[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2011/2012, grupa: Opolski ZPN

Runda wstępna - 19 listopada
(Losowanie - 29 września 2011)

Porawie Większyce 3-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 19 listopada, 13:00
(wo)
Fortuna Głogówek 0-5 MKS Gogolin 19 listopada, 13:00
Iskra Zopowy 2-5 Naprzód Ujazd Niezdrowice 19 listopada, 13:00
Gazownik Wawelno 2-5 Skalnik Tarnów Opolski 19 listopada, 13:00
LZS Skorogoszcz 0-4 Unia Murów 19 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 1-4; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Kłos Rychnów 0-3 LZS Proślice 19 listopada, 13:00
LZS Rudniki 2-4 MKS II Kluczbork 19 listopada, 13:00
LZS Polski Świętów 2-3 Racławia Racławice Śląskie 19 listopada, 13:00
Rolnik Lasocice 0-6 Polonia Nysa 20 listopada, 12:00
LZS Szczedrzyk 2-0 Małapanew Ozimek 19 listopada, 13:00
Victoria Dobrzyń 0-3 Śląsk Łubniany 19 listopada, 13:00
(wo)
Victoria wycofała się z rozgrywek
Burza Lipki 0-2 Olimpia Lewin Brzeski 19 listopada, 13:00
LZS Kup 0-4 Silesius Kotórz Mały 19 listopada, 13:00
Unia Głuchołazy 0-2 Pogoń Prudnik 19 listopada, 13:00
LZS Rybna 1-0 Swornica Czarnowąsy 19 listopada, 13:00
pd.
LKS Rusocin 4-1 Sparta Paczków 19 listopada, 13:00
LZS Przywory 0-4 Piast Strzelce Opolskie 19 listopada, 13:00
Orzeł Olszanka 3-0 Czarni Otmuchów 19 listopada, 13:00
Stal Osowiec 0-3 OKS Olesno 19 listopada, 13:00
Odra Kędzierzyn-Koźle 1-1 Orzeł Dzierżysław 19 listopada, 13:00
pd. k. 3-0
Unia Kolonowskie 2-4 Orzeł Źlinice 19 listopada, 13:00
Stal Brzeg 3-2 GKS Grodków 19 listopada, 13:00
Rodło Opole 1-0 Skalnik Gracze 19 listopada, 13:00
Unia Krapkowice 0-4 Polonia Głubczyce 19 listopada, 13:00
Start Dobrodzień 2-3 LZS Ligota Turawska 19 listopada, 13:00
Victoria Cisek 0-2 LZS Leśnica 19 listopada, 13:00
LZS Mechnice 3-1 Start Namysłów 19 listopada, 13:00
Źródło Krośnica 2-6 Victoria Chróścice 19 listopada, 13:00
Unia Tułowice 1-4 Odra Opole 19 listopada, 13:00
KS Krasiejów 1-6 LZS Piotrówka 19 listopada, 13:00
LZS Walce 1-4 Start Bogdanowice 19 listopada, 13:00
Widawa Lubska 2-1 TOR Dobrzeń Wielki 19 listopada, 13:00

1/16 finału - 3 marca
(Losowanie - 30 listopada 2011)

Unia Murów 0-1 LZS Piotrówka 11 kwietnia, 16:30
Emmanuel Ekwueme 69
w pierwotnym terminie (3 marca, 15:00) odwołany
Widawa Lubska 2-2 Śląsk Łubniany 3 marca, 14:00
pd. k. 4-3
Krzysztof Michalewski 28, 61 - Radosław Szypuła 14, Przemysław Karabin 35
LZS Proślice 1-5 Odra Opole 3 marca, 12:00
Grzegorz Strąg 80 - Adrian Krysian 46, Piotr Job 52, Tadeusz Tyc 55, Tomasz Szyc 68 (s), Tomasz Copik 77
w Opolu; na boisku przy ul. Północnej
MKS II Kluczbork 6-1 Silesius Kotórz Mały 3 marca, 13:00
Dawid Mehlich 14, 28, ?.Culic 47 (k), Radosław Mikulski 60, 86, Mateusz Zubrzycki 88 - Michał Gryguć 72
w Wojewódzkim Kampusie Sportowo-Rekreacyjnym Stobrawa
LZS Szczedrzyk 2-0 Stal Brzeg 3 marca, 14:00
Kordian Kostka 32, Olaf Zyla 58
LZS Rybna 2-3 OKS Olesno 11 kwietnia, 16:30
Szymon Żegalski 28, 52 - Grzegorz Pietrzak 63, 81, Mateusz Jeziorowski 75
w pierwotnym terminie (3 marca, 15:00) odwołany
LZS Mechnice 4-1 LZS Ligota Turawska 11 kwietnia, 16:30
Damian Kampa 21, 67, 80, Krzysztof Niedworok 30 - Adam Kutynia 49
w pierwotnym terminie (3 marca, 15:00) odwołany
Rodło Opole 0-5 Victoria Chróścice 3 marca, 16:00
Mariusz Stępień 10, 51, Radosław Dembiński 23, Fabian Szramowski 83, Paweł Słonecki 90
na boisku przy ul. Północnej
Porawie Większyce 1-2 Piast Strzelce Opolskie 3 marca, 14:00
Michał Łysek 55 - Dominik Becella 44, Paweł Fesser 71
MKS Gogolin 0-2 Olimpia Lewin Brzeski 3 marca, 15:00
Damian Paczek 19, Dominik Jackiewicz 63
w Brzegu
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-3 Orzeł Źlinice 3 marca, 14:00
pd. k. 3-4
Tomasz Malcherek 36, Adrian Sładek 61 (k), 112 - Przemysław Czajkowski 14, 53, Mariusz Staniów 117 (k)
Skalnik Tarnów Opolski 2-5 LZS Leśnica 3 marca, 14:00
Grzegorz Wyrwich 39, Mateusz Patola 44 - Maciej Dyczek 12, Sławomir Kierdal 51, 58, 76, Łukasz Janczarek 85
Odra Kędzierzyn-Koźle 4-6 Polonia Głubczyce 3 marca, 14:00
Robert Hajduk 42, Michał Berezowski 45 (s), Marek Kadyła 57 (k), Łukasz Dyl 65 - Wiesław Frydryk 2, Mateusz Kozłowski 8, 22, Tomasz Cieślik 21, Tomasz Szymczyszyn 31, Marek Rostowski 72
Racławia Racławice Śląskie 0-3 Start Bogdanowice 11 kwietnia, 16:30
Łukasz Staniek 75, Bartosz Zyguła 83, 89
w pierwotnym terminie (3 marca, 15:00) odwołany
LKS Rusocin 0-3 Pogoń Prudnik 11 kwietnia, 16:30
Kamil Olejnik 14 (k), Marcin Rudzki 55, 68
w pierwotnym terminie (3 marca, 15:00) odwołany
Orzeł Olszanka 1-5 Polonia Nysa 3 marca, 14:00
Grzegorz Kościuk 18 - Kamil Kotrys 1, 16, Dawid Byrski 52, 63, Wojciech Bajor 89

1/8 finału - 18 kwietnia

Widawa Lubska 1-9 LZS Piotrówka 25 kwietnia, 17:00
Michalewski 30 - Sani Goringo Abubakar 6, Dawid Domański 8, Frank Adu Kwame 10, Emmanuel Ekwueme 32, Lucky Ekwueme 56, 66, 80, Rafał Jakubczak 82, Aleksander Mużyłowski 86
MKS II Kluczbork 2-0 Odra Opole 25 kwietnia, 17:00
Dawid Mehlich 21, 47
LZS Szczedrzyk 1-6 OKS Olesno 18 kwietnia, 17:00
Olaf Zyla 66 - Adrian Brzenska 18, Kamil Jasina 30, 78, Mateusz Flak 52, Bartosz Kowalczyk 60, Mateusz Jeziorowski 71
LZS Mechnice 2-2 Victoria Chróścice 25 kwietnia, 17:00
pd. k. 5-6
Damian Kampa 17, Dariusz Zwoliński 105 - Miłosz Kwolek 60, Paweł Słonecki 119
Piast Strzelce Opolskie 1-0 Olimpia Lewin Brzeski 18 kwietnia, 17:00
Przemysław Korchut 75
Orzeł Źlinice 1-3 LZS Leśnica 25 kwietnia, 17:00
Adam Berbelicki 75 - Denis Sotor 20, 64, Łukasz Janczarek 62
Polonia Głubczyce 1-3 Start Bogdanowice 25 kwietnia, 17:00
Mateusz Kozłowski 76 - Artur Gać 29, 82, Kang Ho-jung 74
Pogoń Prudnik 1-0 Polonia Nysa 18 kwietnia, 17:00
Kacper Sroka 15

1/4 finału - 16 maja

MKS II Kluczbork 1-0 LZS Piotrówka 23 maja, 18:00
Paschal Ekwueme 36
OKS Olesno 0-2 Victoria Chróścice 16 maja, 18:00
Radosław Dembiński 44, Tomasz Schichta 81
Piast Strzelce Opolskie 1-1 LZS Leśnica 23 maja, 18:00
pd. k. 3-1
Denis Chluba 90 - Bartosz Sopel 81
Pogoń Prudnik 0-2 Start Bogdanowice 16 maja, 18:00
pd.
Dominik Płaza 93, 100

1/2 finału - 29 maja

MKS II Kluczbork 3-0 Victoria Chróścice 29 maja, 18:00
Dawid Mehlich 29, Piotr Burski 40, Tomasz Wołkowicz 84
Piast Strzelce Opolskie 1-2 Start Bogdanowice 29 maja, 18:00
Przemysław Korchut 40 - Kang Ho-jung 84, 85

Finał - 13 czerwca

MKS II Kluczbork 1-3 Start Bogdanowice 13 czerwca, 18:00 (100)
pd.
Tomasz Wołkowicz 8 - Paweł Polak 44, Bartosz Zyguła 95, Dominik Płaza 106
w Chróścicach

Puchar Polski 2012/2013

Puchar Polski 2011/2012 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2011/2012 (Opolski ZPN - Kędzierzyn-Koźle)
Puchar Polski 2011/2012 (Opolski ZPN - Kluczbork)
Puchar Polski 2011/2012 (Opolski ZPN - Nysa)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas