[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Sushi Kushi Klasa B 2018/2019, grupa: Zabrze
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tempo Paniówki 26 58 18 4 4 86-30 11 1 1 59-16 7 3 3 27-14
2.  Walka Zabrze 26 57 17 6 3 66-31 8 4 1 36-12 9 2 2 30-19
3.  Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 26 54 17 3 6 79-49 10 2 1 45-20 7 1 5 34-29
4.  Victoria Pilchowice 26 42 13 3 10 70-54 4 3 6 31-29 9 0 4 39-25 2 3 1 0 1 6-4
5.  Start Kleszczów 26 42 13 3 10 65-49 9 1 3 42-17 4 2 7 23-32 2 3 1 0 1 4-6
6.  Drama Kamieniec 26 41 13 2 11 51-53 6 1 6 23-26 7 1 5 28-27
7.  Naprzód Świbie 26 37 11 4 11 61-52 7 2 4 41-21 4 2 7 20-31
8.  Piast Pawłów (Zabrze) 26 34 10 4 12 44-44 6 1 6 24-23 4 3 6 20-21
9.  Pogoń Ziemięcice 26 30 9 3 14 43-62 6 1 6 25-29 3 2 8 18-33
10.  Ruch II Kozłów 26 28 8 4 14 57-70 5 2 6 30-31 3 2 8 27-39
11.  Wilki II Wilcza 26 27 7 6 13 42-75 5 3 5 22-28 2 3 8 20-47
12.  Amator Rudziniec 26 25 7 4 15 34-73 4 2 7 19-28 3 2 8 15-45 2 4 1 1 0 6-5
13.  LKS 45 Bujaków 26 25 7 4 15 58-80 4 1 8 26-38 3 3 7 32-42 2 1 0 1 1 5-6
14.  Orły Bojszów 26 19 5 4 17 41-75 3 3 7 24-32 2 1 10 17-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Tempo Paniówki    3-1 0-3 6-1 7-2 6-0 3-0 2-2 4-2 4-0 4-0 6-1 5-3 9-1 
 2 Walka Zabrze1-0     4-3 0-2 1-0 4-1 0-0 1-1 11-0 2-2 3-0 3-1 2-2 4-0 
 3 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze)2-2 3-0     6-1 1-0 0-4 2-1 3-1 3-3 6-2 5-1 3-1 5-1 6-3 
 4 Victoria Pilchowice0-1 2-2 1-1     2-4 2-3 2-1 2-3 2-2 3-4 7-3 3-0 3-5 2-0 
 5 Start Kleszczów0-0 0-2 6-2 0-4     1-2 5-0 2-0 2-1 4-3 5-0 9-0 6-2 2-1 
 6 Drama Kamieniec0-1 1-5 0-1 0-2 4-3     4-3 4-2 0-1 4-2 1-1 2-0 2-1 1-4 
 7 Naprzód Świbie1-1 2-4 1-4 1-3 4-2 2-2     0-2 3-1 4-1 5-0 6-1 8-0 4-0 
 8 Piast Pawłów (Zabrze)3-0 1-2 1-3 3-1 0-2 4-2 2-4     1-0 4-2 2-3 1-1 0-2 2-1 
 9 Pogoń Ziemięcice0-2 1-2 0-4 4-1 4-4 2-1 2-1 0-3     4-2 2-5 0-1 2-1 4-2 
 10 Ruch II Kozłów1-4 3-4 5-1 1-7 2-4 0-3* 5-0 1-1 1-4     2-2 5-0 1-0 3-1 
 11 Wilki II Wilcza2-4 1-1 4-2 0-4 0-0 3-0* 1-3 1-0 2-1 1-1     1-2 2-9 4-1 
 12 Amator Rudziniec1-8 0-3 0-2 1-2 4-0 0-3 0-1 2-0 3-1 3-2 2-2     3-3 0-1 
 13 LKS 45 Bujaków1-4 2-3 3-7 0-6 3-1 2-4 3-4 2-1 1-0 0-1 5-2 2-3     2-2 
 14 Orły Bojszów2-0 0-1 4-1 3-5 0-1 1-3 2-2 1-4 0-2 0-5 4-1 4-4 3-3     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Drama Kamieniec 1-5 Walka Zabrze 18 sierpnia, 17:00
Orły Bojszów 4-1 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 17 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 sierpnia, 17:00) odwołany
LKS 45 Bujaków 0-1 Ruch II Kozłów 18 sierpnia, 16:00
Victoria Pilchowice 2-1 Naprzód Świbie 18 sierpnia, 17:00
Tempo Paniówki 4-0 Wilki II Wilcza 19 sierpnia, 15:00
Start Kleszczów 9-0 Amator Rudziniec 18 sierpnia, 17:00
Pogoń Ziemięcice 0-3 Piast Pawłów (Zabrze) 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Walka Zabrze 1-1 Piast Pawłów (Zabrze) 25 sierpnia, 17:00
Wilki II Wilcza 0-0 Start Kleszczów 26 sierpnia, 17:00
Naprzód Świbie 1-1 Tempo Paniówki 26 sierpnia, 17:00
Ruch II Kozłów 1-7 Victoria Pilchowice 26 sierpnia, 11:00
Drama Kamieniec 1-4 Orły Bojszów 25 sierpnia, 17:00
Pogoń Ziemięcice 0-1 Amator Rudziniec 26 sierpnia, 17:00
LKS 45 Bujaków 3-7 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 25 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Orły Bojszów 0-1 Walka Zabrze 1 września, 17:00
LKS 45 Bujaków 2-4 Drama Kamieniec 1 września, 17:00
Victoria Pilchowice 1-1 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 1 września, 17:00
Tempo Paniówki 4-0 Ruch II Kozłów 2 września, 15:00
Start Kleszczów 5-0 Naprzód Świbie 2 września, 17:00
Pogoń Ziemięcice 2-5 Wilki II Wilcza 2 września, 17:00
Piast Pawłów (Zabrze) 1-1 Amator Rudziniec 1 września, 17:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Walka Zabrze 3-1 Amator Rudziniec 9 września, 17:00
Wilki II Wilcza 1-0 Piast Pawłów (Zabrze) 9 września, 16:00
Naprzód Świbie 3-1 Pogoń Ziemięcice 9 września, 16:00
Ruch II Kozłów 2-4 Start Kleszczów 8 września, 16:00
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 2-2 Tempo Paniówki 8 września, 16:00
Drama Kamieniec 0-2 Victoria Pilchowice 8 września, 16:00
Orły Bojszów 3-3 LKS 45 Bujaków 9 września, 16:00

Kolejka 5 - 15-16 września

LKS 45 Bujaków 2-3 Walka Zabrze 15 września, 16:00
Victoria Pilchowice 2-0 Orły Bojszów 16 września, 16:00
Tempo Paniówki 6-0 Drama Kamieniec 16 września, 15:00
Start Kleszczów 6-2 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 15 września, 16:00
Pogoń Ziemięcice 4-2 Ruch II Kozłów 16 września, 16:00
Piast Pawłów (Zabrze) 2-4 Naprzód Świbie 15 września, 11:00
Amator Rudziniec 2-2 Wilki II Wilcza 15 września, 16:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Walka Zabrze 3-0 Wilki II Wilcza 22 września, 16:00
Naprzód Świbie 6-1 Amator Rudziniec 23 września, 16:00
Ruch II Kozłów 1-1 Piast Pawłów (Zabrze) 23 września, 11:00
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 3-3 Pogoń Ziemięcice 22 września, 16:00
Drama Kamieniec 4-3 Start Kleszczów 22 września, 16:00
Orły Bojszów 2-0 Tempo Paniówki 22 września, 16:00
LKS 45 Bujaków 0-6 Victoria Pilchowice 22 września, 16:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Victoria Pilchowice 2-2 Walka Zabrze 30 września, 11:00
Tempo Paniówki 5-3 LKS 45 Bujaków 29 września, 16:00
Start Kleszczów 2-1 Orły Bojszów 30 września, 16:00
Pogoń Ziemięcice 2-1 Drama Kamieniec 30 września, 16:00
Piast Pawłów (Zabrze) 1-3 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 29 września, 16:00
Amator Rudziniec 3-2 Ruch II Kozłów 29 września, 16:00
Wilki II Wilcza 1-3 Naprzód Świbie 30 września, 16:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Walka Zabrze 0-0 Naprzód Świbie 7 października, 15:00
Ruch II Kozłów 2-2 Wilki II Wilcza 7 października, 11:00
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 3-1 Amator Rudziniec 6 października, 15:00
Drama Kamieniec 4-2 Piast Pawłów (Zabrze) 6 października, 15:00
Orły Bojszów 0-2 Pogoń Ziemięcice 6 października, 15:00
LKS 45 Bujaków 3-1 Start Kleszczów 6 października, 15:00
Victoria Pilchowice 0-1 Tempo Paniówki 7 października, 15:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Tempo Paniówki 3-1 Walka Zabrze 14 października, 15:00
Start Kleszczów 0-4 Victoria Pilchowice 13 października, 15:00
Pogoń Ziemięcice 2-1 LKS 45 Bujaków 14 października, 15:00
Piast Pawłów (Zabrze) 2-1 Orły Bojszów 13 października, 15:00
Amator Rudziniec 0-3 Drama Kamieniec 13 października, 15:00
Wilki II Wilcza 4-2 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 14 października, 15:00
Naprzód Świbie 4-1 Ruch II Kozłów 13 października, 15:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Walka Zabrze 2-2 Ruch II Kozłów 21 października, 15:00
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 2-1 Naprzód Świbie 20 października, 15:00
Drama Kamieniec 1-1 Wilki II Wilcza 20 października, 15:00
Orły Bojszów 4-4 Amator Rudziniec 21 października, 14:00
LKS 45 Bujaków 2-1 Piast Pawłów (Zabrze) 20 października, 15:00
Victoria Pilchowice 2-2 Pogoń Ziemięcice 20 października, 15:00
Tempo Paniówki 7-2 Start Kleszczów 21 października, 15:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Start Kleszczów 0-2 Walka Zabrze 27 października, 15:00
Pogoń Ziemięcice 0-2 Tempo Paniówki 28 października, 14:00
Piast Pawłów (Zabrze) 3-1 Victoria Pilchowice 27 października, 15:00
Amator Rudziniec 3-3 LKS 45 Bujaków 27 października, 15:00
Wilki II Wilcza 4-1 Orły Bojszów 28 października, 14:00
Naprzód Świbie 2-2 Drama Kamieniec 27 października, 15:00
Ruch II Kozłów 5-1 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 28 października, 11:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Walka Zabrze 4-3 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 3 listopada, 17:00
Drama Kamieniec 4-2 Ruch II Kozłów 3 listopada, 14:00
Orły Bojszów 2-2 Naprzód Świbie 3 listopada, 14:00
LKS 45 Bujaków 5-2 Wilki II Wilcza 3 listopada, 14:00
Victoria Pilchowice 3-0 Amator Rudziniec 3 listopada, 14:00
Tempo Paniówki 2-2 Piast Pawłów (Zabrze) 4 listopada, 14:00
Start Kleszczów 2-1 Pogoń Ziemięcice 3 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Pogoń Ziemięcice 1-2 Walka Zabrze 11 listopada, 13:00
Piast Pawłów (Zabrze) 0-2 Start Kleszczów 10 listopada, 13:00
Amator Rudziniec 1-8 Tempo Paniówki 10 listopada, 13:00
Wilki II Wilcza 0-4 Victoria Pilchowice 11 listopada, 13:00
Naprzód Świbie 8-0 LKS 45 Bujaków 11 listopada, 13:00
Ruch II Kozłów 3-1 Orły Bojszów 11 listopada, 11:00
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 0-4 Drama Kamieniec 10 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 23-24 marca

Walka Zabrze 4-1 Drama Kamieniec 24 marca, 15:00
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 6-3 Orły Bojszów 23 marca, 15:30
Ruch II Kozłów 1-0 LKS 45 Bujaków 24 marca, 11:00
Naprzód Świbie 1-3 Victoria Pilchowice 24 marca, 15:30
Wilki II Wilcza 2-4 Tempo Paniówki 23 marca, 15:30
Amator Rudziniec 4-0 Start Kleszczów 23 marca, 15:30
Piast Pawłów (Zabrze) 1-0 Pogoń Ziemięcice 24 marca, 14:00

Kolejka 15 - 30-31 marca

Amator Rudziniec 3-1 Pogoń Ziemięcice 30 marca, 16:00
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 5-1 LKS 45 Bujaków 30 marca, 16:00
Piast Pawłów (Zabrze) 1-2 Walka Zabrze 30 marca, 16:00
Start Kleszczów 5-0 Wilki II Wilcza 30 marca, 16:00
Tempo Paniówki 3-0 Naprzód Świbie 31 marca, 15:00
Victoria Pilchowice 3-4 Ruch II Kozłów 30 marca, 16:00
Orły Bojszów 1-3 Drama Kamieniec 30 marca, 16:00

Kolejka 16 - 6-7 kwietnia

Walka Zabrze 4-0 Orły Bojszów 7 kwietnia, 15:00
Drama Kamieniec 2-1 LKS 45 Bujaków 7 kwietnia, 12:00
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 6-1 Victoria Pilchowice 6 kwietnia, 17:00
Ruch II Kozłów 1-4 Tempo Paniówki 7 kwietnia, 11:00
Naprzód Świbie 4-2 Start Kleszczów 6 kwietnia, 17:00
Wilki II Wilcza 2-1 Pogoń Ziemięcice 7 kwietnia, 17:00
Amator Rudziniec 2-0 Piast Pawłów (Zabrze) 6 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 13-14 kwietnia

Amator Rudziniec 0-3 Walka Zabrze 13 kwietnia, 17:00
Piast Pawłów (Zabrze) 2-3 Wilki II Wilcza 13 kwietnia, 17:00
Pogoń Ziemięcice 2-1 Naprzód Świbie 14 kwietnia, 17:00
Start Kleszczów 4-3 Ruch II Kozłów 13 kwietnia, 15:00
Tempo Paniówki 0-3 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 14 kwietnia, 15:00
Victoria Pilchowice 2-3 Drama Kamieniec 13 kwietnia, 17:00
LKS 45 Bujaków 2-2 Orły Bojszów 13 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 20 kwietnia

Walka Zabrze 2-2 LKS 45 Bujaków 20 kwietnia, 11:00
Orły Bojszów 3-5 Victoria Pilchowice 20 kwietnia, 11:00
Drama Kamieniec 0-1 Tempo Paniówki 23 kwietnia, 17:30
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 1-0 Start Kleszczów 20 kwietnia, 11:00
Ruch II Kozłów 1-4 Pogoń Ziemięcice 20 kwietnia, 11:00
Naprzód Świbie 0-2 Piast Pawłów (Zabrze) 20 kwietnia, 11:00
Wilki II Wilcza 1-2 Amator Rudziniec 20 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 27-28 kwietnia

Wilki II Wilcza 1-1 Walka Zabrze 28 kwietnia, 17:00
Amator Rudziniec 0-1 Naprzód Świbie 27 kwietnia, 17:00
Piast Pawłów (Zabrze) 4-2 Ruch II Kozłów 27 kwietnia, 17:00
Pogoń Ziemięcice 0-4 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 28 kwietnia, 17:00
Start Kleszczów 1-2 Drama Kamieniec 27 kwietnia, 17:00
Tempo Paniówki 9-1 Orły Bojszów 28 kwietnia, 15:00
Victoria Pilchowice 3-5 LKS 45 Bujaków 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 4-5 maja

Walka Zabrze 0-2 Victoria Pilchowice 5 maja, 17:00
LKS 45 Bujaków 1-4 Tempo Paniówki 4 maja, 17:00
Orły Bojszów 0-1 Start Kleszczów 4 maja, 17:00
Drama Kamieniec 0-1 Pogoń Ziemięcice 5 maja, 17:00
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 3-1 Piast Pawłów (Zabrze) 4 maja, 17:00
Ruch II Kozłów 5-0 Amator Rudziniec 5 maja, 11:00
Naprzód Świbie 5-0 Wilki II Wilcza 5 maja, 17:00

Kolejka 21 - 11-12 maja

Naprzód Świbie 2-4 Walka Zabrze 12 maja, 17:00
Wilki II Wilcza 1-1 Ruch II Kozłów 12 maja, 17:00
Amator Rudziniec 0-2 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 11 maja, 17:00
Piast Pawłów (Zabrze) 4-2 Drama Kamieniec 11 maja, 17:00
Pogoń Ziemięcice 4-2 Orły Bojszów 12 maja, 17:00
Start Kleszczów 6-2 LKS 45 Bujaków 11 maja, 17:00
Tempo Paniówki 6-1 Victoria Pilchowice 12 maja, 15:00

Kolejka 22 - 18-19 maja

Walka Zabrze 1-0 Tempo Paniówki 19 maja, 17:00
Victoria Pilchowice 2-4 Start Kleszczów 18 maja, 17:00
LKS 45 Bujaków 1-0 Pogoń Ziemięcice 18 maja, 17:00
Orły Bojszów 1-4 Piast Pawłów (Zabrze) 18 maja, 17:00
Drama Kamieniec 2-0 Amator Rudziniec 18 maja, 17:00
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 5-1 Wilki II Wilcza 18 maja, 17:00
Ruch II Kozłów 5-0 Naprzód Świbie 19 maja, 11:00

Kolejka 23 - 25-26 maja

Ruch II Kozłów 3-4 Walka Zabrze 26 maja, 11:00
Naprzód Świbie 1-4 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 26 maja, 17:00
Wilki II Wilcza 3-0 Drama Kamieniec 26 maja, 17:00
(wo)
na boisku 0-2
Amator Rudziniec 0-1 Orły Bojszów 25 maja, 17:00
Piast Pawłów (Zabrze) 0-2 LKS 45 Bujaków 25 maja, 17:00
Pogoń Ziemięcice 4-1 Victoria Pilchowice 26 maja, 17:00
Start Kleszczów 0-0 Tempo Paniówki 25 maja, 17:00

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

Walka Zabrze 1-0 Start Kleszczów 2 czerwca, 18:00
Tempo Paniówki 4-2 Pogoń Ziemięcice 2 czerwca, 15:00
Victoria Pilchowice 2-3 Piast Pawłów (Zabrze) 2 czerwca, 15:00
LKS 45 Bujaków 2-3 Amator Rudziniec 2 czerwca, 12:00
Orły Bojszów 4-1 Wilki II Wilcza 1 czerwca, 17:00
Drama Kamieniec 4-3 Naprzód Świbie 1 czerwca, 17:00
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 6-2 Ruch II Kozłów 1 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 3-0 Walka Zabrze 8 czerwca, 17:00
Ruch II Kozłów 0-3 Drama Kamieniec 9 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 6-1
Naprzód Świbie 4-0 Orły Bojszów 9 czerwca, 17:00
Wilki II Wilcza 2-9 LKS 45 Bujaków 9 czerwca, 17:00
Amator Rudziniec 1-2 Victoria Pilchowice 8 czerwca, 17:00
Piast Pawłów (Zabrze) 3-0 Tempo Paniówki 8 czerwca, 17:00
Pogoń Ziemięcice 4-4 Start Kleszczów 9 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 15-16 czerwca

Walka Zabrze 11-0 Pogoń Ziemięcice 16 czerwca, 17:00
Start Kleszczów 2-0 Piast Pawłów (Zabrze) 16 czerwca, 17:00
Tempo Paniówki 6-1 Amator Rudziniec 15 czerwca, 17:00
Victoria Pilchowice 7-3 Wilki II Wilcza 16 czerwca, 17:00
LKS 45 Bujaków 3-4 Naprzód Świbie 16 czerwca, 17:00
Orły Bojszów 0-5 Ruch II Kozłów 16 czerwca, 17:00
Drama Kamieniec 0-1 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 15 czerwca, 16:00

Majer Klasa A 2018/2019 (Zabrze)

Klasa C 2018/2019 (Zabrze)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas