[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Nowa Sól
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zorza Nowe Żabno 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Sparta Sława 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Thrash Attack Lipiny 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Piast Parkovia Trzebiechów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Polonia Kiełcz 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Pogoń Wschowa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Topola Łupice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Modrzew Modrzyca 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 MKS II Nowe Miasteczko 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Cuprum Czciradz 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Zorza Nowe Żabno    
 2 Sparta Sława    
 3 Thrash Attack Lipiny    
 4 Piast Parkovia Trzebiechów    
 5 Polonia Kiełcz    
 6 Pogoń Wschowa    
 7 Topola Łupice    
 8 Modrzew Modrzyca    
 9 MKS II Nowe Miasteczko    
 10 Cuprum Czciradz    

Kolejka 1 - 1-2 września

Zorza Nowe Żabno - Cuprum Czciradz
Sparta Sława - MKS II Nowe Miasteczko
Thrash Attack Lipiny - Modrzew Modrzyca
Piast Parkovia Trzebiechów - Topola Łupice
Polonia Kiełcz - Pogoń Wschowa

Kolejka 2 - 8-9 września

Cuprum Czciradz - Pogoń Wschowa
Topola Łupice - Polonia Kiełcz
Modrzew Modrzyca - Piast Parkovia Trzebiechów
MKS II Nowe Miasteczko - Thrash Attack Lipiny
Zorza Nowe Żabno - Sparta Sława

Kolejka 3 - 15-16 września

Sparta Sława - Cuprum Czciradz
Thrash Attack Lipiny - Zorza Nowe Żabno
Piast Parkovia Trzebiechów - MKS II Nowe Miasteczko
Polonia Kiełcz - Modrzew Modrzyca
Pogoń Wschowa - Topola Łupice

Kolejka 4 - 22-23 września

Cuprum Czciradz - Topola Łupice
Modrzew Modrzyca - Pogoń Wschowa
MKS II Nowe Miasteczko - Polonia Kiełcz
Zorza Nowe Żabno - Piast Parkovia Trzebiechów
Sparta Sława - Thrash Attack Lipiny

Kolejka 5 - 29-30 września

Thrash Attack Lipiny - Cuprum Czciradz
Piast Parkovia Trzebiechów - Sparta Sława
Polonia Kiełcz - Zorza Nowe Żabno
Pogoń Wschowa - MKS II Nowe Miasteczko
Topola Łupice - Modrzew Modrzyca

Kolejka 6 - 6-7 października

Cuprum Czciradz - Modrzew Modrzyca
MKS II Nowe Miasteczko - Topola Łupice
Zorza Nowe Żabno - Pogoń Wschowa
Sparta Sława - Polonia Kiełcz
Thrash Attack Lipiny - Piast Parkovia Trzebiechów

Kolejka 7 - 13-14 października

Piast Parkovia Trzebiechów - Cuprum Czciradz
Polonia Kiełcz - Thrash Attack Lipiny
Pogoń Wschowa - Sparta Sława
Topola Łupice - Zorza Nowe Żabno
Modrzew Modrzyca - MKS II Nowe Miasteczko

Kolejka 8 - 20-21 października

Cuprum Czciradz - MKS II Nowe Miasteczko
Zorza Nowe Żabno - Modrzew Modrzyca
Sparta Sława - Topola Łupice
Thrash Attack Lipiny - Pogoń Wschowa
Piast Parkovia Trzebiechów - Polonia Kiełcz

Kolejka 9 - 27-28 października

Polonia Kiełcz - Cuprum Czciradz
Pogoń Wschowa - Piast Parkovia Trzebiechów
Topola Łupice - Thrash Attack Lipiny
Modrzew Modrzyca - Sparta Sława
MKS II Nowe Miasteczko - Zorza Nowe Żabno

Kolejka 10

Cuprum Czciradz - Zorza Nowe Żabno
MKS II Nowe Miasteczko - Sparta Sława
Modrzew Modrzyca - Thrash Attack Lipiny
Topola Łupice - Piast Parkovia Trzebiechów
Pogoń Wschowa - Polonia Kiełcz

Kolejka 11

Pogoń Wschowa - Cuprum Czciradz
Polonia Kiełcz - Topola Łupice
Piast Parkovia Trzebiechów - Modrzew Modrzyca
Thrash Attack Lipiny - MKS II Nowe Miasteczko
Sparta Sława - Zorza Nowe Żabno

Kolejka 12

Cuprum Czciradz - Sparta Sława
Zorza Nowe Żabno - Thrash Attack Lipiny
MKS II Nowe Miasteczko - Piast Parkovia Trzebiechów
Modrzew Modrzyca - Polonia Kiełcz
Topola Łupice - Pogoń Wschowa

Kolejka 13

Topola Łupice - Cuprum Czciradz
Pogoń Wschowa - Modrzew Modrzyca
Polonia Kiełcz - MKS II Nowe Miasteczko
Piast Parkovia Trzebiechów - Zorza Nowe Żabno
Thrash Attack Lipiny - Sparta Sława

Kolejka 14

Cuprum Czciradz - Thrash Attack Lipiny
Sparta Sława - Piast Parkovia Trzebiechów
Zorza Nowe Żabno - Polonia Kiełcz
MKS II Nowe Miasteczko - Pogoń Wschowa
Modrzew Modrzyca - Topola Łupice

Kolejka 15

Modrzew Modrzyca - Cuprum Czciradz
Topola Łupice - MKS II Nowe Miasteczko
Pogoń Wschowa - Zorza Nowe Żabno
Polonia Kiełcz - Sparta Sława
Piast Parkovia Trzebiechów - Thrash Attack Lipiny

Kolejka 16

Cuprum Czciradz - Piast Parkovia Trzebiechów
Thrash Attack Lipiny - Polonia Kiełcz
Sparta Sława - Pogoń Wschowa
Zorza Nowe Żabno - Topola Łupice
MKS II Nowe Miasteczko - Modrzew Modrzyca

Kolejka 17

MKS II Nowe Miasteczko - Cuprum Czciradz
Modrzew Modrzyca - Zorza Nowe Żabno
Topola Łupice - Sparta Sława
Pogoń Wschowa - Thrash Attack Lipiny
Polonia Kiełcz - Piast Parkovia Trzebiechów

Kolejka 18

Cuprum Czciradz - Polonia Kiełcz
Piast Parkovia Trzebiechów - Pogoń Wschowa
Thrash Attack Lipiny - Topola Łupice
Sparta Sława - Modrzew Modrzyca
Zorza Nowe Żabno - MKS II Nowe Miasteczko

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas