[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa Zina 2018/2019, grupa: Katowice I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AKS Mikołów 15 37 12 1 2 36-9 7 0 0 16-1 5 1 2 20-8
2.  Pogoń Imielin 15 33 10 3 2 33-14 4 3 1 15-8 6 0 1 18-6 1 3 1 0 0 2-0
3.  Podlesianka Katowice 15 33 10 3 2 36-12 4 2 1 16-5 6 1 1 20-7 1 0 0 0 1 0-2
4.  Sparta Katowice 15 29 8 5 2 40-19 5 1 2 23-11 3 4 0 17-8
5.  Iskra Pszczyna 15 28 9 1 5 28-18 4 1 2 14-8 5 0 3 14-10
6.  MKS Lędziny 15 25 7 4 4 30-19 4 2 1 14-7 3 2 3 16-12
7.  Fortuna Wyry 15 24 6 6 3 25-22 4 2 2 16-14 2 4 1 9-8
8.  MK Górnik Katowice 15 23 7 2 6 30-28 4 1 2 17-11 3 1 4 13-17
9.  Urania Ruda Śląska 15 22 7 1 7 30-39 5 1 2 19-14 2 0 5 11-25
10.  Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 15 19 6 1 8 20-18 4 0 3 13-7 2 1 5 7-11
11.  Sokół Wola 15 17 5 2 8 30-32 4 0 4 19-17 1 2 4 11-15 1 1 0 1 0 0-0
12.  LKS Studzienice 15 17 5 2 8 29-43 2 2 4 15-22 3 0 4 14-21 1 1 0 1 0 0-0
13.  MKS Mysłowice 15 12 4 0 11 21-41 4 0 4 16-15 0 0 7 5-26
14.  Wyzwolenie Chorzów 15 8 2 2 11 20-42 1 1 6 11-22 1 1 5 9-20 1 3 1 0 0 2-1
15.  Ogrodnik Cielmice (Tychy) 15 8 2 2 11 9-31 1 1 5 5-13 1 1 6 4-18 1 0 0 0 1 1-2
16.  LKS Łąka (k. Pszczyny) 15 7 2 1 12 16-46 1 1 5 9-20 1 0 7 7-26

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 AKS Mikołów    1-0 1-0 2-1 4-0 3-0 1-0 4-0 
 2 Pogoń Imielin1-1     0-0 2-0 2-1 4-0 3-1 2-4 1-1 
 3 Podlesianka Katowice0-2     2-2 0-0 5-0 2-1 4-0 3-0 
 4 Sparta Katowice0-3     2-3 4-0 1-1 4-2 1-0 5-0 6-2 
 5 Iskra Pszczyna1-4 0-0 1-2     4-2 5-0* 1-0 2-0 
 6 MKS Lędziny2-0     2-2 0-2 1-0 2-2 3-0 4-1 
 7 Fortuna Wyry2-1 0-2 3-8 1-1 3-1     4-1 0-0 3-0 
 8 MK Górnik Katowice1-3 0-2 1-1     5-3 3-1 1-0 6-1 
 9 Urania Ruda Śląska1-4 1-5 2-1 2-2     1-0 2-1 8-1 2-0 
 10 Piast Bieruń Nowy (Bieruń)0-3 0-1 0-1 3-1     2-0 2-0 6-1 
 11 Sokół Wola1-0 1-2 0-1 2-3 1-2     5-2 5-4 4-3 
 12 LKS Studzienice0-4 2-6 2-2 1-4 1-4 0-0     6-2 3-0 
 13 MKS Mysłowice1-3 0-3 1-2 1-3 1-0 5-3     3-1 4-0 
 14 Wyzwolenie Chorzów2-4 3-2 1-3 2-2 1-4 1-2 1-2     0-3 
 15 Ogrodnik Cielmice (Tychy)0-3 1-1 1-3 0-1 0-3 2-0 1-2     
 16 LKS Łąka (k. Pszczyny)1-3 1-5 2-2 2-3 1-0 2-6 0-1     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Wyzwolenie Chorzów 2-4 AKS Mikołów 11 sierpnia, 17:00
LKS Studzienice 3-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 11 sierpnia, 17:00
Fortuna Wyry 3-1 Iskra Pszczyna 12 sierpnia, 17:00
Sparta Katowice 2-3 MKS Lędziny 11 sierpnia, 17:00
MKS Mysłowice 1-2 Podlesianka Katowice 11 sierpnia, 17:00
Urania Ruda Śląska 1-0 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 11 sierpnia, 11:00
Sokół Wola 4-3 LKS Łąka (k. Pszczyny) 11 sierpnia, 15:00
Pogoń Imielin 2-1 MK Górnik Katowice 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

AKS Mikołów 4-0 MK Górnik Katowice 15 sierpnia, 17:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 1-3 Pogoń Imielin 15 sierpnia, 17:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 2-0 Sokół Wola 15 sierpnia, 17:00
Podlesianka Katowice 5-0 Urania Ruda Śląska 15 sierpnia, 17:00
MKS Lędziny 3-0 MKS Mysłowice 15 sierpnia, 17:00
Iskra Pszczyna 1-2 Sparta Katowice 15 sierpnia, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-1 Fortuna Wyry 15 sierpnia, 17:00
Wyzwolenie Chorzów 1-2 LKS Studzienice 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

LKS Studzienice 0-4 AKS Mikołów 19 sierpnia, 17:00
Fortuna Wyry 0-0 Wyzwolenie Chorzów 18 sierpnia, 17:00
Sparta Katowice 6-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 18 sierpnia, 17:00
MKS Mysłowice 1-3 Iskra Pszczyna 18 sierpnia, 17:00
Urania Ruda Śląska 2-1 MKS Lędziny 18 sierpnia, 11:00
Sokół Wola 0-1 Podlesianka Katowice 18 sierpnia, 17:00
Pogoń Imielin 3-1 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 18 sierpnia, 17:00
MK Górnik Katowice 6-1 LKS Łąka (k. Pszczyny) 18 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

AKS Mikołów 4-0 LKS Łąka (k. Pszczyny) 25 sierpnia, 17:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 3-1 MK Górnik Katowice 25 sierpnia, 17:00
Podlesianka Katowice 0-2 Pogoń Imielin 25 sierpnia, 17:00
MKS Lędziny 2-2 Sokół Wola 25 sierpnia, 11:00
Iskra Pszczyna 4-2 Urania Ruda Śląska 25 sierpnia, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2-0 MKS Mysłowice 26 sierpnia, 17:00
Wyzwolenie Chorzów 2-2 Sparta Katowice 26 sierpnia, 11:00
LKS Studzienice 2-2 Fortuna Wyry 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Fortuna Wyry 2-1 AKS Mikołów 2 września, 16:00
Sparta Katowice 1-0 LKS Studzienice 1 września, 18:30
MKS Mysłowice 3-1 Wyzwolenie Chorzów 1 września, 16:00
Urania Ruda Śląska 2-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1 września, 11:00
Sokół Wola 2-3 Iskra Pszczyna 1 września, 16:00
Pogoń Imielin 2-0 MKS Lędziny 1 września, 16:00
MK Górnik Katowice 1-3 Podlesianka Katowice 1 września, 11:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 1-0 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 1 września, 16:00

Kolejka 6 - 8-9 września

AKS Mikołów 3-0 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 8 września, 16:00
Podlesianka Katowice 3-0 LKS Łąka (k. Pszczyny) 8 września, 16:00
MKS Lędziny 0-2 MK Górnik Katowice 8 września, 17:00
Iskra Pszczyna 1-4 Pogoń Imielin 8 września, 16:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-3 Sokół Wola 8 września, 16:00
Wyzwolenie Chorzów 1-2 Urania Ruda Śląska 8 września, 11:00
LKS Studzienice 6-2 MKS Mysłowice 8 września, 16:00
Fortuna Wyry 1-1 Sparta Katowice 9 września, 16:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Sparta Katowice 0-3 AKS Mikołów 15 września, 16:00
MKS Mysłowice 1-0 Fortuna Wyry 15 września, 17:00
Urania Ruda Śląska 8-1 LKS Studzienice 15 września, 11:00
Sokół Wola 5-4 Wyzwolenie Chorzów 15 września, 16:00
Pogoń Imielin 1-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 15 września, 16:00
MK Górnik Katowice 0-2 Iskra Pszczyna 15 września, 11:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 2-2 MKS Lędziny 15 września, 16:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 0-3 Podlesianka Katowice 15 września, 11:00

Kolejka 8 - 22-23 września

AKS Mikołów 1-0 Podlesianka Katowice 22 września, 16:00
MKS Lędziny 1-0 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 22 września, 16:00
Iskra Pszczyna 2-0 LKS Łąka (k. Pszczyny) 23 września, 16:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-3 MK Górnik Katowice 22 września, 16:00
Wyzwolenie Chorzów 3-2 Pogoń Imielin 22 września, 16:00
LKS Studzienice 0-0 Sokół Wola 23 września, 16:00
Fortuna Wyry 4-1 Urania Ruda Śląska 23 września, 16:00
Sparta Katowice 5-0 MKS Mysłowice 23 września, 17:00

Kolejka 9 - 29-30 września

MKS Mysłowice 1-3 AKS Mikołów 29 września, 16:00
Urania Ruda Śląska 1-5 Sparta Katowice 29 września, 11:00
Sokół Wola 1-2 Fortuna Wyry 29 września, 16:00
Pogoń Imielin 2-4 LKS Studzienice 29 września, 16:00
MK Górnik Katowice 1-0 Wyzwolenie Chorzów 29 września, 11:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 0-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 29 września, 16:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 0-1 Iskra Pszczyna 29 września, 16:00
Podlesianka Katowice 0-0 MKS Lędziny 29 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

AKS Mikołów 2-1 MKS Lędziny 6 października, 15:00
Iskra Pszczyna 0-0 Podlesianka Katowice 6 października, 15:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-1 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 6 października, 15:00
Wyzwolenie Chorzów 0-3 LKS Łąka (k. Pszczyny) 6 października, 15:00
LKS Studzienice 1-4 MK Górnik Katowice 6 października, 15:00
Fortuna Wyry 0-2 Pogoń Imielin 7 października, 15:00
Sparta Katowice 4-2 Sokół Wola 7 października, 18:00
MKS Mysłowice 5-3 Urania Ruda Śląska 6 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Urania Ruda Śląska 1-4 AKS Mikołów 13 października, 11:00
Sokół Wola 5-2 MKS Mysłowice 13 października, 15:00
Pogoń Imielin 0-0 Sparta Katowice 13 października, 15:00
MK Górnik Katowice 1-1 Fortuna Wyry 13 października, 11:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 2-6 LKS Studzienice 13 października, 15:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 6-1 Wyzwolenie Chorzów 13 października, 15:00
Podlesianka Katowice 4-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 13 października, 15:00
MKS Lędziny 2-0 Iskra Pszczyna 13 października, 15:00

Kolejka 12 - 20-21 października

AKS Mikołów 1-0 Iskra Pszczyna 20 października, 15:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-3 MKS Lędziny 20 października, 15:00
Wyzwolenie Chorzów 1-3 Podlesianka Katowice 20 października, 15:00
LKS Studzienice 1-4 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 21 października, 15:00
Fortuna Wyry 3-0 LKS Łąka (k. Pszczyny) 21 października, 15:00
Sparta Katowice 4-0 MK Górnik Katowice 21 października, 17:00
MKS Mysłowice 0-3 Pogoń Imielin 20 października, 15:00
Urania Ruda Śląska 2-1 Sokół Wola 20 października, 10:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Sokół Wola 1-0 AKS Mikołów 27 października, 14:00
Pogoń Imielin 4-0 Urania Ruda Śląska 27 października, 14:00
MK Górnik Katowice 3-1 MKS Mysłowice 27 października, 11:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 1-5 Sparta Katowice 27 października, 14:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 0-1 Fortuna Wyry 27 października, 14:00
Podlesianka Katowice 2-1 LKS Studzienice 27 października, 14:00
MKS Lędziny 4-1 Wyzwolenie Chorzów 27 października, 11:00
Iskra Pszczyna 1-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 27 października, 14:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

AKS Mikołów 1-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 3 listopada, 14:00
Wyzwolenie Chorzów 1-4 Iskra Pszczyna 3 listopada, 14:00
LKS Studzienice 2-6 MKS Lędziny 3 listopada, 14:00
Fortuna Wyry 3-8 Podlesianka Katowice 4 listopada, 14:00
Sparta Katowice 1-1 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 3 listopada, 17:30
MKS Mysłowice 4-0 LKS Łąka (k. Pszczyny) 3 listopada, 14:00
Urania Ruda Śląska 2-2 MK Górnik Katowice 3 listopada, 11:00
Sokół Wola 1-2 Pogoń Imielin 3 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Pogoń Imielin 1-1 AKS Mikołów 10 listopada, 13:30
MK Górnik Katowice 5-3 Sokół Wola 10 listopada, 11:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 2-3 Urania Ruda Śląska 10 listopada, 13:30
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 2-0 MKS Mysłowice 17 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (10 listopada, 11:00) odwołany z powodu mgły
Podlesianka Katowice 2-2 Sparta Katowice 10 listopada, 13:30
MKS Lędziny 2-2 Fortuna Wyry 10 listopada, 13:30
Iskra Pszczyna 5-0 LKS Studzienice 10 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 5-2
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-2 Wyzwolenie Chorzów 10 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 16-17 marca

AKS Mikołów - Wyzwolenie Chorzów
Ogrodnik Cielmice (Tychy) - LKS Studzienice
Iskra Pszczyna - Fortuna Wyry
MKS Lędziny - Sparta Katowice
Podlesianka Katowice - MKS Mysłowice
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) - Urania Ruda Śląska
LKS Łąka (k. Pszczyny) - Sokół Wola
MK Górnik Katowice - Pogoń Imielin

Kolejka 17 - 23-24 marca

MK Górnik Katowice - AKS Mikołów
Pogoń Imielin - LKS Łąka (k. Pszczyny)
Sokół Wola - Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
Urania Ruda Śląska - Podlesianka Katowice
MKS Mysłowice - MKS Lędziny
Sparta Katowice - Iskra Pszczyna
Fortuna Wyry - Ogrodnik Cielmice (Tychy)
LKS Studzienice - Wyzwolenie Chorzów

Kolejka 18 - 30-31 marca

AKS Mikołów - LKS Studzienice
Wyzwolenie Chorzów - Fortuna Wyry
Ogrodnik Cielmice (Tychy) - Sparta Katowice
Iskra Pszczyna - MKS Mysłowice
MKS Lędziny - Urania Ruda Śląska
Podlesianka Katowice - Sokół Wola
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) - Pogoń Imielin
LKS Łąka (k. Pszczyny) - MK Górnik Katowice

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

LKS Łąka (k. Pszczyny) - AKS Mikołów
MK Górnik Katowice - Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
Pogoń Imielin - Podlesianka Katowice
Sokół Wola - MKS Lędziny
Urania Ruda Śląska - Iskra Pszczyna
MKS Mysłowice - Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Sparta Katowice - Wyzwolenie Chorzów
Fortuna Wyry - LKS Studzienice

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

AKS Mikołów - Fortuna Wyry
LKS Studzienice - Sparta Katowice
Wyzwolenie Chorzów - MKS Mysłowice
Ogrodnik Cielmice (Tychy) - Urania Ruda Śląska
Iskra Pszczyna - Sokół Wola
MKS Lędziny - Pogoń Imielin
Podlesianka Katowice - MK Górnik Katowice
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) - LKS Łąka (k. Pszczyny)

Kolejka 21 - 20 kwietnia

Piast Bieruń Nowy (Bieruń) - AKS Mikołów
LKS Łąka (k. Pszczyny) - Podlesianka Katowice
MK Górnik Katowice - MKS Lędziny
Pogoń Imielin - Iskra Pszczyna
Sokół Wola - Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Urania Ruda Śląska - Wyzwolenie Chorzów
MKS Mysłowice - LKS Studzienice
Sparta Katowice - Fortuna Wyry

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

AKS Mikołów - Sparta Katowice
Fortuna Wyry - MKS Mysłowice
LKS Studzienice - Urania Ruda Śląska
Wyzwolenie Chorzów - Sokół Wola
Ogrodnik Cielmice (Tychy) - Pogoń Imielin
Iskra Pszczyna - MK Górnik Katowice
MKS Lędziny - LKS Łąka (k. Pszczyny)
Podlesianka Katowice - Piast Bieruń Nowy (Bieruń)

Kolejka 23 - 1 maja

Podlesianka Katowice - AKS Mikołów
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) - MKS Lędziny
LKS Łąka (k. Pszczyny) - Iskra Pszczyna
MK Górnik Katowice - Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Pogoń Imielin - Wyzwolenie Chorzów
Sokół Wola - LKS Studzienice
Urania Ruda Śląska - Fortuna Wyry
MKS Mysłowice - Sparta Katowice

Kolejka 24 - 4-5 maja

AKS Mikołów - MKS Mysłowice
Sparta Katowice - Urania Ruda Śląska
Fortuna Wyry - Sokół Wola
LKS Studzienice - Pogoń Imielin
Wyzwolenie Chorzów - MK Górnik Katowice
Ogrodnik Cielmice (Tychy) - LKS Łąka (k. Pszczyny)
Iskra Pszczyna - Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
MKS Lędziny - Podlesianka Katowice

Kolejka 25 - 11-12 maja

MKS Lędziny - AKS Mikołów
Podlesianka Katowice - Iskra Pszczyna
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) - Ogrodnik Cielmice (Tychy)
LKS Łąka (k. Pszczyny) - Wyzwolenie Chorzów
MK Górnik Katowice - LKS Studzienice
Pogoń Imielin - Fortuna Wyry
Sokół Wola - Sparta Katowice
Urania Ruda Śląska - MKS Mysłowice

Kolejka 26 - 18-19 maja

AKS Mikołów - Urania Ruda Śląska
MKS Mysłowice - Sokół Wola
Sparta Katowice - Pogoń Imielin
Fortuna Wyry - MK Górnik Katowice
LKS Studzienice - LKS Łąka (k. Pszczyny)
Wyzwolenie Chorzów - Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
Ogrodnik Cielmice (Tychy) - Podlesianka Katowice
Iskra Pszczyna - MKS Lędziny

Kolejka 27 - 25-26 maja

Iskra Pszczyna - AKS Mikołów
MKS Lędziny - Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Podlesianka Katowice - Wyzwolenie Chorzów
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) - LKS Studzienice
LKS Łąka (k. Pszczyny) - Fortuna Wyry
MK Górnik Katowice - Sparta Katowice
Pogoń Imielin - MKS Mysłowice
Sokół Wola - Urania Ruda Śląska

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

AKS Mikołów - Sokół Wola
Urania Ruda Śląska - Pogoń Imielin
MKS Mysłowice - MK Górnik Katowice
Sparta Katowice - LKS Łąka (k. Pszczyny)
Fortuna Wyry - Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
LKS Studzienice - Podlesianka Katowice
Wyzwolenie Chorzów - MKS Lędziny
Ogrodnik Cielmice (Tychy) - Iskra Pszczyna

Kolejka 29 - 8 czerwca

Ogrodnik Cielmice (Tychy) - AKS Mikołów
Iskra Pszczyna - Wyzwolenie Chorzów
MKS Lędziny - LKS Studzienice
Podlesianka Katowice - Fortuna Wyry
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) - Sparta Katowice
LKS Łąka (k. Pszczyny) - MKS Mysłowice
MK Górnik Katowice - Urania Ruda Śląska
Pogoń Imielin - Sokół Wola

Kolejka 30 - 15 czerwca

AKS Mikołów - Pogoń Imielin
Sokół Wola - MK Górnik Katowice
Urania Ruda Śląska - LKS Łąka (k. Pszczyny)
MKS Mysłowice - Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
Sparta Katowice - Podlesianka Katowice
Fortuna Wyry - MKS Lędziny
LKS Studzienice - Iskra Pszczyna
Wyzwolenie Chorzów - Ogrodnik Cielmice (Tychy)

Haiz IV liga 2018/2019 (śląska I)
Haiz IV liga 2018/2019 (śląska II)

Klasa okręgowa 2018/2019 (Bielsko-Biała)
Klasa okręgowa Football Factory 2018/2019 (Częstochowa)
Klasa okręgowa Zina 2018/2019 (Katowice II)
Klasa okręgowa Zina 2018/2019 (Katowice III)
Klasa okręgowa Zina 2018/2019 (Katowice IV)

Klasa A 2018/2019 (Bytom)
Klasa A 2018/2019 (Katowice)
Klasa A 2018/2019 (Racibórz)
Klasa A Football Center 2018/2019 (Rybnik)
Klasa A Patrick 2018/2019 (Sosnowiec)
Klasa A 2018/2019 (Tychy)
Majer Klasa A 2018/2019 (Zabrze)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas