[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2018/2019, grupa: Zielona Góra II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hamar Górzyn 26 64 21 1 4 101-29 10 1 2 63-20 11 0 2 38-9
2.  Relaks Grabice 26 56 18 2 6 88-28 10 1 2 41-12 8 1 4 47-16
3.  Pogoń Wężyska 26 54 17 3 6 78-39 8 2 3 44-20 9 1 3 34-19
4.  Znicz Leśniów Wielki 26 40 12 4 10 53-57 7 2 4 26-27 5 2 6 27-30
5.  Czarni Czarnowo 26 39 12 3 11 54-50 5 1 7 20-26 7 2 4 34-24
6.  Bóbr Bobrowice 26 37 11 4 11 40-56 6 2 5 21-28 5 2 6 19-28
7.  Tramp Osiecznica 26 35 11 2 13 50-45 6 0 7 25-25 5 2 6 25-20
8.  Start Płoty 26 33 9 6 11 49-51 8 1 4 32-22 1 5 7 17-29
9.  Sparta Mierków 26 31 9 4 13 55-65 4 2 7 25-31 5 2 6 30-34
10.  Błękitni Zabłocie 26 30 8 6 12 41-71 8 3 2 28-18 0 3 10 13-53 2 3 1 0 1 3-2
11.  KP Świdnica 26 30 9 3 14 32-61 6 1 6 16-28 3 2 8 16-33 2 3 1 0 1 2-3
12.  Fadom Nowogród Bobrzański 26 26 7 5 14 55-64 4 4 5 27-25 3 1 9 28-39
13.  Spartak Budachów 26 22 6 4 16 47-105 3 3 7 23-51 3 1 9 24-54 2 4 1 1 0 7-4
14.  Stal Jasień 26 22 5 7 14 44-66 4 4 5 31-32 1 3 9 13-34 2 1 0 1 1 4-7

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Hamar Górzyn    1-5 7-0 4-2 5-2 6-2 0-3* 3-0 5-2 6-0 9-2 5-0 11-1 1-1 
 2 Relaks Grabice0-1     1-2 4-2 3-1 2-0 5-3 2-0 5-0 10-0 1-1 3-2 3-0* 2-0 
 3 Pogoń Wężyska0-4 3-1     4-1 0-2 2-0 2-1 1-1 2-4 10-0 3-0* 4-4 9-0 4-2 
 4 Znicz Leśniów Wielki1-5 2-1 2-1     1-4 1-1 0-0 5-1 0-2 2-1 2-1 3-7 5-2 2-1 
 5 Czarni Czarnowo1-4 0-3 1-1 0-2     0-2 0-2 1-0 1-4 6-4 3-1 2-3 1-0 4-0 
 6 Bóbr Bobrowice0-1 0-7 0-5 1-2 1-3     1-0 3-1 3-3 1-1 2-1 3-1 3-2 3-1 
 7 Tramp Osiecznica1-2 0-3 0-3 5-1 2-5 2-3     2-0 0-3 1-0 1-2 2-1 7-1 2-1 
 8 Start Płoty1-0 1-4 0-3 0-4 2-1 4-1 0-1     3-3 1-0 3-0 4-3 5-2 8-0 
 9 Sparta Mierków0-4 3-1 4-1 2-3 0-2 1-2 1-3 2-2     3-2 2-2 3-1 3-6 1-2 
 10 Błękitni Zabłocie3-2 3-2 1-2 1-0 2-2 3-0* 0-0 3-2 2-0     3-0* 2-4 2-2 3-2 
 11 KP Świdnica0-5 0-0 0-4 3-2 3-2 0-1 1-6 0-3 3-2 2-0     2-0 0-2 2-1 
 12 Fadom Nowogród Bobrzański1-2 1-5 1-2 1-1 1-1 1-2 3-2 2-2 4-2 8-2 1-3     3-1 0-0 
 13 Spartak Budachów0-6 0-12 2-8 0-2 2-5 3-2 4-3 3-3 2-3 2-2 0-1 3-2     2-2 
 14 Stal Jasień1-2 2-3 0-2 5-5 2-4 3-3 3-1 2-2 4-2 1-1 3-2 3-0* 2-5     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Znicz Leśniów Wielki 2-1 Błękitni Zabłocie 19 sierpnia, 17:00
Tramp Osiecznica 2-0 Start Płoty 19 sierpnia, 17:00
Bóbr Bobrowice 1-3 Czarni Czarnowo 19 sierpnia, 17:00
Pogoń Wężyska 4-4 Fadom Nowogród Bobrzański 18 sierpnia, 17:00
Spartak Budachów 0-1 KP Świdnica 19 sierpnia, 17:00
Sparta Mierków 0-4 Hamar Górzyn 18 sierpnia, 17:00
Stal Jasień 2-3 Relaks Grabice 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Błękitni Zabłocie 3-2 Stal Jasień 25 sierpnia, 16:00
Hamar Górzyn 1-5 Relaks Grabice 26 sierpnia, 17:00
KP Świdnica 3-2 Sparta Mierków 25 sierpnia, 17:00
Fadom Nowogród Bobrzański 3-1 Spartak Budachów 25 sierpnia, 17:00
Czarni Czarnowo 1-1 Pogoń Wężyska 31 sierpnia, 18:00
Start Płoty 4-1 Bóbr Bobrowice 25 sierpnia, 16:00
Znicz Leśniów Wielki 0-0 Tramp Osiecznica 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Tramp Osiecznica 1-0 Błękitni Zabłocie 1 września, 17:00
Bóbr Bobrowice 1-2 Znicz Leśniów Wielki 2 września, 17:00
Pogoń Wężyska 1-1 Start Płoty 2 września, 17:00
Spartak Budachów 2-5 Czarni Czarnowo 2 września, 17:00
Sparta Mierków 3-1 Fadom Nowogród Bobrzański 1 września, 17:00
Stal Jasień 1-2 Hamar Górzyn 2 września, 17:00
KP Świdnica 0-0 Relaks Grabice 2 września, 17:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Błękitni Zabłocie 3-2 Hamar Górzyn 9 września, 16:00
KP Świdnica 2-1 Stal Jasień 8 września, 16:00
Fadom Nowogród Bobrzański 1-5 Relaks Grabice 8 września, 16:00
Czarni Czarnowo 1-4 Sparta Mierków 9 września, 17:00
Start Płoty 5-2 Spartak Budachów 8 września, 16:00
Znicz Leśniów Wielki 2-1 Pogoń Wężyska 8 września, 17:00
Tramp Osiecznica 2-3 Bóbr Bobrowice 8 września, 16:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Bóbr Bobrowice 1-1 Błękitni Zabłocie 16 września, 16:00
Pogoń Wężyska 2-1 Tramp Osiecznica 16 września, 16:00
Spartak Budachów 0-2 Znicz Leśniów Wielki 16 września, 16:00
Sparta Mierków 2-2 Start Płoty 15 września, 16:00
Stal Jasień 3-0 Fadom Nowogród Bobrzański 16 września, 16:00
(wo)
na boisku 3-3
Hamar Górzyn 9-2 KP Świdnica 16 września, 17:00
Czarni Czarnowo 0-3 Relaks Grabice 16 września, 16:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Błękitni Zabłocie 3-0 KP Świdnica 22 września, 15:00
(wo)
na boisku 2-1
Fadom Nowogród Bobrzański 1-2 Hamar Górzyn 22 września, 15:00
Czarni Czarnowo 4-0 Stal Jasień 23 września, 16:00
Start Płoty 1-4 Relaks Grabice 22 września, 16:00
Znicz Leśniów Wielki 0-2 Sparta Mierków 22 września, 17:00
Tramp Osiecznica 7-1 Spartak Budachów 22 września, 15:00
Bóbr Bobrowice 0-5 Pogoń Wężyska 23 września, 15:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Pogoń Wężyska 10-0 Błękitni Zabłocie 29 września, 15:00
Spartak Budachów 3-2 Bóbr Bobrowice 30 września, 15:00
Sparta Mierków 1-3 Tramp Osiecznica 29 września, 15:00
Stal Jasień 2-2 Start Płoty 30 września, 15:00
Hamar Górzyn 5-2 Czarni Czarnowo 30 września, 16:00
KP Świdnica 2-0 Fadom Nowogród Bobrzański 29 września, 15:00
Znicz Leśniów Wielki 2-1 Relaks Grabice 30 września, 16:30

Kolejka 8 - 6-7 października

Błękitni Zabłocie 2-4 Fadom Nowogród Bobrzański 6 października, 15:00
Czarni Czarnowo 3-1 KP Świdnica 7 października, 15:00
Start Płoty 1-0 Hamar Górzyn 7 października, 15:00
Znicz Leśniów Wielki 2-1 Stal Jasień 6 października, 16:00
Tramp Osiecznica 0-3 Relaks Grabice 6 października, 15:00
Bóbr Bobrowice 3-3 Sparta Mierków 7 października, 15:00
Pogoń Wężyska 9-0 Spartak Budachów 7 października, 15:30

Kolejka 9 - 13-14 października

Spartak Budachów 2-2 Błękitni Zabłocie 14 października, 15:00
Sparta Mierków 4-1 Pogoń Wężyska 13 października, 15:00
Stal Jasień 3-1 Tramp Osiecznica 14 października, 15:00
Hamar Górzyn 4-2 Znicz Leśniów Wielki 14 października, 16:00
KP Świdnica 0-3 Start Płoty 13 października, 15:00
Fadom Nowogród Bobrzański 1-1 Czarni Czarnowo 13 października, 15:00
Bóbr Bobrowice 0-7 Relaks Grabice 14 października, 13:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Błękitni Zabłocie 2-2 Czarni Czarnowo 20 października, 15:00
Start Płoty 4-3 Fadom Nowogród Bobrzański 20 października, 15:00
Znicz Leśniów Wielki 2-1 KP Świdnica 20 października, 14:30
Tramp Osiecznica 1-2 Hamar Górzyn 20 października, 15:00
Bóbr Bobrowice 3-1 Stal Jasień 20 października, 15:00
Pogoń Wężyska 3-1 Relaks Grabice 20 października, 14:00
Spartak Budachów 2-3 Sparta Mierków 21 października, 15:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Sparta Mierków 3-2 Błękitni Zabłocie 27 października, 15:00
Relaks Grabice 3-0 Spartak Budachów 28 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Stal Jasień 0-2 Pogoń Wężyska 28 października, 14:00
Hamar Górzyn 6-2 Bóbr Bobrowice 28 października, 15:00
KP Świdnica 1-6 Tramp Osiecznica 27 października, 14:00
Fadom Nowogród Bobrzański 1-1 Znicz Leśniów Wielki 27 października, 14:00
Czarni Czarnowo 1-0 Start Płoty 28 października, 14:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Błękitni Zabłocie 3-2 Start Płoty 3 listopada, 14:00
Znicz Leśniów Wielki 1-4 Czarni Czarnowo 3 listopada, 14:30
Tramp Osiecznica 2-1 Fadom Nowogród Bobrzański 3 listopada, 14:00
Bóbr Bobrowice 2-1 KP Świdnica 3 listopada, 14:30
Pogoń Wężyska 0-4 Hamar Górzyn 3 listopada, 14:00
Spartak Budachów 2-2 Stal Jasień 4 listopada, 14:00
Sparta Mierków 3-1 Relaks Grabice 3 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Relaks Grabice 10-0 Błękitni Zabłocie 11 listopada, 13:00
Stal Jasień 4-2 Sparta Mierków 10 listopada, 14:00
Hamar Górzyn 11-1 Spartak Budachów 11 listopada, 14:00
KP Świdnica 0-4 Pogoń Wężyska 10 listopada, 14:00
Fadom Nowogród Bobrzański 1-2 Bóbr Bobrowice 10 listopada, 13:00
Czarni Czarnowo 0-2 Tramp Osiecznica 10 listopada, 14:00
Start Płoty 0-4 Znicz Leśniów Wielki 11 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 23-24 marca

Relaks Grabice 2-0 Stal Jasień 24 marca, 14:00
Błękitni Zabłocie 1-0 Znicz Leśniów Wielki 23 marca, 15:00
Start Płoty 0-1 Tramp Osiecznica 23 marca, 15:00
Czarni Czarnowo 0-2 Bóbr Bobrowice 24 marca, 15:00
Fadom Nowogród Bobrzański 1-2 Pogoń Wężyska 23 marca, 15:00
KP Świdnica 0-2 Spartak Budachów 23 marca, 15:00
Hamar Górzyn 5-2 Sparta Mierków 24 marca, 15:00

Kolejka 15 - 30-31 marca

Stal Jasień 1-1 Błękitni Zabłocie 31 marca, 15:00
Relaks Grabice 0-1 Hamar Górzyn 31 marca, 14:00
Sparta Mierków 2-2 KP Świdnica 30 marca, 15:00
Spartak Budachów 3-2 Fadom Nowogród Bobrzański 31 marca, 14:00
Pogoń Wężyska 0-2 Czarni Czarnowo 30 marca, 15:00
Bóbr Bobrowice 3-1 Start Płoty 30 marca, 15:00
Tramp Osiecznica 5-1 Znicz Leśniów Wielki 30 marca, 15:00

Kolejka 16 - 6-7 kwietnia

Relaks Grabice 1-1 KP Świdnica 6 kwietnia, 16:00
Błękitni Zabłocie 0-0 Tramp Osiecznica 6 kwietnia, 15:00
Znicz Leśniów Wielki 1-1 Bóbr Bobrowice 6 kwietnia, 16:00
Start Płoty 0-3 Pogoń Wężyska 6 kwietnia, 16:00
Czarni Czarnowo 1-0 Spartak Budachów 7 kwietnia, 15:00
Fadom Nowogród Bobrzański 4-2 Sparta Mierków 6 kwietnia, 16:00
Hamar Górzyn 1-1 Stal Jasień 7 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 13-14 kwietnia

Hamar Górzyn 6-0 Błękitni Zabłocie 14 kwietnia, 15:00
Stal Jasień 3-2 KP Świdnica 14 kwietnia, 16:00
Relaks Grabice 3-2 Fadom Nowogród Bobrzański 14 kwietnia, 15:00
Sparta Mierków 0-2 Czarni Czarnowo 13 kwietnia, 16:00
Spartak Budachów 3-3 Start Płoty 14 kwietnia, 15:00
Pogoń Wężyska 4-1 Znicz Leśniów Wielki 13 kwietnia, 14:00
Bóbr Bobrowice 1-0 Tramp Osiecznica 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 27-28 kwietnia

Relaks Grabice 3-1 Czarni Czarnowo 27 kwietnia, 16:00
Błękitni Zabłocie 3-0 Bóbr Bobrowice 27 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-1
Tramp Osiecznica 0-3 Pogoń Wężyska 27 kwietnia, 16:00
Znicz Leśniów Wielki 5-2 Spartak Budachów 27 kwietnia, 16:00
Start Płoty 3-3 Sparta Mierków 27 kwietnia, 16:00
Fadom Nowogród Bobrzański 0-0 Stal Jasień 27 kwietnia, 16:00
KP Świdnica 0-5 Hamar Górzyn 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 1 maja

KP Świdnica 2-0 Błękitni Zabłocie 1 maja, 16:00
Hamar Górzyn 5-0 Fadom Nowogród Bobrzański 1 maja, 16:00
Stal Jasień 2-4 Czarni Czarnowo 1 maja, 16:00
Relaks Grabice 2-0 Start Płoty 1 maja, 16:00
Sparta Mierków 2-3 Znicz Leśniów Wielki 1 maja, 16:00
Spartak Budachów 4-3 Tramp Osiecznica 1 maja, 16:00
Pogoń Wężyska 2-0 Bóbr Bobrowice 1 maja, 16:00

Kolejka 20 - 4-5 maja

Relaks Grabice 4-2 Znicz Leśniów Wielki 5 maja, 17:00
Błękitni Zabłocie 1-2 Pogoń Wężyska 4 maja, 16:00
Bóbr Bobrowice 3-2 Spartak Budachów 4 maja, 17:00
Tramp Osiecznica 0-3 Sparta Mierków 4 maja, 17:00
Start Płoty 8-0 Stal Jasień 4 maja, 17:00
Czarni Czarnowo 1-4 Hamar Górzyn 5 maja, 16:00
Fadom Nowogród Bobrzański 1-3 KP Świdnica 4 maja, 17:00

Kolejka 21 - 11-12 maja

Fadom Nowogród Bobrzański 8-2 Błękitni Zabłocie 11 maja, 15:00
KP Świdnica 3-2 Czarni Czarnowo 11 maja, 17:00
Hamar Górzyn 3-0 Start Płoty 12 maja, 15:00
Stal Jasień 5-5 Znicz Leśniów Wielki 12 maja, 16:00
Relaks Grabice 5-3 Tramp Osiecznica 12 maja, 16:00
Sparta Mierków 1-2 Bóbr Bobrowice 11 maja, 17:00
Spartak Budachów 2-8 Pogoń Wężyska 12 maja, 16:00

Kolejka 22 - 18-19 maja

Relaks Grabice 2-0 Bóbr Bobrowice 19 maja, 16:00
Błękitni Zabłocie 2-2 Spartak Budachów 18 maja, 14:45
Pogoń Wężyska 2-4 Sparta Mierków 18 maja, 17:00
Tramp Osiecznica 2-1 Stal Jasień 18 maja, 17:00
Znicz Leśniów Wielki 1-5 Hamar Górzyn 18 maja, 17:00
Start Płoty 3-0 KP Świdnica 18 maja, 17:00
Czarni Czarnowo 2-3 Fadom Nowogród Bobrzański 19 maja, 16:00

Kolejka 23 - 25-26 maja

Czarni Czarnowo 6-4 Błękitni Zabłocie 26 maja, 16:00
Fadom Nowogród Bobrzański 2-2 Start Płoty 25 maja, 17:00
KP Świdnica 3-2 Znicz Leśniów Wielki 25 maja, 17:00
Hamar Górzyn 0-3 Tramp Osiecznica 26 maja, 15:00
(wo)
na boisku 14-1
Stal Jasień 3-3 Bóbr Bobrowice 26 maja, 17:00
Relaks Grabice 1-2 Pogoń Wężyska 26 maja, 16:00
Sparta Mierków 3-6 Spartak Budachów 25 maja, 17:00

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

Błękitni Zabłocie 2-0 Sparta Mierków 1 czerwca, 16:00
Spartak Budachów 0-12 Relaks Grabice 2 czerwca, 17:00
Pogoń Wężyska 4-2 Stal Jasień 1 czerwca, 17:00
Bóbr Bobrowice 0-1 Hamar Górzyn 1 czerwca, 17:00
Tramp Osiecznica 1-2 KP Świdnica 1 czerwca, 17:00
Znicz Leśniów Wielki 3-7 Fadom Nowogród Bobrzański 1 czerwca, 17:00
Start Płoty 2-1 Czarni Czarnowo 1 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

Start Płoty 1-0 Błękitni Zabłocie 9 czerwca, 16:00
Czarni Czarnowo 0-2 Znicz Leśniów Wielki 9 czerwca, 16:00
Fadom Nowogród Bobrzański 3-2 Tramp Osiecznica 9 czerwca, 16:00
KP Świdnica 0-1 Bóbr Bobrowice 9 czerwca, 16:00
Hamar Górzyn 7-0 Pogoń Wężyska 9 czerwca, 16:00
Stal Jasień 2-5 Spartak Budachów 9 czerwca, 16:00
Relaks Grabice 5-0 Sparta Mierków 9 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 15-16 czerwca

Błękitni Zabłocie 3-2 Relaks Grabice 16 czerwca, 16:00
Sparta Mierków 1-2 Stal Jasień 16 czerwca, 16:00
Spartak Budachów 0-6 Hamar Górzyn 16 czerwca, 16:00
Pogoń Wężyska 3-0 KP Świdnica 16 czerwca, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Bóbr Bobrowice 3-1 Fadom Nowogród Bobrzański 16 czerwca, 16:00
Tramp Osiecznica 2-5 Czarni Czarnowo 16 czerwca, 16:00
Znicz Leśniów Wielki 5-1 Start Płoty 16 czerwca, 16:00

Klasa okręgowa 2018/2019 (Zielona Góra)

Klasa A 2018/2019 (Zielona Góra I)
Klasa A 2018/2019 (Zielona Góra III)
Klasa A 2018/2019 (Zielona Góra IV)

Klasa B 2018/2019 (Krosno Odrzańskie)
Klasa B 2018/2019 (Nowa Sól)
Klasa B 2018/2019 (Świebodzin)
Klasa B 2018/2019 (Zielona Góra)
Klasa B 2018/2019 (Żagań)
Klasa B 2018/2019 (Żary)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas