[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B Patrick 2018/2019, grupa: Sosnowiec
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 22 58 19 1 2 106-21 11 0 0 56-7 8 1 2 50-14
2.  Sarmacja II Będzin 22 46 14 4 4 64-26 8 2 1 36-11 6 2 3 28-15 2 6 2 0 0 6-4
3.  RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 22 46 15 1 6 78-34 9 0 2 40-9 6 1 4 38-25 2 0 0 0 2 4-6
4.  Zew Kazimierz (Sosnowiec) 22 44 13 5 4 48-31 7 3 1 18-9 6 2 3 30-22
5.  Jedność Strzyżowice 22 38 12 2 8 65-42 6 1 4 36-18 6 1 4 29-24
6.  Strażak Nowa Wieś 22 32 10 2 10 46-50 6 1 4 27-20 4 1 6 19-30
7.  KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 22 30 9 3 10 69-50 5 2 4 40-24 4 1 6 29-26
8.  Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 22 28 8 4 10 46-55 6 1 4 28-30 2 3 6 18-25
9.  UKS Sławków 22 22 7 1 14 46-62 4 1 6 27-27 3 0 8 19-35
10.  JSP Warta Zawiercie 22 16 5 1 16 27-91 3 1 7 21-51 2 0 9 6-40
11.  Niegowoniczki 2018 22 13 4 1 17 31-102 3 0 8 19-47 1 1 9 12-55
12.  Gmina II Psary 22 10 3 1 18 21-83 2 1 8 11-35 1 0 10 10-48
Gmina II Psary wycofała się z rozgrywek po 15. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza)    3-0 2-1 9-1 11-1 3-0* 4-2 2-1 6-0 8-0 4-0 4-1 
 2 Sarmacja II Będzin4-1     4-3 2-2 2-0 1-2 1-1 2-0 7-1 2-0 5-1 6-0 
 3 RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza4-2 1-2     3-0 0-3 3-0 7-2 6-0 4-0 3-0* 6-0 3-0* 
 4 Zew Kazimierz (Sosnowiec)0-0 2-1 1-2     2-1 1-1 2-1 2-2 1-0 2-0 2-1 3-0* 
 5 Jedność Strzyżowice2-4 2-2 0-1 3-0     4-0 5-1 1-3 2-1 0-2 8-2 9-2 
 6 Strażak Nowa Wieś0-3 1-3 5-3 1-3 4-0     2-5 3-2 2-0 5-0 1-1 3-0* 
 7 KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza)2-4 2-1 3-3 3-3 2-3 3-0     3-2 1-2 4-0 15-1 2-5 
 8 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza)2-10 3-3 7-3 0-6 0-5 2-0 3-2     5-0 3-0* 0-1 3-0* 
 9 UKS Sławków0-2 0-4 1-3 0-3 1-5 7-2 0-5 1-1     8-0 4-0 5-2 
 10 JSP Warta Zawiercie0-11 0-3* 0-8* 0-6 2-2 5-8 0-3* 1-5 3-2     7-3 3-0* 
 11 Niegowoniczki 20180-10 1-6 0-7 1-3 0-6* 0-3* 2-1 2-0 4-7 2-4     7-0 
 12 Gmina II Psary0-3* 0-3* 2-4 0-3* 0-3* 1-3 0-6 2-2 0-6 3-0* 3-2     

Kolejka 1 - 1-2 września

JSP Warta Zawiercie 2-2 Jedność Strzyżowice 2 września, 17:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-1 Sarmacja II Będzin 2 września, 17:00
Strażak Nowa Wieś 5-3 RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 2 września, 17:00
KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 2-5 Gmina II Psary 2 września, 17:00
Niegowoniczki 2018 0-10 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 2 września, 17:00
UKS Sławków 1-1 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (2 września, 17:00) odwołany

Kolejka 2 - 8-9 września

Jedność Strzyżowice 1-3 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 9 września, 11:00
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 6-0 UKS Sławków 9 września, 16:30
Gmina II Psary 3-2 Niegowoniczki 2018 9 września, 16:30
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 7-2 KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 9 września, 16:30
Sarmacja II Będzin 1-2 Strażak Nowa Wieś 9 września, 16:30
JSP Warta Zawiercie 0-6 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 9 września, 16:30

Kolejka 3 - 15-16 września

Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-1 Jedność Strzyżowice 16 września, 16:00
Strażak Nowa Wieś 5-0 JSP Warta Zawiercie 16 września, 16:00
KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 2-1 Sarmacja II Będzin 16 września, 16:00
Niegowoniczki 2018 0-7 RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 16 września, 16:00
UKS Sławków 5-2 Gmina II Psary 16 września, 16:00
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 2-1 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 16 września, 16:00

Kolejka 4 - 22-23 września

Jedność Strzyżowice 2-4 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 22 września, 16:00
Gmina II Psary 2-2 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 23 września, 16:00
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 4-0 UKS Sławków 23 września, 16:00
Sarmacja II Będzin 5-1 Niegowoniczki 2018 23 września, 16:00
JSP Warta Zawiercie 0-3 KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 23 września, 16:00
(wo)
przerwany w 63. minucie przy stanie 0-1 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez zawodnika gospodarzy
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-1 Strażak Nowa Wieś 23 września, 16:00

Kolejka 5 - 29-30 września

Strażak Nowa Wieś 4-0 Jedność Strzyżowice 30 września, 16:00
KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 3-3 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 30 września, 16:00
Niegowoniczki 2018 2-4 JSP Warta Zawiercie 30 września, 16:00
UKS Sławków 0-4 Sarmacja II Będzin 30 września, 16:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 7-3 RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 30 września, 16:00
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 4-1 Gmina II Psary 29 września, 16:00

Kolejka 6 - 6-7 października

Jedność Strzyżowice 9-2 Gmina II Psary 7 października, 15:30
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 4-2 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 7 października, 15:30
Sarmacja II Będzin 2-0 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 7 października, 15:30
JSP Warta Zawiercie 3-2 UKS Sławków 7 października, 15:30
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-1 Niegowoniczki 2018 7 października, 15:30
Strażak Nowa Wieś 2-5 KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 7 października, 15:30

Kolejka 7 - 13-14 października

KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 2-3 Jedność Strzyżowice 14 października, 15:00
Niegowoniczki 2018 0-3 Strażak Nowa Wieś 14 października, 15:00
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
UKS Sławków 0-3 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 14 października, 15:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 3-0 JSP Warta Zawiercie 14 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Sarmacja II Będzin 14 października, 15:00
Gmina II Psary 2-4 RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 14 października, 15:00

Kolejka 8 - 20-21 października

Jedność Strzyżowice 0-1 RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 20 października, 15:00
Sarmacja II Będzin 6-0 Gmina II Psary 21 października, 15:00
JSP Warta Zawiercie 0-11 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 21 października, 15:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-2 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 21 października, 15:00
Strażak Nowa Wieś 2-0 UKS Sławków 21 października, 15:00
KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 15-1 Niegowoniczki 2018 21 października, 15:00

Kolejka 9 - 27-28 października

Niegowoniczki 2018 0-6 Jedność Strzyżowice 28 października, 14:00
(wo)
na boisku 1-6
UKS Sławków 0-5 KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 28 października, 14:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 2-0 Strażak Nowa Wieś 28 października, 11:00
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 9-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 28 października, 14:00
Gmina II Psary 3-0 JSP Warta Zawiercie 28 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 1-2 Sarmacja II Będzin 27 października, 14:00

Kolejka 10 - 3-4 listopada

Jedność Strzyżowice 2-2 Sarmacja II Będzin 3 listopada, 14:00
JSP Warta Zawiercie 0-8 RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 4 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 1-8
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-0 Gmina II Psary 4 listopada, 13:30
(wo)
przerwany w 4. minucie przy stanie 2-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Strażak Nowa Wieś 0-3 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 3 listopada, 13:30
KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 3-2 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 4 listopada, 13:30
Niegowoniczki 2018 4-7 UKS Sławków 4 listopada, 13:30

Kolejka 11 - 10-11 listopada

UKS Sławków 1-5 Jedność Strzyżowice 11 listopada, 13:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 0-1 Niegowoniczki 2018 11 listopada, 11:00
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 4-2 KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 11 listopada, 13:00
Gmina II Psary 1-3 Strażak Nowa Wieś 11 listopada, 13:00
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 3-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 10 listopada, 13:00
Sarmacja II Będzin 2-0 JSP Warta Zawiercie 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) nie odbył się - goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 12 - 30-31 marca

Jedność Strzyżowice 0-2 JSP Warta Zawiercie 30 marca, 16:00
Sarmacja II Będzin 2-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 31 marca, 17:00
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 3-0 Strażak Nowa Wieś 31 marca, 17:00
Gmina II Psary 0-6 KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 31 marca, 17:00
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 4-0 Niegowoniczki 2018 31 marca, 17:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 5-0 UKS Sławków 31 marca, 17:00

Kolejka 13 - 6-7 kwietnia

Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 0-5 Jedność Strzyżowice 7 kwietnia, 17:00
UKS Sławków 0-2 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 7 kwietnia, 17:00
Niegowoniczki 2018 7-0 Gmina II Psary 7 kwietnia, 17:00
KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 3-3 RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 7 kwietnia, 17:00
Strażak Nowa Wieś 1-3 Sarmacja II Będzin 7 kwietnia, 17:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-0 JSP Warta Zawiercie 7 kwietnia, 17:00

Kolejka 14 - 13-14 kwietnia

Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 2-10 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 14 kwietnia, 17:00
Jedność Strzyżowice 3-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 13 kwietnia, 17:00
JSP Warta Zawiercie 5-8 Strażak Nowa Wieś 14 kwietnia, 17:00
Sarmacja II Będzin 1-1 KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 14 kwietnia, 17:00
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 6-0 Niegowoniczki 2018 14 kwietnia, 17:00
Gmina II Psary 0-6 UKS Sławków 14 kwietnia, 17:00
przerwany po I połowie przy stanie 0-6 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy / uznano wynik z boiska

Kolejka 15 - 20 kwietnia

Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 11-1 Jedność Strzyżowice 20 kwietnia, 11:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Gmina II Psary 20 kwietnia, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
UKS Sławków 1-3 RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 20 kwietnia, 11:00
Niegowoniczki 2018 1-6 Sarmacja II Będzin 20 kwietnia, 11:00
KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 4-0 JSP Warta Zawiercie 20 kwietnia, 11:00
Strażak Nowa Wieś 1-3 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 20 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 27-28 kwietnia

Jedność Strzyżowice 4-0 Strażak Nowa Wieś 27 kwietnia, 17:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-1 KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 28 kwietnia, 17:00
JSP Warta Zawiercie 7-3 Niegowoniczki 2018 28 kwietnia, 17:00
Sarmacja II Będzin 7-1 UKS Sławków 28 kwietnia, 17:00
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 6-0 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 27 kwietnia, 17:00
Gmina II Psary 0-3 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza)
(wo)

Kolejka 17 - 4-5 maja

Gmina II Psary 0-3 Jedność Strzyżowice
(wo)
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 2-1 RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 5 maja, 11:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 3-3 Sarmacja II Będzin 5 maja, 13:00
UKS Sławków 8-0 JSP Warta Zawiercie 5 maja, 17:00
Niegowoniczki 2018 1-3 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 5 maja, 17:00
KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Strażak Nowa Wieś 5 maja, 17:00

Kolejka 18 - 11-12 maja

Jedność Strzyżowice 5-1 KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 11 maja, 17:00
Strażak Nowa Wieś 1-1 Niegowoniczki 2018 12 maja, 17:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-0 UKS Sławków 12 maja, 17:00
JSP Warta Zawiercie 1-5 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 12 maja, 17:00
Sarmacja II Będzin 4-1 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 12 maja, 17:00
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 3-0 Gmina II Psary
(wo)

Kolejka 19 - 18-19 maja

RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 0-3 Jedność Strzyżowice 18 maja, 17:00
Gmina II Psary 0-3 Sarmacja II Będzin
(wo)
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 8-0 JSP Warta Zawiercie 19 maja, 17:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 0-6 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 19 maja, 13:00
UKS Sławków 7-2 Strażak Nowa Wieś 19 maja, 17:00
Niegowoniczki 2018 2-1 KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 19 maja, 17:00

Kolejka 20 - 25-26 maja

Jedność Strzyżowice 8-2 Niegowoniczki 2018 26 maja, 17:00
KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 1-2 UKS Sławków 26 maja, 17:00
Strażak Nowa Wieś 3-2 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 26 maja, 17:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-0 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 26 maja, 17:00
JSP Warta Zawiercie 3-0 Gmina II Psary
(wo)
Sarmacja II Będzin 4-3 RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 26 maja, 17:00

Kolejka 21 - 1-2 czerwca

Sarmacja II Będzin 2-0 Jedność Strzyżowice 2 czerwca, 17:00
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 3-0 JSP Warta Zawiercie 2 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Gmina II Psary 0-3 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
(wo)
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Strażak Nowa Wieś 1 czerwca, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 3-2 KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 2 czerwca, 17:00
UKS Sławków 4-0 Niegowoniczki 2018 2 czerwca, 17:00

Kolejka 22 - 8-9 czerwca

Jedność Strzyżowice 2-1 UKS Sławków 8 czerwca, 11:00
Niegowoniczki 2018 2-0 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 9 czerwca, 17:00
KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 2-4 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 9 czerwca, 17:00
Strażak Nowa Wieś 3-0 Gmina II Psary
(wo)
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-2 RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 9 czerwca, 17:00
JSP Warta Zawiercie 0-3 Sarmacja II Będzin 9 czerwca, 17:00
(wo)

Klasa A Patrick 2018/2019 (Sosnowiec)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas