[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: opolska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Skorogoszcz 27 61 18 7 2 64-27 11 3 0 30-12 7 4 2 34-15
2.  Olimpia Lewin Brzeski 27 54 16 6 5 64-29 8 2 4 35-16 8 4 1 29-13
3.  Unia Kolonowskie 27 50 15 5 7 53-32 8 3 2 29-14 7 2 5 24-18
4.  KS Krasiejów 27 48 15 3 9 84-59 7 3 3 40-21 8 0 6 44-38 2 6 2 0 0 11-4
5.  Start Jełowa 27 48 15 3 9 72-59 8 2 3 41-25 7 1 6 31-34 2 0 0 0 2 4-11
6.  Śląsk Łubniany 27 45 13 6 8 62-47 6 3 4 34-23 7 3 4 28-24
7.  LZS Mechnice 27 43 13 4 10 68-54 9 1 4 45-25 4 3 6 23-29
8.  Żubry Smarchowice Śląskie 27 41 13 2 12 54-56 7 2 5 28-20 6 0 7 26-36
9.  Sokół Niemodlin 27 40 13 1 13 68-51 9 0 4 40-17 4 1 9 28-34
10.  Rodło Opole 27 38 10 8 9 64-61 4 4 6 30-34 6 4 3 34-27
11.  MKS Wołczyn 27 37 11 4 12 67-58 6 3 4 34-19 5 1 8 33-39
12.  Hetman Byczyna 27 34 10 4 13 53-68 4 2 7 28-33 6 2 6 25-35
13.  LZS Chrząstowice 27 31 8 7 12 56-64 6 3 5 35-33 2 4 7 21-31
14.  LZS Rudniki 27 19 5 4 18 40-80 3 2 9 21-44 2 2 9 19-36
15.  LZS Gronowice 27 16 5 1 21 38-94 3 0 11 24-45 2 1 10 14-49
16.  Silesius Kotórz Mały 27 10 3 1 23 18-86 2 0 11 8-42 1 1 12 10-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LZS Skorogoszcz    1-1 3-1 3-1 2-1 1-1 1-0 3-2 2-1 3-0 2-2 2-1 1-0 4-0 2-1 
 2 Olimpia Lewin Brzeski2-3     1-1 0-1 1-2 2-0 2-1 4-1 1-3 2-2 4-1 2-1 5-0 4-0 5-0 
 3 Unia Kolonowskie2-1 3-3     0-3 2-3 1-1 5-0 2-0 2-0 1-1 4-2 2-0 3-0* 2-0 
 4 KS Krasiejów2-2 1-1 4-0     5-0 2-3 8-0 2-1 2-5 3-5 5-2 2-2 2-0 2-0 
 5 Start Jełowa1-4 1-2 3-1 4-6     1-1 5-2 2-1 4-0 6-2 2-2 3-1 4-2 5-1 
 6 Śląsk Łubniany2-2 5-4 3-0     1-3 1-2 2-0 3-5 1-2 0-0 1-1 5-1 7-2 3-1 
 7 LZS Mechnice3-2 0-1 1-2 4-1 6-2 3-2     2-3 3-2 2-3 2-2 4-2 4-2 9-1 2-0 
 8 Żubry Smarchowice Śląskie0-1 3-1 1-0 0-3 0-1 0-0     6-1 1-1 1-2 3-2 4-3 3-2 2-3 4-0 
 9 Sokół Niemodlin0-1 3-1 0-1 4-5 3-0 2-0     4-2 6-1 1-3 6-1 4-1 3-1 4-0 
 10 Rodło Opole0-5 1-1 0-3* 3-0 2-6 2-3 2-1 3-4     2-4 5-0 0-0 3-3 5-2 2-2 
 11 MKS Wołczyn0-2 1-2 0-0 6-2 3-3 5-2 3-4 3-0     1-3 3-0 1-1 2-0 6-0 
 12 Hetman Byczyna1-5 4-1 4-6 4-2 0-1 1-2 2-2 1-2 3-2     3-1 2-5 1-1 2-3 
 13 LZS Chrząstowice1-1 0-3 0-4 2-3 3-1 4-2 3-3 1-3 4-3 2-2 4-2 3-4     5-1 3-1 
 14 LZS Rudniki1-1 1-4 1-6 2-5 2-5 0-0 1-3 3-2 0-2 4-0 1-9 1-2 2-4     2-1 
 15 LZS Gronowice1-4 0-1 0-3 2-4 2-0 2-4 5-4 1-5 3-5 3-6 3-2 1-2 0-3 1-2     
 16 Silesius Kotórz Mały0-6 0-4 0-1 0-7 1-3 1-4 0-3 1-6 0-4 2-0 1-2 2-1 0-1     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

MKS Wołczyn 0-0 Unia Kolonowskie 11 sierpnia, 17:00
Sokół Niemodlin 4-5 Śląsk Łubniany 11 sierpnia, 17:00
Start Jełowa 1-2 Olimpia Lewin Brzeski 11 sierpnia, 17:00
Hetman Byczyna 1-2 Rodło Opole 11 sierpnia, 17:00
KS Krasiejów 2-2 LZS Skorogoszcz 11 sierpnia, 13:00
Silesius Kotórz Mały 0-3 LZS Mechnice 11 sierpnia, 17:00
LZS Rudniki 3-2 Żubry Smarchowice Śląskie 11 sierpnia, 17:00
LZS Chrząstowice 5-1 LZS Gronowice 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Unia Kolonowskie 3-0 LZS Gronowice 18 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Żubry Smarchowice Śląskie 4-3 LZS Chrząstowice 18 sierpnia, 17:00
LZS Mechnice 4-2 LZS Rudniki 18 sierpnia, 17:00
LZS Skorogoszcz 2-1 Silesius Kotórz Mały 19 sierpnia, 17:00
Rodło Opole 3-0 KS Krasiejów 17 sierpnia, 18:30
Olimpia Lewin Brzeski 4-1 Hetman Byczyna 18 sierpnia, 17:00
Śląsk Łubniany 3-0 Start Jełowa 18 sierpnia, 17:00
MKS Wołczyn 3-0 Sokół Niemodlin 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Sokół Niemodlin 0-1 Unia Kolonowskie 25 sierpnia, 17:00
Start Jełowa 4-0 MKS Wołczyn 25 sierpnia, 17:00
Hetman Byczyna 0-1 Śląsk Łubniany 25 sierpnia, 17:00
KS Krasiejów 1-1 Olimpia Lewin Brzeski 25 sierpnia, 17:00
Silesius Kotórz Mały 0-4 Rodło Opole 25 sierpnia, 17:00
LZS Rudniki 1-1 LZS Skorogoszcz 25 sierpnia, 17:00
LZS Chrząstowice 3-3 LZS Mechnice 25 sierpnia, 17:00
LZS Gronowice 1-5 Żubry Smarchowice Śląskie 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 1-2 września

Unia Kolonowskie 2-0 Żubry Smarchowice Śląskie 1 września, 17:00
LZS Mechnice 9-1 LZS Gronowice 1 września, 17:00
LZS Skorogoszcz 2-1 LZS Chrząstowice 1 września, 13:00
Rodło Opole 3-3 LZS Rudniki 1 września, 17:00
Olimpia Lewin Brzeski 5-0 Silesius Kotórz Mały 1 września, 17:00
Śląsk Łubniany 5-4 KS Krasiejów 1 września, 17:00
MKS Wołczyn 1-3 Hetman Byczyna 1 września, 17:00
Sokół Niemodlin 0-1 Start Jełowa 29 sierpnia, 18:00

Kolejka 5 - 8-9 września

Start Jełowa 3-1 Unia Kolonowskie 8 września, 16:00
Hetman Byczyna 2-2 Sokół Niemodlin 8 września, 16:00
KS Krasiejów 3-5 MKS Wołczyn 8 września, 16:00
Silesius Kotórz Mały 1-4 Śląsk Łubniany 9 września, 16:00
LZS Rudniki 1-4 Olimpia Lewin Brzeski 8 września, 16:00
LZS Chrząstowice 2-2 Rodło Opole 9 września, 16:00
LZS Gronowice 1-4 LZS Skorogoszcz 8 września, 16:00
Żubry Smarchowice Śląskie 0-0 LZS Mechnice 8 września, 16:00

Kolejka 6 - 15-16 września

Unia Kolonowskie 5-0 LZS Mechnice 15 września, 16:00
LZS Skorogoszcz 1-0 Żubry Smarchowice Śląskie 16 września, 16:00
Rodło Opole 5-2 LZS Gronowice 15 września, 16:00
Olimpia Lewin Brzeski 2-1 LZS Chrząstowice 15 września, 16:00
Śląsk Łubniany 5-1 LZS Rudniki 15 września, 16:00
MKS Wołczyn 6-0 Silesius Kotórz Mały 15 września, 16:00
Sokół Niemodlin 3-1 KS Krasiejów 15 września, 16:00
Start Jełowa 6-2 Hetman Byczyna 15 września, 16:00

Kolejka 7 - 22-23 września

Hetman Byczyna 4-1 Unia Kolonowskie 22 września, 16:00
KS Krasiejów 5-0 Start Jełowa 22 września, 16:00
Silesius Kotórz Mały 1-6 Sokół Niemodlin 23 września, 16:00
LZS Rudniki 1-9 MKS Wołczyn 22 września, 16:00
LZS Chrząstowice 4-2 Śląsk Łubniany 22 września, 16:00
LZS Gronowice 0-1 Olimpia Lewin Brzeski 22 września, 16:00
Żubry Smarchowice Śląskie 1-1 Rodło Opole 23 września, 16:00
LZS Mechnice 3-2 LZS Skorogoszcz 23 września, 16:00

Kolejka 8 - 29-30 września

Unia Kolonowskie 2-1 LZS Skorogoszcz 29 września, 13:00
Rodło Opole 2-1 LZS Mechnice 29 września, 15:00
Olimpia Lewin Brzeski 4-1 Żubry Smarchowice Śląskie 29 września, 15:00
Śląsk Łubniany 7-2 LZS Gronowice 29 września, 15:00
MKS Wołczyn 3-0 LZS Chrząstowice 29 września, 15:00
Sokół Niemodlin 4-1 LZS Rudniki 29 września, 15:00
Start Jełowa 5-1 Silesius Kotórz Mały 29 września, 15:00
Hetman Byczyna 4-6 KS Krasiejów 29 września, 15:00

Kolejka 9 - 6-7 października

KS Krasiejów 4-0 Unia Kolonowskie 6 października, 15:00
Silesius Kotórz Mały 1-2 Hetman Byczyna 6 października, 15:00
LZS Rudniki 2-5 Start Jełowa 6 października, 15:00
LZS Chrząstowice 4-3 Sokół Niemodlin 6 października, 15:00
LZS Gronowice 3-2 MKS Wołczyn 6 października, 15:00
Żubry Smarchowice Śląskie 0-1 Śląsk Łubniany 6 października, 15:00
LZS Mechnice 0-1 Olimpia Lewin Brzeski 6 października, 15:00
LZS Skorogoszcz 2-1 Rodło Opole 7 października, 15:00

Kolejka 10 - 13-14 października

Unia Kolonowskie 1-1 Rodło Opole 13 października, 15:00
Olimpia Lewin Brzeski 2-3 LZS Skorogoszcz 13 października, 13:00
Śląsk Łubniany 1-3 LZS Mechnice 14 października, 15:00
MKS Wołczyn 3-4 Żubry Smarchowice Śląskie 14 października, 15:00
Sokół Niemodlin 3-1 LZS Gronowice 13 października, 15:00
Start Jełowa 2-2 LZS Chrząstowice 13 października, 15:00
Hetman Byczyna 2-5 LZS Rudniki 13 października, 15:00
KS Krasiejów 2-0 Silesius Kotórz Mały 13 października, 15:00

Kolejka 11 - 20-21 października

Silesius Kotórz Mały 0-1 Unia Kolonowskie 20 października, 14:00
LZS Rudniki 2-5 KS Krasiejów 20 października, 14:00
LZS Chrząstowice 3-4 Hetman Byczyna 20 października, 14:00
LZS Gronowice 2-0 Start Jełowa 20 października, 14:00
Żubry Smarchowice Śląskie 6-1 Sokół Niemodlin 20 października, 14:00
LZS Mechnice 2-2 MKS Wołczyn 20 października, 14:00
LZS Skorogoszcz 2-1 Śląsk Łubniany 21 października, 14:00
Rodło Opole 1-1 Olimpia Lewin Brzeski 20 października, 14:00

Kolejka 12 - 27-28 października

Unia Kolonowskie 3-3 Olimpia Lewin Brzeski 27 października, 14:00
Śląsk Łubniany 3-5 Rodło Opole 28 października, 14:00
MKS Wołczyn 0-2 LZS Skorogoszcz 27 października, 14:00
Sokół Niemodlin 3-0 LZS Mechnice 27 października, 14:00
Start Jełowa 5-2 Żubry Smarchowice Śląskie 27 października, 14:00
Hetman Byczyna 1-1 LZS Gronowice 27 października, 14:00
KS Krasiejów 2-2 LZS Chrząstowice 27 października, 14:00
Silesius Kotórz Mały 2-1 LZS Rudniki 27 października, 14:00

Kolejka 13 - 3-4 listopada

LZS Rudniki 1-6 Unia Kolonowskie 3 listopada, 13:00
LZS Chrząstowice 3-1 Silesius Kotórz Mały 3 listopada, 13:00
LZS Gronowice 2-4 KS Krasiejów 3 listopada, 13:00
Żubry Smarchowice Śląskie 3-2 Hetman Byczyna 3 listopada, 13:00
LZS Mechnice 6-2 Start Jełowa 3 listopada, 13:00
LZS Skorogoszcz 3-2 Sokół Niemodlin 4 listopada, 13:00
Rodło Opole 2-4 MKS Wołczyn 3 listopada, 13:00
Olimpia Lewin Brzeski 2-0 Śląsk Łubniany 3 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 10-11 listopada

Unia Kolonowskie 1-1 Śląsk Łubniany 10 listopada, 13:00
MKS Wołczyn 1-2 Olimpia Lewin Brzeski 10 listopada, 13:00
Sokół Niemodlin 4-2 Rodło Opole 10 listopada, 13:00
Start Jełowa 1-4 LZS Skorogoszcz 10 listopada, 13:00
Hetman Byczyna 1-2 LZS Mechnice 10 listopada, 13:00
KS Krasiejów 8-0 Żubry Smarchowice Śląskie 10 listopada, 13:00
Silesius Kotórz Mały 0-1 LZS Gronowice 10 listopada, 13:00
LZS Rudniki 2-4 LZS Chrząstowice 10 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 17-18 listopada

LZS Chrząstowice 0-4 Unia Kolonowskie 17 listopada, 13:00
LZS Gronowice 1-2 LZS Rudniki 18 listopada, 13:00
Żubry Smarchowice Śląskie 4-0 Silesius Kotórz Mały 17 listopada, 13:00
LZS Mechnice 4-1 KS Krasiejów 17 listopada, 13:00
LZS Skorogoszcz 2-2 Hetman Byczyna 17 listopada, 13:00
Rodło Opole 2-6 Start Jełowa 17 listopada, 13:00
Olimpia Lewin Brzeski 1-3 Sokół Niemodlin 17 listopada, 13:00
Śląsk Łubniany 1-2 MKS Wołczyn 17 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 9-10 marca

Unia Kolonowskie 4-2 MKS Wołczyn 9 marca, 15:00
Śląsk Łubniany 2-0 Sokół Niemodlin 9 marca, 15:00
Olimpia Lewin Brzeski 1-2 Start Jełowa 9 marca, 15:00
Rodło Opole 5-0 Hetman Byczyna 9 marca, 15:00
LZS Skorogoszcz 3-1 KS Krasiejów 10 marca, 15:00
LZS Mechnice 2-0 Silesius Kotórz Mały 9 marca, 14:00
Żubry Smarchowice Śląskie 3-2 LZS Rudniki 9 marca, 15:00
LZS Gronowice 0-3 LZS Chrząstowice 9 marca, 13:00

Kolejka 17 - 16-17 marca

LZS Gronowice 0-3 Unia Kolonowskie 16 marca, 13:00
LZS Chrząstowice 1-3 Żubry Smarchowice Śląskie 16 marca, 15:00
LZS Rudniki 1-3 LZS Mechnice 17 marca, 15:00
Silesius Kotórz Mały 0-6 LZS Skorogoszcz 16 marca, 15:00
KS Krasiejów 2-5 Rodło Opole 16 marca, 15:00
Hetman Byczyna 1-5 Olimpia Lewin Brzeski 16 marca, 15:00
Start Jełowa 1-1 Śląsk Łubniany 16 marca, 14:00
Sokół Niemodlin 6-1 MKS Wołczyn 16 marca, 15:00

Kolejka 18 - 23-24 marca

Unia Kolonowskie 2-0 Sokół Niemodlin 23 marca, 15:00
MKS Wołczyn 3-3 Start Jełowa 23 marca, 15:00
Śląsk Łubniany 0-0 Hetman Byczyna 23 marca, 15:00
Olimpia Lewin Brzeski 0-1 KS Krasiejów 23 marca, 15:00
Rodło Opole 2-2 Silesius Kotórz Mały 23 marca, 15:00
LZS Skorogoszcz 1-0 LZS Rudniki 24 marca, 15:00
LZS Mechnice 4-2 LZS Chrząstowice 23 marca, 15:00
Żubry Smarchowice Śląskie 2-3 LZS Gronowice 23 marca, 15:00

Kolejka 19 - 30-31 marca

Żubry Smarchowice Śląskie 1-0 Unia Kolonowskie 30 marca, 15:00
LZS Gronowice 5-4 LZS Mechnice 30 marca, 13:00
LZS Chrząstowice 1-1 LZS Skorogoszcz 30 marca, 15:00
LZS Rudniki 4-0 Rodło Opole 31 marca, 15:00
Silesius Kotórz Mały 0-4 Olimpia Lewin Brzeski 30 marca, 15:00
KS Krasiejów 2-3 Śląsk Łubniany 30 marca, 15:00
Hetman Byczyna 3-2 MKS Wołczyn 30 marca, 15:00
Start Jełowa 2-1 Sokół Niemodlin 30 marca, 15:00

Kolejka 20 - 6-7 kwietnia

Unia Kolonowskie 2-3 Start Jełowa 6 kwietnia, 16:00
Sokół Niemodlin 1-3 Hetman Byczyna 6 kwietnia, 16:00
MKS Wołczyn 6-2 KS Krasiejów 6 kwietnia, 16:00
Śląsk Łubniany 3-1 Silesius Kotórz Mały 6 kwietnia, 16:00
Olimpia Lewin Brzeski 5-0 LZS Rudniki 6 kwietnia, 13:00
Rodło Opole 0-0 LZS Chrząstowice 6 kwietnia, 16:00
LZS Skorogoszcz 4-0 LZS Gronowice 7 kwietnia, 16:00
LZS Mechnice 2-3 Żubry Smarchowice Śląskie 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 13-14 kwietnia

LZS Mechnice 1-2 Unia Kolonowskie 13 kwietnia, 16:00
Żubry Smarchowice Śląskie 0-1 LZS Skorogoszcz 13 kwietnia, 16:00
LZS Gronowice 3-6 Rodło Opole 13 kwietnia, 13:00
LZS Chrząstowice 0-3 Olimpia Lewin Brzeski 13 kwietnia, 16:00
LZS Rudniki 0-0 Śląsk Łubniany 14 kwietnia, 16:00
Silesius Kotórz Mały 2-0 MKS Wołczyn 13 kwietnia, 16:00
KS Krasiejów 2-1 Sokół Niemodlin 13 kwietnia, 16:00
Hetman Byczyna 4-2 Start Jełowa 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 20 kwietnia

Unia Kolonowskie 2-0 Hetman Byczyna 20 kwietnia, 13:00
Start Jełowa 4-6 KS Krasiejów 20 kwietnia, 13:00
Sokół Niemodlin 4-0 Silesius Kotórz Mały 20 kwietnia, 13:00
MKS Wołczyn 1-1 LZS Rudniki 20 kwietnia, 13:00
Śląsk Łubniany 1-1 LZS Chrząstowice 20 kwietnia, 13:00
Olimpia Lewin Brzeski 4-0 LZS Gronowice 20 kwietnia, 13:00
Rodło Opole 3-4 Żubry Smarchowice Śląskie 20 kwietnia, 13:00
LZS Skorogoszcz 1-1 LZS Mechnice 20 kwietnia, 13:00

Kolejka 23 - 27-28 kwietnia

LZS Skorogoszcz 3-1 Unia Kolonowskie 28 kwietnia, 17:00
LZS Mechnice 2-3 Rodło Opole 27 kwietnia, 17:00
Żubry Smarchowice Śląskie 3-1 Olimpia Lewin Brzeski 27 kwietnia, 17:00
LZS Gronowice 2-4 Śląsk Łubniany 27 kwietnia, 15:00
LZS Chrząstowice 4-2 MKS Wołczyn 27 kwietnia, 17:00
LZS Rudniki 0-2 Sokół Niemodlin 28 kwietnia, 17:00
Silesius Kotórz Mały 1-3 Start Jełowa 27 kwietnia, 17:30
KS Krasiejów 5-2 Hetman Byczyna 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 24 - 4-5 maja

Unia Kolonowskie 0-3 KS Krasiejów 4 maja, 17:00
Hetman Byczyna 2-3 Silesius Kotórz Mały 4 maja, 17:00
Start Jełowa 3-1 LZS Rudniki 5 maja, 17:00
Sokół Niemodlin 6-1 LZS Chrząstowice 4 maja, 17:00
MKS Wołczyn 2-0 LZS Gronowice 4 maja, 17:00
Śląsk Łubniany 1-2 Żubry Smarchowice Śląskie 4 maja, 14:00
Olimpia Lewin Brzeski 2-1 LZS Mechnice 4 maja, 17:00
Rodło Opole 0-5 LZS Skorogoszcz 5 maja, 14:00

Kolejka 25 - 11-12 maja

Rodło Opole 0-3 Unia Kolonowskie 11 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LZS Skorogoszcz 1-1 Olimpia Lewin Brzeski 12 maja, 17:00
LZS Mechnice 3-2 Śląsk Łubniany 11 maja, 17:00
Żubry Smarchowice Śląskie 1-2 MKS Wołczyn 11 maja, 17:00
LZS Gronowice 3-5 Sokół Niemodlin 11 maja, 13:00
LZS Chrząstowice 3-1 Start Jełowa 11 maja, 15:00
LZS Rudniki 1-2 Hetman Byczyna 11 maja, 17:00
Silesius Kotórz Mały 0-7 KS Krasiejów 11 maja, 17:30

Kolejka 26 - 18-19 maja

Unia Kolonowskie 2-0 Silesius Kotórz Mały 18 maja, 17:00
KS Krasiejów 2-0 LZS Rudniki 18 maja, 17:00
Hetman Byczyna 3-1 LZS Chrząstowice 18 maja, 17:00
Start Jełowa 4-2 LZS Gronowice 18 maja, 17:00
Sokół Niemodlin 2-0 Żubry Smarchowice Śląskie 18 maja, 17:00
MKS Wołczyn 5-2 LZS Mechnice 18 maja, 17:00
Śląsk Łubniany 2-2 LZS Skorogoszcz 18 maja, 18:00
Olimpia Lewin Brzeski 2-2 Rodło Opole 18 maja, 17:00

Kolejka 27 - 25-26 maja

Olimpia Lewin Brzeski 1-1 Unia Kolonowskie 25 maja, 17:00
Rodło Opole 2-3 Śląsk Łubniany 25 maja, 17:00
LZS Skorogoszcz 3-0 MKS Wołczyn 26 maja, 17:00
LZS Mechnice 3-2 Sokół Niemodlin 25 maja, 17:00
Żubry Smarchowice Śląskie 0-3 Start Jełowa 25 maja, 17:00
LZS Gronowice 1-2 Hetman Byczyna 25 maja, 13:00
LZS Chrząstowice 2-3 KS Krasiejów 25 maja, 13:00
LZS Rudniki 2-1 Silesius Kotórz Mały 25 maja, 17:00

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Unia Kolonowskie - LZS Rudniki 1 czerwca, 17:00
Silesius Kotórz Mały - LZS Chrząstowice 1 czerwca, 17:00
KS Krasiejów - LZS Gronowice 1 czerwca, 17:00
Hetman Byczyna - Żubry Smarchowice Śląskie 1 czerwca, 17:00
Start Jełowa - LZS Mechnice 1 czerwca, 17:00
Sokół Niemodlin - LZS Skorogoszcz 1 czerwca, 17:00
MKS Wołczyn - Rodło Opole 1 czerwca, 17:00
Śląsk Łubniany - Olimpia Lewin Brzeski 1 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 8-9 czerwca

Śląsk Łubniany - Unia Kolonowskie
Olimpia Lewin Brzeski - MKS Wołczyn
Rodło Opole - Sokół Niemodlin
LZS Skorogoszcz - Start Jełowa
LZS Mechnice - Hetman Byczyna
Żubry Smarchowice Śląskie - KS Krasiejów
LZS Gronowice - Silesius Kotórz Mały
LZS Chrząstowice - LZS Rudniki

Kolejka 30 - 15-16 czerwca

Unia Kolonowskie - LZS Chrząstowice
LZS Rudniki - LZS Gronowice
Silesius Kotórz Mały - Żubry Smarchowice Śląskie
KS Krasiejów - LZS Mechnice
Hetman Byczyna - LZS Skorogoszcz
Start Jełowa - Rodło Opole
Sokół Niemodlin - Olimpia Lewin Brzeski
MKS Wołczyn - Śląsk Łubniany

IV liga 2018/2019 (opolska)

Klasa okręgowa 2018/2019 (opolska II)

Klasa A 2018/2019 (Opole I)
Klasa A 2018/2019 (Opole II)
Klasa A 2018/2019 (Opole III)
Klasa A 2018/2019 (Opole IV)
Klasa A 2018/2019 (Opole V)
Klasa A 2018/2019 (Opole VI)

Autor: Bartłomiej Dyr
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas