[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2011/2012, grupa: Świętokrzyski ZPN

I runda - 17 sierpnia
(Losowanie - 9 sierpnia - siedziba Świętokrzyskiego ZPN)

Tęcza Gowarczów 5-1 Olimp Serbinów 17 sierpnia, 17:00
Hubert Cieślik 25, 35, 65, Kornel Widuliński 32, 57 - nieznany ?
Arbiter Kielce 5-3 Victoria Bizon Kurozwęki 17 sierpnia, 20:00
Filip Robak 12 (k), 30 (k), Andrzej Śliwa 56 (k), Marek Śliwa 70, Sylwester Gos 77 - Mateusz Małas 20, Kamil Batóg 24, Łukasz Kwiecień 87
na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Ściegiennego
Nida Sobków 1-1 Czarnovia Kielce 17 sierpnia, 17:00
k. 3-2
Kamil Dębiński 14 - Dominik Popis 80
Zorza Czajków 3-0 Sokół Jachimowice 17 sierpnia, 17:00
(wo)
GKS Kluczewsko 2-1 Hetman II Włoszczowa 17 sierpnia, 17:00
Paweł Nidziński 15, Piotr Sobczyk 37 - nieznany 48 (s)
Polonia Białogon (Kielce) 2-5 SPS Construction Kielce 17 sierpnia, 17:00
Łukasz Półchłopek 86, Marcin Szałas 90 - Mirosław Rubinkiewicz 8, 26, Dariusz Meresiński 17, Jarosław Barchan 27, Piotr Niżnik 37 (s)
Politechnika Świętokrzyska Kielce 1-3 Victoria Górki Szczukowskie 17 sierpnia, 17:00
nieznany ? - Damian Domagała 30, 70, Daniel Szafarczyk 80
Lubrzanka II Kajetanów 3-5 Łysica II Bodzentyn 17 sierpnia, 17:00
Piotrowski 19, Tomasz Skrzyniarz 32, Tomasz Lipski 35 - Mirosław Słoń 8, Szymon Michta 12, Mariusz Boguszewski 52 (k), Łukasz Borowiec 83 (s), Sebastian Hajduk 90
KS Tarłów 2-0 Cukrownik Włostów 17 sierpnia, 17:00
Grzegorz Kwiatkowski 35, 78

II runda - 7 września
(Losowanie - 19 sierpnia - siedziba Świętokrzyskiego ZPN)
Do gry przystępują drużyny z Klasy okręgowej i Klasy A.

Źródło Solec Zdrój 3-0 GKS Świniary 7 września, 17:00
(wo)
pierwotnie mecz I rundy / w pierwotnym terminie (17 sierpnia, 17:00) nie odbył się z powodu złego stanu boiska
Alit II Ożarów 2-4 LZS Samborzec 7 września, 17:00
pd.
Norbert Gładowski 50, Kamil Gach 70 - Kacper Lamch 41, Lebida 87, Kucharczyk 97, Radzimowski 117
Nida Sobków 5-1 Zryw Skroniów 7 września, 17:00
Rafał Woliński 20, Konrad Adamczyk 32, 40, Waldemar Dziopa 38, Szczepan Ciosk 73 - Artur Karnia 85
Piast Osiek 0-3 Piast Stopnica 7 września, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Arbiter Kielce 1-1 Victoria Mniów 1 września, 20:08
pd. k. 5-4
Filip Robak 10 (k) - Mateusz Milcarz 80
na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Ściegiennego
Zryw Zbigniewice 0-5 Zenit Chmielnik 7 września, 17:00
Mateusz Bracisiewicz 20, Jakub Olearczyk 35, Marcin Tacij 44, Karol Cielibała 75, Marcin Gmyr 80
GKS Łoniów 1-6 Sparta Dwikozy 7 września, 17:00
Tomasz Orłow 58 - Maciej Drozdowski 19, 27, Jerzy Mazur 52, Michał Hołody 54, 77, Alan Mazur 76
Star Starachowice 3-5 Nidzianka Bieliny 7 września, 17:00
pd.
Radomir Zięba 20, Szczepan Maciejski 36 (s), Michał Michalczyk 56 - Sebastian Satro 4, Szymon Bochniak 32, 71, 102, 116
Baszta Rytwiany 2-10 Zdrój Busko Zdrój 7 września, 17:00
Dawid Łukaszek ?, Patryk Buczek ? - Michał Puchała 3, 27, Wiesław Francuz 13, 16 (k), Sebastian Krupa 22, Rafał Charyga 55 (k), Mateusz Zoch 63, Rafał Witkowski 70 (k), Sebastian Korczak 80, 82
Kamienna Brody 1-1 Samson Samsonów 7 września, 17:00
pd. k. 7-8
Zorza Czajków 2-3 Polanie Pierzchnica 7 września, 17:00
Piotr Małek 27, Adrian Błasiak 70 - Piotr Sobota 23, 46, Jakub Majewski 66
Klonówka Masłów 2-2 Astra Piekoszów 7 września, 17:00
pd. k. 4-1
Przemysław Kupis 10, Mateusz Bujak 25 - Norbert Kaczmarski 35, Marcin Śladkowski 80
OKS Opatów 3-1 Koprzywianka Koprzywnica 7 września, 17:00
Jakub Łowicki 47, Piotr Frańczak 56, Piotr Cybula 71 - Pawlik 82
Victoria Górki Szczukowskie 2-3 Skała Tumlin 7 września, 17:00
Daniel Szafarczyk 20, Mateusz Filipiak 70 - Adrian Solnica 25, Tomasz Kołodziej 65, Michał Guzik 80
Gród Ćmińsk 0-1 SPS Construction Kielce 7 września, 17:00
Jarosław Barchan 70
Wisła Nowy Korczyn 1-3 Victoria Skalbmierz 7 września, 17:00
Mariusz Fasolewski 20 (s) - Paweł Nowak 55, Piotr Chećko 70, Wojciech Słabosz 78
KS Tarłów 1-3 Stal Kunów 7 września, 17:00
Grzegorz Kwiatkowski 50 - Jarosław Kaczor 20, Patryk Frańczak 60, Dariusz Pardak 70
GKS Kluczewsko 4-1 Dąb Nagłowice 1 września, 17:00
Wojciech Nidziński ?, ?, ?, Piotr Sobczyk ? - nieznany ?
Łysica II Bodzentyn 3-0 GKS Górno 7 września, 17:00
Wojciech Kucała 30, Kamil Michta 36, Mirosław Słoń 45
Tęcza Gowarczów 3-2 Zieleń Żelisławice 7 września, 17:00
Kornel Widuliński 70, 80, Dawid Widuliński 87 - Dominik Kowalski 48, Artur Fira 82

III runda - 28 września
(Losowanie - 16 września - siedziba Świętokrzyskiego ZPN)
Do gry przystępują drużyny z IV ligi.

Źródło Solec Zdrój 1-0 Victoria Skalbmierz 28 września, 16:00
Rafał Kopeć 80
GKS Rudki 0-0 ŁKS Łagów 28 września, 16:00
k. 1-4
Nida Sobków 1-9 Zenit Chmielnik 28 września, 16:00
Adrian Juszczyk 14 - Grzegorz Ogórek 13, 34, Piotr Radwański 42, Michał Nędza 46, Karol Cielibała 50, Jakub Olearczyk 55, Patryk Frankiewicz 73, Paweł Kołdras 78, 85
Moravia Morawica 7-4 Sokół Rykoszyn 28 września, 16:00
Daniel Jasiński ?, Mateusz Osman ?, Sławomir Rożkiewicz 2, Maciej Zawadzki 3 - Paweł Wijas ?, Łukasz Poddębniak ?, Sebastian Wijas 2
Arbiter Kielce 2-1 Spartakus Razem Daleszyce 5 października, 20:08
Sylwester Gos 30, Marcin Szrek 57 - Mariusz Kraiński 78 (k)
na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Ściegiennego / w pierwotnym terminie (28 września, 20:00) odwołany
Polanie Pierzchnica 0-2 Orlęta Kielce 28 września, 16:00
Marcin Szyszka 20, Dominik Bętkowski 26
Samson Samsonów 4-2 SPS Construction Kielce 28 września, 16:00
Karol Piwowarczyk 10, 85, Jakub Chyb 52, Marcin Kondrak 76 - Piotr Pawłowski I 45, Mirosław Rubinkiewicz 78
Lechia Strawczyn 3-1 Piaskowianka Piaski 28 września, 16:00
Rafał Piotrowski 26, 59, Mirosław Gałęziowski 39 (k) - Kamil Woliński 90
w Strawczynku
Zdrój Busko Zdrój 4-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 28 września, 16:00
Michał Krzemiński 65, Arkadiusz Charyga 72, Michał Puchała 75, Wiesław Francuz 84
Klonówka Masłów 2-4 Skała Tumlin 28 września, 16:00
Mateusz Bujak 2, Jacek Zieliński 89 (k) - Jakub Socha 73, Dawid Iwanek 86 (k), Damian Kukulski 87, 90
OKS Opatów 5-3 Sparta Dwikozy 28 września, 16:00
Rafał Sitarski 4, 40, Sebastian Orawiec 68 (s), Piotr Cybula 74, Daniel Dzietko 90 - Arkadiusz Czerwiński 41, Rafał Zając 84, Michał Knobelsdorf 86
Nidzianka Bieliny 0-3 Piast Stopnica 28 września, 16:00
(wo)
na boisku 3-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
GKS Kluczewsko 2-2 Neptun Końskie 28 września, 16:00
k. 1-3
Kamil Kowalczyk 8, Tomasz Łukasik 117 - Jan Sroka 29, Piotr Banachowicz 108
Łysica II Bodzentyn 2-1 LZS Samborzec 28 września, 16:00
Krzysztof Baczewski 84, 86 - Dariusz Ogrodnik 30
Tęcza Gowarczów 2-4 Wicher Miedziana Góra 28 września, 16:00
Dawid Węgrecki 56, Kornel Widuliński 90 - Kamil Foderowicz 22, Bartłomiej Koza 30, 56, Seweryn Koza 68
Stal Kunów 0-6 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 28 września, 16:00
Daniel Zając 46, Piotr Mazepa 48, 71, Konrad Kijanka 61, Marcin Dynarek 68, Radosław Ćwik 86 (k)
w Ostrowcu Świętokrzyskim; Stal gospodarzem

1/16 finału - 19 października
(Losowanie - 7 października - siedziba Świętokrzyskiego ZPN)
Do gry przystępują drużyny z III ligi i dziesięć drużyn z IV ligi zajmujących najwyższe miejsca w chwili losowania III rundy.

Skała Tumlin 1-5 Wierna Małogoszcz 19 października, 15:00
nieznany ? - Przemysław Stępień 4, 23, 72, Bartosz Malinowski 10, 48
Wicher Miedziana Góra 2-2 Lubrzanka Kajetanów 19 października, 15:00
pd. k. 5-6
Daniel Latos 38, Kamil Foderowicz 47 - nieznany ?, ?
Lechia Strawczyn 4-6 Hetman Włoszczowa 19 października, 15:00
Krzysztof Kasprzyk 30, Rafał Piotrowski 40, Wojciech Gołuchowski 65, Karol Sikora 79 - Cezary Copiak 3, Grzegorz Małek 7, Łukasz Bąk 10, 65, Damian Stolarski 58, Łukasz Orzeł 90
Źródło Solec Zdrój 0-10 Sparta Kazimierza Wielka 19 października, 15:00
Pape Dramé 15, 35, 65, Mateusz Wołowski 30, 82, 88, Karamo Sane 50, 55, 60, Sylwester Gorgoń 80
Orlęta Kielce 3-0 Łysica Bodzentyn 19 października, 15:00
(wo)
zespół gości wycofał się z rozgrywek
Neptun Końskie 5-1 Partyzant Radoszyce 19 października, 15:00
Łukasz Wojna 5, Jan Sroka 15, 18, 82, Rafał Szymczyk 76 - Łukasz Sardynia 10
Moravia Morawica 1-4 Pogoń 1945 Staszów 19 października, 15:00
Maciej Ozimirski 22 - Rafał Merchut 55 (k), Jakub Walas 69, Artur Walasek 79, Mateusz Franus 85
OKS Opatów 1-5 Wisła Sandomierz 19 października, 15:00
Mateusz Fraszczyk 31 - Mateusz Michalski 18, Krzysztof Dziedzic 29, 46, Adrian Chamera 36, Zbigniew Warzocha 67
Piast Stopnica 7-1 ŁKS Łagów 19 października, 15:00
Przemysław Kot 15, Rafał Jabłoński 50, 82, 85, Piotr Rajca 58, Andrzej Segda 64, Mateusz Kapusta 87 - nieznany ?
Zdrój Busko Zdrój 2-0 Czarni Połaniec 19 października, 15:00
Michał Krzemiński 52, Michał Puchała 64
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Juventa Starachowice 19 października, 15:00
Piotr Mazepa 69
Samson Samsonów 0-5 Orlicz Suchedniów 19 października, 15:00
Damian Gil 20, 60, 74, Michał Zegadło 48, Karol Armata 55
Łysica II Bodzentyn 4-2 Alit Ożarów 19 października, 15:00
Krzysztof Baczewski 15, Grzegorz Wojtal 24, Szymon Michta 78, 83 - Piotr Binkiewicz 49, Konrad Zdybski 55
Unia Sędziszów 0-6 Naprzód Jędrzejów 19 października, 15:00
Grzegorz Starościak 13, 68, Tomasz Puchrowicz 27 (k), Tomasz Iwański 64, 82, Hubert Drej 75
Zenit Chmielnik 1-5 Nida Pińczów 19 października, 15:00
Piotr Radwański 48 - Piotr Gajda 11, 38, Patryk Klepacz 42, Łukasz Biały 49, Dominik Sobczyk 82
Arbiter Kielce 3-11 Granat Skarżysko-Kamienna 26 października, 20:08
Damian Gawęcki 33, 78, Sylwester Gos 89 - Marek Basąg 4, Robert Banaszek 15, Grzegorz Tobiszewski 16, 28, Krzysztof Rzeszowski 37, Adam Imiela 53, Przemysław Ryński 63, 88, Daniel Pisarek 80, 86, Damian Chrzanowski 87
na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Ściegiennego

1/8 finału - 20 listopada
(Losowanie - 28 października - siedziba Świętokrzyskiego ZPN)

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 Granat Skarżysko-Kamienna 20 listopada, 12:00
Michał Kosowski 16, 65
Piast Stopnica 0-2 Nida Pińczów 20 listopada, 12:00
Piotr Gardynik 28, Piotr Gajda 85
Zdrój Busko Zdrój 0-0 Sparta Kazimierza Wielka 20 listopada, 12:00
pd. k. 4-3
Neptun Końskie 2-3 Hetman Włoszczowa 20 listopada, 12:00
Łukasz Wojna 52, Piotr Banachowicz 69 - Małek 10, Michał Tkacz 41, Karol Lachowski 47 (s)
Łysica II Bodzentyn 2-1 Wisła Sandomierz 20 listopada, 12:00
Marcin Kośmicki 19 (k), 67 - Mateusz Michalski 55
Pogoń 1945 Staszów 0-1 Naprzód Jędrzejów 11 kwietnia, 16:30
Tomasz Puchrowicz 25
w pierwotnym terminie (20 listopada, 12:00) odwołany na wniosek gości; przełożony na wiosnę 2012
Orlęta Kielce 3-1 Wierna Małogoszcz 20 listopada, 12:00
Jakub Stachura 60, Dominik Bętkowski 73, Rafał Kita 80 - Piotr Pawłowski II 85
Lubrzanka Kajetanów 2-0 Orlicz Suchedniów 20 listopada, 12:00
Michał Bracha 15, 60

1/4 finału - 18 kwietnia
(Losowanie - 4 kwietnia - siedziba Świętokrzyskiego ZPN)

Łysica II Bodzentyn 3-0 Naprzód Jędrzejów 18 kwietnia, 17:00
Grzegorz Wojtal 62, Marek Gołąbek 69, Szymon Michta 75
Nida Pińczów 2-1 Orlęta Kielce 18 kwietnia, 17:00
Piotr Gajda 62, Łukasz Baran 87 - Marcin Czerwiński 61
Zdrój Busko Zdrój 5-0 Hetman Włoszczowa 18 kwietnia, 17:00
Arkadiusz Charyga 1, Dawid Kumor 16, Mariusz Boguszewski 25, 43, Michał Bandura 80
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 Lubrzanka Kajetanów 18 kwietnia, 17:00
pd.
Karol Gruszka 109, Marcin Dynarek 120

1/2 finału - 23 maja

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3-1 Zdrój Busko Zdrój 23 maja, 17:30
Michał Kosowski 82, Piotr Mazepa 90, Marcin Dynarek 90 - Michał Krzemiński 78
Łysica II Bodzentyn 1-0 Nida Pińczów 23 maja, 17:30
Dariusz Kozubek 53

Finał - 10 czerwca

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Łysica II Bodzentyn 10 czerwca, 14:00
pd. k. 1-4
Mateusz Dryka 71 - Dariusz Kozubek 19
w Miedzianej Górze

Puchar Polski 2012/2013

Puchar Polski 2011/2012 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas