[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Wałbrzych
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Pieszyce 30 68 21 5 4 95-28 10 5 0 47-13 11 0 4 48-15
2.  Victoria Tuszyn 30 61 18 7 5 76-27 10 2 3 38-15 8 5 2 38-12
3.  Zamek Kamieniec Ząbkowicki 30 59 16 11 3 73-35 12 3 0 42-11 4 8 3 31-24
4.  LKS Bystrzyca Górna 30 55 15 10 5 82-36 9 4 2 53-19 6 6 3 29-17
5.  Granit Roztoka 30 52 15 7 8 51-34 8 3 4 26-17 7 4 4 25-17 2 4 1 1 0 4-3
6.  Włókniarz Kudowa Zdrój 30 52 15 7 8 66-45 10 4 1 44-20 5 3 7 22-25 2 1 0 1 1 3-4
7.  Kryształ Stronie Śląskie 30 47 13 8 9 63-53 9 5 1 44-17 4 3 8 19-36
8.  Karolina Jaworzyna Śląska 30 39 11 6 13 47-46 5 3 7 19-20 6 3 6 28-26
9.  Wenus Nowice 30 36 10 6 14 54-52 7 2 6 35-23 3 4 8 19-29 2 4 1 1 0 4-3
10.  Grom Witków 30 36 9 9 12 54-72 6 4 5 28-27 3 5 7 26-45 2 1 0 1 1 3-4
11.  Skałki Stolec 30 35 9 8 13 57-57 6 4 5 39-29 3 4 8 18-28
12.  Zdrój Jedlina Zdrój 30 34 9 7 14 45-72 6 4 5 27-29 3 3 9 18-43
13.  Sparta Ziębice 30 28 8 4 18 41-70 5 2 8 20-20 3 2 10 21-50
14.  MKS Szczawno Zdrój 30 25 7 4 19 43-90 5 2 8 29-48 2 2 11 14-42 2 4 1 1 0 3-2
15.  Piławianka Piława Górna 30 25 6 7 17 37-83 4 5 6 19-33 2 2 11 18-50 2 1 0 1 1 2-3
16.  Górnik Boguszów-Gorce 30 13 3 4 23 28-112 1 3 11 15-46 2 1 12 13-66
Victoria Tuszyn i Zamek Kamieniec Ząbkowicki zrezygnowały z awansu do IV ligi, w związku z czym dodatkowo awans uzyskał LKS Bystrzyca Górna.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Pogoń Pieszyce    1-0 1-1 2-2 3-0 2-0 9-1 1-1 4-0 3-3 5-3 1-1 4-1 4-0 3-0 4-0 
 2 Victoria Tuszyn1-2     0-0 0-4 1-0 5-1 2-2 1-0 1-0 4-0 4-0 6-0 0-3* 4-3 4-0 5-0 
 3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki1-0 2-2     1-1 2-0 2-2 5-2 2-0 2-1 1-0 2-0 7-2 5-1 5-0 3-0 2-0 
 4 LKS Bystrzyca Górna2-1 1-1 2-2     0-0 5-1 2-2 2-4 0-2 6-2 2-1 2-1 9-1 3-0* 3-0 14-1 
 5 Granit Roztoka2-0 0-2 1-0 3-1     2-1 3-0 0-0 0-2 0-0 2-4 2-3 5-0 1-0 2-2 3-2 
 6 Włókniarz Kudowa Zdrój0-5 0-0 2-2 4-4 2-2     2-0 4-3 3-0 2-0 2-0 6-1 3-0 3-1 3-0 8-2 
 7 Kryształ Stronie Śląskie2-0 0-2 4-4 0-0 2-2 1-1     3-0 3-1 7-1 2-2 2-0 4-1 3-0 3-2 8-1 
 8 Karolina Jaworzyna Śląska1-3 0-1 3-3 0-1 0-3 2-0 1-1     0-2 5-1 2-0 0-2 3-0 1-0 1-1 0-2 
 9 Wenus Nowice0-4 1-1 1-3 1-0 1-2 1-3 1-2 1-4     3-2 0-0 3-0 4-2 6-0 8-0 4-0 
 10 Grom Witków1-2 1-0 3-1 1-1 0-3 0-3 2-1 2-2 1-1     1-3 2-2 3-0 0-5 3-2 8-1 
 11 Skałki Stolec1-5 2-2 2-5 1-3 1-1 2-0 3-1 3-0 2-2 2-3     3-1 2-3 5-1 9-1 1-1 
 12 Zdrój Jedlina Zdrój0-2 3-9 2-1 1-0 1-4 3-0 1-3 1-2 2-0 3-3 1-1     2-2 2-2 3-0 2-0 
 13 Sparta Ziębice0-1 0-5 0-3 0-2 0-1 0-0 2-0 1-2 3-1 2-3 1-1 4-0     4-0 0-1 3-0* 
 14 MKS Szczawno Zdrój1-12 1-5 1-1 1-4 0-3 0-3 3-0* 3-2 4-3 3-4 2-3 2-2 2-5     2-1 4-0 
 15 Piławianka Piława Górna2-7 0-1 2-2 1-1 1-0 0-4 0-2 1-5 3-3 2-2 1-0 3-2 2-0 1-1     0-3 
 16 Górnik Boguszów-Gorce1-4 0-7 0-3 1-5 3-4 0-3 0-2 1-3 1-1 2-2 1-0 0-1 2-2 0-1 3-8     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Kryształ Stronie Śląskie 3-0 MKS Szczawno Zdrój 11 sierpnia, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-0 Skałki Stolec 12 sierpnia, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska 1-3 Pogoń Pieszyce 11 sierpnia, 17:00
Wenus Nowice 1-3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 11 sierpnia, 17:00
Victoria Tuszyn 1-0 Granit Roztoka 11 sierpnia, 17:00
Górnik Boguszów-Gorce 0-1 Zdrój Jedlina Zdrój 15 sierpnia, 17:00
Sparta Ziębice 0-1 Piławianka Piława Górna 11 sierpnia, 17:00
LKS Bystrzyca Górna 6-2 Grom Witków 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

MKS Szczawno Zdrój 3-4 Grom Witków 15 sierpnia, 18:00
Piławianka Piława Górna 1-1 LKS Bystrzyca Górna 18 sierpnia, 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój 2-2 Sparta Ziębice 18 sierpnia, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-2 Victoria Tuszyn 18 sierpnia, 17:00
Pogoń Pieszyce 4-0 Wenus Nowice 18 sierpnia, 17:00
Skałki Stolec 3-0 Karolina Jaworzyna Śląska 19 sierpnia, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 1-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 18 sierpnia, 17:00
Górnik Boguszów-Gorce 3-4 Granit Roztoka 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Włókniarz Kudowa Zdrój 3-1 MKS Szczawno Zdrój 26 sierpnia, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska 1-1 Kryształ Stronie Śląskie 25 sierpnia, 17:00
Wenus Nowice 0-0 Skałki Stolec 25 sierpnia, 17:00
Victoria Tuszyn 1-2 Pogoń Pieszyce 25 sierpnia, 17:00
Górnik Boguszów-Gorce 0-3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 26 sierpnia, 17:00
Sparta Ziębice 0-1 Granit Roztoka 25 sierpnia, 15:00
LKS Bystrzyca Górna 2-1 Zdrój Jedlina Zdrój 26 sierpnia, 17:00
Grom Witków 3-2 Piławianka Piława Górna 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 1-2 września

MKS Szczawno Zdrój 2-1 Piławianka Piława Górna 1 września, 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój 3-3 Grom Witków 1 września, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 5-1 Sparta Ziębice 1 września, 11:00
Pogoń Pieszyce 4-0 Górnik Boguszów-Gorce 1 września, 17:00
Skałki Stolec 2-2 Victoria Tuszyn 2 września, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 3-1 Wenus Nowice 1 września, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 4-3 Karolina Jaworzyna Śląska 2 września, 17:00
LKS Bystrzyca Górna 0-0 Granit Roztoka 1 września, 17:00

Kolejka 5 - 8-9 września

Karolina Jaworzyna Śląska 1-0 MKS Szczawno Zdrój 8 września, 17:00
Wenus Nowice 1-3 Włókniarz Kudowa Zdrój 8 września, 17:00
Victoria Tuszyn 2-2 Kryształ Stronie Śląskie 8 września, 17:00
Górnik Boguszów-Gorce 1-0 Skałki Stolec 9 września, 17:00
Sparta Ziębice 0-1 Pogoń Pieszyce 8 września, 17:00
LKS Bystrzyca Górna 2-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 9 września, 17:00
Grom Witków 0-3 Granit Roztoka 8 września, 17:00
Piławianka Piława Górna 3-2 Zdrój Jedlina Zdrój 8 września, 17:00

Kolejka 6 - 15-16 września

MKS Szczawno Zdrój 2-2 Zdrój Jedlina Zdrój 15 września, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-0 Grom Witków 15 września, 16:00
Pogoń Pieszyce 2-2 LKS Bystrzyca Górna 15 września, 17:00
Skałki Stolec 2-3 Sparta Ziębice 16 września, 16:00
Kryształ Stronie Śląskie 8-1 Górnik Boguszów-Gorce 16 września, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 0-0 Victoria Tuszyn 16 września, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska 0-2 Wenus Nowice 15 września, 17:00
Piławianka Piława Górna 1-0 Granit Roztoka 15 września, 17:00

Kolejka 7 - 22-23 września

Wenus Nowice 6-0 MKS Szczawno Zdrój 22 września, 17:00
Victoria Tuszyn 1-0 Karolina Jaworzyna Śląska 22 września, 17:00
Górnik Boguszów-Gorce 0-3 Włókniarz Kudowa Zdrój 23 września, 17:00
Sparta Ziębice 2-0 Kryształ Stronie Śląskie 22 września, 17:00
LKS Bystrzyca Górna 2-1 Skałki Stolec 23 września, 17:00
Grom Witków 1-2 Pogoń Pieszyce 22 września, 17:00
Piławianka Piława Górna 2-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 22 września, 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój 1-4 Granit Roztoka 22 września, 17:00

Kolejka 8 - 29-30 września

MKS Szczawno Zdrój 0-3 Granit Roztoka 29 września, 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 7-2 Zdrój Jedlina Zdrój 30 września, 16:00
Pogoń Pieszyce 3-0 Piławianka Piława Górna 29 września, 16:00
Skałki Stolec 2-3 Grom Witków 29 września, 16:00
Kryształ Stronie Śląskie 0-0 LKS Bystrzyca Górna 30 września, 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 3-0 Sparta Ziębice 30 września, 15:00
Karolina Jaworzyna Śląska 0-2 Górnik Boguszów-Gorce 29 września, 16:00
Wenus Nowice 1-1 Victoria Tuszyn 29 września, 16:00

Kolejka 9 - 6-7 października

Victoria Tuszyn 4-3 MKS Szczawno Zdrój 6 października, 16:00
Górnik Boguszów-Gorce 1-1 Wenus Nowice 7 października, 16:00
Sparta Ziębice 1-2 Karolina Jaworzyna Śląska 7 października, 16:00
LKS Bystrzyca Górna 5-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 7 października, 16:00
Grom Witków 2-1 Kryształ Stronie Śląskie 6 października, 16:00
Piławianka Piława Górna 1-0 Skałki Stolec 6 października, 16:00
Zdrój Jedlina Zdrój 0-2 Pogoń Pieszyce 6 października, 16:00
Granit Roztoka 1-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 6 października, 16:00

Kolejka 10 - 13-14 października

Pogoń Pieszyce 3-0 Granit Roztoka 13 października, 16:00
Skałki Stolec 3-1 Zdrój Jedlina Zdrój 13 października, 15:00
Kryształ Stronie Śląskie 3-2 Piławianka Piława Górna 13 października, 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-0 Grom Witków 14 października, 16:00
Karolina Jaworzyna Śląska 0-1 LKS Bystrzyca Górna 13 października, 16:00
Wenus Nowice 4-2 Sparta Ziębice 13 października, 16:00
Victoria Tuszyn 5-0 Górnik Boguszów-Gorce 13 października, 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 5-0 MKS Szczawno Zdrój 13 października, 16:00

Kolejka 11 - 20-21 października

Górnik Boguszów-Gorce 0-1 MKS Szczawno Zdrój 21 października, 15:00
Sparta Ziębice 0-5 Victoria Tuszyn 20 października, 15:00
LKS Bystrzyca Górna 0-2 Wenus Nowice 21 października, 15:00
Grom Witków 2-2 Karolina Jaworzyna Śląska 20 października, 15:00
Piławianka Piława Górna 0-4 Włókniarz Kudowa Zdrój 20 października, 15:00
Zdrój Jedlina Zdrój 1-3 Kryształ Stronie Śląskie 20 października, 15:00
Granit Roztoka 2-4 Skałki Stolec 20 października, 15:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-0 Pogoń Pieszyce 20 października, 15:00

Kolejka 12 - 27-28 października

MKS Szczawno Zdrój 1-12 Pogoń Pieszyce 28 października, 14:30
Skałki Stolec 2-5 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 28 października, 14:30
Kryształ Stronie Śląskie 2-2 Granit Roztoka 28 października, 14:30
Włókniarz Kudowa Zdrój 6-1 Zdrój Jedlina Zdrój 28 października, 14:30
Karolina Jaworzyna Śląska 1-1 Piławianka Piława Górna 27 października, 14:30
Wenus Nowice 3-2 Grom Witków 27 października, 15:00
Victoria Tuszyn 0-4 LKS Bystrzyca Górna 28 października, 14:30
Górnik Boguszów-Gorce 2-2 Sparta Ziębice 28 października, 14:30

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Sparta Ziębice 4-0 MKS Szczawno Zdrój 4 listopada, 14:00
LKS Bystrzyca Górna 14-1 Górnik Boguszów-Gorce 4 listopada, 14:00
Grom Witków 1-0 Victoria Tuszyn 3 listopada, 14:00
Piławianka Piława Górna 3-3 Wenus Nowice 3 listopada, 14:00
Zdrój Jedlina Zdrój 1-2 Karolina Jaworzyna Śląska 4 listopada, 14:00
Granit Roztoka 2-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 4 listopada, 14:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 5-2 Kryształ Stronie Śląskie 4 listopada, 14:00
Pogoń Pieszyce 5-3 Skałki Stolec 4 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 10-11 listopada

MKS Szczawno Zdrój 2-3 Skałki Stolec 11 listopada, 14:00
Kryształ Stronie Śląskie 2-0 Pogoń Pieszyce 11 listopada, 14:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 11 listopada, 14:00
Karolina Jaworzyna Śląska 0-3 Granit Roztoka 10 listopada, 14:00
Wenus Nowice 3-0 Zdrój Jedlina Zdrój 11 listopada, 14:00
Victoria Tuszyn 4-0 Piławianka Piława Górna 10 listopada, 14:00
Górnik Boguszów-Gorce 2-2 Grom Witków 11 listopada, 12:00
Sparta Ziębice 0-2 LKS Bystrzyca Górna 11 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 17-18 listopada

LKS Bystrzyca Górna 3-0 MKS Szczawno Zdrój 18 listopada, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Grom Witków 3-0 Sparta Ziębice 18 listopada, 14:00
Piławianka Piława Górna 0-3 Górnik Boguszów-Gorce 18 listopada, 14:00
Zdrój Jedlina Zdrój 3-9 Victoria Tuszyn 17 listopada, 14:00
Granit Roztoka 0-2 Wenus Nowice 17 listopada, 14:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-0 Karolina Jaworzyna Śląska 17 listopada, 13:30
Pogoń Pieszyce 2-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 17 listopada, 14:00
Skałki Stolec 3-1 Kryształ Stronie Śląskie 18 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 23-24 marca

MKS Szczawno Zdrój 3-0 Kryształ Stronie Śląskie 23 marca, 16:00
(wo)
na boisku 0-5
Skałki Stolec 2-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 23 marca, 16:00
Pogoń Pieszyce 1-1 Karolina Jaworzyna Śląska 23 marca, 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-1 Wenus Nowice 24 marca, 16:00
Granit Roztoka 0-2 Victoria Tuszyn 23 marca, 16:00
Zdrój Jedlina Zdrój 2-0 Górnik Boguszów-Gorce 24 marca, 15:00
Piławianka Piława Górna 2-0 Sparta Ziębice 23 marca, 16:00
Grom Witków 1-1 LKS Bystrzyca Górna 23 marca, 16:00

Kolejka 17 - 30-31 marca

Granit Roztoka 3-2 Górnik Boguszów-Gorce 30 marca, 16:00
Grom Witków 0-5 MKS Szczawno Zdrój 30 marca, 16:00
LKS Bystrzyca Górna 3-0 Piławianka Piława Górna 31 marca, 16:00
Sparta Ziębice 4-0 Zdrój Jedlina Zdrój 30 marca, 16:00
Victoria Tuszyn 0-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 30 marca, 16:00
Wenus Nowice 0-4 Pogoń Pieszyce 30 marca, 16:00
Karolina Jaworzyna Śląska 2-0 Skałki Stolec 30 marca, 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-0 Kryształ Stronie Śląskie 31 marca, 16:00

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

MKS Szczawno Zdrój 0-3 Włókniarz Kudowa Zdrój 6 kwietnia, 16:00
Kryształ Stronie Śląskie 3-0 Karolina Jaworzyna Śląska 6 kwietnia, 16:00
Skałki Stolec 2-2 Wenus Nowice 7 kwietnia, 15:00
Pogoń Pieszyce 1-0 Victoria Tuszyn 6 kwietnia, 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-0 Górnik Boguszów-Gorce 7 kwietnia, 16:00
Granit Roztoka 5-0 Sparta Ziębice 6 kwietnia, 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój 1-0 LKS Bystrzyca Górna 6 kwietnia, 16:00
Piławianka Piława Górna 2-2 Grom Witków 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

Granit Roztoka 3-1 LKS Bystrzyca Górna 13 kwietnia, 17:00
Piławianka Piława Górna 1-1 MKS Szczawno Zdrój 13 kwietnia, 16:00
Grom Witków 2-2 Zdrój Jedlina Zdrój 14 kwietnia, 16:00
Sparta Ziębice 0-3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 13 kwietnia, 16:00
Górnik Boguszów-Gorce 1-4 Pogoń Pieszyce 14 kwietnia, 16:00
Victoria Tuszyn 4-0 Skałki Stolec 13 kwietnia, 16:00
Wenus Nowice 1-2 Kryształ Stronie Śląskie 13 kwietnia, 16:00
Karolina Jaworzyna Śląska 2-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 20 kwietnia

MKS Szczawno Zdrój 3-2 Karolina Jaworzyna Śląska 20 kwietnia, 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 3-0 Wenus Nowice 20 kwietnia, 16:00
Kryształ Stronie Śląskie 0-2 Victoria Tuszyn 20 kwietnia, 16:00
Skałki Stolec 1-1 Górnik Boguszów-Gorce 20 kwietnia, 14:00
Pogoń Pieszyce 4-1 Sparta Ziębice 20 kwietnia, 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-1 LKS Bystrzyca Górna 20 kwietnia, 16:00
Granit Roztoka 0-0 Grom Witków 20 kwietnia, 16:00
Zdrój Jedlina Zdrój 3-0 Piławianka Piława Górna 20 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

Granit Roztoka 2-2 Piławianka Piława Górna 27 kwietnia, 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój 2-2 MKS Szczawno Zdrój 27 kwietnia, 16:00
Grom Witków 3-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 27 kwietnia, 16:00
LKS Bystrzyca Górna 2-1 Pogoń Pieszyce 28 kwietnia, 16:00
Sparta Ziębice 1-1 Skałki Stolec 27 kwietnia, 16:00
Górnik Boguszów-Gorce 0-2 Kryształ Stronie Śląskie 27 kwietnia, 16:00
Victoria Tuszyn 5-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 27 kwietnia, 16:00
Wenus Nowice 1-4 Karolina Jaworzyna Śląska 27 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 4-5 maja

MKS Szczawno Zdrój 4-3 Wenus Nowice 4 maja, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska 0-1 Victoria Tuszyn 4 maja, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 8-2 Górnik Boguszów-Gorce 5 maja, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 4-1 Sparta Ziębice 4 maja, 17:00
Skałki Stolec 1-3 LKS Bystrzyca Górna 5 maja, 15:00
Pogoń Pieszyce 3-3 Grom Witków 4 maja, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3-0 Piławianka Piława Górna 5 maja, 17:00
Granit Roztoka 2-3 Zdrój Jedlina Zdrój 4 maja, 17:00

Kolejka 23 - 11-12 maja

Granit Roztoka 1-0 MKS Szczawno Zdrój 11 maja, 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój 2-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 11 maja, 17:00
Piławianka Piława Górna 2-7 Pogoń Pieszyce 11 maja, 17:00
Grom Witków 1-3 Skałki Stolec 11 maja, 17:00
LKS Bystrzyca Górna 2-2 Kryształ Stronie Śląskie 12 maja, 16:00
Sparta Ziębice 0-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 11 maja, 17:00
Górnik Boguszów-Gorce 1-3 Karolina Jaworzyna Śląska 12 maja, 16:00
Victoria Tuszyn 1-0 Wenus Nowice 11 maja, 17:00

Kolejka 24 - 18-19 maja

MKS Szczawno Zdrój 1-5 Victoria Tuszyn 18 maja, 17:00
Wenus Nowice 4-0 Górnik Boguszów-Gorce 18 maja, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska 3-0 Sparta Ziębice 18 maja, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 4-4 LKS Bystrzyca Górna 19 maja, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 7-1 Grom Witków 18 maja, 17:00
Skałki Stolec 9-1 Piławianka Piława Górna 19 maja, 15:00
Pogoń Pieszyce 1-1 Zdrój Jedlina Zdrój 18 maja, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-0 Granit Roztoka 18 maja, 17:00

Kolejka 25 - 25-26 maja

MKS Szczawno Zdrój 1-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 25 maja, 17:00
Granit Roztoka 2-0 Pogoń Pieszyce 26 maja, 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój 1-1 Skałki Stolec 25 maja, 17:00
Piławianka Piława Górna 0-2 Kryształ Stronie Śląskie 25 maja, 17:00
Grom Witków 0-3 Włókniarz Kudowa Zdrój 25 maja, 17:00
LKS Bystrzyca Górna 2-4 Karolina Jaworzyna Śląska 26 maja, 17:00
Sparta Ziębice 3-1 Wenus Nowice 25 maja, 17:00
Górnik Boguszów-Gorce 0-7 Victoria Tuszyn 26 maja, 16:00

Kolejka 26 - 1-2 czerwca

MKS Szczawno Zdrój 4-0 Górnik Boguszów-Gorce 1 czerwca, 17:00
Victoria Tuszyn 0-3 Sparta Ziębice 1 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 2-0
Wenus Nowice 1-0 LKS Bystrzyca Górna 1 czerwca, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska 5-1 Grom Witków 2 czerwca, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 3-0 Piławianka Piława Górna 2 czerwca, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 2-0 Zdrój Jedlina Zdrój 1 czerwca, 17:00
Skałki Stolec 1-1 Granit Roztoka 2 czerwca, 15:00
Pogoń Pieszyce 1-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1 czerwca, 17:00

Kolejka 27 - 8-9 czerwca

Pogoń Pieszyce 4-0 MKS Szczawno Zdrój 8 czerwca, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-0 Skałki Stolec 11 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (8 czerwca, 17:00) odwołany
Granit Roztoka 3-0 Kryształ Stronie Śląskie 7 czerwca, 18:00
Zdrój Jedlina Zdrój 3-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 8 czerwca, 15:00
Piławianka Piława Górna 1-5 Karolina Jaworzyna Śląska 8 czerwca, 17:00
Grom Witków 1-1 Wenus Nowice 8 czerwca, 17:00
LKS Bystrzyca Górna 1-1 Victoria Tuszyn 9 czerwca, 17:00
Sparta Ziębice 3-0 Górnik Boguszów-Gorce 8 czerwca, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 28 - 15-16 czerwca

MKS Szczawno Zdrój 2-5 Sparta Ziębice 15 czerwca, 17:00
Górnik Boguszów-Gorce 1-5 LKS Bystrzyca Górna 16 czerwca, 16:00
Victoria Tuszyn 4-0 Grom Witków 15 czerwca, 17:00
Wenus Nowice 8-0 Piławianka Piława Górna 16 czerwca, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska 0-2 Zdrój Jedlina Zdrój 15 czerwca, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-2 Granit Roztoka 16 czerwca, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 4-4 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 15 czerwca, 17:00
Skałki Stolec 1-5 Pogoń Pieszyce 16 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 20 czerwca

Skałki Stolec 5-1 MKS Szczawno Zdrój 20 czerwca, 17:00
Pogoń Pieszyce 9-1 Kryształ Stronie Śląskie 20 czerwca, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-2 Włókniarz Kudowa Zdrój 20 czerwca, 17:00
Granit Roztoka 0-0 Karolina Jaworzyna Śląska 20 czerwca, 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój 2-0 Wenus Nowice 20 czerwca, 17:00
Piławianka Piława Górna 0-1 Victoria Tuszyn 20 czerwca, 17:00
Grom Witków 8-1 Górnik Boguszów-Gorce 20 czerwca, 17:00
LKS Bystrzyca Górna 9-1 Sparta Ziębice 20 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 23 czerwca

MKS Szczawno Zdrój 1-4 LKS Bystrzyca Górna 23 czerwca, 17:00
Sparta Ziębice 2-3 Grom Witków 23 czerwca, 17:00
Górnik Boguszów-Gorce 3-8 Piławianka Piława Górna 23 czerwca, 17:00
Victoria Tuszyn 6-0 Zdrój Jedlina Zdrój 23 czerwca, 17:00
Wenus Nowice 1-2 Granit Roztoka 23 czerwca, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska 3-3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 23 czerwca, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 0-5 Pogoń Pieszyce 23 czerwca, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 2-2 Skałki Stolec 23 czerwca, 17:00

IV liga 2018/2019 (dolnośląska (wschód))

Klasa okręgowa 2018/2019 (Wrocław)

Klasa A 2018/2019 (Wałbrzych I)
Klasa A 2018/2019 (Wałbrzych II)
Klasa A 2018/2019 (Wałbrzych III)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas