[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2018/2019, grupa: dolnośląska (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AKS Strzegom 28 67 21 4 3 75-22 13 1 0 47-6 8 3 3 28-16
2.  Apis Jędrzychowice 28 65 21 2 5 83-33 11 1 2 45-13 10 1 3 38-20
3.  Chrobry II Głogów 28 64 21 1 6 65-27 12 0 2 38-10 9 1 4 27-17
4.  Odra Ścinawa 28 51 15 6 7 49-34 9 3 2 26-11 6 3 5 23-23
5.  Górnik Złotoryja 28 48 14 6 8 49-38 9 3 2 32-14 5 3 6 17-24
6.  Sparta Rudna 28 43 13 4 11 62-60 8 0 6 41-30 5 4 5 21-30
7.  Orkan Szczedrzykowice 28 40 12 4 12 48-53 7 2 5 26-21 5 2 7 22-32
8.  Karkonosze Jelenia Góra 28 38 10 8 10 51-39 6 2 6 34-21 4 6 4 17-18
9.  Stal Chocianów 28 37 11 4 13 38-61 5 3 6 20-24 6 1 7 18-37
10.  Prochowiczanka Prochowice 28 36 11 3 14 56-59 7 2 5 36-26 4 1 9 20-33
11.  Orla Wąsosz 28 33 10 3 15 51-50 7 1 6 27-23 3 2 9 24-27
12.  Sparta Grębocice 28 30 9 3 16 60-78 5 2 7 26-28 4 1 9 34-50
13.  BKS Bobrzanie Bolesławiec 28 27 8 3 17 27-53 2 3 9 11-29 6 0 8 16-24
14.  Włókniarz Mirsk 28 15 4 3 21 22-63 2 3 9 16-22 2 0 12 6-41
15.  Victoria Ruszów 28 8 2 2 24 24-90 2 2 10 18-39 0 0 14 6-51
Olimpia Kowary wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 AKS Strzegom    1-1 5-0 5-1 4-0 7-1 2-0 2-1 3-0 3-0 1-0 8-2 1-0 2-0 3-0* 
 2 Apis Jędrzychowice3-1     3-4 2-1 6-1 4-0 3-0 0-1 5-0 5-2 1-1 5-0 1-0 3-2 4-0 
 3 Chrobry II Głogów4-0 2-5     3-0 3-0 2-0 3-1 1-0 6-0 2-0 1-0 4-2 1-2 4-0 2-0 
 4 Odra Ścinawa0-3 2-1 4-2     0-0 1-1 0-0 4-0 4-0 2-0 4-1 1-0 1-3 1-0 2-0 
 5 Górnik Złotoryja0-2 1-5 1-1 1-1     2-0 4-2 2-1 5-0 0-0 2-0 4-1 3-0 4-0 3-1 
 6 Sparta Rudna2-3 5-2 0-5 1-2 3-1     5-1 0-1 4-1 4-3 1-3 1-5 4-1 6-0 5-2 
 7 Orkan Szczedrzykowice2-1 1-3 1-0 2-2 0-1 1-2     3-3 1-2 0-1 2-1 5-4 2-0 1-0 5-1 
 8 Karkonosze Jelenia Góra1-1 0-1 0-3 1-3 1-0 1-2 4-0     1-1 4-0 4-2 2-3 2-4 8-0 5-1 
 9 Stal Chocianów0-4 0-2 0-2 1-4 1-1 1-1 1-3 2-2     2-3 2-0 4-1 1-0 3-1 2-0 
 10 Prochowiczanka Prochowice0-3 2-3 0-1 3-1 1-2 1-1 3-1 2-2 5-4     6-4 2-3 4-1 3-0 4-0 
 11 Orla Wąsosz0-0 2-0 2-1 0-4 3-0 3-5 2-3 0-1 0-2 3-5     4-2 3-0 2-0 3-0 
 12 Sparta Grębocice1-1 3-4 0-2 2-0 1-5 3-1 2-2 1-4 2-3 4-2 3-1     0-1 0-1 4-1 
 13 BKS Bobrzanie Bolesławiec1-3 0-7 0-3 0-1 1-4 2-3 1-2 0-0 0-2 2-1 0-0 2-2     0-1 2-0 
 14 Włókniarz Mirsk1-2 1-2 0-1 1-1 0-2 0-0 1-5 1-1 1-2 0-2 0-1 3-1 0-2     7-0 
 15 Victoria Ruszów1-4 0-2 1-2 1-2 0-0 2-4 1-2 0-0 0-1 2-1 0-10 5-8 1-2 4-1     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Pauza: Górnik Złotoryja.
 
BKS Bobrzanie Bolesławiec 1-2 Orkan Szczedrzykowice 11 sierpnia, 17:00
Victoria Ruszów 1-2 Chrobry II Głogów 11 sierpnia, 11:00
Prochowiczanka Prochowice 0-3 AKS Strzegom 11 sierpnia, 17:00
Sparta Rudna 0-1 Karkonosze Jelenia Góra 11 sierpnia, 15:00
w Lubinie; na bocznym boisku Zagłębia
Odra Ścinawa 1-0 Sparta Grębocice 12 sierpnia, 17:00
Włókniarz Mirsk 1-2 Stal Chocianów 11 sierpnia, 17:00
Orla Wąsosz 2-0 Apis Jędrzychowice 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Pauza: Victoria Ruszów.
 
Orkan Szczedrzykowice 1-3 Apis Jędrzychowice 19 sierpnia, 16:00 (100)
Stal Chocianów 2-0 Orla Wąsosz 18 sierpnia, 17:00 (200)
Sparta Grębocice 0-1 Włókniarz Mirsk 18 sierpnia, 17:00 (100)
Karkonosze Jelenia Góra 1-3 Odra Ścinawa 19 sierpnia, 14:00 (200)
AKS Strzegom 7-1 Sparta Rudna 18 sierpnia, 15:00 (400)
Chrobry II Głogów 2-0 Prochowiczanka Prochowice 19 sierpnia, 11:00 (50)
na bocznym boisku
BKS Bobrzanie Bolesławiec 1-4 Górnik Złotoryja 18 sierpnia, 17:00 (200)

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Pauza: Prochowiczanka Prochowice.
 
Górnik Złotoryja 4-2 Orkan Szczedrzykowice 25 sierpnia, 15:00 (500)
Victoria Ruszów 1-2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 25 sierpnia, 17:00 (200)
Sparta Rudna 0-5 Chrobry II Głogów 25 sierpnia, 17:00 (100)
w Lubinie
Odra Ścinawa 0-3 AKS Strzegom 26 sierpnia, 17:00 (300)
Włókniarz Mirsk 1-1 Karkonosze Jelenia Góra 26 sierpnia, 17:00 (300)
Orla Wąsosz 4-2 Sparta Grębocice 25 sierpnia, 17:00 (150)
Apis Jędrzychowice 5-0 Stal Chocianów 25 sierpnia, 15:00 (60)

Kolejka 4 - 1-2 września

Pauza: Sparta Rudna.
 
Orkan Szczedrzykowice 1-2 Stal Chocianów 1 września, 14:00 (100)
Sparta Grębocice 3-4 Apis Jędrzychowice 1 września, 17:00 (100)
Karkonosze Jelenia Góra 4-2 Orla Wąsosz 1 września, 18:00 (100)
AKS Strzegom 2-0 Włókniarz Mirsk 31 sierpnia, 18:00 (250)
Chrobry II Głogów 3-0 Odra Ścinawa 1 września, 15:00 (50)
na bocznym boisku
BKS Bobrzanie Bolesławiec 2-1 Prochowiczanka Prochowice 1 września, 17:00 (150)
Górnik Złotoryja 3-1 Victoria Ruszów 1 września, 15:00 (300)

Kolejka 5 - 8-9 września

Pauza: Odra Ścinawa.
 
Victoria Ruszów 1-2 Orkan Szczedrzykowice 8 września, 17:00 (150)
Prochowiczanka Prochowice 1-2 Górnik Złotoryja 8 września, 17:00 (450)
Sparta Rudna 4-1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 9 września, 17:00
w Lubinie
Włókniarz Mirsk 0-1 Chrobry II Głogów 8 września, 17:00 (250)
Orla Wąsosz 0-0 AKS Strzegom 8 września, 16:00 (150)
Apis Jędrzychowice 0-1 Karkonosze Jelenia Góra 25 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (8 września) odwołany z powodu dożynek / w drugim terminie (12 września, 17:00) odwołany
Stal Chocianów 4-1 Sparta Grębocice 9 września, 17:00

Kolejka 6 - 15-16 września

Pauza: Włókniarz Mirsk.
 
Orkan Szczedrzykowice 5-4 Sparta Grębocice 16 września, 16:00 (150)
Karkonosze Jelenia Góra 1-1 Stal Chocianów 15 września, 15:00 (150)
AKS Strzegom 1-1 Apis Jędrzychowice 15 września, 17:30 (300)
Chrobry II Głogów 1-0 Orla Wąsosz 15 września, 15:00 (50)
na bocznym boisku
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0-1 Odra Ścinawa 15 września, 17:00 (200)
Górnik Złotoryja 2-0 Sparta Rudna 15 września, 16:00 (250)
Victoria Ruszów 2-1 Prochowiczanka Prochowice 15 września, 12:00 (100)

Kolejka 7 - 22-23 września

Pauza: Orla Wąsosz.
 
Prochowiczanka Prochowice 3-1 Orkan Szczedrzykowice 22 września, 16:00
Sparta Rudna 5-2 Victoria Ruszów 23 września, 17:00
w Lubinie
Odra Ścinawa 0-0 Górnik Złotoryja 23 września, 16:00
Włókniarz Mirsk 0-2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 22 września, 16:00
Apis Jędrzychowice 3-4 Chrobry II Głogów 22 września, 17:00
Stal Chocianów 0-4 AKS Strzegom 22 września, 15:00
Sparta Grębocice 1-4 Karkonosze Jelenia Góra 23 września, 15:00

Kolejka 8 - 29-30 września

Pauza: Apis Jędrzychowice.
 
AKS Strzegom 8-2 Sparta Grębocice 29 września, 15:00 (250)
Chrobry II Głogów 6-0 Stal Chocianów 30 września, 11:00 (50)
na bocznym boisku
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0-0 Orla Wąsosz 29 września, 16:00 (150)
Górnik Złotoryja 4-0 Włókniarz Mirsk 29 września, 16:00 (250)
Victoria Ruszów 1-2 Odra Ścinawa 30 września, 16:00
Prochowiczanka Prochowice 1-1 Sparta Rudna 29 września, 16:00 (300)
Karkonosze Jelenia Góra 4-0 Orkan Szczedrzykowice 30 września, 17:00

Kolejka 9 - 6-7 października

Pauza: Stal Chocianów.
 
Odra Ścinawa 2-0 Prochowiczanka Prochowice 7 października, 16:00
Włókniarz Mirsk 7-0 Victoria Ruszów 6 października, 15:00 (150)
Orla Wąsosz 3-0 Górnik Złotoryja 6 października, 15:00 (100)
Apis Jędrzychowice 1-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 7 października, 11:00 (100)
Sparta Grębocice 0-2 Chrobry II Głogów 6 października, 15:00 (100)
Karkonosze Jelenia Góra 1-1 AKS Strzegom 6 października, 15:00
Orkan Szczedrzykowice 1-2 Sparta Rudna 7 października, 15:00
w Prochowicach

Kolejka 10 - 13-14 października

Pauza: Sparta Grębocice.
 
Chrobry II Głogów 1-0 Karkonosze Jelenia Góra 14 października, 11:00
na bocznym boisku
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0-2 Stal Chocianów 13 października, 15:00 (150)
Górnik Złotoryja 1-5 Apis Jędrzychowice 13 października, 15:00 (300)
Victoria Ruszów 0-10 Orla Wąsosz 13 października, 15:00 (100)
Prochowiczanka Prochowice 3-0 Włókniarz Mirsk 13 października, 16:00 (250)
Sparta Rudna 1-2 Odra Ścinawa 14 października, 17:00
AKS Strzegom 2-0 Orkan Szczedrzykowice 13 października, 15:00 (350)

Kolejka 11 - 20-21 października

Pauza: Karkonosze Jelenia Góra.
 
Włókniarz Mirsk 0-0 Sparta Rudna 20 października, 15:00 (150)
Orla Wąsosz 3-5 Prochowiczanka Prochowice 20 października, 15:00 (150)
Apis Jędrzychowice 4-0 Victoria Ruszów 21 października, 11:00 (100)
Stal Chocianów 1-1 Górnik Złotoryja 20 października, 15:00 (150)
Sparta Grębocice 0-1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 20 października, 15:00
AKS Strzegom 5-0 Chrobry II Głogów 20 października, 15:00 (300)
Orkan Szczedrzykowice 2-2 Odra Ścinawa 21 października, 14:00

Kolejka 12 - 27-28 października

Pauza: AKS Strzegom.
 
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0-0 Karkonosze Jelenia Góra 27 października, 15:00
bez udziału publiczności
Górnik Złotoryja 4-1 Sparta Grębocice 27 października, 14:00 (200)
Victoria Ruszów 0-1 Stal Chocianów 27 października, 15:00
Prochowiczanka Prochowice 2-3 Apis Jędrzychowice 27 października, 15:00 (150)
Sparta Rudna 1-3 Orla Wąsosz 28 października, 17:00
Odra Ścinawa 1-0 Włókniarz Mirsk 28 października, 15:00
Chrobry II Głogów 3-1 Orkan Szczedrzykowice 27 października, 15:00 (50)
na bocznym boisku

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Pauza: Chrobry II Głogów.
 
Orla Wąsosz 0-4 Odra Ścinawa 4 listopada, 11:00
Apis Jędrzychowice 4-0 Sparta Rudna 4 listopada, 11:00
Stal Chocianów 2-3 Prochowiczanka Prochowice 3 listopada, 14:00
Sparta Grębocice 4-1 Victoria Ruszów 3 listopada, 14:00
Karkonosze Jelenia Góra 1-0 Górnik Złotoryja 3 listopada, 15:00
AKS Strzegom 1-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 3 listopada, 14:00
Orkan Szczedrzykowice 1-0 Włókniarz Mirsk 4 listopada, 13:00
w Prochowicach

Kolejka 14 - 10-11 listopada

Pauza: Orkan Szczedrzykowice.
 
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0-3 Chrobry II Głogów 10 listopada, 14:00
Górnik Złotoryja 0-2 AKS Strzegom 10 listopada, 14:00
Victoria Ruszów 0-0 Karkonosze Jelenia Góra 10 listopada, 14:00
Prochowiczanka Prochowice 2-3 Sparta Grębocice 10 listopada, 14:00
Sparta Rudna 4-1 Stal Chocianów 11 listopada, 17:00
Odra Ścinawa 2-1 Apis Jędrzychowice 11 listopada, 13:00
Włókniarz Mirsk 0-1 Orla Wąsosz 10 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 17-18 listopada

Pauza: BKS Bobrzanie Bolesławiec.
 
Apis Jędrzychowice 3-2 Włókniarz Mirsk 18 listopada, 11:00
Stal Chocianów 1-4 Odra Ścinawa 17 listopada, 14:00
Sparta Grębocice 3-1 Sparta Rudna 17 listopada, 14:00
Karkonosze Jelenia Góra 4-0 Prochowiczanka Prochowice 17 listopada, 17:00
AKS Strzegom 3-0 Victoria Ruszów 17 listopada, 13:30
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Chrobry II Głogów 3-0 Górnik Złotoryja 18 listopada, 11:00
na bocznym boisku
Orkan Szczedrzykowice 2-1 Orla Wąsosz 18 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 9-10 marca

Pauza: Górnik Złotoryja.
 
Orkan Szczedrzykowice 2-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 10 marca, 14:00 (100)
Chrobry II Głogów 2-0 Victoria Ruszów 10 marca, 11:00 (100)
AKS Strzegom 3-0 Prochowiczanka Prochowice 9 marca, 15:00 (150)
Karkonosze Jelenia Góra 1-2 Sparta Rudna 9 marca, 15:00 (200)
Sparta Grębocice 2-0 Odra Ścinawa 9 marca, 15:00 (100)
Stal Chocianów 3-1 Włókniarz Mirsk 9 marca, 15:00 (100)
Apis Jędrzychowice 1-1 Orla Wąsosz 10 marca, 11:00 (100)

Kolejka 17 - 16-17 marca

Pauza: Victoria Ruszów.
 
Apis Jędrzychowice 3-0 Orkan Szczedrzykowice 17 marca, 11:00 (100)
Orla Wąsosz 0-2 Stal Chocianów 16 marca, 15:00 (100)
Włókniarz Mirsk 3-1 Sparta Grębocice 16 marca, 15:00
Odra Ścinawa 4-0 Karkonosze Jelenia Góra 17 marca, 15:00 (200)
Sparta Rudna 2-3 AKS Strzegom 17 marca, 11:00 (100)
Prochowiczanka Prochowice 0-1 Chrobry II Głogów 16 marca, 15:00 (250)
Górnik Złotoryja 3-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 16 marca, 16:00 (200)

Kolejka 18 - 23-24 marca

Pauza: Prochowiczanka Prochowice.
 
Orkan Szczedrzykowice 0-1 Górnik Złotoryja 23 marca, 15:00 (150)
BKS Bobrzanie Bolesławiec 2-0 Victoria Ruszów 23 marca, 16:00 (200)
Chrobry II Głogów 2-0 Sparta Rudna 24 marca, 11:00 (100)
na bocznym boisku
AKS Strzegom 5-1 Odra Ścinawa 23 marca, 15:30 (250)
Karkonosze Jelenia Góra 8-0 Włókniarz Mirsk 23 marca, 16:00 (150)
Sparta Grębocice 3-1 Orla Wąsosz 24 marca, 16:00
Stal Chocianów 0-2 Apis Jędrzychowice 23 marca, 15:00

Kolejka 19 - 30-31 marca

Pauza: Sparta Rudna.
 
Stal Chocianów 1-3 Orkan Szczedrzykowice 30 marca, 15:00 (200)
Apis Jędrzychowice 5-0 Sparta Grębocice 31 marca, 11:00 (150)
Orla Wąsosz 0-1 Karkonosze Jelenia Góra 30 marca, 16:00
Włókniarz Mirsk 1-2 AKS Strzegom 31 marca, 15:00
Odra Ścinawa 4-2 Chrobry II Głogów 30 marca, 16:00 (350)
Prochowiczanka Prochowice 4-1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 30 marca, 16:00 (250)
Victoria Ruszów 0-0 Górnik Złotoryja 30 marca, 15:00 (100)

Kolejka 20 - 6-7 kwietnia

Pauza: Odra Ścinawa.
 
Orkan Szczedrzykowice 5-1 Victoria Ruszów 7 kwietnia, 16:00 (150)
Górnik Złotoryja 0-0 Prochowiczanka Prochowice 6 kwietnia, 16:00 (350)
BKS Bobrzanie Bolesławiec 2-3 Sparta Rudna 6 kwietnia, 16:00 (150)
Chrobry II Głogów 4-0 Włókniarz Mirsk 7 kwietnia, 11:00
na bocznym boisku
AKS Strzegom 1-0 Orla Wąsosz 6 kwietnia, 16:00 (250)
Karkonosze Jelenia Góra 0-1 Apis Jędrzychowice 6 kwietnia, 16:00 (150)
Sparta Grębocice 2-3 Stal Chocianów 6 kwietnia, 16:00 (100)

Kolejka 21 - 13-14 kwietnia

Pauza: Włókniarz Mirsk.
 
Sparta Grębocice 2-2 Orkan Szczedrzykowice 13 kwietnia, 16:00 (100)
Stal Chocianów 2-2 Karkonosze Jelenia Góra 13 kwietnia, 15:00 (150)
Apis Jędrzychowice 3-1 AKS Strzegom 14 kwietnia, 11:00 (150)
Orla Wąsosz 2-1 Chrobry II Głogów 13 kwietnia, 16:00 (100)
Odra Ścinawa 1-3 BKS Bobrzanie Bolesławiec 14 kwietnia, 16:00
Sparta Rudna 3-1 Górnik Złotoryja 14 kwietnia, 17:00
Prochowiczanka Prochowice 4-0 Victoria Ruszów 13 kwietnia, 16:00 (200)

Kolejka 22 - 20 kwietnia

Pauza: Orla Wąsosz.
 
Orkan Szczedrzykowice 0-1 Prochowiczanka Prochowice 20 kwietnia, 16:00 (250)
Victoria Ruszów 2-4 Sparta Rudna 20 kwietnia, 16:00 (100)
Górnik Złotoryja 1-1 Odra Ścinawa 20 kwietnia, 16:00 (250)
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0-1 Włókniarz Mirsk 20 kwietnia, 17:00
Chrobry II Głogów 2-5 Apis Jędrzychowice 20 kwietnia, 16:00 (100)
AKS Strzegom 3-0 Stal Chocianów 20 kwietnia, 15:00 (250)
Karkonosze Jelenia Góra 2-3 Sparta Grębocice 20 kwietnia, 12:00 (100)

Kolejka 23 - 27-28 kwietnia

Pauza: Apis Jędrzychowice.
 
Orkan Szczedrzykowice 3-3 Karkonosze Jelenia Góra 27 kwietnia, 16:00
w Prochowicach
Sparta Grębocice 1-1 AKS Strzegom 27 kwietnia, 16:00 (100)
Stal Chocianów 0-2 Chrobry II Głogów 27 kwietnia, 15:00
Orla Wąsosz 3-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 27 kwietnia, 16:00 (100)
Włókniarz Mirsk 0-2 Górnik Złotoryja 27 kwietnia, 16:00 (200)
Odra Ścinawa 2-0 Victoria Ruszów 28 kwietnia, 16:00
Sparta Rudna 4-3 Prochowiczanka Prochowice 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 24 - 1 maja

Pauza: Stal Chocianów.
 
Sparta Rudna 5-1 Orkan Szczedrzykowice 1 maja, 11:00
Prochowiczanka Prochowice 3-1 Odra Ścinawa 1 maja, 17:00
Victoria Ruszów 4-1 Włókniarz Mirsk 1 maja, 16:00
Górnik Złotoryja 2-0 Orla Wąsosz 1 maja, 17:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0-7 Apis Jędrzychowice 1 maja, 17:00
Chrobry II Głogów 4-2 Sparta Grębocice 1 maja, 17:00
na bocznym boisku
AKS Strzegom 2-1 Karkonosze Jelenia Góra 1 maja, 17:00

Kolejka 25 - 4-5 maja

Pauza: Sparta Grębocice.
 
Orkan Szczedrzykowice 2-1 AKS Strzegom 7 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (4 maja, 16:00) odwołany / w drugim terminie w Strzegomiu; Orkan gospodarzem
Karkonosze Jelenia Góra 0-3 Chrobry II Głogów 4 maja, 17:00 (100)
Stal Chocianów 1-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 4 maja, 15:00
Apis Jędrzychowice 6-1 Górnik Złotoryja 5 maja, 11:00
Orla Wąsosz 3-0 Victoria Ruszów 4 maja, 17:00
Włókniarz Mirsk 0-2 Prochowiczanka Prochowice 4 maja, 17:00
Odra Ścinawa 1-1 Sparta Rudna 5 maja, 17:00

Kolejka 26 - 11-12 maja

Pauza: Karkonosze Jelenia Góra.
 
Odra Ścinawa 0-0 Orkan Szczedrzykowice 12 maja, 17:00
Sparta Rudna 6-0 Włókniarz Mirsk 12 maja, 17:00
Prochowiczanka Prochowice 6-4 Orla Wąsosz 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (11 maja, 17:00) odwołany z powodu śmierci zawodnika gospodarzy
Victoria Ruszów 0-2 Apis Jędrzychowice 11 maja, 16:00 (150)
Górnik Złotoryja 5-0 Stal Chocianów 11 maja, 17:00 (250)
BKS Bobrzanie Bolesławiec 2-2 Sparta Grębocice 11 maja, 17:00 (150)
Chrobry II Głogów 4-0 AKS Strzegom 12 maja, 11:00 (100)

Kolejka 27 - 18-19 maja

Pauza: AKS Strzegom.
 
Orkan Szczedrzykowice 1-0 Chrobry II Głogów 18 maja, 16:00 (150)
Karkonosze Jelenia Góra 2-4 BKS Bobrzanie Bolesławiec 18 maja, 18:00 (100)
Sparta Grębocice 1-5 Górnik Złotoryja 19 maja, 17:00
Stal Chocianów 2-0 Victoria Ruszów 18 maja, 15:00 (150)
Apis Jędrzychowice 5-2 Prochowiczanka Prochowice 18 maja, 16:00 (150)
Orla Wąsosz 3-5 Sparta Rudna 18 maja, 17:00 (100)
Włókniarz Mirsk 1-1 Odra Ścinawa 18 maja, 17:00

Kolejka 28 - 25-26 maja

Pauza: Chrobry II Głogów.
 
Włókniarz Mirsk 1-5 Orkan Szczedrzykowice 25 maja, 17:00
Odra Ścinawa 4-1 Orla Wąsosz 26 maja, 17:00
Sparta Rudna 5-2 Apis Jędrzychowice 26 maja, 11:00
Prochowiczanka Prochowice 5-4 Stal Chocianów 25 maja, 17:00
Victoria Ruszów 5-8 Sparta Grębocice 25 maja, 17:00
Górnik Złotoryja 2-1 Karkonosze Jelenia Góra 25 maja, 15:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 1-3 AKS Strzegom 25 maja, 17:00

Kolejka 29 - 1-2 czerwca

Pauza: Orkan Szczedrzykowice.
 
Chrobry II Głogów 1-2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 1 czerwca, 17:00 (100)
na bocznym boisku
AKS Strzegom 4-0 Górnik Złotoryja 1 czerwca, 14:00 (200)
Karkonosze Jelenia Góra 5-1 Victoria Ruszów 1 czerwca, 17:00 (70)
Sparta Grębocice 4-2 Prochowiczanka Prochowice 1 czerwca, 17:00 (100)
Stal Chocianów 1-1 Sparta Rudna 1 czerwca, 17:00
Apis Jędrzychowice 2-1 Odra Ścinawa 1 czerwca, 17:00 (100)
Orla Wąsosz 2-0 Włókniarz Mirsk 1 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 8 czerwca

Pauza: BKS Bobrzanie Bolesławiec.
 
Orla Wąsosz 2-3 Orkan Szczedrzykowice 8 czerwca, 11:00
Włókniarz Mirsk 1-2 Apis Jędrzychowice 8 czerwca, 17:00
Odra Ścinawa 4-0 Stal Chocianów 8 czerwca, 17:00
Sparta Rudna 1-5 Sparta Grębocice 8 czerwca, 17:00
w Grębocicach; Sparta Rudna gospodarzem
Prochowiczanka Prochowice 2-2 Karkonosze Jelenia Góra 8 czerwca, 17:00
Victoria Ruszów 1-4 AKS Strzegom 8 czerwca, 17:00
Górnik Złotoryja 1-1 Chrobry II Głogów 8 czerwca, 17:00

Baraże o udział w III lidze (III (Dolny Śląsk))
Baraże o udział w III lidze (III (Śląsk))

III liga 2018/2019 (III)

IV liga 2018/2019 (dolnośląska (wschód))
IV liga 2018/2019 (lubuska)
IV liga 2018/2019 (opolska)
Haiz IV liga 2018/2019 (śląska I)
Haiz IV liga 2018/2019 (śląska II)

Klasa okręgowa 2018/2019 (Jelenia Góra)
Klasa okręgowa 2018/2019 (Legnica)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas