[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2003/2004, grupa: Opole I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Szczedrzyk 20 60 20 0 0 79-18 10 0 0 40-11 10 0 0 39-7
2.  Groszmal Opole 20 40 12 4 4 58-27 6 2 2 33-10 6 2 2 25-17
3.  LZS Turawa 20 38 12 2 6 55-33 8 0 2 31-8 4 2 4 24-25
4.  Strażak Węgry 20 31 10 1 9 48-37 6 1 3 28-14 4 0 6 20-23 2 3 1 0 1 5-5
5.  LZS Dębska Kuźnia 20 31 9 4 7 56-40 4 2 4 33-21 5 2 3 23-19 2 3 1 0 1 5-5
6.  LZS Grudzice (Opole) 20 28 8 4 8 47-45 5 1 4 25-19 3 3 4 22-26
7.  LZS Budkowice Stare 20 24 8 0 12 44-63 6 0 4 27-20 2 0 8 17-43
8.  Odra Kąty Opolskie 20 20 6 2 12 38-48 6 1 3 31-17 0 1 9 7-31
9.  LZS Chrząstowice 20 18 5 3 12 39-64 4 1 5 24-27 1 2 7 15-37
10.  Tarnovia Tarnów Opolski 20 17 4 5 11 36-55 2 4 4 20-31 2 1 7 16-24
11.  LZS Daniec 20 10 3 1 16 23-93 2 1 7 15-38 1 0 9 8-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 LZS Szczedrzyk    4-1 4-2 2-1 4-1 3-2 7-1 7-1 2-0 3-2 4-0 
 2 Groszmal Opole0-3     0-0 6-2 1-3 1-1 3-0 3-0 3-0 3-1 13-0 
 3 LZS Turawa1-2 2-0     3-0 1-3 6-0 3-1 3-0 7-0 2-1 3-1 
 4 Strażak Węgry1-3 2-3 2-0     3-0* 2-1 3-2 3-0 2-2 2-3 8-0 
 5 LZS Dębska Kuźnia2-3 3-3 1-3 5-2     2-3 8-2 1-1 2-1 0-3* 9-0 
 6 LZS Grudzice (Opole)0-2 2-4 1-2 2-3 2-2     4-2 1-0 5-2 4-2 4-0 
 7 LZS Budkowice Stare1-7 2-3 2-3 2-0 2-3 4-0     3-0 3-1 3-1 5-2 
 8 Odra Kąty Opolskie1-2 0-5 4-4 3-1 3-0* 1-2 3-2     8-1 2-0 6-0 
 9 LZS Chrząstowice1-4 0-2 5-4 0-4 1-4 1-1 9-2 5-2     2-0 0-4 
 10 Tarnovia Tarnów Opolski0-6 1-1 3-6 0-4 2-2 5-5 1-2 3-2 2-2     3-1 
 11 LZS Daniec0-7 1-3 3-0* 0-3* 0-5 1-7 2-3 2-1 3-6 3-3     

Kolejka 1 - 24 sierpnia

Pauza: LZS Dębska Kuźnia.
 
LZS Chrząstowice 1-4 LZS Szczedrzyk
Odra Kąty Opolskie 6-0 LZS Daniec
Tarnovia Tarnów Opolski 1-2 LZS Budkowice Stare
Strażak Węgry 2-1 LZS Grudzice (Opole)
Groszmal Opole 0-0 LZS Turawa

Kolejka 2 - 31 sierpnia

Pauza: Odra Kąty Opolskie.
 
LZS Szczedrzyk 4-2 LZS Turawa
LZS Grudzice (Opole) 2-4 Groszmal Opole
LZS Budkowice Stare 2-0 Strażak Węgry
LZS Daniec 3-3 Tarnovia Tarnów Opolski
LZS Chrząstowice 1-4 LZS Dębska Kuźnia

Kolejka 3 - 7 września

Pauza: Tarnovia Tarnów Opolski.
 
LZS Dębska Kuźnia 2-3 LZS Szczedrzyk
Odra Kąty Opolskie 8-1 LZS Chrząstowice
Strażak Węgry 8-0 LZS Daniec
Groszmal Opole 3-0 LZS Budkowice Stare
LZS Turawa 6-0 LZS Grudzice (Opole)

Kolejka 4 - 14 września

Pauza: Strażak Węgry.
 
LZS Szczedrzyk 3-2 LZS Grudzice (Opole)
LZS Budkowice Stare 2-3 LZS Turawa
LZS Daniec 1-3 Groszmal Opole
LZS Chrząstowice 2-0 Tarnovia Tarnów Opolski
LZS Dębska Kuźnia 1-1 Odra Kąty Opolskie

Kolejka 5 - 21 września

Pauza: Groszmal Opole.
 
Odra Kąty Opolskie 1-2 LZS Szczedrzyk
Tarnovia Tarnów Opolski 2-2 LZS Dębska Kuźnia
Strażak Węgry 2-2 LZS Chrząstowice
LZS Turawa 3-1 LZS Daniec
LZS Grudzice (Opole) 4-2 LZS Budkowice Stare

Kolejka 6 - 28 września

Pauza: LZS Turawa.
 
LZS Szczedrzyk 7-1 LZS Budkowice Stare
LZS Daniec 1-7 LZS Grudzice (Opole)
LZS Chrząstowice 0-2 Groszmal Opole
LZS Dębska Kuźnia 5-2 Strażak Węgry
Odra Kąty Opolskie 2-0 Tarnovia Tarnów Opolski

Kolejka 7 - 5 października

Pauza: LZS Grudzice (Opole).
 
Tarnovia Tarnów Opolski 0-6 LZS Szczedrzyk
Strażak Węgry 3-0 Odra Kąty Opolskie
Groszmal Opole 1-3 LZS Dębska Kuźnia
LZS Turawa 7-0 LZS Chrząstowice
LZS Budkowice Stare 5-2 LZS Daniec

Kolejka 8 - 12 października

Pauza: LZS Budkowice Stare.
 
LZS Szczedrzyk 4-0 LZS Daniec
LZS Chrząstowice 1-1 LZS Grudzice (Opole)
LZS Dębska Kuźnia 1-3 LZS Turawa
Odra Kąty Opolskie 0-5 Groszmal Opole
Tarnovia Tarnów Opolski 0-4 Strażak Węgry

Kolejka 9 - 19 października

Pauza: LZS Daniec.
 
Strażak Węgry 1-3 LZS Szczedrzyk
Groszmal Opole 3-1 Tarnovia Tarnów Opolski
LZS Turawa 3-0 Odra Kąty Opolskie
LZS Grudzice (Opole) 2-2 LZS Dębska Kuźnia
LZS Budkowice Stare 3-1 LZS Chrząstowice

Kolejka 10 - 26 października

Pauza: LZS Szczedrzyk.
 
LZS Chrząstowice 0-4 LZS Daniec
LZS Dębska Kuźnia 8-2 LZS Budkowice Stare
Odra Kąty Opolskie 1-2 LZS Grudzice (Opole)
Tarnovia Tarnów Opolski 3-6 LZS Turawa
Strażak Węgry 2-3 Groszmal Opole

Kolejka 11 - 9 listopada

Pauza: LZS Chrząstowice.
 
Groszmal Opole 0-3 LZS Szczedrzyk
LZS Turawa 3-0 Strażak Węgry
LZS Grudzice (Opole) 4-2 Tarnovia Tarnów Opolski
LZS Budkowice Stare 3-0 Odra Kąty Opolskie
LZS Daniec 0-5 LZS Dębska Kuźnia

Kolejka 12 - 28 marca

Pauza: LZS Dębska Kuźnia.
 
LZS Szczedrzyk 2-0 LZS Chrząstowice
LZS Daniec 2-1 Odra Kąty Opolskie
LZS Budkowice Stare 3-1 Tarnovia Tarnów Opolski
LZS Grudzice (Opole) 2-3 Strażak Węgry 19 maja
LZS Turawa 2-0 Groszmal Opole

Kolejka 13 - 4 kwietnia

Pauza: Odra Kąty Opolskie.
 
LZS Turawa 1-2 LZS Szczedrzyk
Groszmal Opole 1-1 LZS Grudzice (Opole)
Strażak Węgry 3-2 LZS Budkowice Stare
Tarnovia Tarnów Opolski 3-1 LZS Daniec
LZS Dębska Kuźnia 2-1 LZS Chrząstowice

Kolejka 14 - 18 kwietnia

Pauza: Tarnovia Tarnów Opolski.
 
LZS Szczedrzyk 4-1 LZS Dębska Kuźnia
LZS Chrząstowice 5-2 Odra Kąty Opolskie
LZS Daniec 0-3 Strażak Węgry
(wo)
mecz przerwany w 65 min przy stanie 1-3 z powodu awantur na boisku.Zweryfikowany vo dla Strażaka Węgry.
LZS Budkowice Stare 2-3 Groszmal Opole
LZS Grudzice (Opole) 1-2 LZS Turawa

Kolejka 15 - 25 kwietnia

Pauza: Strażak Węgry.
 
LZS Grudzice (Opole) 0-2 LZS Szczedrzyk 12 maja
LZS Turawa 3-1 LZS Budkowice Stare
Groszmal Opole 13-0 LZS Daniec
Tarnovia Tarnów Opolski 2-2 LZS Chrząstowice
Odra Kąty Opolskie 3-0 LZS Dębska Kuźnia
(wo)
Na boisku 2-3 zweryfikowano vo za udział nieuprawnionego zawodnika.Decyzja WGiD Podokręg Opole

Kolejka 16 - 2 maja

Pauza: Groszmal Opole.
 
LZS Szczedrzyk 7-1 Odra Kąty Opolskie
LZS Dębska Kuźnia 0-3 Tarnovia Tarnów Opolski
(wo)
Na boisku 5-1 zweryfikowano vo za udział nieuprawnionego zawodnika.Decyzja WGiD Podokręg Opole.
LZS Chrząstowice 0-4 Strażak Węgry
mecz rozegrano w Węgrach
LZS Daniec 3-0 LZS Turawa
(wo)
przy stanie 2-1 goście zeszli z boiska
LZS Budkowice Stare 4-0 LZS Grudzice (Opole)

Kolejka 17 - 9 maja

Pauza: LZS Turawa.
 
LZS Budkowice Stare 1-7 LZS Szczedrzyk
LZS Grudzice (Opole) 4-0 LZS Daniec
Groszmal Opole 3-0 LZS Chrząstowice
Strażak Węgry 3-0 LZS Dębska Kuźnia
(wo)
na boisku 3-5 zweryfikowano vo za udział nieuprawnionego zawodnika.Decyzja WGiD Podokręg Opole.
Tarnovia Tarnów Opolski 3-2 Odra Kąty Opolskie

Kolejka 18 - 16 maja

Pauza: LZS Grudzice (Opole).
 
LZS Szczedrzyk 3-2 Tarnovia Tarnów Opolski
Odra Kąty Opolskie 3-1 Strażak Węgry
LZS Dębska Kuźnia 3-3 Groszmal Opole
LZS Chrząstowice 5-4 LZS Turawa
LZS Daniec 2-3 LZS Budkowice Stare

Kolejka 19 - 23 maja

Pauza: LZS Budkowice Stare.
 
LZS Daniec 0-7 LZS Szczedrzyk
LZS Grudzice (Opole) 5-2 LZS Chrząstowice
LZS Turawa 1-3 LZS Dębska Kuźnia
Groszmal Opole 3-0 Odra Kąty Opolskie
Strażak Węgry 2-3 Tarnovia Tarnów Opolski

Kolejka 20 - 30 maja

Pauza: LZS Daniec.
 
LZS Szczedrzyk 2-1 Strażak Węgry
Tarnovia Tarnów Opolski 1-1 Groszmal Opole
Odra Kąty Opolskie 4-4 LZS Turawa
LZS Dębska Kuźnia 2-3 LZS Grudzice (Opole)
LZS Chrząstowice 9-2 LZS Budkowice Stare

Kolejka 21 - 6 czerwca

Pauza: LZS Szczedrzyk.
 
LZS Daniec 3-6 LZS Chrząstowice
LZS Budkowice Stare 2-3 LZS Dębska Kuźnia
LZS Grudzice (Opole) 1-0 Odra Kąty Opolskie
LZS Turawa 2-1 Tarnovia Tarnów Opolski
Groszmal Opole 6-2 Strażak Węgry

Kolejka 22 - 13 czerwca

Pauza: LZS Chrząstowice.
 
LZS Szczedrzyk 4-1 Groszmal Opole
Strażak Węgry 2-0 LZS Turawa
Tarnovia Tarnów Opolski 5-5 LZS Grudzice (Opole)
Odra Kąty Opolskie 3-2 LZS Budkowice Stare
LZS Dębska Kuźnia 9-0 LZS Daniec

Baraże o udział w Klasie A (Kluczbork)

Klasa A 2003/2004 (Opole I)
Klasa A 2003/2004 (Opole II)
Klasa A 2003/2004 (Opole III)
Klasa A 2003/2004 (Opole IV)

Klasa B 2003/2004 (Brzeg)
Klasa B 2003/2004 (Kędzierzyn-Koźle)
Klasa B 2004/2005 (Kędzierzyn-Koźle)
Klasa B 2003/2004 (Kluczbork I)
Klasa B 2003/2004 (Kluczbork II)
Klasa B 2003/2004 (Kluczbork III)
Klasa B 2003/2004 (Kluczbork IV)
Klasa B 2003/2004 (Krapkowice)
Klasa B 2004/2005 (Krapkowice)
Klasa B 2003/2004 (Nysa I)
Klasa B 2003/2004 (Nysa II)
Klasa B 2003/2004 (Nysa III)
Klasa B 2003/2004 (Olesno)
Klasa B 2003/2004 (Opole II)
Klasa B 2003/2004 (Opole III)
Klasa B 2003/2004 (Prudnik)
Klasa B 2004/2005 (Prudnik)
Klasa B 2003/2004 (Strzelce Opolskie)
Klasa B 2004/2005 (Strzelce Opolskie)

Klasa C 2003/2004 (Opole)

Autor: Zdzisław Kowalski
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas