[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2018/2019, grupa: opolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Głubczyce 30 65 20 5 5 79-40 9 4 2 40-21 11 1 3 39-19
2.  LZS Starowice 30 64 19 7 4 68-31 11 2 2 38-13 8 5 2 30-18
3.  Małapanew Ozimek 30 60 18 6 6 66-37 10 2 3 34-19 8 4 3 32-18
4.  Skalnik Gracze 30 55 16 7 7 49-28 8 5 2 21-13 8 2 5 28-15
5.  KS Krapkowice 30 50 15 5 10 64-54 8 3 4 37-24 7 2 6 27-30
6.  Polonia Nysa 30 48 13 9 8 55-35 7 5 3 29-15 6 4 5 26-20
7.  Chemik Kędzierzyn-Koźle 30 44 13 5 12 48-38 7 2 6 24-20 6 3 6 24-18
8.  Piast Strzelce Opolskie 30 43 12 7 11 46-36 7 3 5 24-16 5 4 6 22-20 2 6 2 0 0 7-1
9.  MKS Gogolin 30 43 14 1 15 46-48 7 1 7 22-21 7 0 8 24-27 2 0 0 0 2 1-7
10.  Start Namysłów 30 38 9 11 10 30-44 5 5 5 14-19 4 6 5 16-25
11.  OKS Olesno 30 37 10 7 13 46-50 5 1 9 21-29 5 6 4 25-21
12.  Swornica Czarnowąsy 30 35 10 5 15 39-52 5 3 7 17-25 5 2 8 22-27
13.  Porawie Większyce 30 31 9 4 17 47-67 5 1 9 25-37 4 3 8 22-30
14.  Pogoń Prudnik 30 25 8 1 21 34-76 7 1 7 21-29 1 0 14 13-47
15.  TOR Dobrzeń Wielki 30 24 6 6 18 36-60 2 5 8 20-32 4 1 10 16-28
16.  Victoria Chróścice 30 14 4 2 24 35-92 2 1 12 19-49 2 1 12 16-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Polonia Głubczyce    3-1 1-1 0-0 2-1 0-4 3-0 1-1 4-3 0-1 1-1 2-0 8-3 5-2 4-2 6-1 
 2 LZS Starowice1-0     2-2 4-1 7-1 2-3 0-0 2-1 0-2 4-1 2-0 2-1 1-0 4-1 2-0 5-0 
 3 Małapanew Ozimek5-2 2-0     1-3 3-1 2-1 1-3 3-2 3-2 1-1 2-3 2-0 0-0 2-0 3-0 4-1 
 4 Skalnik Gracze2-1 2-2 0-4     0-0 1-1 1-0 2-1 1-2 0-0 1-1 2-0 3-1 1-0 2-0 3-0 
 5 KS Krapkowice2-3 3-3 2-1 0-1     2-0 1-1 4-1 5-2 5-1 4-5 1-0 1-1 3-1 2-3 2-1 
 6 Polonia Nysa2-4 0-0 1-1 1-0 3-0     3-2 0-1 0-1 1-1 2-2 6-1 1-0 6-0 1-1 2-1 
 7 Chemik Kędzierzyn-Koźle1-2 1-3 2-2 0-1 3-2 1-4     1-0 2-0 0-2 2-1 0-0 1-2 3-0 3-0 4-1 
 8 Piast Strzelce Opolskie1-3 0-1 3-2 0-2 1-1 2-0 0-1     3-0 4-1 2-3 1-1 1-1 1-0 1-0 4-0 
 9 MKS Gogolin0-1 0-1 2-0 0-3 0-1 1-1 3-1 1-4     4-1 1-0 1-3 4-1 2-0 1-0 2-4 
 10 Start Namysłów1-1 1-3 0-1 2-1 2-3 0-0 0-0 0-0 2-1     0-0 0-6 2-0 0-2 3-1 1-0 
 11 OKS Olesno2-3 1-1 1-3 2-7 1-3 1-4 0-2 0-1 2-1 0-1     4-0 4-1 1-0 2-0 0-2 
 12 Swornica Czarnowąsy0-3 1-1 1-2 1-0 1-5 2-1 1-0 0-2 1-3 1-1 2-2     0-2 4-0 0-3 2-0 
 13 Porawie Większyce0-3 1-4 1-3 3-1 0-1 3-1 1-4 3-3 1-2 4-3 0-3 0-2     4-2 1-3 3-2 
 14 Pogoń Prudnik1-4 1-4 0-1 1-3 4-1 1-3 1-6 1-0 0-2 0-0 1-0 3-2 3-2     1-0 3-1 
 15 TOR Dobrzeń Wielki0-2 1-4 0-2 0-0 1-2 1-2 2-1 2-2 1-3 1-1 0-0 2-3 0-4 7-4     2-2 
 16 Victoria Chróścice1-7 1-2 2-7 0-5 2-5 1-1 1-3 0-3 2-0 0-1 1-4 1-3 1-4 4-1 2-3     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

OKS Olesno 4-1 Porawie Większyce 11 sierpnia, 17:00
Polonia Głubczyce 0-0 Skalnik Gracze 11 sierpnia, 17:00
TOR Dobrzeń Wielki 1-3 MKS Gogolin 11 sierpnia, 18:00
Pogoń Prudnik 0-1 Małapanew Ozimek 11 sierpnia, 17:00
Start Namysłów 1-0 Victoria Chróścice 11 sierpnia, 17:00
Polonia Nysa 0-1 Piast Strzelce Opolskie 11 sierpnia, 17:00
KS Krapkowice 1-0 Swornica Czarnowąsy 11 sierpnia, 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-3 LZS Starowice 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Porawie Większyce 1-4 LZS Starowice 18 sierpnia, 17:00
Swornica Czarnowąsy 1-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 18 sierpnia, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 1-1 KS Krapkowice 18 sierpnia, 17:00
Victoria Chróścice 1-1 Polonia Nysa 18 sierpnia, 17:00
Małapanew Ozimek 1-1 Start Namysłów 18 sierpnia, 17:00
MKS Gogolin 2-0 Pogoń Prudnik 19 sierpnia, 17:00
Skalnik Gracze 2-0 TOR Dobrzeń Wielki 18 sierpnia, 13:00
OKS Olesno 2-3 Polonia Głubczyce 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Polonia Głubczyce 8-3 Porawie Większyce 25 sierpnia, 17:00
Pogoń Prudnik 1-3 Skalnik Gracze 25 sierpnia, 17:00
Start Namysłów 2-1 MKS Gogolin 25 sierpnia, 13:00
Polonia Nysa 1-1 Małapanew Ozimek 25 sierpnia, 17:00
KS Krapkowice 2-1 Victoria Chróścice 25 sierpnia, 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-0 Piast Strzelce Opolskie 25 sierpnia, 17:00
OKS Olesno 2-0 TOR Dobrzeń Wielki 25 sierpnia, 17:00
Swornica Czarnowąsy 1-1 LZS Starowice 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 1-2 września

Porawie Większyce 0-2 Swornica Czarnowąsy 1 września, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 0-1 LZS Starowice 1 września, 17:00
Victoria Chróścice 1-3 Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 września, 17:00
Małapanew Ozimek 3-1 KS Krapkowice 1 września, 17:00
MKS Gogolin 1-1 Polonia Nysa 1 września, 17:00
Skalnik Gracze 0-0 Start Namysłów 1 września, 13:00
OKS Olesno 1-0 Pogoń Prudnik 1 września, 17:00
Polonia Głubczyce 4-2 TOR Dobrzeń Wielki 1 września, 17:00

Kolejka 5 - 8-9 września

TOR Dobrzeń Wielki 0-4 Porawie Większyce 8 września, 16:00
Pogoń Prudnik 1-4 Polonia Głubczyce 8 września, 16:00
Polonia Nysa 1-0 Skalnik Gracze 8 września, 16:00
KS Krapkowice 5-2 MKS Gogolin 8 września, 16:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2-2 Małapanew Ozimek 8 września, 14:00
Swornica Czarnowąsy 0-2 Piast Strzelce Opolskie 8 września, 16:00
OKS Olesno 0-1 Start Namysłów 8 września, 16:00
Victoria Chróścice 1-2 LZS Starowice 8 września, 16:00

Kolejka 6 - 15-16 września

Porawie Większyce 3-3 Piast Strzelce Opolskie 15 września, 16:00
Victoria Chróścice 1-3 Swornica Czarnowąsy 15 września, 16:00
MKS Gogolin 3-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 15 września, 16:00
Skalnik Gracze 0-0 KS Krapkowice 15 września, 13:00
OKS Olesno 1-4 Polonia Nysa 15 września, 16:00
Polonia Głubczyce 0-1 Start Namysłów 15 września, 16:00
TOR Dobrzeń Wielki 7-4 Pogoń Prudnik 15 września, 16:00
LZS Starowice 2-2 Małapanew Ozimek 15 września, 11:00

Kolejka 7 - 22-23 września

Pogoń Prudnik 3-2 Porawie Większyce 22 września, 16:00
Start Namysłów 3-1 TOR Dobrzeń Wielki 22 września, 16:00
Polonia Nysa 2-4 Polonia Głubczyce 22 września, 16:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-1 Skalnik Gracze 22 września, 16:00
Swornica Czarnowąsy 1-2 Małapanew Ozimek 22 września, 16:00
Piast Strzelce Opolskie 4-0 Victoria Chróścice 22 września, 16:00
OKS Olesno 1-3 KS Krapkowice 22 września, 16:00
MKS Gogolin 0-1 LZS Starowice 22 września, 16:00

Kolejka 8 - 29-30 września

Porawie Większyce 3-2 Victoria Chróścice 29 września, 15:00
Małapanew Ozimek 3-2 Piast Strzelce Opolskie 29 września, 15:00
MKS Gogolin 1-3 Swornica Czarnowąsy 29 września, 15:00
Skalnik Gracze 2-2 LZS Starowice 29 września, 13:00
OKS Olesno 0-2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 29 września, 13:00
Polonia Głubczyce 2-1 KS Krapkowice 29 września, 15:00
TOR Dobrzeń Wielki 1-2 Polonia Nysa 29 września, 15:00
Pogoń Prudnik 0-0 Start Namysłów 29 września, 15:00

Kolejka 9 - 6-7 października

Start Namysłów 2-0 Porawie Większyce 6 października, 15:00
Polonia Nysa 6-0 Pogoń Prudnik 6 października, 15:00
KS Krapkowice 2-3 TOR Dobrzeń Wielki 6 października, 15:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-2 Polonia Głubczyce 6 października, 15:00
Swornica Czarnowąsy 1-0 Skalnik Gracze 6 października, 15:00
Piast Strzelce Opolskie 3-0 MKS Gogolin 6 października, 15:00
Victoria Chróścice 2-7 Małapanew Ozimek 6 października, 13:00
OKS Olesno 1-1 LZS Starowice 6 października, 15:00

Kolejka 10 - 13-14 października

Porawie Większyce 1-3 Małapanew Ozimek 13 października, 15:00
MKS Gogolin 2-4 Victoria Chróścice 13 października, 15:00
Skalnik Gracze 2-1 Piast Strzelce Opolskie 13 października, 13:00
OKS Olesno 4-0 Swornica Czarnowąsy 13 października, 15:00
Polonia Głubczyce 3-1 LZS Starowice 13 października, 15:00
TOR Dobrzeń Wielki 2-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 13 października, 15:00
Pogoń Prudnik 4-1 KS Krapkowice 13 października, 15:00
Start Namysłów 0-0 Polonia Nysa 13 października, 15:00

Kolejka 11 - 20-21 października

Polonia Nysa 1-0 Porawie Większyce 20 października, 14:00
KS Krapkowice 5-1 Start Namysłów 20 października, 14:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3-0 Pogoń Prudnik 20 października, 14:00
Swornica Czarnowąsy 0-3 Polonia Głubczyce 20 października, 14:00
Victoria Chróścice 0-5 Skalnik Gracze 20 października, 14:00
Małapanew Ozimek 3-2 MKS Gogolin 20 października, 14:00
TOR Dobrzeń Wielki 1-4 LZS Starowice 20 października, 14:00
OKS Olesno 0-1 Piast Strzelce Opolskie 20 października, 14:00

Kolejka 12 - 27-28 października

Porawie Większyce 1-2 MKS Gogolin 27 października, 14:00
Skalnik Gracze 0-4 Małapanew Ozimek 27 października, 11:00
OKS Olesno 0-2 Victoria Chróścice 27 października, 14:00
Polonia Głubczyce 1-1 Piast Strzelce Opolskie 27 października, 14:00
TOR Dobrzeń Wielki 2-3 Swornica Czarnowąsy 27 października, 14:00
Pogoń Prudnik 1-4 LZS Starowice 27 października, 14:00
Start Namysłów 0-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 27 października, 14:30
Polonia Nysa 3-0 KS Krapkowice 27 października, 14:00

Kolejka 13 - 3-4 listopada

KS Krapkowice 1-1 Porawie Większyce 3 listopada, 13:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-4 Polonia Nysa 3 listopada, 13:00
LZS Starowice 4-1 Start Namysłów 3 listopada, 13:00
Swornica Czarnowąsy 4-0 Pogoń Prudnik 3 listopada, 13:00
Piast Strzelce Opolskie 1-0 TOR Dobrzeń Wielki 3 listopada, 13:00
Victoria Chróścice 1-7 Polonia Głubczyce 3 listopada, 13:00
MKS Gogolin 0-3 Skalnik Gracze 3 listopada, 13:00
OKS Olesno 1-3 Małapanew Ozimek 3 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 10-11 listopada

Porawie Większyce 3-1 Skalnik Gracze 10 listopada, 13:00
OKS Olesno 2-1 MKS Gogolin 10 listopada, 13:00
Polonia Głubczyce 1-1 Małapanew Ozimek 10 listopada, 13:00
TOR Dobrzeń Wielki 2-2 Victoria Chróścice 10 listopada, 13:00
Pogoń Prudnik 1-0 Piast Strzelce Opolskie 10 listopada, 13:00
Start Namysłów 0-6 Swornica Czarnowąsy 10 listopada, 13:00
Polonia Nysa 0-0 LZS Starowice 10 listopada, 13:00
KS Krapkowice 1-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 10 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 17-18 listopada

Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-2 Porawie Większyce 17 listopada, 13:00
Swornica Czarnowąsy 2-1 Polonia Nysa 17 listopada, 13:00
Piast Strzelce Opolskie 4-1 Start Namysłów 17 listopada, 13:00
Victoria Chróścice 4-1 Pogoń Prudnik 17 listopada, 13:00
Małapanew Ozimek 3-0 TOR Dobrzeń Wielki 17 listopada, 13:00
MKS Gogolin 0-1 Polonia Głubczyce 17 listopada, 13:00
KS Krapkowice 3-3 LZS Starowice 17 listopada, 13:00
OKS Olesno 2-7 Skalnik Gracze 17 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 9-10 marca

Porawie Większyce 0-3 OKS Olesno 9 marca, 15:00
Skalnik Gracze 2-1 Polonia Głubczyce 9 marca, 13:00
MKS Gogolin 1-0 TOR Dobrzeń Wielki 9 marca, 15:00
Małapanew Ozimek 2-0 Pogoń Prudnik 9 marca, 15:00
Victoria Chróścice 0-1 Start Namysłów 9 marca, 15:00
Piast Strzelce Opolskie 2-0 Polonia Nysa 9 marca, 15:00
Swornica Czarnowąsy 1-5 KS Krapkowice 9 marca, 11:00
LZS Starowice 0-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 9 marca, 15:00

Kolejka 17 - 16-17 marca

LZS Starowice 1-0 Porawie Większyce 16 marca, 15:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-0 Swornica Czarnowąsy 16 marca, 15:00
KS Krapkowice 4-1 Piast Strzelce Opolskie 16 marca, 15:00
Polonia Nysa 2-1 Victoria Chróścice 16 marca, 15:00
Start Namysłów 0-1 Małapanew Ozimek 17 marca, 15:00
Pogoń Prudnik 0-2 MKS Gogolin 16 marca, 15:00
TOR Dobrzeń Wielki 0-0 Skalnik Gracze 16 marca, 15:00
Polonia Głubczyce 1-1 OKS Olesno 16 marca, 15:00

Kolejka 18 - 23-24 marca

TOR Dobrzeń Wielki 0-0 OKS Olesno 23 marca, 15:00
LZS Starowice 2-1 Swornica Czarnowąsy 23 marca, 15:00
Porawie Większyce 0-3 Polonia Głubczyce 23 marca, 15:00
Skalnik Gracze 1-0 Pogoń Prudnik 23 marca, 13:00
MKS Gogolin 4-1 Start Namysłów 23 marca, 15:00
Małapanew Ozimek 2-1 Polonia Nysa 23 marca, 15:00
Victoria Chróścice 2-5 KS Krapkowice 23 marca, 15:00
Piast Strzelce Opolskie 0-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 23 marca, 15:00

Kolejka 19 - 30-31 marca

Swornica Czarnowąsy 0-2 Porawie Większyce 30 marca, 15:00
LZS Starowice 2-1 Piast Strzelce Opolskie 30 marca, 15:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 4-1 Victoria Chróścice 30 marca, 15:00
KS Krapkowice 2-1 Małapanew Ozimek 30 marca, 15:00
Polonia Nysa 0-1 MKS Gogolin 30 marca, 15:00
Start Namysłów 2-1 Skalnik Gracze 30 marca, 15:30
Pogoń Prudnik 1-0 OKS Olesno 30 marca, 15:00
TOR Dobrzeń Wielki 0-2 Polonia Głubczyce 30 marca, 15:00

Kolejka 20 - 6-7 kwietnia

Start Namysłów 0-0 OKS Olesno 6 kwietnia, 16:00
LZS Starowice 5-0 Victoria Chróścice 6 kwietnia, 16:00
Porawie Większyce 1-3 TOR Dobrzeń Wielki 6 kwietnia, 16:00
Polonia Głubczyce 5-2 Pogoń Prudnik 6 kwietnia, 16:00
Skalnik Gracze 1-1 Polonia Nysa 6 kwietnia, 13:00
MKS Gogolin 0-1 KS Krapkowice 6 kwietnia, 16:00
Małapanew Ozimek 1-3 Chemik Kędzierzyn-Koźle 7 kwietnia, 14:00
Piast Strzelce Opolskie 1-1 Swornica Czarnowąsy 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 13-14 kwietnia

Małapanew Ozimek 2-0 LZS Starowice 13 kwietnia, 16:00
Piast Strzelce Opolskie 1-1 Porawie Większyce 13 kwietnia, 16:00
Swornica Czarnowąsy 2-0 Victoria Chróścice 13 kwietnia, 16:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2-0 MKS Gogolin 13 kwietnia, 16:00
KS Krapkowice 0-1 Skalnik Gracze 13 kwietnia, 16:00
Polonia Nysa 2-2 OKS Olesno 13 kwietnia, 16:00
Start Namysłów 1-1 Polonia Głubczyce 13 kwietnia, 13:00
Pogoń Prudnik 1-0 TOR Dobrzeń Wielki 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 20 kwietnia

KS Krapkowice 4-5 OKS Olesno 20 kwietnia, 13:00
LZS Starowice 0-2 MKS Gogolin 20 kwietnia, 13:00
Porawie Większyce 4-2 Pogoń Prudnik 20 kwietnia, 11:00
TOR Dobrzeń Wielki 1-1 Start Namysłów 20 kwietnia, 13:00
Polonia Głubczyce 0-4 Polonia Nysa 20 kwietnia, 11:00
Skalnik Gracze 1-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 20 kwietnia, 13:00
Małapanew Ozimek 2-0 Swornica Czarnowąsy 20 kwietnia, 13:00
Victoria Chróścice 0-3 Piast Strzelce Opolskie 20 kwietnia, 13:00

Kolejka 23 - 27-28 kwietnia

Victoria Chróścice 1-4 Porawie Większyce 27 kwietnia, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 3-2 Małapanew Ozimek 25 kwietnia, 17:00
Swornica Czarnowąsy 1-3 MKS Gogolin 27 kwietnia, 17:00
LZS Starowice 4-1 Skalnik Gracze 27 kwietnia, 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2-1 OKS Olesno 27 kwietnia, 17:00
KS Krapkowice 2-3 Polonia Głubczyce 27 kwietnia, 17:00
Polonia Nysa 1-1 TOR Dobrzeń Wielki 27 kwietnia, 17:00
Start Namysłów 0-2 Pogoń Prudnik 27 kwietnia, 11:00

Kolejka 24 - 4-5 maja

LZS Starowice 2-0 OKS Olesno 4 maja, 17:00
Porawie Większyce 4-3 Start Namysłów 4 maja, 14:00
Pogoń Prudnik 1-3 Polonia Nysa 4 maja, 17:00
TOR Dobrzeń Wielki 1-2 KS Krapkowice 4 maja, 17:00
Polonia Głubczyce 3-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 4 maja, 17:00
Skalnik Gracze 2-0 Swornica Czarnowąsy 4 maja, 13:00
MKS Gogolin 1-4 Piast Strzelce Opolskie 4 maja, 17:00
Małapanew Ozimek 4-1 Victoria Chróścice 4 maja, 13:00

Kolejka 25 - 11-12 maja

Małapanew Ozimek 0-0 Porawie Większyce 11 maja, 17:00
Victoria Chróścice 2-0 MKS Gogolin 11 maja, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 0-2 Skalnik Gracze 11 maja, 17:00
Swornica Czarnowąsy 2-2 OKS Olesno 11 maja, 17:00
LZS Starowice 1-0 Polonia Głubczyce 11 maja, 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3-0 TOR Dobrzeń Wielki 11 maja, 17:00
KS Krapkowice 3-1 Pogoń Prudnik 11 maja, 17:00
Polonia Nysa 1-1 Start Namysłów 11 maja, 17:00

Kolejka 26 - 18-19 maja

LZS Starowice 2-0 TOR Dobrzeń Wielki 18 maja, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 2-3 OKS Olesno 18 maja, 17:00
Porawie Większyce 3-1 Polonia Nysa 18 maja, 14:00
Start Namysłów 2-3 KS Krapkowice 18 maja, 13:00
Pogoń Prudnik 1-6 Chemik Kędzierzyn-Koźle 18 maja, 17:00
Polonia Głubczyce 2-0 Swornica Czarnowąsy 18 maja, 17:00
Skalnik Gracze 3-0 Victoria Chróścice 18 maja, 13:00
MKS Gogolin 2-0 Małapanew Ozimek 18 maja, 17:00

Kolejka 27 - 25-26 maja

MKS Gogolin 4-1 Porawie Większyce 25 maja, 17:00
Małapanew Ozimek 1-3 Skalnik Gracze 25 maja, 17:00
Victoria Chróścice 1-4 OKS Olesno 25 maja, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 1-3 Polonia Głubczyce 25 maja, 17:00
Swornica Czarnowąsy 0-3 TOR Dobrzeń Wielki 25 maja, 17:00
LZS Starowice 4-1 Pogoń Prudnik 25 maja, 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-2 Start Namysłów 25 maja, 17:00
KS Krapkowice 2-0 Polonia Nysa 25 maja, 17:00

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Małapanew Ozimek 2-3 OKS Olesno 1 czerwca, 17:00
Porawie Większyce 0-1 KS Krapkowice 1 czerwca, 14:00
Polonia Nysa 3-2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 czerwca, 17:00
Start Namysłów 1-3 LZS Starowice 1 czerwca, 17:00
Pogoń Prudnik 3-2 Swornica Czarnowąsy 1 czerwca, 17:00
TOR Dobrzeń Wielki 2-2 Piast Strzelce Opolskie 1 czerwca, 17:00
Polonia Głubczyce 6-1 Victoria Chróścice 1 czerwca, 17:00
Skalnik Gracze 1-2 MKS Gogolin 1 czerwca, 13:00

Kolejka 29 - 8-9 czerwca

Skalnik Gracze 3-1 Porawie Większyce 8 czerwca, 17:00
MKS Gogolin 1-0 OKS Olesno 8 czerwca, 17:00
Małapanew Ozimek 5-2 Polonia Głubczyce 8 czerwca, 17:00
Victoria Chróścice 2-3 TOR Dobrzeń Wielki 8 czerwca, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 1-0 Pogoń Prudnik 8 czerwca, 17:00
Swornica Czarnowąsy 1-1 Start Namysłów 8 czerwca, 17:00
LZS Starowice 2-3 Polonia Nysa 8 czerwca, 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3-2 KS Krapkowice 8 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 15-16 czerwca

LZS Starowice 7-1 KS Krapkowice 15 czerwca, 17:00
Skalnik Gracze 1-1 OKS Olesno 15 czerwca, 17:00
Porawie Większyce 1-4 Chemik Kędzierzyn-Koźle 15 czerwca, 17:00
Polonia Nysa 6-1 Swornica Czarnowąsy 15 czerwca, 17:00
Start Namysłów 0-0 Piast Strzelce Opolskie 15 czerwca, 17:00
Pogoń Prudnik 3-1 Victoria Chróścice 15 czerwca, 17:00
TOR Dobrzeń Wielki 0-2 Małapanew Ozimek 15 czerwca, 17:00
Polonia Głubczyce 4-3 MKS Gogolin 15 czerwca, 17:00

Baraże o udział w III lidze (III (Dolny Śląsk))
Baraże o udział w III lidze (III (Śląsk))
Baraże o udział w IV lidze (opolska)

III liga 2018/2019 (III)

IV liga 2018/2019 (dolnośląska (wschód))
IV liga 2018/2019 (dolnośląska (zachód))
IV liga 2018/2019 (lubuska)
Haiz IV liga 2018/2019 (śląska I)
Haiz IV liga 2018/2019 (śląska II)

Klasa okręgowa 2018/2019 (opolska I)
Klasa okręgowa 2018/2019 (opolska II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas