[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2018/2019, grupa: dolnośląska (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Śląsk II Wrocław 30 84 28 0 2 122-18 15 0 0 67-4 13 0 2 55-14
2.  Górnik Wałbrzych 29 69 21 6 2 74-24 12 2 0 38-7 9 4 2 36-17
3.  Polonia-Stal Świdnica 30 65 20 5 5 56-25 12 2 1 37-13 8 3 4 19-12
4.  Orzeł Prusice 30 52 16 4 10 61-49 8 3 4 32-24 8 1 6 29-25
5.  Sokół Wielka Lipa 30 46 13 7 10 62-47 9 1 5 42-23 4 6 5 20-24 2 2 0 2 0 3-3
6.  Sokół Marcinkowice 30 46 14 4 12 64-55 8 2 5 46-30 6 2 7 18-25 2 2 0 2 0 3-3
7.  Bielawianka Bielawa 30 42 12 6 12 54-47 8 1 6 30-19 4 5 6 24-28
8.  GKS Mirków/Długołęka 30 40 12 4 14 66-77 8 4 3 44-25 4 0 11 22-52
9.  Piast Żerniki (Wrocław) 30 39 11 6 13 55-49 6 5 4 26-15 5 1 9 29-34
10.  Polonia Trzebnica 29 38 11 5 13 47-60 6 1 8 25-28 5 4 5 22-32
11.  Unia Bardo 30 37 12 1 17 56-69 7 1 7 32-26 5 0 10 24-43
12.  Piast Nowa Ruda 30 34 11 1 18 42-66 6 0 9 21-30 5 1 9 21-36
13.  Orzeł Ząbkowice Śląskie 30 32 9 5 16 43-68 7 5 3 29-25 2 0 13 14-43
14.  MKP Wołów 30 31 10 1 19 42-65 6 1 8 22-28 4 0 11 20-37
15.  Zjednoczeni Żarów 30 18 5 3 22 29-97 3 2 10 15-40 2 1 12 14-57
16.  Nysa Kłodzko 30 14 4 2 24 44-101 4 0 11 29-45 0 2 13 15-56
Górnik Wałbrzych wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymał się Orzeł Ząbkowice Śląskie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Śląsk II Wrocław    3-1 4-0 3-0 2-0 2-1 4-0 4-0 5-0 4-0 6-0 7-0 4-0 4-1 5-1 10-0 
 2 Górnik Wałbrzych2-1     2-0 0-0 3-0 2-0 2-0 7-1 3-2 2-0 2-0 3-1 6-1 3-0 1-1 
 3 Polonia-Stal Świdnica2-1 1-0     2-0 1-2 4-1 1-1 5-1 2-0 2-2 2-0 2-1 4-0 4-2 3-1 2-1 
 4 Orzeł Prusice1-3 1-3 0-3     2-1 1-2 1-1 4-2 3-1 1-1 1-0 2-2 4-2 2-1 4-0 5-2 
 5 Sokół Wielka Lipa0-1 2-4 0-1 1-2     1-1 5-2 7-3 4-2 1-2 3-2 2-1 3-1 2-1 8-0 3-0 
 6 Sokół Marcinkowice0-4 2-3 3-1 1-2 2-2     1-1 4-1 2-8 4-0 1-0 1-2 5-2 3-1 12-1 5-2 
 7 Bielawianka Bielawa1-2 1-1 0-1 0-5 0-1 2-0     2-1 5-0 5-2 2-5 0-1 2-0 4-0 1-0 5-0 
 8 GKS Mirków/Długołęka0-5 1-2 1-1 5-1 3-3 0-1 6-1     3-2 0-0 7-3 5-0 3-0 3-2 3-3 4-1 
 9 Piast Żerniki (Wrocław)1-2 2-2 0-0 2-3 1-1 0-1 0-0 3-0     1-1 5-0 4-1 2-1 1-3 2-0 2-0 
 10 Polonia Trzebnica0-4 0-1 0-1 2-1 1-4 1-2 4-2 4-2 1-1     2-3 0-3 2-0 0-2 3-1 5-1 
 11 Unia Bardo3-9 2-2 0-2 1-2 2-0 1-0 1-2 1-2 2-0 7-0     4-2 4-0 0-2 1-2 3-1 
 12 Piast Nowa Ruda0-4 1-5 2-0 0-4 4-1 3-0 1-4 0-1 1-2 0-1 3-0*     0-3 2-1 0-3* 4-1 
 13 Orzeł Ząbkowice Śląskie0-8 1-1 0-0 1-0 1-1 3-1 1-1 7-3 2-1 1-0 2-4 2-1     0-1 5-0 3-3 
 14 MKP Wołów1-4 0-1 0-4 2-4 0-0 1-3 1-0 3-1 1-2 1-3 3-0 1-2 2-1     4-2 2-1 
 15 Zjednoczeni Żarów1-4 0-4 0-2 4-2 1-1 0-0 0-8 0-2 0-2 3-4 3-5 0-3 0-2 1-0     2-1 
 16 Nysa Kłodzko2-3 0-6 0-3 1-3 1-3 4-5 0-1 1-2 0-6 2-6 1-2 4-2 5-1 5-2 3-0     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

MKP Wołów 2-1 Nysa Kłodzko 11 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Żarów 3-5 Unia Bardo 11 sierpnia, 17:00
w Strzegomiu
Sokół Marcinkowice 2-2 Sokół Wielka Lipa 11 sierpnia, 17:00
Górnik Wałbrzych 3-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 11 sierpnia, 17:00
Polonia Trzebnica 1-1 Piast Żerniki (Wrocław) 11 sierpnia, 17:00
Śląsk II Wrocław 4-0 GKS Mirków/Długołęka 12 sierpnia, 11:00
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Bielawianka Bielawa 0-5 Orzeł Prusice 12 sierpnia, 14:00
Piast Nowa Ruda 2-0 Polonia-Stal Świdnica 11 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Nysa Kłodzko 0-6 Piast Żerniki (Wrocław) 18 sierpnia, 17:00
Piast Nowa Ruda 0-1 Polonia Trzebnica 18 sierpnia, 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-0 Polonia-Stal Świdnica 18 sierpnia, 17:00
Sokół Wielka Lipa 2-4 Górnik Wałbrzych 18 sierpnia, 16:00
Bielawianka Bielawa 2-0 Sokół Marcinkowice 18 sierpnia, 17:00
Unia Bardo 1-2 Orzeł Prusice 18 sierpnia, 12:00
w Nowej Rudzie
Śląsk II Wrocław 5-1 Zjednoczeni Żarów 19 sierpnia, 11:00
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
MKP Wołów 3-1 GKS Mirków/Długołęka 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Orzeł Prusice 1-3 Śląsk II Wrocław 26 sierpnia, 11:00
Sokół Marcinkowice 1-0 Unia Bardo 25 sierpnia, 17:00
Górnik Wałbrzych 2-0 Bielawianka Bielawa 25 sierpnia, 17:00
Polonia-Stal Świdnica 1-2 Sokół Wielka Lipa 25 sierpnia, 17:00
Polonia Trzebnica 2-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 25 sierpnia, 17:00
Piast Żerniki (Wrocław) 4-1 Piast Nowa Ruda 25 sierpnia, 17:00
Nysa Kłodzko 1-2 GKS Mirków/Długołęka 25 sierpnia, 17:00
MKP Wołów 4-2 Zjednoczeni Żarów 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 1-2 września

Nysa Kłodzko 4-2 Piast Nowa Ruda 1 września, 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-1 Piast Żerniki (Wrocław) 1 września, 17:00
Sokół Wielka Lipa 1-2 Polonia Trzebnica 1 września, 16:00
Bielawianka Bielawa 0-1 Polonia-Stal Świdnica 1 września, 17:00
Śląsk II Wrocław 2-1 Sokół Marcinkowice 1 września, 11:00
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
MKP Wołów 2-4 Orzeł Prusice 1 września, 17:00
GKS Mirków/Długołęka 3-3 Zjednoczeni Żarów 1 września, 16:00
w Łozinie
Górnik Wałbrzych 2-0 Unia Bardo 1 września, 17:00

Kolejka 5 - 8-9 września

Orzeł Prusice 4-2 GKS Mirków/Długołęka 8 września, 17:00
Sokół Marcinkowice 3-1 MKP Wołów 8 września, 17:00
Górnik Wałbrzych 2-1 Śląsk II Wrocław 9 września, 16:00
Polonia-Stal Świdnica 2-0 Unia Bardo 8 września, 16:00
Polonia Trzebnica 4-2 Bielawianka Bielawa 8 września, 17:00
Piast Żerniki (Wrocław) 1-1 Sokół Wielka Lipa 8 września, 17:00
Piast Nowa Ruda 0-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie 8 września, 17:00
Nysa Kłodzko 3-0 Zjednoczeni Żarów 8 września, 17:00

Kolejka 6 - 15-16 września

Nysa Kłodzko 5-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 15 września, 16:00
Sokół Wielka Lipa 2-1 Piast Nowa Ruda 15 września, 16:00
Bielawianka Bielawa 5-0 Piast Żerniki (Wrocław) 15 września, 14:30
Śląsk II Wrocław 4-0 Polonia-Stal Świdnica 15 września, 11:00
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
MKP Wołów 0-1 Górnik Wałbrzych 15 września, 16:00
Polonia Trzebnica 2-3 Unia Bardo 15 września, 17:00
Sokół Marcinkowice 4-1 GKS Mirków/Długołęka 15 września, 16:00
Orzeł Prusice 4-0 Zjednoczeni Żarów 15 września, 16:00

Kolejka 7 - 22-23 września

Orzeł Prusice 5-2 Nysa Kłodzko 23 września, 11:00
Sokół Marcinkowice 12-1 Zjednoczeni Żarów 22 września, 15:00
Górnik Wałbrzych 7-1 GKS Mirków/Długołęka 22 września, 16:00
Polonia-Stal Świdnica 4-2 MKP Wołów 22 września, 14:00
Polonia Trzebnica 0-4 Śląsk II Wrocław 22 września, 16:00
Piast Żerniki (Wrocław) 5-0 Unia Bardo 22 września, 15:00
Piast Nowa Ruda 1-4 Bielawianka Bielawa 22 września, 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-1 Sokół Wielka Lipa 23 września, 17:00

Kolejka 8 - 29-30 września

Nysa Kłodzko 1-3 Sokół Wielka Lipa 29 września, 14:00
Bielawianka Bielawa 2-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 29 września, 14:30
Śląsk II Wrocław 5-0 Piast Żerniki (Wrocław) 30 września, 11:00
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
MKP Wołów 1-3 Polonia Trzebnica 29 września, 15:00
Orzeł Prusice 1-2 Sokół Marcinkowice 30 września, 16:30
Piast Nowa Ruda 3-0 Unia Bardo 29 września, 15:00
(wo)
przerwany w 88. minucie przy stanie 2-0 - goście zrezygnowali z dalszej gry
Polonia-Stal Świdnica 5-1 GKS Mirków/Długołęka 29 września, 16:00
Górnik Wałbrzych 3-0 Zjednoczeni Żarów 30 września, 16:00

Kolejka 9 - 6-7 października

Sokół Marcinkowice 5-2 Nysa Kłodzko 6 października, 14:00
Górnik Wałbrzych 0-0 Orzeł Prusice 7 października, 15:00
Polonia-Stal Świdnica 3-1 Zjednoczeni Żarów 6 października, 15:00
Polonia Trzebnica 4-2 GKS Mirków/Długołęka 6 października, 16:00
Piast Żerniki (Wrocław) 1-3 MKP Wołów 6 października, 14:00
Piast Nowa Ruda 0-4 Śląsk II Wrocław 6 października, 13:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-4 Unia Bardo 6 października, 14:00
Sokół Wielka Lipa 5-2 Bielawianka Bielawa 6 października, 15:00

Kolejka 10 - 13-14 października

Nysa Kłodzko 0-1 Bielawianka Bielawa 13 października, 13:30
Śląsk II Wrocław 4-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 14 października, 11:00
MKP Wołów 1-2 Piast Nowa Ruda 13 października, 14:00
Orzeł Prusice 0-3 Polonia-Stal Świdnica 14 października, 11:00
Sokół Marcinkowice 2-3 Górnik Wałbrzych 13 października, 14:00
Sokół Wielka Lipa 3-2 Unia Bardo 13 października, 15:00
Piast Żerniki (Wrocław) 3-0 GKS Mirków/Długołęka 13 października, 14:00
Polonia Trzebnica 3-1 Zjednoczeni Żarów 13 października, 16:00

Kolejka 11 - 20-21 października

Górnik Wałbrzych 1-1 Nysa Kłodzko 20 października, 14:00
Polonia-Stal Świdnica 4-1 Sokół Marcinkowice 20 października, 15:00
Polonia Trzebnica 2-1 Orzeł Prusice 20 października, 15:30
Piast Żerniki (Wrocław) 2-0 Zjednoczeni Żarów 20 października, 14:00
Piast Nowa Ruda 0-1 GKS Mirków/Długołęka 20 października, 14:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-1 MKP Wołów 20 października, 14:00
Sokół Wielka Lipa 0-1 Śląsk II Wrocław 20 października, 15:00
Bielawianka Bielawa 2-5 Unia Bardo 20 października, 14:00

Kolejka 12 - 27-28 października

Nysa Kłodzko 1-2 Unia Bardo 27 października, 14:00
Śląsk II Wrocław 4-0 Bielawianka Bielawa 27 października, 14:30
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
MKP Wołów 0-0 Sokół Wielka Lipa 27 października, 14:00
Orzeł Prusice 3-1 Piast Żerniki (Wrocław) 28 października, 11:00
Sokół Marcinkowice 4-0 Polonia Trzebnica 27 października, 14:00
Górnik Wałbrzych 2-0 Polonia-Stal Świdnica 27 października, 13:30
Orzeł Ząbkowice Śląskie 7-3 GKS Mirków/Długołęka 27 października, 14:00
Piast Nowa Ruda 0-3 Zjednoczeni Żarów 27 października, 14:00
(wo)
przerwany w 88. minucie przy stanie 2-3 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez kibica drużyny gospodarzy

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Polonia-Stal Świdnica 2-1 Nysa Kłodzko 4 listopada, 13:30
Polonia Trzebnica 0-1 Górnik Wałbrzych 3 listopada, 14:00
Piast Żerniki (Wrocław) 0-1 Sokół Marcinkowice 4 listopada, 13:00
Piast Nowa Ruda 0-4 Orzeł Prusice 3 listopada, 13:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 5-0 Zjednoczeni Żarów 3 listopada, 13:00
Sokół Wielka Lipa 7-3 GKS Mirków/Długołęka 3 listopada, 13:00
Bielawianka Bielawa 4-0 MKP Wołów 3 listopada, 14:00
Śląsk II Wrocław 6-0 Unia Bardo 4 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 10-11 listopada

Nysa Kłodzko 2-3 Śląsk II Wrocław 10 listopada, 13:00
MKP Wołów 3-0 Unia Bardo 10 listopada, 14:00
Orzeł Prusice 4-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 10 listopada, 13:00
Sokół Marcinkowice 1-2 Piast Nowa Ruda 10 listopada, 13:00
Górnik Wałbrzych 3-2 Piast Żerniki (Wrocław) 10 listopada, 13:00
Polonia-Stal Świdnica 2-2 Polonia Trzebnica 10 listopada, 13:00
Bielawianka Bielawa 2-1 GKS Mirków/Długołęka 11 listopada, 13:00
Sokół Wielka Lipa 8-0 Zjednoczeni Żarów 10 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 17-18 listopada

Polonia Trzebnica 5-1 Nysa Kłodzko 17 listopada, 13:30
Piast Żerniki (Wrocław) 0-0 Polonia-Stal Świdnica 18 listopada, 13:00
Piast Nowa Ruda 1-5 Górnik Wałbrzych 20 marca, 16:00
w pierwotnym terminie (17 listopada, 13:00) gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu i zweryfikowany jako walkower 0-3, następnie walkower anulowany
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-1 Sokół Marcinkowice 17 listopada, 13:00
Sokół Wielka Lipa 1-2 Orzeł Prusice 17 listopada, 13:00
Bielawianka Bielawa 1-0 Zjednoczeni Żarów 18 listopada, 13:00
Unia Bardo 1-2 GKS Mirków/Długołęka 18 listopada, 13:00
Śląsk II Wrocław 4-1 MKP Wołów 18 listopada, 11:00
na Stadionie Piłkarskim Oporowska

Kolejka 16 - 24-25 listopada

GKS Mirków/Długołęka 0-5 Śląsk II Wrocław 9 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (25 listopada, 16:00) odwołany / w drugim terminie we Wrocławiu; na Stadionie Piłkarskim Oporowska; GKS gospodarzem
Orzeł Prusice 1-1 Bielawianka Bielawa 24 listopada, 13:00
Polonia-Stal Świdnica 2-1 Piast Nowa Ruda 9 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (24 listopada, 13:00) odwołany / w drugim terminie (16 marca, 14:00) odwołany
Nysa Kłodzko 5-2 MKP Wołów 24 listopada, 13:00
Unia Bardo 1-2 Zjednoczeni Żarów 9 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (25 listopada, 13:00) odwołany
Sokół Wielka Lipa 1-1 Sokół Marcinkowice 24 listopada, 13:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-1 Górnik Wałbrzych 24 listopada, 13:00
Piast Żerniki (Wrocław) 1-1 Polonia Trzebnica 24 listopada, 13:30

Kolejka 17 - 16-17 marca

Piast Żerniki (Wrocław) 2-0 Nysa Kłodzko 16 marca, 15:00
Polonia Trzebnica 0-3 Piast Nowa Ruda 16 marca, 15:00
Polonia-Stal Świdnica 4-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 16 marca, 15:00
Górnik Wałbrzych 3-0 Sokół Wielka Lipa 16 marca, 15:00
Sokół Marcinkowice 1-1 Bielawianka Bielawa 16 marca, 15:00
Orzeł Prusice 1-0 Unia Bardo 16 marca, 15:00
Zjednoczeni Żarów 1-4 Śląsk II Wrocław 16 marca, 15:00
GKS Mirków/Długołęka 3-2 MKP Wołów 16 marca, 15:00

Kolejka 18 - 23-24 marca

GKS Mirków/Długołęka 4-1 Nysa Kłodzko 23 marca, 16:00
Zjednoczeni Żarów 1-0 MKP Wołów 24 marca, 11:00
Śląsk II Wrocław 3-0 Orzeł Prusice 23 marca, 11:00
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Unia Bardo 1-0 Sokół Marcinkowice 23 marca, 16:00
Bielawianka Bielawa 1-1 Górnik Wałbrzych 23 marca, 15:00
Sokół Wielka Lipa 0-1 Polonia-Stal Świdnica 23 marca, 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-0 Polonia Trzebnica 23 marca, 16:00
Piast Nowa Ruda 1-2 Piast Żerniki (Wrocław) 23 marca, 16:00

Kolejka 19 - 30-31 marca

Unia Bardo 2-2 Górnik Wałbrzych 30 marca, 16:00
Piast Nowa Ruda 4-1 Nysa Kłodzko 30 marca, 16:00
Piast Żerniki (Wrocław) 2-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 30 marca, 16:00
Polonia Trzebnica 1-4 Sokół Wielka Lipa 30 marca, 16:00
Polonia-Stal Świdnica 1-1 Bielawianka Bielawa 30 marca, 15:00
Sokół Marcinkowice 0-4 Śląsk II Wrocław 30 marca, 16:00
Orzeł Prusice 2-1 MKP Wołów 30 marca, 15:00
Zjednoczeni Żarów 0-2 GKS Mirków/Długołęka 30 marca, 16:00

Kolejka 20 - 6-7 kwietnia

Zjednoczeni Żarów 2-1 Nysa Kłodzko 6 kwietnia, 16:00
GKS Mirków/Długołęka 5-1 Orzeł Prusice 6 kwietnia, 12:00
MKP Wołów 1-3 Sokół Marcinkowice 6 kwietnia, 16:00
Śląsk II Wrocław 3-1 Górnik Wałbrzych 7 kwietnia, 11:00
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Unia Bardo 0-2 Polonia-Stal Świdnica 6 kwietnia, 16:00
Bielawianka Bielawa 5-2 Polonia Trzebnica 6 kwietnia, 16:00
Sokół Wielka Lipa 4-2 Piast Żerniki (Wrocław) 6 kwietnia, 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-1 Piast Nowa Ruda 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 13-14 kwietnia

Unia Bardo 7-0 Polonia Trzebnica 13 kwietnia, 16:00
GKS Mirków/Długołęka 0-1 Sokół Marcinkowice 13 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Żarów 4-2 Orzeł Prusice 14 kwietnia, 16:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-3 Nysa Kłodzko 13 kwietnia, 16:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 3-0; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
Piast Nowa Ruda 4-1 Sokół Wielka Lipa 13 kwietnia, 16:00
Piast Żerniki (Wrocław) 0-0 Bielawianka Bielawa 13 kwietnia, 16:00
Polonia-Stal Świdnica 2-1 Śląsk II Wrocław 13 kwietnia, 15:00
Górnik Wałbrzych 6-1 MKP Wołów 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 20 kwietnia

Nysa Kłodzko 1-3 Orzeł Prusice 20 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Żarów 0-0 Sokół Marcinkowice 20 kwietnia, 12:00
GKS Mirków/Długołęka 1-2 Górnik Wałbrzych 20 kwietnia, 12:00
MKP Wołów 0-4 Polonia-Stal Świdnica 20 kwietnia, 12:00
Śląsk II Wrocław 4-0 Polonia Trzebnica 20 kwietnia, 11:00
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Unia Bardo 2-0 Piast Żerniki (Wrocław) 20 kwietnia, 16:00
Bielawianka Bielawa 0-1 Piast Nowa Ruda 20 kwietnia, 16:00
Sokół Wielka Lipa 3-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 20 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 27-28 kwietnia

Unia Bardo 4-2 Piast Nowa Ruda 27 kwietnia, 16:00
GKS Mirków/Długołęka 1-1 Polonia-Stal Świdnica 27 kwietnia, 12:00
Zjednoczeni Żarów 0-4 Górnik Wałbrzych 28 kwietnia, 16:00
Sokół Wielka Lipa 3-0 Nysa Kłodzko 27 kwietnia, 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-1 Bielawianka Bielawa 28 kwietnia, 16:00
Piast Żerniki (Wrocław) 1-2 Śląsk II Wrocław 27 kwietnia, 16:00
Polonia Trzebnica 0-2 MKP Wołów 27 kwietnia, 17:00
Sokół Marcinkowice 1-2 Orzeł Prusice 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 1 maja

Nysa Kłodzko 4-5 Sokół Marcinkowice 1 maja, 17:00
Orzeł Prusice 1-3 Górnik Wałbrzych 1 maja, 17:00
Zjednoczeni Żarów 0-2 Polonia-Stal Świdnica 1 maja, 12:00
GKS Mirków/Długołęka 0-0 Polonia Trzebnica 1 maja, 17:00
MKP Wołów 1-2 Piast Żerniki (Wrocław) 1 maja, 17:00
Śląsk II Wrocław 7-0 Piast Nowa Ruda 1 maja, 11:00
Unia Bardo 4-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 1 maja, 17:00
Bielawianka Bielawa 0-1 Sokół Wielka Lipa 1 maja, 17:00

Kolejka 25 - 4-5 maja

Unia Bardo 2-0 Sokół Wielka Lipa 4 maja, 13:00
GKS Mirków/Długołęka 3-2 Piast Żerniki (Wrocław) 4 maja, 17:00
Zjednoczeni Żarów 3-4 Polonia Trzebnica 4 maja, 17:00
Bielawianka Bielawa 5-0 Nysa Kłodzko 4 maja, 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-8 Śląsk II Wrocław 4 maja, 17:00
Piast Nowa Ruda 2-1 MKP Wołów 4 maja, 17:00
Polonia-Stal Świdnica 2-0 Orzeł Prusice 4 maja, 17:00
Górnik Wałbrzych 2-0 Sokół Marcinkowice 4 maja, 11:00

Kolejka 26 - 11-12 maja

Nysa Kłodzko 0-6 Górnik Wałbrzych 11 maja, 17:00
Sokół Marcinkowice 3-1 Polonia-Stal Świdnica 11 maja, 15:00
Orzeł Prusice 1-1 Polonia Trzebnica 11 maja, 17:00
Zjednoczeni Żarów 0-2 Piast Żerniki (Wrocław) 11 maja, 15:00
GKS Mirków/Długołęka 5-0 Piast Nowa Ruda 11 maja, 15:00
MKP Wołów 2-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 11 maja, 16:00
Śląsk II Wrocław 2-0 Sokół Wielka Lipa 11 maja, 11:00
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Unia Bardo 1-2 Bielawianka Bielawa 11 maja, 17:30

Kolejka 27 - 18-19 maja

GKS Mirków/Długołęka 3-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 17 maja, 18:00
Zjednoczeni Żarów 0-3 Piast Nowa Ruda 18 maja, 15:00
Unia Bardo 3-1 Nysa Kłodzko 18 maja, 17:00
Bielawianka Bielawa 1-2 Śląsk II Wrocław 18 maja, 11:00
Sokół Wielka Lipa 2-1 MKP Wołów 18 maja, 15:00
Piast Żerniki (Wrocław) 2-3 Orzeł Prusice 18 maja, 17:00
Polonia Trzebnica 1-2 Sokół Marcinkowice 17 maja, 18:00
Polonia-Stal Świdnica 1-0 Górnik Wałbrzych 18 maja, 12:00

Kolejka 28 - 25-26 maja

Unia Bardo 3-9 Śląsk II Wrocław 25 maja, 13:00
Nysa Kłodzko 0-3 Polonia-Stal Świdnica 25 maja, 17:00
Górnik Wałbrzych - Polonia Trzebnica 25 maja, 17:00
przerwany po I połowie przy stanie 1-1 z powodu złych warunków atmosferycznych
Sokół Marcinkowice 2-8 Piast Żerniki (Wrocław) 25 maja, 16:00
Orzeł Prusice 2-2 Piast Nowa Ruda 26 maja, 12:00
Zjednoczeni Żarów 0-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 25 maja, 17:00
GKS Mirków/Długołęka 3-3 Sokół Wielka Lipa 25 maja, 15:00
MKP Wołów 1-0 Bielawianka Bielawa 25 maja, 17:00

Kolejka 29 - 1-2 czerwca

GKS Mirków/Długołęka 6-1 Bielawianka Bielawa 1 czerwca, 11:00
Zjednoczeni Żarów 1-1 Sokół Wielka Lipa 31 maja, 18:30
Śląsk II Wrocław 10-0 Nysa Kłodzko 1 czerwca, 17:00
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Unia Bardo 0-2 MKP Wołów 1 czerwca, 11:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-0 Orzeł Prusice 1 czerwca, 11:00
Piast Nowa Ruda 3-0 Sokół Marcinkowice 1 czerwca, 11:00
Piast Żerniki (Wrocław) 2-2 Górnik Wałbrzych 1 czerwca, 11:00
Polonia Trzebnica 0-1 Polonia-Stal Świdnica 1 czerwca, 11:00

Kolejka 30 - 8 czerwca

Nysa Kłodzko 2-6 Polonia Trzebnica 8 czerwca, 17:00
Polonia-Stal Świdnica 2-0 Piast Żerniki (Wrocław) 8 czerwca, 17:00
Górnik Wałbrzych 2-0 Piast Nowa Ruda 8 czerwca, 17:00
Sokół Marcinkowice 5-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 8 czerwca, 17:00
Orzeł Prusice 2-1 Sokół Wielka Lipa 8 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Żarów 0-8 Bielawianka Bielawa 7 czerwca, 18:00
GKS Mirków/Długołęka 7-3 Unia Bardo 8 czerwca, 15:00
MKP Wołów 1-4 Śląsk II Wrocław 8 czerwca, 17:00

Baraże o udział w III lidze (III (Dolny Śląsk))
Baraże o udział w III lidze (III (Śląsk))

III liga 2018/2019 (III)

IV liga 2018/2019 (dolnośląska (zachód))
IV liga 2018/2019 (lubuska)
IV liga 2018/2019 (opolska)
Haiz IV liga 2018/2019 (śląska I)
Haiz IV liga 2018/2019 (śląska II)

Klasa okręgowa 2018/2019 (Wałbrzych)
Klasa okręgowa 2018/2019 (Wrocław)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas