[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa Zina 2018/2019, grupa: Katowice IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Drama Zbrosławice 30 69 22 3 5 92-45 11 2 2 50-23 11 1 3 42-22
2.  Szczakowianka Jaworzno 30 66 21 3 6 84-40 12 0 3 43-17 9 3 3 41-23
3.  Orzeł Miedary 30 63 19 6 5 100-52 10 3 2 48-22 9 3 3 52-30
4.  Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 30 59 19 2 9 68-42 11 0 4 39-19 8 2 5 29-23
5.  Górnik Wojkowice 30 56 17 5 8 79-46 10 1 4 35-16 7 4 4 44-30
6.  Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 30 49 14 7 9 59-48 8 4 3 33-22 6 3 6 26-26
7.  Zagłębie II Sosnowiec 30 47 13 8 9 85-57 9 5 1 52-21 4 3 8 33-36
8.  AKS Górnik Niwka Sosnowiec 30 44 13 5 12 60-57 10 3 2 33-21 3 2 10 27-36
9.  Źródło Kromołów (Zawiercie) 30 43 12 7 11 60-63 8 2 5 38-31 4 5 6 22-32
10.  Odra Miasteczko Śląskie 30 38 11 5 14 53-54 7 1 7 27-23 4 4 7 26-31
11.  Cyklon Rogoźnik 30 32 9 5 16 42-58 5 4 6 26-28 4 1 10 16-30
12.  Silesia Miechowice (Bytom) 30 29 8 5 17 53-82 3 3 9 27-39 5 2 8 26-43
13.  Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 30 25 7 4 19 41-85 5 1 9 22-40 2 3 10 19-45
14.  Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 30 22 5 7 18 47-92 3 4 8 29-51 2 3 10 18-41
15.  Sokół Orzech 30 20 6 2 22 37-98 3 1 11 21-47 3 1 11 16-51
16.  SKS Łagisza (Będzin) 30 17 3 8 19 30-71 2 7 6 18-29 1 1 13 12-42
Łazowianka Łazy wycofała się po zakończeniu rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Drama Zbrosławice    4-2 5-3 3-2 2-4 2-0 3-1 3-2 7-1 3-3 4-1 2-2 4-0 0-2 6-0 2-0 
 2 Szczakowianka Jaworzno2-4     2-1 0-1 0-2 4-3 4-0 2-1 5-1 1-0 1-0 4-1 4-1 4-1 7-1 3-0* 
 3 Orzeł Miedary5-1 3-2     4-1 2-2 2-2 5-2 1-2 3-5 4-1 1-0 5-1 5-0 1-1 4-1 3-1 
 4 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie1-3 2-3 2-4     1-2 4-1 3-2 1-0 3-0 3-0 2-0 2-1 5-2 3-0 1-0 6-1 
 5 Górnik Wojkowice1-2 0-2 3-1 1-1     0-1 5-1 3-0 2-1 2-1 2-1 3-4 3-1 2-0 7-0 1-0 
 6 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)1-3 3-1 1-4 0-1 2-2     3-2 3-2 1-1 1-1 3-1 3-0 2-1 6-2 3-0 1-1 
 7 Zagłębie II Sosnowiec1-1 1-1 5-5 1-3 5-3 2-2     4-1 0-0 8-1 2-0 5-0 5-1 4-1 5-1 4-1 
 8 AKS Górnik Niwka Sosnowiec3-2 3-3 3-5 3-2 2-1 2-0 3-1     1-1 1-0 2-1 1-3 2-1 1-1 4-0 2-0 
 9 Źródło Kromołów (Zawiercie)0-3 0-3 2-6 3-1 2-1 2-0 4-4 3-4     1-1 0-2 4-0 4-0 6-2 4-2 3-2 
 10 Odra Miasteczko Śląskie2-3 0-2 0-0 3-0 0-2 5-2 0-4 1-0 0-1     4-1 2-3 1-2 5-1 1-0 3-2 
 11 Cyklon Rogoźnik1-0 1-2 1-3 1-3 6-4 0-0 1-4 2-2 0-0 1-5     3-0 0-0 2-1 1-2 6-2 
 12 Silesia Miechowice (Bytom)0-4 1-4 2-3 0-3* 2-2 0-1 2-2 3-2 1-4 1-3 5-1     5-5 2-3 3-0 0-2 
 13 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)3-6 0-8 0-3 0-2 2-4 2-5 2-0 2-2 4-1 1-0 1-2 2-3     1-0 1-4 1-0 
 14 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)0-5 3-3 3-5 2-2 0-10 0-5 1-3 4-3 2-2 3-4 2-2 3-1 2-3     2-3 2-0 
 15 Sokół Orzech0-2 1-2 0-8 2-4 2-3 0-2 0-7 1-4 1-3 1-1 1-3 1-4 2-1 4-3     5-0 
 16 SKS Łagisza (Będzin)2-3 1-3 1-1 0-3 2-2 1-2 0-0 3-2 2-1 0-5 0-1 3-3 1-1 0-0 2-2     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Szczakowianka Jaworzno 1-0 Odra Miasteczko Śląskie 11 sierpnia, 17:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-0 SKS Łagisza (Będzin) 11 sierpnia, 11:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 2-1 Silesia Miechowice (Bytom) 11 sierpnia, 11:00
Cyklon Rogoźnik 1-4 Zagłębie II Sosnowiec 11 sierpnia, 17:00
Drama Zbrosławice 2-4 Górnik Wojkowice 12 sierpnia, 11:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Sokół Orzech 11 sierpnia, 11:00
AKS Górnik Niwka Sosnowiec 3-5 Orzeł Miedary 11 sierpnia, 17:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 6-2 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Odra Miasteczko Śląskie 5-1 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 15 sierpnia, 15:00
Orzeł Miedary 3-5 Źródło Kromołów (Zawiercie) 15 sierpnia, 11:00
Sokół Orzech 1-4 AKS Górnik Niwka Sosnowiec 15 sierpnia, 17:00
Górnik Wojkowice 0-1 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 15 sierpnia, 17:00
Zagłębie II Sosnowiec 1-1 Drama Zbrosławice 15 sierpnia, 17:00
na bocznym boisku
Silesia Miechowice (Bytom) 5-1 Cyklon Rogoźnik 15 sierpnia, 17:00
SKS Łagisza (Będzin) 0-3 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 15 sierpnia, 17:00
Szczakowianka Jaworzno 4-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-0 Odra Miasteczko Śląskie 18 sierpnia, 11:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 2-3 Szczakowianka Jaworzno 18 sierpnia, 17:00
Cyklon Rogoźnik 6-2 SKS Łagisza (Będzin) 18 sierpnia, 17:00
Drama Zbrosławice 2-2 Silesia Miechowice (Bytom) 19 sierpnia, 11:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 3-2 Zagłębie II Sosnowiec 18 sierpnia, 17:00
AKS Górnik Niwka Sosnowiec 2-1 Górnik Wojkowice 18 sierpnia, 11:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 4-2 Sokół Orzech 18 sierpnia, 17:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-5 Orzeł Miedary 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Odra Miasteczko Śląskie 0-0 Orzeł Miedary 25 sierpnia, 17:00
Sokół Orzech 4-3 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 25 sierpnia, 17:00
Górnik Wojkowice 2-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 25 sierpnia, 17:00
Zagłębie II Sosnowiec 4-1 AKS Górnik Niwka Sosnowiec 26 sierpnia, 11:00
Silesia Miechowice (Bytom) 0-1 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 25 sierpnia, 17:00
SKS Łagisza (Będzin) 2-3 Drama Zbrosławice 25 sierpnia, 17:00
Szczakowianka Jaworzno 1-0 Cyklon Rogoźnik 25 sierpnia, 17:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 0-2 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 3-0 Odra Miasteczko Śląskie 1 września, 16:30
Cyklon Rogoźnik 0-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2 września, 16:00
Drama Zbrosławice 4-2 Szczakowianka Jaworzno 1 września, 12:30
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-1 SKS Łagisza (Będzin) 1 września, 11:00
AKS Górnik Niwka Sosnowiec 1-3 Silesia Miechowice (Bytom) 1 września, 16:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 4-4 Zagłębie II Sosnowiec 1 września, 11:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-10 Górnik Wojkowice 1 września, 16:00
Orzeł Miedary 4-1 Sokół Orzech 1 września, 16:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Odra Miasteczko Śląskie 1-0 Sokół Orzech 8 września, 12:00
Górnik Wojkowice 3-1 Orzeł Miedary 8 września, 16:00
Zagłębie II Sosnowiec 4-1 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 9 września, 11:00
Silesia Miechowice (Bytom) 1-4 Źródło Kromołów (Zawiercie) 8 września, 16:00
SKS Łagisza (Będzin) 3-2 AKS Górnik Niwka Sosnowiec 8 września, 11:00
Szczakowianka Jaworzno 4-3 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 8 września, 17:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 3-6 Drama Zbrosławice 8 września, 16:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 2-0 Cyklon Rogoźnik 8 września, 11:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Cyklon Rogoźnik 1-5 Odra Miasteczko Śląskie 15 września, 16:00
Drama Zbrosławice 3-2 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 15 września, 11:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 2-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 16 września, 16:00
AKS Górnik Niwka Sosnowiec 3-3 Szczakowianka Jaworzno 15 września, 16:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 3-2 SKS Łagisza (Będzin) 15 września, 16:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-1 Silesia Miechowice (Bytom) 15 września, 16:00
Orzeł Miedary 5-2 Zagłębie II Sosnowiec 15 września, 11:00
Sokół Orzech 2-3 Górnik Wojkowice 15 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Odra Miasteczko Śląskie 0-2 Górnik Wojkowice 23 września, 15:00
Zagłębie II Sosnowiec 5-1 Sokół Orzech 23 września, 11:00
Silesia Miechowice (Bytom) 2-3 Orzeł Miedary 22 września, 16:00
SKS Łagisza (Będzin) 0-0 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 22 września, 11:00
Szczakowianka Jaworzno 5-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 22 września, 16:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-2 AKS Górnik Niwka Sosnowiec 22 września, 16:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 4-1 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 22 września, 16:00
Cyklon Rogoźnik 1-0 Drama Zbrosławice 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Drama Zbrosławice 3-3 Odra Miasteczko Śląskie 29 września, 12:30
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 3-1 Cyklon Rogoźnik 30 września, 16:00
AKS Górnik Niwka Sosnowiec 3-2 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 29 września, 16:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 4-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 29 września, 16:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-3 Szczakowianka Jaworzno 29 września, 16:00
Orzeł Miedary 3-1 SKS Łagisza (Będzin) 29 września, 11:00
Sokół Orzech 1-4 Silesia Miechowice (Bytom) 29 września, 16:00
Górnik Wojkowice 5-1 Zagłębie II Sosnowiec 29 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Odra Miasteczko Śląskie 0-4 Zagłębie II Sosnowiec 6 października, 11:00
Silesia Miechowice (Bytom) 2-2 Górnik Wojkowice 6 października, 15:00
SKS Łagisza (Będzin) 2-2 Sokół Orzech 7 października, 11:00
Szczakowianka Jaworzno 2-1 Orzeł Miedary 6 października, 15:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-0 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 6 października, 15:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 3-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 6 października, 15:00
Cyklon Rogoźnik 2-2 AKS Górnik Niwka Sosnowiec 6 października, 15:00
Drama Zbrosławice 2-0 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 6 października, 12:30

Kolejka 11 - 13-14 października

Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-1 Odra Miasteczko Śląskie 13 października, 15:00
AKS Górnik Niwka Sosnowiec 3-2 Drama Zbrosławice 14 października, 11:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-2 Cyklon Rogoźnik 13 października, 15:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-2 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 13 października, 15:00
Orzeł Miedary 5-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 14 października, 15:00
Sokół Orzech 1-2 Szczakowianka Jaworzno 13 października, 15:00
Górnik Wojkowice 1-0 SKS Łagisza (Będzin) 13 października, 15:00
Zagłębie II Sosnowiec 5-0 Silesia Miechowice (Bytom) 14 października, 11:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Odra Miasteczko Śląskie 2-3 Silesia Miechowice (Bytom) 21 października, 15:00
SKS Łagisza (Będzin) 0-0 Zagłębie II Sosnowiec 20 października, 11:00
Szczakowianka Jaworzno 0-2 Górnik Wojkowice 20 października, 11:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-4 Sokół Orzech 21 października, 15:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 2-4 Orzeł Miedary 20 października, 15:30
Cyklon Rogoźnik 2-1 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 20 października, 13:00
Drama Zbrosławice 7-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 20 października, 15:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 3-2 AKS Górnik Niwka Sosnowiec 21 października, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 października

AKS Górnik Niwka Sosnowiec 1-0 Odra Miasteczko Śląskie 28 października, 14:30
Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-0 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 27 października, 14:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-5 Drama Zbrosławice 27 października, 14:00
Orzeł Miedary 1-0 Cyklon Rogoźnik 28 października, 14:00
Sokół Orzech 2-4 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 27 października, 14:00
Górnik Wojkowice 3-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 28 października, 11:00
Zagłębie II Sosnowiec 1-1 Szczakowianka Jaworzno 28 października, 11:00
Silesia Miechowice (Bytom) 0-2 SKS Łagisza (Będzin) 27 października, 14:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Odra Miasteczko Śląskie 3-2 SKS Łagisza (Będzin) 3 listopada, 14:00
Szczakowianka Jaworzno 4-1 Silesia Miechowice (Bytom) 4 listopada, 11:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-0 Zagłębie II Sosnowiec 4 listopada, 11:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 1-2 Górnik Wojkowice 3 listopada, 14:30
Cyklon Rogoźnik 1-2 Sokół Orzech 3 listopada, 14:00
Drama Zbrosławice 5-3 Orzeł Miedary 3 listopada, 12:30
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 6-2 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 4 listopada, 13:30
AKS Górnik Niwka Sosnowiec 1-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 3 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-1 Odra Miasteczko Śląskie 10 listopada, 11:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 4-3 AKS Górnik Niwka Sosnowiec 10 listopada, 13:30
Orzeł Miedary 2-2 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 11 listopada, 13:30
Sokół Orzech 0-2 Drama Zbrosławice 10 listopada, 13:30
Górnik Wojkowice 2-1 Cyklon Rogoźnik 10 listopada, 13:30
Zagłębie II Sosnowiec 1-3 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 11 listopada, 11:00
Silesia Miechowice (Bytom) 5-5 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 10 listopada, 13:30
SKS Łagisza (Będzin) 1-3 Szczakowianka Jaworzno 10 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 16-17 marca

Odra Miasteczko Śląskie 0-2 Szczakowianka Jaworzno 16 marca, 15:30
SKS Łagisza (Będzin) 1-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 16 marca, 11:00
Silesia Miechowice (Bytom) 0-3 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 16 marca, 15:30
(wo)
na boisku 0-1
Zagłębie II Sosnowiec 2-0 Cyklon Rogoźnik 17 marca, 11:00
Górnik Wojkowice 1-2 Drama Zbrosławice 16 marca, 15:30
Sokół Orzech 0-2 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 16 marca, 15:30
Orzeł Miedary 1-2 AKS Górnik Niwka Sosnowiec 16 marca, 15:30
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 16 marca, 15:30

Kolejka 17 - 23-24 marca

Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-4 Odra Miasteczko Śląskie 23 marca, 15:30
Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-6 Orzeł Miedary 23 marca, 11:00
AKS Górnik Niwka Sosnowiec 4-0 Sokół Orzech 23 marca, 15:30
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 2-2 Górnik Wojkowice 24 marca, 15:30
Drama Zbrosławice 3-1 Zagłębie II Sosnowiec 23 marca, 12:30
Cyklon Rogoźnik 3-0 Silesia Miechowice (Bytom) 23 marca, 15:30
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 6-1 SKS Łagisza (Będzin) 23 marca, 16:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 0-8 Szczakowianka Jaworzno 24 marca, 11:00

Kolejka 18 - 30-31 marca

Odra Miasteczko Śląskie 1-2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 30 marca, 16:00
Szczakowianka Jaworzno 0-1 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 30 marca, 16:00
SKS Łagisza (Będzin) 0-1 Cyklon Rogoźnik 30 marca, 11:00
Silesia Miechowice (Bytom) 0-4 Drama Zbrosławice 30 marca, 16:00
Zagłębie II Sosnowiec 2-2 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 31 marca, 11:00
Górnik Wojkowice 3-0 AKS Górnik Niwka Sosnowiec 30 marca, 16:00
Sokół Orzech 1-3 Źródło Kromołów (Zawiercie) 30 marca, 16:00
Orzeł Miedary 1-1 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 30 marca, 16:00

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Orzeł Miedary 4-1 Odra Miasteczko Śląskie 6 kwietnia, 17:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-3 Sokół Orzech 6 kwietnia, 17:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-1 Górnik Wojkowice 6 kwietnia, 17:00
AKS Górnik Niwka Sosnowiec 3-1 Zagłębie II Sosnowiec 6 kwietnia, 17:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Silesia Miechowice (Bytom) 6 kwietnia, 17:00
Drama Zbrosławice 2-0 SKS Łagisza (Będzin) 6 kwietnia, 12:30
Cyklon Rogoźnik 1-2 Szczakowianka Jaworzno 6 kwietnia, 17:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 5-2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 5 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Odra Miasteczko Śląskie 3-0 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 13 kwietnia, 17:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-2 Cyklon Rogoźnik 13 kwietnia, 17:00
Szczakowianka Jaworzno 2-4 Drama Zbrosławice 14 kwietnia, 11:00
SKS Łagisza (Będzin) 1-2 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 13 kwietnia, 11:00
Silesia Miechowice (Bytom) 3-2 AKS Górnik Niwka Sosnowiec 13 kwietnia, 17:00
Zagłębie II Sosnowiec 0-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 13 kwietnia, 13:00
Górnik Wojkowice 2-0 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 13 kwietnia, 17:00
Sokół Orzech 0-8 Orzeł Miedary 13 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 20 kwietnia

Sokół Orzech 1-1 Odra Miasteczko Śląskie 20 kwietnia, 13:00
Orzeł Miedary 2-2 Górnik Wojkowice 20 kwietnia, 13:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-3 Zagłębie II Sosnowiec 20 kwietnia, 13:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 4-0 Silesia Miechowice (Bytom) 20 kwietnia, 11:00
AKS Górnik Niwka Sosnowiec 2-0 SKS Łagisza (Będzin) 20 kwietnia, 13:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 3-1 Szczakowianka Jaworzno 20 kwietnia, 11:00
Drama Zbrosławice 4-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 20 kwietnia, 12:30
Cyklon Rogoźnik 1-3 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 20 kwietnia, 13:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Odra Miasteczko Śląskie 4-1 Cyklon Rogoźnik 27 kwietnia, 17:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 1-3 Drama Zbrosławice 27 kwietnia, 17:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-5 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 27 kwietnia, 17:00
Szczakowianka Jaworzno 2-1 AKS Górnik Niwka Sosnowiec 27 kwietnia, 17:00
SKS Łagisza (Będzin) 2-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 27 kwietnia, 11:00
Silesia Miechowice (Bytom) 2-3 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 27 kwietnia, 17:00
Zagłębie II Sosnowiec 5-5 Orzeł Miedary 28 kwietnia, 11:00
na bocznym boisku
Górnik Wojkowice 7-0 Sokół Orzech 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 1 maja

Górnik Wojkowice 2-1 Odra Miasteczko Śląskie 1 maja, 11:00
Sokół Orzech 0-7 Zagłębie II Sosnowiec 1 maja, 17:00
Orzeł Miedary 5-1 Silesia Miechowice (Bytom) 1 maja, 11:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-0 SKS Łagisza (Będzin) 1 maja, 17:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-3 Szczakowianka Jaworzno 1 maja, 11:00
AKS Górnik Niwka Sosnowiec 2-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1 maja, 17:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 0-1 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 1 maja, 11:00
Drama Zbrosławice 4-1 Cyklon Rogoźnik 1 maja, 12:30

Kolejka 24 - 4-5 maja

Odra Miasteczko Śląskie 2-3 Drama Zbrosławice 4 maja, 17:00
Cyklon Rogoźnik 0-0 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 4 maja, 17:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 1-0 AKS Górnik Niwka Sosnowiec 7 maja, 18:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 4-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 5 maja, 17:00
Szczakowianka Jaworzno 4-1 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 5 maja, 11:00
SKS Łagisza (Będzin) 1-1 Orzeł Miedary 5 maja, 17:00
Silesia Miechowice (Bytom) 3-0 Sokół Orzech 4 maja, 17:00
Zagłębie II Sosnowiec 5-3 Górnik Wojkowice 5 maja, 11:00

Kolejka 25 - 11-12 maja

Zagłębie II Sosnowiec 8-1 Odra Miasteczko Śląskie 12 maja, 11:00
na bocznym boisku
Górnik Wojkowice 3-4 Silesia Miechowice (Bytom) 11 maja, 17:00
Sokół Orzech 5-0 SKS Łagisza (Będzin) 11 maja, 17:00
Orzeł Miedary 3-2 Szczakowianka Jaworzno 11 maja, 17:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-3 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 11 maja, 17:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 3-1 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 11 maja, 17:00
AKS Górnik Niwka Sosnowiec 2-1 Cyklon Rogoźnik 11 maja, 17:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-3 Drama Zbrosławice 12 maja, 16:00

Kolejka 26 - 18-19 maja

Odra Miasteczko Śląskie 5-2 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 18 maja, 17:00
Drama Zbrosławice 3-2 AKS Górnik Niwka Sosnowiec 18 maja, 12:30
Cyklon Rogoźnik 0-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 18 maja, 17:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 3-0 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 18 maja, 17:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 0-3 Orzeł Miedary 18 maja, 17:00
Szczakowianka Jaworzno 7-1 Sokół Orzech 18 maja, 17:00
SKS Łagisza (Będzin) 2-2 Górnik Wojkowice 18 maja, 11:00
Silesia Miechowice (Bytom) 2-2 Zagłębie II Sosnowiec 18 maja, 17:00

Kolejka 27 - 25-26 maja

Silesia Miechowice (Bytom) 1-3 Odra Miasteczko Śląskie 25 maja, 17:00
Zagłębie II Sosnowiec 4-1 SKS Łagisza (Będzin) 26 maja, 13:30
Górnik Wojkowice 0-2 Szczakowianka Jaworzno 25 maja, 17:00
Sokół Orzech 2-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 25 maja, 17:00
Orzeł Miedary 4-1 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 25 maja, 17:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-2 Cyklon Rogoźnik 25 maja, 17:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-3 Drama Zbrosławice 25 maja, 17:00
AKS Górnik Niwka Sosnowiec 2-0 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 25 maja, 17:00

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Odra Miasteczko Śląskie 1-0 AKS Górnik Niwka Sosnowiec 2 czerwca, 16:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 1 czerwca, 17:00
Drama Zbrosławice 0-2 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 1 czerwca, 11:45
Cyklon Rogoźnik 1-3 Orzeł Miedary 1 czerwca, 17:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 1-0 Sokół Orzech 31 maja, 18:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-4 Górnik Wojkowice 1 czerwca, 17:00
Szczakowianka Jaworzno 4-0 Zagłębie II Sosnowiec 1 czerwca, 17:00
SKS Łagisza (Będzin) 3-3 Silesia Miechowice (Bytom) 2 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 8 czerwca

SKS Łagisza (Będzin) 0-5 Odra Miasteczko Śląskie 9 czerwca, 11:00
Silesia Miechowice (Bytom) 1-4 Szczakowianka Jaworzno 8 czerwca, 17:00
Zagłębie II Sosnowiec 5-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 9 czerwca, 11:00
Górnik Wojkowice 1-1 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 8 czerwca, 17:00
Sokół Orzech 1-3 Cyklon Rogoźnik 8 czerwca, 17:00
Orzeł Miedary 5-1 Drama Zbrosławice 8 czerwca, 17:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-5 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 8 czerwca, 17:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 3-4 AKS Górnik Niwka Sosnowiec 8 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 15 czerwca

Odra Miasteczko Śląskie 0-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 15 czerwca, 17:00
AKS Górnik Niwka Sosnowiec 1-1 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 15 czerwca, 17:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-4 Orzeł Miedary 15 czerwca, 17:00
Drama Zbrosławice 6-0 Sokół Orzech 15 czerwca, 12:30
Cyklon Rogoźnik 6-4 Górnik Wojkowice 15 czerwca, 17:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 3-2 Zagłębie II Sosnowiec 15 czerwca, 17:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-3 Silesia Miechowice (Bytom) 15 czerwca, 17:00
Szczakowianka Jaworzno 3-0 SKS Łagisza (Będzin) 15 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali

Haiz IV liga 2018/2019 (śląska I)
Haiz IV liga 2018/2019 (śląska II)

Klasa okręgowa 2018/2019 (Bielsko-Biała)
Klasa okręgowa Football Factory 2018/2019 (Częstochowa)
Klasa okręgowa Zina 2018/2019 (Katowice I)
Klasa okręgowa Zina 2018/2019 (Katowice II)
Klasa okręgowa Zina 2018/2019 (Katowice III)

Klasa A 2018/2019 (Bytom)
Klasa A 2018/2019 (Katowice)
Klasa A 2018/2019 (Racibórz)
Klasa A Football Center 2018/2019 (Rybnik)
Klasa A Patrick 2018/2019 (Sosnowiec)
Klasa A 2018/2019 (Tychy)
Majer Klasa A 2018/2019 (Zabrze)

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas