[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Krosno Odrzańskie
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Energetyk Dychów 26 63 20 3 3 80-26 11 1 1 51-12 9 2 2 29-14
2.  Kruszywo Raduszec Stary 26 55 17 4 5 83-31 9 3 1 43-14 8 1 4 40-17 4 8 2 2 0 10-5
3.  Rywal Stargard Gubiński 26 55 16 7 3 83-30 8 3 2 43-15 8 4 1 40-15 4 5 1 2 1 7-7
4.  Nafta Rybaki 26 55 17 4 5 82-41 9 2 2 42-16 8 2 3 40-25 4 2 0 2 2 9-14
5.  Żenisz Żenichów 26 44 13 5 8 66-39 7 1 5 31-19 6 4 3 35-20 4 8 2 2 0 10-5
6.  Syrena Cybinka 26 44 13 5 8 71-42 6 3 4 32-25 7 2 4 39-17 4 5 1 2 1 4-5
7.  Zorza Grzmiąca 26 44 13 5 8 64-29 6 4 3 29-13 7 1 5 35-16 4 2 0 2 2 4-8
8.  Polesie Białków 26 42 13 3 10 78-51 7 2 4 40-24 6 1 6 38-27
9.  Płomień Chlebowo 26 38 12 2 12 62-70 7 0 6 32-35 5 2 6 30-35
10.  Zieloni Łagów 26 31 10 1 15 48-78 5 0 8 28-36 5 1 7 20-42
11.  Odra Rąpice 26 14 4 2 20 27-108 2 2 9 16-58 2 0 11 11-50
12.  Odra Radnica 26 7 2 1 23 15-118 1 1 11 9-50 1 0 12 6-68
13.  Carina II Gubin 26 25 8 1 17 41-62 5 0 8 20-27 3 1 9 21-35
 Piaszno Bronków 26 4 1 1 24 8-89 1 0 12 5-46 0 1 12 3-43
Carina II Gubin i Piaszno Bronków wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Energetyk Dychów    0-0 1-3 3-1 4-2 2-1 1-0 3-0* 5-1 2-1 9-1 14-0 3-0* 4-2 
 2 Kruszywo Raduszec Stary3-0     0-0 4-4 1-1 4-1 3-2 3-1 2-3 3-0 5-0 6-1 7-1 2-0 
 3 Rywal Stargard Gubiński2-3 0-3*     6-3 1-1 1-0 3-1 2-2 2-2 7-0 3-0* 10-0 3-0* 3-0* 
 4 Nafta Rybaki1-1 1-3 1-1     4-2 3-2 0-2 1-0 5-1 8-1 2-1 10-2 3-0* 3-0* 
 5 Żenisz Żenichów0-2 1-2 1-4 1-0     2-2 5-2 4-1 1-2 3-0 5-1 3-0 0-3 5-0 
 6 Syrena Cybinka1-1 3-1 2-7 2-2 0-2     1-0 0-4 0-2 3-3 5-0 3-0* 5-3 7-0 
 7 Zorza Grzmiąca1-2 2-1 2-2 0-2 1-1 1-1     1-2 3-0 8-1 3-0 3-0* 1-1 3-0* 
 8 Polesie Białków1-2 5-2 0-6 0-3 1-1 2-3 3-3     4-3 3-0 8-1 7-0 3-0* 3-0* 
 9 Płomień Chlebowo3-1 2-6 0-1 3-5 4-2 1-7 0-4 5-4     2-5 3-0 3-0* 3-0* 3-0* 
 10 Zieloni Łagów0-3 3-1 2-3 4-6 3-7 1-4 0-3 1-4 5-1     3-0 3-0 0-4 3-0* 
 11 Odra Rąpice1-6 0-9 3-3 1-3 0-6 0-7 0-4 2-8 1-1 1-2     3-0 1-9 3-0* 
 12 Odra Radnica0-3* 0-6 0-7 0-2 1-4 0-5 0-6 1-5 2-5 1-2 0-4     3-0* 1-1 
 13 Carina II Gubin1-2 0-3* 3-0* 1-3 0-3* 0-3* 0-3* 4-1 5-3 0-3* 0-3* 3-0*     3-0* 
 14 Piaszno Bronków0-3* 0-3* 0-3* 0-6 0-3* 0-3* 0-5 0-6 0-6 1-2 4-0 0-3* ***     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Energetyk Dychów 1-3 Rywal Stargard Gubiński 18 listopada, 13:00
Zorza Grzmiąca 8-1 Zieloni Łagów 18 sierpnia, 16:00
Carina II Gubin 3-0 Odra Radnica 18 listopada, 13:00
(wo)
w pierwotnym terminie (19 sierpnia, 17:00) odwołany / w drugim terminie goście nie dojechali
Nafta Rybaki 2-1 Odra Rąpice 19 sierpnia, 14:00
Żenisz Żenichów 5-0 Piaszno Bronków 19 sierpnia, 14:00
Polesie Białków 5-2 Kruszywo Raduszec Stary 19 sierpnia, 14:00
Syrena Cybinka 0-2 Płomień Chlebowo 19 sierpnia, 16:30

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Rywal Stargard Gubiński 2-2 Płomień Chlebowo 26 sierpnia, 17:00
Kruszywo Raduszec Stary 4-1 Syrena Cybinka 25 sierpnia, 17:00
Piaszno Bronków 0-6 Polesie Białków 26 sierpnia, 17:00
Odra Rąpice 0-6 Żenisz Żenichów 26 sierpnia, 14:00
Odra Radnica 0-2 Nafta Rybaki 25 sierpnia, 17:00
Zieloni Łagów 0-4 Carina II Gubin 26 sierpnia, 17:00
Energetyk Dychów 1-0 Zorza Grzmiąca 26 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Zorza Grzmiąca 2-2 Rywal Stargard Gubiński 2 września, 16:00
Carina II Gubin 1-2 Energetyk Dychów 2 września, 16:00
Nafta Rybaki 8-1 Zieloni Łagów 2 września, 13:00
Żenisz Żenichów 3-0 Odra Radnica 2 września, 16:00
Polesie Białków 8-1 Odra Rąpice 2 września, 13:30
Syrena Cybinka 7-0 Piaszno Bronków 2 września, 16:00
Płomień Chlebowo 2-6 Kruszywo Raduszec Stary 2 września, 13:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Rywal Stargard Gubiński 0-3 Kruszywo Raduszec Stary 9 września, 13:00
(wo)
na boisku 1-2
Piaszno Bronków 0-6 Płomień Chlebowo 9 września, 16:00
Odra Rąpice 0-7 Syrena Cybinka 9 września, 13:00
Odra Radnica 1-5 Polesie Białków 8 września, 16:30
Zieloni Łagów 3-7 Żenisz Żenichów 9 września, 16:00
Energetyk Dychów 3-1 Nafta Rybaki 9 września, 13:00
Zorza Grzmiąca 1-1 Carina II Gubin 9 września, 16:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Carina II Gubin 3-0 Rywal Stargard Gubiński 16 września, 16:00
(wo)
na boisku 1-0
Nafta Rybaki 0-2 Zorza Grzmiąca 16 września, 16:00
Żenisz Żenichów 0-2 Energetyk Dychów 16 września, 13:00
Polesie Białków 3-0 Zieloni Łagów 16 września, 13:00
Syrena Cybinka 3-0 Odra Radnica 16 września, 16:00
(wo)
nie odbył się
Płomień Chlebowo 3-0 Odra Rąpice 18 listopada, 13:00
Kruszywo Raduszec Stary 2-0 Piaszno Bronków 15 września, 16:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Rywal Stargard Gubiński 3-0 Piaszno Bronków 23 września, 13:00
(wo)
nie odbył się
Odra Rąpice 0-9 Kruszywo Raduszec Stary 23 września, 13:00
Odra Radnica 2-5 Płomień Chlebowo 22 września, 16:00
Zieloni Łagów 1-4 Syrena Cybinka 23 września, 16:00
Energetyk Dychów 3-0 Polesie Białków 23 września, 13:00
(wo)
na boisku 1-3
Zorza Grzmiąca 1-1 Żenisz Żenichów 23 września, 16:00
Carina II Gubin 1-3 Nafta Rybaki 23 września, 16:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Nafta Rybaki 1-1 Rywal Stargard Gubiński 30 września, 16:00
Żenisz Żenichów 0-3 Carina II Gubin 30 września, 13:00
Polesie Białków 3-3 Zorza Grzmiąca 30 września, 13:00
Syrena Cybinka 1-1 Energetyk Dychów 30 września, 16:00
Płomień Chlebowo 2-5 Zieloni Łagów 30 września, 16:00
Kruszywo Raduszec Stary 6-1 Odra Radnica 29 września, 16:00
Piaszno Bronków 4-0 Odra Rąpice 30 września, 13:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Rywal Stargard Gubiński 3-0 Odra Rąpice 7 października, 13:00
(wo)
nie odbył się
Odra Radnica 1-1 Piaszno Bronków 6 października, 16:00
Zieloni Łagów 3-1 Kruszywo Raduszec Stary 7 października, 13:00
Energetyk Dychów 5-1 Płomień Chlebowo 7 października, 16:00
Zorza Grzmiąca 1-1 Syrena Cybinka 7 października, 16:00
Carina II Gubin 4-1 Polesie Białków 7 października, 16:00
Nafta Rybaki 4-2 Żenisz Żenichów 7 października, 13:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Żenisz Żenichów 1-4 Rywal Stargard Gubiński 14 października, 13:00
Polesie Białków 0-3 Nafta Rybaki 14 października, 13:00
Syrena Cybinka 5-3 Carina II Gubin 14 października, 16:00
Płomień Chlebowo 0-4 Zorza Grzmiąca 14 października, 16:00
Kruszywo Raduszec Stary 3-0 Energetyk Dychów 13 października, 16:00
Piaszno Bronków 1-2 Zieloni Łagów 14 października, 15:30
Odra Rąpice 3-0 Odra Radnica 14 października, 13:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Rywal Stargard Gubiński 10-0 Odra Radnica 21 października, 15:30
Zieloni Łagów 3-0 Odra Rąpice 21 października, 15:30
Energetyk Dychów 4-2 Piaszno Bronków 21 października, 13:00
Zorza Grzmiąca 2-1 Kruszywo Raduszec Stary 21 października, 13:00
Carina II Gubin 5-3 Płomień Chlebowo 21 października, 15:30
Nafta Rybaki 3-2 Syrena Cybinka 21 października, 15:30
Żenisz Żenichów 4-1 Polesie Białków 21 października, 13:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Polesie Białków 0-6 Rywal Stargard Gubiński 28 października, 12:45
Syrena Cybinka 0-2 Żenisz Żenichów 28 października, 15:00
Płomień Chlebowo 3-5 Nafta Rybaki 28 października, 15:00
Kruszywo Raduszec Stary 7-1 Carina II Gubin 27 października, 15:00
Piaszno Bronków 0-5 Zorza Grzmiąca 28 października, 12:00
Odra Rąpice 1-6 Energetyk Dychów 28 października, 15:00
Odra Radnica 1-2 Zieloni Łagów 27 października, 15:30

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Rywal Stargard Gubiński 7-0 Zieloni Łagów 4 listopada, 14:00
Energetyk Dychów 14-0 Odra Radnica 4 listopada, 14:30
Zorza Grzmiąca 3-0 Odra Rąpice 4 listopada, 12:00
Carina II Gubin 3-0 Piaszno Bronków 4 listopada, 14:30
(wo)
goście nie dojechali
Nafta Rybaki 1-3 Kruszywo Raduszec Stary 4 listopada, 12:00
Żenisz Żenichów 1-2 Płomień Chlebowo 4 listopada, 12:00
Polesie Białków 2-3 Syrena Cybinka 4 listopada, 14:30

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Syrena Cybinka 2-7 Rywal Stargard Gubiński 11 listopada, 14:00
Płomień Chlebowo 5-4 Polesie Białków 11 listopada, 14:00
Kruszywo Raduszec Stary 1-1 Żenisz Żenichów 10 listopada, 14:00
Piaszno Bronków 0-6 Nafta Rybaki 11 listopada, 14:00
Odra Rąpice 1-9 Carina II Gubin 11 listopada, 11:30
Odra Radnica 0-6 Zorza Grzmiąca 10 listopada, 14:00
Zieloni Łagów 0-3 Energetyk Dychów 11 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 23-24 marca

Rywal Stargard Gubiński 2-3 Energetyk Dychów 24 marca, 15:30
Zieloni Łagów 0-3 Zorza Grzmiąca 24 marca, 15:30
Odra Radnica 3-0 Carina II Gubin
(wo)
Odra Rąpice 1-3 Nafta Rybaki 24 marca, 14:00
Piaszno Bronków 0-3 Żenisz Żenichów
(wo)
Kruszywo Raduszec Stary 3-1 Polesie Białków 23 marca, 15:00
Płomień Chlebowo 1-7 Syrena Cybinka 24 marca, 13:00

Kolejka 15 - 30-31 marca

Płomień Chlebowo 0-1 Rywal Stargard Gubiński 31 marca, 15:30
Syrena Cybinka 3-1 Kruszywo Raduszec Stary 31 marca, 15:30
Polesie Białków 3-0 Piaszno Bronków
(wo)
Żenisz Żenichów 5-1 Odra Rąpice 31 marca, 13:00
Nafta Rybaki 10-2 Odra Radnica 31 marca, 15:00
Carina II Gubin 0-3 Zieloni Łagów
(wo)
Zorza Grzmiąca 1-2 Energetyk Dychów 20 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 6-7 kwietnia

Rywal Stargard Gubiński 3-1 Zorza Grzmiąca 7 kwietnia, 15:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
Energetyk Dychów 3-0 Carina II Gubin
(wo)
Zieloni Łagów 4-6 Nafta Rybaki 7 kwietnia, 15:30
Odra Radnica 1-4 Żenisz Żenichów 7 kwietnia, 13:00
Odra Rąpice 2-8 Polesie Białków 7 kwietnia, 15:00
Piaszno Bronków 0-3 Syrena Cybinka
(wo)
Kruszywo Raduszec Stary 2-3 Płomień Chlebowo 6 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 13-14 kwietnia

Kruszywo Raduszec Stary 0-0 Rywal Stargard Gubiński 13 kwietnia, 15:00
Płomień Chlebowo 3-0 Piaszno Bronków
(wo)
Syrena Cybinka 5-0 Odra Rąpice 14 kwietnia, 13:00
Polesie Białków 7-0 Odra Radnica 14 kwietnia, 15:30
Żenisz Żenichów 3-0 Zieloni Łagów 14 kwietnia, 13:00
Nafta Rybaki 1-1 Energetyk Dychów 14 kwietnia, 15:00
Carina II Gubin 0-3 Zorza Grzmiąca
(wo)

Kolejka 18 - 27-28 kwietnia

Rywal Stargard Gubiński 3-0 Carina II Gubin
(wo)
Zorza Grzmiąca 0-2 Nafta Rybaki 28 kwietnia, 13:20
Energetyk Dychów 4-2 Żenisz Żenichów 28 kwietnia, 14:00
Zieloni Łagów 1-4 Polesie Białków 28 kwietnia, 16:30
Odra Radnica 0-5 Syrena Cybinka 28 kwietnia, 16:20
Odra Rąpice 1-1 Płomień Chlebowo 28 kwietnia, 13:00
Piaszno Bronków 0-3 Kruszywo Raduszec Stary
(wo)

Kolejka 19 - 1 maja

Piaszno Bronków 0-3 Rywal Stargard Gubiński
(wo)
Kruszywo Raduszec Stary 5-0 Odra Rąpice 1 maja, 13:00
Płomień Chlebowo 3-0 Odra Radnica 1 maja, 12:30
(wo)
goście nie dojechali
Syrena Cybinka 3-3 Zieloni Łagów 1 maja, 16:15
Polesie Białków 1-2 Energetyk Dychów 1 maja, 14:00
Żenisz Żenichów 5-2 Zorza Grzmiąca 1 maja, 13:00
Nafta Rybaki 3-0 Carina II Gubin
(wo)

Kolejka 20 - 4-5 maja

Rywal Stargard Gubiński 6-3 Nafta Rybaki 5 maja, 14:00
Carina II Gubin 0-3 Żenisz Żenichów
(wo)
Zorza Grzmiąca 1-2 Polesie Białków 5 maja, 14:00
Energetyk Dychów 2-1 Syrena Cybinka 5 maja, 15:00
Zieloni Łagów 5-1 Płomień Chlebowo 5 maja, 16:30
Odra Radnica 0-6 Kruszywo Raduszec Stary 5 maja, 14:00
Odra Rąpice 3-0 Piaszno Bronków
(wo)

Kolejka 21 - 11-12 maja

Odra Rąpice 3-3 Rywal Stargard Gubiński 12 maja, 14:00
Piaszno Bronków 0-3 Odra Radnica
(wo)
Kruszywo Raduszec Stary 3-0 Zieloni Łagów 11 maja, 16:00
Płomień Chlebowo 3-1 Energetyk Dychów 12 maja, 14:00
Syrena Cybinka 1-0 Zorza Grzmiąca 12 maja, 16:30
Polesie Białków 3-0 Carina II Gubin
(wo)
Żenisz Żenichów 1-0 Nafta Rybaki 11 maja, 16:30

Kolejka 22 - 18-19 maja

Rywal Stargard Gubiński 1-1 Żenisz Żenichów 19 maja, 14:00
Nafta Rybaki 1-0 Polesie Białków 19 maja, 16:30
Carina II Gubin 0-3 Syrena Cybinka
(wo)
Zorza Grzmiąca 3-0 Płomień Chlebowo 19 maja, 14:00
Energetyk Dychów 0-0 Kruszywo Raduszec Stary 19 maja, 16:30
Zieloni Łagów 3-0 Piaszno Bronków
(wo)
Odra Radnica 0-4 Odra Rąpice 19 maja, 14:00

Kolejka 23 - 25-26 maja

Odra Radnica 0-7 Rywal Stargard Gubiński 26 maja, 13:30
Odra Rąpice 1-2 Zieloni Łagów 26 maja, 13:00
Piaszno Bronków 0-3 Energetyk Dychów
(wo)
Kruszywo Raduszec Stary 3-2 Zorza Grzmiąca 25 maja, 16:00
Płomień Chlebowo 3-0 Carina II Gubin
(wo)
Syrena Cybinka 2-2 Nafta Rybaki 26 maja, 16:30
Polesie Białków 1-1 Żenisz Żenichów 26 maja, 14:00

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

Rywal Stargard Gubiński 2-2 Polesie Białków 2 czerwca, 14:00
Żenisz Żenichów 2-2 Syrena Cybinka 2 czerwca, 16:30
Nafta Rybaki 5-1 Płomień Chlebowo 1 czerwca, 16:00
Carina II Gubin 0-3 Kruszywo Raduszec Stary
(wo)
Zorza Grzmiąca 3-0 Piaszno Bronków
(wo)
Energetyk Dychów 9-1 Odra Rąpice 2 czerwca, 13:00
Zieloni Łagów 3-0 Odra Radnica 2 czerwca, 13:00

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

Zieloni Łagów 2-3 Rywal Stargard Gubiński 9 czerwca, 16:00
Odra Radnica 0-3 Energetyk Dychów 9 czerwca, 16:00
(wo)
nie odbył się
Odra Rąpice 0-4 Zorza Grzmiąca 9 czerwca, 13:00
Piaszno Bronków - Carina II Gubin
(wo)
obustronny walkower
Kruszywo Raduszec Stary 4-4 Nafta Rybaki 9 czerwca, 16:00
Płomień Chlebowo 4-2 Żenisz Żenichów 9 czerwca, 13:00
Syrena Cybinka 0-4 Polesie Białków 9 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 15-16 czerwca

Rywal Stargard Gubiński 1-0 Syrena Cybinka 16 czerwca, 16:00
Polesie Białków 4-3 Płomień Chlebowo 16 czerwca, 16:00
Żenisz Żenichów 1-2 Kruszywo Raduszec Stary 16 czerwca, 13:00
Nafta Rybaki 3-0 Piaszno Bronków
(wo)
Carina II Gubin 0-3 Odra Rąpice
(wo)
Zorza Grzmiąca 3-0 Odra Radnica 16 czerwca, 16:00
(wo)
nie odbył się
Energetyk Dychów 2-1 Zieloni Łagów 16 czerwca, 13:00

Klasa A 2018/2019 (Zielona Góra I)
Klasa A 2018/2019 (Zielona Góra II)
Klasa A 2018/2019 (Zielona Góra III)
Klasa A 2018/2019 (Zielona Góra IV)

Klasa B 2018/2019 (Nowa Sól)
Klasa B 2018/2019 (Świebodzin)
Klasa B 2018/2019 (Zielona Góra)
Klasa B 2018/2019 (Żagań)
Klasa B 2018/2019 (Żary)

Autor: Bartłomiej Dyr

 

Napisz do nas