[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2018/2019, grupa: Zielona Góra IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Grabik 9 27 9 0 0 33-10 5 0 0 20-8 4 0 0 13-2
2.  Granica Żarki Wielkie 9 24 8 0 1 41-11 4 0 0 20-5 4 0 1 21-6
3.  ŁKS Łęknica 9 21 7 0 2 49-11 3 0 2 26-8 4 0 0 23-3
4.  Sparta Miodnica 9 19 6 1 2 25-16 2 1 2 11-12 4 0 0 14-4
5.  Czarni Jelenin 9 17 5 2 2 26-14 3 1 0 11-4 2 1 2 15-10
6.  Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 9 13 4 1 4 23-17 1 1 2 10-10 3 0 2 13-7
7.  KP Tomaszowo 9 12 4 0 5 18-32 3 0 1 12-6 1 0 4 6-26 1 3 1 0 0 3-0
8.  Płomień Czerna 9 12 3 3 3 20-23 2 1 2 8-12 1 2 1 12-11 1 3 1 0 0 3-1
9.  Czarni Przybymierz 9 12 4 0 5 19-32 3 0 1 9-10 1 0 4 10-22 2 0 0 0 2 1-6
10.  Orzeł Konin Żagański 9 10 3 1 5 20-22 2 1 2 16-12 1 0 3 4-10
11.  Kwisa Trzebów 9 6 2 0 7 12-41 1 0 3 3-21 1 0 4 9-20
12.  Budowlani Gozdnica 9 5 1 2 6 13-28 1 0 3 6-12 0 2 3 7-16
13.  Łużyczanka Lipinki Łużyckie 9 3 1 0 8 15-32 1 0 4 11-18 0 0 4 4-14
14.  Piast Lubanice 9 3 1 0 8 11-36 1 0 4 7-17 0 0 4 4-19

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Sparta Grabik    3-2 3-2 5-1 7-2 2-1 
 2 Granica Żarki Wielkie    5-1 7-2 2-1 6-1 
 3 ŁKS Łęknica1-2 3-1     3-4 10-0 9-1 
 4 Sparta Miodnica0-5 2-3     4-1 1-1 4-2 
 5 Czarni Jelenin    3-1 3-3 2-0 3-0 
 6 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne0-2 1-5 2-2     7-1 
 7 KP Tomaszowo1-2     3-0 5-2 3-2 
 8 Płomień Czerna0-3 0-7     3-1 1-1 4-0 
 9 Czarni Przybymierz0-6 3-2     4-1 2-1 
 10 Orzeł Konin Żagański1-2 2-2 6-3     3-4 4-1 
 11 Kwisa Trzebów1-8 1-11 1-0 0-2     
 12 Budowlani Gozdnica0-5 0-3 1-3 5-1     
 13 Łużyczanka Lipinki Łużyckie2-3 0-5 3-5 3-4 3-1     
 14 Piast Lubanice1-4 1-2 1-7 1-2 3-2     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Sparta Miodnica 1-1 Budowlani Gozdnica 18 sierpnia, 17:00
Sparta Grabik 3-2 Czarni Jelenin 19 sierpnia, 16:00
Płomień Czerna 3-1 Czarni Przybymierz 18 sierpnia, 17:00
Piast Lubanice 1-2 Granica Żarki Wielkie 19 sierpnia, 17:00
Orzeł Konin Żagański 3-4 Kwisa Trzebów 19 sierpnia, 16:00
ŁKS Łęknica 10-0 KP Tomaszowo 18 sierpnia, 17:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 0-5 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Budowlani Gozdnica 0-3 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 25 sierpnia, 17:00
KP Tomaszowo 3-2 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 25 sierpnia, 17:00
Kwisa Trzebów 1-11 ŁKS Łęknica 25 sierpnia, 17:00
Granica Żarki Wielkie 2-1 Orzeł Konin Żagański 26 sierpnia, 17:00
Czarni Przybymierz 2-1 Piast Lubanice 25 sierpnia, 17:00
Czarni Jelenin 3-3 Płomień Czerna 26 sierpnia, 13:00
Sparta Miodnica 0-5 Sparta Grabik 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Sparta Grabik 7-2 Budowlani Gozdnica 1 września, 16:00
Płomień Czerna 0-7 Sparta Miodnica 1 września, 16:00
Piast Lubanice 1-7 Czarni Jelenin 2 września, 16:00
Orzeł Konin Żagański 6-3 Czarni Przybymierz 1 września, 16:00
ŁKS Łęknica 3-1 Granica Żarki Wielkie 1 września, 16:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 3-1 Kwisa Trzebów 1 września, 16:00
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 7-1 KP Tomaszowo 2 września, 16:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Budowlani Gozdnica 1-3 KP Tomaszowo 8 września, 16:00
Kwisa Trzebów 0-2 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 8 września, 16:00
Granica Żarki Wielkie 6-1 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 9 września, 17:00
Czarni Przybymierz 0-6 ŁKS Łęknica 8 września, 16:00
Czarni Jelenin 2-0 Orzeł Konin Żagański 8 września, 16:00
Sparta Miodnica 4-2 Piast Lubanice 8 września, 16:00
Sparta Grabik 3-2 Płomień Czerna 9 września, 16:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Płomień Czerna 1-1 Budowlani Gozdnica 15 września, 16:00
Piast Lubanice 1-4 Sparta Grabik 16 września, 16:00
Orzeł Konin Żagański 1-2 Sparta Miodnica 15 września, 16:00
ŁKS Łęknica 3-4 Czarni Jelenin 15 września, 16:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 3-4 Czarni Przybymierz 15 września, 16:00
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 1-5 Granica Żarki Wielkie 15 września, 16:00
KP Tomaszowo 5-2 Kwisa Trzebów 15 września, 17:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Budowlani Gozdnica 5-1 Kwisa Trzebów 22 września, 15:00
Granica Żarki Wielkie 5-1 KP Tomaszowo 23 września, 16:00
Czarni Przybymierz 3-2 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 22 września, 15:00
Czarni Jelenin 3-0 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 22 września, 16:00
Sparta Miodnica 2-3 ŁKS Łęknica 22 września, 15:00
Sparta Grabik 5-1 Orzeł Konin Żagański 23 września, 15:00
Płomień Czerna 4-0 Piast Lubanice 22 września, 15:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Piast Lubanice 3-2 Budowlani Gozdnica 30 września, 15:00
Orzeł Konin Żagański 2-2 Płomień Czerna 30 września, 15:00
ŁKS Łęknica 1-2 Sparta Grabik 29 września, 15:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 2-3 Sparta Miodnica 29 września, 15:00
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 2-2 Czarni Jelenin 30 września, 15:00
KP Tomaszowo 3-0 Czarni Przybymierz 29 września, 16:00
Kwisa Trzebów 1-8 Granica Żarki Wielkie 29 września, 15:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Budowlani Gozdnica 0-5 Granica Żarki Wielkie 6 października, 15:00
Czarni Przybymierz 4-1 Kwisa Trzebów 6 października, 15:00
Czarni Jelenin 3-1 KP Tomaszowo 7 października, 13:00
Sparta Miodnica 4-1 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 6 października, 15:00
Sparta Grabik 2-1 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 6 października, 15:00
w Sieniawie Żarskiej
Płomień Czerna 0-3 ŁKS Łęknica 6 października, 15:00
Piast Lubanice 1-2 Orzeł Konin Żagański 7 października, 15:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Orzeł Konin Żagański 4-1 Budowlani Gozdnica 13 października, 15:00
ŁKS Łęknica 9-1 Piast Lubanice 13 października, 15:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 3-5 Płomień Czerna 13 października, 15:00
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 0-2 Sparta Grabik 13 października, 15:00
KP Tomaszowo 1-2 Sparta Miodnica 13 października, 16:00
Kwisa Trzebów 1-0 Czarni Jelenin 13 października, 15:00
Granica Żarki Wielkie 7-2 Czarni Przybymierz 14 października, 15:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Budowlani Gozdnica - Czarni Przybymierz 20 października, 15:00
Czarni Jelenin - Granica Żarki Wielkie 21 października, 13:00
Sparta Miodnica - Kwisa Trzebów 20 października, 15:00
Sparta Grabik - KP Tomaszowo 20 października, 16:00
Płomień Czerna - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 20 października, 15:00
Piast Lubanice - Łużyczanka Lipinki Łużyckie 21 października, 15:00
Orzeł Konin Żagański - ŁKS Łęknica 20 października, 15:00

Kolejka 11 - 27-28 października

ŁKS Łęknica - Budowlani Gozdnica
Łużyczanka Lipinki Łużyckie - Orzeł Konin Żagański
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Piast Lubanice
KP Tomaszowo - Płomień Czerna
Kwisa Trzebów - Sparta Grabik
Granica Żarki Wielkie - Sparta Miodnica
Czarni Przybymierz - Czarni Jelenin

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Budowlani Gozdnica - Czarni Jelenin
Sparta Miodnica - Czarni Przybymierz
Sparta Grabik - Granica Żarki Wielkie
Płomień Czerna - Kwisa Trzebów
Piast Lubanice - KP Tomaszowo
Orzeł Konin Żagański - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
ŁKS Łęknica - Łużyczanka Lipinki Łużyckie

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Łużyczanka Lipinki Łużyckie - Budowlani Gozdnica
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - ŁKS Łęknica
KP Tomaszowo - Orzeł Konin Żagański
Kwisa Trzebów - Piast Lubanice
Granica Żarki Wielkie - Płomień Czerna
Czarni Przybymierz - Sparta Grabik
Czarni Jelenin - Sparta Miodnica

Kolejka 14

Budowlani Gozdnica - Sparta Miodnica
Czarni Jelenin - Sparta Grabik
Czarni Przybymierz - Płomień Czerna
Granica Żarki Wielkie - Piast Lubanice
Kwisa Trzebów - Orzeł Konin Żagański
KP Tomaszowo - ŁKS Łęknica
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Łużyczanka Lipinki Łużyckie

Kolejka 15

Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Budowlani Gozdnica
Łużyczanka Lipinki Łużyckie - KP Tomaszowo
ŁKS Łęknica - Kwisa Trzebów
Orzeł Konin Żagański - Granica Żarki Wielkie
Piast Lubanice - Czarni Przybymierz
Płomień Czerna - Czarni Jelenin
Sparta Grabik - Sparta Miodnica

Kolejka 16

Budowlani Gozdnica - Sparta Grabik
Sparta Miodnica - Płomień Czerna
Czarni Jelenin - Piast Lubanice
Czarni Przybymierz - Orzeł Konin Żagański
Granica Żarki Wielkie - ŁKS Łęknica
Kwisa Trzebów - Łużyczanka Lipinki Łużyckie
KP Tomaszowo - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne

Kolejka 17

KP Tomaszowo - Budowlani Gozdnica
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Kwisa Trzebów
Łużyczanka Lipinki Łużyckie - Granica Żarki Wielkie
ŁKS Łęknica - Czarni Przybymierz
Orzeł Konin Żagański - Czarni Jelenin
Piast Lubanice - Sparta Miodnica
Płomień Czerna - Sparta Grabik

Kolejka 18

Budowlani Gozdnica - Płomień Czerna
Sparta Grabik - Piast Lubanice
Sparta Miodnica - Orzeł Konin Żagański
Czarni Jelenin - ŁKS Łęknica
Czarni Przybymierz - Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Granica Żarki Wielkie - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Kwisa Trzebów - KP Tomaszowo

Kolejka 19

Kwisa Trzebów - Budowlani Gozdnica
KP Tomaszowo - Granica Żarki Wielkie
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Czarni Przybymierz
Łużyczanka Lipinki Łużyckie - Czarni Jelenin
ŁKS Łęknica - Sparta Miodnica
Orzeł Konin Żagański - Sparta Grabik
Piast Lubanice - Płomień Czerna

Kolejka 20

Budowlani Gozdnica - Piast Lubanice
Płomień Czerna - Orzeł Konin Żagański
Sparta Grabik - ŁKS Łęknica
Sparta Miodnica - Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Czarni Jelenin - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Czarni Przybymierz - KP Tomaszowo
Granica Żarki Wielkie - Kwisa Trzebów

Kolejka 21

Granica Żarki Wielkie - Budowlani Gozdnica
Kwisa Trzebów - Czarni Przybymierz
KP Tomaszowo - Czarni Jelenin
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Sparta Miodnica
Łużyczanka Lipinki Łużyckie - Sparta Grabik
ŁKS Łęknica - Płomień Czerna
Orzeł Konin Żagański - Piast Lubanice

Kolejka 22

Budowlani Gozdnica - Orzeł Konin Żagański
Piast Lubanice - ŁKS Łęknica
Płomień Czerna - Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Sparta Grabik - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Sparta Miodnica - KP Tomaszowo
Czarni Jelenin - Kwisa Trzebów
Czarni Przybymierz - Granica Żarki Wielkie

Kolejka 23

Czarni Przybymierz - Budowlani Gozdnica
Granica Żarki Wielkie - Czarni Jelenin
Kwisa Trzebów - Sparta Miodnica
KP Tomaszowo - Sparta Grabik
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Płomień Czerna
Łużyczanka Lipinki Łużyckie - Piast Lubanice
ŁKS Łęknica - Orzeł Konin Żagański

Kolejka 24

Budowlani Gozdnica - ŁKS Łęknica
Orzeł Konin Żagański - Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Piast Lubanice - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Płomień Czerna - KP Tomaszowo
Sparta Grabik - Kwisa Trzebów
Sparta Miodnica - Granica Żarki Wielkie
Czarni Jelenin - Czarni Przybymierz

Kolejka 25

Czarni Jelenin - Budowlani Gozdnica
Czarni Przybymierz - Sparta Miodnica
Granica Żarki Wielkie - Sparta Grabik
Kwisa Trzebów - Płomień Czerna
KP Tomaszowo - Piast Lubanice
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Orzeł Konin Żagański
Łużyczanka Lipinki Łużyckie - ŁKS Łęknica

Kolejka 26

Budowlani Gozdnica - Łużyczanka Lipinki Łużyckie
ŁKS Łęknica - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Orzeł Konin Żagański - KP Tomaszowo
Piast Lubanice - Kwisa Trzebów
Płomień Czerna - Granica Żarki Wielkie
Sparta Grabik - Czarni Przybymierz
Sparta Miodnica - Czarni Jelenin

Klasa okręgowa 2018/2019 (Zielona Góra)

Klasa A 2018/2019 (Zielona Góra I)
Klasa A 2018/2019 (Zielona Góra II)
Klasa A 2018/2019 (Zielona Góra III)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas