[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa Zina 2018/2019, grupa: Katowice III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Odra Wodzisław Śląski 30 81 26 3 1 124-17 15 0 0 64-4 11 3 1 60-13
2.  Unia Turza Śląska 30 79 26 1 3 122-20 15 0 0 70-6 11 1 3 52-14
3.  Forteca Świerklany 30 61 19 4 7 74-43 11 2 2 40-16 8 2 5 34-27
4.  Naprzód Borucin 30 54 16 6 8 78-48 11 2 2 50-23 5 4 6 28-25
5.  Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 30 48 15 3 12 73-54 8 2 5 48-29 7 1 7 25-25
6.  LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 30 47 14 5 11 57-51 8 4 3 30-18 6 1 8 27-33
7.  LKS 1908 Nędza 30 46 14 4 12 70-87 9 1 5 39-40 5 3 7 31-47 4 12 4 0 0 14-5
8.  Czarni Gorzyce 30 46 14 4 12 63-53 8 1 6 40-30 6 3 6 23-23 4 4 1 1 2 7-9
9.  Silesia Lubomia 30 46 14 4 12 49-47 8 4 3 29-18 6 0 9 20-29 4 1 0 1 3 2-9
10.  Polonia Marklowice 30 45 13 6 11 40-48 6 5 4 17-20 7 1 7 23-28
11.  Gwiazda Skrzyszów 30 42 12 6 12 61-41 7 2 6 30-19 5 4 6 31-22
12.  Naprzód Czyżowice 30 30 9 3 18 63-85 5 2 8 33-35 4 1 10 30-50
13.  Naprzód Syrynia 30 26 8 2 20 57-83 5 0 10 31-41 3 2 10 26-42
14.  Przyszłość Rogów 30 18 5 3 22 35-96 3 1 11 18-50 2 2 11 17-46
15.  Rafako Racibórz 30 13 4 1 25 23-113 3 1 11 11-43 1 0 14 12-70
16.  KS Kornowac 30 10 3 1 26 34-137 2 1 12 16-65 1 0 14 18-72

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Odra Wodzisław Śląski    3-0 5-0 2-0 3-2 2-1 5-0 3-0 4-1 3-0 2-0 7-0 4-0 4-0 8-0 9-0 
 2 Unia Turza Śląska2-1     3-1 3-1 4-1 9-0 6-1 3-0 2-0 7-0 2-0 4-0 3-1 2-0 10-0 10-0 
 3 Forteca Świerklany0-4 0-2     4-2 2-0 1-0 7-0 1-1 3-2 2-1 2-2 2-1 6-0 3-0 4-0 3-1 
 4 Naprzód Borucin1-1 0-4 2-1     5-2 6-2 3-3 0-3* 1-0 1-0 3-1 6-1 9-3 3-2 6-0 4-0 
 5 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój)1-2 2-6 2-3 0-0     0-2 5-4 4-1 1-2 8-1 2-0 2-1 2-2 6-1 5-3 8-1 
 6 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)0-0 1-3 4-2 2-2 1-4     2-2 3-0 2-0 0-2 0-0 4-2 1-0 5-1 2-0 3-0 
 7 LKS 1908 Nędza4-5 0-10 2-1 1-1 1-0 3-2     4-2 4-0 0-2 0-7 2-1 1-2 7-3 6-1 4-3 
 8 Czarni Gorzyce3-4 0-3 3-3 2-0 5-2 1-2 2-4     3-1 1-3 1-2 4-2 4-2 4-1 2-1 5-0 
 9 Silesia Lubomia1-1 0-0 1-3 3-0 0-3 3-2 1-2 0-0     0-0 3-2 3-2 3-2 4-0 5-0 2-1 
 10 Polonia Marklowice0-2 3-0 1-1 1-1 1-1 0-2 3-1 0-5 2-1     2-1 1-1 2-1 0-0 1-0 0-3 
 11 Gwiazda Skrzyszów0-3 2-1 1-3 2-3 0-1 2-1 2-3 2-0 3-2 1-0     1-2 0-0 0-0 7-0 7-0 
 12 Naprzód Czyżowice1-4 0-4 0-5 1-2 1-2 1-1 7-2 1-2 1-2 4-0* 2-2     4-1 2-3 3-2 5-3 
 13 Naprzód Syrynia0-3 2-5 0-1 0-7 0-2 1-2 2-1 0-1 1-2 0-2 1-5 10-4     2-1 7-2 5-3 
 14 Przyszłość Rogów0-10 0-6 2-4 3-2 0-1 1-3 1-4 2-2 0-1 0-3 0-4 1-3 1-4     3-1 4-2 
 15 Rafako Racibórz0-5 1-2 0-2 0-4 0-3 2-1 0-3 0-3 0-1 1-7 0-0 2-3 0-7 2-1     3-1 
 16 KS Kornowac0-15 0-6 1-4 1-3 2-1 1-6 1-1 0-3 2-5 0-2 2-5 1-7 2-1 2-4 1-2     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Naprzód Borucin 3-3 LKS 1908 Nędza 12 sierpnia, 15:00
Odra Wodzisław Śląski 2-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 11 sierpnia, 17:00
Rafako Racibórz 1-2 Unia Turza Śląska 11 sierpnia, 17:00
Naprzód Czyżowice 4-0 Polonia Marklowice 11 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 4-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Czarni Gorzyce 4-1 Przyszłość Rogów 11 sierpnia, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 0-0 Naprzód Syrynia 12 sierpnia, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 1-2 Silesia Lubomia 11 sierpnia, 17:00
Forteca Świerklany 3-1 KS Kornowac 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

LKS 1908 Nędza 4-3 KS Kornowac 15 sierpnia, 17:00
Silesia Lubomia 1-3 Forteca Świerklany 15 sierpnia, 17:00
Naprzód Syrynia 0-2 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 15 sierpnia, 17:00
Przyszłość Rogów 0-4 Gwiazda Skrzyszów 15 sierpnia, 17:00
Polonia Marklowice 0-5 Czarni Gorzyce 15 sierpnia, 17:00
Unia Turza Śląska 4-0 Naprzód Czyżowice 15 sierpnia, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-0 Rafako Racibórz 15 sierpnia, 17:00
Naprzód Borucin 1-1 Odra Wodzisław Śląski 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Odra Wodzisław Śląski 5-0 LKS 1908 Nędza 18 sierpnia, 17:00
Rafako Racibórz 0-4 Naprzód Borucin 18 sierpnia, 17:00
Naprzód Czyżowice 1-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 18 sierpnia, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 1-0 Polonia Marklowice 18 sierpnia, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 6-1 Przyszłość Rogów 18 sierpnia, 17:00
Forteca Świerklany 6-0 Naprzód Syrynia 19 sierpnia, 17:00
KS Kornowac 2-5 Silesia Lubomia 19 sierpnia, 17:00
Unia Turza Śląska 3-0 Czarni Gorzyce 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

LKS 1908 Nędza 4-0 Silesia Lubomia 25 sierpnia, 17:00
Naprzód Syrynia 5-3 KS Kornowac 26 sierpnia, 17:00
Przyszłość Rogów 2-4 Forteca Świerklany 25 sierpnia, 17:00
Polonia Marklowice 1-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 25 sierpnia, 11:00
Unia Turza Śląska 2-0 Gwiazda Skrzyszów 26 sierpnia, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-0 Czarni Gorzyce 25 sierpnia, 17:00
Naprzód Borucin 6-1 Naprzód Czyżowice 26 sierpnia, 15:00
Odra Wodzisław Śląski 8-0 Rafako Racibórz 25 sierpnia, 19:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Rafako Racibórz 0-3 LKS 1908 Nędza 1 września, 16:00
Naprzód Czyżowice 1-4 Odra Wodzisław Śląski 1 września, 17:00
Czarni Gorzyce 2-0 Naprzód Borucin 1 września, 16:00
Gwiazda Skrzyszów 2-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1 września, 16:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 2-6 Unia Turza Śląska 1 września, 16:00
Forteca Świerklany 2-1 Polonia Marklowice 2 września, 16:00
KS Kornowac 2-4 Przyszłość Rogów 2 września, 16:00
Silesia Lubomia 3-2 Naprzód Syrynia 2 września, 11:00

Kolejka 6 - 8-9 września

LKS 1908 Nędza 1-2 Naprzód Syrynia 8 września, 16:00
Przyszłość Rogów 0-1 Silesia Lubomia 8 września, 16:00
Polonia Marklowice 0-3 KS Kornowac 8 września, 16:00
Unia Turza Śląska 3-1 Forteca Świerklany 9 września, 16:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-4 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 8 września, 16:00
Naprzód Borucin 3-1 Gwiazda Skrzyszów 9 września, 15:00
Odra Wodzisław Śląski 3-0 Czarni Gorzyce 8 września, 18:00
Rafako Racibórz 2-3 Naprzód Czyżowice 8 września, 16:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Naprzód Czyżowice 7-2 LKS 1908 Nędza 16 września, 16:00
Czarni Gorzyce 2-1 Rafako Racibórz 15 września, 16:00
Gwiazda Skrzyszów 0-3 Odra Wodzisław Śląski 16 września, 16:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 0-0 Naprzód Borucin 15 września, 16:00
Forteca Świerklany 1-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 16 września, 16:00
KS Kornowac 0-6 Unia Turza Śląska 15 września, 16:00
Silesia Lubomia 0-0 Polonia Marklowice 16 września, 16:00
Naprzód Syrynia 2-1 Przyszłość Rogów 15 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

LKS 1908 Nędza 7-3 Przyszłość Rogów 22 września, 16:00
Polonia Marklowice 2-1 Naprzód Syrynia 22 września, 16:00
Unia Turza Śląska 2-0 Silesia Lubomia 23 września, 16:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-0 KS Kornowac 22 września, 16:00
Naprzód Borucin 2-1 Forteca Świerklany 23 września, 15:00
Odra Wodzisław Śląski 3-2 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 22 września, 18:00
Rafako Racibórz 0-0 Gwiazda Skrzyszów 22 września, 16:00
Naprzód Czyżowice 1-2 Czarni Gorzyce 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Czarni Gorzyce 2-4 LKS 1908 Nędza 29 września, 16:00
Gwiazda Skrzyszów 1-2 Naprzód Czyżowice 29 września, 16:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 5-3 Rafako Racibórz 29 września, 16:00
Forteca Świerklany 0-4 Odra Wodzisław Śląski 30 września, 16:00
KS Kornowac 1-3 Naprzód Borucin 29 września, 16:00
Silesia Lubomia 3-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 30 września, 16:00
Naprzód Syrynia 2-5 Unia Turza Śląska 29 września, 16:00
Przyszłość Rogów 0-3 Polonia Marklowice 30 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

LKS 1908 Nędza 0-2 Polonia Marklowice 6 października, 15:00
Unia Turza Śląska 2-0 Przyszłość Rogów 7 października, 15:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-0 Naprzód Syrynia 6 października, 15:00
Naprzód Borucin 1-0 Silesia Lubomia 7 października, 15:00
Odra Wodzisław Śląski 9-0 KS Kornowac 7 października, 17:00
Rafako Racibórz 0-2 Forteca Świerklany 6 października, 15:00
Naprzód Czyżowice 1-2 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 6 października, 15:00
Czarni Gorzyce 1-2 Gwiazda Skrzyszów 6 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Gwiazda Skrzyszów 2-3 LKS 1908 Nędza 13 października, 15:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 4-1 Czarni Gorzyce 13 października, 15:00
Forteca Świerklany 2-1 Naprzód Czyżowice 14 października, 15:00
KS Kornowac 1-2 Rafako Racibórz 14 października, 15:00
Silesia Lubomia 1-1 Odra Wodzisław Śląski 14 października, 15:00
Naprzód Syrynia 0-7 Naprzód Borucin 13 października, 15:00
Przyszłość Rogów 1-3 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 14 października, 15:00
Polonia Marklowice 3-0 Unia Turza Śląska 13 października, 11:00

Kolejka 12 - 20-21 października

LKS 1908 Nędza 0-10 Unia Turza Śląska 20 października, 15:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 0-2 Polonia Marklowice 20 października, 15:00
Naprzód Borucin 3-2 Przyszłość Rogów 21 października, 15:00
Odra Wodzisław Śląski 4-0 Naprzód Syrynia 21 października, 17:00
Rafako Racibórz 0-1 Silesia Lubomia 20 października, 15:00
Naprzód Czyżowice 5-3 KS Kornowac 20 października, 15:00
Czarni Gorzyce 3-3 Forteca Świerklany 20 października, 15:00
Gwiazda Skrzyszów 0-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 20 października, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 5-4 LKS 1908 Nędza 27 października, 14:00
Forteca Świerklany 2-2 Gwiazda Skrzyszów 28 października, 14:00
KS Kornowac 0-3 Czarni Gorzyce 28 października, 14:00
Silesia Lubomia 3-2 Naprzód Czyżowice 28 października, 14:00
Naprzód Syrynia 7-2 Rafako Racibórz 27 października, 14:00
Przyszłość Rogów 0-10 Odra Wodzisław Śląski 27 października, 14:00
Polonia Marklowice 1-1 Naprzód Borucin 27 października, 14:00
Unia Turza Śląska 9-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 28 października, 14:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

LKS 1908 Nędza 3-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3 listopada, 14:00
Naprzód Borucin 0-4 Unia Turza Śląska 4 listopada, 14:00
Odra Wodzisław Śląski 3-0 Polonia Marklowice 3 listopada, 17:00
Rafako Racibórz 2-1 Przyszłość Rogów 3 listopada, 11:00
Naprzód Czyżowice 4-1 Naprzód Syrynia 3 listopada, 14:00
Czarni Gorzyce 3-1 Silesia Lubomia 3 listopada, 14:00
Gwiazda Skrzyszów 7-0 KS Kornowac 3 listopada, 14:00
Forteca Świerklany 2-0 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 4 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Forteca Świerklany 7-0 LKS 1908 Nędza 10 listopada, 13:30
KS Kornowac 2-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 11 listopada, 13:30
Silesia Lubomia 3-2 Gwiazda Skrzyszów 11 listopada, 13:30
Naprzód Syrynia 0-1 Czarni Gorzyce 10 listopada, 13:30
Przyszłość Rogów 1-3 Naprzód Czyżowice 10 listopada, 13:30
Polonia Marklowice 1-0 Rafako Racibórz 10 listopada, 13:30
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-2 Naprzód Borucin 10 listopada, 13:30
Odra Wodzisław Śląski 3-0 Unia Turza Śląska 11 listopada, 15:00

Kolejka 16 - 16-17 marca

LKS 1908 Nędza 1-1 Naprzód Borucin 16 marca, 15:30
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 0-0 Odra Wodzisław Śląski 16 marca, 15:30
Unia Turza Śląska 10-0 Rafako Racibórz 17 marca, 15:30
Polonia Marklowice 1-1 Naprzód Czyżowice 16 marca, 15:30
Przyszłość Rogów 2-2 Czarni Gorzyce 16 marca, 15:30
Naprzód Syrynia 1-5 Gwiazda Skrzyszów 16 marca, 15:30
Silesia Lubomia 0-3 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 16 marca, 15:30
KS Kornowac 1-4 Forteca Świerklany 17 marca, 15:30

Kolejka 17 - 23-24 marca

KS Kornowac 1-1 LKS 1908 Nędza 24 marca, 15:30
Forteca Świerklany 3-2 Silesia Lubomia 24 marca, 15:30
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 2-2 Naprzód Syrynia 23 marca, 15:30
Gwiazda Skrzyszów 0-0 Przyszłość Rogów 23 marca, 15:30
Czarni Gorzyce 1-3 Polonia Marklowice 23 marca, 15:30
Naprzód Czyżowice 0-4 Unia Turza Śląska 23 marca, 15:30
Rafako Racibórz 2-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 23 marca, 15:30
Odra Wodzisław Śląski 2-0 Naprzód Borucin 23 marca, 17:00

Kolejka 18 - 30-31 marca

Czarni Gorzyce 0-3 Unia Turza Śląska 30 marca, 16:00
LKS 1908 Nędza 4-5 Odra Wodzisław Śląski 30 marca, 16:00
Naprzód Borucin 6-0 Rafako Racibórz 31 marca, 15:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 4-2 Naprzód Czyżowice 30 marca, 16:00
Polonia Marklowice 2-1 Gwiazda Skrzyszów 30 marca, 16:00
Przyszłość Rogów 0-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 31 marca, 16:00
Naprzód Syrynia 0-1 Forteca Świerklany 30 marca, 16:00
Silesia Lubomia 2-1 KS Kornowac 31 marca, 16:00

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Silesia Lubomia 1-2 LKS 1908 Nędza 7 kwietnia, 17:00
KS Kornowac 2-1 Naprzód Syrynia 7 kwietnia, 17:00
Forteca Świerklany 3-0 Przyszłość Rogów 7 kwietnia, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 8-1 Polonia Marklowice 6 kwietnia, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 2-1 Unia Turza Śląska 6 kwietnia, 17:00
Czarni Gorzyce 1-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 6 kwietnia, 17:00
Naprzód Czyżowice 1-2 Naprzód Borucin 6 kwietnia, 16:00
Rafako Racibórz 0-5 Odra Wodzisław Śląski 6 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

LKS 1908 Nędza 6-1 Rafako Racibórz 13 kwietnia, 17:00
Odra Wodzisław Śląski 7-0 Naprzód Czyżowice 13 kwietnia, 18:30
Naprzód Borucin 0-3 Czarni Gorzyce 14 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 2-3
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 0-0 Gwiazda Skrzyszów 13 kwietnia, 17:00
Unia Turza Śląska 4-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 14 kwietnia, 17:00
Polonia Marklowice 1-1 Forteca Świerklany 13 kwietnia, 17:00
Przyszłość Rogów 4-2 KS Kornowac 14 kwietnia, 17:00
Naprzód Syrynia 1-2 Silesia Lubomia 13 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 20 kwietnia

Naprzód Syrynia 2-1 LKS 1908 Nędza 20 kwietnia, 13:00
Silesia Lubomia 4-0 Przyszłość Rogów 20 kwietnia, 10:00
KS Kornowac 0-2 Polonia Marklowice 20 kwietnia, 13:00
Forteca Świerklany 0-2 Unia Turza Śląska 20 kwietnia, 13:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 0-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 20 kwietnia, 13:00
Gwiazda Skrzyszów 2-3 Naprzód Borucin 20 kwietnia, 13:00
Czarni Gorzyce 3-4 Odra Wodzisław Śląski 20 kwietnia, 13:00
Naprzód Czyżowice 3-2 Rafako Racibórz 20 kwietnia, 13:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

LKS 1908 Nędza 2-1 Naprzód Czyżowice 28 kwietnia, 15:00
Rafako Racibórz 0-3 Czarni Gorzyce 27 kwietnia, 17:00
Odra Wodzisław Śląski 2-0 Gwiazda Skrzyszów 27 kwietnia, 19:00
Naprzód Borucin 5-2 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 28 kwietnia, 15:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 4-2 Forteca Świerklany 27 kwietnia, 17:00
Unia Turza Śląska 10-0 KS Kornowac 28 kwietnia, 17:00
Polonia Marklowice 2-1 Silesia Lubomia 27 kwietnia, 17:00
Przyszłość Rogów 1-4 Naprzód Syrynia 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 1 maja

Przyszłość Rogów 1-4 LKS 1908 Nędza 1 maja, 17:00
Naprzód Syrynia 0-2 Polonia Marklowice 1 maja, 17:00
Silesia Lubomia 0-0 Unia Turza Śląska 1 maja, 11:00
KS Kornowac 1-6 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1 maja, 11:00
Forteca Świerklany 4-2 Naprzód Borucin 1 maja, 14:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 1-2 Odra Wodzisław Śląski 1 maja, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 7-0 Rafako Racibórz 1 maja, 17:00
Czarni Gorzyce 4-2 Naprzód Czyżowice 1 maja, 17:00

Kolejka 24 - 4-5 maja

LKS 1908 Nędza 4-2 Czarni Gorzyce 5 maja, 15:00
Naprzód Czyżowice 2-2 Gwiazda Skrzyszów 5 maja, 17:00
Rafako Racibórz 0-3 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 4 maja, 17:00
Odra Wodzisław Śląski 5-0 Forteca Świerklany 5 maja, 18:00
Naprzód Borucin 4-0 KS Kornowac 5 maja, 15:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-0 Silesia Lubomia 5 maja, 17:00
Unia Turza Śląska 3-1 Naprzód Syrynia 5 maja, 17:00
Polonia Marklowice 0-0 Przyszłość Rogów 4 maja, 17:00

Kolejka 25 - 11-12 maja

Polonia Marklowice 3-1 LKS 1908 Nędza 11 maja, 17:00
Przyszłość Rogów 0-6 Unia Turza Śląska 11 maja, 17:00
Naprzód Syrynia 1-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 11 maja, 17:00
Silesia Lubomia 3-0 Naprzód Borucin 12 maja, 11:00
KS Kornowac 0-15 Odra Wodzisław Śląski 12 maja, 17:00
Forteca Świerklany 4-0 Rafako Racibórz 12 maja, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 2-1 Naprzód Czyżowice 11 maja, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 2-0 Czarni Gorzyce 11 maja, 17:00

Kolejka 26 - 18-19 maja

LKS 1908 Nędza 0-7 Gwiazda Skrzyszów 18 maja, 17:00
Czarni Gorzyce 5-2 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 18 maja, 17:00
Naprzód Czyżowice 0-5 Forteca Świerklany 18 maja, 17:00
Rafako Racibórz 3-1 KS Kornowac 18 maja, 17:00
Odra Wodzisław Śląski 4-1 Silesia Lubomia 18 maja, 17:30
Naprzód Borucin 9-3 Naprzód Syrynia 19 maja, 15:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 5-1 Przyszłość Rogów 18 maja, 17:00
Unia Turza Śląska 7-0 Polonia Marklowice 19 maja, 17:00

Kolejka 27 - 25-26 maja

Unia Turza Śląska 6-1 LKS 1908 Nędza 26 maja, 17:00
Polonia Marklowice 0-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 26 maja, 17:00
Przyszłość Rogów 3-2 Naprzód Borucin 26 maja, 17:00
Naprzód Syrynia 0-3 Odra Wodzisław Śląski 25 maja, 17:00
Silesia Lubomia 5-0 Rafako Racibórz 26 maja, 17:00
KS Kornowac 1-7 Naprzód Czyżowice 26 maja, 17:00
Forteca Świerklany 1-1 Czarni Gorzyce 26 maja, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 2-0 Gwiazda Skrzyszów 25 maja, 17:00

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

LKS 1908 Nędza 1-0 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 1 czerwca, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 1-3 Forteca Świerklany 1 czerwca, 17:00
Czarni Gorzyce 5-0 KS Kornowac 1 czerwca, 11:00
Naprzód Czyżowice 1-2 Silesia Lubomia 1 czerwca, 17:00
Rafako Racibórz 0-7 Naprzód Syrynia 1 czerwca, 17:00
Odra Wodzisław Śląski 4-0 Przyszłość Rogów 1 czerwca, 16:00
Naprzód Borucin 1-0 Polonia Marklowice 1 czerwca, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-3 Unia Turza Śląska 1 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 8 czerwca

Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 2-3 Forteca Świerklany 8 czerwca, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-2 LKS 1908 Nędza 8 czerwca, 17:00
Unia Turza Śląska 3-1 Naprzód Borucin 9 czerwca, 17:00
Polonia Marklowice 0-2 Odra Wodzisław Śląski 8 czerwca, 17:00
Przyszłość Rogów 3-1 Rafako Racibórz 9 czerwca, 17:00
Naprzód Syrynia 10-4 Naprzód Czyżowice 8 czerwca, 17:00
Silesia Lubomia 0-0 Czarni Gorzyce 9 czerwca, 11:00
KS Kornowac 2-5 Gwiazda Skrzyszów 9 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 15 czerwca

Unia Turza Śląska 2-1 Odra Wodzisław Śląski 15 czerwca, 17:00
LKS 1908 Nędza 2-1 Forteca Świerklany 15 czerwca, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 8-1 KS Kornowac 15 czerwca, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 3-2 Silesia Lubomia 15 czerwca, 17:00
Czarni Gorzyce 4-2 Naprzód Syrynia 15 czerwca, 15:00
Naprzód Czyżowice 2-3 Przyszłość Rogów 15 czerwca, 17:00
Rafako Racibórz 1-7 Polonia Marklowice 15 czerwca, 17:00
Naprzód Borucin 6-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 15 czerwca, 17:00

Haiz IV liga 2018/2019 (śląska I)
Haiz IV liga 2018/2019 (śląska II)

Klasa okręgowa 2018/2019 (Bielsko-Biała)
Klasa okręgowa Football Factory 2018/2019 (Częstochowa)
Klasa okręgowa Zina 2018/2019 (Katowice I)
Klasa okręgowa Zina 2018/2019 (Katowice II)
Klasa okręgowa Zina 2018/2019 (Katowice IV)

Klasa A 2018/2019 (Bytom)
Klasa A 2018/2019 (Katowice)
Klasa A 2018/2019 (Racibórz)
Klasa A Football Center 2018/2019 (Rybnik)
Klasa A Patrick 2018/2019 (Sosnowiec)
Klasa A 2018/2019 (Tychy)
Majer Klasa A 2018/2019 (Zabrze)

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas