[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2003/2004, grupa: Strzelce Opolskie
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Piotrówka 24 59 19 2 3 76-29 10 0 2 37-12 9 2 1 39-17
2.  LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 24 51 16 3 5 51-38 9 2 1 28-16 7 1 4 23-22
3.  Czarni Kalinów/Kalinowice 24 45 14 3 7 74-41 9 2 1 48-18 5 1 6 26-23
4.  Naprzód Jemielnica 24 40 12 4 8 62-48 8 2 2 37-17 4 2 6 25-31 2 4 1 1 0 5-2
5.  Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie) 24 40 12 4 8 65-54 8 1 3 34-20 4 3 5 31-34 2 1 0 1 1 2-5
6.  LZS Stary Ujazd 24 39 11 6 7 56-42 6 1 5 30-21 5 5 2 26-21
7.  LZS Kadłubiec 24 34 10 4 10 41-37 6 1 5 22-19 4 3 5 19-18
8.  LZS Spórok 24 30 9 3 12 58-63 3 2 7 30-33 6 1 5 28-30
9.  LZS Staniszcze Wielkie 24 25 7 4 13 52-68 4 2 6 32-30 3 2 7 20-38
10.  LZS Leśnica 24 24 7 3 14 36-54 4 2 6 21-27 3 1 8 15-27 2 4 1 1 0 4-3
11.  Źródło Krośnica 24 24 7 3 14 54-67 5 3 4 33-29 2 0 10 21-38 2 1 0 1 1 3-4
12.  Jedność Rozmierka 24 23 6 5 13 48-71 4 3 5 28-27 2 2 8 20-44
13.  Sokół Zalesie Śląskie 24 11 3 2 19 35-96 3 2 7 21-38 0 0 12 14-58
LZS Nowa Wieś zmienił nazwę na Piast Nowa Wieś.
LZS Zimna Wódka wycofała się w trakcie rozgrywek. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 LZS Piotrówka    1-0 1-3 2-0 0-3* 6-1 2-0 2-1 8-3 3-0 3-0 5-1 4-0 
 2 LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie)1-1     0-3 1-0 6-5 1-1 1-0 1-0 4-0 3-1 4-2 3-1 3-2 
 3 Czarni Kalinów/Kalinowice2-3 7-2     4-4 5-1 2-2 4-2 6-1 2-0 3-1 3-0* 5-2 5-0 
 4 Naprzód Jemielnica1-3 3-0* 3-1     3-0* 3-3 1-0 4-3 2-2 1-2 4-1 5-2 7-0 
 5 Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie)4-2 1-3 3-2 2-2     0-3* 2-0 2-3 3-0 3-0 4-3 7-1 3-1 
 6 LZS Stary Ujazd1-3 0-1 3-2 6-1 2-2     1-3 1-0 1-4 0-2 4-2 3-0 8-1 
 7 LZS Kadłubiec1-3 1-2 1-0 5-2 2-2 1-2     1-2 5-1 2-1 1-0 0-3 2-1 
 8 LZS Spórok1-3 2-4 4-1 1-2 3-5 2-2 2-5     1-2 4-0 3-4 2-2 5-3 
 9 LZS Staniszcze Wielkie0-1 1-3 1-4 3-1 1-2 2-0 3-3 4-5     1-4 4-1 4-4 8-2 
 10 LZS Leśnica2-4 1-3 4-3 1-2 3-1 0-3 0-0 1-2 2-2     2-1 2-4 3-2 
 11 Źródło Krośnica3-3 4-2 3-3 1-5 5-4 1-2 0-2 2-4 6-2 2-2     2-0 4-0 
 12 Jedność Rozmierka1-4 0-2 0-1 5-3 2-4 1-1 2-2 4-4 3-0* 3-1 1-3     6-2 
 13 Sokół Zalesie Śląskie0-9 1-1 0-3 0-3 2-2 2-6 0-2 2-3 1-4 2-1 5-4 6-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie) - LZS Zimna Wódka
było 2-1, anulowany
Sokół Zalesie Śląskie 1-4 LZS Staniszcze Wielkie
LZS Piotrówka 3-0 Źródło Krośnica
LZS Kadłubiec 0-3 Jedność Rozmierka
Czarni Kalinów/Kalinowice 6-1 LZS Spórok
Naprzód Jemielnica 3-0 LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie)
(wo)
na boisku 2-0
LZS Stary Ujazd 0-2 LZS Leśnica

Kolejka 2 - 24 sierpnia

LZS Zimna Wódka - LZS Leśnica
było 1-3, anulowany
LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 1-1 LZS Stary Ujazd
LZS Spórok 1-2 Naprzód Jemielnica
Jedność Rozmierka 0-1 Czarni Kalinów/Kalinowice
Źródło Krośnica 0-2 LZS Kadłubiec
LZS Staniszcze Wielkie 0-1 LZS Piotrówka
Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie) 3-1 Sokół Zalesie Śląskie

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Sokół Zalesie Śląskie - LZS Zimna Wódka
było 3-2, anulowany
LZS Piotrówka 0-3 Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie)
(wo)
mecz przerwany przy stanie 3-3 z powodu pobicia sędziego po tym jak nie uznał bramki zdobytej przez drużynę LZS Piotrówka
LZS Kadłubiec 5-1 LZS Staniszcze Wielkie
Czarni Kalinów/Kalinowice 3-0 Źródło Krośnica
(wo)
na boisku 0-1
Naprzód Jemielnica 5-2 Jedność Rozmierka
LZS Stary Ujazd 1-0 LZS Spórok
LZS Leśnica 1-3 LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie)

Kolejka 4 - 7 września

LZS Zimna Wódka - LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie)
było 4-5, anulowany
LZS Spórok 4-0 LZS Leśnica
Jedność Rozmierka 1-1 LZS Stary Ujazd
Źródło Krośnica 1-5 Naprzód Jemielnica
LZS Staniszcze Wielkie 1-4 Czarni Kalinów/Kalinowice
Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie) 2-0 LZS Kadłubiec
Sokół Zalesie Śląskie 0-9 LZS Piotrówka

Kolejka 5 - 14 września

LZS Piotrówka - LZS Zimna Wódka
było 9-1, anulowany
LZS Kadłubiec 2-1 Sokół Zalesie Śląskie
Czarni Kalinów/Kalinowice 5-1 Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie)
Naprzód Jemielnica 2-2 LZS Staniszcze Wielkie
LZS Stary Ujazd 4-2 Źródło Krośnica
LZS Leśnica 2-4 Jedność Rozmierka
LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 1-0 LZS Spórok

Kolejka 6 - 21 września

LZS Zimna Wódka - LZS Spórok
było 2-5, anulowany
Jedność Rozmierka 0-2 LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie)
Źródło Krośnica 2-2 LZS Leśnica
LZS Staniszcze Wielkie 2-0 LZS Stary Ujazd
Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie) 2-2 Naprzód Jemielnica
Sokół Zalesie Śląskie 0-3 Czarni Kalinów/Kalinowice
LZS Piotrówka 2-0 LZS Kadłubiec

Kolejka 7 - 28 września

Pauza: LZS Kadłubiec.
 
Czarni Kalinów/Kalinowice 2-3 LZS Piotrówka
Naprzód Jemielnica 7-0 Sokół Zalesie Śląskie
LZS Stary Ujazd 2-2 Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie)
LZS Leśnica 2-2 LZS Staniszcze Wielkie
LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 4-2 Źródło Krośnica
LZS Spórok 2-2 Jedność Rozmierka

Kolejka 8 - 5 października

Pauza: Jedność Rozmierka.
 
Źródło Krośnica 2-4 LZS Spórok
LZS Staniszcze Wielkie 1-3 LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie)
Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie) 3-0 LZS Leśnica
Sokół Zalesie Śląskie 2-6 LZS Stary Ujazd
LZS Piotrówka 2-0 Naprzód Jemielnica
LZS Kadłubiec 1-0 Czarni Kalinów/Kalinowice

Kolejka 9 - 12 października

Pauza: Czarni Kalinów/Kalinowice.
 
Naprzód Jemielnica 1-0 LZS Kadłubiec
LZS Stary Ujazd 1-3 LZS Piotrówka
LZS Leśnica 3-2 Sokół Zalesie Śląskie
LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 6-5 Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie)
LZS Spórok 1-2 LZS Staniszcze Wielkie
Jedność Rozmierka 1-3 Źródło Krośnica

Kolejka 10 - 19 października

Pauza: Źródło Krośnica.
 
LZS Staniszcze Wielkie 4-4 Jedność Rozmierka
Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie) 2-3 LZS Spórok
Sokół Zalesie Śląskie 1-1 LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie)
LZS Piotrówka 3-0 LZS Leśnica
LZS Kadłubiec 1-2 LZS Stary Ujazd
Czarni Kalinów/Kalinowice 4-4 Naprzód Jemielnica

Kolejka 11 - 26 października

Pauza: Naprzód Jemielnica.
 
LZS Stary Ujazd 3-2 Czarni Kalinów/Kalinowice
LZS Leśnica 0-0 LZS Kadłubiec
LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 1-1 LZS Piotrówka
LZS Spórok 5-3 Sokół Zalesie Śląskie
Jedność Rozmierka 2-4 Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie)
Źródło Krośnica 6-2 LZS Staniszcze Wielkie

Kolejka 12 - 2 listopada

Pauza: LZS Staniszcze Wielkie.
 
Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie) 4-3 Źródło Krośnica
Sokół Zalesie Śląskie 6-0 Jedność Rozmierka
LZS Piotrówka 2-1 LZS Spórok
LZS Kadłubiec 1-2 LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie)
Czarni Kalinów/Kalinowice 3-1 LZS Leśnica
Naprzód Jemielnica 3-3 LZS Stary Ujazd

Kolejka 13 - 9 listopada

Pauza: LZS Stary Ujazd.
 
LZS Leśnica 1-2 Naprzód Jemielnica
LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 0-3 Czarni Kalinów/Kalinowice
LZS Spórok 2-5 LZS Kadłubiec
Jedność Rozmierka 1-4 LZS Piotrówka
Źródło Krośnica 4-0 Sokół Zalesie Śląskie
LZS Staniszcze Wielkie 1-2 Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie)

Kolejka 14 - 21 marca

Pauza: Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie).
 
LZS Staniszcze Wielkie 8-2 Sokół Zalesie Śląskie
Źródło Krośnica 3-3 LZS Piotrówka
Jedność Rozmierka 2-2 LZS Kadłubiec
LZS Spórok 4-1 Czarni Kalinów/Kalinowice
LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 1-0 Naprzód Jemielnica
LZS Leśnica 0-3 LZS Stary Ujazd

Kolejka 15 - 28 marca

Pauza: LZS Leśnica.
 
LZS Stary Ujazd 0-1 LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie)
mecz rozegrany w późniejszym terminie
Naprzód Jemielnica 4-3 LZS Spórok
Czarni Kalinów/Kalinowice 5-2 Jedność Rozmierka
LZS Kadłubiec 1-0 Źródło Krośnica
LZS Piotrówka 8-3 LZS Staniszcze Wielkie
Sokół Zalesie Śląskie 2-2 Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie)

Kolejka 16 - 4 kwietnia

Pauza: Sokół Zalesie Śląskie.
 
Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie) 4-2 LZS Piotrówka
LZS Staniszcze Wielkie 3-3 LZS Kadłubiec
Źródło Krośnica 3-3 Czarni Kalinów/Kalinowice
Jedność Rozmierka 5-3 Naprzód Jemielnica
LZS Spórok 2-2 LZS Stary Ujazd
LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 3-1 LZS Leśnica

Kolejka 17 - 18 kwietnia

Pauza: LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie).
 
LZS Leśnica 1-2 LZS Spórok
LZS Stary Ujazd 3-0 Jedność Rozmierka
Naprzód Jemielnica 4-1 Źródło Krośnica
Czarni Kalinów/Kalinowice 2-0 LZS Staniszcze Wielkie
LZS Kadłubiec 2-2 Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie)
LZS Piotrówka 4-0 Sokół Zalesie Śląskie

Kolejka 18 - 25 kwietnia

Pauza: LZS Piotrówka.
 
Sokół Zalesie Śląskie 0-2 LZS Kadłubiec
Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie) 3-2 Czarni Kalinów/Kalinowice
LZS Staniszcze Wielkie 3-1 Naprzód Jemielnica
Źródło Krośnica 1-2 LZS Stary Ujazd
Jedność Rozmierka 3-1 LZS Leśnica
LZS Spórok 2-4 LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie)

Kolejka 19 - 2 maja

Pauza: LZS Spórok.
 
LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 3-1 Jedność Rozmierka
LZS Leśnica 2-1 Źródło Krośnica
LZS Stary Ujazd 1-4 LZS Staniszcze Wielkie
Naprzód Jemielnica 3-0 Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie)
(wo)
na boisku 1-1
Czarni Kalinów/Kalinowice 5-0 Sokół Zalesie Śląskie
LZS Kadłubiec 1-3 LZS Piotrówka

Kolejka 20 - 9 maja

Pauza: LZS Kadłubiec.
 
LZS Piotrówka 1-3 Czarni Kalinów/Kalinowice
Sokół Zalesie Śląskie 0-3 Naprzód Jemielnica
Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie) 0-3 LZS Stary Ujazd
(wo)
an boisku 2-1
LZS Staniszcze Wielkie 1-4 LZS Leśnica
Źródło Krośnica 4-2 LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie)
Jedność Rozmierka 4-4 LZS Spórok

Kolejka 21 - 16 maja

Pauza: Jedność Rozmierka.
 
LZS Spórok 3-4 Źródło Krośnica
LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 4-0 LZS Staniszcze Wielkie
LZS Leśnica 3-1 Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie)
LZS Stary Ujazd 8-1 Sokół Zalesie Śląskie
Naprzód Jemielnica 1-3 LZS Piotrówka
Czarni Kalinów/Kalinowice 4-2 LZS Kadłubiec

Kolejka 22 - 23 maja

Pauza: Czarni Kalinów/Kalinowice.
 
LZS Kadłubiec 5-2 Naprzód Jemielnica
LZS Piotrówka 6-1 LZS Stary Ujazd
Sokół Zalesie Śląskie 2-1 LZS Leśnica
Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie) 1-3 LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie)
LZS Staniszcze Wielkie 4-5 LZS Spórok
Źródło Krośnica 2-0 Jedność Rozmierka

Kolejka 23 - 30 maja

Pauza: Źródło Krośnica.
 
Jedność Rozmierka 3-0 LZS Staniszcze Wielkie
(wo)
na boisku 0-2
LZS Spórok 3-5 Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie)
LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 3-2 Sokół Zalesie Śląskie
LZS Leśnica 2-4 LZS Piotrówka
LZS Stary Ujazd 1-3 LZS Kadłubiec
Naprzód Jemielnica 3-1 Czarni Kalinów/Kalinowice

Kolejka 24 - 6 czerwca

Pauza: Naprzód Jemielnica.
 
Czarni Kalinów/Kalinowice 2-2 LZS Stary Ujazd
LZS Kadłubiec 2-1 LZS Leśnica
LZS Piotrówka 1-0 LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie)
Sokół Zalesie Śląskie 2-3 LZS Spórok
Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie) 7-1 Jedność Rozmierka
LZS Staniszcze Wielkie 4-1 Źródło Krośnica

Kolejka 25 - 13 czerwca

Pauza: LZS Staniszcze Wielkie.
 
Źródło Krośnica 5-4 Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie)
Jedność Rozmierka 6-2 Sokół Zalesie Śląskie
LZS Spórok 1-3 LZS Piotrówka
LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 1-0 LZS Kadłubiec
LZS Leśnica 4-3 Czarni Kalinów/Kalinowice
LZS Stary Ujazd 6-1 Naprzód Jemielnica

REKLAMA

Kolejka 26 - 20 czerwca

Pauza: LZS Stary Ujazd.
 
Naprzód Jemielnica 1-2 LZS Leśnica
Czarni Kalinów/Kalinowice 7-2 LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie)
LZS Kadłubiec 1-2 LZS Spórok
LZS Piotrówka 5-1 Jedność Rozmierka
Sokół Zalesie Śląskie 5-4 Źródło Krośnica
Piast Nowa Wieś (Strzelce Opolskie) 3-0 LZS Staniszcze Wielkie

Klasa A 2003/2004 (Opole II)

Klasa B 2003/2004 (Kluczbork I)
Klasa B 2003/2004 (Kluczbork II)
Klasa B 2003/2004 (Kluczbork III)
Klasa B 2003/2004 (Kluczbork IV)
Klasa B 2003/2004 (Krapkowice)
Klasa B 2003/2004 (Opole I)
Klasa B 2003/2004 (Opole II)
Klasa B 2003/2004 (Opole III)
Klasa B 2004/2005 (Strzelce Opolskie)

Klasa C 2003/2004 (Strzelce Opolskie)

Autor: Łukasz Mizera
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://www.liga.prv.pl

 

Napisz do nas