[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2018/2019, grupa: Racibórz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Tworków 30 76 24 4 2 125-33 12 2 1 74-18 12 2 1 51-15
2.  KS 1905 Krzanowice 30 71 22 5 3 110-42 12 2 1 68-19 10 3 2 42-23
3.  LKS Studzienna (Racibórz) 30 66 21 3 6 83-28 11 1 3 43-11 10 2 3 40-17
4.  Płomień Kobyla 30 64 20 4 6 92-69 11 1 3 52-29 9 3 3 40-40
5.  Czarni Nowa Wieś 30 54 17 3 10 91-52 10 1 4 45-26 7 2 6 46-26
6.  Buk Rudy Wielkie 30 43 13 4 13 61-52 10 2 3 39-15 3 2 10 22-37
7.  Start Pietrowice Wielkie 30 42 12 6 12 55-57 8 3 4 36-25 4 3 8 19-32
8.  KS Kuźnia Raciborska 30 41 12 5 13 63-75 6 5 4 35-29 6 0 9 28-46
9.  LKS Pawłów 30 40 12 4 14 79-78 9 2 4 50-34 3 2 10 29-44
10.  LKS Chałupki (k. Raciborza) 30 39 11 6 13 62-67 6 4 5 33-31 5 2 8 29-36
11.  LKS Raszczyce 30 38 11 5 14 64-74 5 4 6 34-36 6 1 8 30-38
12.  Zgoda Zawada Książęca 30 31 9 4 17 54-78 3 1 11 25-43 6 3 6 29-35 2 3 1 0 1 4-2
13.  Górnik Pszów 30 31 10 1 19 51-86 4 1 10 23-37 6 0 9 28-49 2 3 1 0 1 2-4
14.  LKS Brzezie (Racibórz) 30 29 8 5 17 44-69 6 1 8 22-28 2 4 9 22-41
15.  LKS Lyski 30 13 3 4 23 42-99 1 2 12 22-47 2 2 11 20-52
16.  Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 30 9 2 3 25 29-146 2 1 12 17-59 0 2 13 12-87

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LKS Tworków    3-1 2-3 8-1 2-2 4-1 4-1 6-3 4-0 1-1 8-0 4-1 3-2 4-0 7-0 14-2 
 2 KS 1905 Krzanowice0-0     3-1 6-3 3-3 3-0 3-1 7-1 2-5 4-0 3-1 3-0 5-1 6-2 8-0 12-1 
 3 LKS Studzienna (Racibórz)2-1 2-2     0-1 0-1 1-0 1-2 6-0 3-1 3-1 3-0 4-1 2-0 2-0 5-1 9-0 
 4 Płomień Kobyla0-2 4-3 3-3     3-1 5-1 2-0 3-6 4-2 4-2 4-2 2-3 7-0 4-1 4-2 3-1 
 5 Czarni Nowa Wieś1-3 2-5 1-5 3-3     4-2 4-0 5-1 5-1 0-2 3-2 3-0 5-2 4-0 3-0* 2-0 
 6 Buk Rudy Wielkie2-2 0-2 0-2 3-3 2-1     5-0 2-0 5-2 1-0 2-0 3-0 4-0 3-1 0-1 7-1 
 7 Start Pietrowice Wielkie2-5 2-4 1-2 5-0 2-1 1-1     2-0 1-0 0-0 1-5 3-3 6-3 2-0 3-1 5-0 
 8 KS Kuźnia Raciborska2-3 3-3 3-1 2-3 1-3 2-2 1-1     2-2 3-0 2-2 3-2 3-4 3-2 3-1 2-0 
 9 LKS Pawłów1-3 3-3 1-6 2-4 2-1 2-1 1-0 4-3     4-2 7-3 3-4 4-0 2-2 3-2 11-0 
 10 LKS Chałupki (k. Raciborza)1-3 0-1 1-0 0-0 3-5 2-1 2-1 3-2 5-2     1-3 3-3 2-4 4-4 1-1 5-1 
 11 LKS Raszczyce0-1 1-6 0-4 3-4 2-4 5-2 1-1 4-1 3-3 1-2     2-2 2-0 2-1 3-3 5-2 
 12 Zgoda Zawada Książęca1-5 0-2 0-2 3-4 0-5 0-3 2-2 0-2 5-3 4-7 1-2     1-2 1-3 3-1 4-0 
 13 Górnik Pszów2-6 1-3 1-1 0-2 1-3 3-2 0-3 0-2 0-3 6-1 1-3 0-3     0-2 3-2 5-1 
 14 LKS Brzezie (Racibórz)1-4 2-3 1-2 3-6 3-2 0-1 2-0 1-2 2-1 3-2 2-1 0-1 0-3     2-0 0-0 
 15 LKS Lyski0-6 0-1 0-6 1-3 2-1 2-3 3-5 1-2 1-3 2-3 0-1 1-3 4-5 2-2     3-3 
 16 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)0-7 0-3 0-2 1-3 0-13 3-2 1-2 2-3 2-1 0-6 0-5 1-3 1-2 2-2 4-5     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Zgoda Zawada Książęca 1-5 LKS Tworków 12 sierpnia, 16:00
LKS Brzezie (Racibórz) 0-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 12 sierpnia, 16:00
KS Kuźnia Raciborska 1-1 Start Pietrowice Wielkie 11 sierpnia, 17:00
LKS Pawłów 4-2 LKS Chałupki (k. Raciborza) 11 sierpnia, 17:00
Czarni Nowa Wieś 3-3 Płomień Kobyla 11 sierpnia, 17:00
LKS Studzienna (Racibórz) 3-0 LKS Raszczyce 11 sierpnia, 17:00
LKS Lyski 0-1 KS 1905 Krzanowice 11 sierpnia, 17:00
Buk Rudy Wielkie 4-0 Górnik Pszów 12 sierpnia, 15:30

Kolejka 2 - 15 sierpnia

LKS Tworków 3-2 Górnik Pszów 15 sierpnia, 17:00
KS 1905 Krzanowice 3-0 Buk Rudy Wielkie 15 sierpnia, 17:00
LKS Raszczyce 3-3 LKS Lyski 15 sierpnia, 17:00
Płomień Kobyla 3-3 LKS Studzienna (Racibórz) 15 sierpnia, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-5 Czarni Nowa Wieś 15 sierpnia, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 1-0 LKS Pawłów 15 sierpnia, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-3 KS Kuźnia Raciborska 15 sierpnia, 17:00
Zgoda Zawada Książęca 1-3 LKS Brzezie (Racibórz) 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

LKS Brzezie (Racibórz) 1-4 LKS Tworków 19 sierpnia, 16:00
KS Kuźnia Raciborska 3-2 Zgoda Zawada Książęca 18 sierpnia, 17:00
LKS Pawłów 11-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 18 sierpnia, 17:00
Czarni Nowa Wieś 4-0 Start Pietrowice Wielkie 18 sierpnia, 17:00
LKS Studzienna (Racibórz) 3-1 LKS Chałupki (k. Raciborza) 18 sierpnia, 17:00
LKS Lyski 1-3 Płomień Kobyla 18 sierpnia, 17:00
Buk Rudy Wielkie 2-0 LKS Raszczyce 19 sierpnia, 15:30
Górnik Pszów 1-3 KS 1905 Krzanowice 18 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

LKS Tworków 3-1 KS 1905 Krzanowice 26 sierpnia, 16:00
LKS Raszczyce 2-0 Górnik Pszów 25 sierpnia, 17:00
Płomień Kobyla 5-1 Buk Rudy Wielkie 26 sierpnia, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-1 LKS Lyski 25 sierpnia, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 1-2 LKS Studzienna (Racibórz) 26 sierpnia, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 0-13 Czarni Nowa Wieś 25 sierpnia, 17:00
Zgoda Zawada Książęca 5-3 LKS Pawłów 26 sierpnia, 16:00
LKS Brzezie (Racibórz) 1-2 KS Kuźnia Raciborska 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 1-2 września

KS Kuźnia Raciborska 2-3 LKS Tworków 1 września, 16:00
LKS Pawłów 2-2 LKS Brzezie (Racibórz) 1 września, 16:00
Czarni Nowa Wieś 3-0 Zgoda Zawada Książęca 1 września, 16:00
LKS Studzienna (Racibórz) 9-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1 września, 16:00
LKS Lyski 3-5 Start Pietrowice Wielkie 1 września, 16:00
Buk Rudy Wielkie 1-0 LKS Chałupki (k. Raciborza) 1 września, 16:00
Górnik Pszów 0-2 Płomień Kobyla 1 września, 13:00
KS 1905 Krzanowice 3-1 LKS Raszczyce 1 września, 16:00

Kolejka 6 - 8-9 września

LKS Tworków 8-0 LKS Raszczyce 9 września, 14:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-4 Górnik Pszów 8 września, 16:00
Start Pietrowice Wielkie 1-1 Buk Rudy Wielkie 8 września, 16:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 4-5 LKS Lyski 8 września, 16:00
Zgoda Zawada Książęca 0-2 LKS Studzienna (Racibórz) 8 września, 16:00
LKS Brzezie (Racibórz) 3-2 Czarni Nowa Wieś 9 września, 16:00
KS Kuźnia Raciborska 2-2 LKS Pawłów 8 września, 16:00
KS 1905 Krzanowice 6-3 Płomień Kobyla 8 września, 16:00

Kolejka 7 - 15-16 września

LKS Pawłów 1-3 LKS Tworków 15 września, 16:00
Czarni Nowa Wieś 5-1 KS Kuźnia Raciborska 15 września, 16:00
LKS Lyski 1-3 Zgoda Zawada Książęca 15 września, 16:00
Buk Rudy Wielkie 7-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 16 września, 15:30
Górnik Pszów 0-3 Start Pietrowice Wielkie 15 września, 13:00
KS 1905 Krzanowice 4-0 LKS Chałupki (k. Raciborza) 15 września, 16:00
LKS Raszczyce 3-4 Płomień Kobyla 15 września, 16:00
LKS Brzezie (Racibórz) 1-2 LKS Studzienna (Racibórz) 16 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

LKS Tworków 8-1 Płomień Kobyla 23 września, 14:00
Start Pietrowice Wielkie 2-4 KS 1905 Krzanowice 22 września, 16:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-2 Górnik Pszów 22 września, 16:00
Zgoda Zawada Książęca 0-3 Buk Rudy Wielkie 23 września, 16:00
LKS Brzezie (Racibórz) 2-0 LKS Lyski 23 września, 16:00
KS Kuźnia Raciborska 3-1 LKS Studzienna (Racibórz) 22 września, 16:00
LKS Pawłów 2-1 Czarni Nowa Wieś 22 września, 16:00
LKS Raszczyce 1-2 LKS Chałupki (k. Raciborza) 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Czarni Nowa Wieś 1-3 LKS Tworków 29 września, 16:00
LKS Studzienna (Racibórz) 3-1 LKS Pawłów 29 września, 16:00
LKS Lyski 1-2 KS Kuźnia Raciborska 29 września, 16:00
Buk Rudy Wielkie 3-1 LKS Brzezie (Racibórz) 29 września, 15:00
Górnik Pszów 0-3 Zgoda Zawada Książęca 29 września, 13:00
KS 1905 Krzanowice 12-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 29 września, 16:00
LKS Raszczyce 1-1 Start Pietrowice Wielkie 29 września, 16:00
Płomień Kobyla 4-2 LKS Chałupki (k. Raciborza) 30 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

LKS Tworków 1-1 LKS Chałupki (k. Raciborza) 7 października, 15:00
Start Pietrowice Wielkie 5-0 Płomień Kobyla 6 października, 15:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 0-5 LKS Raszczyce 6 października, 15:00
Zgoda Zawada Książęca 0-2 KS 1905 Krzanowice 6 października, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 0-3 Górnik Pszów 7 października, 15:00
KS Kuźnia Raciborska 2-2 Buk Rudy Wielkie 6 października, 15:00
LKS Pawłów 3-2 LKS Lyski 6 października, 15:00
Czarni Nowa Wieś 1-5 LKS Studzienna (Racibórz) 6 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

LKS Studzienna (Racibórz) 2-1 LKS Tworków 13 października, 15:00
LKS Lyski 2-1 Czarni Nowa Wieś 13 października, 15:00
Buk Rudy Wielkie 5-2 LKS Pawłów 14 października, 15:00
Górnik Pszów 0-2 KS Kuźnia Raciborska 13 października, 13:00
KS 1905 Krzanowice 6-2 LKS Brzezie (Racibórz) 13 października, 15:00
LKS Raszczyce 2-2 Zgoda Zawada Książęca 14 października, 15:00
Płomień Kobyla 3-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 14 października, 15:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-1 Start Pietrowice Wielkie 13 października, 15:00

Kolejka 12 - 20-21 października

LKS Tworków 4-1 Start Pietrowice Wielkie 21 października, 15:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 0-6 LKS Chałupki (k. Raciborza) 20 października, 15:00
Zgoda Zawada Książęca 3-4 Płomień Kobyla 21 października, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 2-1 LKS Raszczyce 21 października, 15:00
KS Kuźnia Raciborska 3-3 KS 1905 Krzanowice 20 października, 15:00
LKS Pawłów 4-0 Górnik Pszów 20 października, 15:00
Czarni Nowa Wieś 4-2 Buk Rudy Wielkie 20 października, 15:00
LKS Studzienna (Racibórz) 5-1 LKS Lyski 20 października, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 października

LKS Lyski 0-6 LKS Tworków 27 października, 14:00
Buk Rudy Wielkie 0-2 LKS Studzienna (Racibórz) 28 października, 12:00
Górnik Pszów 1-3 Czarni Nowa Wieś 27 października, 13:00
KS 1905 Krzanowice 2-5 LKS Pawłów 27 października, 14:00
LKS Raszczyce 4-1 KS Kuźnia Raciborska 27 października, 14:00
Płomień Kobyla 4-1 LKS Brzezie (Racibórz) 28 października, 14:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-3 Zgoda Zawada Książęca 27 października, 14:00
Start Pietrowice Wielkie 5-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 27 października, 14:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

LKS Tworków 14-2 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 4 listopada, 14:00
Zgoda Zawada Książęca 2-2 Start Pietrowice Wielkie 4 listopada, 14:00
LKS Brzezie (Racibórz) 3-2 LKS Chałupki (k. Raciborza) 4 listopada, 14:00
KS Kuźnia Raciborska 2-3 Płomień Kobyla 3 listopada, 14:00
LKS Pawłów 7-3 LKS Raszczyce 3 listopada, 14:00
Czarni Nowa Wieś 2-5 KS 1905 Krzanowice 3 listopada, 14:00
LKS Studzienna (Racibórz) 2-0 Górnik Pszów 3 listopada, 14:00
LKS Lyski 2-3 Buk Rudy Wielkie 3 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Buk Rudy Wielkie 2-2 LKS Tworków 11 listopada, 13:30
Górnik Pszów 3-2 LKS Lyski 10 listopada, 13:00
KS 1905 Krzanowice 3-1 LKS Studzienna (Racibórz) 10 listopada, 13:30
LKS Raszczyce 2-4 Czarni Nowa Wieś 10 listopada, 13:30
Płomień Kobyla 4-2 LKS Pawłów 11 listopada, 13:30
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-2 KS Kuźnia Raciborska 11 listopada, 13:30
Start Pietrowice Wielkie 2-0 LKS Brzezie (Racibórz) 10 listopada, 13:30
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-3 Zgoda Zawada Książęca 10 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 16-17 marca

LKS Tworków 4-1 Zgoda Zawada Książęca 17 marca, 15:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-2 LKS Brzezie (Racibórz) 17 marca, 15:00
Start Pietrowice Wielkie 2-0 KS Kuźnia Raciborska 17 marca, 15:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 5-2 LKS Pawłów 16 marca, 15:00
Płomień Kobyla 3-1 Czarni Nowa Wieś 17 marca, 15:00
LKS Raszczyce 0-4 LKS Studzienna (Racibórz) 16 marca, 15:00
KS 1905 Krzanowice 8-0 LKS Lyski 16 marca, 15:00
Górnik Pszów 3-2 Buk Rudy Wielkie 16 marca, 13:00

Kolejka 17 - 23-24 marca

Górnik Pszów 2-6 LKS Tworków 23 marca, 13:00
Buk Rudy Wielkie 0-2 KS 1905 Krzanowice 24 marca, 15:00
LKS Lyski 0-1 LKS Raszczyce 23 marca, 15:00
LKS Studzienna (Racibórz) 0-1 Płomień Kobyla 23 marca, 15:00
Czarni Nowa Wieś 0-2 LKS Chałupki (k. Raciborza) 23 marca, 15:00
LKS Pawłów 1-0 Start Pietrowice Wielkie 23 marca, 15:00
KS Kuźnia Raciborska 2-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 23 marca, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 0-1 Zgoda Zawada Książęca 24 marca, 15:00

Kolejka 18 - 30-31 marca

LKS Tworków 4-0 LKS Brzezie (Racibórz) 31 marca, 15:00
Zgoda Zawada Książęca 0-2 KS Kuźnia Raciborska 31 marca, 16:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-1 LKS Pawłów 31 marca, 16:00
Start Pietrowice Wielkie 2-1 Czarni Nowa Wieś 30 marca, 16:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-0 LKS Studzienna (Racibórz) 30 marca, 16:00
Płomień Kobyla 4-2 LKS Lyski 31 marca, 16:00
LKS Raszczyce 5-2 Buk Rudy Wielkie 31 marca, 14:00
KS 1905 Krzanowice 5-1 Górnik Pszów 30 marca, 16:00

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

KS 1905 Krzanowice 0-0 LKS Tworków 6 kwietnia, 17:00
Górnik Pszów 1-3 LKS Raszczyce 6 kwietnia, 15:00
Buk Rudy Wielkie 3-3 Płomień Kobyla 7 kwietnia, 13:30
LKS Lyski 2-3 LKS Chałupki (k. Raciborza) 6 kwietnia, 17:00
LKS Studzienna (Racibórz) 1-2 Start Pietrowice Wielkie 6 kwietnia, 17:00
Czarni Nowa Wieś 2-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 6 kwietnia, 17:00
LKS Pawłów 3-4 Zgoda Zawada Książęca 6 kwietnia, 17:00
KS Kuźnia Raciborska 3-2 LKS Brzezie (Racibórz) 6 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

LKS Tworków 6-3 KS Kuźnia Raciborska 14 kwietnia, 16:00
LKS Brzezie (Racibórz) 2-1 LKS Pawłów 14 kwietnia, 16:00
Zgoda Zawada Książęca 0-5 Czarni Nowa Wieś 14 kwietnia, 16:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 0-2 LKS Studzienna (Racibórz) 14 kwietnia, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 3-1 LKS Lyski 13 kwietnia, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-1 Buk Rudy Wielkie 13 kwietnia, 17:00
Płomień Kobyla 7-0 Górnik Pszów 14 kwietnia, 17:00
LKS Raszczyce 1-6 KS 1905 Krzanowice 13 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 20 kwietnia

Płomień Kobyla 4-3 KS 1905 Krzanowice 20 kwietnia, 11:00
LKS Raszczyce 0-1 LKS Tworków 20 kwietnia, 11:00
Górnik Pszów 6-1 LKS Chałupki (k. Raciborza) 20 kwietnia, 11:00
Buk Rudy Wielkie 5-0 Start Pietrowice Wielkie 20 kwietnia, 11:00
LKS Lyski 3-3 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 20 kwietnia, 11:00
LKS Studzienna (Racibórz) 4-1 Zgoda Zawada Książęca 20 kwietnia, 11:00
Czarni Nowa Wieś 4-0 LKS Brzezie (Racibórz) 20 kwietnia, 11:00
LKS Pawłów 4-3 KS Kuźnia Raciborska 20 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

LKS Studzienna (Racibórz) 2-0 LKS Brzezie (Racibórz) 27 kwietnia, 17:00
LKS Tworków 4-0 LKS Pawłów 28 kwietnia, 16:00
KS Kuźnia Raciborska 1-3 Czarni Nowa Wieś 27 kwietnia, 17:00
Zgoda Zawada Książęca 3-1 LKS Lyski 28 kwietnia, 16:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 3-2 Buk Rudy Wielkie 28 kwietnia, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 6-3 Górnik Pszów 27 kwietnia, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 0-1 KS 1905 Krzanowice 27 kwietnia, 17:00
Płomień Kobyla 4-2 LKS Raszczyce 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 1 maja

LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-3 LKS Raszczyce 1 maja, 17:00
Płomień Kobyla 0-2 LKS Tworków 1 maja, 17:00
KS 1905 Krzanowice 3-1 Start Pietrowice Wielkie 1 maja, 17:00
Górnik Pszów 5-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1 maja, 17:00
Buk Rudy Wielkie 3-0 Zgoda Zawada Książęca 1 maja, 15:00
LKS Lyski 2-2 LKS Brzezie (Racibórz) 1 maja, 17:00
LKS Studzienna (Racibórz) 6-0 KS Kuźnia Raciborska 1 maja, 17:00
Czarni Nowa Wieś 5-1 LKS Pawłów 1 maja, 17:00

Kolejka 24 - 4-5 maja

LKS Tworków 2-2 Czarni Nowa Wieś 5 maja, 16:00
LKS Pawłów 1-6 LKS Studzienna (Racibórz) 4 maja, 17:00
KS Kuźnia Raciborska 3-1 LKS Lyski 4 maja, 17:00
LKS Brzezie (Racibórz) 0-1 Buk Rudy Wielkie 5 maja, 16:00
Zgoda Zawada Książęca 1-2 Górnik Pszów 5 maja, 16:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 0-3 KS 1905 Krzanowice 5 maja, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 1-5 LKS Raszczyce 4 maja, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 0-0 Płomień Kobyla 4 maja, 17:00

Kolejka 25 - 11-12 maja

LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-3 LKS Tworków 11 maja, 17:00
Płomień Kobyla 2-0 Start Pietrowice Wielkie 12 maja, 17:00
LKS Raszczyce 5-2 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 11 maja, 17:00
KS 1905 Krzanowice 3-0 Zgoda Zawada Książęca 11 maja, 17:00
Górnik Pszów 0-2 LKS Brzezie (Racibórz) 11 maja, 15:00
Buk Rudy Wielkie 2-0 KS Kuźnia Raciborska 12 maja, 15:30
LKS Lyski 1-3 LKS Pawłów 11 maja, 16:00
LKS Studzienna (Racibórz) 0-1 Czarni Nowa Wieś 11 maja, 17:00

Kolejka 26 - 18-19 maja

LKS Tworków 2-3 LKS Studzienna (Racibórz) 19 maja, 16:00
Czarni Nowa Wieś 3-0 LKS Lyski 18 maja, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
LKS Pawłów 2-1 Buk Rudy Wielkie 18 maja, 17:00
KS Kuźnia Raciborska 3-4 Górnik Pszów 18 maja, 17:00
LKS Brzezie (Racibórz) 2-3 KS 1905 Krzanowice 19 maja, 16:00
Zgoda Zawada Książęca 1-2 LKS Raszczyce 19 maja, 16:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-3 Płomień Kobyla 19 maja, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 0-0 LKS Chałupki (k. Raciborza) 18 maja, 17:00

Kolejka 27 - 25-26 maja

Start Pietrowice Wielkie 2-5 LKS Tworków 25 maja, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 5-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 25 maja, 17:00
Płomień Kobyla 2-3 Zgoda Zawada Książęca 26 maja, 17:00
LKS Raszczyce 2-1 LKS Brzezie (Racibórz) 25 maja, 17:00
KS 1905 Krzanowice 7-1 KS Kuźnia Raciborska 25 maja, 17:00
Górnik Pszów 0-3 LKS Pawłów 25 maja, 15:00
Buk Rudy Wielkie 2-1 Czarni Nowa Wieś 25 maja, 14:00
LKS Lyski 0-6 LKS Studzienna (Racibórz) 25 maja, 16:00

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

LKS Tworków 7-0 LKS Lyski 2 czerwca, 16:00
LKS Studzienna (Racibórz) 1-0 Buk Rudy Wielkie 1 czerwca, 17:00
Czarni Nowa Wieś 5-2 Górnik Pszów 1 czerwca, 17:00
LKS Pawłów 3-3 KS 1905 Krzanowice 1 czerwca, 17:00
KS Kuźnia Raciborska 2-2 LKS Raszczyce 1 czerwca, 17:00
LKS Brzezie (Racibórz) 3-6 Płomień Kobyla 2 czerwca, 16:00
Zgoda Zawada Książęca 4-7 LKS Chałupki (k. Raciborza) 2 czerwca, 16:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-2 Start Pietrowice Wielkie 2 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 8-9 czerwca

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 0-7 LKS Tworków 9 czerwca, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 3-3 Zgoda Zawada Książęca 8 czerwca, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 4-4 LKS Brzezie (Racibórz) 8 czerwca, 17:00
Płomień Kobyla 3-6 KS Kuźnia Raciborska 9 czerwca, 17:00
LKS Raszczyce 3-3 LKS Pawłów 8 czerwca, 11:00
KS 1905 Krzanowice 3-3 Czarni Nowa Wieś 8 czerwca, 17:00
Górnik Pszów 1-1 LKS Studzienna (Racibórz) 8 czerwca, 15:00
Buk Rudy Wielkie 0-1 LKS Lyski 9 czerwca, 15:30

Kolejka 30 - 15-16 czerwca

LKS Tworków 4-1 Buk Rudy Wielkie 15 czerwca, 17:00
LKS Lyski 4-5 Górnik Pszów 15 czerwca, 17:00
LKS Studzienna (Racibórz) 2-2 KS 1905 Krzanowice 15 czerwca, 17:00
Czarni Nowa Wieś 3-2 LKS Raszczyce 15 czerwca, 17:00
LKS Pawłów 2-4 Płomień Kobyla 15 czerwca, 17:00
KS Kuźnia Raciborska 3-0 LKS Chałupki (k. Raciborza) 15 czerwca, 17:00
LKS Brzezie (Racibórz) 2-0 Start Pietrowice Wielkie 15 czerwca, 15:00
Zgoda Zawada Książęca 4-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 15 czerwca, 15:00

Klasa okręgowa Zina 2018/2019 (Katowice I)
Klasa okręgowa Zina 2018/2019 (Katowice II)
Klasa okręgowa Zina 2018/2019 (Katowice III)
Klasa okręgowa Zina 2018/2019 (Katowice IV)

Klasa A 2018/2019 (Bytom)
Klasa A 2018/2019 (Katowice)
Klasa A Football Center 2018/2019 (Rybnik)
Klasa A Patrick 2018/2019 (Sosnowiec)
Klasa A 2018/2019 (Tychy)
Majer Klasa A 2018/2019 (Zabrze)

Klasa B 2018/2019 (Racibórz)

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas