[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Nowa Sól
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Parkovia Trzebiechów 10 28 9 1 0 34-8 5 0 0 22-5 4 1 0 12-3
2.  Cuprum Czciradz 10 26 8 2 0 30-8 3 2 0 10-3 5 0 0 20-5
3.  Pogoń Wschowa 10 20 6 2 2 27-12 3 1 1 16-5 3 1 1 11-7
4.  Zorza Nowe Żabno 10 15 5 0 5 34-28 4 0 1 26-11 1 0 4 8-17
5.  Sparta Sława 10 13 4 1 5 23-29 2 0 2 13-14 2 1 3 10-15 2 4 1 1 0 4-1
6.  Modrzew Modrzyca 10 13 3 4 3 22-15 2 2 2 14-7 1 2 1 8-8 2 2 0 2 0 4-4
7.  Polonia Kiełcz 10 13 4 1 5 22-24 2 1 2 12-11 2 0 3 10-13 2 1 0 1 1 3-6
8.  Amator Bobrowniki 10 10 3 1 6 18-26 1 0 4 8-14 2 1 2 10-12
9.  Thrash Attack Lipiny 10 8 2 2 6 15-34 0 1 4 3-12 2 1 2 12-22
10.  Topola Łupice 10 7 2 1 7 15-36 2 1 2 11-15 0 0 5 4-21
11.  MKS II Nowe Miasteczko 10 3 0 3 7 11-31 0 1 4 5-14 0 2 3 6-17

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Piast Parkovia Trzebiechów    4-0 3-2 5-1 5-1 5-1 
 2 Cuprum Czciradz1-1     1-1 3-0 2-1 3-0 
 3 Pogoń Wschowa1-2     5-1 5-0 3-0* 2-2 
 4 Zorza Nowe Żabno    4-5 3-2 5-2 9-2 5-0 
 5 Sparta Sława0-9     3-0 3-4 7-1 
 6 Modrzew Modrzyca1-2 1-2 4-0 1-1     7-2 0-0 
 7 Polonia Kiełcz2-3 3-0* 3-3     2-1 2-4 
 8 Amator Bobrowniki0-3* 2-3 2-5 1-2     3-1 
 9 Thrash Attack Lipiny0-4 1-2 0-3 2-2 0-1     
 10 Topola Łupice1-7 2-1 1-2 2-2     5-3 
 11 MKS II Nowe Miasteczko0-3 0-1 1-5 2-2 2-3     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Pauza: Amator Bobrowniki.
 
Topola Łupice 1-7 Zorza Nowe Żabno 26 sierpnia, 15:00
Thrash Attack Lipiny 1-2 Cuprum Czciradz 26 sierpnia, 15:00
Piast Parkovia Trzebiechów 5-1 MKS II Nowe Miasteczko 26 sierpnia, 15:00
Polonia Kiełcz 3-3 Modrzew Modrzyca 26 sierpnia, 15:00
Pogoń Wschowa 5-0 Sparta Sława 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Pauza: Sparta Sława.
 
Modrzew Modrzyca 1-2 Pogoń Wschowa 2 września, 16:00
MKS II Nowe Miasteczko 1-5 Polonia Kiełcz 2 września, 15:00
Cuprum Czciradz 1-1 Piast Parkovia Trzebiechów 2 września, 13:00
Zorza Nowe Żabno 9-2 Thrash Attack Lipiny 1 września, 17:00
Amator Bobrowniki 3-1 Topola Łupice 2 września, 15:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Pauza: Topola Łupice.
 
Thrash Attack Lipiny 0-1 Amator Bobrowniki 9 września, 16:00
Piast Parkovia Trzebiechów 4-0 Zorza Nowe Żabno 9 września, 15:00
Polonia Kiełcz 2-3 Cuprum Czciradz 9 września, 15:00
Pogoń Wschowa 2-2 MKS II Nowe Miasteczko 8 września, 17:00
Modrzew Modrzyca 1-1 Sparta Sława 9 września, 16:00

Kolejka 4 - 15-16 września

Pauza: Modrzew Modrzyca.
 
MKS II Nowe Miasteczko 0-1 Sparta Sława 16 września, 15:00
Cuprum Czciradz 1-1 Pogoń Wschowa 16 września, 13:00
Zorza Nowe Żabno 3-2 Polonia Kiełcz 11 listopada, 14:00
Amator Bobrowniki 0-3 Piast Parkovia Trzebiechów 16 września, 16:00
(wo)
na boisku 1-0
Topola Łupice 2-2 Thrash Attack Lipiny 16 września, 15:00

Kolejka 5 - 22-23 września

Pauza: Thrash Attack Lipiny.
 
Piast Parkovia Trzebiechów 5-1 Topola Łupice 23 września, 15:00
Polonia Kiełcz 2-1 Amator Bobrowniki 23 września, 15:00
Pogoń Wschowa 5-1 Zorza Nowe Żabno 22 września, 16:00
Sparta Sława 0-9 Cuprum Czciradz 22 września, 15:00
Modrzew Modrzyca 0-0 MKS II Nowe Miasteczko 23 września, 16:00

Kolejka 6 - 29-30 września

Pauza: MKS II Nowe Miasteczko.
 
Cuprum Czciradz 2-1 Modrzew Modrzyca 30 września, 13:00
Zorza Nowe Żabno 4-5 Sparta Sława 29 września, 16:00
Amator Bobrowniki 2-5 Pogoń Wschowa 30 września, 15:00
Topola Łupice 1-2 Polonia Kiełcz 30 września, 15:00
Thrash Attack Lipiny 0-4 Piast Parkovia Trzebiechów 30 września, 15:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Pauza: Piast Parkovia Trzebiechów.
 
Polonia Kiełcz 2-4 Thrash Attack Lipiny 7 października, 15:00
Pogoń Wschowa 3-0 Topola Łupice 6 października, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Sparta Sława 3-4 Amator Bobrowniki 6 października, 15:00
Modrzew Modrzyca 4-0 Zorza Nowe Żabno 7 października, 16:00
MKS II Nowe Miasteczko 0-3 Cuprum Czciradz 7 października, 15:00

Kolejka 8 - 13-14 października

Pauza: Cuprum Czciradz.
 
Zorza Nowe Żabno 5-0 MKS II Nowe Miasteczko 13 października, 15:00
Amator Bobrowniki 1-2 Modrzew Modrzyca 14 października, 15:00
Topola Łupice 2-1 Sparta Sława 14 października, 15:00
Thrash Attack Lipiny 0-3 Pogoń Wschowa 14 października, 15:00
Piast Parkovia Trzebiechów 5-1 Polonia Kiełcz 14 października, 15:00

Kolejka 9 - 20-21 października

Pauza: Polonia Kiełcz.
 
Pogoń Wschowa 1-2 Piast Parkovia Trzebiechów 20 października, 15:00
Sparta Sława 7-1 Thrash Attack Lipiny 20 października, 15:00
Modrzew Modrzyca 7-2 Topola Łupice 21 października, 15:00
MKS II Nowe Miasteczko 2-2 Amator Bobrowniki 21 października, 15:00
Cuprum Czciradz 3-0 Zorza Nowe Żabno 21 października, 14:00

Kolejka 10 - 27-28 października

Pauza: Zorza Nowe Żabno.
 
Amator Bobrowniki 2-3 Cuprum Czciradz 28 października, 14:00
Topola Łupice 5-3 MKS II Nowe Miasteczko 28 października, 14:00
Thrash Attack Lipiny 2-2 Modrzew Modrzyca 28 października, 14:00
Piast Parkovia Trzebiechów 3-2 Sparta Sława 28 października, 14:00
Polonia Kiełcz 3-0 Pogoń Wschowa 28 października, 14:00
(wo)
na boisku 3-8

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Pauza: Pogoń Wschowa.
 
Sparta Sława 3-0 Polonia Kiełcz 3 listopada, 14:00
Modrzew Modrzyca 1-2 Piast Parkovia Trzebiechów 4 listopada, 14:00
MKS II Nowe Miasteczko 2-3 Thrash Attack Lipiny 4 listopada, 14:00
Cuprum Czciradz 3-0 Topola Łupice 4 listopada, 13:00
Zorza Nowe Żabno 5-2 Amator Bobrowniki 3 listopada, 14:00

Kolejka 12

Pauza: Amator Bobrowniki.
 
Zorza Nowe Żabno - Topola Łupice
Cuprum Czciradz - Thrash Attack Lipiny
MKS II Nowe Miasteczko - Piast Parkovia Trzebiechów
Modrzew Modrzyca - Polonia Kiełcz
Sparta Sława - Pogoń Wschowa

Kolejka 13

Pauza: Sparta Sława.
 
Pogoń Wschowa - Modrzew Modrzyca
Polonia Kiełcz - MKS II Nowe Miasteczko
Piast Parkovia Trzebiechów - Cuprum Czciradz
Thrash Attack Lipiny - Zorza Nowe Żabno
Topola Łupice - Amator Bobrowniki

Kolejka 14

Pauza: Topola Łupice.
 
Sparta Sława - Modrzew Modrzyca
Amator Bobrowniki - Thrash Attack Lipiny
Zorza Nowe Żabno - Piast Parkovia Trzebiechów
Cuprum Czciradz - Polonia Kiełcz
MKS II Nowe Miasteczko - Pogoń Wschowa

Kolejka 15

Pauza: Modrzew Modrzyca.
 
Sparta Sława - MKS II Nowe Miasteczko
Pogoń Wschowa - Cuprum Czciradz
Polonia Kiełcz - Zorza Nowe Żabno
Piast Parkovia Trzebiechów - Amator Bobrowniki
Thrash Attack Lipiny - Topola Łupice

Kolejka 16

Pauza: Thrash Attack Lipiny.
 
Topola Łupice - Piast Parkovia Trzebiechów
Amator Bobrowniki - Polonia Kiełcz
Zorza Nowe Żabno - Pogoń Wschowa
Cuprum Czciradz - Sparta Sława
MKS II Nowe Miasteczko - Modrzew Modrzyca

Kolejka 17

Pauza: MKS II Nowe Miasteczko.
 
Modrzew Modrzyca - Cuprum Czciradz
Sparta Sława - Zorza Nowe Żabno
Pogoń Wschowa - Amator Bobrowniki
Polonia Kiełcz - Topola Łupice
Piast Parkovia Trzebiechów - Thrash Attack Lipiny

Kolejka 18

Pauza: Piast Parkovia Trzebiechów.
 
Thrash Attack Lipiny - Polonia Kiełcz
Topola Łupice - Pogoń Wschowa
Amator Bobrowniki - Sparta Sława
Zorza Nowe Żabno - Modrzew Modrzyca
Cuprum Czciradz - MKS II Nowe Miasteczko

Kolejka 19

Pauza: Cuprum Czciradz.
 
MKS II Nowe Miasteczko - Zorza Nowe Żabno
Modrzew Modrzyca - Amator Bobrowniki
Sparta Sława - Topola Łupice
Pogoń Wschowa - Thrash Attack Lipiny
Polonia Kiełcz - Piast Parkovia Trzebiechów

Kolejka 20

Pauza: Polonia Kiełcz.
 
Piast Parkovia Trzebiechów - Pogoń Wschowa
Thrash Attack Lipiny - Sparta Sława
Topola Łupice - Modrzew Modrzyca
Amator Bobrowniki - MKS II Nowe Miasteczko
Zorza Nowe Żabno - Cuprum Czciradz

Kolejka 21

Pauza: Zorza Nowe Żabno.
 
Cuprum Czciradz - Amator Bobrowniki
MKS II Nowe Miasteczko - Topola Łupice
Modrzew Modrzyca - Thrash Attack Lipiny
Sparta Sława - Piast Parkovia Trzebiechów
Pogoń Wschowa - Polonia Kiełcz

Kolejka 22

Pauza: Pogoń Wschowa.
 
Polonia Kiełcz - Sparta Sława
Piast Parkovia Trzebiechów - Modrzew Modrzyca
Thrash Attack Lipiny - MKS II Nowe Miasteczko
Topola Łupice - Cuprum Czciradz
Amator Bobrowniki - Zorza Nowe Żabno

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas