[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Legnica
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Legnickie Pole 30 74 23 5 2 117-39 11 3 1 66-19 12 2 1 51-20
2.  Kuźnia Jawor 30 66 21 3 6 98-28 12 0 3 56-10 9 3 3 42-18 2 3 1 0 1 4-2
3.  Konfeks Legnica 30 66 22 0 8 103-46 9 0 6 51-26 13 0 2 52-20 2 3 1 0 1 2-4
4.  GKS Męcinka 30 60 20 0 10 86-52 12 0 3 48-19 8 0 7 38-33
5.  Kaczawa Bieniowice 30 49 15 4 11 78-68 6 3 6 36-35 9 1 5 42-33
6.  Odra Chobienia 30 48 15 3 12 56-55 7 2 6 32-30 8 1 6 24-25 2 6 2 0 0 6-3
7.  Zawisza Serby 30 48 15 3 12 78-79 10 2 3 42-30 5 1 9 36-49 2 0 0 0 2 3-6
8.  Płomień Radwanice 30 44 13 5 12 70-77 8 2 5 35-29 5 3 7 35-48
9.  Iskra Kochlice 30 43 14 1 15 65-72 9 0 6 34-28 5 1 9 31-44
10.  Iskra Księginice 30 40 13 1 16 62-54 10 0 5 42-23 3 1 11 20-31
11.  Zryw Kłębanowice 30 34 10 4 16 56-68 5 4 6 33-32 5 0 10 23-36
12.  Zamet Przemków 30 32 9 5 16 40-67 6 2 7 24-35 3 3 9 16-32 2 6 2 0 0 6-2
13.  Pogoń Góra 30 32 9 5 16 57-89 5 2 8 30-39 4 3 8 27-50 2 0 0 0 2 2-6
14.  Huta Przemków 30 24 6 6 18 35-77 6 3 6 23-26 0 3 12 12-51
15.  Chojnowianka Chojnów 30 20 5 5 20 44-106 4 1 10 23-55 1 4 10 21-51
16.  Czarni Rokitki 30 14 4 2 24 28-96 3 2 10 21-41 1 0 14 7-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 KS Legnickie Pole    0-1 2-1 5-1 3-3 2-0 9-3 5-2 5-2 2-2 5-0 2-2 11-1 3-0 5-0 7-1 
 2 Kuźnia Jawor1-2     0-1 0-3 4-1 4-0 4-0 3-1 5-1 5-1 1-0 6-0 7-0 5-0 9-0 2-0 
 3 Konfeks Legnica2-5 1-4     1-0 2-3 2-3 1-2 9-2 1-2 3-2 5-0 3-0 4-2 3-0* 7-1 7-0 
 4 GKS Męcinka3-0 2-1 2-0     1-5 3-0 7-2 0-2 7-0 4-1 2-1 3-0 1-2 4-1 6-4 3-0* 
 5 Kaczawa Bieniowice2-4 0-0 1-4 2-3     2-2 5-6 2-1 2-5 2-1 0-2 3-2 6-1 2-2 5-2 2-0 
 6 Odra Chobienia1-1 1-2 3-4 1-5 1-3     4-3 4-0 3-2 2-1 1-2 2-0 1-3 3-2 1-1 4-1 
 7 Zawisza Serby3-3 1-5 1-3 3-1 5-0 0-2     4-4 7-4 2-1 3-2 1-0 3-1 3-1 3-2 3-1 
 8 Płomień Radwanice2-5 1-1 1-2 4-3 1-5 2-3 1-3     2-1 3-1 4-2 3-0 3-3 2-0 1-0 5-0 
 9 Iskra Kochlice0-2 3-1 3-7 2-3 1-3 0-1 4-3 3-5     2-0 3-0 2-1 3-2 3-0 2-0 3-0 
 10 Iskra Księginice1-3 4-0 1-2 1-3 4-2 1-3 4-2 5-1 2-0     2-0 3-1 4-3 6-2 0-1 4-0 
 11 Zryw Kłębanowice0-3 3-3 1-3 1-2 3-2 4-2 1-3 1-1 3-5 3-2     1-1 1-4 7-0 1-1 3-0 
 12 Zamet Przemków0-4 0-1 0-3 3-8 1-2 2-0 3-2 1-1 1-3 0-5 2-0     4-1 1-1 3-2 3-2 
 13 Pogoń Góra1-3 0-5 2-5 3-0 3-2 1-3 2-2 2-5 1-1 0-2 2-6 1-2     4-2 2-1 6-0 
 14 Huta Przemków1-5 0-5 1-2 3-0* 2-4 1-0 0-3 5-0 1-0 1-0 2-3 1-1 0-0     3-3 2-0 
 15 Chojnowianka Chojnów1-7 1-7 2-11 3-1 1-5 1-3 2-1 1-6 0-2 0-1 4-3 0-4 2-2 4-0     1-2 
 16 Czarni Rokitki2-4 1-6 0-4 1-5 1-2 0-2 2-1 3-4 4-3 2-0 0-2 1-2 0-2 1-1 3-3     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Zryw Kłębanowice 1-1 Płomień Radwanice 11 sierpnia, 15:00
Zawisza Serby 3-1 Huta Przemków 11 sierpnia, 17:00
Zamet Przemków 1-3 Iskra Kochlice 11 sierpnia, 16:00
Czarni Rokitki 2-0 Iskra Księginice 11 sierpnia, 17:00
Chojnowianka Chojnów 1-3 Odra Chobienia 11 sierpnia, 17:00
Pogoń Góra 2-5 Konfeks Legnica 11 sierpnia, 18:00
Kaczawa Bieniowice 0-0 Kuźnia Jawor 11 sierpnia, 16:00
GKS Męcinka 3-0 KS Legnickie Pole 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Płomień Radwanice 2-5 KS Legnickie Pole 19 sierpnia, 17:00
Kuźnia Jawor 0-3 GKS Męcinka 18 sierpnia, 17:00
Konfeks Legnica 2-3 Kaczawa Bieniowice 18 sierpnia, 17:00
Odra Chobienia 1-3 Pogoń Góra 19 sierpnia, 17:00
Iskra Księginice 0-1 Chojnowianka Chojnów 18 sierpnia, 17:00
Iskra Kochlice 3-0 Czarni Rokitki 10 października, 16:30
w pierwotnym terminie (18 sierpnia, 14:00) odwołany / w drugim terminie (12 września, 17:30) odwołany
Huta Przemków 1-1 Zamet Przemków 19 sierpnia, 17:00
Zryw Kłębanowice 1-3 Zawisza Serby 18 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Zawisza Serby 4-4 Płomień Radwanice 25 sierpnia, 17:00
Zamet Przemków 2-0 Zryw Kłębanowice 25 sierpnia, 16:00
Czarni Rokitki 1-1 Huta Przemków 26 sierpnia, 17:00
Chojnowianka Chojnów 0-2 Iskra Kochlice 25 sierpnia, 17:00
Pogoń Góra 0-2 Iskra Księginice 26 sierpnia, 11:00
Kaczawa Bieniowice 2-2 Odra Chobienia 25 sierpnia, 16:00
GKS Męcinka 2-0 Konfeks Legnica 25 sierpnia, 17:00
KS Legnickie Pole 0-1 Kuźnia Jawor 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 1-2 września

Płomień Radwanice 1-1 Kuźnia Jawor 1 września, 16:00
Konfeks Legnica 2-5 KS Legnickie Pole 1 września, 17:00
Odra Chobienia 1-5 GKS Męcinka 2 września, 15:30
Iskra Księginice 4-2 Kaczawa Bieniowice 1 września, 15:00
Iskra Kochlice 3-2 Pogoń Góra 1 września, 16:30
Huta Przemków 3-3 Chojnowianka Chojnów 2 września, 17:00
Zryw Kłębanowice 3-0 Czarni Rokitki 1 września, 15:00
Zawisza Serby 1-0 Zamet Przemków 1 września, 17:00

Kolejka 5 - 8-9 września

Zamet Przemków 1-1 Płomień Radwanice 8 września, 16:00
Czarni Rokitki 2-1 Zawisza Serby 9 września, 16:30
Chojnowianka Chojnów 4-3 Zryw Kłębanowice 8 września, 16:00
Pogoń Góra 4-2 Huta Przemków 9 września, 17:00
Kaczawa Bieniowice 2-5 Iskra Kochlice 8 września, 16:00
GKS Męcinka 4-1 Iskra Księginice 8 września, 17:00
KS Legnickie Pole 2-0 Odra Chobienia 8 września, 17:00
Kuźnia Jawor 0-1 Konfeks Legnica 9 września, 11:00

Kolejka 6 - 15-16 września

Płomień Radwanice 1-2 Konfeks Legnica 16 września, 14:00
Odra Chobienia 1-2 Kuźnia Jawor 15 września, 17:00
Iskra Księginice 1-3 KS Legnickie Pole 15 września, 16:00
Iskra Kochlice 2-3 GKS Męcinka 15 września, 16:30
Huta Przemków 2-4 Kaczawa Bieniowice 16 września, 16:00
Zryw Kłębanowice 1-4 Pogoń Góra 15 września, 15:00
Zawisza Serby 3-2 Chojnowianka Chojnów 16 września, 16:00
Zamet Przemków 3-2 Czarni Rokitki 15 września, 16:00

Kolejka 7 - 22-23 września

Czarni Rokitki 3-4 Płomień Radwanice 23 września, 16:00
Chojnowianka Chojnów 0-4 Zamet Przemków 22 września, 16:00
Pogoń Góra 2-2 Zawisza Serby 23 września, 17:00
Kaczawa Bieniowice 0-2 Zryw Kłębanowice 22 września, 16:00
GKS Męcinka 4-1 Huta Przemków 22 września, 16:30
Kuźnia Jawor 5-1 Iskra Księginice 22 września, 17:00
Konfeks Legnica 2-3 Odra Chobienia 22 września, 16:00
Iskra Kochlice 0-2 KS Legnickie Pole 22 września, 11:00

Kolejka 8 - 29-30 września

Płomień Radwanice 2-3 Odra Chobienia 29 września, 16:00
Iskra Księginice 1-2 Konfeks Legnica 30 września, 16:30
Iskra Kochlice 3-1 Kuźnia Jawor 29 września, 16:30
Huta Przemków 1-5 KS Legnickie Pole 29 września, 16:00
Zryw Kłębanowice 1-2 GKS Męcinka 29 września, 14:00
Zawisza Serby 5-0 Kaczawa Bieniowice 29 września, 16:00
Zamet Przemków 4-1 Pogoń Góra 29 września, 15:00
Czarni Rokitki 3-3 Chojnowianka Chojnów 30 września, 16:30

Kolejka 9 - 6-7 października

Chojnowianka Chojnów 1-6 Płomień Radwanice 6 października, 15:00
Pogoń Góra 6-0 Czarni Rokitki 7 października, 16:00
Kaczawa Bieniowice 3-2 Zamet Przemków 6 października, 16:00
GKS Męcinka 7-2 Zawisza Serby 6 października, 16:00
KS Legnickie Pole 5-0 Zryw Kłębanowice 7 października, 11:00
Kuźnia Jawor 5-0 Huta Przemków 7 października, 14:00
Konfeks Legnica 1-2 Iskra Kochlice 6 października, 16:00
Odra Chobienia 2-1 Iskra Księginice 7 października, 17:00

Kolejka 10 - 13-14 października

Płomień Radwanice 3-1 Iskra Księginice 13 października, 16:00
Iskra Kochlice 0-1 Odra Chobienia 13 października, 16:00
Huta Przemków 1-2 Konfeks Legnica 14 października, 14:00
Zryw Kłębanowice 3-3 Kuźnia Jawor 13 października, 15:00
Zawisza Serby 3-3 KS Legnickie Pole 14 października, 16:00
Zamet Przemków 3-8 GKS Męcinka 13 października, 16:00
Czarni Rokitki 1-2 Kaczawa Bieniowice 14 października, 15:30
Chojnowianka Chojnów 2-2 Pogoń Góra 13 października, 15:00

Kolejka 11 - 20-21 października

Pogoń Góra 2-5 Płomień Radwanice 21 października, 14:00
Kaczawa Bieniowice 5-2 Chojnowianka Chojnów 20 października, 16:00
GKS Męcinka 3-0 Czarni Rokitki 20 października, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
KS Legnickie Pole 2-2 Zamet Przemków 21 października, 14:00
Kuźnia Jawor 4-0 Zawisza Serby 20 października, 15:00
Konfeks Legnica 5-0 Zryw Kłębanowice 20 października, 15:30
Odra Chobienia 3-2 Huta Przemków 21 października, 12:00
Iskra Księginice 2-0 Iskra Kochlice 21 października, 15:00

Kolejka 12 - 27-28 października

Płomień Radwanice 2-1 Iskra Kochlice 28 października, 15:00
Huta Przemków 1-0 Iskra Księginice 28 października, 14:00
Zryw Kłębanowice 4-2 Odra Chobienia 27 października, 15:00
Zawisza Serby 1-3 Konfeks Legnica 27 października, 16:00
Zamet Przemków 0-1 Kuźnia Jawor 27 października, 15:00
Czarni Rokitki 2-4 KS Legnickie Pole 28 października, 15:00
Chojnowianka Chojnów 3-1 GKS Męcinka 27 października, 14:30
Pogoń Góra 3-2 Kaczawa Bieniowice 28 października, 14:00

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Kaczawa Bieniowice 2-1 Płomień Radwanice 3 listopada, 14:00
GKS Męcinka 1-2 Pogoń Góra 3 listopada, 15:00
Kuźnia Jawor 2-0 Czarni Rokitki 3 listopada, 14:45
Konfeks Legnica 3-0 Zamet Przemków 4 listopada, 11:00
Odra Chobienia 4-3 Zawisza Serby 4 listopada, 15:00
Iskra Księginice 2-0 Zryw Kłębanowice 3 listopada, 14:00
Iskra Kochlice 3-0 Huta Przemków 9 marca, 19:30
w pierwotnym terminie (3 listopada, 15:30) odwołany
Chojnowianka Chojnów 1-7 KS Legnickie Pole 3 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 10-11 listopada

Płomień Radwanice 2-0 Huta Przemków 10 listopada, 14:00
Zryw Kłębanowice 3-5 Iskra Kochlice 11 listopada, 13:00
Zawisza Serby 2-1 Iskra Księginice 11 listopada, 14:00
Zamet Przemków 2-0 Odra Chobienia 11 listopada, 14:00
Czarni Rokitki 0-4 Konfeks Legnica 9 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 14:00) odwołany na wniosek drużyny gospodarzy
Chojnowianka Chojnów 1-7 Kuźnia Jawor 10 listopada, 14:00
Pogoń Góra 1-3 KS Legnickie Pole 11 listopada, 13:00
Kaczawa Bieniowice 2-3 GKS Męcinka 10 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 17-18 listopada

GKS Męcinka 0-2 Płomień Radwanice 17 listopada, 14:00
KS Legnickie Pole 3-3 Kaczawa Bieniowice 9 marca, 18:15
w pierwotnym terminie (18 listopada, 14:00) w Parku Miejskim w Legnicy odwołany
Kuźnia Jawor 7-0 Pogoń Góra 17 listopada, 14:00
Konfeks Legnica 7-1 Chojnowianka Chojnów 17 listopada, 12:00
Odra Chobienia 4-1 Czarni Rokitki 18 listopada, 11:00
Iskra Księginice 3-1 Zamet Przemków 17 listopada, 14:30
Iskra Kochlice 4-3 Zawisza Serby 17 listopada, 14:00
Huta Przemków 2-3 Zryw Kłębanowice 18 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 16-17 marca

Płomień Radwanice 4-2 Zryw Kłębanowice 16 marca, 15:00
Huta Przemków 0-3 Zawisza Serby 16 marca, 19:00
Iskra Kochlice 2-1 Zamet Przemków 16 marca, 19:30
Iskra Księginice 4-0 Czarni Rokitki 16 marca, 15:00
Odra Chobienia 1-1 Chojnowianka Chojnów 16 marca, 15:00
Konfeks Legnica 4-2 Pogoń Góra 16 marca, 15:30
Kuźnia Jawor 4-1 Kaczawa Bieniowice 16 marca, 15:30
KS Legnickie Pole 5-1 GKS Męcinka 16 marca, 17:00

Kolejka 17 - 23-14 marca

KS Legnickie Pole 5-2 Płomień Radwanice 23 marca, 17:00
GKS Męcinka 2-1 Kuźnia Jawor 23 marca, 16:00
Kaczawa Bieniowice 1-4 Konfeks Legnica 23 marca, 15:00
Pogoń Góra 1-3 Odra Chobienia 24 marca, 14:00
Chojnowianka Chojnów 0-1 Iskra Księginice 24 marca, 15:00
Czarni Rokitki 4-3 Iskra Kochlice 24 marca, 15:00
Zamet Przemków 1-1 Huta Przemków 23 marca, 16:00
Zawisza Serby 3-2 Zryw Kłębanowice 23 marca, 17:00
w Lubinie; na bocznym boisku Zagłębia

Kolejka 18 - 30-31 marca

Płomień Radwanice 1-3 Zawisza Serby 31 marca, 16:00
Zryw Kłębanowice 1-1 Zamet Przemków 30 marca, 16:00
Huta Przemków 2-0 Czarni Rokitki 30 marca, 16:00
Iskra Kochlice 2-0 Chojnowianka Chojnów 30 marca, 16:00
Iskra Księginice 4-3 Pogoń Góra 31 marca, 15:00
Odra Chobienia 1-3 Kaczawa Bieniowice 31 marca, 15:00
Konfeks Legnica 1-0 GKS Męcinka 31 marca, 16:00
Kuźnia Jawor 1-2 KS Legnickie Pole 30 marca, 16:00

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Kuźnia Jawor 3-1 Płomień Radwanice 6 kwietnia, 16:00
KS Legnickie Pole 2-1 Konfeks Legnica 6 kwietnia, 17:00
GKS Męcinka 3-0 Odra Chobienia 6 kwietnia, 17:00
Kaczawa Bieniowice 2-1 Iskra Księginice 6 kwietnia, 16:00
Pogoń Góra 1-1 Iskra Kochlice 7 kwietnia, 14:30
Chojnowianka Chojnów 4-0 Huta Przemków 6 kwietnia, 16:00
Czarni Rokitki 0-2 Zryw Kłębanowice 7 kwietnia, 16:00
Zamet Przemków 3-2 Zawisza Serby 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Płomień Radwanice 3-0 Zamet Przemków 13 kwietnia, 16:00
Zawisza Serby 3-1 Czarni Rokitki 13 kwietnia, 16:00
Zryw Kłębanowice 1-1 Chojnowianka Chojnów 13 kwietnia, 16:00
Huta Przemków 0-0 Pogoń Góra 14 kwietnia, 16:00
Iskra Kochlice 1-3 Kaczawa Bieniowice 13 kwietnia, 17:00
Iskra Księginice 1-3 GKS Męcinka 14 kwietnia, 16:00
Odra Chobienia 1-1 KS Legnickie Pole 14 kwietnia, 16:00
Konfeks Legnica 1-4 Kuźnia Jawor 13 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

Konfeks Legnica 9-2 Płomień Radwanice 27 kwietnia, 16:00
Kuźnia Jawor 4-0 Odra Chobienia 28 kwietnia, 12:00
KS Legnickie Pole 2-2 Iskra Księginice 27 kwietnia, 17:30
GKS Męcinka 7-0 Iskra Kochlice 27 kwietnia, 15:00
Kaczawa Bieniowice 2-2 Huta Przemków 27 kwietnia, 16:00
Pogoń Góra 2-6 Zryw Kłębanowice 28 kwietnia, 14:00
Chojnowianka Chojnów 2-1 Zawisza Serby 27 kwietnia, 16:00
Czarni Rokitki 1-2 Zamet Przemków 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 4-5 maja

KS Legnickie Pole 5-2 Iskra Kochlice 5 maja, 14:00
Płomień Radwanice 5-0 Czarni Rokitki 5 maja, 17:00
Zamet Przemków 3-2 Chojnowianka Chojnów 4 maja, 15:00
Zawisza Serby 3-1 Pogoń Góra 5 maja, 17:00
Zryw Kłębanowice 3-2 Kaczawa Bieniowice 4 maja, 17:00
Huta Przemków 3-0 GKS Męcinka 5 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-3
Iskra Księginice 4-0 Kuźnia Jawor 4 maja, 17:00
Odra Chobienia 3-4 Konfeks Legnica 5 maja, 17:00

Kolejka 23 - 11-12 maja

Odra Chobienia 4-0 Płomień Radwanice 12 maja, 17:00
Konfeks Legnica 3-2 Iskra Księginice 12 maja, 18:00
Kuźnia Jawor 5-1 Iskra Kochlice 11 maja, 17:00
KS Legnickie Pole 3-0 Huta Przemków 12 maja, 15:00
GKS Męcinka 2-1 Zryw Kłębanowice 11 maja, 17:00
Kaczawa Bieniowice 5-6 Zawisza Serby 11 maja, 17:00
Pogoń Góra 1-2 Zamet Przemków 12 maja, 14:00
Chojnowianka Chojnów 1-2 Czarni Rokitki 11 maja, 15:00

Kolejka 24 - 18-19 maja

Płomień Radwanice 1-0 Chojnowianka Chojnów 18 maja, 17:00
Czarni Rokitki 0-2 Pogoń Góra 19 maja, 16:00
Zamet Przemków 1-2 Kaczawa Bieniowice 18 maja, 16:00
Zawisza Serby 3-1 GKS Męcinka 18 maja, 17:00
Zryw Kłębanowice 0-3 KS Legnickie Pole 18 maja, 14:00
Huta Przemków 0-5 Kuźnia Jawor 19 maja, 17:00
Iskra Kochlice 3-7 Konfeks Legnica 18 maja, 17:00
Iskra Księginice 1-3 Odra Chobienia 18 maja, 17:00

Kolejka 25 - 25-26 maja

Iskra Księginice 5-1 Płomień Radwanice 25 maja, 17:00
Odra Chobienia 3-2 Iskra Kochlice 26 maja, 17:00
Konfeks Legnica 3-0 Huta Przemków 25 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Kuźnia Jawor 1-0 Zryw Kłębanowice 25 maja, 17:00
KS Legnickie Pole 9-3 Zawisza Serby 25 maja, 17:30
GKS Męcinka 3-0 Zamet Przemków 25 maja, 17:00
Kaczawa Bieniowice 2-0 Czarni Rokitki 5 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 17:00) odwołany
Pogoń Góra 2-1 Chojnowianka Chojnów 26 maja, 14:00

Kolejka 26 - 1-2 czerwca

Płomień Radwanice 3-3 Pogoń Góra 1 czerwca, 16:00
Chojnowianka Chojnów 1-5 Kaczawa Bieniowice 2 czerwca, 11:00
Czarni Rokitki 1-5 GKS Męcinka 2 czerwca, 16:00
Zamet Przemków 0-4 KS Legnickie Pole 1 czerwca, 16:00
Zawisza Serby 1-5 Kuźnia Jawor 1 czerwca, 17:00
Zryw Kłębanowice 1-3 Konfeks Legnica 1 czerwca, 17:00
Huta Przemków 1-0 Odra Chobienia 2 czerwca, 17:00
Iskra Kochlice 2-0 Iskra Księginice 1 czerwca, 17:00

Kolejka 27 - 8-9 czerwca

Iskra Kochlice 3-5 Płomień Radwanice 9 czerwca, 18:00
Iskra Księginice 6-2 Huta Przemków 8 czerwca, 16:00
Odra Chobienia 1-2 Zryw Kłębanowice 9 czerwca, 17:00
Konfeks Legnica 1-2 Zawisza Serby 5 czerwca, 18:00
Kuźnia Jawor 6-0 Zamet Przemków 8 czerwca, 17:00
KS Legnickie Pole 7-1 Czarni Rokitki 9 czerwca, 11:00
GKS Męcinka 6-4 Chojnowianka Chojnów 8 czerwca, 16:00
Kaczawa Bieniowice 6-1 Pogoń Góra 8 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 15-16 czerwca

KS Legnickie Pole 5-0 Chojnowianka Chojnów 16 czerwca, 15:00
Płomień Radwanice 1-5 Kaczawa Bieniowice 15 czerwca, 17:00
Pogoń Góra 3-0 GKS Męcinka 16 czerwca, 14:00
Czarni Rokitki 1-6 Kuźnia Jawor 16 czerwca, 16:00
Zamet Przemków 0-3 Konfeks Legnica 15 czerwca, 16:00
Zawisza Serby 0-2 Odra Chobienia 16 czerwca, 18:00
Zryw Kłębanowice 3-2 Iskra Księginice 16 czerwca, 11:00
Huta Przemków 1-0 Iskra Kochlice 16 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 20 czerwca

Huta Przemków 5-0 Płomień Radwanice 20 czerwca, 17:00
Iskra Kochlice 3-0 Zryw Kłębanowice 20 czerwca, 17:00
Iskra Księginice 4-2 Zawisza Serby 20 czerwca, 17:00
Odra Chobienia 2-0 Zamet Przemków 20 czerwca, 17:00
Konfeks Legnica 7-0 Czarni Rokitki 20 czerwca, 17:00
Kuźnia Jawor 9-0 Chojnowianka Chojnów 20 czerwca, 17:00
KS Legnickie Pole 11-1 Pogoń Góra 20 czerwca, 17:00
GKS Męcinka 1-5 Kaczawa Bieniowice 20 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 22-23 czerwca

Płomień Radwanice 4-3 GKS Męcinka 23 czerwca, 17:00
Kaczawa Bieniowice 2-4 KS Legnickie Pole 23 czerwca, 17:00
Pogoń Góra 0-5 Kuźnia Jawor 23 czerwca, 17:00
Chojnowianka Chojnów 2-11 Konfeks Legnica 23 czerwca, 17:00
Czarni Rokitki 0-2 Odra Chobienia 23 czerwca, 17:00
Zamet Przemków 0-5 Iskra Księginice 22 czerwca, 16:00
Zawisza Serby 7-4 Iskra Kochlice 22 czerwca, 16:00
Zryw Kłębanowice 7-0 Huta Przemków 23 czerwca, 17:00

IV liga 2018/2019 (dolnośląska (zachód))

Klasa okręgowa 2018/2019 (Jelenia Góra)

Klasa A 2018/2019 (Legnica I)
Klasa A 2018/2019 (Legnica II)
Klasa A 2018/2019 (Legnica III)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas