[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A Patrick 2018/2019, grupa: Sosnowiec
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Niwy Brudzowice 30 82 27 1 2 126-23 13 1 1 72-12 14 0 1 54-11
2.  Błękitni Sarnów 30 75 24 3 3 80-28 10 2 3 29-16 14 1 0 51-12
3.  Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 30 70 23 1 6 93-52 11 1 3 46-31 12 0 3 47-21
4.  CKS Czeladź (2) 30 67 22 1 7 108-33 11 1 3 52-17 11 0 4 56-16
5.  Skalniak Kroczyce 30 53 17 2 11 69-42 8 2 5 35-19 9 0 6 34-23 2 6 2 0 0 7-4
6.  Ostoja Żelisławice 30 53 17 2 11 102-59 10 0 5 56-25 7 2 6 46-34 2 0 0 0 2 4-7
7.  Górnik Sosnowiec 30 52 16 4 10 74-59 9 0 6 43-30 7 4 4 31-29
8.  Iskra Psary 30 39 12 3 15 50-63 6 0 9 27-35 6 3 6 23-28
9.  MKS Poręba 30 38 11 5 14 52-59 6 2 7 21-24 5 3 7 31-35
10.  Zgoda Byczyna (Jaworzno) 30 37 11 4 15 74-87 4 3 8 43-47 7 1 7 31-40 2 3 1 0 1 8-7
11.  KS Preczów 30 37 12 1 17 59-94 9 0 6 37-47 3 1 11 22-47 2 3 1 0 1 7-8
12.  Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 30 31 9 4 17 40-76 6 2 7 22-28 3 2 10 18-48
13.  Gmina Psary 30 28 8 4 18 40-76 4 2 9 19-36 4 2 9 21-40
14.  KS Giebło 30 14 4 2 24 32-123 2 2 11 13-57 2 0 13 19-66
15.  Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 30 8 1 5 24 27-98 1 4 10 17-40 0 1 14 10-58
16.  MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 30 14 4 2 24 34-88 3 0 12 20-44 1 2 12 14-44
MKS Ujejsce wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Niwy Brudzowice    0-1 3-1 2-1 2-1 2-2 2-0 5-0 5-0 5-0 6-1 14-1 3-1 12-1 7-1 4-1 
 2 Błękitni Sarnów1-3     1-2 2-1 2-1 2-0 1-1 0-0 2-1 1-5 2-1 3-0 3-0 4-0 4-1 1-0 
 3 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)1-3 3-3     3-2 0-3 1-4 4-1 4-3 2-1 3-2 3-1 5-1 5-0 5-3 3-1 4-3 
 4 CKS Czeladź (2)0-3 2-3 4-1     2-3 3-3 8-2 3-0 1-0 5-0 4-2 3-0 5-0 5-0 4-0 3-0* 
 5 Skalniak Kroczyce0-3 0-1 0-3 0-1     5-3 2-3 1-1 1-1 3-0 5-1 6-1 4-0* 3-0 2-1 3-0* 
 6 Ostoja Żelisławice1-0 2-4 1-5 3-2 1-2     1-2 3-2 5-1 8-2 5-0 1-2 4-1 8-1 10-1 3-0* 
 7 Górnik Sosnowiec3-5 2-3 4-1 0-8 0-1 4-1     3-1 7-1 0-2 6-1 4-1 2-3 3-1 3-1 2-0 
 8 Iskra Psary1-4 0-1 1-6 2-5 2-3 4-1 0-3     0-4 6-0 3-0 1-5 0-2 2-0 2-1 3-0* 
 9 MKS Poręba0-2 0-2 1-3 1-3 1-0 0-1 2-4 1-0     0-4 3-0 2-0 2-2 2-1 4-0 2-2 
 10 Zgoda Byczyna (Jaworzno)1-5 1-4 2-6 0-2 2-5 5-3 1-1 2-4 4-4     4-1 3-3 1-3 10-3 5-0 2-3 
 11 KS Preczów0-7 0-8 2-3 0-6 4-3 3-2 1-3 3-5 3-1 6-4     1-0 2-1 3-1 5-2 4-1 
 12 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza)2-4 0-2 1-6 0-1 0-3* 2-7 3-1 0-1 1-1 0-0 3-0     2-1 3-1 2-0 3-0* 
 13 Gmina Psary0-7 1-4 0-1 1-5 2-0 0-4 1-1 0-1 2-5 2-3 1-3 1-0     4-1 1-1 3-0* 
 14 KS Giebło1-3 1-7 1-2 0-9 0-5 0-6 1-4 0-0 0-4 1-3 1-7 0-2 2-1     1-0 4-4 
 15 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)0-2 0-5 0-4 0-4 2-3 3-6 2-2 1-2 2-4 0-3 1-1 0-0 1-1 2-3     3-0* 
 16 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)0-3* 0-3* 0-3* 2-6 3-1 0-3 0-3* 2-3 0-3* 0-3* 0-3* 4-2 4-5 0-3* 5-0     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

MKS Poręba 1-3 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 18 sierpnia, 17:00
Gmina Psary 2-0 Skalniak Kroczyce 18 sierpnia, 17:00
KS Preczów 6-4 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 18 sierpnia, 17:00
CKS Czeladź (2) 3-0 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 18 sierpnia, 17:00
Górnik Sosnowiec 2-0 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 18 sierpnia, 17:00
Ostoja Żelisławice 2-4 Błękitni Sarnów 18 sierpnia, 17:00
KS Giebło 0-0 Iskra Psary 18 sierpnia, 17:00
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 0-2 Niwy Brudzowice 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 1-3 Niwy Brudzowice 25 sierpnia, 17:00
Iskra Psary 2-1 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 26 sierpnia, 11:00
Błękitni Sarnów 4-0 KS Giebło 25 sierpnia, 17:00
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-3 Ostoja Żelisławice 26 sierpnia, 16:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 3-1 Górnik Sosnowiec 25 sierpnia, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-2 CKS Czeladź (2) 25 sierpnia, 17:00
Skalniak Kroczyce 5-1 KS Preczów 25 sierpnia, 17:00
MKS Poręba 2-2 Gmina Psary 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 29 sierpnia

Gmina Psary 0-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 29 sierpnia, 17:30
KS Preczów 3-1 MKS Poręba 29 sierpnia, 17:30
CKS Czeladź (2) 2-3 Skalniak Kroczyce 29 sierpnia, 17:30
Górnik Sosnowiec 0-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 29 sierpnia, 17:30
Ostoja Żelisławice 1-2 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 29 sierpnia, 17:30
KS Giebło 4-4 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 29 sierpnia, 17:30
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 0-5 Błękitni Sarnów 29 sierpnia, 17:30
Niwy Brudzowice 5-0 Iskra Psary 29 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 1-2 września

Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 4-3 Iskra Psary 1 września, 17:00
Błękitni Sarnów 1-3 Niwy Brudzowice 1 września, 16:00
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 5-0 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 2 września, 16:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 3-1 KS Giebło 1 września, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 5-3 Ostoja Żelisławice 1 września, 17:00
Skalniak Kroczyce 2-3 Górnik Sosnowiec 1 września, 17:00
MKS Poręba 1-3 CKS Czeladź (2) 1 września, 17:00
Gmina Psary 1-3 KS Preczów 1 września, 17:00

Kolejka 5 - 8-9 września

KS Preczów 2-3 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 8 września, 16:30
CKS Czeladź (2) 5-0 Gmina Psary 8 września, 16:30
Górnik Sosnowiec 7-1 MKS Poręba 8 września, 12:00
Ostoja Żelisławice 1-2 Skalniak Kroczyce 8 września, 16:30
KS Giebło 1-3 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 9 września, 16:00
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 0-0 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 9 września, 16:00
Niwy Brudzowice 4-1 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 9 września, 16:30
Iskra Psary 0-1 Błękitni Sarnów 9 września, 16:00

Kolejka 6 - 15-16 września

Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 3-3 Błękitni Sarnów 15 września, 16:00
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 2-3 Iskra Psary 16 września, 11:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-4 Niwy Brudzowice 15 września, 16:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 5-0 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 15 września, 16:00
przerwany w 33. minucie przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości; uznano wynik z boiska
Skalniak Kroczyce 3-0 KS Giebło 15 września, 16:00
MKS Poręba 0-1 Ostoja Żelisławice 16 września, 16:00
Gmina Psary 1-1 Górnik Sosnowiec 15 września, 16:00
KS Preczów 0-6 CKS Czeladź (2) 15 września, 16:00

Kolejka 7 - 22-23 września

CKS Czeladź (2) 4-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 22 września, 16:00
Górnik Sosnowiec 6-1 KS Preczów 22 września, 12:00
Ostoja Żelisławice 4-1 Gmina Psary 22 września, 16:00
KS Giebło 0-4 MKS Poręba 22 września, 16:00
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 2-3 Skalniak Kroczyce 23 września, 15:00
Niwy Brudzowice 5-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 22 września, 16:00
Iskra Psary 1-5 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 22 września, 16:00
Błękitni Sarnów 1-0 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 22 września, 16:00

Kolejka 8 - 29-30 września

Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 4-3 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 30 września, 16:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 0-2 Błękitni Sarnów 29 września, 16:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-4 Iskra Psary 29 września, 16:00
Skalniak Kroczyce 0-3 Niwy Brudzowice 29 września, 16:00
MKS Poręba 4-0 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 29 września, 16:00
Gmina Psary 4-1 KS Giebło 30 września, 16:00
KS Preczów 3-2 Ostoja Żelisławice 29 września, 16:00
CKS Czeladź (2) 8-2 Górnik Sosnowiec 29 września, 16:00

Kolejka 9 - 6-7 października

Górnik Sosnowiec 4-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 6 października, 12:00
Ostoja Żelisławice 3-2 CKS Czeladź (2) 6 października, 15:30
KS Giebło 1-7 KS Preczów 6 października, 15:30
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 1-1 Gmina Psary 7 października, 15:00
Niwy Brudzowice 5-0 MKS Poręba 6 października, 15:30
Iskra Psary 2-3 Skalniak Kroczyce 6 października, 15:30
Błękitni Sarnów 1-5 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 6 października, 15:30
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 4-2 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 6 października, 15:30

Kolejka 10 - 13-14 października

Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 5-1 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 14 października, 15:30
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-3 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 13 października, 15:00
Skalniak Kroczyce 0-1 Błękitni Sarnów 13 października, 15:00
MKS Poręba 1-0 Iskra Psary 13 października, 15:00
Gmina Psary 0-7 Niwy Brudzowice 13 października, 15:00
KS Preczów 5-2 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 13 października, 15:00
CKS Czeladź (2) 5-0 KS Giebło 14 października, 15:00
Górnik Sosnowiec 4-1 Ostoja Żelisławice 13 października, 12:00

Kolejka 11 - 20-21 października

Ostoja Żelisławice 1-5 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 20 października, 15:00
KS Giebło 1-4 Górnik Sosnowiec 21 października, 15:00
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 0-4 CKS Czeladź (2) 21 października, 15:00
Niwy Brudzowice 6-1 KS Preczów 20 października, 15:00
Iskra Psary 0-2 Gmina Psary 21 października, 15:00
Błękitni Sarnów 2-1 MKS Poręba 20 października, 15:00
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 3-1 Skalniak Kroczyce 21 października, 15:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 0-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 20 października, 15:00

Kolejka 12 - 27-28 października

Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 3-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 27 października, 14:00
Skalniak Kroczyce 6-1 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 27 października, 14:00
MKS Poręba 2-2 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 27 października, 14:00
Gmina Psary 1-4 Błękitni Sarnów 27 października, 14:00
KS Preczów 3-5 Iskra Psary 27 października, 14:00
CKS Czeladź (2) 0-3 Niwy Brudzowice 28 października, 12:00
Górnik Sosnowiec 3-1 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 27 października, 12:00
Ostoja Żelisławice 8-1 KS Giebło 27 października, 14:00

Kolejka 13 - 3-4 listopada

KS Giebło 1-2 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 3 listopada, 13:30
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 3-6 Ostoja Żelisławice 4 listopada, 13:00
Niwy Brudzowice 2-0 Górnik Sosnowiec 3 listopada, 13:30
Iskra Psary 2-5 CKS Czeladź (2) 3 listopada, 13:30
Błękitni Sarnów 2-1 KS Preczów 3 listopada, 13:30
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 4-5 Gmina Psary 4 listopada, 13:30
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 1-1 MKS Poręba 3 listopada, 13:30
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-5 Skalniak Kroczyce 3 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 10-11 listopada

Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 0-3 Skalniak Kroczyce 10 listopada, 13:00
MKS Poręba 0-4 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 10 listopada, 13:00
Gmina Psary 1-0 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 10 listopada, 13:00
KS Preczów 4-1 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 10 listopada, 13:00
CKS Czeladź (2) 2-3 Błękitni Sarnów 10 listopada, 13:00
Górnik Sosnowiec 3-1 Iskra Psary 10 listopada, 12:00
Ostoja Żelisławice 1-0 Niwy Brudzowice 10 listopada, 13:00
KS Giebło 1-0 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 10 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 17-18 listopada

Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 0-4 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 17 listopada, 11:00
Niwy Brudzowice 12-1 KS Giebło 17 listopada, 13:00
Iskra Psary 4-1 Ostoja Żelisławice 17 listopada, 13:00
Błękitni Sarnów 1-1 Górnik Sosnowiec 17 listopada, 13:00
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 2-6 CKS Czeladź (2) 18 listopada, 13:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 3-0 KS Preczów 17 listopada, 13:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-3 Gmina Psary 17 listopada, 13:00
Skalniak Kroczyce 1-1 MKS Poręba 17 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 16-17 marca

Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 2-1 MKS Poręba 17 marca, 13:00
Skalniak Kroczyce 4-0 Gmina Psary 16 marca, 15:30
(wo)
na boisku 4-1
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 4-1 KS Preczów 16 marca, 15:30
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 0-1 CKS Czeladź (2) 16 marca, 15:30
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-3 Górnik Sosnowiec
(wo)
Błękitni Sarnów 2-0 Ostoja Żelisławice 16 marca, 15:30
Iskra Psary 2-0 KS Giebło 17 marca, 15:00
Niwy Brudzowice 7-1 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 16 marca, 15:30

Kolejka 17 - 23-24 marca

Niwy Brudzowice 3-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 23 marca, 15:30
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 1-2 Iskra Psary 23 marca, 15:30
KS Giebło 1-7 Błękitni Sarnów 24 marca, 15:00
Ostoja Żelisławice 3-0 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
(wo)
Górnik Sosnowiec 4-1 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 23 marca, 15:30
CKS Czeladź (2) 5-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 23 marca, 15:30
KS Preczów 4-3 Skalniak Kroczyce 23 marca, 15:30
Gmina Psary 2-5 MKS Poręba 23 marca, 15:30

Kolejka 18 - 30-31 marca

Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 5-0 Gmina Psary 30 marca, 16:00
MKS Poręba 3-0 KS Preczów 30 marca, 16:00
Skalniak Kroczyce 0-1 CKS Czeladź (2) 30 marca, 16:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-1 Górnik Sosnowiec 30 marca, 16:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-7 Ostoja Żelisławice 30 marca, 16:00
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-3 KS Giebło
(wo)
Błękitni Sarnów 4-1 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 30 marca, 16:00
Iskra Psary 1-4 Niwy Brudzowice 30 marca, 16:00

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Iskra Psary 1-6 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 7 kwietnia, 16:00
Niwy Brudzowice 0-1 Błękitni Sarnów 6 kwietnia, 17:00
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 3-0 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
(wo)
KS Giebło 0-2 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 7 kwietnia, 16:00
Ostoja Żelisławice 8-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 6 kwietnia, 17:00
Górnik Sosnowiec 0-1 Skalniak Kroczyce 6 kwietnia, 17:00
CKS Czeladź (2) 1-0 MKS Poręba 6 kwietnia, 17:00
KS Preczów 2-1 Gmina Psary 6 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 3-1 KS Preczów 13 kwietnia, 17:00
Gmina Psary 1-5 CKS Czeladź (2) 13 kwietnia, 17:00
MKS Poręba 2-4 Górnik Sosnowiec 13 kwietnia, 17:00
Skalniak Kroczyce 5-3 Ostoja Żelisławice 13 kwietnia, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 10-3 KS Giebło 13 kwietnia, 17:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-0 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 13 kwietnia, 17:00
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-3 Niwy Brudzowice
(wo)
Błękitni Sarnów 0-0 Iskra Psary 13 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 20 kwietnia

Błękitni Sarnów 1-2 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 20 kwietnia, 13:30
Iskra Psary 3-0 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
(wo)
Niwy Brudzowice 14-1 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 20 kwietnia, 13:30
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 0-3 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 20 kwietnia, 11:00
KS Giebło 0-5 Skalniak Kroczyce 20 kwietnia, 12:00
Ostoja Żelisławice 5-1 MKS Poręba 20 kwietnia, 12:00
Górnik Sosnowiec 2-3 Gmina Psary 20 kwietnia, 13:30
CKS Czeladź (2) 4-2 KS Preczów 20 kwietnia, 13:30

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 3-2 CKS Czeladź (2) 27 kwietnia, 17:00
KS Preczów 1-3 Górnik Sosnowiec 27 kwietnia, 17:00
Gmina Psary 0-4 Ostoja Żelisławice 27 kwietnia, 17:00
MKS Poręba 2-1 KS Giebło 27 kwietnia, 11:00
Skalniak Kroczyce 2-1 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 27 kwietnia, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-5 Niwy Brudzowice 27 kwietnia, 17:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 0-1 Iskra Psary 27 kwietnia, 11:00
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-3 Błękitni Sarnów
(wo)

Kolejka 23 - 1 maja

MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-3 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
(wo)
Błękitni Sarnów 3-0 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 1 maja, 14:00
Iskra Psary 6-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1 maja, 17:00
Niwy Brudzowice 2-1 Skalniak Kroczyce 1 maja, 17:00
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 2-4 MKS Poręba 1 maja, 17:00
KS Giebło 2-1 Gmina Psary 1 maja, 11:00
Ostoja Żelisławice 5-0 KS Preczów 1 maja, 11:00
Górnik Sosnowiec 0-8 CKS Czeladź (2) 1 maja, 17:00

Kolejka 24 - 4-5 maja

Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 4-1 Górnik Sosnowiec 4 maja, 17:00
CKS Czeladź (2) 3-3 Ostoja Żelisławice 4 maja, 17:00
KS Preczów 3-1 KS Giebło 4 maja, 17:00
Gmina Psary 1-1 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 4 maja, 17:00
MKS Poręba 0-2 Niwy Brudzowice 4 maja, 17:00
Skalniak Kroczyce 1-1 Iskra Psary 4 maja, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-4 Błękitni Sarnów 4 maja, 17:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 3-0 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
(wo)

Kolejka 25 - 11-12 maja

Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 1-6 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 11 maja, 17:00
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-3 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
(wo)
Błękitni Sarnów 2-1 Skalniak Kroczyce 11 maja, 17:00
Iskra Psary 0-4 MKS Poręba 12 maja, 17:00
Niwy Brudzowice 3-1 Gmina Psary 11 maja, 17:00
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 1-1 KS Preczów 11 maja, 17:00
KS Giebło 0-9 CKS Czeladź (2) 11 maja, 17:00
Ostoja Żelisławice 1-2 Górnik Sosnowiec 11 maja, 17:00

Kolejka 26 - 18-19 maja

Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 1-4 Ostoja Żelisławice 18 maja, 17:00
Górnik Sosnowiec 3-1 KS Giebło 18 maja, 11:30
CKS Czeladź (2) 4-0 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 18 maja, 17:00
KS Preczów 0-7 Niwy Brudzowice 19 maja, 17:00
Gmina Psary 0-1 Iskra Psary 18 maja, 17:00
MKS Poręba 0-2 Błękitni Sarnów 18 maja, 17:00
Skalniak Kroczyce 3-0 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
(wo)
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-3 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 18 maja, 17:00

Kolejka 27 - 25-26 maja

Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-6 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 25 maja, 17:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 0-3 Skalniak Kroczyce 25 maja, 17:00
(wo)
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-3 MKS Poręba
(wo)
Błękitni Sarnów 3-0 Gmina Psary 26 maja, 16:30
Iskra Psary 3-0 KS Preczów 25 maja, 17:00
Niwy Brudzowice 2-1 CKS Czeladź (2) 25 maja, 17:00
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 2-2 Górnik Sosnowiec 25 maja, 17:00
KS Giebło 0-6 Ostoja Żelisławice 25 maja, 17:00

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 5-3 KS Giebło 1 czerwca, 17:00
Ostoja Żelisławice 10-1 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 1 czerwca, 17:00
Górnik Sosnowiec 3-5 Niwy Brudzowice 1 czerwca, 17:00
CKS Czeladź (2) 3-0 Iskra Psary 1 czerwca, 11:00
KS Preczów 0-8 Błękitni Sarnów 1 czerwca, 17:00
Gmina Psary 3-0 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
(wo)
MKS Poręba 2-0 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 1 czerwca, 17:00
Skalniak Kroczyce 3-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 8-9 czerwca

Skalniak Kroczyce 0-3 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 8 czerwca, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 4-4 MKS Poręba 8 czerwca, 17:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-1 Gmina Psary 8 czerwca, 17:00
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-3 KS Preczów
(wo)
Błękitni Sarnów 2-1 CKS Czeladź (2) 8 czerwca, 17:00
Iskra Psary 0-3 Górnik Sosnowiec 9 czerwca, 17:00
Niwy Brudzowice 2-2 Ostoja Żelisławice 8 czerwca, 17:00
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 2-3 KS Giebło 8 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 15-16 czerwca

Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 3-1 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 15 czerwca, 17:00
KS Giebło 1-3 Niwy Brudzowice 15 czerwca, 17:00
Ostoja Żelisławice 3-2 Iskra Psary 15 czerwca, 17:00
Górnik Sosnowiec 2-3 Błękitni Sarnów 15 czerwca, 11:00
CKS Czeladź (2) 3-0 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
(wo)
KS Preczów 1-0 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 15 czerwca, 12:00
Gmina Psary 2-3 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 15 czerwca, 17:00
MKS Poręba 1-0 Skalniak Kroczyce 15 czerwca, 14:45

Klasa okręgowa Zina 2018/2019 (Katowice I)
Klasa okręgowa Zina 2018/2019 (Katowice II)
Klasa okręgowa Zina 2018/2019 (Katowice III)
Klasa okręgowa Zina 2018/2019 (Katowice IV)

Klasa A 2018/2019 (Bytom)
Klasa A 2018/2019 (Katowice)
Klasa A 2018/2019 (Racibórz)
Klasa A Football Center 2018/2019 (Rybnik)
Klasa A 2018/2019 (Tychy)
Majer Klasa A 2018/2019 (Zabrze)

Klasa B Patrick 2018/2019 (Sosnowiec)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas