[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2012/2013

Runda przedwstępna - 18 lipca
(Losowanie - 18 czerwca 2012)
Uczestniczy 16 zwycięzców Pucharu Polski na szczeblu regionalnym i 35 zespołów II ligi z sezonu 2011/12.
Pelikan Łowicz - wolny los.
Start Bogdanowice występuje pod nazwą Odra Wodzisław Śląski.

Kaszubia Kościerzyna 1-3 Stomil Olsztyn 18 lipca, 17:00
pd.
Maciej Osłowski 97 - Szymon Kaźmierowski 94, Tomasz Strzelec 108, Michał Świderski 119
Kotwica Kołobrzeg 2-0 Elana Toruń 18 lipca, 19:00
Honorat Terczyński 50, Mateusz Wesserling 90
W 60. minucie Artur Sarna (Kotwica Kołobrzeg) nie wykorzystał rzutu karnego.
Sokół Ostróda 2-1 Jeziorak Iława 18 lipca, 20:00 (1000)
Maciej Szostek 61, Marek Śnieżawski 68 - Tomasz Kolibowski 90 (k)
ŁKS 1926 Łomża 0-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 lipca, 19:30 (600)
Łukasz Sosnowski 39 (k), 81 (k), Piotr Bajera 54
Cuiavia Inowrocław 1-2 Nielba Wągrowiec 18 lipca, 17:00
Krzysztof Kretkowski 49 - Paweł Nawrocki 7, Krzysztof Gryszczyński 59
Fogo Luboń 3-0 Calisia Kalisz 18 lipca, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
UKP Zielona Góra 1-2 Chrobry Głogów 18 lipca, 17:00 (400)
Łukasz Ziętek 86 - Mateusz Hałambiec 56, Damian Sędziak 69
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 Znicz Pruszków 18 lipca, 17:00
Kacper Daros 37
w Rudzie Bugaj
Legia II Warszawa 2-1 Motor Lublin 18 lipca, 17:00 (500)
Patryk Mikita 49, Łukasz Turzyniecki 84 - Karol Kostrubała 86
w Sulejówku
Bogdanka II Łęczna 3-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Łysica II Bodzentyn 3-0 Stal Stalowa Wola 18 lipca, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
LZS Stary Śleszów 0-3 Górnik Wałbrzych 18 lipca, 17:00 (500)
Adrian Moszyk 30, 88, Marcin Orłowski 80
w Żórawinie
Odra Wodzisław Śląski 1-3 GKS Tychy 18 lipca, 18:00 (500)
Łukasz Staniek 37 - Mateusz Bukowiec 22, Piotr Rocki 23, Łukasz Tumicz 87
Polonia Łaziska Górne 2-4 Puszcza Niepołomice 18 lipca, 17:30 (500)
Dawid Kaszok 13, Mateusz Majsner 83 - Mateusz Cholewiak 4, 64, Paweł Moskwik 56, Karol Króliczek 61 (s)
Limanovia Limanowa 2-0 Raków Częstochowa 18 lipca, 17:00 (450)
Artur Skiba 60, Mariusz Mężyk 90
Piast Tuczempy 1-1 Garbarnia Kraków 18 lipca, 17:00 (700)
pd. k. 1-4
Marcin Iwański 72 - Tymoteusz Chodźko 36
Bałtyk Gdynia 2-0 Bytovia Bytów 18 lipca, 19:30 (450)
Mateusz Toporkiewicz 31, Dawid Klawikowski 47
Miedź Legnica 3-0 Czarni Żagań 18 lipca, 18:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Sokół Sokółka 0-6 Wigry Suwałki 18 lipca, 17:30 (100)
Adrian Karankiewicz 11, Maciej Kisiel 47, Adam Pomian 57, 90, Patryk Gondek 78, 85 (k)
na bocznym boisku stadionu OSiR
Chojniczanka Chojnice 2-2 Jarota Jarocin 18 lipca, 18:00 (400)
pd. k. 5-4
Tomasz Bejuk 79, Mateusz Dziubek 89 - Hubert Nawrocki 10, Łukasz Białożyt 60
Tur Turek 0-0 MKS Kluczbork 18 lipca, 17:00 (250)
pd. k. 4-3
W 21. minucie Adam Deja (MKS Kluczbork) nie wykorzystał rzutu karnego.
Ruch Zdzieszowice 2-0 Energetyk ROW Rybnik 18 lipca, 17:00 (350)
Paweł Krzysztoporski 54, Leszek Juszczak 74
Wisła Puławy 1-3 Pogoń Siedlce 18 lipca, 18:00 (250)
Konrad Nowak 82 - Rafał Kursa 7 (s), Michał Steć 11, 72
Resovia 2-3 Okocimski KS Brzesko 18 lipca, 17:30 (500)
pd.
Michał Ogrodnik 51, Piotr Krawczyk 81 - Paweł Smółka 5, Przemysław Bella 90, Łukasz Zaniewski 95
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Stal Rzeszów 18 lipca, 17:00 (1200)
Michał Grunt 50, Rafał Jankowski 61 - Dawid Florian 17

Runda wstępna - 25 lipca
(Losowanie - 18 czerwca 2012)
Stomil Olsztyn, Sokół Aleksandrów Łódzki - wolny los

Kotwica Kołobrzeg 0-0 Bałtyk Gdynia 25 lipca, 19:00 (1800)
pd. k. 5-4
Sokół Ostróda 1-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 25 lipca, 20:00 (863)
Marek Śnieżawski 65
W 61. minucie Radosław Kamiński (Świt Nowy Dwór Mazowiecki) nie wykorzystał rzutu karnego.
Fogo Luboń 3-1 Nielba Wągrowiec 25 lipca, 18:00 (120)
Mateusz Nowaczyk 12 (k), Dawid Skrzycki 28, Jonasz Jeżewski 38 - Łukasz Spławski 34
Chrobry Głogów 1-2 Miedź Legnica 25 lipca, 18:00 (1118)
Łukasz Szczepaniak 66 - Piotr Madejski 37, Adam Samiec 45 (s)
Legia II Warszawa 2-1 Bogdanka II Łęczna 24 lipca, 17:00 (400)
Patryk Mikita 57, Mateusz Romachów 88 - Marcin Kalkowski 58
w Sulejówku
Łysica II Bodzentyn 5-1 Pogoń Siedlce 25 lipca, 17:00 (250)
Łukasz Szymoniak 23, Piotr Gardynik 30, Mirosław Kalista 34, 36, 85 - Wiktor Lach 70
Górnik Wałbrzych 2-0 GKS Tychy 25 lipca, 17:00 (1000)
Daniel Zinke 34, Dariusz Michalak 59
W 73. minucie Marcin Morawski (Górnik Wałbrzych) nie wykorzystał rzutu karnego.
Limanovia Limanowa 2-1 Garbarnia Kraków 25 lipca, 17:00 (350)
Paweł Czajka 41, Wojciech Dziadzio 83 (k) - Bartłomiej Piszczek 40
Ruch Zdzieszowice 2-1 Tur Turek 25 lipca, 17:00 (400)
Dawid Kiliński 74 (k), 88 - Tomasz Kowalski 61
Wigry Suwałki 2-2 Chojniczanka Chojnice 25 lipca, 18:00 (400)
pd. k. 6-5
Maciej Kisiel 46, Adrian Karankiewicz 107 - Krystian Pieczara 22, Michał Szałek 117
Puszcza Niepołomice 2-2 Okocimski KS Brzesko 25 lipca, 17:30 (200)
pd. k. 4-5
Paweł Moskwik 34, Tomasz Księżyc 86 - Łukasz Zaniewski 33, 57
Pelikan Łowicz 3-2 Zagłębie Sosnowiec 25 lipca, 17:00 (243)
Mykoła Dremluk 8, Mariusz Solecki 43 (k), Damian Kosiorek 84 - Tomasz Szatan 63, Michał Grunt 85
W 33. minucie Marcin Lachowski (Zagłębie Sosnowiec) nie wykorzystał rzutu karnego.

I runda - 1 sierpnia
(Losowanie - 26 lipca 2012, 15:30 - siedziba PZPN)
Uczestniczy 14 zwycięzców rundy wstępnej i 18 zespołów I ligi z sezonu 2011/12.

Limanovia Limanowa 0-1 Piast Gliwice 1 sierpnia, 17:00 (800)
Adrian Sikora 78
Wigry Suwałki 1-2 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 sierpnia, 19:00 (700)
Kamil Lauryn 71 - Szymon Sobczak 37, Karol Piątek 72
Fogo Luboń 4-2 GKS Katowice 1 sierpnia, 17:00 (600)
Dawid Skrzycki 13, Łukasz Kubiak 29, Jacek Zielonka 46, Dariusz Imbiorowicz 88 - Dominik Kruczek 7, Bartosz Sobotka 70
Sokół Ostróda 3-0 Ruch Radzionków 1 sierpnia, 20:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Pelikan Łowicz 2-1 Kolejarz Stróże 31 lipca, 17:00 (289)
Karol Kopeć 7, Krzysztof Brodecki 87 (k) - Cheikh Niane 39 (k)
Okocimski KS Brzesko 1-1 Polonia Bytom 31 lipca, 17:00 (500)
pd. k. 4-2
Piotr Darmochwał 19 - Daniel Pietrycha 84
Miedź Legnica 2-1 Dolcan Ząbki 1 sierpnia, 18:00 (2000)
Kamil Hempel 11, Jakub Grzegorzewski 77 - Maciej Tataj 70 (k)
W 11. minucie Kamil Hempel (Miedź Legnica) nie wykorzystał rzutu karnego.
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Daniel Szczepankiewicz
Łysica II Bodzentyn 1-2 Wisła Płock 1 sierpnia, 17:00 (200)
Piotr Gardynik 88 - Łukasz Sekulski 15, 70
Kotwica Kołobrzeg 0-4 Warta Poznań 1 sierpnia, 19:00 (1700)
Piotr Giel 7, Daniel Ciach 11, Bartłomiej Pawłowski 83, Krzysztof Bartoszak 90
Ruch Zdzieszowice 0-5 Flota Świnoujście 1 sierpnia, 17:00 (500)
Ensar Arifović 10, Sebastian Olszar 37, Krzysztof Bodziony 44, Bartosz Śpiączka 52, Bartłomiej Niedziela 90
Górnik Wałbrzych 4-1 Sandecja Nowy Sącz 1 sierpnia, 17:00 (400)
Dariusz Michalak 33, Marcin Cabaj 66 (s), Adrian Moszyk 70, Marcin Morawski 86 - Bartosz Wiśniewski 21
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-5 Zawisza Bydgoszcz 1 sierpnia, 17:00 (400)
Rafał Leśniewski 14, 30, 37, 80, Vahan Gevorgyan 42
w Rudzie Bugaj
Legia II Warszawa 2-4 KS Polkowice 1 sierpnia, 17:00 (300)
pd.
Cezary Michalak 74, Kamil Kurowski 87 - Mateusz Bartków 46, Adrian Krysian 90, Sebastian Kwaśniewski 117, Patryk Bryła 120 (k)
w Sulejówku
Stomil Olsztyn 2-3 Bogdanka Łęczna 31 lipca, 17:00 (2000)
Mindaugas Kalonas 36, Tomasz Strzelec 64 - Maciej Ropiejko 62, Tomáš Pešír 79 (k), Sebastian Szałachowski 90
Olimpia Grudziądz 1-0 Pogoń Szczecin 1 sierpnia, 17:00 (600)
pd.
Adam Cieśliński 109 (k)
Arka Gdynia 0-1 Olimpia Elbląg 31 lipca, 19:00 (2915)
Anton Kołosow 82

1/16 finału - 11 sierpnia
(Losowanie - 26 lipca 2012, 15:30 - siedziba PZPN)
Uczestniczy 16 zwycięzców I rundy i 16 zespołów Ekstraklasy z sezonu 2011/12.

Piast Gliwice 1-0 Widzew Łódź 11 sierpnia, 18:30 (523)
Rubén Jurado 50
Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0-2 GKS Bełchatów 11 sierpnia, 17:00 (1000)
Tomasz Wróbel 77, Paweł Buzała 78
Fogo Luboń 0-5 Wisła Kraków 11 sierpnia, 14:00 (1200)
Cwetan Genkow 60, 66, 88, Łukasz Garguła 85, Rafał Boguski 90
Sokół Ostróda 1-8 Jagiellonia Białystok 11 sierpnia, 20:00 (1500)
Marek Śnieżawski 90 (k) - Maciej Gajos 5, Maciej Makuszewski 26, 45, Tomasz Frankowski 57, Tomasz Kupisz 65, 86 (k), Nika Dzalamidze 76, Adam Dźwigała 79
Pelikan Łowicz 0-1 Ruch Chorzów 12 sierpnia, 11:15 (2000)
Grzegorz Kuświk 76
W 52. minucie Krzysztof Brodecki (Pelikan Łowicz) nie wykorzystał rzutu karnego.
W 73. minucie Mariusz Solecki (Pelikan Łowicz) nie wykorzystał rzutu karnego.
Okocimski KS Brzesko 0-4 Legia Warszawa 5 sierpnia, 17:00 (1000)
Michał Kopczyński 43, Michał Żyro 54, 87, Marek Saganowski 58
Miedź Legnica 1-3 Polonia Warszawa 12 sierpnia, 14:30 (3500)
Zbigniew Zakrzewski 89 - Paweł Wszołek 25, 70, Daniel Gołębiewski 35
Wisła Płock 2-4 Zagłębie Lubin 11 sierpnia, 14:30 (1000)
Janusz Dziedzic 48 (k), Bartłomiej Sielewski 56 - Szymon Pawłowski 29 (k), Arkadiusz Woźniak 37, Róbert Jež 54, Darvydas Šernas 82
Warta Poznań 1-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 11 sierpnia, 17:30 (500)
Grzegorz Bartczak 22 (k)
Flota Świnoujście 2-1 Górnik Zabrze 11 sierpnia, 17:00 (1800)
Bartosz Śpiączka 33, Sebastian Zalepa 74 - Arkadiusz Milik 90 (k)
Górnik Wałbrzych 2-1 Łódzki KS 11 sierpnia, 17:00 (900)
Daniel Zinke 40, Dariusz Michalak 58 - Mateusz Stąporski 6
Zawisza Bydgoszcz 0-2 Cracovia 11 sierpnia, 20:15 (4000)
Bartłomiej Dudzic 17, Rok Štraus 89
KS Polkowice 0-1 Śląsk Wrocław 4 sierpnia, 19:00 (600)
Cristián Díaz 31
Bogdanka Łęczna 1-2 Lechia Gdańsk 11 sierpnia, 16:00 (800)
pd.
Maciej Ropiejko 29 - Sebastian Madera 55, Piotr Wiśniewski 98
Olimpia Grudziądz 2-1 Lech Poznań 12 sierpnia, 17:00 (3500)
pd.
Adam Cieśliński 15, Marcin Woźniak 96 - Łukasz Trałka 82
Olimpia Elbląg 1-2 Korona Kielce 11 sierpnia, 16:00 (1570)
pd.
Lubomir Lubenow 90 (k) - Michał Zieliński 45, Tadas Kijanskas 120
W 110. minucie Krzysztof Kiercz (Korona Kielce) nie wykorzystał rzutu karnego.
W 119. minucie Tadas Kijanskas (Korona Kielce) nie wykorzystał rzutu karnego.

1/8 finału - 26 września
(Losowanie - 21 sierpnia 2012, 16:00 - siedziba PZPN)
Mecze odbędą się 25-27 września oraz 2-4 października.

Flota Świnoujście 2-2 Cracovia 3 października, 15:30 (1812)
pd. k. 8-7
Marek Niewiada 2, 69 - Sławomir Szeliga 17, Miloš Kosanović 55
po meczu czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy Ivan Udarević
Ruch Chorzów 3-1 Korona Kielce 25 września, 18:30 (3100)
pd.
Arkadiusz Piech 79, Jakub Smektała 94, Pavel Šultes 119 - Michał Janota 71
Zagłębie Lubin 2-1 Polonia Warszawa 2 października, 18:30 (3852)
Michal Papadopulos 40, Aleksandyr Tunczew 52 - Paweł Wszołek 45
Śląsk Wrocław 3-0 GKS Bełchatów 26 września, 20:30 (19 438)
Łukasz Gikiewicz 25, 42, Mateusz Cetnarski 87 (k)
Jagiellonia Białystok 2-2 Lechia Gdańsk 3 października, 18:30 (2437)
pd. k. 5-4
Euzebiusz Smolarek 20, Tomasz Kupisz 32 - Tomasz Kupisz 30 (s), Abdou Razack Traoré 75
Górnik Wałbrzych 1-3 Olimpia Grudziądz 27 września, 15:00 (1500)
pd.
Daniel Zinke 78 - Sławomir Mazurkiewicz 59, Adam Cieśliński 95, Adrian Frańczak 115
W 25. minucie Paul Grischok (Olimpia Grudziądz) nie wykorzystał rzutu karnego.
W 43. minucie Grzegorz Michalak (Górnik Wałbrzych) nie wykorzystał rzutu karnego.
Warta Poznań 0-1 Wisła Kraków 25 września, 15:30 (2500)
Cwetan Genkow 56
W 56. minucie Maor Melikson (Wisła Kraków) nie wykorzystał rzutu karnego.
W 77. minucie Rafał Boguski (Wisła Kraków) nie wykorzystał rzutu karnego.
Piast Gliwice 1-2 Legia Warszawa 26 września, 18:30 (4522)
Fernando Cuerda 73 - Michał Kucharczyk 42, Jorge Salinas 60

1/4 finału - 27 lutego, 13 marca
(Losowanie - 24 października 2012, 17:00 - siedziba PZPN)

Legia Warszawa 4-1 Olimpia Grudziądz 26 lutego, 18:15 (11 696)
Marek Saganowski 51, 89, Artur Jędrzejczyk 63, Wladimer Dwaliszwili 90 - Piotr Ruszkul 35
Wisła Kraków 2-0 Jagiellonia Białystok 28 lutego, 20:00 (9833)
Rafał Boguski 39, 45
W 51. minucie Tomasz Kupisz (Jagiellonia Białystok) nie wykorzystał rzutu karnego.
Śląsk Wrocław 3-2 Flota Świnoujście 27 lutego, 17:00 (12 476)
Krzysztof Ostrowski 23, Waldemar Sobota 56, Piotr Ćwielong 90 - Bartłomiej Niedziela 6 (k), Krzysztof Bodziony 26
Zagłębie Lubin 2-2 Ruch Chorzów 27 lutego, 18:30 (5134)
Szymon Pawłowski 42, Kamil Wilczek 59 - Maciej Jankowski 13, Łukasz Tymiński 70

Olimpia Grudziądz 1-2 Legia Warszawa 26 marca, 14:30 (3000)
Adam Banasiak 89 - Wladimer Dwaliszwili 73, Marek Saganowski 78
w pierwotnym terminie (12 marca, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jagiellonia Białystok 2-4 Wisła Kraków 12 marca, 18:00 (1400)
Dani Quintana 56, 70 - Łukasz Burliga 21, Rafał Boguski 35, Radosław Sobolewski 48, Patryk Małecki 89
Flota Świnoujście 0-2 Śląsk Wrocław 27 marca, 14:00 (1500)
Łukasz Gikiewicz 6, Waldemar Sobota 35
w pierwotnym terminie (13 marca, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ruch Chorzów 1-0 Zagłębie Lubin 13 marca, 18:30 (4150)
Łukasz Janoszka 57

1/2 finału - 10 kwietnia, 17 kwietnia
(Losowanie - 14 marca 2013, 17:45 - siedziba PZPN)

Śląsk Wrocław 2-1 Wisła Kraków 10 kwietnia, 18:30 (20 981)
Waldemar Sobota 10, Sebastian Mila 13 - Patryk Małecki 50
Ruch Chorzów 0-0 Legia Warszawa 9 kwietnia, 18:30 (3300)

Wisła Kraków 2-3 Śląsk Wrocław 17 kwietnia, 18:30 (11 189)
Cezary Wilk 27, Ivica Iliev 68 - Dalibor Stevanović 23, Waldemar Sobota 54, Sebastian Mila 80
Legia Warszawa 2-1 Ruch Chorzów 16 kwietnia, 18:30 (12 048)
Wladimer Dwaliszwili 52, 60 (k) - Filip Starzyński 55 (k)
W 35. minucie Miroslav Radović (Legia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.

Finał - 2 maja, 8 maja

Śląsk Wrocław 0-2 Legia Warszawa 2 maja, 18:30 (38 000)
Marek Saganowski 32, 44

Legia Warszawa 0-1 Śląsk Wrocław 8 maja, 20:30 (29 416)
Michał Żewłakow 2 (s)

Puchar Polski 2011/2012 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2011/2012 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas