[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2018/2019, grupa: Zielona Góra III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zorza Ochla 26 67 21 4 1 107-32 11 2 0 58-13 10 2 1 49-19
2.  Avia Siedlnica 26 55 17 4 5 74-42 10 1 2 38-16 7 3 3 36-26
3.  GKS Siedlisko 26 49 15 4 7 62-36 8 3 2 34-15 7 1 5 28-21 2 4 1 1 0 4-3
4.  Sparta Łężyca 26 49 14 7 5 89-54 8 4 1 52-19 6 3 4 37-35 2 1 0 1 1 3-4
5.  Orzeł Szlichtyngowa 26 39 11 6 9 43-47 8 2 3 24-12 3 4 6 19-35
6.  Dąb II Przybyszów 26 36 11 3 12 58-53 6 2 5 33-27 5 1 7 25-26
7.  Odra Klenica 26 34 10 4 12 60-68 7 3 3 39-27 3 1 9 21-41
8.  Błękitni Wierzbnica 26 33 10 3 13 84-74 6 1 6 47-43 4 2 7 37-31
9.  MKS Nowe Miasteczko 26 32 10 2 14 44-68 4 2 7 17-28 6 0 7 27-40
10.  Błękitni Lubięcin 26 29 9 2 15 35-70 6 0 7 26-29 3 2 8 9-41
11.  Czarni Rudno 26 28 7 7 12 53-48 3 2 8 28-25 4 5 4 25-23
12.  Czarni Drągowina 26 25 7 4 15 61-91 5 2 6 32-35 2 2 9 29-56
13.  Ikar Zawada 26 23 6 5 15 56-88 4 2 7 30-45 2 3 8 26-43
14.  LKP Stypułów 26 17 4 5 17 42-97 2 4 7 29-47 2 1 10 13-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Zorza Ochla    4-1 3-1 2-2 6-0 3-0 3-0 3-3 7-1 7-0 3-0 7-1 5-2 5-2 
 2 Avia Siedlnica3-4     2-0 1-1 5-0 3-2 4-2 2-1 2-1 4-0 3-0 4-1 2-4 3-0* 
 3 GKS Siedlisko2-2 3-3     3-2 1-2 1-0 6-0 3-0 1-4 2-0 0-0 5-1 2-0 5-1 
 4 Sparta Łężyca5-3 1-1 1-1     5-0 1-2 4-1 2-0 3-1 9-1 4-4 5-1 3-3 9-1 
 5 Orzeł Szlichtyngowa1-1 2-1 2-1 1-3     0-2 3-0 2-1 0-2 3-0* 0-0 3-0 2-1 5-0 
 6 Dąb II Przybyszów1-3 3-0 1-2 6-5 1-3     1-1 2-4 3-0* 1-2 1-1 6-4 4-2 3-0 
 7 Odra Klenica2-5 2-3 2-0 2-2 4-3 3-1     3-0 2-3 2-2 2-2 6-3 5-2 4-1 
 8 Błękitni Wierzbnica1-3 3-6 3-2 7-1 6-3 2-6 6-4     3-4 3-0* 2-6 3-3 1-3 7-2 
 9 MKS Nowe Miasteczko1-5 0-4 0-3 1-5 0-0 4-1 1-0 0-5     0-1 3-0 0-4 7-0 0-0 
 10 Błękitni Lubięcin1-4 3-4 2-3 0-4 2-1 2-0 5-1 1-3 3-2     0-1 1-4 3-2 3-0 
 11 Czarni Rudno0-3 0-1 0-2 1-3 2-2 1-2 1-3 2-2 10-0 0-2     7-2 4-2 0-1 
 12 Czarni Drągowina1-4 0-4 1-5 6-2 1-1 2-1 2-3 4-3 3-5 4-0 4-1     3-3 1-3 
 13 Ikar Zawada0-5 3-6 1-2 3-4 1-1 1-5 3-0* 3-13 3-1 0-0 1-4 6-2     5-2 
 14 LKP Stypułów1-7 2-2 3-6 2-3 1-3 3-3 2-6 4-2 0-3 6-1 0-6 3-3 2-2     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Zorza Ochla 4-1 Avia Siedlnica 18 sierpnia, 17:00
Sparta Łężyca 9-1 Błękitni Lubięcin 18 sierpnia, 14:00
Błękitni Wierzbnica 6-3 Orzeł Szlichtyngowa 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 sierpnia, 17:00) odwołany
Odra Klenica 2-2 Czarni Rudno 18 sierpnia, 17:00
MKS Nowe Miasteczko 0-4 Czarni Drągowina 18 sierpnia, 17:00
LKP Stypułów 3-3 Dąb II Przybyszów 18 sierpnia, 17:00
Ikar Zawada 1-2 GKS Siedlisko 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Avia Siedlnica 2-0 GKS Siedlisko 26 sierpnia, 17:00
Dąb II Przybyszów 4-2 Ikar Zawada 26 sierpnia, 16:00
Czarni Drągowina 1-3 LKP Stypułów 25 sierpnia, 17:00
Czarni Rudno 10-0 MKS Nowe Miasteczko 25 sierpnia, 15:00
Orzeł Szlichtyngowa 3-0 Odra Klenica 25 sierpnia, 17:00
Błękitni Lubięcin 1-3 Błękitni Wierzbnica 26 sierpnia, 16:00
Zorza Ochla 2-2 Sparta Łężyca 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Sparta Łężyca 1-1 Avia Siedlnica 1 września, 16:00
Błękitni Wierzbnica 1-3 Zorza Ochla 2 września, 16:00
Odra Klenica 2-2 Błękitni Lubięcin 1 września, 17:00
MKS Nowe Miasteczko 0-0 Orzeł Szlichtyngowa 1 września, 16:00
LKP Stypułów 0-6 Czarni Rudno 1 września, 16:00
Ikar Zawada 6-2 Czarni Drągowina 1 września, 16:00
GKS Siedlisko 1-0 Dąb II Przybyszów 1 września, 16:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Avia Siedlnica 3-2 Dąb II Przybyszów 9 września, 16:00
Czarni Drągowina 1-5 GKS Siedlisko 8 września, 17:00
Czarni Rudno 4-2 Ikar Zawada 8 września, 15:00
Orzeł Szlichtyngowa 5-0 LKP Stypułów 8 września, 16:00
Błękitni Lubięcin 3-2 MKS Nowe Miasteczko 9 września, 16:00
Zorza Ochla 3-0 Odra Klenica 8 września, 17:00
Sparta Łężyca 2-0 Błękitni Wierzbnica 8 września, 16:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Błękitni Wierzbnica 3-6 Avia Siedlnica 16 września, 16:00
Odra Klenica 2-2 Sparta Łężyca 15 września, 17:00
MKS Nowe Miasteczko 1-5 Zorza Ochla 15 września, 16:00
LKP Stypułów 6-1 Błękitni Lubięcin 15 września, 16:00
Ikar Zawada 1-1 Orzeł Szlichtyngowa 15 września, 16:00
GKS Siedlisko 0-0 Czarni Rudno 15 września, 11:00
Dąb II Przybyszów 6-4 Czarni Drągowina 15 września, 16:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Avia Siedlnica 4-1 Czarni Drągowina 23 września, 16:00
Czarni Rudno 1-2 Dąb II Przybyszów 22 września, 15:00
Orzeł Szlichtyngowa 2-1 GKS Siedlisko 22 września, 15:00
Błękitni Lubięcin 3-2 Ikar Zawada 23 września, 13:00
Zorza Ochla 5-2 LKP Stypułów 22 września, 15:00
Sparta Łężyca 3-1 MKS Nowe Miasteczko 22 września, 15:00
Błękitni Wierzbnica 6-4 Odra Klenica 23 września, 16:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Odra Klenica 2-3 Avia Siedlnica 29 września, 15:00
MKS Nowe Miasteczko 0-5 Błękitni Wierzbnica 29 września, 15:00
LKP Stypułów 2-3 Sparta Łężyca 29 września, 15:00
GKS Siedlisko 2-0 Błękitni Lubięcin 30 września, 14:00
Dąb II Przybyszów 1-3 Orzeł Szlichtyngowa 29 września, 15:00
Czarni Drągowina 4-1 Czarni Rudno 30 września, 16:00
Zorza Ochla 5-2 Ikar Zawada 29 września, 16:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Avia Siedlnica 3-0 Czarni Rudno 6 października, 15:00
Orzeł Szlichtyngowa 3-0 Czarni Drągowina 6 października, 15:00
Błękitni Lubięcin 2-0 Dąb II Przybyszów 6 października, 15:00
Zorza Ochla 3-1 GKS Siedlisko 6 października, 15:00
Sparta Łężyca 3-3 Ikar Zawada 6 października, 15:00
Błękitni Wierzbnica 7-2 LKP Stypułów 7 października, 15:00
Odra Klenica 2-3 MKS Nowe Miasteczko 6 października, 15:00

Kolejka 9 - 13-14 października

MKS Nowe Miasteczko 0-4 Avia Siedlnica 13 października, 14:00
LKP Stypułów 2-6 Odra Klenica 13 października, 14:00
Ikar Zawada 3-13 Błękitni Wierzbnica 13 października, 15:00
GKS Siedlisko 3-2 Sparta Łężyca 13 października, 14:00
Dąb II Przybyszów 1-3 Zorza Ochla 14 października, 14:00
Czarni Drągowina 4-0 Błękitni Lubięcin 13 października, 16:00
Czarni Rudno 2-2 Orzeł Szlichtyngowa 13 października, 14:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Avia Siedlnica 5-0 Orzeł Szlichtyngowa 21 października, 14:00
Błękitni Lubięcin 0-1 Czarni Rudno 20 października, 14:00
Zorza Ochla 7-1 Czarni Drągowina 20 października, 14:00
Sparta Łężyca 1-2 Dąb II Przybyszów 20 października, 14:00
Błękitni Wierzbnica 3-2 GKS Siedlisko 21 października, 15:00
Odra Klenica 5-2 Ikar Zawada 20 października, 14:00
MKS Nowe Miasteczko 0-0 LKP Stypułów 20 października, 14:00

Kolejka 11 - 27-28 października

LKP Stypułów 2-2 Avia Siedlnica 27 października, 14:00
Ikar Zawada 3-1 MKS Nowe Miasteczko 27 października, 15:00
GKS Siedlisko 6-0 Odra Klenica 27 października, 14:00
Dąb II Przybyszów 2-4 Błękitni Wierzbnica 28 października, 14:00
Czarni Drągowina 6-2 Sparta Łężyca 27 października, 15:00
Czarni Rudno 0-3 Zorza Ochla 27 października, 14:00
Orzeł Szlichtyngowa 3-0 Błękitni Lubięcin 27 października, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Avia Siedlnica 4-0 Błękitni Lubięcin 4 listopada, 14:00
Zorza Ochla 6-0 Orzeł Szlichtyngowa 3 listopada, 14:00
Sparta Łężyca 4-4 Czarni Rudno 3 listopada, 14:00
Błękitni Wierzbnica 3-3 Czarni Drągowina 4 listopada, 14:00
Odra Klenica 3-1 Dąb II Przybyszów 3 listopada, 14:00
MKS Nowe Miasteczko 0-3 GKS Siedlisko 3 listopada, 14:00
LKP Stypułów 2-2 Ikar Zawada 3 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Ikar Zawada 3-6 Avia Siedlnica 10 listopada, 13:00
GKS Siedlisko 5-1 LKP Stypułów 10 listopada, 13:00
Dąb II Przybyszów 3-0 MKS Nowe Miasteczko 11 listopada, 13:00
(wo)
nie odbył się
Czarni Drągowina 2-3 Odra Klenica 10 listopada, 14:00
Czarni Rudno 2-2 Błękitni Wierzbnica 10 listopada, 14:00
Orzeł Szlichtyngowa 1-3 Sparta Łężyca 10 listopada, 14:00
Błękitni Lubięcin 1-4 Zorza Ochla 10 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 23-24 marca

Avia Siedlnica 3-4 Zorza Ochla 24 marca, 15:00
Błękitni Lubięcin 0-4 Sparta Łężyca 23 marca, 15:00
Orzeł Szlichtyngowa 2-1 Błękitni Wierzbnica 23 marca, 15:00
Czarni Rudno 1-3 Odra Klenica 23 marca, 15:00
Czarni Drągowina 3-5 MKS Nowe Miasteczko 24 marca, 14:00
Dąb II Przybyszów 3-0 LKP Stypułów 24 marca, 15:00
GKS Siedlisko 2-0 Ikar Zawada 23 marca, 15:00

Kolejka 15 - 30-31 marca

GKS Siedlisko 3-3 Avia Siedlnica 30 marca, 15:00
Ikar Zawada 1-5 Dąb II Przybyszów 30 marca, 15:00
LKP Stypułów 3-3 Czarni Drągowina 30 marca, 15:00
MKS Nowe Miasteczko 3-0 Czarni Rudno 30 marca, 15:00
Odra Klenica 4-3 Orzeł Szlichtyngowa 30 marca, 15:00
Błękitni Wierzbnica 3-0 Błękitni Lubięcin 31 marca, 15:00
(wo)
na boisku 1-0
Sparta Łężyca 5-3 Zorza Ochla 30 marca, 15:00

Kolejka 16 - 6-7 kwietnia

Avia Siedlnica 1-1 Sparta Łężyca 7 kwietnia, 16:00
Zorza Ochla 3-3 Błękitni Wierzbnica 6 kwietnia, 16:00
Błękitni Lubięcin 5-1 Odra Klenica 6 kwietnia, 15:00
Orzeł Szlichtyngowa 0-2 MKS Nowe Miasteczko 6 kwietnia, 15:00
Czarni Rudno 0-1 LKP Stypułów 6 kwietnia, 15:00
Czarni Drągowina 3-3 Ikar Zawada 7 kwietnia, 14:00
Dąb II Przybyszów 1-2 GKS Siedlisko 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 13-14 kwietnia

Dąb II Przybyszów 3-0 Avia Siedlnica 14 kwietnia, 13:00
GKS Siedlisko 5-1 Czarni Drągowina 13 kwietnia, 16:00
Ikar Zawada 1-4 Czarni Rudno 13 kwietnia, 16:00
LKP Stypułów 1-3 Orzeł Szlichtyngowa 13 kwietnia, 16:00
MKS Nowe Miasteczko 0-1 Błękitni Lubięcin 13 kwietnia, 16:00
Odra Klenica 2-5 Zorza Ochla 13 kwietnia, 16:00
Błękitni Wierzbnica 7-1 Sparta Łężyca 14 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 27-28 kwietnia

Avia Siedlnica 2-1 Błękitni Wierzbnica 28 kwietnia, 16:00
Sparta Łężyca 4-1 Odra Klenica 27 kwietnia, 16:00
Zorza Ochla 7-1 MKS Nowe Miasteczko 27 kwietnia, 16:00
Błękitni Lubięcin 3-0 LKP Stypułów 27 kwietnia, 16:00
Orzeł Szlichtyngowa 2-1 Ikar Zawada 27 kwietnia, 16:00
Czarni Rudno 0-2 GKS Siedlisko 27 kwietnia, 15:00
Czarni Drągowina 2-1 Dąb II Przybyszów 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 1 maja

Czarni Drągowina 0-4 Avia Siedlnica 1 maja, 17:00
Dąb II Przybyszów 1-1 Czarni Rudno 1 maja, 17:00
GKS Siedlisko 1-2 Orzeł Szlichtyngowa 1 maja, 17:00
Ikar Zawada 0-0 Błękitni Lubięcin 1 maja, 17:00
LKP Stypułów 1-7 Zorza Ochla 1 maja, 17:00
MKS Nowe Miasteczko 1-5 Sparta Łężyca 1 maja, 17:00
Odra Klenica 3-0 Błękitni Wierzbnica 1 maja, 17:00

Kolejka 20 - 4-5 maja

Ikar Zawada 0-5 Zorza Ochla 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (5 czerwca, 14:00) odwołany
Avia Siedlnica 4-2 Odra Klenica 5 maja, 17:00
Błękitni Wierzbnica 3-4 MKS Nowe Miasteczko 5 maja, 15:00
Sparta Łężyca 9-1 LKP Stypułów 5 maja, 12:00
Błękitni Lubięcin 2-3 GKS Siedlisko 4 maja, 17:00
Orzeł Szlichtyngowa 0-2 Dąb II Przybyszów 20 kwietnia, 16:00
Czarni Rudno 7-2 Czarni Drągowina 4 maja, 16:00

Kolejka 21 - 11-12 maja

Czarni Rudno 0-1 Avia Siedlnica 11 maja, 16:00
Czarni Drągowina 1-1 Orzeł Szlichtyngowa 12 maja, 14:00
Dąb II Przybyszów 1-2 Błękitni Lubięcin 12 maja, 13:00
GKS Siedlisko 2-2 Zorza Ochla 11 maja, 17:00
Ikar Zawada 3-4 Sparta Łężyca 11 maja, 17:00
LKP Stypułów 4-2 Błękitni Wierzbnica 11 maja, 17:00
MKS Nowe Miasteczko 1-0 Odra Klenica 11 maja, 17:00

Kolejka 22 - 18-19 maja

Avia Siedlnica 2-1 MKS Nowe Miasteczko 19 maja, 17:00
Odra Klenica 4-1 LKP Stypułów 18 maja, 17:00
Błękitni Wierzbnica 1-3 Ikar Zawada 19 maja, 15:00
Sparta Łężyca 1-1 GKS Siedlisko 18 maja, 17:00
Zorza Ochla 3-0 Dąb II Przybyszów 18 maja, 17:00
Błękitni Lubięcin 1-4 Czarni Drągowina 18 maja, 17:00
Orzeł Szlichtyngowa 0-0 Czarni Rudno 19 maja, 17:00

Kolejka 23 - 25-26 maja

Orzeł Szlichtyngowa 2-1 Avia Siedlnica 25 maja, 17:00
Czarni Rudno 0-2 Błękitni Lubięcin 25 maja, 15:00
Czarni Drągowina 1-4 Zorza Ochla 26 maja, 14:00
Dąb II Przybyszów 6-5 Sparta Łężyca 26 maja, 13:00
GKS Siedlisko 3-0 Błękitni Wierzbnica 25 maja, 17:00
Ikar Zawada 3-0 Odra Klenica 25 maja, 14:00
(wo)
na boisku 3-1
LKP Stypułów 0-3 MKS Nowe Miasteczko 25 maja, 17:00

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

Avia Siedlnica 3-0 LKP Stypułów 2 czerwca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
MKS Nowe Miasteczko 7-0 Ikar Zawada 1 czerwca, 17:00
Odra Klenica 2-0 GKS Siedlisko 1 czerwca, 17:00
Błękitni Wierzbnica 2-6 Dąb II Przybyszów 2 czerwca, 15:00
Sparta Łężyca 5-1 Czarni Drągowina 1 czerwca, 17:00
Zorza Ochla 3-0 Czarni Rudno 1 czerwca, 17:00
Błękitni Lubięcin 2-1 Orzeł Szlichtyngowa 1 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

Błękitni Lubięcin 3-4 Avia Siedlnica 8 czerwca, 17:00
Orzeł Szlichtyngowa 1-1 Zorza Ochla 8 czerwca, 12:30
Czarni Rudno 1-3 Sparta Łężyca 8 czerwca, 17:00
Czarni Drągowina 4-3 Błękitni Wierzbnica 8 czerwca, 17:00
Dąb II Przybyszów 1-1 Odra Klenica 9 czerwca, 11:00
GKS Siedlisko 1-4 MKS Nowe Miasteczko 8 czerwca, 17:00
Ikar Zawada 5-2 LKP Stypułów 8 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 15-16 czerwca

Avia Siedlnica 2-4 Ikar Zawada 15 czerwca, 17:00
LKP Stypułów 3-6 GKS Siedlisko 15 czerwca, 15:00
MKS Nowe Miasteczko 4-1 Dąb II Przybyszów 15 czerwca, 17:00
Odra Klenica 6-3 Czarni Drągowina 15 czerwca, 17:00
Błękitni Wierzbnica 2-6 Czarni Rudno 15 czerwca, 17:00
Sparta Łężyca 5-0 Orzeł Szlichtyngowa 15 czerwca, 17:00
Zorza Ochla 7-0 Błękitni Lubięcin 15 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2018/2019 (Zielona Góra)

Klasa A 2018/2019 (Zielona Góra I)
Klasa A 2018/2019 (Zielona Góra II)
Klasa A 2018/2019 (Zielona Góra IV)

Klasa B 2018/2019 (Krosno Odrzańskie)
Klasa B 2018/2019 (Nowa Sól)
Klasa B 2018/2019 (Świebodzin)
Klasa B 2018/2019 (Zielona Góra)
Klasa B 2018/2019 (Żagań)
Klasa B 2018/2019 (Żary)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas