[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2018/2019, grupa: Zabrze
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Paczyna 17 42 14 0 3 65-29 6 0 2 29-15 8 0 1 36-14
2.  Ślązak Bycina 16 41 13 2 1 49-17 8 0 0 24-6 5 2 1 25-11
3.  Sośnica II Gliwice 15 29 9 2 4 40-20 5 1 3 24-12 4 1 1 16-8
4.  Concordia II Knurów 16 27 9 0 7 52-47 5 0 3 31-20 4 0 4 21-27 1 3 1 0 0 3-1
5.  Kłodnica Gliwice 17 27 7 6 4 50-36 4 3 2 24-18 3 3 2 26-18 1 0 0 0 1 1-3
6.  Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 16 21 6 3 7 33-38 3 1 4 20-20 3 2 3 13-18
7.  MSPN Górnik Zabrze 16 17 5 2 9 33-41 2 1 4 13-15 3 1 5 20-26 1 1 0 1 0 3-3
8.  Leśnik Łącza 16 17 5 2 9 37-51 3 1 4 17-24 2 1 5 20-27 1 1 0 1 0 3-3
9.  Korona Bargłówka 16 16 5 1 10 40-44 3 1 4 26-21 2 0 6 14-23
10.  Naprzód Łubie 16 12 3 3 10 17-36 3 3 2 12-14 0 0 8 5-22
11.  Tempo II Paniówki 17 7 2 1 14 18-75 1 0 7 8-41 1 1 7 10-34

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Orzeł Paczyna    2-3 5-2 3-2 3-1 1-2 4-2 6-1 5-2 
 2 Ślązak Bycina4-1     5-2 3-0 2-1 3-1 3-1 1-0 3-0 
 3 Sośnica II Gliwice0-3 2-2     8-2 1-2 4-1 1-2 2-0 1-0 5-0 
 4 Concordia II Knurów3-5 4-0     6-0 2-6 5-2 2-4 2-1 7-2 
 5 Kłodnica Gliwice0-4 3-3 3-3 1-3     2-2 4-0 4-1 3-1 4-1 
 6 Burza II Borowa Wieś (Mikołów)2-4 1-4 0-2 5-2 2-2     6-1 0-4 4-1 
 7 MSPN Górnik Zabrze2-3 0-3 1-3 4-4 2-0     4-0 0-2 
 8 Leśnik Łącza2-7 0-2 0-5 1-4 3-3     4-2 1-0 6-1 
 9 Korona Bargłówka0-2 2-4 4-6 2-3 7-1 4-2     5-1 2-2 
 10 Naprzód Łubie0-5 1-0 2-3 1-1 1-1 1-0 3-3     3-1 
 11 Tempo II Paniówki1-7 1-6 0-4 0-4 1-6 2-6 1-7 2-1     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Pauza: Concordia II Knurów.
 
MSPN Górnik Zabrze 4-4 Kłodnica Gliwice 26 sierpnia, 17:00
Ślązak Bycina 3-1 Leśnik Łącza 26 sierpnia, 17:00
Naprzód Łubie 1-0 Sośnica II Gliwice 26 sierpnia, 17:00
Tempo II Paniówki 2-1 Korona Bargłówka 26 sierpnia, 17:00
Orzeł Paczyna 3-1 Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Pauza: Burza II Borowa Wieś (Mikołów).
 
Korona Bargłówka 0-2 Orzeł Paczyna 2 września, 11:30
Sośnica II Gliwice 5-0 Tempo II Paniówki 2 września, 16:00
Leśnik Łącza 1-0 Naprzód Łubie 2 września, 16:00
Kłodnica Gliwice 3-3 Ślązak Bycina 2 września, 16:00
MSPN Górnik Zabrze 1-3 Concordia II Knurów 2 września, 16:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Pauza: MSPN Górnik Zabrze.
 
Ślązak Bycina 5-2 Concordia II Knurów 9 września, 16:00
Naprzód Łubie 1-1 Kłodnica Gliwice 9 września, 16:00
Tempo II Paniówki 1-7 Leśnik Łącza 8 września, 17:00
Orzeł Paczyna 2-3 Sośnica II Gliwice 9 września, 16:00
Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 0-4 Korona Bargłówka 9 września, 11:00

Kolejka 4 - 15-16 września

Pauza: Korona Bargłówka.
 
Sośnica II Gliwice 1-2 Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 16 września, 16:00
Leśnik Łącza 2-7 Orzeł Paczyna 16 września, 16:00
Kłodnica Gliwice 4-1 Tempo II Paniówki 16 września, 16:00
Concordia II Knurów 2-1 Naprzód Łubie 16 września, 12:00
MSPN Górnik Zabrze 0-3 Ślązak Bycina 16 września, 16:00

Kolejka 5 - 22-23 września

Pauza: Ślązak Bycina.
 
Naprzód Łubie 1-0 MSPN Górnik Zabrze 23 września, 16:00
Tempo II Paniówki 0-4 Concordia II Knurów 22 września, 16:00
Orzeł Paczyna 3-2 Kłodnica Gliwice 23 września, 16:00
Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 6-1 Leśnik Łącza 23 września, 11:00
Korona Bargłówka 2-4 Sośnica II Gliwice 23 września, 13:30

Kolejka 6 - 29-30 września

Pauza: Sośnica II Gliwice.
 
Leśnik Łącza 4-2 Korona Bargłówka 29 września, 16:00
Kłodnica Gliwice 2-2 Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 29 września, 11:00
Concordia II Knurów 3-5 Orzeł Paczyna 30 września, 12:00
MSPN Górnik Zabrze 0-2 Tempo II Paniówki 30 września, 16:00
Ślązak Bycina 1-0 Naprzód Łubie 30 września, 16:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Pauza: Naprzód Łubie.
 
Tempo II Paniówki 1-6 Ślązak Bycina 6 października, 15:00
Orzeł Paczyna 1-2 MSPN Górnik Zabrze 7 października, 15:00
Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 5-2 Concordia II Knurów 7 października, 11:00
Korona Bargłówka 4-6 Kłodnica Gliwice 7 października, 11:30
Sośnica II Gliwice 1-2 Leśnik Łącza 7 października, 15:00

Kolejka 8 - 13-14 października

Pauza: Leśnik Łącza.
 
Kłodnica Gliwice 3-3 Sośnica II Gliwice 14 października, 15:00
Concordia II Knurów 2-4 Korona Bargłówka 14 października, 11:00
MSPN Górnik Zabrze 2-0 Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 14 października, 15:00
Ślązak Bycina 4-1 Orzeł Paczyna 14 października, 15:00
Naprzód Łubie 3-1 Tempo II Paniówki 14 października, 15:00

Kolejka 9 - 20-21 października

Pauza: Tempo II Paniówki.
 
Orzeł Paczyna 5-2 Naprzód Łubie 21 października, 15:00
Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 1-4 Ślązak Bycina 21 października, 11:00
Korona Bargłówka 7-1 MSPN Górnik Zabrze 21 października, 11:30
Sośnica II Gliwice 8-2 Concordia II Knurów 20 października, 15:30
Leśnik Łącza 0-5 Kłodnica Gliwice 21 października, 15:00

Kolejka 10 - 27-28 października

Pauza: Kłodnica Gliwice.
 
Concordia II Knurów 5-2 Leśnik Łącza 28 października, 11:00
Ślązak Bycina 3-1 Korona Bargłówka 28 października, 14:00
Naprzód Łubie 1-1 Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 28 października, 14:00
Tempo II Paniówki 1-7 Orzeł Paczyna 28 października, 14:00
Sośnica II Gliwice 4-1 MSPN Górnik Zabrze 28 października, 14:00

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Pauza: Orzeł Paczyna.
 
Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 4-1 Tempo II Paniówki 4 listopada, 11:00
Korona Bargłówka 5-1 Naprzód Łubie 4 listopada, 11:30
Sośnica II Gliwice 2-2 Ślązak Bycina 4 listopada, 14:00
Leśnik Łącza 3-3 MSPN Górnik Zabrze 4 listopada, 14:00
Kłodnica Gliwice 1-3 Concordia II Knurów 4 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 30-31 marca

Pauza: Concordia II Knurów.
 
Kłodnica Gliwice 4-0 MSPN Górnik Zabrze 31 marca, 17:00
Leśnik Łącza 0-2 Ślązak Bycina 31 marca, 17:00
Sośnica II Gliwice 1-0 Naprzód Łubie 31 marca, 17:00
Korona Bargłówka 2-2 Tempo II Paniówki 31 marca, 15:00
Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 2-4 Orzeł Paczyna 31 marca, 11:00

Kolejka 13 - 6-7 kwietnia

Pauza: Burza II Borowa Wieś (Mikołów).
 
Concordia II Knurów 2-6 MSPN Górnik Zabrze 7 kwietnia, 13:00
Orzeł Paczyna 6-1 Korona Bargłówka 7 kwietnia, 15:00
Tempo II Paniówki 0-4 Sośnica II Gliwice 7 kwietnia, 11:30
Naprzód Łubie 3-3 Leśnik Łącza 7 kwietnia, 17:00
Ślązak Bycina 3-0 Kłodnica Gliwice 7 kwietnia, 17:00

Kolejka 14 - 13-14 kwietnia

Pauza: MSPN Górnik Zabrze.
 
Concordia II Knurów 4-0 Ślązak Bycina 14 kwietnia, 11:00
Kłodnica Gliwice 3-1 Naprzód Łubie 14 kwietnia, 17:00
Leśnik Łącza 6-1 Tempo II Paniówki 14 kwietnia, 17:00
Sośnica II Gliwice 0-3 Orzeł Paczyna 14 kwietnia, 17:00
Korona Bargłówka 2-3 Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 27-28 kwietnia

Pauza: Korona Bargłówka.
 
Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 0-2 Sośnica II Gliwice 28 kwietnia, 11:00
Orzeł Paczyna 4-2 Leśnik Łącza 27 kwietnia, 16:00
Tempo II Paniówki 1-6 Kłodnica Gliwice 20 kwietnia, 14:00
Naprzód Łubie 2-3 Concordia II Knurów 28 kwietnia, 17:00
Ślązak Bycina 2-1 MSPN Górnik Zabrze 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 16 - 4-5 maja

Pauza: Ślązak Bycina.
 
MSPN Górnik Zabrze 4-0 Naprzód Łubie 5 maja, 15:00
Concordia II Knurów 7-2 Tempo II Paniówki 5 maja, 11:00
Kłodnica Gliwice 0-4 Orzeł Paczyna 5 maja, 17:00
Leśnik Łącza 1-4 Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 4 maja, 17:00
Sośnica II Gliwice 2-0 Korona Bargłówka 5 maja, 17:00

Kolejka 17 - 11-12 maja

Pauza: Sośnica II Gliwice.
 
Korona Bargłówka 4-2 Leśnik Łącza 11 maja, 15:00
Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 2-2 Kłodnica Gliwice 12 maja, 11:00
Orzeł Paczyna 5-2 Concordia II Knurów 11 maja, 16:00
Tempo II Paniówki 2-6 MSPN Górnik Zabrze 11 maja, 17:00
Naprzód Łubie 0-5 Ślązak Bycina 12 maja, 17:00

Kolejka 18 - 18-19 maja

Pauza: Naprzód Łubie.
 
Ślązak Bycina 3-0 Tempo II Paniówki 18 maja, 17:00
MSPN Górnik Zabrze 2-3 Orzeł Paczyna 19 maja, 14:00
Concordia II Knurów 6-0 Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 19 maja, 12:00
Kłodnica Gliwice 4-1 Korona Bargłówka 19 maja, 11:00
Leśnik Łącza - Sośnica II Gliwice 19 maja, 17:00

Kolejka 19 - 25-26 maja

Pauza: Leśnik Łącza.
 
Sośnica II Gliwice - Kłodnica Gliwice 26 maja, 17:00
Korona Bargłówka - Concordia II Knurów 26 maja, 15:00
Burza II Borowa Wieś (Mikołów) - MSPN Górnik Zabrze 26 maja, 11:00
Orzeł Paczyna - Ślązak Bycina 26 maja, 11:00
Tempo II Paniówki - Naprzód Łubie 26 maja, 11:30

Kolejka 20 - 1-2 czerwca

Pauza: Tempo II Paniówki.
 
Naprzód Łubie - Orzeł Paczyna
Ślązak Bycina - Burza II Borowa Wieś (Mikołów)
MSPN Górnik Zabrze - Korona Bargłówka
Concordia II Knurów - Sośnica II Gliwice
Kłodnica Gliwice - Leśnik Łącza

Kolejka 21 - 8-9 czerwca

Pauza: Kłodnica Gliwice.
 
MSPN Górnik Zabrze - Sośnica II Gliwice
Leśnik Łącza - Concordia II Knurów
Korona Bargłówka - Ślązak Bycina
Burza II Borowa Wieś (Mikołów) - Naprzód Łubie
Orzeł Paczyna - Tempo II Paniówki

Kolejka 22 - 15-16 czerwca

Pauza: Orzeł Paczyna.
 
Tempo II Paniówki - Burza II Borowa Wieś (Mikołów)
Naprzód Łubie - Korona Bargłówka
Ślązak Bycina - Sośnica II Gliwice
MSPN Górnik Zabrze - Leśnik Łącza
Concordia II Knurów - Kłodnica Gliwice

Sushi Kushi Klasa B 2018/2019 (Zabrze)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas