[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2018/2019, grupa: Gorzów Wielkopolski III (Drezdenko)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Budowlani Murzynowo 26 55 18 1 7 105-53 10 0 3 57-27 8 1 4 48-26
2.  Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 26 53 17 2 7 86-50 9 0 4 46-21 8 2 3 40-29 2 6 2 0 0 10-5
3.  Noteć Górecko 26 53 17 2 7 90-57 8 1 4 45-26 9 1 3 45-31 2 0 0 0 2 5-10
4.  GKS Bledzew 26 52 16 4 6 71-34 11 1 1 45-12 5 3 5 26-22
5.  Sokół Gościm 26 47 15 2 9 62-45 9 2 2 35-17 6 0 7 27-28
6.  Arka Mierzęcin 26 45 13 6 7 78-67 9 1 3 50-40 4 5 4 28-27
7.  Noteć Stare Bielice 26 40 12 4 10 60-55 9 2 2 36-18 3 2 8 24-37
8.  Muszelka Ogardy 26 38 11 5 10 74-50 7 3 3 44-21 4 2 7 30-29
9.  Uran Trzebicz 26 35 11 2 13 54-69 7 1 5 33-34 4 1 8 21-35
10.  Błękitni Dobiegniew 26 31 9 4 13 56-70 7 2 4 32-23 2 2 9 24-47
11.  Leśnik Rąpin 26 23 6 5 15 51-82 3 3 7 27-44 3 2 8 24-38
12.  Zjednoczeni II Przytoczna 26 22 7 1 18 62-107 6 1 6 42-40 1 0 12 20-67
13.  Delta Stare Polichno 26 17 5 2 19 37-95 3 2 8 18-34 2 0 11 19-61
14.  Leśnik Buszów 26 14 4 2 20 40-92 3 2 8 25-34 1 0 12 15-58

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Budowlani Murzynowo    2-5 2-7 4-1 0-3* 3-2 5-0 3-2 6-2 9-2 5-0 3-0 8-1 7-2 
 2 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)2-3     4-1 0-2 2-0 0-3 4-1 4-2 7-3 9-2 0-2 3-0 5-0 6-2 
 3 Noteć Górecko2-4 4-6     2-2 2-1 4-0 2-3 1-3 4-2 2-1 4-2 7-2 4-0 7-0 
 4 GKS Bledzew2-1 4-1 0-2     4-1 1-1 1-0 2-1 4-0 4-1 4-3 11-1 4-0 4-0 
 5 Sokół Gościm3-0 1-3 2-3 2-2     1-1 1-0 3-2 3-2 3-2 2-0 3-1 7-0 4-1 
 6 Arka Mierzęcin3-12 1-3 4-5 3-0 4-1     3-3 5-3 2-1 2-1 5-3 9-4 5-4 4-0 
 7 Noteć Stare Bielice1-2 4-3 5-2 3-2 3-2 1-1     2-2 0-2 2-1 3-0* 3-1 7-0 2-0 
 8 Muszelka Ogardy3-0 1-2 2-4 0-0 3-1 3-3 4-2     2-1 3-4 2-2 10-1 9-0 2-1 
 9 Uran Trzebicz1-4 5-2 1-3 2-1 0-5 1-5 2-2 4-2     2-1 3-4 6-3 4-1 2-1 
 10 Błękitni Dobiegniew3-1 1-1 4-2 1-7 1-2 2-0 3-1 1-0 1-1     1-3 0-2 3-2 11-1 
 11 Leśnik Rąpin1-7 2-4 2-2 1-0 1-2 4-5 2-4 2-2 2-4 3-3     4-1 0-9 3-1 
 12 Zjednoczeni II Przytoczna4-4 2-5 4-8 2-3 1-2 5-3 4-2 2-5 4-0 2-3 4-3     4-0 4-2 
 13 Delta Stare Polichno0-7 0-3 1-4 1-2 5-2 0-2 3-1 0-4 0-1 2-2 0-0 4-2     2-4 
 14 Leśnik Buszów1-3 2-2 0-2 1-4 2-5 2-2 3-5 0-2 0-2 4-1 5-2 4-2 1-2     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Zjednoczeni II Przytoczna 4-0 Uran Trzebicz 26 sierpnia, 12:00
Arka Mierzęcin 2-1 Błękitni Dobiegniew 26 sierpnia, 17:00
Sokół Gościm 3-0 Budowlani Murzynowo 26 sierpnia, 17:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 5-0 Delta Stare Polichno 26 sierpnia, 17:00
Noteć Stare Bielice 3-2 GKS Bledzew 26 sierpnia, 14:00
Noteć Górecko 4-2 Leśnik Rąpin 26 sierpnia, 14:00
Muszelka Ogardy 2-1 Leśnik Buszów 25 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Uran Trzebicz 2-1 Leśnik Buszów 2 września, 13:00
Leśnik Rąpin 2-2 Muszelka Ogardy 1 września, 15:00
GKS Bledzew 0-2 Noteć Górecko 1 września, 14:00
Budowlani Murzynowo 2-5 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 2 września, 15:00
Błękitni Dobiegniew 1-2 Sokół Gościm 2 września, 16:00
Zjednoczeni II Przytoczna 5-3 Arka Mierzęcin 2 września, 15:00
Noteć Stare Bielice 7-0 Delta Stare Polichno 2 września, 15:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Arka Mierzęcin 2-1 Uran Trzebicz 9 września, 16:00
Sokół Gościm 3-1 Zjednoczeni II Przytoczna 8 września, 17:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 9-2 Błękitni Dobiegniew 9 września, 16:00
Noteć Stare Bielice 1-2 Budowlani Murzynowo 9 września, 15:00
Noteć Górecko 4-0 Delta Stare Polichno 9 września, 15:00
Muszelka Ogardy 0-0 GKS Bledzew 24 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (8 września, 14:00) odwołany
Leśnik Buszów 5-2 Leśnik Rąpin 9 września, 14:00

Kolejka 4 - 15-16 września

Uran Trzebicz 3-4 Leśnik Rąpin 15 września, 16:00
GKS Bledzew 4-0 Leśnik Buszów 16 września, 11:00
Budowlani Murzynowo 2-7 Noteć Górecko 16 września, 15:00
Błękitni Dobiegniew 3-1 Noteć Stare Bielice 16 września, 16:00
Zjednoczeni II Przytoczna 2-5 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 15 września, 17:00
Arka Mierzęcin 4-1 Sokół Gościm 16 września, 16:00
Muszelka Ogardy 9-0 Delta Stare Polichno 15 września, 17:00

Kolejka 5 - 22-23 września

Sokół Gościm 3-2 Uran Trzebicz 23 września, 16:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 0-3 Arka Mierzęcin 23 września, 16:00
Noteć Stare Bielice 3-1 Zjednoczeni II Przytoczna 23 września, 14:00
Noteć Górecko 2-1 Błękitni Dobiegniew 23 września, 15:00
Muszelka Ogardy 3-0 Budowlani Murzynowo 22 września, 17:00
Leśnik Buszów 1-2 Delta Stare Polichno 23 września, 14:00
Leśnik Rąpin 1-0 GKS Bledzew 22 września, 15:00

Kolejka 6 - 29-30 września

Uran Trzebicz 2-1 GKS Bledzew 29 września, 15:00
Budowlani Murzynowo 7-2 Leśnik Buszów 30 września, 15:00
Błękitni Dobiegniew 1-0 Muszelka Ogardy 30 września, 15:00
Zjednoczeni II Przytoczna 4-8 Noteć Górecko 30 września, 15:00
Arka Mierzęcin 3-3 Noteć Stare Bielice 30 września, 15:00
Sokół Gościm 1-3 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 29 września, 16:00
Leśnik Rąpin 0-9 Delta Stare Polichno 29 września, 15:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 7-3 Uran Trzebicz 7 października, 15:00
Noteć Stare Bielice 3-2 Sokół Gościm 7 października, 14:00
Noteć Górecko 4-0 Arka Mierzęcin 7 października, 14:00
Muszelka Ogardy 10-1 Zjednoczeni II Przytoczna 6 października, 16:00
Leśnik Buszów 4-1 Błękitni Dobiegniew 6 października, 14:00
Leśnik Rąpin 1-7 Budowlani Murzynowo 7 października, 13:00
GKS Bledzew 4-0 Delta Stare Polichno 7 października, 11:00

Kolejka 8 - 13-14 października

Uran Trzebicz 4-1 Delta Stare Polichno 14 października, 12:00
Budowlani Murzynowo 4-1 GKS Bledzew 14 października, 14:00
Błękitni Dobiegniew 1-3 Leśnik Rąpin 13 października, 15:00
Zjednoczeni II Przytoczna 4-2 Leśnik Buszów 13 października, 15:00
Arka Mierzęcin 5-3 Muszelka Ogardy 14 października, 15:00
Sokół Gościm 2-3 Noteć Górecko 13 października, 15:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 4-1 Noteć Stare Bielice 14 października, 15:00

Kolejka 9 - 20-21 października

Noteć Stare Bielice 0-2 Uran Trzebicz 21 października, 14:00
Noteć Górecko 4-6 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 21 października, 14:00
Muszelka Ogardy 3-1 Sokół Gościm 20 października, 16:00
Leśnik Buszów 2-2 Arka Mierzęcin 21 października, 14:00
Leśnik Rąpin 4-1 Zjednoczeni II Przytoczna 20 października, 15:00
GKS Bledzew 4-1 Błękitni Dobiegniew 21 października, 11:00
Budowlani Murzynowo 8-1 Delta Stare Polichno 21 października, 14:00

Kolejka 10 - 27-28 października

Uran Trzebicz 1-4 Budowlani Murzynowo 27 października, 15:00
Błękitni Dobiegniew 3-2 Delta Stare Polichno 27 października, 14:00
Zjednoczeni II Przytoczna 2-3 GKS Bledzew 28 października, 15:00
Arka Mierzęcin 5-3 Leśnik Rąpin 27 października, 14:00
Sokół Gościm 4-1 Leśnik Buszów 27 października, 14:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 4-2 Muszelka Ogardy 28 października, 14:00
Noteć Stare Bielice 5-2 Noteć Górecko 28 października, 14:00

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Noteć Górecko 4-2 Uran Trzebicz 3 listopada, 14:00
Muszelka Ogardy 4-2 Noteć Stare Bielice 3 listopada, 15:00
Leśnik Buszów 2-2 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 4 listopada, 14:00
Leśnik Rąpin 1-2 Sokół Gościm 3 listopada, 14:00
GKS Bledzew 1-1 Arka Mierzęcin 4 listopada, 11:00
Budowlani Murzynowo 9-2 Błękitni Dobiegniew 4 listopada, 14:00
Zjednoczeni II Przytoczna 4-0 Delta Stare Polichno 4 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 10-11 listopada

Uran Trzebicz 2-1 Błękitni Dobiegniew 11 listopada, 12:00
Zjednoczeni II Przytoczna 4-4 Budowlani Murzynowo 11 listopada, 14:00
Arka Mierzęcin 5-4 Delta Stare Polichno 11 listopada, 14:00
Sokół Gościm 2-2 GKS Bledzew 10 listopada, 14:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 0-2 Leśnik Rąpin 11 listopada, 13:00
Noteć Stare Bielice 2-0 Leśnik Buszów 11 listopada, 13:00
Noteć Górecko 1-3 Muszelka Ogardy 11 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 17-18 listopada

Muszelka Ogardy 2-1 Uran Trzebicz 17 listopada, 14:00
Leśnik Buszów 0-2 Noteć Górecko 17 listopada, 14:00
Leśnik Rąpin 2-4 Noteć Stare Bielice 18 listopada, 13:00
GKS Bledzew 4-1 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 18 listopada, 11:00
Budowlani Murzynowo 3-2 Arka Mierzęcin 18 listopada, 14:00
Błękitni Dobiegniew 0-2 Zjednoczeni II Przytoczna 17 listopada, 12:00
Sokół Gościm 7-0 Delta Stare Polichno 17 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 30-31 marca

Uran Trzebicz 6-3 Zjednoczeni II Przytoczna 30 marca, 15:00
Błękitni Dobiegniew 2-0 Arka Mierzęcin 31 marca, 15:00
Budowlani Murzynowo 0-3 Sokół Gościm 31 marca, 14:00
(wo)
na boisku 2-3
Delta Stare Polichno 0-3 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 31 marca, 14:00
GKS Bledzew 1-0 Noteć Stare Bielice 31 marca, 11:00
Leśnik Rąpin 2-2 Noteć Górecko 31 marca, 14:00
Leśnik Buszów 0-2 Muszelka Ogardy 31 marca, 14:00

Kolejka 15 - 6-7 kwietnia

Delta Stare Polichno 3-1 Noteć Stare Bielice 7 kwietnia, 14:00
Leśnik Buszów 0-2 Uran Trzebicz 7 kwietnia, 14:00
Muszelka Ogardy 2-2 Leśnik Rąpin 6 kwietnia, 16:00
Noteć Górecko 2-2 GKS Bledzew 7 kwietnia, 15:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 2-3 Budowlani Murzynowo 7 kwietnia, 15:00
Sokół Gościm 3-2 Błękitni Dobiegniew 6 kwietnia, 16:00
Arka Mierzęcin 9-4 Zjednoczeni II Przytoczna 7 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 13-14 kwietnia

Uran Trzebicz 1-5 Arka Mierzęcin 13 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni II Przytoczna 1-2 Sokół Gościm 14 kwietnia, 15:00
Błękitni Dobiegniew 1-1 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 13 kwietnia, 16:00
Budowlani Murzynowo 5-0 Noteć Stare Bielice 14 kwietnia, 13:00
Delta Stare Polichno 1-4 Noteć Górecko 13 kwietnia, 16:00
GKS Bledzew 2-1 Muszelka Ogardy 14 kwietnia, 11:00
Leśnik Rąpin 3-1 Leśnik Buszów 14 kwietnia, 12:00

Kolejka 17 - 20 kwietnia

Delta Stare Polichno 0-4 Muszelka Ogardy 20 kwietnia, 16:00
Leśnik Rąpin 2-4 Uran Trzebicz 20 kwietnia, 16:00
Leśnik Buszów 1-4 GKS Bledzew 20 kwietnia, 15:00
Noteć Górecko 2-4 Budowlani Murzynowo 20 kwietnia, 15:00
Noteć Stare Bielice 2-1 Błękitni Dobiegniew 20 kwietnia, 15:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 3-0 Zjednoczeni II Przytoczna 20 kwietnia, 14:00
Sokół Gościm 1-1 Arka Mierzęcin 20 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 27-28 kwietnia

Uran Trzebicz 0-5 Sokół Gościm 28 kwietnia, 12:00
Arka Mierzęcin 1-3 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 28 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni II Przytoczna 4-2 Noteć Stare Bielice 28 kwietnia, 15:00
Błękitni Dobiegniew 4-2 Noteć Górecko 27 kwietnia, 16:00
Budowlani Murzynowo 3-2 Muszelka Ogardy 28 kwietnia, 13:00
Delta Stare Polichno 2-4 Leśnik Buszów 27 kwietnia, 17:00
GKS Bledzew 4-3 Leśnik Rąpin 28 kwietnia, 13:00

Kolejka 19 - 4-5 maja

Delta Stare Polichno 0-0 Leśnik Rąpin 4 maja, 17:00
GKS Bledzew 4-0 Uran Trzebicz 5 maja, 11:00
Leśnik Buszów 1-3 Budowlani Murzynowo 5 maja, 14:00
Muszelka Ogardy 3-4 Błękitni Dobiegniew 4 maja, 16:00
Noteć Górecko 7-2 Zjednoczeni II Przytoczna 5 maja, 15:00
Noteć Stare Bielice 1-1 Arka Mierzęcin 5 maja, 16:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 2-0 Sokół Gościm 5 maja, 16:00

Kolejka 20 - 11-12 maja

Uran Trzebicz 5-2 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 11 maja, 16:00
Sokół Gościm 1-0 Noteć Stare Bielice 11 maja, 17:00
Arka Mierzęcin 4-5 Noteć Górecko 12 maja, 16:00
Zjednoczeni II Przytoczna 2-5 Muszelka Ogardy 12 maja, 15:00
Błękitni Dobiegniew 11-1 Leśnik Buszów 11 maja, 14:00
Budowlani Murzynowo 5-0 Leśnik Rąpin 12 maja, 13:00
Delta Stare Polichno 1-2 GKS Bledzew 11 maja, 17:00

Kolejka 21 - 18-19 maja

Delta Stare Polichno 0-1 Uran Trzebicz 18 maja, 17:00
GKS Bledzew 2-1 Budowlani Murzynowo 19 maja, 11:00
Leśnik Rąpin 3-3 Błękitni Dobiegniew 18 maja, 15:00
Leśnik Buszów 4-2 Zjednoczeni II Przytoczna 19 maja, 14:00
Muszelka Ogardy 3-3 Arka Mierzęcin 18 maja, 16:00
Noteć Górecko 2-1 Sokół Gościm 19 maja, 16:00
Noteć Stare Bielice 4-3 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 19 maja, 16:00

Kolejka 22 - 25-26 maja

Delta Stare Polichno 0-7 Budowlani Murzynowo 26 maja, 14:00
Uran Trzebicz 2-2 Noteć Stare Bielice 25 maja, 16:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 3-0; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 4-1 Noteć Górecko 26 maja, 17:00
Sokół Gościm 3-2 Muszelka Ogardy 25 maja, 17:00
Arka Mierzęcin 4-0 Leśnik Buszów 25 maja, 17:00
Zjednoczeni II Przytoczna 4-3 Leśnik Rąpin 26 maja, 15:00
Błękitni Dobiegniew 1-7 GKS Bledzew 25 maja, 16:00

Kolejka 23 - 1-2 czerwca

Budowlani Murzynowo 6-2 Uran Trzebicz 2 czerwca, 13:00
Delta Stare Polichno 2-2 Błękitni Dobiegniew 1 czerwca, 17:00
GKS Bledzew 11-1 Zjednoczeni II Przytoczna 2 czerwca, 17:00
Leśnik Rąpin 4-5 Arka Mierzęcin 2 czerwca, 14:00
Leśnik Buszów 2-5 Sokół Gościm 2 czerwca, 16:00
Muszelka Ogardy 1-2 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 2 czerwca, 13:00
Noteć Górecko 2-3 Noteć Stare Bielice 2 czerwca, 16:00

Kolejka 24 - 8-9 czerwca

Delta Stare Polichno 4-2 Zjednoczeni II Przytoczna 8 czerwca, 17:00
Uran Trzebicz 1-3 Noteć Górecko 8 czerwca, 16:00
Noteć Stare Bielice 2-2 Muszelka Ogardy 9 czerwca, 16:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 6-2 Leśnik Buszów 9 czerwca, 17:00
Sokół Gościm 2-0 Leśnik Rąpin 8 czerwca, 17:00
Arka Mierzęcin 3-0 GKS Bledzew 8 czerwca, 17:00
Błękitni Dobiegniew 3-1 Budowlani Murzynowo 8 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 15-16 czerwca

Błękitni Dobiegniew 1-1 Uran Trzebicz 16 czerwca, 15:00
Budowlani Murzynowo 3-0 Zjednoczeni II Przytoczna 16 czerwca, 15:00
Delta Stare Polichno 0-2 Arka Mierzęcin 16 czerwca, 15:00
GKS Bledzew 4-1 Sokół Gościm 16 czerwca, 15:00
Leśnik Rąpin 2-4 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 16 czerwca, 15:00
Leśnik Buszów 3-5 Noteć Stare Bielice 16 czerwca, 15:00
Muszelka Ogardy 2-4 Noteć Górecko 16 czerwca, 15:00

Kolejka 26 - 22-23 czerwca

Delta Stare Polichno 5-2 Sokół Gościm 23 czerwca, 17:00
Uran Trzebicz 4-2 Muszelka Ogardy 22 czerwca, 14:00
Noteć Górecko 7-0 Leśnik Buszów 23 czerwca, 17:00
Noteć Stare Bielice 3-0 Leśnik Rąpin 20 czerwca, 17:00
(wo)
przerwany w 72. minucie przy stanie 2-1 z powodu niesportowego zachowania zawodnika gości wobec sędziego
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 0-2 GKS Bledzew 23 czerwca, 17:00
Arka Mierzęcin 3-12 Budowlani Murzynowo 23 czerwca, 17:00
Zjednoczeni II Przytoczna 2-3 Błękitni Dobiegniew 23 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2018/2019 (Gorzów Wielkopolski)

Klasa A 2018/2019 (Gorzów Wielkopolski I)
Klasa A 2018/2019 (Gorzów Wielkopolski II (Słubice))

Klasa B 2018/2019 (Gorzów Wielkopolski I)
Klasa B 2018/2019 (Gorzów Wielkopolski II (Drezdenko))

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas