[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: opolska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Głuchołazy 30 71 23 2 5 98-37 12 1 2 54-17 11 1 3 44-20
2.  LZS Stary Ujazd 30 65 20 5 5 69-25 9 3 3 35-15 11 2 2 34-10
3.  GLKS Kietrz 30 63 20 3 7 67-44 9 1 5 29-19 11 2 2 38-25
4.  Orzeł Źlinice 30 59 18 5 7 86-48 8 3 4 48-30 10 2 3 38-18
5.  LZS Przywory 30 57 17 6 7 69-39 11 1 3 37-16 6 5 4 32-23
6.  LZS Walce 30 50 15 5 10 69-51 5 4 6 21-26 10 1 4 48-25
7.  Naprzód Ujazd Niezdrowice 30 45 12 9 9 55-43 8 3 4 33-20 4 6 5 22-23
8.  Naprzód Jemielnica 30 41 13 2 15 54-51 6 1 8 34-22 7 1 7 20-29
9.  Victoria Cisek 30 38 12 2 16 63-68 6 2 7 30-32 6 0 9 33-36 2 6 2 0 0 8-3
10.  LZS Racławiczki 30 38 11 5 14 67-63 7 1 7 41-27 4 4 7 26-36 2 0 0 0 2 3-8
11.  LZS Bodzanów 30 37 11 4 15 59-60 6 2 7 35-30 5 2 8 24-30
12.  Sparta Paczków 30 36 10 6 14 41-58 6 3 6 25-21 4 3 8 16-37
13.  LZS Piotrówka 30 32 9 5 16 47-74 5 5 5 28-25 4 0 11 19-49
14.  KS Twardawa 30 24 7 3 20 38-72 3 1 11 18-39 4 2 9 20-33
15.  UKS Karnków 30 19 5 4 21 39-93 4 2 9 22-45 1 2 12 17-48
16.  Racławia Racławice Śląskie 30 11 3 2 25 26-121 2 1 12 17-56 1 1 13 9-65

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 GKS Głuchołazy    1-2 5-0 4-1 3-0 4-1 3-1 5-2 1-3 3-3 4-3 5-0 8-1 3-0 3-0 2-0 
 2 LZS Stary Ujazd1-3     1-2 1-1 2-0 3-2 1-1 3-0 3-0 2-2 1-0 3-0 7-0 3-1 4-0 0-3* 
 3 GLKS Kietrz0-3 0-4     1-3 3-2 2-0 2-1 0-1 3-2 1-1 6-0 0-1 3-1 2-0 2-0 4-0 
 4 Orzeł Źlinice1-3 1-6 2-2     2-2 4-1 1-3 4-1 4-2 2-2 2-0 5-0 5-0 3-4 4-2 8-2 
 5 LZS Przywory0-2 0-2 1-2 2-0     2-2 1-0 6-1 3-2 5-0 1-0 5-2 3-0 2-1 3-2 3-0* 
 6 LZS Walce0-5 0-1 0-1 0-0 1-1     1-1 0-3* 2-1 2-1 0-4 1-1 3-5 3-0 5-2 3-0 
 7 Naprzód Ujazd Niezdrowice4-2 2-0 1-1 2-4 0-0 1-2     1-0 3-2 1-2 1-4 3-1 4-2 0-0 3-0 7-0 
 8 Naprzód Jemielnica3-4 0-1 1-3 1-0 1-2 2-5 0-1     1-2 7-1 5-0 6-0 2-0 0-1 2-2 3-0 
 9 Victoria Cisek0-4 0-3 4-5 0-2 2-2 0-5 1-0 2-3     4-1 1-3 3-2 4-1 1-1 3-0 5-0 
 10 LZS Racławiczki1-2 3-2 3-0 2-3 2-0 2-3 4-5 5-0 2-4     1-3 1-2 4-0 2-0 3-3 6-0 
 11 LZS Bodzanów1-0 3-3 1-2 1-4 1-2 0-4 2-2 0-2 3-1 1-4     0-2 4-2 3-0 5-2 10-0 
 12 Sparta Paczków4-1 0-0 2-5 0-1 1-2 2-3 0-0 2-0 3-0 4-0 0-0     0-2 1-5 1-0 5-2 
 13 LZS Piotrówka0-0 0-3 3-4 1-5 2-2 0-4 2-2 1-2 4-1 2-1 3-0* 0-0     4-1 6-0 0-0 
 14 KS Twardawa2-5 0-3 0-2 1-3 1-3 1-4 2-0 0-2 1-3 0-5 1-4 1-1 0-2     3-1 5-1 
 15 UKS Karnków2-3 0-3 0-6 0-7 1-5 2-7 0-0 0-0 2-3 1-3 3-2 3-2 1-3 3-0*     4-1 
 16 Racławia Racławice Śląskie1-7 0-1 1-3 2-4 1-9 0-5 3-5 0-3 1-7 1-0 1-1 1-2 1-0 3-6 1-3     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Naprzód Jemielnica 2-5 LZS Walce 11 sierpnia, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-4 LZS Bodzanów 11 sierpnia, 17:00
LZS Przywory 3-2 Victoria Cisek 11 sierpnia, 17:00
KS Twardawa 3-1 UKS Karnków 12 sierpnia, 15:00
LZS Stary Ujazd 0-3 Racławia Racławice Śląskie 12 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
LZS Racławiczki 3-0 GLKS Kietrz 11 sierpnia, 17:00
GKS Głuchołazy 4-1 Orzeł Źlinice 11 sierpnia, 17:00
Sparta Paczków 0-2 LZS Piotrówka 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

LZS Walce 3-5 LZS Piotrówka 18 sierpnia, 17:00
Orzeł Źlinice 5-0 Sparta Paczków 18 sierpnia, 17:00
GLKS Kietrz 0-3 GKS Głuchołazy 18 sierpnia, 17:00
Racławia Racławice Śląskie 1-0 LZS Racławiczki 18 sierpnia, 17:00
UKS Karnków 0-3 LZS Stary Ujazd 19 sierpnia, 15:00
Victoria Cisek 1-1 KS Twardawa 19 sierpnia, 17:00
LZS Bodzanów 1-2 LZS Przywory 18 sierpnia, 17:00
Naprzód Jemielnica 0-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-2 LZS Walce 25 sierpnia, 17:00
LZS Przywory 6-1 Naprzód Jemielnica 25 sierpnia, 17:00
KS Twardawa 1-4 LZS Bodzanów 25 sierpnia, 17:00
LZS Stary Ujazd 3-0 Victoria Cisek 25 sierpnia, 17:30
LZS Racławiczki 3-3 UKS Karnków 25 sierpnia, 17:00
GKS Głuchołazy 2-0 Racławia Racławice Śląskie 25 sierpnia, 17:00
Sparta Paczków 2-5 GLKS Kietrz 25 sierpnia, 17:00
LZS Piotrówka 1-5 Orzeł Źlinice 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 1-2 września

LZS Walce 0-0 Orzeł Źlinice 1 września, 17:00
GLKS Kietrz 3-1 LZS Piotrówka 1 września, 17:00
Racławia Racławice Śląskie 1-2 Sparta Paczków 1 września, 17:00
UKS Karnków 2-3 GKS Głuchołazy 2 września, 17:00
Victoria Cisek 4-1 LZS Racławiczki 1 września, 17:00
LZS Bodzanów 3-3 LZS Stary Ujazd 1 września, 17:00
Naprzód Jemielnica 0-1 KS Twardawa 1 września, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 0-0 LZS Przywory 1 września, 17:00

Kolejka 5 - 8-9 września

LZS Przywory 2-2 LZS Walce 8 września, 16:00
KS Twardawa 2-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice 9 września, 15:00
LZS Stary Ujazd 3-0 Naprzód Jemielnica 8 września, 16:00
LZS Racławiczki 1-3 LZS Bodzanów 8 września, 16:00
GKS Głuchołazy 1-3 Victoria Cisek 8 września, 16:00
LZS Piotrówka 0-0 Racławia Racławice Śląskie 8 września, 16:00
Orzeł Źlinice 2-2 GLKS Kietrz 8 września, 16:00
UKS Karnków 3-2 Sparta Paczków 8 września, 13:00

Kolejka 6 - 15-16 września

LZS Walce 0-1 GLKS Kietrz 15 września, 16:00
Racławia Racławice Śląskie 2-4 Orzeł Źlinice 15 września, 16:00
UKS Karnków 1-3 LZS Piotrówka 16 września, 16:00
Victoria Cisek 3-2 Sparta Paczków 16 września, 15:00
LZS Bodzanów 1-0 GKS Głuchołazy 15 września, 16:00
Naprzód Jemielnica 7-1 LZS Racławiczki 15 września, 16:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 2-0 LZS Stary Ujazd 15 września, 16:00
LZS Przywory 2-1 KS Twardawa 15 września, 16:00

Kolejka 7 - 22-23 września

KS Twardawa 1-4 LZS Walce 22 września, 16:00
LZS Stary Ujazd 2-0 LZS Przywory 22 września, 16:00
LZS Racławiczki 4-5 Naprzód Ujazd Niezdrowice 22 września, 16:00
GKS Głuchołazy 5-2 Naprzód Jemielnica 22 września, 16:00
Sparta Paczków 0-0 LZS Bodzanów 22 września, 16:00
LZS Piotrówka 4-1 Victoria Cisek 22 września, 16:00
Orzeł Źlinice 4-2 UKS Karnków 22 września, 16:00
GLKS Kietrz 4-0 Racławia Racławice Śląskie 22 września, 16:00

Kolejka 8 - 29-30 września

LZS Walce 3-0 Racławia Racławice Śląskie 29 września, 15:00
UKS Karnków 0-6 GLKS Kietrz 30 września, 15:00
Victoria Cisek 0-2 Orzeł Źlinice 30 września, 15:00
LZS Bodzanów 4-2 LZS Piotrówka 29 września, 15:00
Naprzód Jemielnica 6-0 Sparta Paczków 29 września, 15:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 4-2 GKS Głuchołazy 29 września, 15:00
LZS Przywory 5-0 LZS Racławiczki 29 września, 15:00
KS Twardawa 0-3 LZS Stary Ujazd 30 września, 15:00

Kolejka 9 - 6-7 października

LZS Stary Ujazd 3-2 LZS Walce 6 października, 15:00
LZS Racławiczki 2-0 KS Twardawa 6 października, 15:00
GKS Głuchołazy 3-0 LZS Przywory 6 października, 15:00
Sparta Paczków 0-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice 6 października, 15:00
LZS Piotrówka 1-2 Naprzód Jemielnica 7 października, 14:00
Orzeł Źlinice 2-0 LZS Bodzanów 6 października, 15:00
GLKS Kietrz 3-2 Victoria Cisek 6 października, 15:00
Racławia Racławice Śląskie 1-3 UKS Karnków 6 października, 15:00

Kolejka 10 - 13-14 października

LZS Walce 5-2 UKS Karnków 13 października, 15:00
Victoria Cisek 5-0 Racławia Racławice Śląskie 13 października, 15:00
przerwany po I połowie przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
LZS Bodzanów 1-2 GLKS Kietrz 13 października, 15:00
Naprzód Jemielnica 1-0 Orzeł Źlinice 13 października, 15:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 4-2 LZS Piotrówka 13 października, 15:00
LZS Przywory 5-2 Sparta Paczków 13 października, 15:00
KS Twardawa 2-5 GKS Głuchołazy 14 października, 15:00
LZS Stary Ujazd 2-2 LZS Racławiczki 13 października, 15:00

Kolejka 11 - 20-21 października

LZS Racławiczki 2-3 LZS Walce 20 października, 14:00
GKS Głuchołazy 1-2 LZS Stary Ujazd 20 października, 14:00
Sparta Paczków 1-5 KS Twardawa 20 października, 14:00
LZS Piotrówka 2-2 LZS Przywory 20 października, 14:00
Orzeł Źlinice 1-3 Naprzód Ujazd Niezdrowice 20 października, 14:00
GLKS Kietrz 0-1 Naprzód Jemielnica 20 października, 14:00
Racławia Racławice Śląskie 1-1 LZS Bodzanów 20 października, 14:00
UKS Karnków 2-3 Victoria Cisek 21 października, 14:00

Kolejka 12 - 27-28 października

LZS Walce 2-1 Victoria Cisek 27 października, 14:00
LZS Bodzanów 5-2 UKS Karnków 27 października, 14:00
Naprzód Jemielnica 3-0 Racławia Racławice Śląskie 27 października, 14:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-1 GLKS Kietrz 27 października, 14:00
LZS Przywory 2-0 Orzeł Źlinice 27 października, 14:00
KS Twardawa 0-2 LZS Piotrówka 28 października, 13:00
LZS Stary Ujazd 3-0 Sparta Paczków 27 października, 14:00
LZS Racławiczki 1-2 GKS Głuchołazy 27 października, 14:00

Kolejka 13 - 3-4 listopada

GKS Głuchołazy 4-1 LZS Walce 3 listopada, 13:00
Sparta Paczków 4-0 LZS Racławiczki 3 listopada, 13:00
LZS Piotrówka 0-3 LZS Stary Ujazd 3 listopada, 13:00
Orzeł Źlinice 3-4 KS Twardawa 3 listopada, 13:00
GLKS Kietrz 3-2 LZS Przywory 3 listopada, 13:00
Racławia Racławice Śląskie 3-5 Naprzód Ujazd Niezdrowice 3 listopada, 13:00
UKS Karnków 0-0 Naprzód Jemielnica 4 listopada, 13:00
Victoria Cisek 1-3 LZS Bodzanów 3 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 10-11 listopada

LZS Walce 0-4 LZS Bodzanów 10 listopada, 13:00
Naprzód Jemielnica 1-2 Victoria Cisek 10 listopada, 13:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-0 UKS Karnków 10 listopada, 13:00
LZS Przywory 3-0 Racławia Racławice Śląskie 10 listopada, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
KS Twardawa 0-2 GLKS Kietrz 11 listopada, 13:00
LZS Stary Ujazd 1-1 Orzeł Źlinice 10 listopada, 13:00
LZS Racławiczki 4-0 LZS Piotrówka 10 listopada, 13:00
GKS Głuchołazy 5-0 Sparta Paczków 10 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 17-18 listopada

Sparta Paczków 2-3 LZS Walce 17 listopada, 13:00
LZS Piotrówka 0-0 GKS Głuchołazy 17 listopada, 13:00
Orzeł Źlinice 2-2 LZS Racławiczki 17 listopada, 13:00
GLKS Kietrz 0-4 LZS Stary Ujazd 17 listopada, 13:00
Racławia Racławice Śląskie 3-6 KS Twardawa 17 listopada, 13:00
UKS Karnków 1-5 LZS Przywory 18 listopada, 13:00
Victoria Cisek 1-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice 17 listopada, 13:00
LZS Bodzanów 0-2 Naprzód Jemielnica 17 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 9-10 marca

LZS Walce 0-3 Naprzód Jemielnica 9 marca, 15:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LZS Bodzanów 2-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 9 marca, 15:00
Victoria Cisek 2-2 LZS Przywory 9 marca, 15:00
UKS Karnków 3-0 KS Twardawa 10 marca, 15:00
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Racławia Racławice Śląskie 0-1 LZS Stary Ujazd 9 marca, 15:00
GLKS Kietrz 1-1 LZS Racławiczki 9 marca, 15:00
Orzeł Źlinice 1-3 GKS Głuchołazy 10 marca, 14:30
LZS Piotrówka 0-0 Sparta Paczków 9 marca, 15:00

Kolejka 17 - 16-17 marca

LZS Piotrówka 0-4 LZS Walce 16 marca, 15:00
Sparta Paczków 0-1 Orzeł Źlinice 16 marca, 15:00
GKS Głuchołazy 5-0 GLKS Kietrz 17 marca, 15:00
LZS Racławiczki 6-0 Racławia Racławice Śląskie 16 marca, 15:00
LZS Stary Ujazd 4-0 UKS Karnków 16 marca, 15:00
KS Twardawa 1-3 Victoria Cisek 17 marca, 15:00
LZS Przywory 1-0 LZS Bodzanów 16 marca, 15:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-0 Naprzód Jemielnica 16 marca, 15:00

Kolejka 18 - 23-24 marca

LZS Walce 1-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 23 marca, 15:00
Naprzód Jemielnica 1-2 LZS Przywory 23 marca, 15:00
LZS Bodzanów 3-0 KS Twardawa 23 marca, 15:00
Victoria Cisek 0-3 LZS Stary Ujazd 23 marca, 15:00
UKS Karnków 1-3 LZS Racławiczki 24 marca, 15:00
Racławia Racławice Śląskie 1-7 GKS Głuchołazy 23 marca, 15:00
GLKS Kietrz 0-1 Sparta Paczków 23 marca, 15:00
Orzeł Źlinice 5-0 LZS Piotrówka 24 marca, 14:30

Kolejka 19 - 30-31 marca

Orzeł Źlinice 4-1 LZS Walce 30 marca, 15:00
LZS Piotrówka 3-4 GLKS Kietrz 30 marca, 15:00
Sparta Paczków 5-2 Racławia Racławice Śląskie 30 marca, 15:00
GKS Głuchołazy 3-0 UKS Karnków 30 marca, 15:00
LZS Racławiczki 2-4 Victoria Cisek 30 marca, 15:00
LZS Stary Ujazd 1-0 LZS Bodzanów 30 marca, 15:00
KS Twardawa 0-2 Naprzód Jemielnica 31 marca, 15:00
LZS Przywory 1-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice 30 marca, 15:00

Kolejka 20 - 6-7 kwietnia

Sparta Paczków 1-0 UKS Karnków 6 kwietnia, 16:00
LZS Walce 1-1 LZS Przywory 6 kwietnia, 16:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 0-0 KS Twardawa 6 kwietnia, 16:00
Naprzód Jemielnica 0-1 LZS Stary Ujazd 6 kwietnia, 16:00
LZS Bodzanów 1-4 LZS Racławiczki 6 kwietnia, 16:00
Victoria Cisek 0-4 GKS Głuchołazy 7 kwietnia, 13:30
w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik; uznano wynik z boiska
Racławia Racławice Śląskie 1-0 LZS Piotrówka 6 kwietnia, 16:00
GLKS Kietrz 1-3 Orzeł Źlinice 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 13-14 kwietnia

GLKS Kietrz 2-0 LZS Walce 13 kwietnia, 16:00
Orzeł Źlinice 8-2 Racławia Racławice Śląskie 14 kwietnia, 14:30
LZS Piotrówka 6-0 UKS Karnków 13 kwietnia, 16:00
Sparta Paczków 3-0 Victoria Cisek 13 kwietnia, 16:00
GKS Głuchołazy 4-3 LZS Bodzanów 13 kwietnia, 16:00
LZS Racławiczki 5-0 Naprzód Jemielnica 13 kwietnia, 16:00
LZS Stary Ujazd 1-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 13 kwietnia, 16:00
KS Twardawa 1-3 LZS Przywory 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 20 kwietnia

LZS Walce 3-0 KS Twardawa 20 kwietnia, 13:00
LZS Przywory 0-2 LZS Stary Ujazd 20 kwietnia, 13:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-2 LZS Racławiczki 20 kwietnia, 13:00
Naprzód Jemielnica 3-4 GKS Głuchołazy 20 kwietnia, 13:00
LZS Bodzanów 0-2 Sparta Paczków 20 kwietnia, 13:00
Victoria Cisek 4-1 LZS Piotrówka 20 kwietnia, 13:00
UKS Karnków 0-7 Orzeł Źlinice 20 kwietnia, 13:00
Racławia Racławice Śląskie 1-3 GLKS Kietrz 20 kwietnia, 13:00

Kolejka 23 - 27-28 kwietnia

Racławia Racławice Śląskie 0-5 LZS Walce 27 kwietnia, 17:00
GLKS Kietrz 2-0 UKS Karnków 27 kwietnia, 17:00
Orzeł Źlinice 4-2 Victoria Cisek 27 kwietnia, 17:00
LZS Piotrówka 3-0 LZS Bodzanów 27 kwietnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Sparta Paczków 2-0 Naprzód Jemielnica 27 kwietnia, 17:00
GKS Głuchołazy 3-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 27 kwietnia, 17:00
LZS Racławiczki 2-0 LZS Przywory 27 kwietnia, 17:00
LZS Stary Ujazd 3-1 KS Twardawa 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 24 - 4-5 maja

LZS Walce 0-1 LZS Stary Ujazd 4 maja, 17:00
KS Twardawa 0-5 LZS Racławiczki 4 maja, 15:00
LZS Przywory 0-2 GKS Głuchołazy 4 maja, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-1 Sparta Paczków 4 maja, 17:00
Naprzód Jemielnica 2-0 LZS Piotrówka 4 maja, 17:00
LZS Bodzanów 1-4 Orzeł Źlinice 4 maja, 17:00
Victoria Cisek 4-5 GLKS Kietrz 5 maja, 17:00
UKS Karnków 4-1 Racławia Racławice Śląskie 5 maja, 17:00

Kolejka 25 - 11-12 maja

UKS Karnków 2-7 LZS Walce 11 maja, 17:00
Racławia Racławice Śląskie 1-7 Victoria Cisek 11 maja, 17:00
GLKS Kietrz 6-0 LZS Bodzanów 11 maja, 17:00
Orzeł Źlinice 4-1 Naprzód Jemielnica 11 maja, 17:00
LZS Piotrówka 2-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 11 maja, 17:00
Sparta Paczków 1-2 LZS Przywory 11 maja, 17:00
GKS Głuchołazy 3-0 KS Twardawa 11 maja, 17:00
LZS Racławiczki 3-2 LZS Stary Ujazd 11 maja, 17:00

Kolejka 26 - 18-19 maja

LZS Walce 2-1 LZS Racławiczki 18 maja, 17:00
LZS Stary Ujazd 1-3 GKS Głuchołazy 18 maja, 17:00
KS Twardawa 1-1 Sparta Paczków 19 maja, 15:00
LZS Przywory 3-0 LZS Piotrówka 18 maja, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 2-4 Orzeł Źlinice 18 maja, 17:00
Naprzód Jemielnica 1-3 GLKS Kietrz 18 maja, 17:00
LZS Bodzanów 10-0 Racławia Racławice Śląskie 18 maja, 17:00
Victoria Cisek 3-0 UKS Karnków 18 maja, 17:00

Kolejka 27 - 25-26 maja

Victoria Cisek 0-5 LZS Walce 25 maja, 17:00
UKS Karnków 3-2 LZS Bodzanów 25 maja, 17:00
Racławia Racławice Śląskie 0-3 Naprzód Jemielnica 25 maja, 17:00
GLKS Kietrz 2-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 25 maja, 17:00
Orzeł Źlinice 2-2 LZS Przywory 25 maja, 15:00
LZS Piotrówka 4-1 KS Twardawa 25 maja, 17:00
Sparta Paczków 0-0 LZS Stary Ujazd 25 maja, 17:00
GKS Głuchołazy 3-3 LZS Racławiczki 25 maja, 17:00

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

LZS Walce 0-5 GKS Głuchołazy 1 czerwca, 17:00
LZS Racławiczki 1-2 Sparta Paczków 1 czerwca, 17:00
LZS Stary Ujazd 7-0 LZS Piotrówka 1 czerwca, 17:00
KS Twardawa 1-3 Orzeł Źlinice 2 czerwca, 15:00
LZS Przywory 1-2 GLKS Kietrz 1 czerwca, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 7-0 Racławia Racławice Śląskie 1 czerwca, 17:00
Naprzód Jemielnica 2-2 UKS Karnków 1 czerwca, 17:00
LZS Bodzanów 3-1 Victoria Cisek 1 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 8-9 czerwca

LZS Bodzanów 0-4 LZS Walce 7 czerwca, 18:00
Victoria Cisek 2-3 Naprzód Jemielnica 8 czerwca, 17:00
UKS Karnków 0-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice 8 czerwca, 17:00
Racławia Racławice Śląskie 1-9 LZS Przywory 8 czerwca, 17:00
GLKS Kietrz 2-0 KS Twardawa 8 czerwca, 17:00
Orzeł Źlinice 1-6 LZS Stary Ujazd 8 czerwca, 17:00
LZS Piotrówka 2-1 LZS Racławiczki 8 czerwca, 17:00
Sparta Paczków 4-1 GKS Głuchołazy 8 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 15-16 czerwca

LZS Walce 1-1 Sparta Paczków 15 czerwca, 17:00
GKS Głuchołazy 8-1 LZS Piotrówka 15 czerwca, 17:00
LZS Racławiczki 2-3 Orzeł Źlinice 15 czerwca, 17:00
LZS Stary Ujazd 1-2 GLKS Kietrz 15 czerwca, 17:00
KS Twardawa 5-1 Racławia Racławice Śląskie 15 czerwca, 17:00
LZS Przywory 3-2 UKS Karnków 15 czerwca, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-2 Victoria Cisek 15 czerwca, 17:00
Naprzód Jemielnica 5-0 LZS Bodzanów 15 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (opolska)

IV liga 2018/2019 (opolska)

Klasa okręgowa 2018/2019 (opolska I)

Klasa A 2018/2019 (Opole I)
Klasa A 2018/2019 (Opole II)
Klasa A 2018/2019 (Opole III)
Klasa A 2018/2019 (Opole IV)
Klasa A 2018/2019 (Opole V)
Klasa A 2018/2019 (Opole VI)

Autor: Bartłomiej Dyr
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas