[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Haiz IV liga 2018/2019, grupa: śląska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Bytom 30 76 24 4 2 84-20 11 3 1 37-7 13 1 1 47-13
2.  Warta Zawiercie 30 60 18 6 6 54-31 10 4 1 27-11 8 2 5 27-20
3.  RKS Grodziec (Będzin) 30 51 14 9 7 49-43 6 5 4 24-22 8 4 3 25-21
4.  Unia Dąbrowa Górnicza 30 48 13 9 8 49-48 7 3 5 20-24 6 6 3 29-24 4 12 4 0 0 12-6
5.  Śląsk Świętochłowice 30 48 14 6 10 52-50 8 2 5 25-24 6 4 5 27-26 4 3 1 0 3 7-9
6.  Szombierki Bytom 30 48 14 6 10 49-40 9 2 4 28-21 5 4 6 21-19 4 3 1 0 3 3-7
7.  Polonia Poraj 30 44 13 5 12 45-42 9 2 4 31-20 4 3 8 14-22
8.  Gwarek Ornontowice 30 42 12 6 12 50-49 8 3 4 28-20 4 3 8 22-29
9.  Unia Kosztowy (Mysłowice) 30 41 11 8 11 40-47 9 1 5 29-22 2 7 6 11-25
10.  Raków II Częstochowa 30 37 11 4 15 67-54 9 2 4 48-17 2 2 11 19-37 2 3 1 0 1 3-2
11.  Przemsza Siewierz 30 37 11 4 15 44-43 5 2 8 22-23 6 2 7 22-20 2 3 1 0 1 2-3
12.  Sarmacja Będzin 30 32 8 8 14 36-46 4 6 5 24-23 4 2 9 12-23
13.  Slavia Ruda Śląska 30 31 7 10 13 36-53 4 6 5 21-25 3 4 8 15-28
14.  MKS Myszków 30 26 6 8 16 22-43 5 5 5 15-19 1 3 11 7-24
15.  Zieloni Żarki 30 24 6 6 18 35-71 6 4 5 24-26 0 2 13 11-45 2 3 1 0 1 2-1
16.  Górnik Piaski (Czeladź) 30 24 7 3 20 24-56 6 1 8 12-17 1 2 12 12-39 2 3 1 0 1 1-2

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Polonia Bytom    0-3 6-0 5-0 1-1 3-0 3-0 2-0 0-0 2-1 4-1 1-0 1-1 2-0 3-0 4-0 
 2 Warta Zawiercie1-4     1-1 1-1 3-1 0-0 2-0 3-1 3-0 3-2 0-0 3-0 2-0 2-1 1-0 2-0 
 3 RKS Grodziec (Będzin)1-2 1-3     1-1 2-6 0-0 2-2 0-4 0-0 7-2 2-1 1-0 1-1 3-0 2-0 1-0 
 4 Unia Dąbrowa Górnicza0-1 2-1 0-3     5-4 2-1 0-0 1-1 1-1 1-4 0-3 3-2 1-2 1-0 1-0 2-1 
 5 Śląsk Świętochłowice0-3* 0-0 2-4 1-2     1-0 0-2 4-3 3-1 1-0 1-0 2-1 6-3 0-3 1-1 3-1 
 6 Szombierki Bytom1-4 3-2 1-2 0-3* 2-1     4-1 1-2 2-1 3-0 1-0 3-1 0-0 1-0 1-1 5-3 
 7 Polonia Poraj3-0 1-5 3-0 3-1 2-0 2-2     3-2 1-2 4-0 1-3 0-1 2-1 1-1 4-2 1-0 
 8 Gwarek Ornontowice2-2 0-4 0-3 1-1 0-1 4-1 2-1     2-1 2-0 1-3 1-1 1-0 2-0 3-2 7-0 
 9 Unia Kosztowy (Mysłowice)1-4 4-1 2-1 3-3 1-2 0-3 2-0 1-0     4-1 1-3 0-1 2-1 2-1 4-0 2-1 
 10 Raków II Częstochowa1-5 4-0 2-2 1-4 5-1 1-1 0-1 6-0 5-0     1-2 2-0 3-0 6-0 7-1 4-0 
 11 Przemsza Siewierz2-3 0-2 1-1 0-1 0-2 2-4 1-0 0-0 4-0 0-2     3-0 2-3 1-0 4-2 2-3 
 12 Sarmacja Będzin0-3* 1-2 0-1 3-3 1-1 0-2 0-0 1-3 0-0 3-2 3-2     4-0 0-0 6-2 2-2 
 13 Slavia Ruda Śląska0-5 1-1 2-2 1-1 1-1 0-3* 3-1 1-3 0-0 3-2 1-2 1-3     1-1 5-0 1-0 
 14 MKS Myszków0-5 3-0 0-2 0-3 1-3 2-0 1-0 1-1 1-2 2-2 0-0 0-0 1-0     2-0 1-1 
 15 Zieloni Żarki0-3 0-2 1-2 1-5 2-2 2-1 1-2 4-2 2-2 1-1 3-2 3-1 1-1 1-0     2-0 
 16 Górnik Piaski (Czeladź)1-3 0-1 0-1 3-0 0-1 0-3 1-4 1-0 1-1 1-0 1-0 0-1 1-2 1-0 1-0     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Przemsza Siewierz 0-2 Raków II Częstochowa 11 sierpnia, 17:00
Szombierki Bytom 0-0 Slavia Ruda Śląska 11 sierpnia, 17:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 2-1 MKS Myszków 11 sierpnia, 17:00
Gwarek Ornontowice 0-4 Warta Zawiercie 12 sierpnia, 12:00
RKS Grodziec (Będzin) 2-2 Polonia Poraj 11 sierpnia, 17:00
Śląsk Świętochłowice 3-1 Górnik Piaski (Czeladź) 11 sierpnia, 17:00
Sarmacja Będzin 0-3 Polonia Bytom 11 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z organizacji spotkania
Zieloni Żarki 1-5 Unia Dąbrowa Górnicza 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Raków II Częstochowa 1-4 Unia Dąbrowa Górnicza 15 sierpnia, 11:00
na bocznym boisku
Polonia Bytom 3-0 Zieloni Żarki 15 sierpnia, 17:00
na stadionie Szombierek
Górnik Piaski (Czeladź) 0-1 Sarmacja Będzin 15 sierpnia, 11:00
Polonia Poraj 2-0 Śląsk Świętochłowice 15 sierpnia, 17:00
Warta Zawiercie 1-1 RKS Grodziec (Będzin) 17 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (26 września, 16:00) w Będzinie odwołany
MKS Myszków 1-1 Gwarek Ornontowice 17 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:00) odwołany
Slavia Ruda Śląska 0-0 Unia Kosztowy (Mysłowice) 15 sierpnia, 11:00
Przemsza Siewierz 2-4 Szombierki Bytom 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Szombierki Bytom 3-0 Raków II Częstochowa 18 sierpnia, 17:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 1-3 Przemsza Siewierz 18 sierpnia, 17:00
Gwarek Ornontowice 1-0 Slavia Ruda Śląska 18 sierpnia, 17:00
RKS Grodziec (Będzin) 3-0 MKS Myszków 18 sierpnia, 17:00
Śląsk Świętochłowice 0-0 Warta Zawiercie 18 sierpnia, 17:00
Sarmacja Będzin 0-0 Polonia Poraj 18 sierpnia, 17:00
Zieloni Żarki 2-0 Górnik Piaski (Czeladź) 18 sierpnia, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 0-1 Polonia Bytom 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Raków II Częstochowa 1-5 Polonia Bytom 25 sierpnia, 15:00
na bocznym boisku / bez udziału publiczności
Górnik Piaski (Czeladź) 3-0 Unia Dąbrowa Górnicza 25 sierpnia, 17:00
Polonia Poraj 4-2 Zieloni Żarki 25 sierpnia, 17:00
Warta Zawiercie 3-0 Sarmacja Będzin 25 sierpnia, 17:00
MKS Myszków 1-3 Śląsk Świętochłowice 25 sierpnia, 17:00
Slavia Ruda Śląska 2-2 RKS Grodziec (Będzin) 25 sierpnia, 11:00
Przemsza Siewierz 0-0 Gwarek Ornontowice 25 sierpnia, 17:00
Szombierki Bytom 2-1 Unia Kosztowy (Mysłowice) 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Unia Kosztowy (Mysłowice) 4-1 Raków II Częstochowa 1 września, 16:00
Gwarek Ornontowice 4-1 Szombierki Bytom 1 września, 16:00
RKS Grodziec (Będzin) 2-1 Przemsza Siewierz 1 września, 16:00
Śląsk Świętochłowice 6-3 Slavia Ruda Śląska 1 września, 16:00
Sarmacja Będzin 0-0 MKS Myszków 1 września, 16:00
Zieloni Żarki 0-2 Warta Zawiercie 31 sierpnia, 16:00
Unia Dąbrowa Górnicza 0-0 Polonia Poraj 1 września, 16:00
Polonia Bytom 4-0 Górnik Piaski (Czeladź) 2 września, 17:00
na stadionie Szombierek

Kolejka 6 - 8-9 września

Raków II Częstochowa 4-0 Górnik Piaski (Czeladź) 9 września, 11:00
Polonia Poraj 3-0 Polonia Bytom 8 września, 16:00
Warta Zawiercie 1-1 Unia Dąbrowa Górnicza 9 września, 16:30
MKS Myszków 2-0 Zieloni Żarki 8 września, 16:00
Slavia Ruda Śląska 1-3 Sarmacja Będzin 8 września, 11:00
Przemsza Siewierz 0-2 Śląsk Świętochłowice 8 września, 16:00
Szombierki Bytom 1-2 RKS Grodziec (Będzin) 8 września, 16:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 1-0 Gwarek Ornontowice 8 września, 11:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Gwarek Ornontowice 2-0 Raków II Częstochowa 15 września, 16:00
RKS Grodziec (Będzin) 0-0 Unia Kosztowy (Mysłowice) 15 września, 16:00
Śląsk Świętochłowice 1-0 Szombierki Bytom 15 września, 16:00
Sarmacja Będzin 3-2 Przemsza Siewierz 15 września, 11:00
Zieloni Żarki 1-1 Slavia Ruda Śląska 15 września, 16:00
Polonia Bytom 0-3 Warta Zawiercie 15 września, 17:00
na stadionie Szombierek
Górnik Piaski (Czeladź) 1-4 Polonia Poraj 15 września, 16:00
MKS Myszków 0-3 Unia Dąbrowa Górnicza 15 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Raków II Częstochowa 0-1 Polonia Poraj 23 września, 12:00
na bocznym boisku
Warta Zawiercie 2-0 Górnik Piaski (Czeladź) 22 września, 16:00
MKS Myszków 0-5 Polonia Bytom 22 września, 16:00
Slavia Ruda Śląska 1-1 Unia Dąbrowa Górnicza 22 września, 11:00
Przemsza Siewierz 4-2 Zieloni Żarki 22 września, 16:00
Szombierki Bytom 3-1 Sarmacja Będzin 23 września, 11:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 1-2 Śląsk Świętochłowice 22 września, 16:00
Gwarek Ornontowice 0-3 RKS Grodziec (Będzin) 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

RKS Grodziec (Będzin) 7-2 Raków II Częstochowa 29 września, 16:00
Śląsk Świętochłowice 4-3 Gwarek Ornontowice 29 września, 16:00
Sarmacja Będzin 0-0 Unia Kosztowy (Mysłowice) 29 września, 16:00
Zieloni Żarki 2-1 Szombierki Bytom 29 września, 16:00
Unia Dąbrowa Górnicza 0-3 Przemsza Siewierz 29 września, 11:00
Polonia Bytom 1-1 Slavia Ruda Śląska 29 września, 15:00
na stadionie Szombierek
Górnik Piaski (Czeladź) 1-0 MKS Myszków 29 września, 16:00
Polonia Poraj 1-5 Warta Zawiercie 29 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Raków II Częstochowa 4-0 Warta Zawiercie 7 października, 11:00
MKS Myszków 1-0 Polonia Poraj 6 października, 15:00
Slavia Ruda Śląska 1-0 Górnik Piaski (Czeladź) 6 października, 11:00
Przemsza Siewierz 2-3 Polonia Bytom 6 października, 15:00
Szombierki Bytom 0-3 Unia Dąbrowa Górnicza 7 października, 11:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Unia Kosztowy (Mysłowice) 4-0 Zieloni Żarki 6 października, 15:00
Gwarek Ornontowice 1-1 Sarmacja Będzin 6 października, 15:00
RKS Grodziec (Będzin) 2-6 Śląsk Świętochłowice 6 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Śląsk Świętochłowice 1-0 Raków II Częstochowa 13 października, 15:00
Sarmacja Będzin 0-1 RKS Grodziec (Będzin) 13 października, 15:00
Zieloni Żarki 4-2 Gwarek Ornontowice 13 października, 15:00
Unia Dąbrowa Górnicza 1-1 Unia Kosztowy (Mysłowice) 14 października, 11:00
Polonia Bytom 3-0 Szombierki Bytom 13 października, 15:00
na stadionie Szombierek; Polonia gospodarzem
Górnik Piaski (Czeladź) 1-0 Przemsza Siewierz 13 października, 15:00
Polonia Poraj 2-1 Slavia Ruda Śląska 13 października, 15:00
Warta Zawiercie 2-1 MKS Myszków 13 października, 11:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Raków II Częstochowa 6-0 MKS Myszków 21 października, 11:00
Slavia Ruda Śląska 1-1 Warta Zawiercie 20 października, 11:00
Przemsza Siewierz 1-0 Polonia Poraj 20 października, 15:00
Szombierki Bytom 5-3 Górnik Piaski (Czeladź) 20 października, 15:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 1-4 Polonia Bytom 20 października, 15:00
Gwarek Ornontowice 1-1 Unia Dąbrowa Górnicza 20 października, 15:00
RKS Grodziec (Będzin) 2-0 Zieloni Żarki 20 października, 15:00
Śląsk Świętochłowice 2-1 Sarmacja Będzin 20 października, 11:30

Kolejka 13 - 27-28 października

Sarmacja Będzin 3-2 Raków II Częstochowa 27 października, 14:00
Zieloni Żarki 2-2 Śląsk Świętochłowice 27 października, 14:00
Unia Dąbrowa Górnicza 0-3 RKS Grodziec (Będzin) 27 października, 11:00
Polonia Bytom 2-0 Gwarek Ornontowice 27 października, 15:00
na stadionie Szombierek
Górnik Piaski (Czeladź) 1-1 Unia Kosztowy (Mysłowice) 27 października, 14:00
Polonia Poraj 2-2 Szombierki Bytom 27 października, 14:00
Warta Zawiercie 0-0 Przemsza Siewierz 27 października, 14:00
MKS Myszków 1-0 Slavia Ruda Śląska 27 października, 14:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Raków II Częstochowa 3-0 Slavia Ruda Śląska 4 listopada, 12:00
Przemsza Siewierz 1-0 MKS Myszków 3 listopada, 14:00
Szombierki Bytom 3-2 Warta Zawiercie 4 listopada, 11:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 2-0 Polonia Poraj 3 listopada, 14:00
Gwarek Ornontowice 7-0 Górnik Piaski (Czeladź) 3 listopada, 14:00
RKS Grodziec (Będzin) 1-2 Polonia Bytom 3 listopada, 14:00
bez udziału publiczności
Śląsk Świętochłowice 1-2 Unia Dąbrowa Górnicza 3 listopada, 14:00
Sarmacja Będzin 6-2 Zieloni Żarki 3 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Zieloni Żarki 1-1 Raków II Częstochowa 10 listopada, 13:30
Unia Dąbrowa Górnicza 3-2 Sarmacja Będzin 10 listopada, 11:00
Polonia Bytom 1-1 Śląsk Świętochłowice 17 listopada, 13:00
na stadionie Szombierek / w pierwotnym terminie (10 listopada, 13:30) odwołany z powodu braku możliwości zabezpieczenia meczu
Górnik Piaski (Czeladź) 0-1 RKS Grodziec (Będzin) 10 listopada, 13:30
Polonia Poraj 3-2 Gwarek Ornontowice 10 listopada, 13:30
Warta Zawiercie 3-0 Unia Kosztowy (Mysłowice) 10 listopada, 13:30
MKS Myszków 2-0 Szombierki Bytom 10 listopada, 13:30
Slavia Ruda Śląska 1-2 Przemsza Siewierz 10 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 16-17 marca

Raków II Częstochowa 1-2 Przemsza Siewierz 17 marca, 12:00
Slavia Ruda Śląska 0-3 Szombierki Bytom 16 marca, 11:00
(wo)
na boisku 0-1
MKS Myszków 1-2 Unia Kosztowy (Mysłowice) 16 marca, 15:30
Warta Zawiercie 3-1 Gwarek Ornontowice 16 marca, 11:00
Polonia Poraj 3-0 RKS Grodziec (Będzin) 16 marca, 15:30
Górnik Piaski (Czeladź) 0-1 Śląsk Świętochłowice 16 marca, 15:30
Polonia Bytom 1-0 Sarmacja Będzin 16 marca, 15:30
na stadionie Szombierek
Unia Dąbrowa Górnicza 1-0 Zieloni Żarki 16 marca, 15:30

Kolejka 17 - 23-24 marca

Unia Dąbrowa Górnicza 1-4 Raków II Częstochowa 23 marca, 15:30
Zieloni Żarki 0-3 Polonia Bytom 23 marca, 15:30
Sarmacja Będzin 2-2 Górnik Piaski (Czeladź) 23 marca, 15:30
Śląsk Świętochłowice 0-2 Polonia Poraj 23 marca, 15:30
RKS Grodziec (Będzin) 1-3 Warta Zawiercie 23 marca, 15:30
Gwarek Ornontowice 2-0 MKS Myszków 23 marca, 15:30
Unia Kosztowy (Mysłowice) 2-1 Slavia Ruda Śląska 23 marca, 15:30
Szombierki Bytom 1-0 Przemsza Siewierz 23 marca, 11:00

Kolejka 18 - 30-31 marca

Raków II Częstochowa 1-1 Szombierki Bytom 31 marca, 11:30
Przemsza Siewierz 4-0 Unia Kosztowy (Mysłowice) 30 marca, 11:00
Slavia Ruda Śląska 1-3 Gwarek Ornontowice 30 marca, 11:00
MKS Myszków 0-2 RKS Grodziec (Będzin) 30 marca, 16:00
Warta Zawiercie 3-1 Śląsk Świętochłowice 30 marca, 16:00
Polonia Poraj 0-1 Sarmacja Będzin 30 marca, 16:00
Górnik Piaski (Czeladź) 1-0 Zieloni Żarki 30 marca, 16:00
Polonia Bytom 5-0 Unia Dąbrowa Górnicza 30 marca, 16:00
na stadionie Szombierek

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Polonia Bytom 2-1 Raków II Częstochowa 7 kwietnia, 17:00
na stadionie Szombierek
Unia Dąbrowa Górnicza 2-1 Górnik Piaski (Czeladź) 6 kwietnia, 17:00
Zieloni Żarki 1-2 Polonia Poraj 6 kwietnia, 17:00
Sarmacja Będzin 1-2 Warta Zawiercie 6 kwietnia, 17:00
Śląsk Świętochłowice 0-3 MKS Myszków 6 kwietnia, 17:00
RKS Grodziec (Będzin) 1-1 Slavia Ruda Śląska 6 kwietnia, 17:00
Gwarek Ornontowice 1-3 Przemsza Siewierz 6 kwietnia, 17:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 0-3 Szombierki Bytom 6 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Raków II Częstochowa 5-0 Unia Kosztowy (Mysłowice) 14 kwietnia, 11:30
Szombierki Bytom 1-2 Gwarek Ornontowice 13 kwietnia, 17:00 (200)
Przemsza Siewierz 1-1 RKS Grodziec (Będzin) 13 kwietnia, 17:00
Slavia Ruda Śląska 1-1 Śląsk Świętochłowice 13 kwietnia, 11:00
MKS Myszków 0-0 Sarmacja Będzin 13 kwietnia, 17:00
Warta Zawiercie 1-0 Zieloni Żarki 13 kwietnia, 17:00
Polonia Poraj 3-1 Unia Dąbrowa Górnicza 13 kwietnia, 17:00
Górnik Piaski (Czeladź) 1-3 Polonia Bytom 13 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 20 kwietnia

Górnik Piaski (Czeladź) 1-0 Raków II Częstochowa 18 kwietnia, 17:00
Polonia Bytom 3-0 Polonia Poraj 20 kwietnia, 13:00
na stadionie Szombierek
Unia Dąbrowa Górnicza 2-1 Warta Zawiercie 20 kwietnia, 11:00
Zieloni Żarki 1-0 MKS Myszków 20 kwietnia, 13:00
Sarmacja Będzin 4-0 Slavia Ruda Śląska 20 kwietnia, 11:00
Śląsk Świętochłowice 1-0 Przemsza Siewierz 20 kwietnia, 15:00
RKS Grodziec (Będzin) 0-0 Szombierki Bytom 20 kwietnia, 11:00
Gwarek Ornontowice 2-1 Unia Kosztowy (Mysłowice) 20 kwietnia, 13:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Unia Dąbrowa Górnicza 1-0 MKS Myszków 27 kwietnia, 11:00
Raków II Częstochowa 6-0 Gwarek Ornontowice 28 kwietnia, 11:30
Unia Kosztowy (Mysłowice) 2-1 RKS Grodziec (Będzin) 27 kwietnia, 17:00
Szombierki Bytom 2-1 Śląsk Świętochłowice 27 kwietnia, 17:00
Przemsza Siewierz 3-0 Sarmacja Będzin 27 kwietnia, 17:00
Slavia Ruda Śląska 5-0 Zieloni Żarki 27 kwietnia, 11:00
Warta Zawiercie 1-4 Polonia Bytom 27 kwietnia, 13:00
Polonia Poraj 1-0 Górnik Piaski (Czeladź) 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 1 maja

Polonia Poraj 4-0 Raków II Częstochowa 1 maja, 11:00
Górnik Piaski (Czeladź) 0-1 Warta Zawiercie 1 maja, 17:00
Polonia Bytom 2-0 MKS Myszków 1 maja, 11:00
na stadionie Szombierek
Unia Dąbrowa Górnicza 1-2 Slavia Ruda Śląska 1 maja, 11:00
Zieloni Żarki 3-2 Przemsza Siewierz 8 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (1 maja, 11:00) odwołany
Sarmacja Będzin 0-2 Szombierki Bytom 1 maja, 11:00
Śląsk Świętochłowice 3-1 Unia Kosztowy (Mysłowice) 1 maja, 17:00
RKS Grodziec (Będzin) 0-4 Gwarek Ornontowice 1 maja, 11:00

Kolejka 24 - 4-5 maja

Raków II Częstochowa 2-2 RKS Grodziec (Będzin) 5 maja, 11:30
Gwarek Ornontowice 0-1 Śląsk Świętochłowice 4 maja, 17:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 0-1 Sarmacja Będzin 4 maja, 17:00
Szombierki Bytom 1-1 Zieloni Żarki 5 maja, 13:00
Przemsza Siewierz 0-1 Unia Dąbrowa Górnicza 5 maja, 17:00
Slavia Ruda Śląska 0-5 Polonia Bytom 4 maja, 11:00
MKS Myszków 1-1 Górnik Piaski (Czeladź) 4 maja, 17:00
Warta Zawiercie 2-0 Polonia Poraj 15 maja, 17:30

Kolejka 25 - 11-12 maja

Warta Zawiercie 3-2 Raków II Częstochowa 11 maja, 17:00
Polonia Poraj 1-1 MKS Myszków 11 maja, 17:00
Górnik Piaski (Czeladź) 1-2 Slavia Ruda Śląska 11 maja, 17:00
Polonia Bytom 4-1 Przemsza Siewierz 11 maja, 17:00
na stadionie Szombierek
Unia Dąbrowa Górnicza 2-1 Szombierki Bytom 11 maja, 11:00
Zieloni Żarki 2-2 Unia Kosztowy (Mysłowice) 11 maja, 11:00
Sarmacja Będzin 1-3 Gwarek Ornontowice 11 maja, 17:00
Śląsk Świętochłowice 2-4 RKS Grodziec (Będzin) 11 maja, 17:00

Kolejka 26 - 18-19 maja

Raków II Częstochowa 5-1 Śląsk Świętochłowice 18 maja, 11:30
RKS Grodziec (Będzin) 1-0 Sarmacja Będzin 18 maja, 17:00
Gwarek Ornontowice 3-2 Zieloni Żarki 18 maja, 17:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 3-3 Unia Dąbrowa Górnicza 18 maja, 17:00
Szombierki Bytom 1-4 Polonia Bytom 19 maja, 11:00
Przemsza Siewierz 2-3 Górnik Piaski (Czeladź) 18 maja, 17:00
Slavia Ruda Śląska 3-1 Polonia Poraj 18 maja, 11:00
MKS Myszków 3-0 Warta Zawiercie 18 maja, 17:00

Kolejka 27 - 25-26 maja

MKS Myszków 2-2 Raków II Częstochowa 25 maja, 17:00
Warta Zawiercie 2-0 Slavia Ruda Śląska 25 maja, 17:00
Polonia Poraj 1-3 Przemsza Siewierz 25 maja, 11:00
Górnik Piaski (Czeladź) 0-3 Szombierki Bytom 25 maja, 17:00
Polonia Bytom 0-0 Unia Kosztowy (Mysłowice) 25 maja, 17:00
na stadionie Szombierek
Unia Dąbrowa Górnicza 1-1 Gwarek Ornontowice 25 maja, 11:00
Zieloni Żarki 1-2 RKS Grodziec (Będzin) 25 maja, 11:00
Sarmacja Będzin 1-1 Śląsk Świętochłowice 24 maja, 18:00

Kolejka 28 - 29 maja

Raków II Częstochowa 2-0 Sarmacja Będzin 29 maja, 18:30
Śląsk Świętochłowice 1-1 Zieloni Żarki 5 czerwca, 18:00
RKS Grodziec (Będzin) 1-1 Unia Dąbrowa Górnicza 29 maja, 18:00
Gwarek Ornontowice 2-2 Polonia Bytom 29 maja, 18:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 2-1 Górnik Piaski (Czeladź) 29 maja, 18:00
Szombierki Bytom 4-1 Polonia Poraj 29 maja, 18:00
Przemsza Siewierz 0-2 Warta Zawiercie 29 maja, 18:00
Slavia Ruda Śląska 1-1 MKS Myszków 29 maja, 18:00

Kolejka 29 - 1 czerwca

Slavia Ruda Śląska 3-2 Raków II Częstochowa 1 czerwca, 11:00
MKS Myszków 0-0 Przemsza Siewierz 1 czerwca, 17:00
Warta Zawiercie 0-0 Szombierki Bytom 1 czerwca, 17:00
Polonia Poraj 1-2 Unia Kosztowy (Mysłowice) 1 czerwca, 17:00
Górnik Piaski (Czeladź) 1-0 Gwarek Ornontowice 1 czerwca, 11:00
Polonia Bytom 6-0 RKS Grodziec (Będzin) 2 czerwca, 11:00
na stadionie Szombierek
Unia Dąbrowa Górnicza 5-4 Śląsk Świętochłowice 1 czerwca, 11:00
Zieloni Żarki 3-1 Sarmacja Będzin 1 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 8 czerwca

Raków II Częstochowa 7-1 Zieloni Żarki 8 czerwca, 17:00
Sarmacja Będzin 3-3 Unia Dąbrowa Górnicza 8 czerwca, 17:00
Śląsk Świętochłowice 0-3 Polonia Bytom 8 czerwca, 12:00
(wo)
przerwany w 38. minucie przy stanie 0-1 - gospodarze zrezygnowali z dalszej gry
RKS Grodziec (Będzin) 1-0 Górnik Piaski (Czeladź) 8 czerwca, 15:30
Gwarek Ornontowice 2-1 Polonia Poraj 8 czerwca, 17:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 4-1 Warta Zawiercie 8 czerwca, 11:00
Szombierki Bytom 1-0 MKS Myszków 5 czerwca, 18:00
Przemsza Siewierz 2-3 Slavia Ruda Śląska 8 czerwca, 15:00

Baraże o udział w III lidze (III (Dolny Śląsk))
Baraże o udział w III lidze (III (Śląsk))

III liga 2018/2019 (III)

IV liga 2018/2019 (dolnośląska (wschód))
IV liga 2018/2019 (dolnośląska (zachód))
IV liga 2018/2019 (lubuska)
IV liga 2018/2019 (opolska)
Haiz IV liga 2018/2019 (śląska II)

Klasa okręgowa Football Factory 2018/2019 (Częstochowa)
Klasa okręgowa Zina 2018/2019 (Katowice I)
Klasa okręgowa Zina 2018/2019 (Katowice II)
Klasa okręgowa Zina 2018/2019 (Katowice III)
Klasa okręgowa Zina 2018/2019 (Katowice IV)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas