[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2003/2004, grupa: Opole II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch Zdzieszowice 26 71 23 2 1 137-20 13 0 0 87-13 10 2 1 50-7
2.  LZS Grodziec (k. Ozimka) 26 52 16 4 6 52-31 9 3 1 31-14 7 1 5 21-17
3.  Unia Kolonowskie 26 48 15 3 8 69-45 9 1 3 41-16 6 2 5 28-29
4.  LZS Przywory 26 47 14 5 7 45-36 9 2 2 28-13 5 3 5 17-23
5.  Wiking Opole 26 41 11 8 7 56-42 5 5 3 24-16 6 3 4 32-26
6.  Orzeł Źlinice 26 39 11 6 9 43-33 8 2 3 28-12 3 4 6 15-21
7.  LZS Brynica 26 38 11 5 10 42-47 6 2 5 24-22 5 3 5 18-25
8.  LZS Malerzowice Wielkie 26 35 11 2 13 44-62 8 1 4 26-15 3 1 9 18-47
9.  LZS Popielów 26 31 10 1 15 31-60 10 0 3 25-22 0 1 12 6-38 2 4 1 1 0 2-1
10.  Victoria Żyrowa 26 31 9 4 13 51-55 6 3 4 26-21 3 1 9 25-34 2 1 0 1 1 1-2
11.  Stal Osowiec 26 29 7 8 11 33-46 4 5 4 16-22 3 3 7 17-24
12.  Błękitni Jaryszów 26 21 5 6 15 43-87 3 3 7 23-35 2 3 8 20-52
13.  LZS Sucha 26 18 5 3 18 35-75 4 2 7 24-36 1 1 11 11-39
14.  Gazownik Wawelno 26 14 3 5 18 30-72 3 2 8 18-33 0 3 10 12-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Ruch Zdzieszowice    4-1 8-2 7-3 4-0 4-1 6-0 14-0 4-0 3-1 3-2 14-3 7-0 9-0 
 2 LZS Grodziec (k. Ozimka)0-1     1-0 3-1 2-1 1-1 2-2 5-2 1-0 2-1 3-0 4-4 3-0 4-1 
 3 Unia Kolonowskie1-5 5-1     1-2 0-0 4-1 0-1 2-0 8-1 5-3 1-0 8-0 3-1 3-1 
 4 LZS Przywory1-4 1-0 1-3     4-1 1-1 0-0 6-1 3-1 2-1 2-0 3-0 2-0 2-1 
 5 Wiking Opole1-1 1-2 2-3 0-0     3-0 1-1 1-1 4-0 1-4 4-1 1-1 3-2 2-0 
 6 Orzeł Źlinice0-1 1-0 2-1 2-2 1-2     2-0 3-0 4-1 4-1 0-1 5-2 3-0 1-1 
 7 LZS Brynica1-1 0-2 1-0 0-2 4-6 0-3*     3-2 1-0 2-3 2-2 5-0 2-0 3-1 
 8 LZS Malerzowice Wielkie2-1 1-3 2-3 2-0 1-3 2-0 3-0     4-0 3-0 1-2 0-0 2-1 3-2 
 9 LZS Popielów0-5 0-3 2-1 3-2 3-2 2-0 1-4 2-1     2-1 1-0 5-3 3-0* 1-0 
 10 Victoria Żyrowa0-4 3-2 1-2 1-2 2-2 3-1 3-1 2-3 0-0     1-1 4-2 5-1 1-0 
 11 Stal Osowiec0-5 0-0 2-2 3-0 1-3 1-1 0-2 2-1 2-1 1-0     0-3 2-2 2-2 
 12 Błękitni Jaryszów0-9 0-1 2-5 1-2 0-5 0-0 2-3 1-2 3-0 4-4 2-2     3-2 5-0 
 13 LZS Sucha0-7 0-3 3-4 0-1 1-1 0-2 5-3 5-2 2-1 2-5 0-4 3-0*     3-3 
 14 Gazownik Wawelno1-6 1-3 2-2 0-0 3-6 0-4 0-1 1-3 2-1 3-1 4-2 0-2 1-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Wiking Opole 1-1 Ruch Zdzieszowice
LZS Malerzowice Wielkie 3-0 LZS Brynica (100)
Orzeł Źlinice 1-1 Gazownik Wawelno
Victoria Żyrowa 1-2 LZS Przywory
LZS Grodziec (k. Ozimka) 1-0 LZS Popielów
Błękitni Jaryszów 3-2 LZS Sucha
Stal Osowiec 2-2 Unia Kolonowskie

Kolejka 2 - 24 sierpnia

Ruch Zdzieszowice 8-2 Unia Kolonowskie
LZS Sucha 0-4 Stal Osowiec
LZS Popielów 5-3 Błękitni Jaryszów
LZS Przywory 1-0 LZS Grodziec (k. Ozimka)
Gazownik Wawelno 3-1 Victoria Żyrowa
LZS Brynica 0-3 Orzeł Źlinice
(wo)
zweryfikowano vo za udział nieuprawnionego zawodnika
Wiking Opole 1-1 LZS Malerzowice Wielkie

Kolejka 3 - 31 sierpnia

LZS Malerzowice Wielkie 2-1 Ruch Zdzieszowice (100)
Orzeł Źlinice 1-2 Wiking Opole (50)
Victoria Żyrowa 3-1 LZS Brynica
LZS Grodziec (k. Ozimka) 4-1 Gazownik Wawelno 30 sierpnia, 17:00 (80)
Błękitni Jaryszów 1-2 LZS Przywory
Stal Osowiec 2-1 LZS Popielów
Unia Kolonowskie 3-1 LZS Sucha

Kolejka 4 - 7 września

Ruch Zdzieszowice 7-0 LZS Sucha
LZS Popielów 2-1 Unia Kolonowskie
LZS Przywory 2-0 Stal Osowiec
Gazownik Wawelno 0-2 Błękitni Jaryszów
LZS Brynica 0-2 LZS Grodziec (k. Ozimka)
Wiking Opole 1-4 Victoria Żyrowa
LZS Malerzowice Wielkie 2-0 Orzeł Źlinice

Kolejka 5 - 14 września

Orzeł Źlinice 0-1 Ruch Zdzieszowice
Victoria Żyrowa 2-3 LZS Malerzowice Wielkie
LZS Grodziec (k. Ozimka) 2-1 Wiking Opole
Błękitni Jaryszów 2-3 LZS Brynica 13 września, 16:00
Stal Osowiec 2-2 Gazownik Wawelno
Unia Kolonowskie 1-2 LZS Przywory
LZS Sucha 2-1 LZS Popielów

Kolejka 6 - 21 września

Ruch Zdzieszowice 4-0 LZS Popielów 20 września, 16:00
LZS Przywory 2-0 LZS Sucha
Gazownik Wawelno 2-2 Unia Kolonowskie
LZS Brynica 2-2 Stal Osowiec
Wiking Opole 1-1 Błękitni Jaryszów
LZS Malerzowice Wielkie 1-3 LZS Grodziec (k. Ozimka)
Orzeł Źlinice 4-1 Victoria Żyrowa

Kolejka 7 - 28 września

Victoria Żyrowa 0-4 Ruch Zdzieszowice
LZS Grodziec (k. Ozimka) 1-1 Orzeł Źlinice
Błękitni Jaryszów 1-2 LZS Malerzowice Wielkie
Stal Osowiec 1-3 Wiking Opole
Unia Kolonowskie 0-1 LZS Brynica
LZS Sucha 3-3 Gazownik Wawelno
LZS Popielów 3-2 LZS Przywory

Kolejka 8 - 5 października

Ruch Zdzieszowice 7-3 LZS Przywory 4 października, 15:00
Gazownik Wawelno 2-1 LZS Popielów 21 marca, 13:00
LZS Brynica 2-0 LZS Sucha
Wiking Opole 2-3 Unia Kolonowskie
LZS Malerzowice Wielkie 1-2 Stal Osowiec
Orzeł Źlinice 5-2 Błękitni Jaryszów
Victoria Żyrowa 3-2 LZS Grodziec (k. Ozimka)

Kolejka 9 - 12 października

LZS Grodziec (k. Ozimka) 0-1 Ruch Zdzieszowice
Błękitni Jaryszów 4-4 Victoria Żyrowa
Stal Osowiec 1-1 Orzeł Źlinice
Unia Kolonowskie 2-0 LZS Malerzowice Wielkie
LZS Sucha 1-1 Wiking Opole
LZS Popielów 1-4 LZS Brynica
LZS Przywory 2-1 Gazownik Wawelno

Kolejka 10 - 19 października

Ruch Zdzieszowice 9-0 Gazownik Wawelno
LZS Brynica 0-2 LZS Przywory
Wiking Opole 4-0 LZS Popielów
LZS Malerzowice Wielkie 2-1 LZS Sucha
Orzeł Źlinice 2-1 Unia Kolonowskie
Victoria Żyrowa 1-1 Stal Osowiec
LZS Grodziec (k. Ozimka) 4-4 Błękitni Jaryszów

Kolejka 11 - 26 października

Błękitni Jaryszów 0-9 Ruch Zdzieszowice
Stal Osowiec 0-0 LZS Grodziec (k. Ozimka)
Unia Kolonowskie 5-3 Victoria Żyrowa
LZS Sucha 0-2 Orzeł Źlinice
LZS Popielów 2-1 LZS Malerzowice Wielkie (50)
LZS Przywory 4-1 Wiking Opole
Gazownik Wawelno 0-1 LZS Brynica

Kolejka 12 - 2 listopada

Ruch Zdzieszowice 6-0 LZS Brynica
Wiking Opole 2-0 Gazownik Wawelno
LZS Malerzowice Wielkie 2-0 LZS Przywory
Orzeł Źlinice 4-1 LZS Popielów
Victoria Żyrowa 5-1 LZS Sucha
LZS Grodziec (k. Ozimka) 1-0 Unia Kolonowskie
Błękitni Jaryszów 2-2 Stal Osowiec

Kolejka 13 - 9 listopada

Stal Osowiec 0-5 Ruch Zdzieszowice
Unia Kolonowskie 8-0 Błękitni Jaryszów
LZS Sucha 0-3 LZS Grodziec (k. Ozimka)
LZS Popielów 2-1 Victoria Żyrowa
LZS Przywory 1-1 Orzeł Źlinice
Gazownik Wawelno 1-3 LZS Malerzowice Wielkie
LZS Brynica 4-6 Wiking Opole

Kolejka 14 - 28 marca

Ruch Zdzieszowice 4-0 Wiking Opole
LZS Brynica 3-2 LZS Malerzowice Wielkie 10 czerwca, 18:00
Gazownik Wawelno 0-4 Orzeł Źlinice
LZS Przywory 2-1 Victoria Żyrowa
LZS Popielów 0-3 LZS Grodziec (k. Ozimka)
LZS Sucha 3-0 Błękitni Jaryszów
(wo)
mecz zweryfikowany vo dla LZS Sucha za udział nieuprawnionego zawodnika LZS Jaryszów (na boisku 1:1)
Unia Kolonowskie 1-0 Stal Osowiec

Kolejka 15 - 4 kwietnia

Unia Kolonowskie 1-5 Ruch Zdzieszowice
Stal Osowiec 2-2 LZS Sucha (150)
Błękitni Jaryszów 3-0 LZS Popielów
LZS Grodziec (k. Ozimka) 3-1 LZS Przywory
Victoria Żyrowa 1-0 Gazownik Wawelno
Orzeł Źlinice 2-0 LZS Brynica
LZS Malerzowice Wielkie 1-3 Wiking Opole

Kolejka 16 - 10 kwietnia

Ruch Zdzieszowice 14-0 LZS Malerzowice Wielkie
Wiking Opole 3-0 Orzeł Źlinice
LZS Brynica 2-3 Victoria Żyrowa
Gazownik Wawelno 1-3 LZS Grodziec (k. Ozimka)
LZS Przywory 3-0 Błękitni Jaryszów
LZS Popielów 1-0 Stal Osowiec
LZS Sucha 3-4 Unia Kolonowskie

Kolejka 17 - 18 kwietnia

LZS Sucha 0-7 Ruch Zdzieszowice
Unia Kolonowskie 8-1 LZS Popielów
Stal Osowiec 3-0 LZS Przywory
Błękitni Jaryszów 5-0 Gazownik Wawelno
LZS Grodziec (k. Ozimka) 2-2 LZS Brynica
Victoria Żyrowa 2-2 Wiking Opole
Orzeł Źlinice 3-0 LZS Malerzowice Wielkie

Kolejka 18 - 25 kwietnia

Ruch Zdzieszowice 4-1 Orzeł Źlinice 24 kwietnia
LZS Malerzowice Wielkie 3-0 Victoria Żyrowa
Wiking Opole 1-2 LZS Grodziec (k. Ozimka) (80)
LZS Brynica 5-0 Błękitni Jaryszów
Gazownik Wawelno 4-2 Stal Osowiec
LZS Przywory 1-3 Unia Kolonowskie
LZS Popielów 3-0 LZS Sucha
(wo)
nie odbył się (gości nie przyjechali) zweryfikowano 3-0 vo

Kolejka 19 - 1 maja

LZS Popielów 0-5 Ruch Zdzieszowice
LZS Sucha 0-1 LZS Przywory
Unia Kolonowskie 3-1 Gazownik Wawelno
Stal Osowiec 0-2 LZS Brynica
Błękitni Jaryszów 0-5 Wiking Opole
LZS Grodziec (k. Ozimka) 5-2 LZS Malerzowice Wielkie
Victoria Żyrowa 3-1 Orzeł Źlinice

Kolejka 20 - 9 maja

Ruch Zdzieszowice 3-1 Victoria Żyrowa 8 maja, 17:00 (400)
Orzeł Źlinice 1-0 LZS Grodziec (k. Ozimka)
LZS Malerzowice Wielkie 0-0 Błękitni Jaryszów (100)
Wiking Opole 4-1 Stal Osowiec
LZS Brynica 1-0 Unia Kolonowskie 8 maja, 16:00
Gazownik Wawelno 1-2 LZS Sucha
LZS Przywory 3-1 LZS Popielów

Kolejka 21 - 16 maja

LZS Przywory 1-4 Ruch Zdzieszowice
LZS Popielów 1-0 Gazownik Wawelno
LZS Sucha 5-3 LZS Brynica
Unia Kolonowskie 0-0 Wiking Opole
Stal Osowiec 2-1 LZS Malerzowice Wielkie
Błękitni Jaryszów 0-0 Orzeł Źlinice
LZS Grodziec (k. Ozimka) 2-1 Victoria Żyrowa 15 maja, 17:00

Kolejka 22 - 23 maja

Ruch Zdzieszowice 4-1 LZS Grodziec (k. Ozimka) 22 maja, 17:00
Victoria Żyrowa 4-2 Błękitni Jaryszów
Orzeł Źlinice 0-1 Stal Osowiec
LZS Malerzowice Wielkie 2-3 Unia Kolonowskie
Wiking Opole 3-2 LZS Sucha
LZS Brynica 1-0 LZS Popielów
Gazownik Wawelno 0-0 LZS Przywory

Kolejka 23 - 30 maja

Gazownik Wawelno 1-6 Ruch Zdzieszowice
LZS Przywory 0-0 LZS Brynica (110)
LZS Popielów 3-2 Wiking Opole
LZS Sucha 5-2 LZS Malerzowice Wielkie
Unia Kolonowskie 4-1 Orzeł Źlinice
Stal Osowiec 1-0 Victoria Żyrowa
Błękitni Jaryszów 0-1 LZS Grodziec (k. Ozimka)

Kolejka 24 - 6 czerwca

Ruch Zdzieszowice 14-3 Błękitni Jaryszów 5 czerwca, 17:00
LZS Grodziec (k. Ozimka) 3-0 Stal Osowiec
Victoria Żyrowa 1-2 Unia Kolonowskie
Orzeł Źlinice 3-0 LZS Sucha
LZS Malerzowice Wielkie 4-0 LZS Popielów
Wiking Opole 0-0 LZS Przywory (80)
LZS Brynica 3-1 Gazownik Wawelno 5 czerwca, 14:00

Kolejka 25 - 13 czerwca

LZS Brynica 1-1 Ruch Zdzieszowice
Gazownik Wawelno 3-6 Wiking Opole
LZS Przywory 6-1 LZS Malerzowice Wielkie
LZS Popielów 2-0 Orzeł Źlinice
LZS Sucha 2-5 Victoria Żyrowa
Unia Kolonowskie 5-1 LZS Grodziec (k. Ozimka)
Stal Osowiec 0-3 Błękitni Jaryszów

REKLAMA

Kolejka 26 - 20 czerwca

Ruch Zdzieszowice 3-2 Stal Osowiec
Błękitni Jaryszów 2-5 Unia Kolonowskie
LZS Grodziec (k. Ozimka) 3-0 LZS Sucha
Victoria Żyrowa 0-0 LZS Popielów
Orzeł Źlinice 2-2 LZS Przywory
LZS Malerzowice Wielkie 3-2 Gazownik Wawelno
Wiking Opole 1-1 LZS Brynica

Klasa okręgowa 2003/2004 (opolska I)

Klasa A 2003/2004 (Opole I)

Klasa B 2003/2004 (Kluczbork I)
Klasa B 2003/2004 (Kluczbork II)
Klasa B 2003/2004 (Kluczbork III)
Klasa B 2003/2004 (Kluczbork IV)
Klasa B 2003/2004 (Krapkowice)
Klasa B 2003/2004 (Opole I)
Klasa B 2003/2004 (Opole II)
Klasa B 2003/2004 (Opole III)
Klasa B 2003/2004 (Strzelce Opolskie)
Klasa B 2004/2005 (Strzelce Opolskie)

Autor: Zdzisław Kowalski
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas