[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Świebodzin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Skioldpasz Radoszyn 12 29 9 2 1 41-12 4 1 0 16-4 5 1 1 25-8
2.  Delta Smardzewo 12 27 8 3 1 40-20 4 1 0 17-8 4 2 1 23-12
3.  Iskra Łagów (k. Świebodzina) 12 24 7 3 2 48-27 4 1 1 27-14 3 2 1 21-13
4.  Obra Trzciel 12 22 7 1 4 48-20 5 1 1 34-10 2 0 3 14-10 1 3 1 0 0 4-0
5.  Lubusze Rusinów 12 22 7 1 4 49-42 2 0 3 22-23 5 1 1 27-19 1 0 0 0 1 0-4
6.  Błyskawica Lubinicko 12 17 5 2 5 27-26 2 1 3 14-15 3 1 2 13-11 1 1 0 1 0 2-2
7.  Meteor Jordanowo 12 17 5 2 5 38-37 3 1 3 22-17 2 1 2 16-20 1 1 0 1 0 2-2
8.  Chrobry Brójce 12 16 5 1 6 37-43 4 0 2 28-24 1 1 4 9-19
9.  Brunatni Sieniawa 12 15 5 0 7 28-35 3 0 2 12-8 2 0 5 16-27
10.  Zenit Myszęcin 12 14 4 2 6 20-24 1 2 4 11-13 3 0 2 9-11
11.  Odra Glińsk 12 11 3 2 7 21-35 2 1 3 11-14 1 1 4 10-21
12.  Radość Staropole 12 9 3 0 9 20-44 2 0 5 16-24 1 0 4 4-20
13.  Sokół Rozłogi 12 1 0 1 11 20-72 0 1 5 6-27 0 0 6 14-45
Medyk II Cibórz wycofał się z rozgrywek po 1. kolejce. Jego wynik został anulowany.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Skioldpasz Radoszyn    3-3 2-0 3-1 5-0 3-0 
 2 Delta Smardzewo3-3     3-2 3-2 4-1 4-0 
 3 Iskra Łagów (k. Świebodzina)2-0     3-3 3-4 6-3 5-1 8-3 
 4 Obra Trzciel5-3     4-0 5-0 8-1 3-3 1-3 8-0 
 5 Lubusze Rusinów2-5 2-8     6-2 0-3* 12-5 
 6 Błyskawica Lubinicko1-2 1-4 0-0 3-6     4-1 5-2 
 7 Meteor Jordanowo0-2 1-4 3-5 2-2     4-1 4-1 8-2 
 8 Chrobry Brójce1-6 2-6 5-3     4-3 10-4 6-2 
 9 Brunatni Sieniawa2-0 2-3 4-1     0-2 4-2 
 10 Zenit Myszęcin1-4 2-3 0-3 2-2 0-1     0-0 6-0 
 11 Odra Glińsk0-3 2-2 1-5 3-1 0-1     5-2 
 12 Radość Staropole3-5 2-4 0-4 2-6 6-1 1-3 2-1     
 13 Sokół Rozłogi0-10 2-2 0-6 1-3 2-4 1-2     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Zenit Myszęcin 0-3 Błyskawica Lubinicko 19 sierpnia, 18:00
Sokół Rozłogi 2-4 Brunatni Sieniawa 19 sierpnia, 16:00
Radość Staropole 6-1 Chrobry Brójce 18 sierpnia, 17:00
Odra Glińsk 2-2 Delta Smardzewo 19 sierpnia, 14:00
Obra Trzciel 5-3 Iskra Łagów (k. Świebodzina) 19 sierpnia, 15:00
Meteor Jordanowo 0-2 Skioldpasz Radoszyn 19 sierpnia, 17:00
Medyk II Cibórz - Lubusze Rusinów 19 sierpnia, 17:00
było 2-9, anulowany

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Pauza: Skioldpasz Radoszyn.
 
Błyskawica Lubinicko 3-6 Lubusze Rusinów 25 sierpnia, 17:00
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 3-4 Meteor Jordanowo 26 sierpnia, 17:00
Delta Smardzewo 3-2 Obra Trzciel 26 sierpnia, 16:00
Chrobry Brójce 10-4 Odra Glińsk 26 sierpnia, 15:00
Brunatni Sieniawa 4-2 Radość Staropole 26 sierpnia, 16:00
Zenit Myszęcin 6-0 Sokół Rozłogi 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Pauza: Iskra Łagów (k. Świebodzina).
 
Sokół Rozłogi 1-3 Błyskawica Lubinicko 2 września, 15:00
Radość Staropole 1-3 Zenit Myszęcin 1 września, 16:00
Odra Glińsk 0-1 Brunatni Sieniawa 1 września, 14:00
Obra Trzciel 3-3 Chrobry Brójce 2 września, 14:00
Meteor Jordanowo 1-4 Delta Smardzewo 2 września, 16:00
Lubusze Rusinów 2-5 Skioldpasz Radoszyn 1 września, 17:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Pauza: Delta Smardzewo.
 
Błyskawica Lubinicko 1-2 Skioldpasz Radoszyn 8 września, 17:00
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 3-3 Lubusze Rusinów 9 września, 17:00
Chrobry Brójce 5-3 Meteor Jordanowo 9 września, 15:00
Brunatni Sieniawa 4-1 Obra Trzciel 9 września, 16:00
Zenit Myszęcin 0-0 Odra Glińsk 8 września, 16:00
Sokół Rozłogi 1-2 Radość Staropole 9 września, 15:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Pauza: Chrobry Brójce.
 
Radość Staropole 0-4 Błyskawica Lubinicko 15 września, 14:00
Odra Glińsk 5-2 Sokół Rozłogi 16 września, 11:00
Obra Trzciel 1-3 Zenit Myszęcin 15 września, 16:30
Meteor Jordanowo 4-1 Brunatni Sieniawa 16 września, 15:00
Lubusze Rusinów 2-8 Delta Smardzewo 16 września, 17:00
Skioldpasz Radoszyn 3-3 Iskra Łagów (k. Świebodzina) 16 września, 17:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Pauza: Brunatni Sieniawa.
 
Błyskawica Lubinicko 0-0 Iskra Łagów (k. Świebodzina) 22 września, 16:00
Delta Smardzewo 3-3 Skioldpasz Radoszyn 23 września, 15:00
Chrobry Brójce 2-6 Lubusze Rusinów 23 września, 15:00
Zenit Myszęcin 2-2 Meteor Jordanowo 22 września, 16:00
Sokół Rozłogi 0-6 Obra Trzciel 23 września, 14:00
Radość Staropole 2-1 Odra Glińsk 22 września, 13:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Pauza: Zenit Myszęcin.
 
Odra Glińsk 3-1 Błyskawica Lubinicko 29 września, 13:00
Obra Trzciel 8-0 Radość Staropole 30 września, 14:00
Meteor Jordanowo 8-2 Sokół Rozłogi 29 września, 14:00
Lubusze Rusinów 6-2 Brunatni Sieniawa 30 września, 13:00
Skioldpasz Radoszyn 3-1 Chrobry Brójce 30 września, 15:00
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 2-0 Delta Smardzewo 30 września, 16:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Pauza: Sokół Rozłogi.
 
Błyskawica Lubinicko 1-4 Delta Smardzewo 6 października, 15:00
Chrobry Brójce 1-6 Iskra Łagów (k. Świebodzina) 7 października, 15:00
Brunatni Sieniawa 2-0 Skioldpasz Radoszyn 7 października, 13:00
Zenit Myszęcin 2-3 Lubusze Rusinów 6 października, 15:00
Radość Staropole 2-6 Meteor Jordanowo 7 października, 14:00
Odra Glińsk 1-5 Obra Trzciel 7 października, 13:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Pauza: Radość Staropole.
 
Obra Trzciel 5-0 Błyskawica Lubinicko 14 października, 14:00
Meteor Jordanowo 4-1 Odra Glińsk 14 października, 14:00
Lubusze Rusinów 12-5 Sokół Rozłogi 14 października, 12:00
Skioldpasz Radoszyn 5-0 Zenit Myszęcin 14 października, 14:00
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 6-3 Brunatni Sieniawa 14 października, 15:00
Delta Smardzewo 3-2 Chrobry Brójce 14 października, 14:30

Kolejka 10 - 20-21 października

Pauza: Odra Glińsk.
 
Błyskawica Lubinicko 4-1 Chrobry Brójce 20 października, 13:00
Brunatni Sieniawa 2-3 Delta Smardzewo 21 października, 13:00
Zenit Myszęcin 1-4 Iskra Łagów (k. Świebodzina) 21 października, 15:00
Sokół Rozłogi 0-10 Skioldpasz Radoszyn 21 października, 12:00
Radość Staropole 2-4 Lubusze Rusinów 20 października, 14:00
Obra Trzciel 8-1 Meteor Jordanowo 21 października, 14:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Pauza: Obra Trzciel.
 
Meteor Jordanowo 2-2 Błyskawica Lubinicko 28 października, 13:00
Lubusze Rusinów 0-3 Odra Glińsk 28 października, 14:30
(wo)
na boisku 3-2
Skioldpasz Radoszyn 3-0 Radość Staropole 28 października, 14:00
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 8-3 Sokół Rozłogi 28 października, 13:00
Delta Smardzewo 4-1 Zenit Myszęcin 28 października, 13:30
Chrobry Brójce 4-3 Brunatni Sieniawa 28 października, 13:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Pauza: Meteor Jordanowo.
 
Błyskawica Lubinicko 5-2 Brunatni Sieniawa 3 listopada, 13:00
Zenit Myszęcin 0-1 Chrobry Brójce 3 listopada, 14:00
Sokół Rozłogi 2-2 Delta Smardzewo 4 listopada, 13:00
Radość Staropole 3-5 Iskra Łagów (k. Świebodzina) 3 listopada, 14:00
Odra Glińsk 0-3 Skioldpasz Radoszyn 3 listopada, 14:00
Obra Trzciel 4-0 Lubusze Rusinów 4 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Pauza: Błyskawica Lubinicko.
 
Skioldpasz Radoszyn 2-0 Obra Trzciel 11 listopada, 13:00
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 5-1 Odra Glińsk 11 listopada, 13:00
Delta Smardzewo 4-0 Radość Staropole 11 listopada, 13:00
Chrobry Brójce 6-2 Sokół Rozłogi 10 listopada, 13:30
Brunatni Sieniawa 0-2 Zenit Myszęcin 11 listopada, 13:00
Meteor Jordanowo 3-5 Lubusze Rusinów 10 listopada, 13:30

Kolejka 14

Pauza: Lubusze Rusinów.
 
Błyskawica Lubinicko - Zenit Myszęcin
Brunatni Sieniawa - Sokół Rozłogi
Chrobry Brójce - Radość Staropole
Delta Smardzewo - Odra Glińsk
Iskra Łagów (k. Świebodzina) - Obra Trzciel
Skioldpasz Radoszyn - Meteor Jordanowo

Kolejka 15

Pauza: Skioldpasz Radoszyn.
 
Lubusze Rusinów - Błyskawica Lubinicko
Meteor Jordanowo - Iskra Łagów (k. Świebodzina)
Obra Trzciel - Delta Smardzewo
Odra Glińsk - Chrobry Brójce
Radość Staropole - Brunatni Sieniawa
Sokół Rozłogi - Zenit Myszęcin

Kolejka 16

Pauza: Iskra Łagów (k. Świebodzina).
 
Błyskawica Lubinicko - Sokół Rozłogi
Zenit Myszęcin - Radość Staropole
Brunatni Sieniawa - Odra Glińsk
Chrobry Brójce - Obra Trzciel
Delta Smardzewo - Meteor Jordanowo
Skioldpasz Radoszyn - Lubusze Rusinów

Kolejka 17

Pauza: Delta Smardzewo.
 
Skioldpasz Radoszyn - Błyskawica Lubinicko
Lubusze Rusinów - Iskra Łagów (k. Świebodzina)
Meteor Jordanowo - Chrobry Brójce
Obra Trzciel - Brunatni Sieniawa
Odra Glińsk - Zenit Myszęcin
Radość Staropole - Sokół Rozłogi

Kolejka 18

Pauza: Chrobry Brójce.
 
Błyskawica Lubinicko - Radość Staropole
Sokół Rozłogi - Odra Glińsk
Zenit Myszęcin - Obra Trzciel
Brunatni Sieniawa - Meteor Jordanowo
Delta Smardzewo - Lubusze Rusinów
Iskra Łagów (k. Świebodzina) - Skioldpasz Radoszyn

Kolejka 19

Pauza: Brunatni Sieniawa.
 
Iskra Łagów (k. Świebodzina) - Błyskawica Lubinicko
Skioldpasz Radoszyn - Delta Smardzewo
Lubusze Rusinów - Chrobry Brójce
Meteor Jordanowo - Zenit Myszęcin
Obra Trzciel - Sokół Rozłogi
Odra Glińsk - Radość Staropole

Kolejka 20

Pauza: Zenit Myszęcin.
 
Błyskawica Lubinicko - Odra Glińsk
Radość Staropole - Obra Trzciel
Sokół Rozłogi - Meteor Jordanowo
Brunatni Sieniawa - Lubusze Rusinów
Chrobry Brójce - Skioldpasz Radoszyn
Delta Smardzewo - Iskra Łagów (k. Świebodzina)

Kolejka 21

Pauza: Sokół Rozłogi.
 
Delta Smardzewo - Błyskawica Lubinicko
Iskra Łagów (k. Świebodzina) - Chrobry Brójce
Skioldpasz Radoszyn - Brunatni Sieniawa
Lubusze Rusinów - Zenit Myszęcin
Meteor Jordanowo - Radość Staropole
Obra Trzciel - Odra Glińsk

Kolejka 22

Pauza: Radość Staropole.
 
Błyskawica Lubinicko - Obra Trzciel
Odra Glińsk - Meteor Jordanowo
Sokół Rozłogi - Lubusze Rusinów
Zenit Myszęcin - Skioldpasz Radoszyn
Brunatni Sieniawa - Iskra Łagów (k. Świebodzina)
Chrobry Brójce - Delta Smardzewo

Kolejka 23

Pauza: Odra Glińsk.
 
Chrobry Brójce - Błyskawica Lubinicko
Delta Smardzewo - Brunatni Sieniawa
Iskra Łagów (k. Świebodzina) - Zenit Myszęcin
Skioldpasz Radoszyn - Sokół Rozłogi
Lubusze Rusinów - Radość Staropole
Meteor Jordanowo - Obra Trzciel

Kolejka 24

Pauza: Obra Trzciel.
 
Błyskawica Lubinicko - Meteor Jordanowo
Odra Glińsk - Lubusze Rusinów
Radość Staropole - Skioldpasz Radoszyn
Sokół Rozłogi - Iskra Łagów (k. Świebodzina)
Zenit Myszęcin - Delta Smardzewo
Brunatni Sieniawa - Chrobry Brójce

Kolejka 25

Pauza: Meteor Jordanowo.
 
Brunatni Sieniawa - Błyskawica Lubinicko
Chrobry Brójce - Zenit Myszęcin
Delta Smardzewo - Sokół Rozłogi
Iskra Łagów (k. Świebodzina) - Radość Staropole
Skioldpasz Radoszyn - Odra Glińsk
Lubusze Rusinów - Obra Trzciel

Kolejka 26

Pauza: Błyskawica Lubinicko.
 
Lubusze Rusinów - Meteor Jordanowo
Obra Trzciel - Skioldpasz Radoszyn
Odra Glińsk - Iskra Łagów (k. Świebodzina)
Radość Staropole - Delta Smardzewo
Sokół Rozłogi - Chrobry Brójce
Zenit Myszęcin - Brunatni Sieniawa

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas