[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2018/2019, grupa: lubuska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  TS Przylep 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Syrena Zb±szynek 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Lubuszanin Drezdenko 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Ilanka Rzepin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Sprotavia Szprotawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Spójnia O¶no Lubuskie 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Polonia Słubice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Carina Gubin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Falubaz Zielona Góra 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Arka Nowa Sól 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Pogoń ¦wiebodzin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Korona Kożuchów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 D±b Przybyszów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Czarni Witnica 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Odra Bytom Odrzański 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Tęcza Krosno Odrzańskie 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 TS Przylep    
 2 Syrena Zb±szynek    
 3 Lubuszanin Drezdenko    
 4 Ilanka Rzepin    
 5 Sprotavia Szprotawa    
 6 Spójnia O¶no Lubuskie    
 7 Polonia Słubice    
 8 Carina Gubin    
 9 Falubaz Zielona Góra    
 10 Arka Nowa Sól    
 11 Pogoń ¦wiebodzin    
 12 Korona Kożuchów    
 13 D±b Przybyszów    
 14 Czarni Witnica    
 15 Odra Bytom Odrzański    
 16 Tęcza Krosno Odrzańskie    

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

TS Przylep - Tęcza Krosno Odrzańskie
Syrena Zb±szynek - Odra Bytom Odrzański
Lubuszanin Drezdenko - Czarni Witnica
Ilanka Rzepin - D±b Przybyszów
Sprotavia Szprotawa - Korona Kożuchów
Spójnia O¶no Lubuskie - Pogoń ¦wiebodzin
Polonia Słubice - Arka Nowa Sól
Carina Gubin - Falubaz Zielona Góra

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Tęcza Krosno Odrzańskie - Falubaz Zielona Góra
Arka Nowa Sól - Carina Gubin
Pogoń ¦wiebodzin - Polonia Słubice
Korona Kożuchów - Spójnia O¶no Lubuskie
D±b Przybyszów - Sprotavia Szprotawa
Czarni Witnica - Ilanka Rzepin
Odra Bytom Odrzański - Lubuszanin Drezdenko
TS Przylep - Syrena Zb±szynek

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Syrena Zb±szynek - Tęcza Krosno Odrzańskie
Lubuszanin Drezdenko - TS Przylep
Ilanka Rzepin - Odra Bytom Odrzański
Sprotavia Szprotawa - Czarni Witnica
Spójnia O¶no Lubuskie - D±b Przybyszów
Polonia Słubice - Korona Kożuchów
Carina Gubin - Pogoń ¦wiebodzin
Falubaz Zielona Góra - Arka Nowa Sól

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Tęcza Krosno Odrzańskie - Arka Nowa Sól
Pogoń ¦wiebodzin - Falubaz Zielona Góra
Korona Kożuchów - Carina Gubin
D±b Przybyszów - Polonia Słubice
Czarni Witnica - Spójnia O¶no Lubuskie
Odra Bytom Odrzański - Sprotavia Szprotawa
TS Przylep - Ilanka Rzepin
Syrena Zb±szynek - Lubuszanin Drezdenko

Kolejka 5 - 1-2 wrze¶nia

Lubuszanin Drezdenko - Tęcza Krosno Odrzańskie
Ilanka Rzepin - Syrena Zb±szynek
Sprotavia Szprotawa - TS Przylep
Spójnia O¶no Lubuskie - Odra Bytom Odrzański
Polonia Słubice - Czarni Witnica
Carina Gubin - D±b Przybyszów
Falubaz Zielona Góra - Korona Kożuchów
Arka Nowa Sól - Pogoń ¦wiebodzin

Kolejka 6 - 8-9 wrze¶nia

Tęcza Krosno Odrzańskie - Pogoń ¦wiebodzin
Korona Kożuchów - Arka Nowa Sól
D±b Przybyszów - Falubaz Zielona Góra
Czarni Witnica - Carina Gubin
Odra Bytom Odrzański - Polonia Słubice
TS Przylep - Spójnia O¶no Lubuskie
Syrena Zb±szynek - Sprotavia Szprotawa
Lubuszanin Drezdenko - Ilanka Rzepin

Kolejka 7 - 15-16 wrze¶nia

Ilanka Rzepin - Tęcza Krosno Odrzańskie
Sprotavia Szprotawa - Lubuszanin Drezdenko
Spójnia O¶no Lubuskie - Syrena Zb±szynek
Polonia Słubice - TS Przylep
Carina Gubin - Odra Bytom Odrzański
Falubaz Zielona Góra - Czarni Witnica
Arka Nowa Sól - D±b Przybyszów
Pogoń ¦wiebodzin - Korona Kożuchów

Kolejka 8 - 22-23 wrze¶nia

Tęcza Krosno Odrzańskie - Korona Kożuchów
D±b Przybyszów - Pogoń ¦wiebodzin
Czarni Witnica - Arka Nowa Sól
Odra Bytom Odrzański - Falubaz Zielona Góra
TS Przylep - Carina Gubin
Syrena Zb±szynek - Polonia Słubice
Lubuszanin Drezdenko - Spójnia O¶no Lubuskie
Ilanka Rzepin - Sprotavia Szprotawa

Kolejka 9 - 29-30 wrze¶nia

Sprotavia Szprotawa - Tęcza Krosno Odrzańskie
Spójnia O¶no Lubuskie - Ilanka Rzepin
Polonia Słubice - Lubuszanin Drezdenko
Carina Gubin - Syrena Zb±szynek
Falubaz Zielona Góra - TS Przylep
Arka Nowa Sól - Odra Bytom Odrzański
Pogoń ¦wiebodzin - Czarni Witnica
Korona Kożuchów - D±b Przybyszów

Kolejka 10 - 6-7 paĽdziernika

Tęcza Krosno Odrzańskie - D±b Przybyszów
Czarni Witnica - Korona Kożuchów
Odra Bytom Odrzański - Pogoń ¦wiebodzin
TS Przylep - Arka Nowa Sól
Syrena Zb±szynek - Falubaz Zielona Góra
Lubuszanin Drezdenko - Carina Gubin
Ilanka Rzepin - Polonia Słubice
Sprotavia Szprotawa - Spójnia O¶no Lubuskie

Kolejka 11 - 13-14 paĽdziernika

Spójnia O¶no Lubuskie - Tęcza Krosno Odrzańskie
Polonia Słubice - Sprotavia Szprotawa
Carina Gubin - Ilanka Rzepin
Falubaz Zielona Góra - Lubuszanin Drezdenko
Arka Nowa Sól - Syrena Zb±szynek
Pogoń ¦wiebodzin - TS Przylep
Korona Kożuchów - Odra Bytom Odrzański
D±b Przybyszów - Czarni Witnica

Kolejka 12 - 20-21 paĽdziernika

Tęcza Krosno Odrzańskie - Czarni Witnica
Odra Bytom Odrzański - D±b Przybyszów
TS Przylep - Korona Kożuchów
Syrena Zb±szynek - Pogoń ¦wiebodzin
Lubuszanin Drezdenko - Arka Nowa Sól
Ilanka Rzepin - Falubaz Zielona Góra
Sprotavia Szprotawa - Carina Gubin
Spójnia O¶no Lubuskie - Polonia Słubice

Kolejka 13 - 27-28 paĽdziernika

Polonia Słubice - Tęcza Krosno Odrzańskie
Carina Gubin - Spójnia O¶no Lubuskie
Falubaz Zielona Góra - Sprotavia Szprotawa
Arka Nowa Sól - Ilanka Rzepin
Pogoń ¦wiebodzin - Lubuszanin Drezdenko
Korona Kożuchów - Syrena Zb±szynek
D±b Przybyszów - TS Przylep
Czarni Witnica - Odra Bytom Odrzański

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Tęcza Krosno Odrzańskie - Odra Bytom Odrzański
TS Przylep - Czarni Witnica
Syrena Zb±szynek - D±b Przybyszów
Lubuszanin Drezdenko - Korona Kożuchów
Ilanka Rzepin - Pogoń ¦wiebodzin
Sprotavia Szprotawa - Arka Nowa Sól
Spójnia O¶no Lubuskie - Falubaz Zielona Góra
Polonia Słubice - Carina Gubin

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Carina Gubin - Tęcza Krosno Odrzańskie
Falubaz Zielona Góra - Polonia Słubice
Arka Nowa Sól - Spójnia O¶no Lubuskie
Pogoń ¦wiebodzin - Sprotavia Szprotawa
Korona Kożuchów - Ilanka Rzepin
D±b Przybyszów - Lubuszanin Drezdenko
Czarni Witnica - Syrena Zb±szynek
Odra Bytom Odrzański - TS Przylep

Kolejka 16

Tęcza Krosno Odrzańskie - TS Przylep
Odra Bytom Odrzański - Syrena Zb±szynek
Czarni Witnica - Lubuszanin Drezdenko
D±b Przybyszów - Ilanka Rzepin
Korona Kożuchów - Sprotavia Szprotawa
Pogoń ¦wiebodzin - Spójnia O¶no Lubuskie
Arka Nowa Sól - Polonia Słubice
Falubaz Zielona Góra - Carina Gubin

Kolejka 17

Falubaz Zielona Góra - Tęcza Krosno Odrzańskie
Carina Gubin - Arka Nowa Sól
Polonia Słubice - Pogoń ¦wiebodzin
Spójnia O¶no Lubuskie - Korona Kożuchów
Sprotavia Szprotawa - D±b Przybyszów
Ilanka Rzepin - Czarni Witnica
Lubuszanin Drezdenko - Odra Bytom Odrzański
Syrena Zb±szynek - TS Przylep

Kolejka 18

Tęcza Krosno Odrzańskie - Syrena Zb±szynek
TS Przylep - Lubuszanin Drezdenko
Odra Bytom Odrzański - Ilanka Rzepin
Czarni Witnica - Sprotavia Szprotawa
D±b Przybyszów - Spójnia O¶no Lubuskie
Korona Kożuchów - Polonia Słubice
Pogoń ¦wiebodzin - Carina Gubin
Arka Nowa Sól - Falubaz Zielona Góra

Kolejka 19

Arka Nowa Sól - Tęcza Krosno Odrzańskie
Falubaz Zielona Góra - Pogoń ¦wiebodzin
Carina Gubin - Korona Kożuchów
Polonia Słubice - D±b Przybyszów
Spójnia O¶no Lubuskie - Czarni Witnica
Sprotavia Szprotawa - Odra Bytom Odrzański
Ilanka Rzepin - TS Przylep
Lubuszanin Drezdenko - Syrena Zb±szynek

Kolejka 20

Tęcza Krosno Odrzańskie - Lubuszanin Drezdenko
Syrena Zb±szynek - Ilanka Rzepin
TS Przylep - Sprotavia Szprotawa
Odra Bytom Odrzański - Spójnia O¶no Lubuskie
Czarni Witnica - Polonia Słubice
D±b Przybyszów - Carina Gubin
Korona Kożuchów - Falubaz Zielona Góra
Pogoń ¦wiebodzin - Arka Nowa Sól

Kolejka 21

Pogoń ¦wiebodzin - Tęcza Krosno Odrzańskie
Arka Nowa Sól - Korona Kożuchów
Falubaz Zielona Góra - D±b Przybyszów
Carina Gubin - Czarni Witnica
Polonia Słubice - Odra Bytom Odrzański
Spójnia O¶no Lubuskie - TS Przylep
Sprotavia Szprotawa - Syrena Zb±szynek
Ilanka Rzepin - Lubuszanin Drezdenko

Kolejka 22

Tęcza Krosno Odrzańskie - Ilanka Rzepin
Lubuszanin Drezdenko - Sprotavia Szprotawa
Syrena Zb±szynek - Spójnia O¶no Lubuskie
TS Przylep - Polonia Słubice
Odra Bytom Odrzański - Carina Gubin
Czarni Witnica - Falubaz Zielona Góra
D±b Przybyszów - Arka Nowa Sól
Korona Kożuchów - Pogoń ¦wiebodzin

Kolejka 23

Korona Kożuchów - Tęcza Krosno Odrzańskie
Pogoń ¦wiebodzin - D±b Przybyszów
Arka Nowa Sól - Czarni Witnica
Falubaz Zielona Góra - Odra Bytom Odrzański
Carina Gubin - TS Przylep
Polonia Słubice - Syrena Zb±szynek
Spójnia O¶no Lubuskie - Lubuszanin Drezdenko
Sprotavia Szprotawa - Ilanka Rzepin

Kolejka 24

Tęcza Krosno Odrzańskie - Sprotavia Szprotawa
Ilanka Rzepin - Spójnia O¶no Lubuskie
Lubuszanin Drezdenko - Polonia Słubice
Syrena Zb±szynek - Carina Gubin
TS Przylep - Falubaz Zielona Góra
Odra Bytom Odrzański - Arka Nowa Sól
Czarni Witnica - Pogoń ¦wiebodzin
D±b Przybyszów - Korona Kożuchów

Kolejka 25

D±b Przybyszów - Tęcza Krosno Odrzańskie
Korona Kożuchów - Czarni Witnica
Pogoń ¦wiebodzin - Odra Bytom Odrzański
Arka Nowa Sól - TS Przylep
Falubaz Zielona Góra - Syrena Zb±szynek
Carina Gubin - Lubuszanin Drezdenko
Polonia Słubice - Ilanka Rzepin
Spójnia O¶no Lubuskie - Sprotavia Szprotawa

Kolejka 26

Tęcza Krosno Odrzańskie - Spójnia O¶no Lubuskie
Sprotavia Szprotawa - Polonia Słubice
Ilanka Rzepin - Carina Gubin
Lubuszanin Drezdenko - Falubaz Zielona Góra
Syrena Zb±szynek - Arka Nowa Sól
TS Przylep - Pogoń ¦wiebodzin
Odra Bytom Odrzański - Korona Kożuchów
Czarni Witnica - D±b Przybyszów

Kolejka 27

Czarni Witnica - Tęcza Krosno Odrzańskie
D±b Przybyszów - Odra Bytom Odrzański
Korona Kożuchów - TS Przylep
Pogoń ¦wiebodzin - Syrena Zb±szynek
Arka Nowa Sól - Lubuszanin Drezdenko
Falubaz Zielona Góra - Ilanka Rzepin
Carina Gubin - Sprotavia Szprotawa
Polonia Słubice - Spójnia O¶no Lubuskie

Kolejka 28

Tęcza Krosno Odrzańskie - Polonia Słubice
Spójnia O¶no Lubuskie - Carina Gubin
Sprotavia Szprotawa - Falubaz Zielona Góra
Ilanka Rzepin - Arka Nowa Sól
Lubuszanin Drezdenko - Pogoń ¦wiebodzin
Syrena Zb±szynek - Korona Kożuchów
TS Przylep - D±b Przybyszów
Odra Bytom Odrzański - Czarni Witnica

Kolejka 29

Odra Bytom Odrzański - Tęcza Krosno Odrzańskie
Czarni Witnica - TS Przylep
D±b Przybyszów - Syrena Zb±szynek
Korona Kożuchów - Lubuszanin Drezdenko
Pogoń ¦wiebodzin - Ilanka Rzepin
Arka Nowa Sól - Sprotavia Szprotawa
Falubaz Zielona Góra - Spójnia O¶no Lubuskie
Carina Gubin - Polonia Słubice

Kolejka 30

Tęcza Krosno Odrzańskie - Carina Gubin
Polonia Słubice - Falubaz Zielona Góra
Spójnia O¶no Lubuskie - Arka Nowa Sól
Sprotavia Szprotawa - Pogoń ¦wiebodzin
Ilanka Rzepin - Korona Kożuchów
Lubuszanin Drezdenko - D±b Przybyszów
Syrena Zb±szynek - Czarni Witnica
TS Przylep - Odra Bytom Odrzański

III liga 2018/2019 (III)

IV liga 2018/2019 (dolno¶l±ska (wschód))
IV liga 2018/2019 (dolno¶l±ska (zachód))
IV liga 2018/2019 (opolska)
Haiz IV liga 2018/2019 (¶l±ska I)
Haiz IV liga 2018/2019 (¶l±ska II)

Klasa okręgowa 2018/2019 (Gorzów Wielkopolski)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas