[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Gorzów Wielkopolski
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Meprozet Stare Kurowo 25 70 23 1 1 75-14 12 1 0 43-8 11 0 1 32-6
2.  Pogoń Skwierzyna 25 60 19 3 3 87-24 12 0 0 53-8 7 3 3 34-16
3.  Zjednoczeni Przytoczna 25 47 15 2 8 66-54 8 1 4 30-28 7 1 4 36-26
4.  Stal Sulęcin 25 45 13 6 6 81-50 6 3 3 38-23 7 3 3 43-27
5.  Spartak Deszczno 25 42 13 3 9 58-55 8 2 2 32-21 5 1 7 26-34 2 3 1 0 1 3-2
6.  Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 25 42 13 3 9 44-25 8 1 3 27-11 5 2 6 17-14 2 3 1 0 1 2-3
7.  Kasztelania Santok 25 37 12 1 12 63-54 8 0 4 37-25 4 1 8 26-29
8.  Orzeł Międzyrzecz 25 35 9 8 8 48-33 7 4 2 33-12 2 4 6 15-21
9.  Polonia Lipki Wielkie 25 34 10 4 11 54-64 8 0 5 40-33 2 4 6 14-31
10.  Łucznik Strzelce Krajeńskie 25 33 10 3 12 41-59 8 2 3 24-19 2 1 9 17-40
11.  Błękitni Lubno 25 28 7 7 11 51-62 5 3 4 31-26 2 4 7 20-36
12.  Warta Słońsk 25 26 7 5 13 43-65 5 4 4 27-22 2 1 9 16-43
13.  Radowiak Drezdenko 25 24 7 3 15 33-54 5 1 6 23-27 2 2 9 10-27
14.  Odra Górzyca 25 18 4 6 15 27-70 4 5 4 17-28 0 1 11 10-42
15.  Zieloni Lubiechnia Wielka 25 15 3 6 16 24-72 1 3 8 8-27 2 3 8 16-45
16.  LZS Bobrówko 25 13 4 1 20 34-74 4 1 8 20-28 0 0 12 14-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Meprozet Stare Kurowo    2-1 3-1 4-0 4-1 5-1 4-0 1-1 4-2 4-0 4-0 1-0 5-0 2-1 
 2 Pogoń Skwierzyna1-0     4-1 4-1 2-1 1-0 7-0 7-2 5-1 4-1 5-1 10-0 3-0 
 3 Zjednoczeni Przytoczna0-6 0-6     2-5 2-1 2-1 1-2 5-2 4-3 3-0 1-0 6-1 1-1 3-0 
 4 Stal Sulęcin2-2 3-3     2-3 1-2 3-5 3-3 5-0 4-0 3-1 2-0 5-1 5-3 
 5 Spartak Deszczno2-6 5-1 5-5     0-1 4-2 0-0 2-1 3-1 2-1 3-1 3-1 3-1 
 6 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)1-2 1-0 1-0 1-3     4-2 0-1 2-2 3-0* 1-0 3-0 3-1 7-0 
 7 Kasztelania Santok2-5 3-7 3-5 3-2 2-1     0-1 5-2 2-0 4-0 3-0 5-0 5-2 
 8 Orzeł Międzyrzecz0-1 0-0 3-0 0-5 1-1 0-0     2-2 4-0 6-0 5-2 4-0 3-0 5-1 
 9 Polonia Lipki Wielkie0-3 1-2 1-3 3-6 4-3 3-6 1-0     5-0 3-2 8-1 3-2 3-2 5-3 
 10 Łucznik Strzelce Krajeńskie0-3 0-3 2-1 1-0 4-3 2-1 1-1     1-1 5-2 2-0 4-0 0-3 2-1 
 11 Błękitni Lubno1-4 1-5 5-0 0-2 3-1 3-0 2-0     2-4 2-2 3-3 2-2 7-3 
 12 Warta Słońsk1-2 3-5 3-3 5-1 2-5 3-1 0-0 2-2 1-1     2-0 3-0 0-1 2-1 
 13 Radowiak Drezdenko1-2 0-2 2-4 0-4 1-3 1-0 0-3 1-1 6-3 4-3     3-1 4-1 
 14 Odra Górzyca0-5 0-4 2-2 2-1 0-0 2-1 0-6 3-2 1-2 1-1 0-0     3-3 3-1 
 15 Zieloni Lubiechnia Wielka1-2 1-1 1-4 0-5 2-3 1-0 0-0 1-1 0-3 0-3* 1-2 0-3     
 16 LZS Bobrówko0-2 4-1 0-3 0-2 0-4 1-3 0-3* 2-0 6-1 1-5 2-2 1-2 3-0*     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Błękitni Lubno 2-2 Zieloni Lubiechnia Wielka 12 sierpnia, 12:00
Spartak Deszczno 5-5 Stal Sulęcin 11 sierpnia, 12:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-0 Radowiak Drezdenko 12 sierpnia, 15:00
Kasztelania Santok 2-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 11 sierpnia, 17:00
Pogoń Skwierzyna 1-0 Meprozet Stare Kurowo 11 sierpnia, 18:00
LZS Bobrówko 0-3 Zjednoczeni Przytoczna 11 sierpnia, 14:00
Polonia Lipki Wielkie 8-1 Warta Słońsk 12 sierpnia, 11:00
Odra Górzyca 0-6 Orzeł Międzyrzecz 11 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Zieloni Lubiechnia Wielka 1-1 Orzeł Międzyrzecz 19 sierpnia, 18:00
Warta Słońsk 3-0 Odra Górzyca 18 sierpnia, 16:00
Zjednoczeni Przytoczna 1-2 Polonia Lipki Wielkie 19 sierpnia, 16:00
Meprozet Stare Kurowo 2-1 LZS Bobrówko 18 sierpnia, 14:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-3 Pogoń Skwierzyna 18 sierpnia, 15:00
Radowiak Drezdenko 0-3 Kasztelania Santok 18 sierpnia, 18:00
Stal Sulęcin 1-2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 18 sierpnia, 11:00
Błękitni Lubno 5-0 Spartak Deszczno 19 sierpnia, 12:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Spartak Deszczno 3-1 Zieloni Lubiechnia Wielka 25 sierpnia, 14:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2-2 Błękitni Lubno 26 sierpnia, 15:00
Kasztelania Santok 3-5 Stal Sulęcin 25 sierpnia, 16:00
Pogoń Skwierzyna 4-1 Radowiak Drezdenko 25 sierpnia, 10:00
LZS Bobrówko 1-5 Łucznik Strzelce Krajeńskie 25 sierpnia, 17:00
Polonia Lipki Wielkie 0-3 Meprozet Stare Kurowo 25 sierpnia, 17:30
Odra Górzyca 0-4 Zjednoczeni Przytoczna 25 sierpnia, 16:00
Orzeł Międzyrzecz 5-2 Warta Słońsk 25 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 1-2 września

Zieloni Lubiechnia Wielka 1-2 Warta Słońsk 2 września, 17:00
Zjednoczeni Przytoczna 2-1 Orzeł Międzyrzecz 1 września, 17:00
Meprozet Stare Kurowo 1-0 Odra Górzyca 1 września, 14:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-1 Polonia Lipki Wielkie 1 września, 17:00
Radowiak Drezdenko 4-1 LZS Bobrówko 1 września, 17:00
Stal Sulęcin 2-2 Pogoń Skwierzyna 1 września, 18:00
Błękitni Lubno 3-1 Kasztelania Santok 2 września, 12:00
Spartak Deszczno 0-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1 września, 16:00

Kolejka 5 - 8-9 września

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3-1 Zieloni Lubiechnia Wielka 8 września, 14:00
Kasztelania Santok 3-2 Spartak Deszczno 8 września, 17:00
Pogoń Skwierzyna 7-2 Błękitni Lubno 8 września, 14:00
LZS Bobrówko 0-2 Stal Sulęcin 8 września, 16:00
Polonia Lipki Wielkie 3-2 Radowiak Drezdenko 9 września, 17:00
Odra Górzyca 3-2 Łucznik Strzelce Krajeńskie 8 września, 17:00
Orzeł Międzyrzecz 0-1 Meprozet Stare Kurowo 8 września, 16:00
Warta Słońsk 3-5 Zjednoczeni Przytoczna 8 września, 16:00

Kolejka 6 - 15-16 września

Zieloni Lubiechnia Wielka 1-4 Zjednoczeni Przytoczna 15 września, 12:00
Meprozet Stare Kurowo 4-0 Warta Słońsk 16 września, 12:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 2-1 Orzeł Międzyrzecz 15 września, 17:00
Radowiak Drezdenko 3-1 Odra Górzyca 15 września, 17:00
Błękitni Lubno 7-3 LZS Bobrówko 16 września, 12:00
Spartak Deszczno 2-6 Pogoń Skwierzyna 15 września, 14:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 4-2 Kasztelania Santok 15 września, 12:00
Polonia Lipki Wielkie 3-6 Stal Sulęcin 15 września, 17:00

Kolejka 7 - 22-23 września

Kasztelania Santok 5-0 Zieloni Lubiechnia Wielka 22 września, 17:00
Pogoń Skwierzyna 2-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 22 września, 17:00
LZS Bobrówko 0-4 Spartak Deszczno 22 września, 16:00
Polonia Lipki Wielkie 3-2 Błękitni Lubno 22 września, 17:00
Odra Górzyca 2-2 Stal Sulęcin 22 września, 17:00
Orzeł Międzyrzecz 4-0 Radowiak Drezdenko 22 września, 16:00
Warta Słońsk 2-2 Łucznik Strzelce Krajeńskie 23 września, 16:00
Zjednoczeni Przytoczna 0-6 Meprozet Stare Kurowo 22 września, 16:00

Kolejka 8 - 29-30 września

Zieloni Lubiechnia Wielka 1-2 Meprozet Stare Kurowo 29 września, 16:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 2-1 Zjednoczeni Przytoczna 29 września, 16:00
Radowiak Drezdenko 4-3 Warta Słońsk 29 września, 16:00
Stal Sulęcin 3-3 Orzeł Międzyrzecz 29 września, 17:00
Błękitni Lubno 3-3 Odra Górzyca 30 września, 12:00
Spartak Deszczno 2-1 Polonia Lipki Wielkie 30 września, 16:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 7-0 LZS Bobrówko 30 września, 14:00
Kasztelania Santok 2-5 Pogoń Skwierzyna 29 września, 17:00

Kolejka 9 - 6-7 października

Pogoń Skwierzyna 10-0 Zieloni Lubiechnia Wielka 6 października, 16:00
LZS Bobrówko 0-3 Kasztelania Santok 6 października, 15:00
(wo)
na boisku 2-3
Polonia Lipki Wielkie 3-6 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 6 października, 16:00
Odra Górzyca 2-1 Spartak Deszczno 7 października, 16:30
Orzeł Międzyrzecz 6-0 Błękitni Lubno 6 października, 16:00
Warta Słońsk 3-3 Stal Sulęcin 6 października, 14:00
Zjednoczeni Przytoczna 1-0 Radowiak Drezdenko 6 października, 16:00
Meprozet Stare Kurowo 4-2 Łucznik Strzelce Krajeńskie 6 października, 14:00

Kolejka 10 - 13-14 października

Zieloni Lubiechnia Wielka 0-3 Łucznik Strzelce Krajeńskie 14 października, 14:00
Radowiak Drezdenko 1-2 Meprozet Stare Kurowo 13 października, 15:00
Stal Sulęcin 3-3 Zjednoczeni Przytoczna 14 października, 16:00
Błękitni Lubno 2-4 Warta Słońsk 14 października, 12:00
Spartak Deszczno 0-0 Orzeł Międzyrzecz 13 października, 14:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3-0 Odra Górzyca 13 października, 16:00
Kasztelania Santok 5-2 Polonia Lipki Wielkie 13 października, 16:00
Pogoń Skwierzyna 3-0 LZS Bobrówko 13 października, 16:00

Kolejka 11 - 20-21 października

LZS Bobrówko 3-0 Zieloni Lubiechnia Wielka 20 października, 15:00
(wo)
na boisku 2-3
Polonia Lipki Wielkie 1-2 Pogoń Skwierzyna 20 października, 15:00
Odra Górzyca 2-1 Kasztelania Santok 20 października, 15:00
Orzeł Międzyrzecz 0-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 20 października, 15:00
Warta Słońsk 5-1 Spartak Deszczno 20 października, 14:00
Zjednoczeni Przytoczna 4-3 Błękitni Lubno 20 października, 14:00
Meprozet Stare Kurowo 4-0 Stal Sulęcin 20 października, 16:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 2-0 Radowiak Drezdenko 20 października, 14:00

Kolejka 12 - 27-28 października

Zieloni Lubiechnia Wielka 0-3 Radowiak Drezdenko 28 października, 13:00
Stal Sulęcin 4-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 27 października, 15:00
Błękitni Lubno 1-4 Meprozet Stare Kurowo 28 października, 12:00
Spartak Deszczno 5-1 Zjednoczeni Przytoczna 27 października, 14:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3-0 Warta Słońsk 27 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Kasztelania Santok 0-1 Orzeł Międzyrzecz 27 października, 16:00
Pogoń Skwierzyna 5-1 Odra Górzyca 27 października, 11:30
LZS Bobrówko 6-1 Polonia Lipki Wielkie 27 października, 15:00

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Polonia Lipki Wielkie 5-3 Zieloni Lubiechnia Wielka 3 listopada, 14:00
Odra Górzyca 3-1 LZS Bobrówko 3 listopada, 14:00
Orzeł Międzyrzecz 0-0 Pogoń Skwierzyna 3 listopada, 13:00
Warta Słońsk 2-5 Kasztelania Santok 3 listopada, 14:00
Zjednoczeni Przytoczna 2-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3 listopada, 14:00
Meprozet Stare Kurowo 4-1 Spartak Deszczno 3 listopada, 14:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-1 Błękitni Lubno 3 listopada, 13:00
Radowiak Drezdenko 0-4 Stal Sulęcin 3 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 10-11 listopada

Zieloni Lubiechnia Wielka 0-5 Stal Sulęcin 11 listopada, 12:00
Błękitni Lubno 2-2 Radowiak Drezdenko 11 listopada, 12:00
Spartak Deszczno 3-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 10 listopada, 14:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-2 Meprozet Stare Kurowo 10 listopada, 14:00
Kasztelania Santok 3-7 Zjednoczeni Przytoczna 10 listopada, 14:30
Pogoń Skwierzyna 5-1 Warta Słońsk 10 listopada, 14:00
LZS Bobrówko 2-0 Orzeł Międzyrzecz 10 listopada, 13:00
Polonia Lipki Wielkie 3-2 Odra Górzyca 10 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 17-18 listopada

Odra Górzyca 3-3 Zieloni Lubiechnia Wielka 17 listopada, 14:00
Orzeł Międzyrzecz 2-2 Polonia Lipki Wielkie 17 listopada, 14:00
Warta Słońsk 2-1 LZS Bobrówko 17 listopada, 14:00
Zjednoczeni Przytoczna 0-6 Pogoń Skwierzyna 17 listopada, 14:00
Meprozet Stare Kurowo 5-1 Kasztelania Santok 17 listopada, 14:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 17 listopada, 13:00
Radowiak Drezdenko 1-3 Spartak Deszczno 17 listopada, 14:00
Stal Sulęcin 3-1 Błękitni Lubno 17 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 16-17 marca

Zieloni Lubiechnia Wielka 0-3 Błękitni Lubno 16 marca, 14:00
(wo)
na boisku 1-0
Stal Sulęcin 2-3 Spartak Deszczno 16 marca, 15:00
Radowiak Drezdenko 1-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 16 marca, 14:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 4-3 Kasztelania Santok 16 marca, 15:00
Meprozet Stare Kurowo 2-1 Pogoń Skwierzyna 16 marca, 13:00
Zjednoczeni Przytoczna 3-0 LZS Bobrówko 16 marca, 14:00
Warta Słońsk 0-0 Polonia Lipki Wielkie 16 marca, 14:00
Orzeł Międzyrzecz 3-0 Odra Górzyca 16 marca, 16:00

Kolejka 17 - 23-24 marca

Orzeł Międzyrzecz 5-1 Zieloni Lubiechnia Wielka 23 marca, 16:00
Odra Górzyca 1-1 Warta Słońsk 24 marca, 15:00
Polonia Lipki Wielkie 1-3 Zjednoczeni Przytoczna 24 marca, 12:30
LZS Bobrówko 0-2 Meprozet Stare Kurowo 23 marca, 14:00
Pogoń Skwierzyna 7-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 23 marca, 14:00
Kasztelania Santok 3-0 Radowiak Drezdenko 23 marca, 16:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-0 Stal Sulęcin 23 marca, 14:00
Spartak Deszczno 2-1 Błękitni Lubno 23 marca, 15:00

Kolejka 18 - 30-31 marca

Zieloni Lubiechnia Wielka 2-3 Spartak Deszczno 30 marca, 15:00
Błękitni Lubno 0-2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 31 marca, 14:00
Stal Sulęcin 3-5 Kasztelania Santok 30 marca, 16:00
Radowiak Drezdenko 0-2 Pogoń Skwierzyna 30 marca, 15:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 2-1 LZS Bobrówko 30 marca, 16:00
Meprozet Stare Kurowo 1-1 Polonia Lipki Wielkie 30 marca, 15:00
Zjednoczeni Przytoczna 6-1 Odra Górzyca 30 marca, 15:00
Warta Słońsk 3-1 Orzeł Międzyrzecz 30 marca, 16:00

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Warta Słońsk 0-1 Zieloni Lubiechnia Wielka 6 kwietnia, 17:00
Orzeł Międzyrzecz 3-0 Zjednoczeni Przytoczna 6 kwietnia, 16:00
Odra Górzyca 0-5 Meprozet Stare Kurowo 6 kwietnia, 15:00
Polonia Lipki Wielkie 5-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 7 kwietnia, 12:00
LZS Bobrówko 1-2 Radowiak Drezdenko 6 kwietnia, 15:00
Pogoń Skwierzyna 4-1 Stal Sulęcin 6 kwietnia, 14:00
Kasztelania Santok 4-0 Błękitni Lubno 6 kwietnia, 17:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-3 Spartak Deszczno 6 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Zieloni Lubiechnia Wielka 1-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 13 kwietnia, 15:00
Spartak Deszczno 4-2 Kasztelania Santok 13 kwietnia, 15:00
Błękitni Lubno 1-5 Pogoń Skwierzyna 14 kwietnia, 12:00
Stal Sulęcin 5-3 LZS Bobrówko 13 kwietnia, 17:00
Radowiak Drezdenko 6-3 Polonia Lipki Wielkie 13 kwietnia, 15:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 4-0 Odra Górzyca 13 kwietnia, 17:00
Meprozet Stare Kurowo 4-0 Orzeł Międzyrzecz 13 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni Przytoczna 3-0 Warta Słońsk 13 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 20 kwietnia

Stal Sulęcin 5-0 Polonia Lipki Wielkie 20 kwietnia, 17:00
Zjednoczeni Przytoczna 1-1 Zieloni Lubiechnia Wielka 20 kwietnia, 13:00
Warta Słońsk 1-2 Meprozet Stare Kurowo 20 kwietnia, 17:00
Orzeł Międzyrzecz 4-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 20 kwietnia, 12:00
Odra Górzyca 0-0 Radowiak Drezdenko 20 kwietnia, 15:00
LZS Bobrówko 2-2 Błękitni Lubno 20 kwietnia, 15:00
Pogoń Skwierzyna 4-1 Spartak Deszczno 20 kwietnia, 14:00
Kasztelania Santok 2-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 20 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Zieloni Lubiechnia Wielka 0-0 Kasztelania Santok 27 kwietnia, 16:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-0 Pogoń Skwierzyna 27 kwietnia, 18:00
Spartak Deszczno 3-1 LZS Bobrówko 27 kwietnia, 15:00
Błękitni Lubno 2-0 Polonia Lipki Wielkie 28 kwietnia, 12:00
Stal Sulęcin 5-1 Odra Górzyca 27 kwietnia, 17:00
Radowiak Drezdenko 1-1 Orzeł Międzyrzecz 27 kwietnia, 16:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 5-2 Warta Słońsk 28 kwietnia, 14:00
Meprozet Stare Kurowo 3-1 Zjednoczeni Przytoczna 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 4-5 maja

Meprozet Stare Kurowo 5-0 Zieloni Lubiechnia Wielka 4 maja, 16:00
Zjednoczeni Przytoczna 5-2 Łucznik Strzelce Krajeńskie 4 maja, 16:00
Warta Słońsk 2-0 Radowiak Drezdenko 4 maja, 17:00
Orzeł Międzyrzecz 0-5 Stal Sulęcin 1 maja, 15:00
Odra Górzyca 1-2 Błękitni Lubno 4 maja, 16:00
Polonia Lipki Wielkie 4-3 Spartak Deszczno 5 maja, 17:00
LZS Bobrówko 1-3 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 4 maja, 16:00
Pogoń Skwierzyna 1-0 Kasztelania Santok 4 maja, 16:00

Kolejka 24 - 11-12 maja

Zieloni Lubiechnia Wielka 1-1 Pogoń Skwierzyna 11 maja, 16:00
Kasztelania Santok 5-2 LZS Bobrówko 11 maja, 18:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0-1 Polonia Lipki Wielkie 11 maja, 14:00
Spartak Deszczno 3-1 Odra Górzyca 11 maja, 15:00
Błękitni Lubno 3-0 Orzeł Międzyrzecz 12 maja, 12:00
Stal Sulęcin 2-0 Warta Słońsk 11 maja, 17:30
Radowiak Drezdenko 2-4 Zjednoczeni Przytoczna 11 maja, 16:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-3 Meprozet Stare Kurowo 11 maja, 18:00

Kolejka 25 - 18-19 maja

Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-3 Zieloni Lubiechnia Wielka 18 maja, 18:00
Meprozet Stare Kurowo 4-0 Radowiak Drezdenko 18 maja, 16:00
Zjednoczeni Przytoczna 2-5 Stal Sulęcin 18 maja, 16:00
Warta Słońsk 1-1 Błękitni Lubno 18 maja, 17:00
Orzeł Międzyrzecz 1-1 Spartak Deszczno 18 maja, 16:00
Odra Górzyca 0-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 18 maja, 16:00
Polonia Lipki Wielkie 1-0 Kasztelania Santok 18 maja, 17:00
LZS Bobrówko 4-1 Pogoń Skwierzyna 18 maja, 16:00

Kolejka 26 - 25-26 maja

Zieloni Lubiechnia Wielka - LZS Bobrówko 25 maja, 17:00
Pogoń Skwierzyna - Polonia Lipki Wielkie 25 maja, 17:00
Kasztelania Santok - Odra Górzyca 25 maja, 17:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Orzeł Międzyrzecz 25 maja, 14:00
Spartak Deszczno - Warta Słońsk 25 maja, 17:00
Błękitni Lubno - Zjednoczeni Przytoczna 26 maja, 12:00
Stal Sulęcin - Meprozet Stare Kurowo 25 maja, 18:00
Radowiak Drezdenko - Łucznik Strzelce Krajeńskie 25 maja, 17:00

Kolejka 27 - 1-2 czerwca

Radowiak Drezdenko - Zieloni Lubiechnia Wielka
Łucznik Strzelce Krajeńskie - Stal Sulęcin
Meprozet Stare Kurowo - Błękitni Lubno
Zjednoczeni Przytoczna - Spartak Deszczno
Warta Słońsk - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Orzeł Międzyrzecz - Kasztelania Santok
Odra Górzyca - Pogoń Skwierzyna
Polonia Lipki Wielkie - LZS Bobrówko

Kolejka 28 - 8-9 czerwca

Zieloni Lubiechnia Wielka - Polonia Lipki Wielkie
LZS Bobrówko - Odra Górzyca
Pogoń Skwierzyna - Orzeł Międzyrzecz
Kasztelania Santok - Warta Słońsk
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Zjednoczeni Przytoczna
Spartak Deszczno - Meprozet Stare Kurowo
Błękitni Lubno - Łucznik Strzelce Krajeńskie
Stal Sulęcin - Radowiak Drezdenko

Kolejka 29 - 15-16 czerwca

Stal Sulęcin - Zieloni Lubiechnia Wielka
Radowiak Drezdenko - Błękitni Lubno
Łucznik Strzelce Krajeńskie - Spartak Deszczno
Meprozet Stare Kurowo - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Zjednoczeni Przytoczna - Kasztelania Santok
Warta Słońsk - Pogoń Skwierzyna
Orzeł Międzyrzecz - LZS Bobrówko
Odra Górzyca - Polonia Lipki Wielkie

Kolejka 30 - 22-23 czerwca

Zieloni Lubiechnia Wielka - Odra Górzyca
Polonia Lipki Wielkie - Orzeł Międzyrzecz
LZS Bobrówko - Warta Słońsk
Pogoń Skwierzyna - Zjednoczeni Przytoczna
Kasztelania Santok - Meprozet Stare Kurowo
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Łucznik Strzelce Krajeńskie
Spartak Deszczno - Radowiak Drezdenko
Błękitni Lubno - Stal Sulęcin

IV liga 2018/2019 (lubuska)

Klasa okręgowa 2018/2019 (Zielona Góra)

Klasa A 2018/2019 (Gorzów Wielkopolski I)
Klasa A 2018/2019 (Gorzów Wielkopolski II (Słubice))
Klasa A 2018/2019 (Gorzów Wielkopolski III (Drezdenko))

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas