[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Majer Klasa A 2018/2019, grupa: Zabrze
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ŁTS Łabędy (Gliwice) 32 71 22 5 5 101-34 13 1 2 59-16 9 4 3 42-18
2.  Concordia Knurów 32 67 21 4 7 89-34 12 2 2 47-14 9 2 5 42-20
3.  Gwiazda Chudów 32 64 18 10 4 77-37 10 5 1 41-12 8 5 3 36-25
4.  Burza Borowa Wieś (Mikołów) 32 58 17 7 8 80-64 10 2 4 42-27 7 5 4 38-37 2 4 1 1 0 6-3
5.  Naprzód Żernica 32 58 17 7 8 72-48 9 4 3 39-21 8 3 5 33-27 2 1 0 1 1 3-6
6.  Start Sierakowice 32 56 17 5 10 92-69 9 2 5 56-42 8 3 5 36-27
7.  Młodość Rudno 32 51 16 3 13 74-69 8 2 6 39-37 8 1 7 35-32
8.  Olimpia Pławniowice 32 45 13 6 13 49-54 8 2 6 25-20 5 4 7 24-34 4 9 3 0 1 8-3
9.  Sokół Łany Wielkie 32 45 14 3 15 67-83 7 1 8 34-37 7 2 7 33-46 4 9 3 0 1 9-5
10.  Zaborze Zabrze 32 45 13 6 13 57-58 6 5 5 28-25 7 1 8 29-33 4 0 0 0 4 4-13
11.  Gwarek Zabrze 32 44 13 5 14 47-41 8 3 5 30-15 5 2 9 17-26
12.  Zryw Radonia 32 42 12 6 14 59-58 6 3 7 29-30 6 3 7 30-28
13.  Zamkowiec Toszek 32 37 11 4 17 60-78 3 4 9 23-38 8 0 8 37-40 2 6 2 0 0 7-1
14.  Ruch Kozłów 32 37 11 4 17 63-70 4 3 9 32-33 7 1 8 31-37 2 0 0 0 2 1-7
15.  Carbo Gliwice 32 21 6 3 23 42-108 4 1 11 25-58 2 2 12 17-50
16.  Orzeł Stanica 32 20 5 5 22 44-97 2 1 13 23-50 3 4 9 21-47
17.  Społem Zabrze 32 13 4 1 27 37-108 1 1 14 12-51 3 0 13 25-57

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 ŁTS Łabędy (Gliwice)    3-2 5-0 5-0 1-0 2-4 4-0 4-0 4-4 3-1 2-0 0-2 6-0 5-1 3-2 8-0 4-0 
 2 Concordia Knurów2-0     2-1 5-1 3-0 1-1 2-5 0-0 4-0 2-0 1-0 4-1 5-1 1-2 4-1 4-0 7-1 
 3 Gwiazda Chudów2-1 3-0     0-0 3-3 5-0 1-1 4-0 7-0 1-1 0-0 0-1 3-0 3-2 3-0 2-0 4-3 
 4 Burza Borowa Wieś (Mikołów)0-2 1-1 3-3     4-1 2-0 1-5 4-0 1-3 3-4 2-1 3-1 5-3 2-1 3-0* 4-2 4-0 
 5 Naprzód Żernica1-1 1-2 3-3 2-2     3-1 3-0 1-1 2-1 2-0 5-1 2-6 0-2 3-1 7-0 2-0 2-0 
 6 Start Sierakowice3-3 0-1 0-7 6-3 3-2     2-3 5-2 3-3 6-1 4-0 3-2 1-9 1-2 6-1 3-0 10-3 
 7 Młodość Rudno3-3 2-4 1-3 3-5 3-4 2-4     4-0 4-1 4-3 1-0 1-0 4-3 2-1 2-0 1-1 2-5 
 8 Olimpia Pławniowice1-5 1-1 0-3 0-0 0-1 1-0 3-0     1-2 3-1 2-0 1-2 1-0 2-3 4-1 3-1 2-0 
 9 Sokół Łany Wielkie1-4 4-3 1-2 1-6 3-1 1-3 0-2 0-1     4-2 1-2 2-1 6-3 2-2 4-3 4-0 0-2 
 10 Zaborze Zabrze0-3* 3-1 1-1 2-2 0-0 0-1 5-3 0-3 1-3     0-0 1-0 6-1 1-2 2-1 4-4 2-0 
 11 Gwarek Zabrze0-1 1-0 4-1 0-0 0-2 3-0 2-1 1-1 6-0 0-1     3-3 0-1 2-1 3-0 4-0 1-3 
 12 Zryw Radonia4-2 0-4 0-1 2-3 0-0 3-7 1-0 3-0 4-0 1-2 2-1     1-2 4-5 1-1 1-1 2-1 
 13 Zamkowiec Toszek0-0 0-4 1-1 1-2 1-6 1-1 1-3 3-3 0-3 2-0 1-2 2-4     3-0 1-3 2-3 4-3 
 14 Ruch Kozłów0-1 1-3 1-2 8-2 2-6 1-1 2-0 0-1 1-2 0-3 1-3 2-2 1-4     6-2 1-1 5-0 
 15 Carbo Gliwice1-4 0-7 2-2 1-4 1-2 0-4 3-5 1-5 2-5 0-5 3-1 2-1 1-5 3-2     2-5 3-1 
 16 Orzeł Stanica0-4 0-5 0-3 1-3 3-4 1-3 1-5 3-2 1-4 2-3 0-1 2-2 0-2 3-4 1-2     5-3 
 17 Społem Zabrze0-8 0-4 1-3 0-5 0-1 1-6 1-2 1-5 5-2 0-2 1-5 0-2 0-1 0-2 0-0 2-3     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Pauza: Młodość Rudno.
 
Ruch Kozłów 8-2 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 11 sierpnia, 17:00
Start Sierakowice 6-1 Carbo Gliwice 11 sierpnia, 17:00
Concordia Knurów 7-1 Społem Zabrze 12 sierpnia, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 3-1 Zaborze Zabrze 11 sierpnia, 17:00
Zryw Radonia 1-2 Zamkowiec Toszek 12 sierpnia, 17:00
Gwarek Zabrze 4-1 Gwiazda Chudów 11 sierpnia, 11:00
Orzeł Stanica 1-4 Sokół Łany Wielkie 12 sierpnia, 11:15
Olimpia Pławniowice 0-1 Naprzód Żernica 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Pauza: Naprzód Żernica.
 
Sokół Łany Wielkie 0-1 Olimpia Pławniowice 15 sierpnia, 17:00
Gwiazda Chudów 2-0 Orzeł Stanica 15 sierpnia, 17:00
Zamkowiec Toszek 1-2 Gwarek Zabrze 15 sierpnia, 17:00
Zaborze Zabrze 1-0 Zryw Radonia 15 sierpnia, 17:00
Społem Zabrze 0-8 ŁTS Łabędy (Gliwice) 15 sierpnia, 17:00
Carbo Gliwice 0-7 Concordia Knurów 15 sierpnia, 13:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 2-0 Start Sierakowice 15 sierpnia, 17:00
Młodość Rudno 2-1 Ruch Kozłów 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Pauza: Ruch Kozłów.
 
Start Sierakowice 2-3 Młodość Rudno 19 sierpnia, 17:00
Concordia Knurów 5-1 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 18 sierpnia, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 3-2 Carbo Gliwice 18 sierpnia, 17:00
Zryw Radonia 2-1 Społem Zabrze 19 sierpnia, 17:00
Gwarek Zabrze 0-1 Zaborze Zabrze 18 sierpnia, 11:00
Orzeł Stanica 0-2 Zamkowiec Toszek 18 sierpnia, 17:00
Olimpia Pławniowice 0-3 Gwiazda Chudów 19 sierpnia, 17:00
Naprzód Żernica 2-1 Sokół Łany Wielkie 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Pauza: Sokół Łany Wielkie.
 
Gwiazda Chudów 3-3 Naprzód Żernica 25 sierpnia, 17:00
Zamkowiec Toszek 3-3 Olimpia Pławniowice 25 sierpnia, 17:00
Zaborze Zabrze 4-4 Orzeł Stanica 25 sierpnia, 17:00
Społem Zabrze 1-5 Gwarek Zabrze 25 sierpnia, 17:00
Carbo Gliwice 2-1 Zryw Radonia 26 sierpnia, 17:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 0-2 ŁTS Łabędy (Gliwice) 25 sierpnia, 17:00
Młodość Rudno 2-4 Concordia Knurów 26 sierpnia, 17:00
Start Sierakowice 1-2 Ruch Kozłów 25 sierpnia, 14:30

Kolejka 5 - 29 sierpnia

Pauza: Start Sierakowice.
 
Concordia Knurów 1-2 Ruch Kozłów 29 sierpnia, 17:30
ŁTS Łabędy (Gliwice) 4-0 Młodość Rudno 29 sierpnia, 17:30
Zryw Radonia 2-3 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 29 sierpnia, 17:30
Gwarek Zabrze 3-0 Carbo Gliwice 29 sierpnia, 17:30
Orzeł Stanica 5-3 Społem Zabrze 29 sierpnia, 17:30
Olimpia Pławniowice 3-1 Zaborze Zabrze 29 sierpnia, 18:00
Naprzód Żernica 0-2 Zamkowiec Toszek 29 sierpnia, 17:30
Sokół Łany Wielkie 1-2 Gwiazda Chudów 29 sierpnia, 17:30

Kolejka 6 - 1-2 września

Pauza: Gwiazda Chudów.
 
Zamkowiec Toszek 0-3 Sokół Łany Wielkie 1 września, 17:00
Zaborze Zabrze 0-0 Naprzód Żernica 1 września, 17:00
Społem Zabrze 1-5 Olimpia Pławniowice 1 września, 17:00
Carbo Gliwice 2-5 Orzeł Stanica 1 września, 17:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 2-1 Gwarek Zabrze 1 września, 17:00
Młodość Rudno 1-0 Zryw Radonia 2 września, 17:00
Ruch Kozłów 0-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 1 września, 17:00
Start Sierakowice 0-1 Concordia Knurów 1 września, 17:00

Kolejka 7 - 8-9 września

Pauza: Concordia Knurów.
 
ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-4 Start Sierakowice 8 września, 16:00
Zryw Radonia 4-5 Ruch Kozłów 9 września, 16:00
Gwarek Zabrze 2-1 Młodość Rudno 8 września, 11:00
Orzeł Stanica 1-3 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 8 września, 16:00
Olimpia Pławniowice 4-1 Carbo Gliwice 9 września, 16:00
Naprzód Żernica 2-0 Społem Zabrze 8 września, 16:00
Sokół Łany Wielkie 4-2 Zaborze Zabrze 8 września, 16:00
Gwiazda Chudów 3-0 Zamkowiec Toszek 8 września, 16:00

Kolejka 8 - 15-16 września

Pauza: Zamkowiec Toszek.
 
Zaborze Zabrze 1-1 Gwiazda Chudów 15 września, 16:00
Społem Zabrze 5-2 Sokół Łany Wielkie 16 września, 16:00
Carbo Gliwice 1-2 Naprzód Żernica 16 września, 16:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 4-0 Olimpia Pławniowice 15 września, 16:00
Młodość Rudno 1-1 Orzeł Stanica 16 września, 16:00
Start Sierakowice 3-2 Zryw Radonia 15 września, 16:00
Concordia Knurów 2-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 15 września, 16:00
Gwarek Zabrze 2-1 Ruch Kozłów 15 września, 15:30

Kolejka 9 - 22-23 września

Pauza: ŁTS Łabędy (Gliwice).
 
Zryw Radonia 0-4 Concordia Knurów 23 września, 16:00
Gwarek Zabrze 3-0 Start Sierakowice 22 września, 11:15
Orzeł Stanica 3-4 Ruch Kozłów 23 września, 11:15
Olimpia Pławniowice 3-0 Młodość Rudno 23 września, 16:00
Naprzód Żernica 2-2 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 22 września, 16:00
Sokół Łany Wielkie 4-3 Carbo Gliwice 22 września, 16:00
Gwiazda Chudów 4-3 Społem Zabrze 22 września, 16:00
Zamkowiec Toszek 2-0 Zaborze Zabrze 22 września, 16:00

Kolejka 10 - 29-30 września

Pauza: Zaborze Zabrze.
 
Społem Zabrze 0-1 Zamkowiec Toszek 30 września, 16:00
Carbo Gliwice 2-2 Gwiazda Chudów 29 września, 16:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 1-3 Sokół Łany Wielkie 29 września, 16:00
Młodość Rudno 3-4 Naprzód Żernica 30 września, 16:00
Ruch Kozłów 0-1 Olimpia Pławniowice 29 września, 16:00
Start Sierakowice 3-0 Orzeł Stanica 29 września, 16:00
Concordia Knurów 1-0 Gwarek Zabrze 29 września, 16:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-2 Zryw Radonia 29 września, 16:00

Kolejka 11 - 6-7 października

Pauza: Zryw Radonia.
 
Gwarek Zabrze 0-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 6 października, 11:00
Orzeł Stanica 0-5 Concordia Knurów 7 października, 15:00
Olimpia Pławniowice 1-0 Start Sierakowice 7 października, 15:00
Naprzód Żernica 3-1 Ruch Kozłów 6 października, 15:00
Sokół Łany Wielkie 0-2 Młodość Rudno 6 października, 15:00
Gwiazda Chudów 0-0 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 6 października, 15:00
Zamkowiec Toszek 1-3 Carbo Gliwice 6 października, 15:00
Zaborze Zabrze 2-0 Społem Zabrze 6 października, 15:00

Kolejka 12 - 13-14 października

Pauza: Społem Zabrze.
 
Carbo Gliwice 0-5 Zaborze Zabrze 13 października, 15:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 5-3 Zamkowiec Toszek 13 października, 15:00
Młodość Rudno 1-3 Gwiazda Chudów 14 października, 15:00
Ruch Kozłów 1-2 Sokół Łany Wielkie 13 października, 15:00
Start Sierakowice 3-2 Naprzód Żernica 13 października, 14:00
Concordia Knurów 0-0 Olimpia Pławniowice 13 października, 15:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 8-0 Orzeł Stanica 13 października, 15:00
Zryw Radonia 2-1 Gwarek Zabrze 14 października, 15:00

Kolejka 13 - 20-21 października

Pauza: Gwarek Zabrze.
 
Orzeł Stanica 2-2 Zryw Radonia 21 października, 11:15
Olimpia Pławniowice 1-5 ŁTS Łabędy (Gliwice) 21 października, 15:00
Naprzód Żernica 1-2 Concordia Knurów 20 października, 15:00
Sokół Łany Wielkie 1-3 Start Sierakowice 20 października, 15:00
Gwiazda Chudów 3-2 Ruch Kozłów 20 października, 15:00
Zamkowiec Toszek 1-3 Młodość Rudno 20 października, 15:00
Zaborze Zabrze 2-2 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 20 października, 15:00
Społem Zabrze 0-0 Carbo Gliwice 21 października, 11:00

Kolejka 14 - 27-28 października

Pauza: Carbo Gliwice.
 
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 4-0 Społem Zabrze 27 października, 15:00
Młodość Rudno 4-3 Zaborze Zabrze 28 października, 14:00
Ruch Kozłów 1-4 Zamkowiec Toszek 27 października, 15:00
Start Sierakowice 0-7 Gwiazda Chudów 27 października, 15:00
Concordia Knurów 4-0 Sokół Łany Wielkie 27 października, 15:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-0 Naprzód Żernica 27 października, 15:00
Zryw Radonia 3-0 Olimpia Pławniowice 28 października, 14:00
Gwarek Zabrze 4-0 Orzeł Stanica 27 października, 12:30

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Pauza: Orzeł Stanica.
 
Olimpia Pławniowice 2-0 Gwarek Zabrze 4 listopada, 14:00
Naprzód Żernica 2-6 Zryw Radonia 3 listopada, 14:00
Sokół Łany Wielkie 1-4 ŁTS Łabędy (Gliwice) 3 listopada, 14:00
Gwiazda Chudów 3-0 Concordia Knurów 3 listopada, 14:00
Zamkowiec Toszek 1-1 Start Sierakowice 3 listopada, 14:00
Zaborze Zabrze 1-2 Ruch Kozłów 3 listopada, 14:00
Społem Zabrze 1-2 Młodość Rudno 4 listopada, 11:00
Carbo Gliwice 1-4 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 3 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 10-11 listopada

Pauza: Burza Borowa Wieś (Mikołów).
 
Młodość Rudno 2-0 Carbo Gliwice 11 listopada, 13:00
Ruch Kozłów 5-0 Społem Zabrze 10 listopada, 13:00
Start Sierakowice 6-1 Zaborze Zabrze 10 listopada, 13:00
Concordia Knurów 5-1 Zamkowiec Toszek 10 listopada, 13:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 5-0 Gwiazda Chudów 10 listopada, 13:00
Zryw Radonia 4-0 Sokół Łany Wielkie 10 listopada, 13:00
Gwarek Zabrze 0-2 Naprzód Żernica 10 listopada, 13:15
Orzeł Stanica 3-2 Olimpia Pławniowice 11 listopada, 11:15

Kolejka 17 - 17-18 listopada

Pauza: Olimpia Pławniowice.
 
Naprzód Żernica 2-0 Orzeł Stanica 17 listopada, 13:00
Sokół Łany Wielkie 1-2 Gwarek Zabrze 17 listopada, 13:00
Gwiazda Chudów 0-1 Zryw Radonia 17 listopada, 13:00
Zamkowiec Toszek 0-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 17 listopada, 13:00
Zaborze Zabrze 3-1 Concordia Knurów 17 listopada, 13:00
Społem Zabrze 1-6 Start Sierakowice 18 listopada, 13:00
Carbo Gliwice 3-2 Ruch Kozłów 17 listopada, 13:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 1-5 Młodość Rudno 17 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 16-17 marca

Pauza: Młodość Rudno.
 
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 2-1 Ruch Kozłów 16 marca, 15:30
Carbo Gliwice 0-4 Start Sierakowice 17 marca, 15:30
Społem Zabrze 0-4 Concordia Knurów 16 marca, 15:30
Zaborze Zabrze 0-3 ŁTS Łabędy (Gliwice) 16 marca, 15:30
(wo)
nie odbył się - gospodarze nie przygotowali boiska
Zamkowiec Toszek 2-4 Zryw Radonia 16 marca, 15:30
Gwiazda Chudów 0-0 Gwarek Zabrze 16 marca, 15:30
Sokół Łany Wielkie 4-0 Orzeł Stanica 16 marca, 15:30
Naprzód Żernica 1-1 Olimpia Pławniowice 16 marca, 15:30

Kolejka 19 - 23-24 marca

Pauza: Naprzód Żernica.
 
Olimpia Pławniowice 1-2 Sokół Łany Wielkie 24 marca, 15:30
Orzeł Stanica 0-3 Gwiazda Chudów 23 marca, 15:30
Gwarek Zabrze 0-1 Zamkowiec Toszek 23 marca, 11:30
Zryw Radonia 1-2 Zaborze Zabrze 24 marca, 15:30
ŁTS Łabędy (Gliwice) 4-0 Społem Zabrze 23 marca, 15:30
Concordia Knurów 4-1 Carbo Gliwice 23 marca, 11:00
Start Sierakowice 6-3 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 23 marca, 15:30
Ruch Kozłów 2-0 Młodość Rudno 23 marca, 15:30

Kolejka 20 - 30-31 marca

Pauza: Ruch Kozłów.
 
Młodość Rudno 2-4 Start Sierakowice 31 marca, 16:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 1-1 Concordia Knurów 30 marca, 16:00
Carbo Gliwice 1-4 ŁTS Łabędy (Gliwice) 31 marca, 16:00
Społem Zabrze 0-2 Zryw Radonia 30 marca, 16:00
Zaborze Zabrze 0-0 Gwarek Zabrze 30 marca, 16:00
Zamkowiec Toszek 2-3 Orzeł Stanica 30 marca, 14:00
Gwiazda Chudów 4-0 Olimpia Pławniowice 30 marca, 16:00
Sokół Łany Wielkie 3-1 Naprzód Żernica 30 marca, 16:00

Kolejka 21 - 6-7 kwietnia

Pauza: Sokół Łany Wielkie.
 
Ruch Kozłów 1-1 Start Sierakowice 6 kwietnia, 17:00
Naprzód Żernica 3-3 Gwiazda Chudów 7 kwietnia, 16:00
Olimpia Pławniowice 1-0 Zamkowiec Toszek 7 kwietnia, 17:00
Orzeł Stanica 2-3 Zaborze Zabrze 7 kwietnia, 11:15
Gwarek Zabrze 1-3 Społem Zabrze 6 kwietnia, 15:00
Zryw Radonia 1-1 Carbo Gliwice 7 kwietnia, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 5-0 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 6 kwietnia, 17:00
Concordia Knurów 2-5 Młodość Rudno 6 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 13-14 kwietnia

Pauza: Start Sierakowice.
 
Ruch Kozłów 1-3 Concordia Knurów 13 kwietnia, 17:00
Młodość Rudno 3-3 ŁTS Łabędy (Gliwice) 14 kwietnia, 17:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 3-1 Zryw Radonia 13 kwietnia, 17:00
Carbo Gliwice 3-1 Gwarek Zabrze 15 maja, 17:00
Społem Zabrze 2-3 Orzeł Stanica 13 kwietnia, 17:00
Zaborze Zabrze 0-3 Olimpia Pławniowice 13 kwietnia, 17:00
Zamkowiec Toszek 1-6 Naprzód Żernica 13 kwietnia, 17:00
Gwiazda Chudów 7-0 Sokół Łany Wielkie 13 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 20 kwietnia

Pauza: Gwiazda Chudów.
 
Sokół Łany Wielkie 6-3 Zamkowiec Toszek 20 kwietnia, 11:00
Naprzód Żernica 2-0 Zaborze Zabrze 20 kwietnia, 11:00
Olimpia Pławniowice 2-0 Społem Zabrze 20 kwietnia, 11:00
Orzeł Stanica 1-2 Carbo Gliwice 20 kwietnia, 11:00
Gwarek Zabrze 0-0 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 20 kwietnia, 11:00
Zryw Radonia 1-0 Młodość Rudno 20 kwietnia, 11:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 5-1 Ruch Kozłów 20 kwietnia, 11:00
Concordia Knurów 1-1 Start Sierakowice 20 kwietnia, 11:00

Kolejka 24 - 27-28 kwietnia

Pauza: Concordia Knurów.
 
Start Sierakowice 3-3 ŁTS Łabędy (Gliwice) 27 kwietnia, 17:00
Ruch Kozłów 2-2 Zryw Radonia 27 kwietnia, 17:00
Młodość Rudno 1-0 Gwarek Zabrze 27 kwietnia, 17:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 4-2 Orzeł Stanica 27 kwietnia, 17:00
Carbo Gliwice 1-5 Olimpia Pławniowice 27 kwietnia, 17:00
Społem Zabrze 0-1 Naprzód Żernica 27 kwietnia, 17:00
Zaborze Zabrze 1-3 Sokół Łany Wielkie 27 kwietnia, 17:00
Zamkowiec Toszek 1-1 Gwiazda Chudów 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 25 - 1 maja

Pauza: Zamkowiec Toszek.
 
Ruch Kozłów 1-3 Gwarek Zabrze 1 maja, 17:00
Gwiazda Chudów 1-1 Zaborze Zabrze 1 maja, 17:00
Sokół Łany Wielkie 0-2 Społem Zabrze 15 maja, 17:30
Naprzód Żernica 7-0 Carbo Gliwice 1 maja, 17:00
Olimpia Pławniowice 0-0 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 1 maja, 17:00
Orzeł Stanica 1-5 Młodość Rudno 1 maja, 17:00
Zryw Radonia 3-7 Start Sierakowice 1 maja, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 3-2 Concordia Knurów 1 maja, 17:00

Kolejka 26 - 4-5 maja

Pauza: ŁTS Łabędy (Gliwice).
 
Concordia Knurów 4-1 Zryw Radonia 4 maja, 17:00
Start Sierakowice 4-0 Gwarek Zabrze 4 maja, 11:00
Ruch Kozłów 1-1 Orzeł Stanica 4 maja, 17:00
Młodość Rudno 4-0 Olimpia Pławniowice 5 maja, 17:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 4-1 Naprzód Żernica 4 maja, 17:00
Carbo Gliwice 2-5 Sokół Łany Wielkie 5 maja, 17:00
Społem Zabrze 1-3 Gwiazda Chudów 5 maja, 17:00
Zaborze Zabrze 6-1 Zamkowiec Toszek 4 maja, 17:00

Kolejka 27 - 11-12 maja

Pauza: Zaborze Zabrze.
 
Zamkowiec Toszek 4-3 Społem Zabrze 11 maja, 17:00
Gwiazda Chudów 3-0 Carbo Gliwice 11 maja, 17:00
Sokół Łany Wielkie 1-6 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 11 maja, 14:45
Naprzód Żernica 3-0 Młodość Rudno 11 maja, 17:00
Olimpia Pławniowice 2-3 Ruch Kozłów 12 maja, 17:00
Orzeł Stanica 1-3 Start Sierakowice 11 maja, 15:00
Gwarek Zabrze 1-0 Concordia Knurów 11 maja, 17:00
Zryw Radonia 4-2 ŁTS Łabędy (Gliwice) 12 maja, 17:00

Kolejka 28 - 18-19 maja

Pauza: Zryw Radonia.
 
ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-0 Gwarek Zabrze 18 maja, 17:00
Concordia Knurów 4-0 Orzeł Stanica 18 maja, 17:00
Start Sierakowice 5-2 Olimpia Pławniowice 15 maja, 18:15
Ruch Kozłów 2-6 Naprzód Żernica 18 maja, 17:00
Młodość Rudno 4-1 Sokół Łany Wielkie 19 maja, 17:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 3-3 Gwiazda Chudów 18 maja, 17:00
Carbo Gliwice 1-5 Zamkowiec Toszek 18 maja, 17:00
Społem Zabrze 0-2 Zaborze Zabrze 18 maja, 17:00

Kolejka 29 - 25-26 maja

Pauza: Społem Zabrze.
 
Zaborze Zabrze 2-1 Carbo Gliwice 25 maja, 17:00
Zamkowiec Toszek 1-2 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 25 maja, 17:00
Gwiazda Chudów 1-1 Młodość Rudno 25 maja, 17:00
Sokół Łany Wielkie 2-2 Ruch Kozłów 25 maja, 17:00
Naprzód Żernica 3-1 Start Sierakowice 25 maja, 17:00
Olimpia Pławniowice 1-1 Concordia Knurów 26 maja, 17:00
Orzeł Stanica 0-4 ŁTS Łabędy (Gliwice) 25 maja, 17:00
Gwarek Zabrze 3-3 Zryw Radonia 25 maja, 11:00

Kolejka 30 - 29 maja

Pauza: Gwarek Zabrze.
 
Zryw Radonia 1-1 Orzeł Stanica 29 maja, 18:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 4-0 Olimpia Pławniowice 29 maja, 18:00
Concordia Knurów 3-0 Naprzód Żernica 29 maja, 18:00
Start Sierakowice 3-3 Sokół Łany Wielkie 29 maja, 18:00
Ruch Kozłów 1-2 Gwiazda Chudów 29 maja, 18:00
Młodość Rudno 4-3 Zamkowiec Toszek 29 maja, 18:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 3-4 Zaborze Zabrze 29 maja, 18:00
Carbo Gliwice 3-1 Społem Zabrze 29 maja, 18:00

Kolejka 31 - 1-2 czerwca

Pauza: Carbo Gliwice.
 
Społem Zabrze 0-5 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 1 czerwca, 17:00
Zaborze Zabrze 5-3 Młodość Rudno 2 czerwca, 16:00
Zamkowiec Toszek 3-0 Ruch Kozłów 1 czerwca, 17:00
Gwiazda Chudów 5-0 Start Sierakowice 1 czerwca, 17:00
Sokół Łany Wielkie 4-3 Concordia Knurów 1 czerwca, 15:00
Naprzód Żernica 1-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 1 czerwca, 17:00
Olimpia Pławniowice 1-2 Zryw Radonia 2 czerwca, 17:00
Orzeł Stanica 0-1 Gwarek Zabrze 1 czerwca, 16:00

Kolejka 32 - 8-9 czerwca

Pauza: Orzeł Stanica.
 
Gwarek Zabrze 1-1 Olimpia Pławniowice 8 czerwca, 13:30
Zryw Radonia 0-0 Naprzód Żernica 9 czerwca, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 4-4 Sokół Łany Wielkie 8 czerwca, 17:00
Concordia Knurów 2-1 Gwiazda Chudów 8 czerwca, 17:00
Start Sierakowice 1-9 Zamkowiec Toszek 8 czerwca, 17:00
Ruch Kozłów 0-3 Zaborze Zabrze 8 czerwca, 17:00
Młodość Rudno 2-5 Społem Zabrze 9 czerwca, 17:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 3-0 Carbo Gliwice 8 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 33 - 12 czerwca

Pauza: Burza Borowa Wieś (Mikołów).
 
Carbo Gliwice 3-5 Młodość Rudno 12 czerwca, 18:00
Społem Zabrze 0-2 Ruch Kozłów 12 czerwca, 18:00
Zaborze Zabrze 0-1 Start Sierakowice 12 czerwca, 18:00
Zamkowiec Toszek 0-4 Concordia Knurów 12 czerwca, 18:00
Gwiazda Chudów 2-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 12 czerwca, 18:00
Sokół Łany Wielkie 2-1 Zryw Radonia 11 czerwca, 18:00
Naprzód Żernica 5-1 Gwarek Zabrze 12 czerwca, 18:00
Olimpia Pławniowice 3-1 Orzeł Stanica 12 czerwca, 18:00

Kolejka 34 - 15-16 czerwca

Pauza: Olimpia Pławniowice.
 
Orzeł Stanica 3-4 Naprzód Żernica 15 czerwca, 16:00
Gwarek Zabrze 6-0 Sokół Łany Wielkie 15 czerwca, 15:00
Zryw Radonia 0-1 Gwiazda Chudów 15 czerwca, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 6-0 Zamkowiec Toszek 15 czerwca, 17:00
Concordia Knurów 2-0 Zaborze Zabrze 15 czerwca, 17:00
Start Sierakowice 10-3 Społem Zabrze 16 czerwca, 17:00
Ruch Kozłów 6-2 Carbo Gliwice 15 czerwca, 17:00
Młodość Rudno 3-5 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 16 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa Zina 2018/2019 (Katowice I)
Klasa okręgowa Zina 2018/2019 (Katowice II)
Klasa okręgowa Zina 2018/2019 (Katowice III)
Klasa okręgowa Zina 2018/2019 (Katowice IV)

Klasa A 2018/2019 (Bytom)
Klasa A 2018/2019 (Katowice)
Klasa A 2018/2019 (Racibórz)
Klasa A Football Center 2018/2019 (Rybnik)
Klasa A Patrick 2018/2019 (Sosnowiec)
Klasa A 2018/2019 (Tychy)

Sushi Kushi Klasa B 2018/2019 (Zabrze)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas