[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2018/2019, grupa: Gorzów Wielkopolski II (Słubice)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Toroma Torzym 25 61 19 4 2 97-31 9 2 1 45-19 10 2 1 52-12
2.  GKP Pszczew 25 55 17 4 4 67-23 11 2 0 46-12 6 2 4 21-11
3.  SKP Słubice 24 49 16 1 7 61-33 8 0 3 30-11 8 1 4 31-22
4.  Celuloza Kostrzyn nad Odrą 25 46 14 4 7 85-43 8 3 1 41-15 6 1 6 44-28
5.  Lubniewiczanka Lubniewice 25 44 13 5 7 57-46 9 2 2 35-19 4 3 5 22-27 2 4 1 1 0 4-3
6.  Chrobry Drzeńsko 25 44 13 5 7 75-34 6 4 3 44-19 7 1 4 31-15 2 1 0 1 1 3-4
7.  Leśnik Lemierzyce 24 40 12 4 8 63-43 6 2 4 32-18 6 2 4 31-25
8.  Znicz Trzemeszno Lubuskie 25 32 9 5 11 60-72 5 4 3 33-26 4 1 8 27-46
9.  Juwenia Boczów 25 30 9 3 13 66-71 6 2 5 42-31 3 1 8 24-40 2 3 1 0 1 4-3
10.  Zorza Kowalów 25 30 9 3 13 35-45 5 1 6 20-20 4 2 7 15-25 2 3 1 0 1 3-4
11.  As Pieski 25 28 8 4 13 62-80 4 1 7 30-36 4 3 6 32-44
12.  FC Kursko 25 20 6 2 17 38-82 4 0 9 19-44 2 2 8 19-38
13.  Pogoń Krzeszyce 24 9 2 3 19 23-88 2 0 11 11-46 0 3 8 12-42
14.  Smogórzanka Smogóry 22 4 1 1 20 16-114 0 1 10 8-53 1 0 10 8-61

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Toroma Torzym    3-3 5-1 2-1 3-4 1-0 4-2 3-3 4-0 5-2 5-1 4-2 6-0 
 2 GKP Pszczew3-0     2-0 3-0 4-1 2-1 4-1 5-1 4-0 4-2 6-3 1-1 2-2 6-0 
 3 SKP Słubice0-1 1-0     2-1 1-0 1-5 1-2 6-1 3-1 8-0 4-0 3-0* 
 4 Celuloza Kostrzyn nad Odrą2-2 2-3     4-0 3-2 0-0 4-3 7-1 2-0 3-0* 3-3 4-0 7-1 
 5 Lubniewiczanka Lubniewice1-4 1-0 3-2 1-4     3-2 6-1 5-0 2-2 1-0 2-2 1-0 4-2 5-0 
 6 Chrobry Drzeńsko0-4 1-2 1-1 5-3 1-1     2-3 1-0 5-2 0-0 2-2 8-1 8-0 10-0 
 7 Leśnik Lemierzyce2-2 0-1 2-4 3-2 3-4 1-1     5-0 4-0 5-0 1-2 3-1 3-1 
 8 Znicz Trzemeszno Lubuskie1-6 2-1 1-3 3-3 3-3 0-1 2-2     2-1 2-1 6-2 3-3 8-0 
 9 Juwenia Boczów0-3 0-3 2-1 4-3 3-3 1-3 0-3* 6-2     1-2 5-5 6-2 9-1 5-0 
 10 Zorza Kowalów0-4 0-2 1-2 1-3 0-1 2-1 4-1 1-3     3-1 3-2 0-0 5-0 
 11 As Pieski1-5 3-2 2-3 2-5 0-2 1-5 2-3 6-0* 5-8 2-2     2-1 4-0 
 12 FC Kursko1-3 0-4 0-1 1-9 3-2 0-3 2-4 2-6 2-1 1-4 2-4     2-1 3-2 
 13 Pogoń Krzeszyce1-9 0-3 1-4 1-4 2-1 2-7 0-1 1-3 1-0 0-2 0-4 0-3     2-5 
 14 Smogórzanka Smogóry0-9 0-0 0-6 0-6 0-1 1-10 3-6 1-5 0-1 1-5 2-4     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Zorza Kowalów 3-1 As Pieski 25 sierpnia, 17:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie 0-1 Chrobry Drzeńsko 26 sierpnia, 14:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3-3 FC Kursko 26 sierpnia, 16:00
Toroma Torzym 3-3 GKP Pszczew 26 sierpnia, 17:00
Smogórzanka Smogóry 1-5 Juwenia Boczów 26 sierpnia, 16:00
SKP Słubice 1-0 Lubniewiczanka Lubniewice 26 sierpnia, 18:00
Pogoń Krzeszyce 0-1 Leśnik Lemierzyce 25 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 1-2 września

As Pieski 2-3 Leśnik Lemierzyce 2 września, 17:00
Lubniewiczanka Lubniewice 4-2 Pogoń Krzeszyce 1 września, 17:00
Juwenia Boczów 2-1 SKP Słubice 2 września, 18:00
GKP Pszczew 6-0 Smogórzanka Smogóry 2 września, 14:00
FC Kursko 1-3 Toroma Torzym 2 września, 18:00
Chrobry Drzeńsko 5-3 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2 września, 17:30
Zorza Kowalów 4-1 Znicz Trzemeszno Lubuskie 2 września, 17:30

Kolejka 3 - 8-9 września

Znicz Trzemeszno Lubuskie 6-2 As Pieski 9 września, 15:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2-0 Zorza Kowalów 9 września, 18:00
Toroma Torzym 1-0 Chrobry Drzeńsko 9 września, 17:00
Smogórzanka Smogóry 2-4 FC Kursko 9 września, 16:00
SKP Słubice 1-0 GKP Pszczew 9 września, 17:00
Leśnik Lemierzyce 3-4 Lubniewiczanka Lubniewice 9 września, 15:45
Juwenia Boczów 9-1 Pogoń Krzeszyce 8 września, 17:00

Kolejka 4 - 15-16 września

As Pieski 0-2 Lubniewiczanka Lubniewice 15 września, 16:00
Juwenia Boczów 0-3 Leśnik Lemierzyce 14 września, 17:00
(wo)
na boisku 2-3
GKP Pszczew 2-2 Pogoń Krzeszyce 16 września, 14:00
FC Kursko 0-1 SKP Słubice 16 września, 17:00
Chrobry Drzeńsko 10-0 Smogórzanka Smogóry 15 września, 17:30
Zorza Kowalów 0-4 Toroma Torzym 16 września, 15:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie 3-3 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 16 września, 15:00

Kolejka 5 - 22-23 września

Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3-0 As Pieski 22 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Toroma Torzym 3-3 Znicz Trzemeszno Lubuskie 23 września, 16:00
Smogórzanka Smogóry 0-1 Zorza Kowalów 23 września, 16:30
SKP Słubice 1-5 Chrobry Drzeńsko 23 września, 16:00
Pogoń Krzeszyce 0-3 FC Kursko 22 września, 16:00
Leśnik Lemierzyce 0-1 GKP Pszczew 23 września, 15:45
Lubniewiczanka Lubniewice 2-2 Juwenia Boczów 23 września, 17:00

Kolejka 6 - 29-30 września

As Pieski 5-8 Juwenia Boczów 30 września, 15:00
GKP Pszczew 4-1 Lubniewiczanka Lubniewice 30 września, 14:00
FC Kursko 2-4 Leśnik Lemierzyce 30 września, 17:00
Chrobry Drzeńsko 8-0 Pogoń Krzeszyce 29 września, 15:00
Zorza Kowalów 1-2 SKP Słubice 29 września, 17:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie 8-0 Smogórzanka Smogóry 30 września, 15:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2-2 Toroma Torzym 29 września, 16:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Toroma Torzym 5-2 As Pieski 7 października, 16:00
Smogórzanka Smogóry 0-6 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 7 października, 14:00
SKP Słubice 1-2 Znicz Trzemeszno Lubuskie 7 października, 16:00
Pogoń Krzeszyce 0-2 Zorza Kowalów 7 października, 15:00
Leśnik Lemierzyce 1-1 Chrobry Drzeńsko 7 października, 14:15
Lubniewiczanka Lubniewice 1-0 FC Kursko 6 października, 16:00
Juwenia Boczów 0-3 GKP Pszczew 6 października, 14:00

Kolejka 8 - 13-14 października

As Pieski 3-2 GKP Pszczew 14 października, 14:00
FC Kursko 2-1 Juwenia Boczów 13 października, 16:00
Chrobry Drzeńsko 1-1 Lubniewiczanka Lubniewice 13 października, 14:00
Zorza Kowalów 2-1 Leśnik Lemierzyce 14 października, 15:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie 3-3 Pogoń Krzeszyce 14 października, 13:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2-3 SKP Słubice 13 października, 16:00
Toroma Torzym 6-0 Smogórzanka Smogóry 14 października, 15:00

Kolejka 9 - 20-21 października

Smogórzanka Smogóry 1-5 As Pieski 21 października, 15:00
SKP Słubice 0-1 Toroma Torzym 21 października, 15:00
Pogoń Krzeszyce 1-4 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 20 października, 15:00
Leśnik Lemierzyce 5-0 Znicz Trzemeszno Lubuskie 21 października, 13:15
Lubniewiczanka Lubniewice 1-0 Zorza Kowalów 20 października, 15:00
Juwenia Boczów 1-3 Chrobry Drzeńsko 20 października, 16:00
GKP Pszczew 1-1 FC Kursko 21 października, 14:00

Kolejka 10 - 27-28 października

As Pieski 2-1 FC Kursko 28 października, 14:00
Chrobry Drzeńsko 1-2 GKP Pszczew 28 października, 14:00
Zorza Kowalów 1-3 Juwenia Boczów 28 października, 15:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie 3-3 Lubniewiczanka Lubniewice 28 października, 13:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0-0 Leśnik Lemierzyce 27 października, 14:00
Toroma Torzym 4-2 Pogoń Krzeszyce 28 października, 13:00
Smogórzanka Smogóry 0-6 SKP Słubice 28 października, 15:00

Kolejka 11 - 3-4 listopada

SKP Słubice 8-0 As Pieski 4 listopada, 14:00
Pogoń Krzeszyce 2-5 Smogórzanka Smogóry 4 listopada, 14:00
Leśnik Lemierzyce 2-2 Toroma Torzym 4 listopada, 13:15
Lubniewiczanka Lubniewice 1-4 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3 listopada, 14:00
Juwenia Boczów 6-2 Znicz Trzemeszno Lubuskie 4 listopada, 14:00
GKP Pszczew 4-2 Zorza Kowalów 4 listopada, 14:00
FC Kursko 0-3 Chrobry Drzeńsko 4 listopada, 16:00

Kolejka 12 - 10-11 listopada

As Pieski 1-5 Chrobry Drzeńsko 11 listopada, 13:00
Zorza Kowalów 3-2 FC Kursko 11 listopada, 14:15
Znicz Trzemeszno Lubuskie 2-1 GKP Pszczew 11 listopada, 13:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 7-1 Juwenia Boczów 10 listopada, 14:00
Toroma Torzym 3-4 Lubniewiczanka Lubniewice 11 listopada, 13:00
Smogórzanka Smogóry 1-10 Leśnik Lemierzyce 11 listopada, 14:15
SKP Słubice 3-0 Pogoń Krzeszyce 10 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 13 - 17-18 listopada

Pogoń Krzeszyce 0-4 As Pieski 17 listopada, 14:00
Leśnik Lemierzyce 2-4 SKP Słubice 18 listopada, 12:45
Lubniewiczanka Lubniewice 5-0 Smogórzanka Smogóry 17 listopada, 14:00
Juwenia Boczów 0-3 Toroma Torzym 18 listopada, 14:00
GKP Pszczew 3-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 18 listopada, 14:00
FC Kursko 2-6 Znicz Trzemeszno Lubuskie 18 listopada, 16:00
Chrobry Drzeńsko 0-0 Zorza Kowalów 17 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 30-31 marca

As Pieski 2-2 Zorza Kowalów 31 marca, 14:00
Chrobry Drzeńsko 1-0 Znicz Trzemeszno Lubuskie 31 marca, 15:00
FC Kursko 1-9 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 31 marca, 16:00
GKP Pszczew 3-0 Toroma Torzym 31 marca, 14:00
Juwenia Boczów 5-0 Smogórzanka Smogóry 31 marca, 16:30
Lubniewiczanka Lubniewice 3-2 SKP Słubice 31 marca, 14:00
Leśnik Lemierzyce 3-1 Pogoń Krzeszyce 31 marca, 14:45

Kolejka 15 - 6-7 kwietnia

Leśnik Lemierzyce 1-2 As Pieski 7 kwietnia, 11:00
Pogoń Krzeszyce 2-1 Lubniewiczanka Lubniewice 6 kwietnia, 15:00
SKP Słubice 6-1 Juwenia Boczów 7 kwietnia, 15:00
Smogórzanka Smogóry 0-0 GKP Pszczew 7 kwietnia, 15:00
Toroma Torzym 5-1 FC Kursko 7 kwietnia, 14:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3-2 Chrobry Drzeńsko 6 kwietnia, 17:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie 2-1 Zorza Kowalów 6 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 13-14 kwietnia

Pogoń Krzeszyce 1-0 Juwenia Boczów 13 kwietnia, 15:00
As Pieski 6-0 Znicz Trzemeszno Lubuskie 14 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 6-2
Zorza Kowalów 1-3 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 14 kwietnia, 14:00
Chrobry Drzeńsko 0-4 Toroma Torzym 14 kwietnia, 15:30
FC Kursko 3-2 Smogórzanka Smogóry 14 kwietnia, 16:00
GKP Pszczew 2-0 SKP Słubice 14 kwietnia, 14:00
Lubniewiczanka Lubniewice 6-1 Leśnik Lemierzyce 13 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 20 kwietnia

Lubniewiczanka Lubniewice 2-2 As Pieski 20 kwietnia, 14:00
Leśnik Lemierzyce 4-0 Juwenia Boczów 20 kwietnia, 15:15
Pogoń Krzeszyce 0-3 GKP Pszczew 20 kwietnia, 15:00
SKP Słubice 4-0 FC Kursko 1 maja, 12:00
w pierwotnym terminie (20 kwietnia, 12:00) odwołany
Smogórzanka Smogóry 0-1 Chrobry Drzeńsko 20 kwietnia, 15:00
Toroma Torzym 4-0 Zorza Kowalów 20 kwietnia, 15:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 4-3 Znicz Trzemeszno Lubuskie 20 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 27-28 kwietnia

As Pieski 2-5 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 28 kwietnia, 15:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie 1-6 Toroma Torzym 28 kwietnia, 15:00
Zorza Kowalów 5-0 Smogórzanka Smogóry 28 kwietnia, 14:00
Chrobry Drzeńsko 1-1 SKP Słubice 28 kwietnia, 15:30
FC Kursko 2-1 Pogoń Krzeszyce 28 kwietnia, 16:00
GKP Pszczew 4-1 Leśnik Lemierzyce 28 kwietnia, 14:00
Juwenia Boczów 3-3 Lubniewiczanka Lubniewice 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 4-5 maja

Juwenia Boczów 5-5 As Pieski 4 maja, 16:00
Lubniewiczanka Lubniewice 1-0 GKP Pszczew 4 maja, 14:00
Leśnik Lemierzyce 3-1 FC Kursko 5 maja, 14:45
Pogoń Krzeszyce 2-7 Chrobry Drzeńsko 4 maja, 17:00
SKP Słubice 3-1 Zorza Kowalów 5 maja, 16:00
Smogórzanka Smogóry 3-6 Znicz Trzemeszno Lubuskie 5 maja, 15:00
Toroma Torzym 2-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 5 maja, 16:00

Kolejka 20 - 11-12 maja

As Pieski 1-5 Toroma Torzym 12 maja, 15:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 7-1 Smogórzanka Smogóry 12 maja, 17:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie 1-3 SKP Słubice 12 maja, 16:00
Zorza Kowalów 0-0 Pogoń Krzeszyce 12 maja, 14:00
Chrobry Drzeńsko 2-3 Leśnik Lemierzyce 12 maja, 17:00
FC Kursko 3-2 Lubniewiczanka Lubniewice 12 maja, 16:00
GKP Pszczew 4-0 Juwenia Boczów 12 maja, 14:00

Kolejka 21 - 18-19 maja

GKP Pszczew 6-3 As Pieski 19 maja, 14:00
Juwenia Boczów 6-2 FC Kursko 18 maja, 18:00
Lubniewiczanka Lubniewice 3-2 Chrobry Drzeńsko 18 maja, 17:30
Leśnik Lemierzyce 5-0 Zorza Kowalów 18 maja, 17:30
Pogoń Krzeszyce 1-3 Znicz Trzemeszno Lubuskie 18 maja, 16:00
SKP Słubice 2-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 19 maja, 16:00
Smogórzanka Smogóry 0-9 Toroma Torzym 19 maja, 17:00

Kolejka 22 - 25-26 maja

As Pieski 4-0 Smogórzanka Smogóry 26 maja, 15:00
Toroma Torzym 5-1 SKP Słubice 26 maja, 17:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 4-0 Pogoń Krzeszyce 25 maja, 17:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie 2-2 Leśnik Lemierzyce 26 maja, 16:00
Zorza Kowalów 0-1 Lubniewiczanka Lubniewice 26 maja, 16:00
Chrobry Drzeńsko 5-2 Juwenia Boczów 26 maja, 14:00
FC Kursko 0-4 GKP Pszczew 26 maja, 16:00

Kolejka 23 - 1-2 czerwca

FC Kursko 2-4 As Pieski 2 czerwca, 17:00
GKP Pszczew 2-1 Chrobry Drzeńsko 2 czerwca, 16:00
Juwenia Boczów 1-2 Zorza Kowalów 1 czerwca, 17:00
Lubniewiczanka Lubniewice 5-0 Znicz Trzemeszno Lubuskie 1 czerwca, 14:30
Leśnik Lemierzyce 3-2 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2 czerwca, 13:00
Pogoń Krzeszyce 1-9 Toroma Torzym 1 czerwca, 16:00
SKP Słubice - Smogórzanka Smogóry 2 czerwca, 17:00
goście nie dojechali

Kolejka 24 - 8-9 czerwca

As Pieski 2-3 SKP Słubice 9 czerwca, 17:00
Smogórzanka Smogóry - Pogoń Krzeszyce
Toroma Torzym 4-2 Leśnik Lemierzyce 9 czerwca, 16:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 4-0 Lubniewiczanka Lubniewice 8 czerwca, 17:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie 2-1 Juwenia Boczów 9 czerwca, 16:00
Zorza Kowalów 0-2 GKP Pszczew 9 czerwca, 14:00
Chrobry Drzeńsko 8-1 FC Kursko 9 czerwca, 18:00

Kolejka 25 - 15-16 czerwca

Chrobry Drzeńsko 2-2 As Pieski 16 czerwca, 18:00
FC Kursko 1-4 Zorza Kowalów 16 czerwca, 18:00
GKP Pszczew 5-1 Znicz Trzemeszno Lubuskie 16 czerwca, 18:00
Juwenia Boczów 4-3 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 16 czerwca, 18:00
Lubniewiczanka Lubniewice 1-4 Toroma Torzym 16 czerwca, 18:00
Leśnik Lemierzyce - Smogórzanka Smogóry 16 czerwca, 18:00
Pogoń Krzeszyce 1-4 SKP Słubice 16 czerwca, 18:00

Kolejka 26 - 22-23 czerwca

As Pieski - Pogoń Krzeszyce 23 czerwca, 18:00
SKP Słubice - Leśnik Lemierzyce 23 czerwca, 18:00
Smogórzanka Smogóry - Lubniewiczanka Lubniewice 23 czerwca, 18:00
Toroma Torzym - Juwenia Boczów 23 czerwca, 18:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - GKP Pszczew 23 czerwca, 18:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie - FC Kursko 23 czerwca, 18:00
Zorza Kowalów - Chrobry Drzeńsko 23 czerwca, 18:00

Klasa okręgowa 2018/2019 (Gorzów Wielkopolski)

Klasa A 2018/2019 (Gorzów Wielkopolski I)
Klasa A 2018/2019 (Gorzów Wielkopolski III (Drezdenko))

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas