[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Haiz IV liga 2018/2019, grupa: śląska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Czaniec 30 61 18 7 5 49-19 12 2 1 30-7 6 5 4 19-12
2.  Drzewiarz Jasienica 30 58 17 7 6 52-31 11 3 1 34-13 6 4 5 18-18
3.  Kuźnia Ustroń 30 57 17 6 7 63-36 10 2 3 38-18 7 4 4 25-18
4.  LKS Bełk 30 54 16 6 8 61-43 7 4 4 32-19 9 2 4 29-24
5.  Polonia Łaziska Górne 30 52 15 7 8 52-38 6 6 3 21-17 9 1 5 31-21
6.  GKS II Tychy 30 51 13 12 5 53-39 9 4 2 33-19 4 8 3 20-20
7.  MRKS Czechowice-Dziedzice 30 50 14 8 8 52-38 6 3 6 23-21 8 5 2 29-17
8.  LKS Goczałkowice Zdrój 30 44 12 8 10 52-41 7 5 3 31-16 5 3 7 21-25
9.  Wilki Wilcza 30 37 11 4 15 43-52 7 3 5 24-20 4 1 10 19-32
10.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 30 36 10 6 14 41-52 6 4 5 19-20 4 2 9 22-32 2 6 2 0 0 3-0
11.  GKS Radziechowy-Wieprz 30 36 9 9 12 36-38 5 4 6 20-17 4 5 6 16-21 2 0 0 0 2 0-3
12.  Odra Centrum Wodzisław Śląski 30 32 8 8 14 42-45 5 4 6 21-19 3 4 8 21-26
13.  Spójnia Landek 30 30 7 9 14 36-46 2 4 9 21-31 5 5 5 15-15
14.  Unia Racibórz 30 27 6 9 15 41-58 5 4 6 21-23 1 5 9 20-35
15.  Dąb Gaszowice 30 26 7 5 18 38-71 4 3 8 26-30 3 2 10 12-41
16.  Płomień Połomia 30 13 4 1 25 35-99 2 1 12 18-44 2 0 13 17-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LKS Czaniec    0-0 1-0 2-0 1-0 3-0 2-3 4-0 1-0 4-2 2-1 1-0 2-0 3-0 1-1 3-0 
 2 Drzewiarz Jasienica2-0     2-1 2-0 2-1 3-0 1-1 3-1 3-2 3-1 1-1 5-1 2-1 1-1 0-1 4-1 
 3 Kuźnia Ustroń1-2 2-0     2-5 2-3 1-1 2-1 1-0 3-0 7-3 2-0 3-1 1-0 1-1 6-1 4-0 
 4 LKS Bełk1-1 4-0 3-0     2-4 1-2 0-0 3-2 3-0 1-1 1-3 2-1 0-0 3-0 5-0 3-5 
 5 Polonia Łaziska Górne1-0 2-2 1-3 1-0     0-1 1-1 1-1 2-0 2-0 1-1 2-1 2-3 3-3 1-1 1-0 
 6 GKS II Tychy2-1 1-2 1-1 4-0 1-0     1-3 2-1 3-1 1-0 1-1 3-3 1-1 4-2 4-2 4-1 
 7 MRKS Czechowice-Dziedzice0-2 1-0 2-2 1-4 0-3 0-0     1-1 1-0 1-3 3-1 0-3 0-1 4-1 4-0 5-0 
 8 LKS Goczałkowice Zdrój1-1 0-1 0-2 1-2 5-2 2-2 0-0     5-1 2-1 2-0 1-1 0-0 2-1 5-1 5-1 
 9 Wilki Wilcza0-1 4-1 1-0 0-2 1-0 1-1 1-2 3-4     2-3 2-2 2-1 0-0 1-0 3-1 3-2 
 10 Podbeskidzie II Bielsko-Biała1-0 1-0 2-2 2-3 0-3 2-2 1-1 0-1 0-1     2-0 1-4 1-1 3-2 1-0 2-0 
 11 GKS Radziechowy-Wieprz1-1 0-0 0-0 2-3 1-2 1-0 0-3* 1-0 2-3 0-1     0-0 3-0 4-3 0-1 5-0 
 12 Odra Centrum Wodzisław Śląski0-0 1-1 1-2 2-2 2-3 2-2 1-3 2-1 1-2 1-0 1-0     1-2 0-1 3-0 3-0* 
 13 Spójnia Landek2-2 1-2 1-3 0-1 0-4 0-4 1-2 4-5 3-2 0-0 0-1 1-1     2-2 1-2 5-0 
 14 Unia Racibórz0-2 1-2 1-5 1-1 2-3 1-1 3-1 0-0 1-1 3-1 1-2 2-1 2-0     1-0 2-3 
 15 Dąb Gaszowice0-2 0-1 1-2 2-3 0-0 2-2 2-3 0-2 4-3 4-1 1-1 1-2 0-2 3-2     6-4 
 16 Płomień Połomia0-4 0-6 1-2 2-3 2-3 1-2 1-5 0-2 0-3 1-5 1-2 2-1 0-4 1-1 6-1     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

GKS Radziechowy-Wieprz 2-3 LKS Bełk 11 sierpnia, 17:00
Dąb Gaszowice 0-2 LKS Czaniec 11 sierpnia, 17:00
Polonia Łaziska Górne 0-1 GKS II Tychy 11 sierpnia, 17:00
Drzewiarz Jasienica 3-2 Wilki Wilcza 11 sierpnia, 17:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 12 sierpnia, 16:00
Płomień Połomia 1-1 Unia Racibórz 11 sierpnia, 17:00
Spójnia Landek 1-1 Odra Centrum Wodzisław Śląski 12 sierpnia, 17:00
Kuźnia Ustroń 1-0 LKS Goczałkowice Zdrój 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

LKS Bełk 3-2 LKS Goczałkowice Zdrój 15 sierpnia, 17:00
Odra Centrum Wodzisław Śląski 1-2 Kuźnia Ustroń 15 sierpnia, 17:00
Unia Racibórz 2-0 Spójnia Landek 15 sierpnia, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 5-0 Płomień Połomia 15 sierpnia, 17:00
Wilki Wilcza 2-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 15 sierpnia, 17:00
LKS Czaniec 1-0 Polonia Łaziska Górne 15 sierpnia, 17:00
GKS Radziechowy-Wieprz 0-1 Dąb Gaszowice 15 sierpnia, 17:00
Drzewiarz Jasienica 3-0 GKS II Tychy 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Dąb Gaszowice 2-3 LKS Bełk 19 sierpnia, 17:00
Polonia Łaziska Górne 1-1 GKS Radziechowy-Wieprz 18 sierpnia, 17:00
Drzewiarz Jasienica 2-0 LKS Czaniec 18 sierpnia, 17:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-2 GKS II Tychy 19 sierpnia, 16:00
Płomień Połomia 0-3 Wilki Wilcza 18 sierpnia, 17:00
Spójnia Landek 1-2 MRKS Czechowice-Dziedzice 18 sierpnia, 17:00
Kuźnia Ustroń 1-1 Unia Racibórz 18 sierpnia, 17:00
LKS Goczałkowice Zdrój 1-1 Odra Centrum Wodzisław Śląski 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

LKS Bełk 2-1 Odra Centrum Wodzisław Śląski 25 sierpnia, 17:00
Unia Racibórz 0-0 LKS Goczałkowice Zdrój 25 sierpnia, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-2 Kuźnia Ustroń 25 sierpnia, 17:00
Wilki Wilcza 0-0 Spójnia Landek 25 sierpnia, 17:00
GKS II Tychy 4-1 Płomień Połomia 25 sierpnia, 11:00
na boisku Kompleksu Sportowego Paprocany
LKS Czaniec 4-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 25 sierpnia, 17:00
GKS Radziechowy-Wieprz 0-0 Drzewiarz Jasienica 26 sierpnia, 17:00
Dąb Gaszowice 0-0 Polonia Łaziska Górne 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Polonia Łaziska Górne 1-0 LKS Bełk 1 września, 16:00
Drzewiarz Jasienica 0-1 Dąb Gaszowice 1 września, 16:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-0 GKS Radziechowy-Wieprz 2 września, 16:00
Płomień Połomia 0-4 LKS Czaniec 1 września, 16:00
Spójnia Landek 0-4 GKS II Tychy 1 września, 15:00
Kuźnia Ustroń 3-0 Wilki Wilcza 1 września, 17:00
Odra Centrum Wodzisław Śląski 0-1 Unia Racibórz 1 września, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-1 LKS Goczałkowice Zdrój 1 września, 16:00

Kolejka 6 - 8-9 września

MRKS Czechowice-Dziedzice 0-3 Odra Centrum Wodzisław Śląski 8 września, 16:00
Wilki Wilcza 3-4 LKS Goczałkowice Zdrój 8 września, 16:00
GKS II Tychy 1-1 Kuźnia Ustroń 9 września, 11:00
LKS Czaniec 2-0 Spójnia Landek 8 września, 15:00
GKS Radziechowy-Wieprz 5-0 Płomień Połomia 8 września, 16:00
Dąb Gaszowice 4-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 8 września, 16:00
Polonia Łaziska Górne 2-2 Drzewiarz Jasienica 8 września, 16:30
Unia Racibórz 1-1 LKS Bełk 8 września, 16:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Drzewiarz Jasienica 2-0 LKS Bełk 15 września, 16:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-3 Polonia Łaziska Górne 16 września, 16:00
Płomień Połomia 6-1 Dąb Gaszowice 15 września, 16:00
Spójnia Landek 0-1 GKS Radziechowy-Wieprz 15 września, 16:00
Kuźnia Ustroń 1-2 LKS Czaniec 16 września, 16:00
Odra Centrum Wodzisław Śląski 1-2 Wilki Wilcza 15 września, 16:30
Unia Racibórz 3-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 15 września, 16:00
GKS II Tychy 2-1 LKS Goczałkowice Zdrój 16 września, 11:00
na boisku Kompleksu Sportowego Paprocany

Kolejka 8 - 22-23 września

LKS Bełk 0-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 22 września, 16:00
Wilki Wilcza 1-0 Unia Racibórz 22 września, 16:00
GKS II Tychy 3-3 Odra Centrum Wodzisław Śląski 23 września, 11:00
na boisku Kompleksu Sportowego Paprocany
LKS Czaniec 4-0 LKS Goczałkowice Zdrój 22 września, 14:00
GKS Radziechowy-Wieprz 0-0 Kuźnia Ustroń 22 września, 16:00
Dąb Gaszowice 0-2 Spójnia Landek 22 września, 16:00
Polonia Łaziska Górne 1-0 Płomień Połomia 22 września, 16:00
Drzewiarz Jasienica 3-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-3 LKS Bełk 30 września, 16:00
Płomień Połomia 0-6 Drzewiarz Jasienica 29 września, 16:00
Spójnia Landek 0-4 Polonia Łaziska Górne 29 września, 16:00
Kuźnia Ustroń 6-1 Dąb Gaszowice 29 września, 16:00
Odra Centrum Wodzisław Śląski 0-0 LKS Czaniec 29 września, 16:00
Unia Racibórz 1-1 GKS II Tychy 29 września, 15:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-0 Wilki Wilcza 29 września, 16:00
GKS Radziechowy-Wieprz 1-0 LKS Goczałkowice Zdrój 29 września, 15:00

Kolejka 10 - 6-7 października

LKS Bełk 3-0 Wilki Wilcza 6 października, 15:00
GKS II Tychy 1-3 MRKS Czechowice-Dziedzice 7 października, 11:00
na boisku Kompleksu Sportowego Paprocany
LKS Czaniec 3-0 Unia Racibórz 6 października, 15:00
GKS Radziechowy-Wieprz 0-0 Odra Centrum Wodzisław Śląski 6 października, 15:00
Dąb Gaszowice 0-2 LKS Goczałkowice Zdrój 6 października, 15:00
Polonia Łaziska Górne 1-3 Kuźnia Ustroń 6 października, 15:00
Drzewiarz Jasienica 2-1 Spójnia Landek 6 października, 15:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-0 Płomień Połomia 7 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Płomień Połomia 2-3 LKS Bełk 13 października, 15:00
Spójnia Landek 0-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 13 października, 15:00
Kuźnia Ustroń 2-0 Drzewiarz Jasienica 13 października, 15:00
Odra Centrum Wodzisław Śląski 3-0 Dąb Gaszowice 13 października, 15:30
Unia Racibórz 1-2 GKS Radziechowy-Wieprz 13 października, 15:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 0-2 LKS Czaniec 14 października, 15:00
Wilki Wilcza 1-1 GKS II Tychy 13 października, 15:00
Polonia Łaziska Górne 1-1 LKS Goczałkowice Zdrój 13 października, 15:00

Kolejka 12 - 20-21 października

LKS Bełk 1-2 GKS II Tychy 20 października, 15:00
LKS Czaniec 1-0 Wilki Wilcza 20 października, 15:00
Dąb Gaszowice 3-2 Unia Racibórz 21 października, 15:00
Polonia Łaziska Górne 2-1 Odra Centrum Wodzisław Śląski 20 października, 15:00
Drzewiarz Jasienica 3-1 LKS Goczałkowice Zdrój 20 października, 15:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-2 Kuźnia Ustroń 21 października, 15:00
Płomień Połomia 0-4 Spójnia Landek 20 października, 15:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 3-1 GKS Radziechowy-Wieprz 20 października, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Spójnia Landek 0-1 LKS Bełk 27 października, 14:00
Kuźnia Ustroń 4-0 Płomień Połomia 28 października, 14:00
Odra Centrum Wodzisław Śląski 1-1 Drzewiarz Jasienica 27 października, 15:00
Unia Racibórz 2-3 Polonia Łaziska Górne 27 października, 14:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 4-0 Dąb Gaszowice 27 października, 14:00
Wilki Wilcza 2-2 GKS Radziechowy-Wieprz 27 października, 14:00
GKS II Tychy 2-1 LKS Czaniec 9 marca, 15:00
na boisku Kompleksu Sportowego Paprocany / w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-1 LKS Goczałkowice Zdrój 28 października, 14:30

Kolejka 14 - 3-4 listopada

LKS Bełk 1-1 LKS Czaniec 3 listopada, 14:00
Dąb Gaszowice 4-3 Wilki Wilcza 3 listopada, 14:00
Polonia Łaziska Górne 1-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 3 listopada, 14:00
Drzewiarz Jasienica 1-1 Unia Racibórz 3 listopada, 14:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-4 Odra Centrum Wodzisław Śląski 4 listopada, 11:00
Płomień Połomia 0-2 LKS Goczałkowice Zdrój 3 listopada, 14:00
Spójnia Landek 1-3 Kuźnia Ustroń 3 listopada, 14:00
GKS II Tychy 1-1 GKS Radziechowy-Wieprz 4 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

LKS Goczałkowice Zdrój 0-0 Spójnia Landek 9 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (10 listopada, 13:30) odwołany
Odra Centrum Wodzisław Śląski 3-0 Płomień Połomia 10 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 1-0
Unia Racibórz 3-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 10 listopada, 13:30
Wilki Wilcza 1-0 Polonia Łaziska Górne 10 listopada, 13:30
GKS II Tychy 4-2 Dąb Gaszowice 11 listopada, 11:00
na boisku Kompleksu Sportowego Paprocany
LKS Czaniec 2-1 GKS Radziechowy-Wieprz 10 listopada, 13:30
LKS Bełk 3-0 Kuźnia Ustroń 10 listopada, 13:30
Drzewiarz Jasienica 1-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 10 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 16-17 marca

LKS Bełk 1-3 GKS Radziechowy-Wieprz 16 marca, 15:30
LKS Czaniec 1-1 Dąb Gaszowice 16 marca, 15:30
GKS II Tychy 1-0 Polonia Łaziska Górne 16 marca, 11:00
na boisku Kompleksu Sportowego Paprocany
Wilki Wilcza 4-1 Drzewiarz Jasienica 16 marca, 15:30
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 16 marca, 14:30
Unia Racibórz 2-3 Płomień Połomia 16 marca, 15:30
Odra Centrum Wodzisław Śląski 1-2 Spójnia Landek 16 marca, 15:30
LKS Goczałkowice Zdrój 0-2 Kuźnia Ustroń 17 marca, 13:00

Kolejka 17 - 23-24 marca

GKS II Tychy 1-2 Drzewiarz Jasienica 23 marca, 11:00
LKS Goczałkowice Zdrój 1-2 LKS Bełk 23 marca, 13:00
Kuźnia Ustroń 3-1 Odra Centrum Wodzisław Śląski 23 marca, 15:30
Spójnia Landek 2-2 Unia Racibórz 23 marca, 15:30
Płomień Połomia 1-5 MRKS Czechowice-Dziedzice 23 marca, 15:30
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-1 Wilki Wilcza 24 marca, 15:30
Polonia Łaziska Górne 1-0 LKS Czaniec 23 marca, 15:30
Dąb Gaszowice 1-1 GKS Radziechowy-Wieprz 23 marca, 15:30

Kolejka 18 - 30-31 marca

LKS Bełk 5-0 Dąb Gaszowice 30 marca, 16:00
GKS Radziechowy-Wieprz 1-2 Polonia Łaziska Górne 30 marca, 16:00
LKS Czaniec 0-0 Drzewiarz Jasienica 30 marca, 16:00
GKS II Tychy 1-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 31 marca, 11:00
w Kompleksie Sportowym Paprocany
Wilki Wilcza 3-2 Płomień Połomia 30 marca, 16:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 0-1 Spójnia Landek 30 marca, 16:00
Unia Racibórz 1-5 Kuźnia Ustroń 30 marca, 16:00
Odra Centrum Wodzisław Śląski 2-1 LKS Goczałkowice Zdrój 30 marca, 16:00

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Odra Centrum Wodzisław Śląski 2-2 LKS Bełk 6 kwietnia, 17:00
LKS Goczałkowice Zdrój 2-1 Unia Racibórz 6 kwietnia, 17:00
Kuźnia Ustroń 2-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 6 kwietnia, 17:00
Spójnia Landek 3-2 Wilki Wilcza 6 kwietnia, 17:00
Płomień Połomia 1-2 GKS II Tychy 6 kwietnia, 17:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-0 LKS Czaniec 6 kwietnia, 11:00
Drzewiarz Jasienica 1-1 GKS Radziechowy-Wieprz 6 kwietnia, 17:00
Polonia Łaziska Górne 1-1 Dąb Gaszowice 6 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

LKS Goczałkowice Zdrój 0-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 13 kwietnia, 17:00
LKS Bełk 2-4 Polonia Łaziska Górne 13 kwietnia, 17:00
Dąb Gaszowice 0-1 Drzewiarz Jasienica 13 kwietnia, 17:00
GKS Radziechowy-Wieprz 0-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 13 kwietnia, 17:00
LKS Czaniec 3-0 Płomień Połomia 13 kwietnia, 17:00
GKS II Tychy 1-1 Spójnia Landek 14 kwietnia, 11:00
Wilki Wilcza 1-0 Kuźnia Ustroń 13 kwietnia, 17:00
Unia Racibórz 2-1 Odra Centrum Wodzisław Śląski 13 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 20 kwietnia

LKS Bełk 3-0 Unia Racibórz 20 kwietnia, 13:00
Odra Centrum Wodzisław Śląski 1-3 MRKS Czechowice-Dziedzice 20 kwietnia, 13:00
LKS Goczałkowice Zdrój 5-1 Wilki Wilcza 20 kwietnia, 13:00
Kuźnia Ustroń 1-1 GKS II Tychy 20 kwietnia, 13:00
Spójnia Landek 2-2 LKS Czaniec 20 kwietnia, 13:00
Płomień Połomia 1-2 GKS Radziechowy-Wieprz 20 kwietnia, 13:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-0 Dąb Gaszowice 20 kwietnia, 14:00
Drzewiarz Jasienica 2-1 Polonia Łaziska Górne 20 kwietnia, 13:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

LKS Goczałkowice Zdrój 2-2 GKS II Tychy 27 kwietnia, 17:00
LKS Bełk 4-0 Drzewiarz Jasienica 27 kwietnia, 17:00
Polonia Łaziska Górne 2-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 27 kwietnia, 17:00
Dąb Gaszowice 6-4 Płomień Połomia 27 kwietnia, 15:00
GKS Radziechowy-Wieprz 3-0 Spójnia Landek 27 kwietnia, 17:00
LKS Czaniec 1-0 Kuźnia Ustroń 27 kwietnia, 17:00
Wilki Wilcza 2-1 Odra Centrum Wodzisław Śląski 27 kwietnia, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 4-1 Unia Racibórz 27 kwietnia, 13:30

Kolejka 23 - 1 maja

MRKS Czechowice-Dziedzice 1-4 LKS Bełk 1 maja, 17:00
Unia Racibórz 1-1 Wilki Wilcza 1 maja, 17:00
Odra Centrum Wodzisław Śląski 2-2 GKS II Tychy 1 maja, 17:00
LKS Goczałkowice Zdrój 1-1 LKS Czaniec 1 maja, 11:00
Kuźnia Ustroń 2-0 GKS Radziechowy-Wieprz 1 maja, 17:00
Spójnia Landek 1-2 Dąb Gaszowice 1 maja, 17:00
Płomień Połomia 2-3 Polonia Łaziska Górne 1 maja, 17:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-0 Drzewiarz Jasienica 1 maja, 12:30

Kolejka 24 - 4-5 maja

LKS Goczałkowice Zdrój 2-0 GKS Radziechowy-Wieprz 4 maja, 17:00
LKS Bełk 1-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4 maja, 17:00
Drzewiarz Jasienica 4-1 Płomień Połomia 4 maja, 17:00
Polonia Łaziska Górne 2-3 Spójnia Landek 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (4 maja, 17:00) odwołany
Dąb Gaszowice 1-2 Kuźnia Ustroń 4 maja, 17:00
LKS Czaniec 1-0 Odra Centrum Wodzisław Śląski 4 maja, 17:00
GKS II Tychy 4-2 Unia Racibórz 5 maja, 11:00
na boisku Kompleksu Sportowego Paprocany
Wilki Wilcza 1-2 MRKS Czechowice-Dziedzice 4 maja, 17:00

Kolejka 25 - 11-12 maja

Wilki Wilcza 0-2 LKS Bełk 11 maja, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 0-0 GKS II Tychy 11 maja, 17:00
Unia Racibórz 0-2 LKS Czaniec 11 maja, 17:00
Odra Centrum Wodzisław Śląski 1-0 GKS Radziechowy-Wieprz 11 maja, 17:00
LKS Goczałkowice Zdrój 5-1 Dąb Gaszowice 11 maja, 17:00
Kuźnia Ustroń 2-3 Polonia Łaziska Górne 11 maja, 17:00
Spójnia Landek 1-2 Drzewiarz Jasienica 11 maja, 17:00
Płomień Połomia 1-5 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 11 maja, 17:00

Kolejka 26 - 18-19 maja

LKS Goczałkowice Zdrój 5-2 Polonia Łaziska Górne 18 maja, 17:00
LKS Bełk 3-5 Płomień Połomia 18 maja, 17:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-1 Spójnia Landek 19 maja, 16:00
Drzewiarz Jasienica 2-1 Kuźnia Ustroń 18 maja, 17:00
Dąb Gaszowice 1-2 Odra Centrum Wodzisław Śląski 18 maja, 17:00
GKS Radziechowy-Wieprz 4-3 Unia Racibórz 18 maja, 17:00
LKS Czaniec 2-3 MRKS Czechowice-Dziedzice 18 maja, 17:00
GKS II Tychy 3-1 Wilki Wilcza 19 maja, 11:00
na boisku Kompleksu Sportowego Paprocany

Kolejka 27 - 25-26 maja

GKS Radziechowy-Wieprz 0-3 MRKS Czechowice-Dziedzice 25 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-1
GKS II Tychy 4-0 LKS Bełk 26 maja, 11:00
Wilki Wilcza 0-1 LKS Czaniec 25 maja, 17:00
Unia Racibórz 1-0 Dąb Gaszowice 25 maja, 17:00
Odra Centrum Wodzisław Śląski 2-3 Polonia Łaziska Górne 25 maja, 17:00
LKS Goczałkowice Zdrój 0-1 Drzewiarz Jasienica 25 maja, 17:00
Kuźnia Ustroń 7-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 25 maja, 17:00
Spójnia Landek 5-0 Płomień Połomia 25 maja, 17:00

Kolejka 28 - 29 maja

LKS Goczałkowice Zdrój 2-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 29 maja, 18:00
LKS Bełk 0-0 Spójnia Landek 29 maja, 18:00
Płomień Połomia 1-2 Kuźnia Ustroń 29 maja, 18:00
Drzewiarz Jasienica 5-1 Odra Centrum Wodzisław Śląski 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (29 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Łaziska Górne 3-3 Unia Racibórz 29 maja, 18:00
Dąb Gaszowice 2-3 MRKS Czechowice-Dziedzice 29 maja, 18:00
GKS Radziechowy-Wieprz 2-3 Wilki Wilcza 29 maja, 18:00
LKS Czaniec 3-0 GKS II Tychy 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (29 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 29 - 1 czerwca

GKS Radziechowy-Wieprz 1-0 GKS II Tychy 1 czerwca, 17:00
LKS Czaniec 2-0 LKS Bełk 1 czerwca, 17:00
Wilki Wilcza 3-1 Dąb Gaszowice 1 czerwca, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 0-3 Polonia Łaziska Górne 1 czerwca, 17:00
Unia Racibórz 1-2 Drzewiarz Jasienica 1 czerwca, 17:00
Odra Centrum Wodzisław Śląski 1-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2 czerwca, 17:00
LKS Goczałkowice Zdrój 5-1 Płomień Połomia 1 czerwca, 17:00
Kuźnia Ustroń 1-0 Spójnia Landek 1 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 8 czerwca

Kuźnia Ustroń 2-5 LKS Bełk 8 czerwca, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-0 Drzewiarz Jasienica 8 czerwca, 17:00
Spójnia Landek 4-5 LKS Goczałkowice Zdrój 8 czerwca, 17:00
Płomień Połomia 2-1 Odra Centrum Wodzisław Śląski 8 czerwca, 17:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3-2 Unia Racibórz 8 czerwca, 12:30
na Stadionie piłkarskim BBOSiR
Polonia Łaziska Górne 2-0 Wilki Wilcza 8 czerwca, 17:00
Dąb Gaszowice 2-2 GKS II Tychy 8 czerwca, 17:00
GKS Radziechowy-Wieprz 1-1 LKS Czaniec 8 czerwca, 17:00

Baraże o udział w III lidze (III (Dolny Śląsk))
Baraże o udział w III lidze (III (Śląsk))

III liga 2018/2019 (III)

IV liga 2018/2019 (dolnośląska (wschód))
IV liga 2018/2019 (dolnośląska (zachód))
IV liga 2018/2019 (lubuska)
IV liga 2018/2019 (opolska)
Haiz IV liga 2018/2019 (śląska I)

Klasa okręgowa 2018/2019 (Bielsko-Biała)
Klasa okręgowa Zina 2018/2019 (Katowice I)
Klasa okręgowa Zina 2018/2019 (Katowice II)
Klasa okręgowa Zina 2018/2019 (Katowice III)
Klasa okręgowa Zina 2018/2019 (Katowice IV)

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas