[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2018/2019, grupa: Zielona Góra IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Miodnica 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Sparta Grabik 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Płomień Czerna 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Piast Lubanice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Orzeł Konin Żagański 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 ŁKS Łęknica 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 KP Tomaszowo 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Kwisa Trzebów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Granica Żarki Wielkie 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Czarni Przybymierz 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Czarni Jelenin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Budowlani Gozdnica 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Sparta Miodnica    
 2 Sparta Grabik    
 3 Płomień Czerna    
 4 Piast Lubanice    
 5 Orzeł Konin Żagański    
 6 ŁKS Łęknica    
 7 Łużyczanka Lipinki Łużyckie    
 8 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne    
 9 KP Tomaszowo    
 10 Kwisa Trzebów    
 11 Granica Żarki Wielkie    
 12 Czarni Przybymierz    
 13 Czarni Jelenin    
 14 Budowlani Gozdnica    

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Sparta Miodnica - Budowlani Gozdnica 18 sierpnia, 17:00
Sparta Grabik - Czarni Jelenin 19 sierpnia, 16:00
Płomień Czerna - Czarni Przybymierz 18 sierpnia, 17:00
Piast Lubanice - Granica Żarki Wielkie 19 sierpnia, 17:00
Orzeł Konin Żagański - Kwisa Trzebów 19 sierpnia, 16:00
ŁKS Łęknica - KP Tomaszowo 18 sierpnia, 17:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Budowlani Gozdnica - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
KP Tomaszowo - Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Kwisa Trzebów - ŁKS Łęknica
Granica Żarki Wielkie - Orzeł Konin Żagański
Czarni Przybymierz - Piast Lubanice
Czarni Jelenin - Płomień Czerna
Sparta Miodnica - Sparta Grabik

Kolejka 3 - 1-2 września

Sparta Grabik - Budowlani Gozdnica
Płomień Czerna - Sparta Miodnica
Piast Lubanice - Czarni Jelenin
Orzeł Konin Żagański - Czarni Przybymierz
ŁKS Łęknica - Granica Żarki Wielkie
Łużyczanka Lipinki Łużyckie - Kwisa Trzebów
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - KP Tomaszowo

Kolejka 4 - 8-9 września

Budowlani Gozdnica - KP Tomaszowo
Kwisa Trzebów - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Granica Żarki Wielkie - Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Czarni Przybymierz - ŁKS Łęknica
Czarni Jelenin - Orzeł Konin Żagański
Sparta Miodnica - Piast Lubanice
Sparta Grabik - Płomień Czerna

Kolejka 5 - 15-16 września

Płomień Czerna - Budowlani Gozdnica
Piast Lubanice - Sparta Grabik
Orzeł Konin Żagański - Sparta Miodnica
ŁKS Łęknica - Czarni Jelenin
Łużyczanka Lipinki Łużyckie - Czarni Przybymierz
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Granica Żarki Wielkie
KP Tomaszowo - Kwisa Trzebów

Kolejka 6 - 22-23 września

Budowlani Gozdnica - Kwisa Trzebów
Granica Żarki Wielkie - KP Tomaszowo
Czarni Przybymierz - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Czarni Jelenin - Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Sparta Miodnica - ŁKS Łęknica
Sparta Grabik - Orzeł Konin Żagański
Płomień Czerna - Piast Lubanice

Kolejka 7 - 29-30 września

Piast Lubanice - Budowlani Gozdnica
Orzeł Konin Żagański - Płomień Czerna
ŁKS Łęknica - Sparta Grabik
Łużyczanka Lipinki Łużyckie - Sparta Miodnica
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Czarni Jelenin
KP Tomaszowo - Czarni Przybymierz
Kwisa Trzebów - Granica Żarki Wielkie

Kolejka 8 - 6-7 października

Budowlani Gozdnica - Granica Żarki Wielkie
Czarni Przybymierz - Kwisa Trzebów
Czarni Jelenin - KP Tomaszowo
Sparta Miodnica - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Sparta Grabik - Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Płomień Czerna - ŁKS Łęknica
Piast Lubanice - Orzeł Konin Żagański

Kolejka 9 - 13-14 października

Orzeł Konin Żagański - Budowlani Gozdnica
ŁKS Łęknica - Piast Lubanice
Łużyczanka Lipinki Łużyckie - Płomień Czerna
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Sparta Grabik
KP Tomaszowo - Sparta Miodnica
Kwisa Trzebów - Czarni Jelenin
Granica Żarki Wielkie - Czarni Przybymierz

Kolejka 10 - 20-21 października

Budowlani Gozdnica - Czarni Przybymierz
Czarni Jelenin - Granica Żarki Wielkie
Sparta Miodnica - Kwisa Trzebów
Sparta Grabik - KP Tomaszowo
Płomień Czerna - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Piast Lubanice - Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Orzeł Konin Żagański - ŁKS Łęknica

Kolejka 11 - 27-28 października

ŁKS Łęknica - Budowlani Gozdnica
Łużyczanka Lipinki Łużyckie - Orzeł Konin Żagański
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Piast Lubanice
KP Tomaszowo - Płomień Czerna
Kwisa Trzebów - Sparta Grabik
Granica Żarki Wielkie - Sparta Miodnica
Czarni Przybymierz - Czarni Jelenin

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Budowlani Gozdnica - Czarni Jelenin
Sparta Miodnica - Czarni Przybymierz
Sparta Grabik - Granica Żarki Wielkie
Płomień Czerna - Kwisa Trzebów
Piast Lubanice - KP Tomaszowo
Orzeł Konin Żagański - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
ŁKS Łęknica - Łużyczanka Lipinki Łużyckie

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Łużyczanka Lipinki Łużyckie - Budowlani Gozdnica
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - ŁKS Łęknica
KP Tomaszowo - Orzeł Konin Żagański
Kwisa Trzebów - Piast Lubanice
Granica Żarki Wielkie - Płomień Czerna
Czarni Przybymierz - Sparta Grabik
Czarni Jelenin - Sparta Miodnica

Kolejka 14

Budowlani Gozdnica - Sparta Miodnica
Czarni Jelenin - Sparta Grabik
Czarni Przybymierz - Płomień Czerna
Granica Żarki Wielkie - Piast Lubanice
Kwisa Trzebów - Orzeł Konin Żagański
KP Tomaszowo - ŁKS Łęknica
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Łużyczanka Lipinki Łużyckie

Kolejka 15

Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Budowlani Gozdnica
Łużyczanka Lipinki Łużyckie - KP Tomaszowo
ŁKS Łęknica - Kwisa Trzebów
Orzeł Konin Żagański - Granica Żarki Wielkie
Piast Lubanice - Czarni Przybymierz
Płomień Czerna - Czarni Jelenin
Sparta Grabik - Sparta Miodnica

Kolejka 16

Budowlani Gozdnica - Sparta Grabik
Sparta Miodnica - Płomień Czerna
Czarni Jelenin - Piast Lubanice
Czarni Przybymierz - Orzeł Konin Żagański
Granica Żarki Wielkie - ŁKS Łęknica
Kwisa Trzebów - Łużyczanka Lipinki Łużyckie
KP Tomaszowo - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne

Kolejka 17

KP Tomaszowo - Budowlani Gozdnica
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Kwisa Trzebów
Łużyczanka Lipinki Łużyckie - Granica Żarki Wielkie
ŁKS Łęknica - Czarni Przybymierz
Orzeł Konin Żagański - Czarni Jelenin
Piast Lubanice - Sparta Miodnica
Płomień Czerna - Sparta Grabik

Kolejka 18

Budowlani Gozdnica - Płomień Czerna
Sparta Grabik - Piast Lubanice
Sparta Miodnica - Orzeł Konin Żagański
Czarni Jelenin - ŁKS Łęknica
Czarni Przybymierz - Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Granica Żarki Wielkie - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Kwisa Trzebów - KP Tomaszowo

Kolejka 19

Kwisa Trzebów - Budowlani Gozdnica
KP Tomaszowo - Granica Żarki Wielkie
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Czarni Przybymierz
Łużyczanka Lipinki Łużyckie - Czarni Jelenin
ŁKS Łęknica - Sparta Miodnica
Orzeł Konin Żagański - Sparta Grabik
Piast Lubanice - Płomień Czerna

Kolejka 20

Budowlani Gozdnica - Piast Lubanice
Płomień Czerna - Orzeł Konin Żagański
Sparta Grabik - ŁKS Łęknica
Sparta Miodnica - Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Czarni Jelenin - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Czarni Przybymierz - KP Tomaszowo
Granica Żarki Wielkie - Kwisa Trzebów

Kolejka 21

Granica Żarki Wielkie - Budowlani Gozdnica
Kwisa Trzebów - Czarni Przybymierz
KP Tomaszowo - Czarni Jelenin
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Sparta Miodnica
Łużyczanka Lipinki Łużyckie - Sparta Grabik
ŁKS Łęknica - Płomień Czerna
Orzeł Konin Żagański - Piast Lubanice

Kolejka 22

Budowlani Gozdnica - Orzeł Konin Żagański
Piast Lubanice - ŁKS Łęknica
Płomień Czerna - Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Sparta Grabik - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Sparta Miodnica - KP Tomaszowo
Czarni Jelenin - Kwisa Trzebów
Czarni Przybymierz - Granica Żarki Wielkie

Kolejka 23

Czarni Przybymierz - Budowlani Gozdnica
Granica Żarki Wielkie - Czarni Jelenin
Kwisa Trzebów - Sparta Miodnica
KP Tomaszowo - Sparta Grabik
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Płomień Czerna
Łużyczanka Lipinki Łużyckie - Piast Lubanice
ŁKS Łęknica - Orzeł Konin Żagański

Kolejka 24

Budowlani Gozdnica - ŁKS Łęknica
Orzeł Konin Żagański - Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Piast Lubanice - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Płomień Czerna - KP Tomaszowo
Sparta Grabik - Kwisa Trzebów
Sparta Miodnica - Granica Żarki Wielkie
Czarni Jelenin - Czarni Przybymierz

Kolejka 25

Czarni Jelenin - Budowlani Gozdnica
Czarni Przybymierz - Sparta Miodnica
Granica Żarki Wielkie - Sparta Grabik
Kwisa Trzebów - Płomień Czerna
KP Tomaszowo - Piast Lubanice
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Orzeł Konin Żagański
Łużyczanka Lipinki Łużyckie - ŁKS Łęknica

Kolejka 26

Budowlani Gozdnica - Łużyczanka Lipinki Łużyckie
ŁKS Łęknica - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Orzeł Konin Żagański - KP Tomaszowo
Piast Lubanice - Kwisa Trzebów
Płomień Czerna - Granica Żarki Wielkie
Sparta Grabik - Czarni Przybymierz
Sparta Miodnica - Czarni Jelenin

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas