[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Zielona Góra
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KP Piast Iłowa 30 81 27 0 3 93-29 14 0 1 39-7 13 0 2 54-22
2.  Czarni Żagań 30 80 26 2 2 88-21 14 0 1 51-16 12 2 1 37-5
3.  Promień Żary 30 72 23 3 4 85-21 12 2 1 48-12 11 1 3 37-9
4.  Odra Nietków 30 59 19 2 9 73-43 12 1 2 42-14 7 1 7 31-29
5.  Piast Czerwieńsk 30 50 16 2 12 47-34 8 2 5 32-19 8 0 7 15-15
6.  Pogoń Przyborów 30 49 15 4 11 62-48 8 2 5 33-20 7 2 6 29-28
7.  Budowlani Lubsko 30 45 13 6 11 55-52 9 3 3 31-19 4 3 8 24-33
8.  Alfa Jaromirowice 30 40 12 4 14 73-72 6 1 8 40-35 6 3 6 33-37
9.  Delta Sieniawa Żarska 30 36 11 3 16 56-73 5 3 7 27-39 6 0 9 29-34
10.  Mieszko Konotop 30 35 10 5 15 62-74 7 2 6 32-32 3 3 9 30-42
11.  Unia Kunice (Żary) 30 29 8 5 17 57-77 5 1 9 32-43 3 4 8 25-34
12.  Zryw Rzeczyca 30 27 8 3 19 64-84 5 2 8 39-47 3 1 11 25-37
13.  Lech Sulechów 30 26 8 2 20 49-80 6 0 9 26-30 2 2 11 23-50
14.  Iskra Małomice 30 25 6 7 17 53-110 5 2 8 28-43 1 5 9 25-67
15.  Błękitni Ołobok 30 20 3 11 16 38-81 2 7 6 21-34 1 4 10 17-47
16.  Woga Chociule 30 14 3 5 22 16-72 1 4 10 8-32 2 1 12 8-40

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 KP Piast Iłowa    0-2 1-0 4-0 2-0 1-0 2-0 3-1 2-0 3-1 5-1 2-1 1-0 4-1 5-0 4-0 
 2 Czarni Żagań4-6     1-0 3-1 3-0 5-0 5-3 4-1 5-1 2-1 3-1 2-0 3-0 3-0 3-0 5-2 
 3 Promień Żary1-3 0-0     4-1 1-0 2-0 3-2 4-0 2-0 7-1 5-2 2-0 6-2 7-0 1-1 3-0* 
 4 Odra Nietków0-2 3-0* 3-1     0-2 2-1 3-0 6-0 2-1 3-2 2-1 2-1 4-1 10-1 1-1 1-0 
 5 Piast Czerwieńsk1-0 0-1 0-1 3-2     5-1 1-1 2-4 0-2 2-3 2-1 2-0 5-1 2-2 5-0 2-0 
 6 Pogoń Przyborów1-2 0-2 0-1 2-0 2-0     3-0 1-1 2-1 3-0* 2-2 1-4 1-4 5-1 4-1 6-1 
 7 Budowlani Lubsko0-5 1-1 0-2 3-0 2-0 2-2     3-0 1-0 3-1 1-1 5-2 2-0 1-3 2-1 5-1 
 8 Alfa Jaromirowice2-3 0-1 1-7 0-3 2-0 3-5 4-2     0-3 0-4 1-1 5-3 5-1 11-1 6-0 0-1 
 9 Delta Sieniawa Żarska1-6 0-2 1-6 2-3 0-2 2-0 0-3 1-1     2-2 3-4 3-2 4-3 2-2 4-2 2-1 
 10 Mieszko Konotop0-6 0-3 0-0 2-2 0-1 1-4 3-1 2-4 3-6     2-1 3-0* 7-2 4-1 4-1 1-0 
 11 Unia Kunice (Żary)1-3 0-2 1-4 2-5 0-1 1-5 3-6 3-4 3-1 4-3     2-1 2-4 6-3 1-1 3-0 
 12 Zryw Rzeczyca4-2 0-6 1-5 1-3 0-1 1-4 1-2 3-1 9-5 4-4 2-5     4-2 4-4 5-2 0-1 
 13 Lech Sulechów2-5 0-1 0-2 1-0 0-1 1-2 3-0 1-4 1-3 5-3 1-2 1-4     3-1 3-2 4-0 
 14 Iskra Małomice3-5 0-4 0-3 1-5 3-1 1-2 2-2 1-8 2-3 1-0 2-1 3-1 3-3     3-5 3-0* 
 15 Błękitni Ołobok1-4 1-7 0-2 1-3 0-2 1-1 0-0 3-3 1-3 2-2 2-1 3-3 3-0 2-2     1-1 
 16 Woga Chociule1-2 0-5 0-3 0-3 0-4 0-2 0-2 0-1 1-0 1-3 1-1 1-3 0-0 3-3 0-0     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Zryw Rzeczyca 5-2 Błękitni Ołobok 11 sierpnia, 17:00
Lech Sulechów 3-0 Budowlani Lubsko 11 sierpnia, 17:00
Czarni Żagań 4-6 KP Piast Iłowa 11 sierpnia, 17:00
Iskra Małomice 2-3 Delta Sieniawa Żarska 11 sierpnia, 17:00
Promień Żary 3-0 Woga Chociule 11 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-0
Piast Czerwieńsk 2-1 Unia Kunice (Żary) 11 sierpnia, 17:00
Pogoń Przyborów 3-0 Mieszko Konotop 11 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-1
Alfa Jaromirowice 0-3 Odra Nietków 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Błękitni Ołobok 1-3 Odra Nietków 15 sierpnia, 15:00
Mieszko Konotop 2-4 Alfa Jaromirowice 15 sierpnia, 15:00
Unia Kunice (Żary) 1-5 Pogoń Przyborów 15 sierpnia, 18:00
Woga Chociule 0-4 Piast Czerwieńsk 15 sierpnia, 14:00
Delta Sieniawa Żarska 1-6 Promień Żary 15 sierpnia, 17:00
KP Piast Iłowa 4-1 Iskra Małomice 15 sierpnia, 17:00
Budowlani Lubsko 1-1 Czarni Żagań 15 sierpnia, 17:30
Zryw Rzeczyca 4-2 Lech Sulechów 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Lech Sulechów 3-2 Błękitni Ołobok 18 sierpnia, 17:00
Czarni Żagań 2-0 Zryw Rzeczyca 18 sierpnia, 17:00
Iskra Małomice 2-2 Budowlani Lubsko 18 sierpnia, 17:00
Promień Żary 1-3 KP Piast Iłowa 18 sierpnia, 18:00
Piast Czerwieńsk 0-2 Delta Sieniawa Żarska 18 sierpnia, 17:00
Pogoń Przyborów 6-1 Woga Chociule 18 sierpnia, 17:00
Alfa Jaromirowice 1-1 Unia Kunice (Żary) 19 sierpnia, 17:00
Odra Nietków 3-2 Mieszko Konotop 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Błękitni Ołobok 2-2 Mieszko Konotop 26 sierpnia, 17:00
Unia Kunice (Żary) 2-5 Odra Nietków 25 sierpnia, 17:00
Woga Chociule 0-1 Alfa Jaromirowice 26 sierpnia, 14:00
Delta Sieniawa Żarska 2-0 Pogoń Przyborów 25 sierpnia, 17:00
KP Piast Iłowa 2-0 Piast Czerwieńsk 25 sierpnia, 17:00
Budowlani Lubsko 0-2 Promień Żary 25 sierpnia, 15:00
Zryw Rzeczyca 4-4 Iskra Małomice 25 sierpnia, 17:00
Lech Sulechów 0-1 Czarni Żagań 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Czarni Żagań 3-0 Błękitni Ołobok 1 września, 17:00
Iskra Małomice 3-3 Lech Sulechów 1 września, 17:00
Promień Żary 2-0 Zryw Rzeczyca 1 września, 17:00
Piast Czerwieńsk 1-1 Budowlani Lubsko 1 września, 16:00
Pogoń Przyborów 1-2 KP Piast Iłowa 1 września, 17:00
Alfa Jaromirowice 0-3 Delta Sieniawa Żarska 2 września, 17:00
Odra Nietków 1-0 Woga Chociule 1 września, 17:00
Mieszko Konotop 2-1 Unia Kunice (Żary) 1 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Błękitni Ołobok 2-1 Unia Kunice (Żary) 9 września, 17:00
Woga Chociule 1-3 Mieszko Konotop 8 września, 16:00
Delta Sieniawa Żarska 2-3 Odra Nietków 8 września, 17:00
KP Piast Iłowa 3-1 Alfa Jaromirowice 8 września, 16:00
Budowlani Lubsko 2-2 Pogoń Przyborów 8 września, 15:00
Zryw Rzeczyca 0-1 Piast Czerwieńsk 8 września, 16:00
Lech Sulechów 0-2 Promień Żary 8 września, 17:00
Czarni Żagań 3-0 Iskra Małomice 8 września, 17:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Iskra Małomice 3-5 Błękitni Ołobok 15 września, 16:00
Promień Żary 0-0 Czarni Żagań 15 września, 16:30
Piast Czerwieńsk 5-1 Lech Sulechów 15 września, 16:00
Pogoń Przyborów 1-4 Zryw Rzeczyca 15 września, 16:00
Alfa Jaromirowice 4-2 Budowlani Lubsko 16 września, 16:00
Odra Nietków 0-2 KP Piast Iłowa 15 września, 16:00
Mieszko Konotop 3-6 Delta Sieniawa Żarska 16 września, 16:00
Unia Kunice (Żary) 3-0 Woga Chociule 15 września, 17:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Błękitni Ołobok 1-1 Woga Chociule 23 września, 13:00
Delta Sieniawa Żarska 3-4 Unia Kunice (Żary) 22 września, 16:00
KP Piast Iłowa 3-1 Mieszko Konotop 22 września, 16:00
Budowlani Lubsko 3-0 Odra Nietków 22 września, 15:00
Zryw Rzeczyca 3-1 Alfa Jaromirowice 22 września, 16:00
Lech Sulechów 1-2 Pogoń Przyborów 22 września, 16:00
Czarni Żagań 3-0 Piast Czerwieńsk 22 września, 17:00
Iskra Małomice 0-3 Promień Żary 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Promień Żary 1-1 Błękitni Ołobok 29 września, 16:00
Piast Czerwieńsk 2-2 Iskra Małomice 29 września, 16:00
Pogoń Przyborów 0-2 Czarni Żagań 29 września, 16:00
Alfa Jaromirowice 5-1 Lech Sulechów 30 września, 16:00
Odra Nietków 2-1 Zryw Rzeczyca 29 września, 16:00
Mieszko Konotop 3-1 Budowlani Lubsko 29 września, 16:00
Unia Kunice (Żary) 1-3 KP Piast Iłowa 29 września, 16:30
Woga Chociule 1-0 Delta Sieniawa Żarska 29 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Błękitni Ołobok 1-3 Delta Sieniawa Żarska 7 października, 13:00
KP Piast Iłowa 4-0 Woga Chociule 6 października, 16:00
Budowlani Lubsko 1-1 Unia Kunice (Żary) 6 października, 15:00
Zryw Rzeczyca 4-4 Mieszko Konotop 6 października, 16:00
Lech Sulechów 1-0 Odra Nietków 6 października, 16:00
Czarni Żagań 4-1 Alfa Jaromirowice 6 października, 17:00
Iskra Małomice 1-2 Pogoń Przyborów 6 października, 16:00
Promień Żary 1-0 Piast Czerwieńsk 6 października, 16:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Piast Czerwieńsk 5-0 Błękitni Ołobok 13 października, 15:00
Pogoń Przyborów 0-1 Promień Żary 13 października, 16:00
Alfa Jaromirowice 11-1 Iskra Małomice 14 października, 15:00
Odra Nietków 3-0 Czarni Żagań 13 października, 16:00
(wo)
na boisku 3-2
Mieszko Konotop 7-2 Lech Sulechów 10 października, 16:00
Unia Kunice (Żary) 2-1 Zryw Rzeczyca 13 października, 16:00
Woga Chociule 0-2 Budowlani Lubsko 13 października, 16:00
Delta Sieniawa Żarska 1-6 KP Piast Iłowa 13 października, 16:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Błękitni Ołobok 1-4 KP Piast Iłowa 21 października, 15:30
Budowlani Lubsko 1-0 Delta Sieniawa Żarska 20 października, 15:00
Zryw Rzeczyca 0-1 Woga Chociule 20 października, 15:00
Lech Sulechów 1-2 Unia Kunice (Żary) 21 października, 15:30
Czarni Żagań 2-1 Mieszko Konotop 20 października, 16:00
Iskra Małomice 1-5 Odra Nietków 20 października, 15:00
Promień Żary 4-0 Alfa Jaromirowice 20 października, 15:30
Piast Czerwieńsk 5-1 Pogoń Przyborów 20 października, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Pogoń Przyborów 4-1 Błękitni Ołobok 27 października, 14:00
Alfa Jaromirowice 2-0 Piast Czerwieńsk 28 października, 14:00
Odra Nietków 3-1 Promień Żary 27 października, 15:00
Mieszko Konotop 4-1 Iskra Małomice 28 października, 14:00
Unia Kunice (Żary) 0-2 Czarni Żagań 27 października, 15:00
Woga Chociule 0-0 Lech Sulechów 27 października, 14:00
Delta Sieniawa Żarska 3-2 Zryw Rzeczyca 27 października, 14:00
KP Piast Iłowa 2-0 Budowlani Lubsko 27 października, 14:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Błękitni Ołobok 0-0 Budowlani Lubsko 4 listopada, 14:00
Zryw Rzeczyca 4-2 KP Piast Iłowa 3 listopada, 14:00
Lech Sulechów 1-3 Delta Sieniawa Żarska 3 listopada, 14:00
Czarni Żagań 5-2 Woga Chociule 3 listopada, 16:00
Iskra Małomice 2-1 Unia Kunice (Żary) 3 listopada, 14:00
Promień Żary 7-1 Mieszko Konotop 3 listopada, 14:00
Piast Czerwieńsk 3-2 Odra Nietków 3 listopada, 14:00
Pogoń Przyborów 1-1 Alfa Jaromirowice 3 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Alfa Jaromirowice 6-0 Błękitni Ołobok 10 listopada, 14:00
Odra Nietków 2-1 Pogoń Przyborów 10 listopada, 14:00
Mieszko Konotop 0-1 Piast Czerwieńsk 11 listopada, 14:00
Unia Kunice (Żary) 1-4 Promień Żary 10 listopada, 13:30
Woga Chociule 3-3 Iskra Małomice 10 listopada, 13:30
Delta Sieniawa Żarska 0-2 Czarni Żagań 10 listopada, 13:30
KP Piast Iłowa 1-0 Lech Sulechów 10 listopada, 13:30
Budowlani Lubsko 5-2 Zryw Rzeczyca 10 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 16-17 marca

Błękitni Ołobok 3-3 Zryw Rzeczyca 16 marca, 14:00
Budowlani Lubsko 2-0 Lech Sulechów 16 marca, 15:00
KP Piast Iłowa 0-2 Czarni Żagań 16 marca, 15:00
Delta Sieniawa Żarska 2-2 Iskra Małomice 16 marca, 15:00
Woga Chociule 0-3 Promień Żary 17 marca, 13:00
Unia Kunice (Żary) 0-1 Piast Czerwieńsk 16 marca, 15:00
Mieszko Konotop 1-4 Pogoń Przyborów 17 marca, 15:00
Odra Nietków 6-0 Alfa Jaromirowice 16 marca, 16:00

Kolejka 17 - 23-24 marca

Odra Nietków 1-1 Błękitni Ołobok 23 marca, 16:00
Alfa Jaromirowice 0-4 Mieszko Konotop 24 marca, 15:00
Pogoń Przyborów 2-2 Unia Kunice (Żary) 23 marca, 15:00
Piast Czerwieńsk 2-0 Woga Chociule 23 marca, 15:00
Promień Żary 2-0 Delta Sieniawa Żarska 23 marca, 15:00
Iskra Małomice 3-5 KP Piast Iłowa 23 marca, 15:00
Czarni Żagań 5-3 Budowlani Lubsko 23 marca, 16:00
Lech Sulechów 1-4 Zryw Rzeczyca 23 marca, 15:00

Kolejka 18 - 30-31 marca

Błękitni Ołobok 3-0 Lech Sulechów 30 marca, 14:00
Zryw Rzeczyca 0-6 Czarni Żagań 30 marca, 16:00
Budowlani Lubsko 1-3 Iskra Małomice 30 marca, 15:00
KP Piast Iłowa 1-0 Promień Żary 30 marca, 15:00
Delta Sieniawa Żarska 0-2 Piast Czerwieńsk 30 marca, 15:00
Woga Chociule 0-2 Pogoń Przyborów 30 marca, 15:00
Unia Kunice (Żary) 3-4 Alfa Jaromirowice 30 marca, 15:00
Mieszko Konotop 2-2 Odra Nietków 31 marca, 15:00

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Mieszko Konotop 4-1 Błękitni Ołobok 7 kwietnia, 16:00
Odra Nietków 2-1 Unia Kunice (Żary) 6 kwietnia, 17:00
Alfa Jaromirowice 0-1 Woga Chociule 7 kwietnia, 16:00
Pogoń Przyborów 2-1 Delta Sieniawa Żarska 6 kwietnia, 16:00
Piast Czerwieńsk 1-0 KP Piast Iłowa 6 kwietnia, 16:00
Promień Żary 3-2 Budowlani Lubsko 6 kwietnia, 17:00
Iskra Małomice 3-1 Zryw Rzeczyca 6 kwietnia, 16:00
Czarni Żagań 3-0 Lech Sulechów 6 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Błękitni Ołobok 1-7 Czarni Żagań 13 kwietnia, 14:00
Lech Sulechów 3-1 Iskra Małomice 13 kwietnia, 14:30
Zryw Rzeczyca 1-5 Promień Żary 13 kwietnia, 16:00
Budowlani Lubsko 2-0 Piast Czerwieńsk 13 kwietnia, 16:00
KP Piast Iłowa 1-0 Pogoń Przyborów 13 kwietnia, 16:00
Delta Sieniawa Żarska 1-1 Alfa Jaromirowice 13 kwietnia, 16:00
Woga Chociule 0-3 Odra Nietków 13 kwietnia, 16:00
Unia Kunice (Żary) 4-3 Mieszko Konotop 13 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 20 kwietnia

Unia Kunice (Żary) 1-1 Błękitni Ołobok 20 kwietnia, 15:00
Mieszko Konotop 1-0 Woga Chociule 20 kwietnia, 15:00
Odra Nietków 2-1 Delta Sieniawa Żarska 20 kwietnia, 15:00
Alfa Jaromirowice 2-3 KP Piast Iłowa 20 kwietnia, 15:00
Pogoń Przyborów 3-0 Budowlani Lubsko 20 kwietnia, 15:00
Piast Czerwieńsk 2-0 Zryw Rzeczyca 20 kwietnia, 15:00
Promień Żary 6-2 Lech Sulechów 20 kwietnia, 15:00
Iskra Małomice 0-4 Czarni Żagań 20 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Błękitni Ołobok 2-2 Iskra Małomice 27 kwietnia, 14:00
Czarni Żagań 1-0 Promień Żary 27 kwietnia, 17:00
Lech Sulechów 0-1 Piast Czerwieńsk 27 kwietnia, 16:00
Zryw Rzeczyca 1-4 Pogoń Przyborów 27 kwietnia, 17:00
Budowlani Lubsko 3-0 Alfa Jaromirowice 27 kwietnia, 17:00
KP Piast Iłowa 4-0 Odra Nietków 27 kwietnia, 16:00
Delta Sieniawa Żarska 2-2 Mieszko Konotop 27 kwietnia, 17:00
Woga Chociule 1-1 Unia Kunice (Żary) 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 1 maja

Woga Chociule 0-0 Błękitni Ołobok 1 maja, 17:00
Unia Kunice (Żary) 3-1 Delta Sieniawa Żarska 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (1 maja, 17:30) odwołany / w drugim terminie (5 czerwca, 18:00) odwołany
Mieszko Konotop 0-6 KP Piast Iłowa 1 maja, 17:00
Odra Nietków 3-0 Budowlani Lubsko 1 maja, 17:00
Alfa Jaromirowice 5-3 Zryw Rzeczyca 1 maja, 16:00
Pogoń Przyborów 1-4 Lech Sulechów 1 maja, 17:00
Piast Czerwieńsk 0-1 Czarni Żagań 1 maja, 17:00
Promień Żary 7-0 Iskra Małomice 1 maja, 17:00

Kolejka 24 - 4-5 maja

Błękitni Ołobok 0-2 Promień Żary 4 maja, 15:00
Iskra Małomice 3-1 Piast Czerwieńsk 4 maja, 17:00
Czarni Żagań 5-0 Pogoń Przyborów 4 maja, 17:00
Lech Sulechów 1-4 Alfa Jaromirowice 4 maja, 17:30
Zryw Rzeczyca 1-3 Odra Nietków 4 maja, 17:00
Budowlani Lubsko 3-1 Mieszko Konotop 5 maja, 15:00
KP Piast Iłowa 5-1 Unia Kunice (Żary) 4 maja, 17:00
Delta Sieniawa Żarska 2-1 Woga Chociule 4 maja, 16:00

Kolejka 25 - 11-12 maja

Delta Sieniawa Żarska 4-2 Błękitni Ołobok 11 maja, 17:00
Woga Chociule 1-2 KP Piast Iłowa 11 maja, 17:00
Unia Kunice (Żary) 3-6 Budowlani Lubsko 11 maja, 18:00
Mieszko Konotop 3-0 Zryw Rzeczyca 12 maja, 16:00
(wo)
na boisku 2-2
Odra Nietków 4-1 Lech Sulechów 11 maja, 17:00
Alfa Jaromirowice 0-1 Czarni Żagań 12 maja, 16:00
Pogoń Przyborów 5-1 Iskra Małomice 11 maja, 17:00
Piast Czerwieńsk 0-1 Promień Żary 11 maja, 17:00

Kolejka 26 - 18-19 maja

Błękitni Ołobok 0-2 Piast Czerwieńsk 18 maja, 17:00
Promień Żary 2-0 Pogoń Przyborów 19 maja, 18:00
Iskra Małomice 1-8 Alfa Jaromirowice 18 maja, 17:00
Czarni Żagań 3-1 Odra Nietków 18 maja, 17:00
Lech Sulechów 5-3 Mieszko Konotop 18 maja, 17:30
Zryw Rzeczyca 2-5 Unia Kunice (Żary) 18 maja, 17:00
Budowlani Lubsko 5-1 Woga Chociule 18 maja, 17:00
KP Piast Iłowa 2-0 Delta Sieniawa Żarska 18 maja, 17:00

Kolejka 27 - 25-26 maja

KP Piast Iłowa 5-0 Błękitni Ołobok 25 maja, 17:00
Delta Sieniawa Żarska 0-3 Budowlani Lubsko 25 maja, 17:00
Woga Chociule 1-3 Zryw Rzeczyca 25 maja, 17:00
Unia Kunice (Żary) 2-4 Lech Sulechów 25 maja, 18:00
Mieszko Konotop 0-3 Czarni Żagań 26 maja, 16:00
Odra Nietków 10-1 Iskra Małomice 25 maja, 17:00
Alfa Jaromirowice 1-7 Promień Żary 26 maja, 16:00
Pogoń Przyborów 2-0 Piast Czerwieńsk 25 maja, 17:00

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Błękitni Ołobok 1-1 Pogoń Przyborów 1 czerwca, 15:00
Piast Czerwieńsk 2-4 Alfa Jaromirowice 1 czerwca, 17:00
Promień Żary 4-1 Odra Nietków 1 czerwca, 18:00
Iskra Małomice 1-0 Mieszko Konotop 1 czerwca, 17:00
Czarni Żagań 3-1 Unia Kunice (Żary) 1 czerwca, 17:00
Lech Sulechów 4-0 Woga Chociule 1 czerwca, 17:30
Zryw Rzeczyca 9-5 Delta Sieniawa Żarska 1 czerwca, 17:00
Budowlani Lubsko 0-5 KP Piast Iłowa 1 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 8-9 czerwca

Budowlani Lubsko 2-1 Błękitni Ołobok 8 czerwca, 17:00
KP Piast Iłowa 2-1 Zryw Rzeczyca 8 czerwca, 17:00
Delta Sieniawa Żarska 4-3 Lech Sulechów 8 czerwca, 17:00
Woga Chociule 0-5 Czarni Żagań 8 czerwca, 17:00
Unia Kunice (Żary) 6-3 Iskra Małomice 8 czerwca, 17:00
Mieszko Konotop 0-0 Promień Żary 8 czerwca, 17:00
Odra Nietków 0-2 Piast Czerwieńsk 8 czerwca, 17:00
Alfa Jaromirowice 3-5 Pogoń Przyborów 8 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 15-16 czerwca

Błękitni Ołobok 3-3 Alfa Jaromirowice 15 czerwca, 17:00
Pogoń Przyborów 2-0 Odra Nietków 15 czerwca, 17:00
Piast Czerwieńsk 2-3 Mieszko Konotop 15 czerwca, 17:00
Promień Żary 5-2 Unia Kunice (Żary) 15 czerwca, 17:00
Iskra Małomice 3-0 Woga Chociule 15 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Czarni Żagań 5-1 Delta Sieniawa Żarska 15 czerwca, 17:00
Lech Sulechów 2-5 KP Piast Iłowa 15 czerwca, 17:00
Zryw Rzeczyca 1-2 Budowlani Lubsko 15 czerwca, 17:00

IV liga 2018/2019 (lubuska)

Klasa okręgowa 2018/2019 (Gorzów Wielkopolski)

Klasa A 2018/2019 (Zielona Góra I)
Klasa A 2018/2019 (Zielona Góra II)
Klasa A 2018/2019 (Zielona Góra III)
Klasa A 2018/2019 (Zielona Góra IV)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas