiczyny
LZS Polanowice (k. Kluczborka) 7-0 LZS Miechowa

Kolejka 13 - 18 kwietnia

LZS Polanowice (k. Kluczborka) 1-2 Rolnik Wierzbica Górna
LZS Miechowa 1-11 LZS Skałągi
LZS Krzywiczyny 1-4 Lew Szymonków
Pogoń Kostów 4-0 LZS Biskupice (k. Kluczborka)
Hetman II Byczyna 4-0 LZS Brzezinki

Kolejka 14 - 25 kwietnia

Rolnik Wierzbica Górna 3-2 Hetman II Byczyna
LZS Brzezinki 0-6 Pogoń Kostów 14 kwietnia, 17:00
awansem
LZS Biskupice (k. Kluczborka) 0-1 LZS Krzywiczyny
Lew Szymonków 6-0 LZS Miechowa
LZS Skałągi 2-2 LZS Polanowice (k. Kluczborka)

Kolejka 15 - 2 maja

LZS Skałągi 1-3 Rolnik Wierzbica Górna
mecz w Wierzbicy G.
LZS Polanowice (k. Kluczborka) 4-0 Lew Szymonków
LZS Miechowa 2-5 LZS Biskupice (k. Kluczborka)
LZS Krzywiczyny 7-0 LZS Brzezinki
Pogoń Kostów 3-0 Hetman II Byczyna

Kolejka 16 - 9 maja

Rolnik Wierzbica Górna 1-4 Pogoń Kostów
Hetman II Byczyna 1-0 LZS Krzywiczyny
LZS Brzezinki 8-0 LZS Miechowa
LZS Biskupice (k. Kluczborka) 0-4 LZS Polanowice (k. Kluczborka)
Lew Szymonków 2-3 LZS Skałągi

Kolejka 17 - 16 maja

Lew Szymonków 3-1 Rolnik Wierzbica Górna
LZS Skałągi 4-2 LZS Biskupice (k. Kluczborka)
LZS Polanowice (k. Kluczborka) 1-0 LZS Brzezinki
LZS Miechowa 1-9 Hetman II Byczyna
LZS Krzywiczyny 3-1 Pogoń Kostów

Kolejka 18 - 23 maja

Rolnik Wierzbica Górna 0-2 LZS Krzywiczyny
Pogoń Kostów 19-0 LZS Miechowa
Hetman II Byczyna 1-0 LZS Polanowice (k. Kluczborka)
LZS Brzezinki 4-5 LZS Skałągi
LZS Biskupice (k. Kluczborka) 3-0 Lew Szymonków

Baraże o udział w Klasie A (Kluczbork)

Klasa A 2003/2004 (Opole I)
Klasa A 2003/2004 (Opole II)
Klasa A 2003/2004 (Opole III)
Klasa A 2003/2004 (Opole IV)

Klasa B 2003/2004 (Brzeg)
Klasa B 2003/2004 (Kędzierzyn-Koźle)
Klasa B 2004/2005 (Kędzierzyn-Koźle)
Klasa B 2003/2004 (Kluczbork I)
Klasa B 2003/2004 (Kluczbork III)
Klasa B 2003/2004 (Kluczbork IV)
Klasa B 2003/2004 (Krapkowice)
Klasa B 2004/2005 (Krapkowice)
Klasa B 2003/2004 (Nysa I)
Klasa B 2003/2004 (Nysa II)
Klasa B 2003/2004 (Nysa III)
Klasa B 2003/2004 (Olesno)
Klasa B 2003/2004 (Opole I)
Klasa B 2003/2004 (Opole II)
Klasa B 2003/2004 (Opole III)
Klasa B 2003/2004 (Prudnik)
Klasa B 2004/2005 (Prudnik)
Klasa B 2003/2004 (Strzelce Opolskie)
Klasa B 2004/2005 (Strzelce Opolskie)

Autor: Zdzisław Kowalski
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas